ČSL pokračuje turnajem Pegas cup

ČSL pokračuje turnajem Pegas cup

Česká slowpitchová liga pokračuje po krátké, třinácti denní pauze turnajem Pegas cup. Druhé kolo ČSL zavede účastníky do středočeských Sedlčan, kde se k pěti týmům, které již mají body v letošní tabulce, přidá i kvintet týmů, které do ligy v této sezóně ještě nezasáhly: 42 Crew, Hangarounds Berlin, Mor a Mšice, Trutnov HSM a domácí Pegas Sedlčany.

Pegas cup se hraje od roku 2014 a doposud ho dokázali vyhrát pouze Waynes Pardubice (2015, 2016, 2018) a Rytíři Trutnov (2014, 2017). Na stupně vítězů se také dostali Sharks Spálené Poříčí (2014 – 3. místo), Oldstars Trnava (2015 a 2017 – 3. místo) a Vampiers Merklín (2016 – 2, 2018 – 3).

V Sedlčanech se tentokrát nebude hrát na původním softballové hřišti místních Pegasů. Hlavní hřiště bude bude bývalé hřiště B, tedy fotbalák přes silnici, kde si pořádající klub buduje nové zázemí. Druhé hřiště bude fotbalák Taverny, což opravdu nedaleko.

Zápasy Pegas cupu můžete sledovat nejlépe na sedlčanských hřištích, průběžné výsledky tady a nezklame-li technika nebo lidé, některé zápasy budeme vysílat živě na facebooku ČSL. Zároveň se pokusím pořídit video záznam v HD, pravděpodobně na hřišti A.

Hřiště A
Hrát se bude na původním fotbaláku, ze kterého se zatím stane softballák.
https://mapy.cz/s/3hHry

Hřiště B
Fotbové hřiště Taverny
https://mapy.cz/s/3saun

Všechna utkání se hrají na 45 minut + dohrávka.
Remíza neplatí = hraje se tie break.

10 týmů rozděleno do dvou skupin.
Ve skupině každý s každým (4 zápsy, 2x pískání, 2 zápasy na hřišti A, 2 zápasy na hřišti B).
Hangarounds začínají až ve 12 hodin = trochu kostrbatější rozpis skupiny B. Hangs to mají daleko, vyjdeme jim vstříc.

V neděli se bude hrát o umístění 7-10
Týmy 4A, 4B, 5A, 5B
Hraje se každý s každým, 1-2 pískání na tým (pětky pískají 2x).
Tým psaný jako první si volí, jestli chce být host nebo domácí.
* o volbu se losuje.

Play off pro 6
Jedničky jsou přímo do SF.
Tým psaný jako první si volí, jestli chce být host nebo domácí.
* o volbu se losuje.

Rozpis nedělního pískaní

O umístění
4A-5B píská 5A
4B-5A píská 5B
4A-5A píská 4B
4B-5B píská 5A
5A-5B píská 4A
4A-4B píská 5B

Play off – každý z týmů píská 1x, rozhodčí na finále dle možností/odjezdů
21 | 2A-3B píská 1B
23 | 2B-3A píská 1A
25 | 1B-W21 píská L21
27 | 1A-W23 píská W21
29 | O PÁTÉ L21-L23 píská W23
31 | O TŘETÍ L25-L27 píská L23
33 | FINÁLE W25-W27 píská W31 (pokud se toho nejmou Pegasové…domluvíme na místě)

Group: A

# TEAM G W L SCORE P
1 Waynes Pardubice 4 4 0 76 : 1 8
2 Oldstars Trnava 4 3 1 31 : 21 7
3 Wolfs Domažlice 4 2 2 37 : 55 6
4 Pegas Sedlčany 4 1 3 20 : 55 5
5 Mor a Mšice 4 0 4 14 : 46 4

Group: B

# TEAM G W L S SCORE P
1 Rytíři Trutnov 4 4 0 0 58 : 11 8
2 Hangarounds 4 3 1 0 44 : 28 7
3 Slowpitch Plzeň 4 2 2 0 26 : 37 6
4 Trutnov HSM 4 1 3 0 33 : 37 5
5 42 Crew 4 0 3 1 8 : 56 3

Group: Place 7-10

# TEAM G W L SCORE P
1 Trutnov HSM 3 3 0 39 : 15 6
2 Pegas Sedlčany 3 2 1 24 : 25 5
3 42 Crew 3 1 2 13 : 28 4
4 Mor a Mšice 3 0 3 16 : 24 3

Group: A

GAME SCORE
18.05.2019 9:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 2 : 12
18.05.2019 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 15 : 5
18.05.2019 11:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 18 : 0
18.05.2019 12:00 | Field A | Umpire Pegas Sedlčany 14 : 3
18.05.2019 13:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice 0 : 20
18.05.2019 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 11 : 19
18.05.2019 15:00 | Field B | Umpire Wolfs Domažlice 4 : 3
18.05.2019 16:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 0 : 25
18.05.2019 17:00 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov 6 : 7
18.05.2019 18:00 | Field B | Umpire Pegas Sedlčany 13 : 1

Group: B

GAME SCORE
18.05.2019 9:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 0 : 7 (S)
18.05.2019 10:00 | Field B | Umpire 42 Crew 11 : 3
18.05.2019 11:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 1 : 18
18.05.2019 12:00 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov 14 : 1
18.05.2019 13:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 13
18.05.2019 14:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň 2 : 23
18.05.2019 15:00 | Field A | Umpire Hangarounds 8 : 7
18.05.2019 16:00 | Field A | Umpire 42 Crew 6 : 5
18.05.2019 17:00 | Field A | Umpire Hangarounds 12 : 5
18.05.2019 18:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 12 : 10

Group: Place 7-10

GAME SCORE
19.05.2019 9:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 9 : 3
19.05.2019 10:00 | Field B | Umpire 42 Crew 10 : 4
19.05.2019 11:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 8 : 7
19.05.2019 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 14 : 4
19.05.2019 13:00 | Field B | Umpire Pegas Sedlčany 5 : 6
19.05.2019 14:00 | Field B | Umpire 42 Crew 7 : 15

Group: Play off

GAME SCORE
19.05.2019 9:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 7 : 1 QF [2A-3B]
19.05.2019 10:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 15 : 9 QF [2B-3A]
19.05.2019 11:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 2 SF [1B-W21]
19.05.2019 12:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 10 : 1 SF [1A-W23]
19.05.2019 13:00 | Field A | Umpire Hangarounds 7 : 3 5TH [L21-L23]*
19.05.2019 14:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice 9 : 2 3RD [L25-L27]*
19.05.2019 15:00 | Field A | Umpire Pegas Sedlčany 4 : 9 F [W25-W27]*

2 komentáře

Napsat komentář

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI