Kategorie ▾
|
Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.
Group: A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Waynes Pardubice White | 2 | 2 | 0 | 8 : 1 | 4 |
2 | Waynes Pardubice Navy | 2 | 1 | 1 | 6 : 3 | 2 |
3 | Trutnov HSM | 2 | 0 | 2 | 3 : 13 | 0 |
Group: B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 | 2 | 0 | 8 : 0 | 4 |
2 | Rytíři Trutnov | 2 | 1 | 1 | 7 : 6 | 2 |
3 | (j)ELITA | 2 | 0 | 2 | 3 : 12 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.12.2017 9:20 | 1 : 7 | |
02.12.2017 11:00 | 1 : 0 | |
02.12.2017 12:40 | 6 : 2 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.12.2017 8:30 | 7 : 3 | |
02.12.2017 10:10 | 0 : 5 | |
02.12.2017 11:50 | 3 : 0 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.12.2017 13:30 | 8 : 2 | QF [2A - 3B] |
02.12.2017 14:20 | 4 : 1 | QF [2B - 3A] |
02.12.2017 15:10 | 3 : 4 | SF [1B - W07] |
02.12.2017 16:00 | 0 : 1 | SF [1A - W08] |
02.12.2017 16:50 | 1 : 2 | 5TH [L08 - L07] |
02.12.2017 17:40 | 4 : 1 | 3RD [L09 - L10] |
02.12.2017 18:30 | 2 : 1 | F [W09 - W10] |
# | TEAM | Indoor |
---|---|---|
1 | Rytíři Trutnov | 9 |
2 | Waynes Pardubice Navy | 7 |
3 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 6 |
4 | Waynes Pardubice White | 5 |
5 | (j)ELITA | 4 |
6 | Trutnov HSM | 3 |
11.12.2017 | Déžovačka zimní – 1. kolo
05.12.2017 | Do IL nejlépe vstoupili Rytíři
01.12.2017 | Mikulášská nadílka 2017 aktuálně + novinky IL
30.11.2017 | Zimní Déžovačka na Mikulášské 2017
Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.
Turnaj je pro maximálně 6.
Group: A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Rytíři Trutnov | 2 | 1 | 1 | 4 : 4 | 2 |
2 | Trutnov HSM | 2 | 1 | 1 | 7 : 6 | 2 |
3 | Waynes Pardubice White | 2 | 1 | 1 | 6 : 7 | 2 |
Group: B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Waynes Pardubice Navy | 2 | 1 | 1 | 7 : 4 | 2 |
2 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 2 | 1 | 1 | 5 : 7 | 2 |
3 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 | 1 | 1 | 10 : 11 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.01.2018 9:20 | 3 : 6 | |
07.01.2018 11:00 | 1 : 3 | |
07.01.2018 12:40 | 1 : 3 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.01.2018 8:30 | 7 : 4 | |
07.01.2018 10:10 | 1 : 0 | |
07.01.2018 11:50 | 7 : 3 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.01.2018 13:30 | 2 : 3 | QF [2A - 3B] |
07.01.2018 14:20 | 4 : 7 | QF [2B - 3A] |
07.01.2018 15:10 | 1 : 3 | SF [1B - W07] |
07.01.2018 16:00 | 1 : 3 | SF [1A - W08] |
07.01.2018 16:50 | 7 : 6 | 5TH [L07 - L08] |
07.01.2018 17:40 | 4 : 1 | 3RD [L10 - L09] |
07.01.2018 18:30 | 3 : 4 | F [W09 - W10] |
# | TEAM | Indoor |
---|---|---|
1 | Waynes Pardubice White | 9 |
2 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 7 |
3 | Rytíři Trutnov | 6 |
4 | Waynes Pardubice Navy | 5 |
5 | Trutnov HSM | 4 |
6 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 3 |
Pořadí po druhém turnaji
1. Rytíři Trutnov 15
2. Waynes Pardubice White 14
3. Klackaři Kostelec nad Orlicí 13
4. Waynes Pardubice Navy 12
5. Trutnov HSM 7
6. (j)ELITA 4
7. Mlátičky Kostelec nad Orlicí 3
19.01.2018 | Slowpitch TV: finále Klackaři – Waynes White (Kostelecký lev 2018)
09.01.2018 | Hustý
07.01.2018 | Kostelecký lev aktuálně
05.01.2018 | Déžova levačka
24.12.2017 | Rozpis Kosteleckého lva 2018
Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.
Turnaj je pro maximálně 6.
Group: A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Rytíři Trutnov | 2 | 2 | 0 | 14 : 5 | 4 |
2 | Trutnov HSM | 2 | 1 | 1 | 3 : 10 | 2 |
3 | Waynes Pardubice Navy | 2 | 0 | 2 | 7 : 9 | 0 |
Group: B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 | 2 | 0 | 8 : 1 | 4 |
2 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 2 | 1 | 1 | 6 : 7 | 2 |
3 | Waynes Pardubice White | 2 | 0 | 2 | 3 : 9 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
03.02.2018 9:20 | 2 : 3 | |
03.02.2018 11:00 | 0 : 8 | |
03.02.2018 12:40 | 6 : 5 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
03.02.2018 8:30 | 5 : 3 | |
03.02.2018 10:10 | 4 : 1 | |
03.02.2018 11:50 | 0 : 4 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
03.02.2018 13:30 | 0 : 9 | QF [2A - 3B] |
03.02.2018 14:20 | 0 : 2 | QF [2B - 3A] |
03.02.2018 15:10 | 4 : 3 | SF [1B - W07] |
03.02.2018 16:00 | 0 : 2 | SF [1A - W08] |
03.02.2018 16:50 | 4 : 3 | 5TH [L07 - L08] |
03.02.2018 17:40 | 0 : 6 | 3RD [L09 - L10] |
03.02.2018 18:30 | 1 : 8 | F [W09 - W10] |
# | TEAM | Indoor |
---|---|---|
1 | Waynes Pardubice Navy | 9 |
2 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 7 |
3 | Rytíři Trutnov | 6 |
4 | Waynes Pardubice White | 5 |
5 | Trutnov HSM | 4 |
6 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 3 |
02.02.2018 | Polyxena aktuálně
01.02.2018 | Déžovačka: Jano, Miloši, jdeme na to
18.01.2018 | Rozpis Polyxeny 2018
Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.
Turnaj je pro maximálně 6.
Group: A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Waynes Pardubice Navy | 2 | 2 | 0 | 10 : 1 | 4 |
2 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 2 | 1 | 1 | 6 : 4 | 2 |
3 | Trutnov HSM | 2 | 0 | 2 | 1 : 12 | 0 |
Group: B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Rytíři Trutnov | 2 | 2 | 0 | 9 : 3 | 4 |
2 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 | 1 | 1 | 6 : 6 | 2 |
3 | (j)ELITA | 2 | 0 | 2 | 0 : 6 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
25.02.2018 9:20 | 1 : 5 | |
25.02.2018 11:00 | 1 : 3 | |
25.02.2018 12:40 | 7 : 0 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
25.02.2018 8:30 | 0 : 3 | |
25.02.2018 10:10 | 3 : 0 | |
25.02.2018 11:50 | 6 : 3 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
25.02.2018 13:30 | 6 : 5 | QF [2A - 3B] |
25.02.2018 14:20 | 1 : 0 | QF [2B - 3A] |
25.02.2018 15:10 | 1 : 3 | SF [1B - W07] |
25.02.2018 16:00 | 5 : 4 | SF [1A - W08] |
25.02.2018 16:50 | 4 : 3 | 5TH [L07 - L08] |
25.02.2018 17:40 | 4 : 3 | 3RD [L09 - L10] |
25.02.2018 18:30 | 0 : 1 | F [W09 - W10] |
# | TEAM | Indoor |
---|---|---|
1 | Waynes Pardubice Navy | 9 |
2 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 7 |
3 | Rytíři Trutnov | 6 |
4 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 5 |
5 | (j)ELITA | 4 |
6 | Trutnov HSM | 3 |
09.03.2018 | Slowpitch TV: Trautenau 2018
04.03.2018 | Slowpitch TV | Mlátičky – (j)ELITA [QF Trautenau 2018, dohrávka]
27.02.2018 | Slowpitch TV: Finále Trautenau 2018 (Waynes Navy – Mlátičky)
26.02.2018 | Ro zraněn na domácí (video)
25.02.2018 | Trautenau 2018 aktuálně
23.02.2018 | Déža předposlední
19.02.2018 | Rozpis Trautenau 2018
Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.
Turnaj je pro maximálně 6.
Group: A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Waynes Pardubice Navy | 2 | 1 | 1 | 7 : 4 | 2 |
2 | Trutnov HSM | 2 | 1 | 1 | 11 : 11 | 2 |
3 | Waynes Pardubice White | 2 | 1 | 1 | 10 : 13 | 2 |
Group: B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 | 2 | 0 | 7 : 4 | 4 |
2 | Rytíři Trutnov | 2 | 1 | 1 | 11 : 3 | 2 |
3 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 2 | 0 | 2 | 2 : 13 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
25.03.2018 8:30 | 5 : 1 | |
25.03.2018 10:10 | 9 : 8 | |
25.03.2018 11:50 | 3 : 2 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
25.03.2018 9:20 | 4 : 2 | |
25.03.2018 11:00 | 0 : 9 | |
25.03.2018 12:40 | 2 : 3 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
25.03.2018 13:30 | 2 : 4 | QF [2A - 3B] |
25.03.2018 14:20 | 1 : 2 | QF [2B - 3A] |
25.03.2018 15:10 | 3 : 0 | SF [1B - W07] |
25.03.2018 16:00 | 2 : 7 | SF [1A - W08] |
25.03.2018 16:50 | 0 : 1 | 5TH [L07 - L08] |
25.03.2018 17:40 | 3 : 4 | 3RD [L09 - L10] |
25.03.2018 18:30 | 0 : 9 | F [W09 - W10] |
# | TEAM | Indoor |
---|---|---|
1 | Rytíři Trutnov | 9 |
2 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 7 |
3 | Waynes Pardubice Navy | 6 |
4 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 5 |
5 | Waynes Pardubice White | 4 |
6 | Trutnov HSM | 3 |
24.03.2018 | Na poličku aktuálně
23.03.2018 | Déža na poličku (poslední)
19.03.2018 | Rozpis Na poličku 2018
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy
Přihlášené týmy
1. Hnědý bombarďáci
2. Waynes Pardubice U14
3. Camperos
4. Mor a Mšice
5. Slowpitch Plzeň
6. Mlátičky Kostelec nad Orlicí
7. Barons Wroclaw
8. Mimoni Stars
9. (j)ELITA
10. Bur(j)ani Swítkow
Group: A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Mor a Mšice | 4 | 4 | 0 | 26 : 14 | 8 |
2 | Bur(j)ani Swítkow | 4 | 2 | 2 | 21 : 23 | 4 |
3 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 4 | 2 | 2 | 25 : 20 | 4 |
4 | Slowpitch Plzeň | 4 | 1 | 3 | 29 : 20 | 2 |
5 | Waynes Pardubice U14 | 4 | 1 | 3 | 11 : 35 | 2 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P |
1 | Mimoni Stars | 4 | 3 | 1 | 0 | 24 : 15 | 7 |
2 | Old (j)ELITA | 4 | 3 | 0 | 1 | 36 : 22 | 6 |
3 | Camperos | 4 | 1 | 2 | 1 | 36 : 32 | 4 |
4 | Barons Wroclaw | 4 | 1 | 1 | 2 | 23 : 23 | 3 |
5 | Hnědý bombarďáci | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 : 35 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.04.2018 8:30 | Field Navy | Umpire Camperos | 5 : 1 | |
07.04.2018 9:20 | Field Navy | Umpire Hnědý bombarďáci | 6 : 3 | |
07.04.2018 10:10 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA | 15 : 1 | |
07.04.2018 11:00 | Field Navy | Umpire Mimoni Stars | 4 : 6 | |
07.04.2018 11:50 | Field Navy | Umpire Hnědý bombarďáci | 6 : 4 | |
07.04.2018 12:40 | Field Navy | Umpire Barons Wroclaw | 3 : 9 | |
07.04.2018 13:30 | Field Navy | Umpire Camperos | 8 : 6 | |
07.04.2018 14:20 | Field Navy | Umpire Mimoni Stars | 5 : 4 | |
07.04.2018 15:10 | Field Navy | Umpire Barons Wroclaw | 10 : 2 | |
07.04.2018 16:00 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA | 6 : 8 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.04.2018 8:30 | Field Red | Umpire Mor a Mšice | 8 : 2 | |
07.04.2018 9:20 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 11 : 15 | |
07.04.2018 10:10 | Field Red | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 6 : 7 | |
07.04.2018 11:00 | Field Red | Umpire Waynes Pardubice U14 | 4 : 12 | |
07.04.2018 11:50 | Field Red | Umpire Mor a Mšice | 6 : 3 | |
07.04.2018 12:40 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 3 : 3 | |
07.04.2018 13:30 | Field Red | Umpire Slowpitch Plzeň | 2 : 11 | |
07.04.2018 14:20 | Field Red | Umpire Waynes Pardubice U14 | 10 : 10 | |
07.04.2018 15:10 | Field Red | Umpire Slowpitch Plzeň | 4 : 6 | |
07.04.2018 16:00 | Field Red | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 4 : 0 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.04.2018 16:50 | Field Navy | 1 : 12 | 3RD [2A-2B] |
07.04.2018 16:50 | Field Red | 2 : 11 | F [1A-1B] |
# | TEAM | ASL |
---|---|---|
1 | Mimoni Stars | 13 |
2 | Mor a Mšice | 11 |
3 | Old (j)ELITA | 10 |
4 | Bur(j)ani Swítkow | 9 |
5 | Camperos | 8 |
5 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 8 |
7 | Slowpitch Plzeň | 6 |
7 | Barons Wroclaw | 6 |
9 | Hnědý bombarďáci | 4 |
9 | Waynes Pardubice U14 | 4 |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Ubytování
Hostel Trim
Penzion Fajn
Hřiště Pardubice – Svítkov
GPS: 50.022741, 15.716618
Group: A | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 5 | 4 | 1 | 0 | 68 : 15 | 9 | |
2 | Misfits | 5 | 4 | 1 | 0 | 58 : 29 | 9 | |
3 | London Fireballs | 5 | 2 | 0 | 3 | 38 : 53 | 4 | |
4 | Loan Sharks | 5 | 2 | 0 | 3 | 38 : 59 | 4 | |
5 | Vampiers Merklín | 5 | 1 | 0 | 4 | 30 : 62 | 2 | |
6 | The Real Moms and Dads | 5 | 1 | 0 | 4 | 34 : 48 | 2 |
Group: B | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Uce Travellers | 5 | 5 | 0 | 0 | 70 : 16 | 10 | |
2 | Dutch Lions | 5 | 3 | 0 | 2 | 51 : 45 | 6 | |
3 | Fuzzy Ducks | 5 | 3 | 0 | 2 | 64 : 26 | 6 | |
4 | Sláva Hosana Independent Team 2018 | 5 | 2 | 1 | 2 | 64 : 44 | 5 | |
5 | Sharks | 5 | 1 | 1 | 3 | 32 : 66 | 3 | |
6 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 5 | 0 | 0 | 5 | 17 : 101 | 0 |
Group: Plate trophy | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Vampiers Merklín | 3 | 2 | 1 | 0 | 31 : 25 | 5 | |
2 | The Real Moms and Dads | 3 | 1 | 1 | 1 | 34 : 20 | 3 | |
3 | Sharks | 3 | 1 | 1 | 1 | 25 : 26 | 3 | |
4 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 3 | 0 | 1 | 2 | 23 : 42 | 1 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
21.04.2018 9:30 | Field Svítkov A | 14 : 0 | |
21.04.2018 9:30 | Field Svítkov B | 7 : 4 | |
21.04.2018 9:30 | Field Staré Čívice | 13 : 3 | |
21.04.2018 11:30 | Field Svítkov A | 2 : 16 | |
21.04.2018 11:30 | Field Svítkov B | 3 : 13 | |
21.04.2018 11:30 | Field Staré Čívice | 9 : 10 | |
21.04.2018 13:30 | Field Svítkov A | 13 : 3 | |
21.04.2018 13:30 | Field Svítkov B | 13 : 0 | |
21.04.2018 13:30 | Field Staré Čívice | 4 : 10 | |
21.04.2018 15:30 | Field Svítkov A | 1 : 13 | |
21.04.2018 15:30 | Field Svítkov B | 7 : 13 | |
21.04.2018 15:30 | Field Staré Čívice | 8 : 10 | |
22.04.2018 9:00 | Field Svítkov A | 8 : 21 | |
22.04.2018 9:00 | Field Svítkov B | 14 : 10 | |
22.04.2018 9:00 | Field Staré Čívice | 12 : 12 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
21.04.2018 8:30 | Field Svítkov A | 31 : 0 | |
21.04.2018 8:30 | Field Svítkov B | 0 : 23 | |
21.04.2018 8:30 | Field Staré Čívice | 10 : 10 | |
21.04.2018 10:30 | Field Svítkov A | 7 : 11 | |
21.04.2018 10:30 | Field Svítkov B | 2 : 18 | |
21.04.2018 10:30 | Field Staré Čívice | 16 : 4 | |
21.04.2018 12:30 | Field Svítkov A | 7 : 12 | |
21.04.2018 12:30 | Field Svítkov B | 13 : 1 | |
21.04.2018 12:30 | Field Staré Čívice | 0 : 11 | |
21.04.2018 14:30 | Field Svítkov A | 6 : 4 | |
21.04.2018 14:30 | Field Svítkov B | 3 : 14 | |
21.04.2018 14:30 | Field Staré Čívice | 27 : 2 | |
22.04.2018 10:00 | Field Svítkov A | 14 : 13 | |
22.04.2018 10:00 | Field Svítkov B | 8 : 14 | |
22.04.2018 10:00 | Field Staré Čívice | 12 : 5 |
Group: Plate trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
22.04.2018 9:00 | Field Svítkov B | 14 : 10 | |
22.04.2018 10:00 | Field Svítkov A | 14 : 13 | |
22.04.2018 11:00 | Field Staré Čívice | 10 : 10 | |
22.04.2018 12:00 | Field Staré Čívice | 6 : 6 | |
22.04.2018 13:00 | Field Staré Čívice | 0 : 18 | |
22.04.2018 14:00 | Field Staré Čívice | 7 : 5 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
22.04.2018 11:00 | Field Svítkov A | 4 : 7 | OF [3A-4B] |
22.04.2018 11:00 | Field Svítkov B | 10 : 6 | OF [3B-4A] |
22.04.2018 12:00 | Field Svítkov A | 11 : 5 | QF [2B-W31] |
22.04.2018 12:00 | Field Svítkov B | 18 : 4 | QF [2A-W32] |
22.04.2018 13:00 | Field Svítkov A | 10 : 4 | SF [1A-W34] |
22.04.2018 13:00 | Field Svítkov B | 3 : 8 | SF [1B-W35] |
22.04.2018 14:00 | Field Svítkov A | 3 : 7 | 5TH [L35-L35] |
22.04.2018 14:00 | Field Svítkov B | 13 : 8 | 7TH [L31-L32] |
22.04.2018 15:00 | Field Svítkov A | 6 : 8 | 3RD [L37-L38] |
22.04.2018 16:00 | Field Svítkov A | 6 : 4 | F [W37-W38] |
pořadatel: Wolfs Domažlice
web: www.wolfs.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 25.4.2018.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 12
Hřiště Cvičák, Domažlice
GPS hřiště je 49.429817, 12.903936. Adresa a mapa je jen orientační. Pro správné zobrazení mapy klikněte sem.
hřiště Cvičák
homerun: 84m
výška HR: 1m
počet HR na zápas: 5
rozhodčí zajišťují týmy
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
Hřiště Kdyně
Adresa: Kdyně 754, trasa zde.
hřiště fotbal
homerun: 84m
výška HR:
počet HR na zápas: 5
rozhodčí zajišťují týmy
šatny:
WC:
sprchy:
občerstvení na hřišti: ano
sobotní večírek na Cvičáku:
tipy na ubytování
Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
K dispozici je už do pátka i tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
(vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
možnost ubytování od pátku na tel 776 827 610
cena 50,-Kč / osoba /den
Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.
Přihlášené týmy:
1. Oldstars Trnava
2. Waynes Pardubice
3. Camperos
4. Hangarounds
5. Slowpitch Plzeň
6. Rytíři Trutnov
7. Wolfs Domažlice
8. 42 Crew
9. Vampiers Merklín
10. Trutnov HSM
11. The Lightsabers
Hraje se 50 minut + dohrávka.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 4 | 4 | 0 | 60 : 20 | 8 | |
2 | Oldstars Trnava | 4 | 3 | 1 | 46 : 17 | 7 | |
3 | The Lightsabers | 4 | 2 | 2 | 39 : 28 | 6 | |
4 | Trutnov HSM | 4 | 1 | 3 | 19 : 53 | 5 | |
5 | Slowpitch Plzeň | 4 | 0 | 4 | 21 : 67 | 4 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Rytíři Trutnov | 5 | 5 | 0 | 74 : 23 | 10 | |
2 | Vampiers Merklín | 5 | 4 | 1 | 58 : 22 | 9 | |
3 | Hangarounds | 5 | 3 | 2 | 41 : 34 | 8 | |
4 | Wolfs Domažlice | 5 | 2 | 3 | 35 : 50 | 7 | |
5 | Camperos | 5 | 1 | 4 | 29 : 53 | 6 | |
6 | 42 Crew | 5 | 0 | 5 | 17 : 72 | 5 |
Group: Play out | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Camperos | 2 | 2 | 0 | 26 : 6 | 4 | |
2 | 42 Crew | 2 | 1 | 1 | 17 : 15 | 3 | |
3 | Slowpitch Plzeň | 2 | 0 | 2 | 7 : 29 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
05.05.2018 9:30 | Field Kdyně | Umpire Hangarounds | 6 : 22 | |
05.05.2018 11:30 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň | 11 : 2 | |
05.05.2018 12:30 | Field Kdyně | Umpire The Lightsabers | 8 : 3 | |
05.05.2018 13:30 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava | 9 : 8 | |
05.05.2018 14:30 | Field Kdyně | Umpire Trutnov HSM | 8 : 5 | |
05.05.2018 15:30 | Field Kdyně | Umpire The Lightsabers | 5 : 18 | |
05.05.2018 16:30 | Field Kdyně | Umpire Trutnov HSM | 1 : 19 | |
05.05.2018 17:30 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava | 12 : 6 | |
06.05.2018 8:00 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň | 16 : 3 | |
06.05.2018 9:00 | Field Kdyně | Umpire Trutnov HSM | 17 : 6 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
05.05.2018 8:30 | Field Cvičák | Umpire 42 Crew | 10 : 5 | |
05.05.2018 8:30 | Field Kdyně | Umpire Waynes Pardubice | 10 : 5 | |
05.05.2018 9:30 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice | 1 : 13 | |
05.05.2018 10:30 | Field Cvičák | Umpire 42 Crew | 9 : 8 | |
05.05.2018 10:30 | Field Kdyně | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 12 | |
05.05.2018 11:30 | Field Cvičák | Umpire Camperos | 13 : 1 | |
05.05.2018 12:30 | Field Cvičák | Umpire Vampiers Merklín | 14 : 3 | |
05.05.2018 13:30 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice | 12 : 7 | |
05.05.2018 14:30 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov | 15 : 9 | |
05.05.2018 15:30 | Field Cvičák | Umpire Vampiers Merklín | 6 : 5 | |
05.05.2018 16:30 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice | 3 : 15 | |
05.05.2018 17:30 | Field Cvičák | Umpire Camperos | 14 : 2 | |
06.05.2018 8:00 | Field Cvičák | Umpire Camperos | 4 : 9 | |
06.05.2018 9:00 | Field Cvičák | Umpire Hangarounds | 1 : 25 | |
06.05.2018 10:00 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov | 2 : 14 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
06.05.2018 11:00 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov | 6 : 10 | QF [2A-3B] |
06.05.2018 12:00 | Field Cvičák | Umpire Waynes Pardubice | 17 : 4 | QF [2B-3A] |
06.05.2018 12:00 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň | 20 : 9 | 7TH [4A-4B]* |
06.05.2018 13:00 | Field Cvičák | Umpire Vampiers Merklín | 16 : 4 | SF [1B-W26] |
06.05.2018 14:00 | Field Cvičák | Umpire Hangarounds | 10 : 2 | SF [1A-W28] |
06.05.2018 14:00 | Field Kdyně | Umpire Wolfs Domažlice | 9 : 8 | 5TH [L26-L28]* |
06.05.2018 15:00 | Field Cvičák | Umpire Waynes Pardubice | 5 : 8 | 3RD [L30-L32]* |
06.05.2018 16:00 | Field Cvičák | Umpire Vampiers Merklín | 10 : 9 | F [W30-W32]* |
Group: Play out | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
05.05.2018 9:30 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice | 1 : 13 | |
06.05.2018 11:00 | Field Kdyně | Umpire Trutnov HSM | 2 : 16 | |
06.05.2018 13:00 | Field Kdyně | Umpire Wolfs Domažlice | 5 : 13 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 14 | |
2 | Rytíři Trutnov | 12 | |
3 | Vampiers Merklín | 11 | |
4 | Hangarounds | 10 | |
5 | Oldstars Trnava | 9 | |
6 | The Lightsabers | 8 | |
7 | Trutnov HSM | 7 | |
8 | Wolfs Domažlice | 6 | |
9 | Camperos | 5 | |
10 | 42 Crew | 4 | |
11 | Slowpitch Plzeň | 3 |
pořadatel: Pegas Sedlčany
web: www.pegas.sedlcany.cz
Tomáš Langer
00420 724 926 336
pegas.sedlcany@seznam.cz
GPS hřiště je 49.65619,14.429051. Adresa a mapa je jen orientační. Pro bližší info klikněte sem.
počet hřišť: 1x softball, 1x fotbalové hřiště
maximální počet týmů: 12
hřiště softball
homerun: 76,2m
výška HR plotu: 2m
počet HR na zápas: 2
hřiště fotbal
homerun: 84m
výška HR plotu: 0m
počet HR na zápas: 5
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
rozhodčí zajišťují týmy
sobotní večírek: možná táborák
tipy na ubytování
http://www.pegas.sedlcany.cz/files/documents/h_ubytovani.pdf
Možné je i ubytování ve vlastních stanech na v areálu Pegasu nebo v tělocvičně za 70 Kč na osobu a noc (domluvte se ve škole).
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 9.5.2018.
Přihlášené týmy:
1. Oldstars Trnava
2. Waynes Pardubice
3. Hangarounds
4. Slowpitch Plzeň
5. Rytíři Trutnov
6. 42 Crew
7. Vampiers Merklín
8. Karlínský gang
9. Camperos
10. Pegas Sedlčany
11. Mor a Mšice
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 5 | 5 | 0 | 90 : 7 | 10 | |
2 | Hangarounds | 5 | 4 | 1 | 47 : 30 | 9 | |
3 | Karlínský gang | 5 | 3 | 2 | 37 : 55 | 8 | |
4 | Oldstars Trnava | 5 | 2 | 3 | 46 : 45 | 7 | |
5 | Slowpitch Plzeň | 5 | 1 | 4 | 20 : 55 | 6 | |
6 | Mor a Mšice | 5 | 0 | 5 | 14 : 62 | 5 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Rytíři Trutnov | 4 | 4 | 0 | 61 : 6 | 8 | |
2 | Vampiers Merklín | 4 | 3 | 1 | 48 : 15 | 7 | |
3 | Pegas Sedlčany | 4 | 2 | 2 | 25 : 38 | 6 | |
4 | 42 Crew | 4 | 1 | 3 | 14 : 48 | 5 | |
5 | Camperos | 4 | 0 | 4 | 12 : 53 | 4 |
Group: Play out | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Slowpitch Plzeň | 2 | 1 | 1 | 20 : 9 | 3 | |
2 | Mor a Mšice | 2 | 1 | 1 | 13 : 15 | 3 | |
3 | Camperos | 2 | 1 | 1 | 12 : 21 | 3 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
19.05.2018 8:30 | Field Softball | Umpire Pegas Sedlčany | 12 : 0 | |
19.05.2018 8:30 | Field Fotbal | Umpire Camperos | 25 : 2 | |
19.05.2018 9:30 | Field Softball | Umpire Mor a Mšice | 11 : 10 | |
19.05.2018 10:30 | Field Softball | Umpire Hangarounds | 3 : 15 | |
19.05.2018 10:30 | Field Fotbal | Umpire Camperos | 10 : 5 | |
19.05.2018 11:30 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava | 10 : 2 | |
19.05.2018 12:30 | Field Fotbal | Umpire Waynes Pardubice | 9 : 8 | |
19.05.2018 13:30 | Field Softball | Umpire Mor a Mšice | 0 : 22 | |
19.05.2018 14:30 | Field Fotbal | Umpire Slowpitch Plzeň | 3 : 12 | |
19.05.2018 15:30 | Field Fotbal | Umpire Waynes Pardubice | 4 : 11 | |
19.05.2018 16:30 | Field Softball | Umpire Mor a Mšice | 12 : 0 | |
19.05.2018 17:30 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava | 11 : 2 | |
20.05.2018 8:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 12 | |
20.05.2018 9:00 | Field Fotbal | Umpire Karlínský gang | 11 : 3 | |
20.05.2018 10:00 | Field Fotbal | Umpire Slowpitch Plzeň | 1 : 22 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
19.05.2018 9:30 | Field Fotbal | Umpire Karlínský gang | 5 : 4 | |
19.05.2018 11:30 | Field Fotbal | Umpire Pegas Sedlčany | 8 : 2 | |
19.05.2018 12:30 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín | 0 : 22 | |
19.05.2018 13:30 | Field Fotbal | Umpire Rytíři Trutnov | 4 : 18 | |
19.05.2018 14:30 | Field Softball | Umpire 42 Crew | 10 : 4 | |
19.05.2018 15:30 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín | 7 : 6 | |
19.05.2018 16:30 | Field Fotbal | Umpire 42 Crew | 1 : 13 | |
19.05.2018 17:30 | Field Fotbal | Umpire Rytíři Trutnov | 2 : 19 | |
20.05.2018 9:00 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava | 16 : 1 | |
20.05.2018 10:00 | Field Softball | Umpire 42 Crew | 17 : 1 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
20.05.2018 11:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice | 18 : 3 | QF [2A-3B] |
20.05.2018 12:00 | Field Softball | Umpire Rytíři Trutnov | 6 : 4 | QF [2B-3A] |
20.05.2018 12:00 | Field Fotbal | Umpire Slowpitch Plzeň | 24 : 1 | 7TH [4A-4B]* |
20.05.2018 13:00 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín | 8 : 6 | SF [1B-W26] |
20.05.2018 14:00 | Field Softball | Umpire Hangarounds | 17 : 0 | SF [1A-W28] |
20.05.2018 14:00 | Field Fotbal | 8 : 9 | 5TH [L26-L28]* |
20.05.2018 15:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice | 3 : 11 | 3RD [L30-L32]* |
20.05.2018 16:00 | Field Softball | Umpire Pegas Sedlčany | 6 : 13 | F [W30-W32]* |
Group: Play out | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
19.05.2018 8:30 | Field Softball | Umpire Pegas Sedlčany | 12 : 0 | |
20.05.2018 11:00 | Field Fotbal | Umpire Oldstars Trnava | 3 : 13 | |
20.05.2018 13:00 | Field Fotbal | Umpire Karlínský gang | 9 : 8 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 14 | |
2 | Rytíři Trutnov | 12 | |
3 | Vampiers Merklín | 11 | |
4 | Hangarounds | 10 | |
5 | Karlínský gang | 9 | |
6 | Pegas Sedlčany | 8 | |
7 | Oldstars Trnava | 7 | |
8 | 42 Crew | 6 | |
9 | Slowpitch Plzeň | 5 | |
10 | Mor a Mšice | 4 | |
11 | Camperos | 3 |
hřiště Slávia
GPS 49.7189053N, 13.3658958E
České údolí
301 00 Plzeň 3
0 HR na zápas
bufet ano
hřiště Božkov
travnatý fotbalák
parkoviště GPS 49.7300544N, 13.4232950E
www.bozkovskyostrov.cz
mapa zde
5 HR na zápas (levé a střední pole)
bufet ano
Provozní řád Božkovského ostrova
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hangarounds | 6 | 5 | 1 | 52 : 47 | 11 | |
2 | Rytíři Trutnov | 6 | 5 | 1 | 57 : 22 | 11 | |
3 | Waynes Pardubice | 6 | 4 | 2 | 79 : 30 | 10 | |
4 | Vampiers Merklín | 6 | 3 | 3 | 47 : 31 | 9 | |
5 | Oldstars Trnava | 6 | 2 | 4 | 40 : 50 | 8 | |
6 | Wolfs Domažlice | 6 | 1 | 5 | 17 : 72 | 7 | |
7 | Slowpitch Plzeň | 6 | 1 | 5 | 18 : 58 | 7 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
09.06.2018 9:00 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice | 0 : 10 | |
09.06.2018 10:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň | 10 : 0 | |
09.06.2018 11:00 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava | 11 : 5 | |
09.06.2018 11:00 | Field Božkov | Umpire Vampiers Merklín | 10 : 9 | |
09.06.2018 12:00 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice | 13 : 12 | |
09.06.2018 12:30 | Field Božkov | Umpire Slowpitch Plzeň | 9 : 8 | |
09.06.2018 13:00 | Field Slávia | Umpire Hangarounds | 15 : 1 | |
09.06.2018 14:00 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice | 7 : 6 | |
09.06.2018 15:00 | Field Slávia | Umpire Rytíři Trutnov | 1 : 15 | |
09.06.2018 16:00 | Field Slávia | Umpire Vampiers Merklín | 1 : 11 | |
09.06.2018 16:00 | Field Božkov | Umpire Hangarounds | 16 : 4 | |
09.06.2018 17:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň | 4 : 6 | |
09.06.2018 17:00 | Field Božkov | Umpire Slowpitch Plzeň | 3 : 18 | |
10.06.2018 9:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice | 10 : 2 | |
10.06.2018 10:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň | 18 : 2 | |
10.06.2018 10:00 | Field Božkov | Umpire Rytíři Trutnov | 6 : 3 | |
10.06.2018 11:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice | 11 : 2 | |
10.06.2018 11:00 | Field Božkov | Umpire Vampiers Merklín | 2 : 11 | |
10.06.2018 12:00 | Field Slávia | Umpire Hangarounds | 10 : 3 | |
10.06.2018 13:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 10 | |
10.06.2018 14:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice | 4 : 5 | |
10.06.2018 15:00 | Field Slávia | Umpire Hangarounds | -:- | SF [2-3] UMP 1 |
10.06.2018 16:00 | Field Slávia | -:- | F [1-W22] UMP L22 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Hangarounds | 10 | |
2 | Rytíři Trutnov | 8 | |
3 | Waynes Pardubice | 7 | |
4 | Vampiers Merklín | 6 | |
5 | Oldstars Trnava | 5 | |
6 | Wolfs Domažlice | 4 | |
7 | Slowpitch Plzeň | 3 |
link na web ESF
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 12
homerun: 84m
výška HR: plotu 0 m
počet HR na zápas: 5
rozhodčí
šatny: ne
WC: ano
sprchy: ano (Staré Čívice)
občerstvení na hřišti: ano
sobotní večírek: ano, na hřišti
hřiště Svítkov
https://mapy.cz/s/2MdK4
GPS: 50.0221761N, 15.7170775E
hřiště Staré čívice
https://mapy.cz/s/2MdI6
GPS: 50.0191258N, 15.6916072E
tipy na ubytování
Ubytování je možné na hřišti ve stanech.
Hotel Trim (www.hosteltrim.cz) – nabídka pro týmy
Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 20.6.2018.
Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice
Přihlášené týmy:
1. Oldstars Trnava
2. Waynes Pardubice
3. Mor a Mšice
4. Hangarounds
5. Slowpitch Plzeň
6. Rytíři Trutnov
7. Wolfs Domažlice
8. Vampiers Merklín
9. Camperos
10. Karlínský gang
11. Camperos 2
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 4 | 4 | 0 | 60 : 13 | 8 | |
2 | Vampiers Merklín | 4 | 3 | 1 | 34 : 34 | 7 | |
3 | Karlínský gang | 4 | 2 | 2 | 20 : 36 | 6 | |
4 | Oldstars Trnava | 4 | 1 | 3 | 36 : 26 | 5 | |
5 | Camperos | 4 | 0 | 4 | 18 : 59 | 4 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Rytíři Trutnov | 5 | 5 | 0 | 74 : 17 | 10 | |
2 | Hangarounds | 5 | 4 | 1 | 69 : 22 | 9 | |
3 | Wolfs Domažlice | 5 | 3 | 2 | 48 : 28 | 8 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 5 | 2 | 3 | 17 : 64 | 7 | |
5 | Mor a Mšice | 5 | 1 | 4 | 24 : 44 | 6 | |
6 | Camperos 2 | 5 | 0 | 5 | 14 : 71 | 5 |
Group: Play out | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Camperos | 2 | 2 | 0 | 20 : 10 | 4 | |
2 | Mor a Mšice | 2 | 1 | 1 | 12 : 12 | 3 | |
3 | Camperos 2 | 2 | 0 | 2 | 7 : 17 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.06.2018 8:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 19 : 2 | |
30.06.2018 9:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 5 : 7 | |
30.06.2018 10:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 8 : 14 | |
30.06.2018 11:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 1 : 20 | |
30.06.2018 12:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 10 : 9 | |
30.06.2018 13:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 6 : 9 | |
30.06.2018 15:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 7 : 5 | |
30.06.2018 16:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 3 : 5 | |
01.07.2018 9:00 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 5 : 14 | |
01.07.2018 10:00 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 17 : 2 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.06.2018 8:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 15 : 1 | |
30.06.2018 9:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 3 : 16 | |
30.06.2018 10:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 5 : 4 | |
30.06.2018 11:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 8 : 9 | |
30.06.2018 12:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 0 : 21 | |
30.06.2018 13:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 4 : 28 | |
30.06.2018 14:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 21 : 2 | |
30.06.2018 14:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 7 : 6 | |
30.06.2018 15:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 3 : 6 | |
30.06.2018 16:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 8 : 9 | |
30.06.2018 17:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 3 : 2 | |
30.06.2018 17:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 9 : 8 | |
01.07.2018 8:00 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 13 : 5 | |
01.07.2018 9:00 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 3 : 10 | |
01.07.2018 10:00 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 17 : 0 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.07.2018 11:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 9 : 6 | QF [2A-3B] |
01.07.2018 12:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 13 : 2 | QF [2B-3A] |
01.07.2018 12:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 8 : 1 | 7TH [4A-4B]* |
01.07.2018 13:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 9 : 2 | SF [1B-W26] |
01.07.2018 14:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 7 : 0 | SF [1A-W28] |
01.07.2018 14:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 15 : 4 | 5TH [L26-L28]* |
01.07.2018 15:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 7 : 5 | 3RD [L30-L32]* |
01.07.2018 16:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 5 : 6 | F [W30-W32]* |
Group: Play out | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.06.2018 15:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 3 : 6 | |
01.07.2018 11:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 11 : 4 | |
01.07.2018 13:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 9 : 6 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 14 | |
2 | Rytíři Trutnov | 12 | |
3 | Vampiers Merklín | 11 | |
4 | Hangarounds | 10 | |
5 | Wolfs Domažlice | 9 | |
6 | Karlínský gang | 8 | |
7 | Oldstars Trnava | 7 | |
8 | Slowpitch Plzeň | 6 | |
9 | Camperos | 5 | |
10 | Mor a Mšice | 4 | |
11 | Camperos 2 | 3 |
pořadatel: Česká softballová asociace
Přihlášené týmy
1. Camperos
2. Mor a Mšice
3. Slowpitch Plzeň
4. BeerBoys
5. Hnědý bombarďáci
6. Bur(j)ani Swítkow
7. Barons Wroclaw
8. Mimoni Stars
9. Mlátičky Kostelec nad Orlicí
Možno přijet už v pátek, Sparťan tam bude.
Systém turnaje
2 skupiny každý s každým
3 nejlepší ze skupin jdou do play off, vítězové skupin postupují přímo do semifinále.
Týmy na 4. a 5. místech hrají každý s každým play out o 7.-9. místo.
Hraje se 45 minut + dobrávka nebo 7 směn.
V základních skupinách a v play out remíza platí.
V play off se při nerozhodném stavu po 45 min/7 inn hraje tie-break s běžcem na dvojce.
Profíci
Každý z týmů může mít aktuálně v sestavě 4 profíky. Za profi hráče je považován hráč, jehož výkonnost převyšuje běžné schopnosti amatérů. Profík nejspíše byl / je v posledních pěti letech registrovaným baseballistou nebo softballistou (jako hráč), byl hráčem reprezentace, byl členem baseballového, softballového, slowpitchového týmu, který pravidelně trénuje a hraje. Registrace se dají ověřit na www.baseball.cz a www.softball.cz. V případě, že si nejste ohledně profíků jistí, obraťte se na vedoucího soutěže (Tomáš Rambousek, 608 422 351, mail). Žádáme týmy o fair play. Díky.
Za porušení pravidla o maximálním počtu profíků je diskvalifikace.
Půjčování hráčů je turnajích ASL povoleno
Hřiště
Na fotbaláku budou vytyčena dvě hřiště. Vnější pole budou tvořit průnik, což jistě podtrhne společenskou stránku turnaje. Bude třeba se v OFu navzájem jistit a případně se varovat před extra dlouhými odpaly.
Míče
Muži pálí 12“, ženy pálí 11“
BB – za čtyři špatné nadhozy je pálkaři přiznána jedna meta
Územní pravidla
Pokud míč po odpalu (i s tečí polaře) opustí hřiště, jsou pálkaři i všem běžcům přiznány dvě mety od okamžiku odpalu.
Pokud se míče ve společném vnějším poli dotkne hráč z druhé skupiny, potom je pálkaři i všem běžcům přiznána jedna meta od okamžiku odpalu.
Pokud je míč ze hřiště polařem vyhozen úmyslně, potom je pálkaři i všem běžcům přiznám homerun.
Pálky
Z bezpečnostních důvodů jsou povoleny pouze hliníkové pálky.
Spikes
Boty s kovovými hroty nejsou povoleny.
Ženy v týmu
Minimální počet žen v sestavě je 2. Výklad: po celé utkání musí hrát alespoň 2 ženy v poli i na pálce.
Hra v poli
Počet hráčů v poli je minimálně 8, maximálně 10. Minimální počet žen v poli je 2.
Hráči mladší 15 let mohou hrát OF nebo kečra.
Hra na pálce
Počet hráčů na pálce je minimálně 8, maximálně 12 (2x extra pálkař). Minimální počet žen na pálce je 2. Pálkařské pořadí se musí dodržovat po celé utkání.
8 pálkařů (z toho 2 ženy) = 2 technické auty
9 pálkařů (z toho 2 ženy) = 1 technický aut
10-12 pálkařů (z toho 2 ženy) = bez technických autů
Helmy
Hráči mladší 18 let musí používat helmy, platí pro pálkaře, běžce, kauče.
Hráči mladší 16 let musí používat helmu s mřížkou, platí pro pálkaře, běžce, kauče.
Používání helem doporučujeme všem hráčům.
Týmy dávají rozhodčí dle rozpisu.
K dispozici budou pískací košile. Budeme rádi, pokud rozhodčí budou vypadat jako rozhodčí. Díky.
Kouření během utkání je zakázáno
Kouření na hřiště nepatří. Předem děkujeme za respektování.
Stanování na louce za hřištěm
Bufet bude
Bazén bude
WC a sprchy jsou v hasičárně (za rybníkem doprava) nebo kadibudka na louce
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mimoni Stars | 7 | 5 | 1 | 1 | 58 : 26 | 11 | |
2 | Camperos | 7 | 5 | 0 | 2 | 49 : 18 | 10 | |
3 | Slowpitch Plzeň | 7 | 4 | 1 | 2 | 61 : 36 | 9 | |
4 | Bur(j)ani Swítkow | 7 | 4 | 0 | 3 | 46 : 57 | 8 | |
5 | Mor a Mšice | 7 | 3 | 0 | 4 | 44 : 38 | 6 | |
6 | BeerBoys | 7 | 3 | 0 | 4 | 43 : 39 | 6 | |
7 | Hnědý bombarďáci | 7 | 2 | 0 | 5 | 27 : 60 | 4 | |
8 | Barons Wroclaw | 7 | 1 | 0 | 6 | 15 : 69 | 2 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
21.07.2018 10:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 3 : 2 | |
21.07.2018 10:00 | Field A | Umpire Pořadatel | 11 : 3 | |
21.07.2018 11:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci | 9 : 4 | |
21.07.2018 11:00 | Field B | Umpire Camperos | 6 : 7 | |
21.07.2018 12:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 3 : 16 | |
21.07.2018 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 0 : 11 | |
21.07.2018 13:00 | Field A | Umpire Camperos | 9 : 0 | |
21.07.2018 13:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 8 : 6 | |
21.07.2018 14:00 | Field A | Umpire BeerBoys | 5 : 4 | |
21.07.2018 14:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 5 : 1 | |
21.07.2018 15:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 11 : 4 | |
21.07.2018 15:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci | 12 : 7 | |
21.07.2018 16:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 4 : 8 | |
21.07.2018 16:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 5 : 3 | |
21.07.2018 17:00 | Field B | Umpire BeerBoys | 2 : 10 | |
21.07.2018 17:00 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 10 : 8 | |
22.07.2018 9:00 | Field A | Umpire BeerBoys | 5 : 2 | |
22.07.2018 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 4 : 3 | |
22.07.2018 10:00 | Field A | Umpire Camperos | 16 : 4 | |
22.07.2018 10:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw | 10 : 2 | |
22.07.2018 11:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň | 4 : 2 | |
22.07.2018 11:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci | 4 : 14 | |
22.07.2018 12:00 | Field A | Umpire Barons Wroclaw | 15 : 3 | |
22.07.2018 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 5 : 12 | |
22.07.2018 13:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 11 : 1 | |
22.07.2018 13:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 7 : 0 | |
22.07.2018 14:00 | Field A | Umpire Camperos | 5 : 5 | |
22.07.2018 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 5 : 7 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
22.07.2018 15:00 | Field A | Umpire Pořadatel | 12 : 3 | F [1-2] |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | Mimoni Stars | 11 | |
2 | Camperos | 9 | |
3 | Slowpitch Plzeň | 8 | |
4 | Bur(j)ani Swítkow | 7 | |
5 | Mor a Mšice | 6 | |
6 | BeerBoys | 5 | |
7 | Hnědý bombarďáci | 4 | |
8 | Barons Wroclaw | 3 |
Přihlášené týmy:
1. Trutnov HSM
2. Waynes Pardubice
3. Hangarounds
4. Slowpitch Plzeň
5. Rytíři Trutnov
6. Vampiers Merklín (odhlášeni)
7. Camperos (odhlášeni)
8. Oldstars Trnava (odhlášeni)
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 4 | 4 | 0 | 53 : 12 | 8 | |
2 | Hangarounds | 4 | 3 | 1 | 26 : 22 | 7 | |
3 | Rytíři Trutnov | 4 | 2 | 2 | 44 : 31 | 6 | |
4 | Trutnov HSM | 4 | 1 | 3 | 17 : 51 | 5 | |
5 | Slowpitch Plzeň | 4 | 0 | 4 | 12 : 36 | 4 |
Group: B [QF] | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Rytíři Trutnov | 2 | 2 | 0 | 22 : 11 | 4 | |
2 | Slowpitch Plzeň | 2 | 1 | 1 | 17 : 15 | 3 | |
3 | Trutnov HSM | 2 | 0 | 2 | 14 : 27 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
11.08.2018 9:00 | Umpire Trutnov HSM | 6 : 10 | |
11.08.2018 10:00 | Umpire Rytíři Trutnov | 22 : 2 | |
11.08.2018 11:00 | Umpire Waynes Pardubice | 5 : 4 | |
11.08.2018 12:00 | Umpire Slowpitch Plzeň | 6 : 16 | |
11.08.2018 13:00 | Umpire Hangarounds | 7 : 0 | |
11.08.2018 14:00 | Umpire Slowpitch Plzeň | 1 : 7 | |
11.08.2018 15:00 | Umpire Hangarounds | 6 : 13 | |
11.08.2018 16:00 | Umpire Rytíři Trutnov | 6 : 8 | |
11.08.2018 17:00 | Umpire Trutnov HSM | 4 : 11 | |
11.08.2018 18:00 | Umpire Waynes Pardubice | 2 : 16 |
Group: B [QF] | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
12.08.2018 9:00 | Umpire Hangarounds | 1 : 11 | |
12.08.2018 11:30 | Umpire Slowpitch Plzeň | 11 : 10 | |
12.08.2018 12:45 | Umpire Rytíři Trutnov | 4 : 16 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
12.08.2018 10:15 | Umpire Trutnov HSM | 4 : 7 | SF [1-2] |
12.08.2018 14:00 | Umpire Hangarounds | 8 : 9 | SF [L12-WQF] |
12.08.2018 15:15 | Umpire Waynes Pardubice | 3 : 13 | F [W12-W15] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Rytíři Trutnov | 8 | |
2 | Hangarounds | 6 | |
3 | Waynes Pardubice | 5 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 4 | |
5 | Trutnov HSM | 3 |
Odhlášení: Vampiers Merklín, MaSK Pezinok
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 4 | 4 | 0 | 42 : 10 | 8 | |
2 | Oldstars Trnava | 4 | 3 | 1 | 38 : 20 | 7 | |
3 | Goodsports Devínska Nová Ves | 4 | 2 | 2 | 23 : 19 | 6 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 4 | 1 | 3 | 14 : 42 | 5 | |
5 | Toucans Havířov | 4 | 0 | 4 | 17 : 43 | 4 |
Group: B | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | S | SCORE | P | |
1 | Rytíři Trutnov | 5 | 5 | 0 | 0 | 57 : 22 | 10 | |
2 | Hangarounds | 5 | 4 | 1 | 0 | 64 : 19 | 9 | |
3 | Amorové šípy | 5 | 2 | 3 | 0 | 24 : 49 | 7 | |
4 | Wolfs Domažlice | 5 | 2 | 3 | 0 | 23 : 43 | 7 | |
5 | Oldstars funny | 5 | 1 | 4 | 0 | 15 : 42 | 6 | |
6 | Angels Trnava | 5 | 1 | 3 | 1 | 27 : 35 | 5 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.09.2018 8:30 | Field Softball | Umpire Slowpitch Plzeň | 8 : 6 | |
01.09.2018 9:30 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice | 9 : 4 | |
01.09.2018 10:30 | Field Softball | Umpire Angels Trnava | 1 : 7 | |
01.09.2018 15:30 | Field Fotbal | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves | 5 : 15 | |
01.09.2018 16:30 | Field Fotbal | Umpire Toucans Havířov | 14 : 3 | |
02.09.2018 9:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves | 13 : 2 | |
02.09.2018 11:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Hangarounds | 5 : 4 | |
02.09.2018 11:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Wolfs Domažlice | 7 : 2 | |
02.09.2018 13:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Amorové šípy | 0 : 11 | |
02.09.2018 14:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Oldstars Trnava | 4 : 14 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.09.2018 8:30 | Field Fotbal | Umpire Wolfs Domažlice | 6 : 4 | |
01.09.2018 9:30 | Field Fotbal | Umpire Rytíři Trutnov | 5 : 4 | |
01.09.2018 10:30 | Field Fotbal | Umpire Oldstars Trnava | 0 : 6 | |
01.09.2018 14:30 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava | 14 : 0 | |
01.09.2018 15:30 | Field Softball | Umpire Oldstars funny | 10 : 9 | |
02.09.2018 8:00 | Field Fotbal 3 | 0 : 7 (S) | |
02.09.2018 8:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Slowpitch Plzeň | 11 : 4 | |
02.09.2018 9:00 | Field Fotbal 1 | Umpire Waynes Pardubice | 0 : 21 | |
02.09.2018 10:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Rytíři Trutnov | 4 : 16 | |
02.09.2018 10:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Angels Trnava | 5 : 4 | |
02.09.2018 12:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Toucans Havířov | 22 : 4 | |
02.09.2018 12:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Oldstars funny | 6 : 5 | |
02.09.2018 13:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Oldstars Trnava | 7 : 10 | |
02.09.2018 14:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Oldstars funny | 8 : 7 | |
02.09.2018 15:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 4 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.09.2018 16:00 | Field Fotbal 1 | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves | 7 : 4 | 3RD [2A-2B]* |
02.09.2018 16:00 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava | 3 : 11 | F [1A-1B]* |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 14 | |
2 | Rytíři Trutnov | 12 | |
3 | Hangarounds | 11 | |
4 | Oldstars Trnava | 10 | |
5 | Amorové šípy | 9 | |
5 | Goodsports Devínska Nová Ves | 9 | |
7 | Wolfs Domažlice | 7 | |
7 | Slowpitch Plzeň | 7 | |
9 | Oldstars funny | 5 | |
9 | Toucans Havířov | 5 | |
11 | Angels Trnava | 3 |
Přihlášené týmy:
1. Waynes Pardubice
2. Hangarounds
3. Slowpitch Plzeň
4. Rytíři Trutnov
5. Wolfs Domažlice
6. Vampiers Merklín
7. Camperos (odhlášeni 6.9.2018)
8. Oldstars Trnava
9. Karlínský gang
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 3 | 3 | 0 | 74 : 16 | 6 | |
2 | Oldstars Trnava | 3 | 2 | 1 | 44 : 21 | 5 | |
3 | Vampiers Merklín | 3 | 1 | 2 | 19 : 46 | 4 | |
4 | Karlínský gang | 3 | 0 | 3 | 14 : 68 | 3 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Rytíři Trutnov | 3 | 3 | 0 | 78 : 17 | 6 | |
2 | Hangarounds | 3 | 2 | 1 | 33 : 24 | 5 | |
3 | Wolfs Domažlice | 3 | 1 | 2 | 25 : 59 | 4 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 3 | 0 | 3 | 17 : 53 | 3 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
22.09.2018 10:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice | 13 : 3 | |
22.09.2018 11:15 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín | 30 : 7 | |
22.09.2018 12:30 | Field Softball | Umpire Karlínský gang | 18 : 7 | |
22.09.2018 13:45 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava | 7 : 14 | |
22.09.2018 15:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice | 0 : 24 | |
22.09.2018 16:15 | Field Softball | Umpire Karlínský gang | 2 : 26 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
22.09.2018 10:00 | Field Fotbal | Umpire Wolfs Domažlice | 2 : 14 | |
22.09.2018 11:15 | Field Fotbal | Umpire Hangarounds | 5 : 37 | |
22.09.2018 12:30 | Field Fotbal | Umpire Rytíři Trutnov | 15 : 7 | |
22.09.2018 13:45 | Field Fotbal | Umpire Wolfs Domažlice | 17 : 4 | |
22.09.2018 15:00 | Field Fotbal | Umpire Hangarounds | 24 : 8 | |
22.09.2018 16:15 | Field Fotbal | Umpire Slowpitch Plzeň | 15 : 5 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
23.09.2018 10:20 | Field Softball | Umpire Wolfs Domažlice | 13 : 8 | [1B-2A] |
23.09.2018 11:30 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín | 7 : 6 | [1A-2B] |
23.09.2018 15:00 | Field Softball | Umpire Slowpitch Plzeň | 10 : 11 | 3RD [L15-L16]* |
23.09.2018 16:10 | Field Softball | Umpire Hangarounds | 7 : 14 | F [W15-W16]* |
Group: Play out | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
23.09.2018 8:00 | Field Softball | Umpire Slowpitch Plzeň | 15 : 14 | [3B-4A] |
23.09.2018 9:10 | Field Softball | Umpire Karlínský gang | 20 : 1 | [3A-4B] |
23.09.2018 12:40 | Field Softball | Umpire Rytíři Trutnov | 11 : 1 | 7TH [L13-L14]* |
23.09.2018 13:50 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice | 3 : 27 | 5TH [W13-W14]* |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 11 | |
2 | Rytíři Trutnov | 9 | |
3 | Hangarounds | 8 | |
4 | Oldstars Trnava | 7 | |
5 | Vampiers Merklín | 6 | |
6 | Wolfs Domažlice | 5 | |
7 | Karlínský gang | 4 | |
8 | Slowpitch Plzeň | 3 |
Pořádá Česká slowpitchová liga
Coed slowpitch
V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
Muži minimálně 35+ / ročník 1983 a starší
Ženy minimálně 30+ / ročník 1988 a starší
Hraje se 40 minut + dohrávka.
Remíza ve skupině platí.
HR nejsou omezeny.
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CIT&A | 4 | 4 | 0 | 56 : 11 | 8 |
2 | (j)ELITA | 4 | 3 | 1 | 34 : 14 | 6 |
3 | Waynes Pardubice | 4 | 2 | 2 | 42 : 25 | 4 |
4 | Slowpitch Plzeň | 4 | 1 | 3 | 24 : 45 | 2 |
5 | Red Barons | 4 | 0 | 4 | 7 : 68 | 0 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
28.09.2018 9:00 | 22 : 1 | |
28.09.2018 9:50 | 9 : 8 | |
28.09.2018 10:40 | 5 : 6 | |
28.09.2018 11:30 | 2 : 26 | |
28.09.2018 12:20 | 4 : 11 | |
28.09.2018 13:10 | 6 : 4 | |
28.09.2018 14:00 | 3 : 11 | |
28.09.2018 14:50 | 3 : 9 | |
28.09.2018 15:40 | 1 : 22 | |
28.09.2018 16:30 | 9 : 1 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
28.09.2018 17:20 | 6 : 4 | F [1-2] |
# | TEAM |
---|---|
1 | CIT&A |
2 | (j)ELITA |
3 | Waynes Pardubice |
4 | Slowpitch Plzeň |
5 | Red Barons |
Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku se tentokrát uskuteční na fotbalovém hřišti ve Starých Čívicích. Svařák 2018 je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy. Minimální počet žen jsou dvě, počet registrovaných hráčů je omezen na 4. A protože je říjen měsícem boje proti rakovině prsu, žádáme účastníky, aby byli alespoň trochu růžoví.
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Info
6.10.2018 | Pardubice – Staré Čívice
Body do ligy
Na Malé Hosaně, Squatu a Svařáku si poslední tým připíše 3 body do ligové tabulky. Předposlední tým 4 body atd. Vítěz turnaje si připíše ještě 1 bonusový bod. Pokud týmy skončí společně např. na 5-6 místě, potom všem takový týmů jsou přiznány body za lepší umístění, tedy jako by v našem případě všichni skončili na 5. místě.
Registrovaní hráči
Každý z týmů může mít aktuálně v sestavě 4 registrované hráče. Za registrovaného hráče je považován hráč, který je byl / je v posledních pěti letech registrovaným baseballistou nebo softballistou. Registrace se dají ověřit na www.baseball.cz a www.softball.cz. Pro sezónu 2018 platí registrace z let 2014 – 2018. Žádáme týmy o fair play. Díky. Pro dotazy a výjimky kontaktujte vedoucího soutěže (viz. níže)
Za porušení pravidla o maximálním počtu registrovaných hráčů je diskvalifikace.
Půjčování hráčů je turnajích ASL povoleno
Hřiště
Na fotbaláku budou vytyčena dvě hřiště. Vnější pole budou tvořit průnik, což jistě podtrhne společenskou stránku turnaje. Bude třeba se v OFu navzájem jistit a případně se varovat před extra dlouhými odpaly.
Míče
Muži pálí 12“, ženy pálí 11“
BB – za čtyři špatné nadhozy je pálkaři přiznána jedna meta
Územní pravidla
Pokud míč po odpalu (i s tečí polaře) opustí hřiště, jsou pálkaři i všem běžcům přiznány dvě mety od okamžiku odpalu.
Pokud se míče ve společném vnějším poli dotkne hráč z druhé skupiny, potom je pálkaři i všem běžcům přiznána jedna meta od okamžiku odpalu.
Pokud je míč ze hřiště polařem vyhozen úmyslně, potom je pálkaři i všem běžcům přiznám homerun.
Pálky
Z bezpečnostních důvodů jsou povoleny pouze hliníkové pálky.
Spikes
Boty s kovovými hroty nejsou povoleny.
Coed
ASL není coed. Muži i ženy mohou hrát kdekoliv v jakémkoliv počtu. Počet hráčů v poli je minimálně 8, maximálně 10.
Pořadí na pálce
Na pálku se smí chodit skoro v jakémkoliv počtu. Pálkařské pořadí se musí dodržovat po celé utkání.
Minimální počet pálkařů je 8 (pokud tým na pálce hraje i v poli v osmi hráčích, analogicky to platí i pro 9 hráčů).
Maximální počet hráčů na pálce není omezen.
Helmy
Hráči mladší 18 let musí používat helmy.
Délka utkání
Hraje se 40 minut + dohrávka.
Remíza v základní skupině platí. (vítězství 2 body, remíza 1, prohra 0, skreč -2)
V play off se při remíze hraje tie-break.
Kouření během utkání je zakázáno
Neberte to prosím jako buzeraci. Toto na hřiště nepatří. Předem děkujeme za respektování.
Přihlášené týmy
max 10 týmů
1. Waynes Pardubice U14
2. Camperos
3. Mor a Mšice
4. Slowpitch Plzeň
5. Old (j)ELITA
6. Barons Wroclaw
7. Bur(j)ani Swítkow
8. Hnědý bombarďáci
9. Mimoni Stars
10. Mlátičky Kostelec nad Orlicí
Group: A | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | S | SCORE | P | |
1 | Mimoni Stars | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 25 : 10 | 6 | |
2 | Hnědý bombarďáci | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 15 : 19 | 5 | |
3 | Bur(j)ani Swítkow | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 21 : 29 | 5 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 31 : 17 | 4 | |
5 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 16 : 33 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Old (j)ELITA | 4 | 4 | 0 | 46 : 18 | 8 | |
2 | Mor a Mšice | 4 | 3 | 1 | 28 : 20 | 6 | |
3 | Camperos | 4 | 2 | 2 | 24 : 28 | 4 | |
4 | Barons Wroclaw | 4 | 1 | 3 | 13 : 29 | 2 | |
5 | Waynes Pardubice U14 | 4 | 0 | 4 | 19 : 35 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
06.10.2018 8:30 | Field Navy | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 11 : 1 | |
06.10.2018 9:20 | Field Navy | Umpire Mor a Mšice | 0 : 7 (S) | |
06.10.2018 10:10 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA | 1 : 6 | |
06.10.2018 11:00 | Field Navy | Umpire Waynes Pardubice U14 | 8 : 7 | |
06.10.2018 11:50 | Field Navy | Umpire Camperos | 0 : 12 | |
06.10.2018 12:40 | Field Navy | Umpire Barons Wroclaw | 6 : 5 | |
06.10.2018 13:30 | Field Navy | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 5 : 5 | |
06.10.2018 14:20 | Field Navy | Umpire Waynes Pardubice U14 | 4 : 12 | |
06.10.2018 15:10 | Field Navy | Umpire Barons Wroclaw | 3 : 2 | |
06.10.2018 16:00 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA | 6 : 7 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
06.10.2018 8:30 | Field Red | Umpire Camperos | 5 : 10 | |
06.10.2018 9:20 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 2 : 16 | |
06.10.2018 10:10 | Field Red | Umpire Hnědý bombarďáci | 5 : 2 | |
06.10.2018 11:00 | Field Red | Umpire Mimoni Stars | 4 : 3 | |
06.10.2018 11:50 | Field Red | Umpire Mor a Mšice | 10 : 3 | |
06.10.2018 12:40 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 5 : 10 | |
06.10.2018 13:30 | Field Red | Umpire Slowpitch Plzeň | 6 : 10 | |
06.10.2018 14:20 | Field Red | Umpire Mimoni Stars | 9 : 3 | |
06.10.2018 15:10 | Field Red | Umpire Slowpitch Plzeň | 10 : 7 | |
06.10.2018 16:00 | Field Red | Umpire Hnědý bombarďáci | 2 : 8 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
06.10.2018 16:50 | Field Red | Umpire Waynes Pardubice U14 | 2 : 15 | 3RD [2A-2B] |
06.10.2018 16:50 | Field Navy | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 7 : 12 | F [1A-1B] |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | Old (j)ELITA | 13 | |
2 | Mimoni Stars | 11 | |
3 | Mor a Mšice | 10 | |
4 | Hnědý bombarďáci | 9 | |
5 | Camperos | 8 | |
5 | Bur(j)ani Swítkow | 8 | |
7 | Slowpitch Plzeň | 6 | |
7 | Barons Wroclaw | 6 | |
9 | Waynes Pardubice U14 | 4 | |
9 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 4 |
Kondiční soustředění slowpitchové reprezentace
Realizační tým
Tomáš Rambousek – head coach
Ivan Klein – kondiční trenér
Roman Mroviec – asistent