MČR 400+ aktuálně

19:21 | Mistry ČR 400+ jsou potřetí v řadě CIT&A. Ve finále CA porazili (j)ELITA. Ondřej Kubát dal grand slam. CIT&A mají v kategorii 400+ 14 vítězství v řadě. V žádném ze třech ročníků nenašli přemožitele. Gratulujeme.

17:04 | Doplnění zbývajících výsledků stálo jeden telefon display. Red Barons – Plzeň 3:11 a Plzeň – CIT&A 1:22.

16:36 | (j)ELITA jsou po vítězství 9:3 nad Waynes druhými finalisty. Jak hráli Barons s Plzní?

14:53 | CIT&A vs. Waynes 6:4. Dle přímých účastníků souboj kvalitních obran a dobrých nadhazovačú (Mlaďas a Ro). Ro ma opět 1.000 na pálce, takže má dnes nejméně 2000. CIT&A jsou ve finále.

13:40 | (j)ELITA vs. Plzeň 11:4. Na medaili by teoreticky mohly stačit dvě výhry. Zatím jsou ve hře všichni. Aktuálně CIT&A vedou nad Waynes 3:0.

12:32 | CIT&A vs. (j)ELITA 6:5, prý si za to můžou Jelita samy. Red Barons – Waynes 26:2. Romále prý BA 1.000.

10:49 | Plzeň začala velmi dobře a ujala se vedení 8:2. Pepa Koláček (WW) snížil tříbodovým homerunem in park na 5:8. Plzeň reagovat nedokázala – 3 a ven (na 4 nadhozy). Plzeň ještě minutu před koncem vedla o tři body. Waynům se podařil obrat za minutu půl jedné.

9:58 | Obhájci titulu CIT&A vstoupili do turnaje přesvědčivým vítězství 22:1 nad Red Barons.

8:59 | Pořadatelé právě zjistili, že slowpitchové hřiště má jiné rozměry než fastpitch :-/