Polyxena aktuálně

22:09 | Ve finále zvítězili Waynes Navy nad Klackaři 8:1. Klackařů prostě ta finále nejdou.

19:12 | Ve vyrovnaném utkání o páté místo zvítězili Trutnov HSM nad Mlátičkami 4:3. Třetí místo obsadili po výhře 6:0 nad Waynes White Rytíři. Ve finále vedou Waynes Navy nad Klackaři 8:0

17:10 | Do finále se jako první probojovali Klackaři, kteří vybojovali postup s Waynes White ve druhém tie-breaku. Druhými finalisty jsou Waynes Navy – dvěma doběhy potrestali dvě chyby rytířské obrany.

15:07 | Druhé semifinále bylo vyrovnané. Waynes Navy se po vítězství 2:0 na Mlátičkama dostali do semifinále.

14:41 | V zápase, který rozhoduje úspěchu či neúspěšném působení na turnaji zvítězili Waynes White 9:0. Aktuálně vedou Waynes Navy 1:0 nad Mlátičkama. Na pálce je Romále. Do konce zbývá 19 minut.

13:26 | Rytíři – Waynes Navy: drama přinesla poslední směna. Navy otočili z 2:3 na 5:3. Rytíři v dohrávce po BB a třech odpalech otočili na konečných 6:5. Walk off hit si připsal Preclík nejmladší.

12:57 | Klackaři si vítězstvím 4:0 nad Waynes White zajistili první místo ve skupině a přímý postup do semifinále. Aktuálně 21 minut před koncem vedou Rytíři 3:1 nad Waynes Navy.

11:45 | Další derby, tentokrát trutnovské opanovali Rytíři 8:0

11:04 | Kostelecké derby lépe zvládli Klackaři, když těsné vedení 2:1 vylepšili v závěru utkání. Skupine B stále mohou vyhrát všechny tři týmy. Rytíři v první směně vedou 3:0 nad HSM.

10:16 | HSM po hitech zvýšili na 3:2. V poslední směně nadhazovač zDEnda Petrásek udžel Trutnov bez doběhu třemi strikeouty. V dohrávce Waynes Navy s jedním autem obsazují první a druhou metu. Lin pálí line drive do rukavice (out), Kubajs aut na jedničce. Konec utkání.

09:40 | Waynes White chybovali v obraně, čehož využili dravé Mlátičky. MLA – WWW 5:3. Waynes Navy – Trutnov HSM ve 20. minutě 2:2.

Pokud nezklame technika nebo lidé, přineseme vám průběžné výsledky a snad i krátké komentáře ze třetího turnaje Indoor ligy 2017 / 2018.