Na poličku aktuálně

20:00 | Turnaj o pohár Na poličku vyhráli (pošesté v řadě) Rytíři Trutnov. První místo v Indoor lize obhájili Waynes Pardubice Navy.

19:02 | Ve finále vedou Rytíři nad Klackaři 5:0. Do konce 20 minut.

18:36 | Walk off singl Kubajs Jakub Procházka, vítězný doběh Vlasta Danihelková. 4:3 pro Navy. Waynes Pardubice Navy obhájili halový titul.

18:30 | Dohrávka. 3:3, na pálku jdou Waynes. Od titulu je dělí jeden doběh.

18:27 | Waynes Navy srovnali na 3:3.

18:17 | Klackaři v SF porazili Mlátičky 3:0 a postupují do finále. Rytíři vyhráli nad WW Navy 7:2 a postupují do finále. Waynes skórovali až v závěru utkání. V zápase o páté místo vyhráli Waynes White 1:0 nad Trutnovem HSM doběhem v poslední směně. Aktuálně ze zápasu o 3. místo: Mlátičky vedou 3:2 nad WW Navy, do konce utkání 5 minut.

15:33 | Až v šesté směně se poprvé měnilo skóre. Waynes White se ujali vedení 1:0. Rytíři bleskově odpověděli doběhem Jirky Preclíka a šlo se do tie-breaku. V něm vytáhla parádní zákrok Míša Řeháková (RTR), když v rybě chytila line drive a WWW zůstali bez bodu. Walk off singlem utkání Radek Janovský (RTR). Rytíři nastoutí v SF proti Waynes Navy. Naděje na titul živí oba týmy. Waynes White sezónu zakončí zápasem o páté místo s Trutnovem HSM.
Klackaři stále vedou 1:0, odehráno 15 minut.

15:30 | Mlátičky dotáhli QF do vítězného konce (4:2) a právě hrají SF Klackaři (1:0 pro Klackaře, 10 minut odehráno).

13:53 | QF: Odehráno 15 minut, Mlátičky vedou 3:0 nad HSM.

13:41 | Utkání o první místo ve skupině B se poměrně dlouho obešlo bez doběhů. Na score board se jako první dostali Klackaři (2:0). V předposlední směně Rytíři využili několika chyb v obraně červených a srovnali na 2:2. Podruhé šli do vedení Klackaři v posledním inningu. Rytíři již zareagovat nezvládli. Klackaři postupují přímo do SF. Rytíři poměří síly v QF s Waynes White.

12:52 | Waynes Navy dokázali už pouze snížit na 2:3. Ale i prohra s nízkým skóre jim zajistila první místo ve skupině. Klackaři jsou již ze hry o titul. Trutnov HSM si zahraje QF s Mlátičkami. Waynes White skončili na třetím místě. V QF se utkají s poraženým z utkání Rytíři – Klackaři. Odehráno 10 minut, stav 0:0.

12:26 | Rytíři – pětinásobní vítězové Na poličky si ve svém úvodním utkání připsali shout out a vítězství 9:0 nad Mlátičkami. Mlátičky jdou do play off ze třetího místa. Aktuálně Trutnov HSM vede 3:1 nad Waynes Navy. Do konce utkání je 7 minut.

11:02 | Klackaři v poslední směně otočili na 4:2. Kostelecké derby tedy lépe vyznělo pro červené. Trutnov HSM nastoupil na Waynes White ve velkém stylu. Po první útoku tabule ukazovala 7:0 pro HSM. Whites snížili na 3:7. Následně skóre poskočilo na 4:8. V předposlední směně WWW srovnali na 8:8. Dohrávka utkání směřovala k remíze. Wayne odpálil do okna, Alena Dobošová line drive aut na nadhoz. Matěj Matura BB, Zuzka Kubantová odpal. Walk off single odpálil Mario Jirout. Všechno nejlepší k svátku, Mario.

09:55 | Waynes White se ujali vedení 1:0. V polovině utkání WW Navy dokázali otočit. Aktuálně Mlátičky nad Klackaři vedou 2:1.

V neděli 25.3.2018 vám alespoň telegraficky zprostředkujeme dění z posledního turnaje Indoor ligy 2017 / 2018. Tři týmy stále ještě hrají o zlato, resp. si to mezi sebou rozdají o medaile. Jaké á kdo vyhlídku na halový titul?

Waynes Navy – k jistotě prvního místa bez ohledu na výsledky ostatních potřebují WWN skončit nejhůře třetí. Pokud Rytíři Poličce nevyhrají, na celkové zlato stačí páté místo.

Rytíři – ke zlatu vede tato cesta: RTR vyhrají turnaj v Poličce a WWN skončí čtvrtí a hůře. Pokud by WWN obsadili poslední místo, stačí Rytířům na zlato účast ve finále a zároveň Klackaři musí skončit třetí a hůře.

Klackaři – ve hře o celkové vítězství jsou i Klackaři. Musí vyhrát v Poličce a Waynes Navy musí skončit poslední.