Kategorie ▾
  • ASL
  • ČSL
  • Indoor
  • Indoor liga
  • Ostatní turnaje (zápasy)
  • Semináře a školení
  • Training
Štítky ▾
  • 2016 (1)
  • 2019 (5)
  • 2021 (1)
  • Top (12)

Agenda

+ Rozbalit vše − Sbalit vše Dnes
  1. Dub
    14
    Ne

    1. ASL 3.1 (celodenní)
      Dub 14

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy ASL 3.
      Info a pravidla

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toros De Svitavy 3 3 0 28 : 10 6
      2 Estamos Juntos Břeclav 3 2 1 19 : 18 4
      3 Praryba 3 1 2 12 : 26 2
      4 Bunckové 3 0 3 10 : 15 0

      Group:

      GAME SCORE
      14.04.2024 9:00 | Field B 14 : 2
      14.04.2024 10:00 | Field B 5 : 4
      14.04.2024 11:00 | Field B 6 : 5
      14.04.2024 12:00 | Field B 10 : 7
      14.04.2024 13:00 | Field B 4 : 7
      14.04.2024 14:00 | Field B 1 : 4

      Group: Play off

      GAME SCORE
      14.04.2024 15:00 | Field B 6 : 7 3RD [3 - 4]
      14.04.2024 16:00 | Field B 6 : 5 F [1 - 2]
      +
      ASL 3.1 (celodenní)
  2. Dub
    20
    So

    1. SLÁVA HOSANA (celodenní)
      Dub 20 – Dub 21

      Slava_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Ubytování
      Hostel Trim
      Penzion Fajn

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Swiss Toros 0 0 0 0 : 0 0
      1 Rubberducks 0 0 0 0 : 0 0
      1 Oldstars Trnava 0 0 0 0 : 0 0
      1 UCE Travellers 0 0 0 0 : 0 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Lisbon Capitals 0 0 0 0 : 0 0
      1 Hairy Coos 0 0 0 0 : 0 0
      1 Austria 0 0 0 0 : 0 0
      1 Waynes Pardubice 0 0 0 0 : 0 0

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Bracknell Scorchers 0 0 0 0 : 0 0
      1 Double D 0 0 0 0 : 0 0
      1 (j)ELITA Trutnov 0 0 0 0 : 0 0
      1 4-Fun 0 0 0 0 : 0 0

      Group: D

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Manchester Dodgers 0 0 0 0 : 0 0
      1 Regensburg Tigers 0 0 0 0 : 0 0
      1 Barons Wroclaw 0 0 0 0 : 0 0
      1 Beta Buky 0 0 0 0 : 0 0

      Group: A

      GAME SCORE
      20.04.2024 8:30 | Field SC -:-
      20.04.2024 9:30 | Field SC -:-
      20.04.2024 11:30 | Field S -:-
      20.04.2024 11:30 | Field B -:-
      20.04.2024 14:30 | Field S -:-
      20.04.2024 14:30 | Field B -:-

      Group: B

      GAME SCORE
      20.04.2024 10:30 | Field S -:-
      20.04.2024 10:30 | Field B -:-
      20.04.2024 12:30 | Field S -:-
      20.04.2024 12:30 | Field B -:-
      20.04.2024 14:30 | Field SC -:-
      20.04.2024 15:30 | Field SC -:-

      Group: C

      GAME SCORE
      20.04.2024 8:30 | Field S -:-
      20.04.2024 8:30 | Field B -:-
      20.04.2024 10:30 | Field SC -:-
      20.04.2024 11:30 | Field SC -:-
      20.04.2024 13:30 | Field S -:-
      20.04.2024 13:30 | Field B -:-

      Group: D

      GAME SCORE
      20.04.2024 9:30 | Field S -:-
      20.04.2024 9:30 | Field B -:-
      20.04.2024 12:30 | Field SC -:-
      20.04.2024 13:30 | Field SC -:-
      20.04.2024 15:30 | Field S -:-
      20.04.2024 15:30 | Field B -:-

      Group: E Classic Trophy

      GAME SCORE
      20.04.2024 16:30 | Field B -:- [4A - 4C]
      20.04.2024 17:30 | Field B -:- [4B - 4D]
      21.04.2024 9:00 | Field SC -:- [4C - 4B]
      21.04.2024 10:00 | Field SC -:- [4D - 4A]
      21.04.2024 12:00 | Field SC -:- [4A - 4B]
      21.04.2024 13:00 | Field SC -:- [4C - 4D]

      Group: F Elite Trophy

      GAME SCORE
      20.04.2024 16:30 | Field SC -:- [3B - 3C]
      20.04.2024 17:30 | Field SC -:- [3A - 3D]
      21.04.2024 10:00 | Field B -:- [3C - 3A]
      21.04.2024 11:00 | Field SC -:- [3D - 3B]
      21.04.2024 13:00 | Field B -:- [3A - 3B]
      21.04.2024 15:00 | Field B -:- [3D - 3C]

      Group: Play off

      GAME SCORE
      21.04.2024 9:00 | Field S -:- QF [1C - 2B]
      21.04.2024 9:00 | Field B -:- QF [1D - 2A]
      21.04.2024 10:00 | Field S -:- QF [1B - 2C]
      21.04.2024 11:00 | Field S -:- QF [1A - 2D]
      21.04.2024 11:00 | Field B -:- LSF [L29 - L30]*
      21.04.2024 12:00 | Field S -:- SF [W29-W30]*
      21.04.2024 12:00 | Field B -:- LSF [L32 - L35]*
      21.04.2024 13:00 | Field S -:- SF [W32-W35]*
      21.04.2024 14:00 | Field S -:- 5TH [W36 - W39]*
      21.04.2024 14:00 | Field B -:- 7TH [L36 - L39]*
      21.04.2024 15:00 | Field S -:- 3RD [L38 - L41]*
      21.04.2024 16:00 | Field S -:- FINAL [W38 - W41]*
      +
      SLÁVA HOSANA (celodenní)
  3. Dub
    27
    So

    1. MALÁ HOSANA (celodenní)
      Dub 27

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
      Info a pravidla

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 0 0 0 0 : 0 0
      1 Los Vacapótamos Brno 0 0 0 0 : 0 0
      1 Barons Wroclaw 0 0 0 0 : 0 0
      1 (j)ELITA 0 0 0 0 : 0 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toucans Havířov 0 0 0 0 : 0 0
      1 RED HOTS Plzeň 0 0 0 0 : 0 0
      1 Mimoni Stars 0 0 0 0 : 0 0
      1 Camels Rožnov pod Radhoštěm 0 0 0 0 : 0 0

      Group: A

      GAME SCORE
      27.04.2024 9:00 | Field B | Umpire Los Vacapótamos Brno -:-
      27.04.2024 10:00 | Field B | Umpire (j)ELITA -:-
      27.04.2024 11:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice -:-
      27.04.2024 12:00 | Field S | Umpire Barons Wroclaw -:-
      27.04.2024 13:00 | Field S | Umpire Mor a Mšice -:-
      27.04.2024 14:00 | Field S | Umpire (j)ELITA -:-

      Group: B

      GAME SCORE
      27.04.2024 9:00 | Field S | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm -:-
      27.04.2024 10:00 | Field S | Umpire RED HOTS Plzeň -:-
      27.04.2024 11:00 | Field S | Umpire Mimoni Stars -:-
      27.04.2024 12:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov -:-
      27.04.2024 13:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars -:-
      27.04.2024 14:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň -:-

      Group: PLAYOFF

      GAME SCORE
      27.04.2024 15:00 | Field B -:- SF [1B-2A]
      27.04.2024 15:00 | Field S -:- SF [1A-2B]
      27.04.2024 16:00 | Field B -:- 7TH [4A-4B]*
      27.04.2024 16:00 | Field S -:- 5TH [3A-3B]*
      27.04.2024 17:00 | Field B -:- 3RD [L13-L14]*
      27.04.2024 17:00 | Field S -:- Final [W13-W14]*
      +
      MALÁ HOSANA (celodenní)
  4. Dub
    28
    Ne

    1. MALÁ HOSANA 2 (celodenní)
      Dub 28

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
      Info a pravidla

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 OSL 0 0 0 0 : 0 0
      1 Loonies 0 0 0 0 : 0 0
      1 Hnědý bombarďáci 0 0 0 0 : 0 0
      1 ČKD 0 0 0 0 : 0 0
      1 Bunckové 0 0 0 0 : 0 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toros De Svitavy 0 0 0 0 : 0 0
      1 OSL 2 0 0 0 0 : 0 0
      1 Los Vacapótamos DT 0 0 0 0 : 0 0
      1 Camperos 0 0 0 0 : 0 0
      1 Arrows Ostrava 0 0 0 0 : 0 0

      Group: A

      GAME SCORE
      28.04.2024 8:30 | Field S | Umpire Bunckové -:-
      28.04.2024 9:25 | Field S | Umpire Hnědý bombarďáci -:-
      28.04.2024 10:20 | Field S | Umpire OSL -:-
      28.04.2024 11:15 | Field S | Umpire ČKD -:-
      28.04.2024 12:10 | Field S | Umpire Hnědý bombarďáci -:-
      28.04.2024 13:05 | Field B | Umpire Loonies -:-
      28.04.2024 14:00 | Field B | Umpire Bunckové -:-
      28.04.2024 15:00 | Field B | Umpire OSL -:-
      28.04.2024 15:55 | Field B | Umpire Loonies -:-
      28.04.2024 16:50 | Field B | Umpire ČKD -:-

      Group: B

      GAME SCORE
      28.04.2024 8:30 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT -:-
      28.04.2024 9:25 | Field B | Umpire Toros De Svitavy -:-
      28.04.2024 10:20 | Field B | Umpire Camperos -:-
      28.04.2024 11:15 | Field B | Umpire OSL 2 -:-
      28.04.2024 12:10 | Field B | Umpire Toros De Svitavy -:-
      28.04.2024 13:05 | Field S | Umpire Arrows Ostrava -:-
      28.04.2024 14:00 | Field S | Umpire Los Vacapótamos DT -:-
      28.04.2024 15:00 | Field S | Umpire Camperos -:-
      28.04.2024 15:55 | Field S | Umpire Arrows Ostrava -:-
      28.04.2024 16:50 | Field S | Umpire OSL 2 -:-

      Group: PLAYOFF

      GAME SCORE
      28.04.2024 17:45 | Field S -:- Final [A1-B1]*
      28.04.2024 17:45 | Field B -:- 3rd [A2-B2]*
      +
      MALÁ HOSANA 2 (celodenní)
  5. Kvě
    4
    So

    1. KRÍGEĽ (celodenní)
      Kvě 4 – Kvě 5

      logo_czech

      domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 4.4.2024.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště softball
      homerun: 74
      výška HR plotu: 2m
      počet HR na zápas: 2

      hřiště baseball
      homerun: 84
      výška HR plotu: 0m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: ano, na hřišti

      tipy na ubytování
      tělocvičňa na ZŠ
      Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
      web: hzsbott.edupage.org

      internát MTF
      Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
      web: internat.mtf.stuba.sk

      Přihlášené týmy
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. Indians Pezinok
      4. Softball ZČU
      5. RED HOTS Plzeň
      6. Austria
      7. Trutnov HSM
      8. Trnava Angels
      9. Vampiers Merklín

      +
      KRÍGEĽ (celodenní)
  6. Kvě
    25
    So

    1. KONĚPŮLKY
      10:00 – 11:00

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
      Info a pravidla

      +
      10:00
      KONĚPŮLKY
  7. Kvě
    26
    Ne

    1. KONĚPŮLKY 2 (celodenní)
      Kvě 26

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
      Info a pravidla

      +
      KONĚPŮLKY 2 (celodenní)
  8. Čvn
    1
    So

    1. FRANZ JOSEF (celodenní)
      Čvn 1 – Čvn 2

      logo_czech

      domcí klub: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 1.5.2024.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ne
      občerstvení na hřišti: ano

      Hraje se 50 minut + dohrávka
      Remíza ne
      HR limit 5

      tipy na ubytování
      Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy

      Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice

      Přihlášené týmy
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. Softball ZČU
      4. RED HOTS Plzeň

      +
      FRANZ JOSEF (celodenní)
  9. Čvn
    29
    So

    1. FOUR RIVERS CUP (celodenní)
      Čvn 29 – Čvn 30

      logo_czech

      domácí klub:  RED HOTS Plzeň
      web:

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 29.5.2024.

      hřiště Spálené poříčí
      baseballové hřiště
      5 HR na zápas
      bufet ano

      Jedno hřiště. Kapacita 6 týmů.

      tipy na ubytování
      VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html

      Přihlášené týmy
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. Softball ZČU
      4. RED HOTS Plzeň

      +
      FOUR RIVERS CUP (celodenní)
  10. Čvc
    15
    Po

    1. MISTROVSTVÍ EVROPY SLOWPICTH (celodenní)
      Čvc 15 – Čvc 21
      +
      MISTROVSTVÍ EVROPY SLOWPICTH (celodenní)
  11. Čvc
    27
    So

    1. SQUAT (celodenní)
      Čvc 27 – Čvc 28
      +
      SQUAT (celodenní)
  12. Srp
    24
    So

    1. RÝBRCOUL (celodenní)
      Srp 24 – Srp 25

      logo_czech

      pořadatel: Sparks Mladé Buky
      web: www.sparksmb.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 24.7.2024.

      Hraje se XX minut + dohrávka.
      HR 84m
      HR limit 5

      hřiště Mladé Buky
      GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
      Nedaleko vlakové zastávky
      5 HR na zápas
      bufet ano
      toalety ano

      Druhé hřiště je v jednání.

      tipy na ubytování
      Retropark Sejfy (www.lesniplovarna.cz)
      Centrum ubytování a sportu (Mladé Buky 350, 54223, vojtechd@seznam.cz, tel +420 605 143 545)
      Možnost stanování na hřišti

      Přihlášené týmy
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. RED HOTS Plzeň

      +
      RÝBRCOUL (celodenní)
  13. Zář
    21
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Zář 21 – Zář 22

      logo_czech

      pořadatel: Rytíři Trutnov
      web: www.rytiri-trutnov.cz

      GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 21.8.2024.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      homerun:
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      tipy na ubytování
      stany na hřišti
      ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka

      Přihlášené týmy
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. RED HOTS Plzeň

      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
  14. Zář
    28
    So

    1. MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
      Zář 28

      Pořádá Česká slowpitchová liga
      Coed slowpitch | Open

      V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
      Muži minimálně 35+ / ročník 1989 a starší
      Ženy minimálně 30+ / ročník 1994 a starší

      bufet ano
      toalety ano

      rozhodčí zajišťuje ČSL

      Přihlášené týmy
      1. RED HOTS Plzeň
      2. Waynes Pardubice

      +
      MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
  15. Říj
    12
    So

    1. SVAŘÁK (celodenní)
      Říj 12

      Svarak

      Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
      Info a pravidla

      Pro rozcvičování je možné využít prostor na hřišti B za HR, travnatou plochu za hřištěm B a pálkařskou klec.

      Prostor mezi vjezdem do areálu a bufetem je NO BALL ZONE.

      Parkovací místa Na Pašti
      1-3 (j)ELITA
      4-6 Barons
      7-9 Camels
      10-12 Mimoni
      13-15 Mor a mšice
      16-18 Los Vacapótamos Brno
      19-21 RED HOTS
      22-24 Toucans

      +
      SVAŘÁK (celodenní)
  16. Říj
    13
    Ne

    1. SVAŘÁK 2 (celodenní)
      Říj 13

      Svarak

      Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
      Info a pravidla

      Pro rozcvičování je možné využít prostor na hřišti B za HR, travnatou plochu za hřištěm B a pálkařskou klec.

      Prostor mezi vjezdem do areálu a bufetem je NO BALL ZONE.

      +
      SVAŘÁK 2 (celodenní)

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI