Kategorie ▾
|
Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.
Startovné: 1600 Kč
Číslo účtu: 2700920253 / 2010
Splatnost: 17.1.2019
Týmy: Rytíři, Klackaři, Trutnov HSM, Waynes Navy, Waynes White, Mlátičky
Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
Ve skupinách remíza platí.
V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.
Pálky viz. soutěžní řád ČSL.
Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P |
1 | Trutnov HSM | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 : 6 | 3 |
2 | Waynes Pardubice Navy | 2 | 1 | 0 | 1 | 17 : 8 | 2 |
3 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 2 | 0 | 1 | 1 | 9 : 19 | 1 |
Group: B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 | 1 | 1 | 7 : 4 | 2 |
2 | Rytíři Trutnov | 2 | 1 | 1 | 6 : 5 | 2 |
3 | Waynes Pardubice White | 2 | 1 | 1 | 5 : 9 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.01.2019 8:30 | 5 : 15 | |
27.01.2019 10:10 | 4 : 4 | |
27.01.2019 11:50 | 2 : 3 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.01.2019 9:20 | 0 : 7 | |
27.01.2019 11:00 | 2 : 5 | |
27.01.2019 12:40 | 0 : 4 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.01.2019 13:30 | 5 : 2 | QF [2A - 3B] |
27.01.2019 14:20 | 2 : 0 | QF [2B - 3A] |
27.01.2019 15:10 | 0 : 5 | SF [1B - W07] |
27.01.2019 16:00 | 5 : 3 | SF [1A - W08] |
27.01.2019 16:50 | 1 : 8 | 5TH [L07 - L08] |
27.01.2019 17:40 | 2 : 1 | 3RD [L09 - L10] |
27.01.2019 18:30 | 5 : 2 | F [W09 - W10] |
# | TEAM | Indoor |
---|---|---|
1 | Waynes Pardubice Navy | 9 |
2 | Trutnov HSM | 7 |
3 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 6 |
4 | Rytíři Trutnov | 5 |
5 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 4 |
6 | Waynes Pardubice White | 3 |
Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.
Startovné: 1600 Kč
Číslo účtu: 2700920253 / 2010
Splatnost: 28.2.2019
Týmy: Rytíři, Klackaři, Trutnov HSM, Waynes Navy, Waynes White, (j)ELITA
Náhradník: Mlátičky
Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
Ve skupinách remíza platí.
V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.
Pálky viz. soutěžní řád ČSL.
Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P |
1 | Waynes Pardubice Navy | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 : 3 | 2 |
2 | Rytíři Trutnov | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 : 3 | 2 |
3 | (j)ELITA | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 : 4 | 2 |
Group: B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 | 2 | 0 | 5 : 0 | 4 |
2 | Waynes Pardubice White | 2 | 1 | 1 | 3 : 4 | 2 |
3 | Trutnov HSM | 2 | 0 | 2 | 0 : 4 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
10.03.2019 8:30 | 2 : 2 | |
10.03.2019 10:10 | 2 : 2 | |
10.03.2019 11:50 | 1 : 1 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
10.03.2019 9:20 | 0 : 3 | |
10.03.2019 11:00 | 0 : 4 | |
10.03.2019 12:40 | 1 : 0 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
10.03.2019 13:30 | 10 : 2 | QF [2A - 3B] |
10.03.2019 14:20 | 5 : 6 | QF [2B - 3A] |
10.03.2019 15:10 | 1 : 4 | SF [1B - W07] |
10.03.2019 16:00 | 6 : 0 | SF [1A - W08] |
10.03.2019 16:50 | 0 : 4 | 5TH [L07 - L08] |
10.03.2019 17:40 | 3 : 5 | 3RD [L09 - L10] |
10.03.2019 18:30 | 2 : 0 | F [W09 - W10] |
# | TEAM | Indoor |
---|---|---|
1 | Rytíři Trutnov | 9 |
2 | Waynes Pardubice Navy | 7 |
3 | (j)ELITA | 6 |
4 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 5 |
5 | Waynes Pardubice White | 4 |
6 | Trutnov HSM | 3 |
Komise rozhodčích ČSA vyhlašuje školení rozhodčích III. třídy slowpitch pro letošní zimní sezónu. Jedná se o první historické školení rozhodčích pro slowpitch, které komise bude pořádat letos v březnu.
Školení bude probíhat souběžně se soustředěním slowpitchové reprezentace.
Původní článek na webu slowpitch.cz
Školení rozhodčích – slowpitch – III. třídy – březen 2019
V návaznosti na rozvoj slowpitchových soutěží připravila Komise rozhodčích pro letošní zimu nabídku dvoudenního školení v termínu 30. – 31.3.2019 v Poličce.
Podmínky pro účastníky školení III. třídy slowpitch
Otevření školení rozhodčích III. třídy slowpitch, je podmíněno minimálním počtem 8 uchazečů o školení.
Vstupní poplatek na školení rozhodčích III. třídy slowpitch, činí 1000,- Kč za jednoho účastníka. Frekventanti v rámci poplatku obdrží: modrou polokošili „Czech Umpire“, nová pravidla (fastpitchová i slowpitchová) a částečně se budou podílet na nákladech školení.
Podmínkou pro udělení licence III. třídy slowpitch, je absolvování obou dnů školení.
Přihlášky na školení rozhodčích III. třídy slowpitch prosím zasílat emailem na adresu
jan.hora@email.cz a v kopii na softball@jarkos.com.
Přihláška musí obsahovat
Jméno a příjmení účastníka
rok narození
telefon, případně také email
velikost rozhodcovského trika
případný zájem o zajištění ubytování
Nebo lze využít ON-LINE PŘIHLÁŠKU: https://goo.gl/forms/ld2oBYTv5jhko4JH2
Informace o náplni školení, včetně harmonogramu a studijních podkladů budou zveřejněny v nadcházejících týdnech.
Za Komisi rozhodčích
Jan Hora
Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.
Startovné: 1600 Kč
Číslo účtu: 2700920253 / 2010
Splatnost: 21.3.2019
Týmy: Rytíři, Klackaři, Trutnov HSM, Waynes Navy, Waynes White, Mlátičky
Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
Ve skupinách remíza platí.
V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.
Pálky viz. soutěžní řád ČSL.
Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.
Group: A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P |
1 | Waynes Pardubice Navy | 2 | 1 | 1 | 8 : 4 | 2 |
2 | Trutnov HSM | 2 | 1 | 1 | 5 : 7 | 2 |
3 | Waynes Pardubice White | 2 | 1 | 1 | 6 : 8 | 2 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P |
1 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 : 4 | 3 |
2 | Rytíři Trutnov | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 : 4 | 2 |
3 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 : 10 | 1 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
31.03.2019 8:30 | 4 : 3 | |
31.03.2019 10:10 | 5 : 2 | |
31.03.2019 11:50 | 5 : 0 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
31.03.2019 9:20 | 3 : 3 | |
31.03.2019 11:00 | 2 : 1 | |
31.03.2019 12:40 | 7 : 2 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
31.03.2019 13:30 | 3 : 5 | QF [2A - 3B] |
31.03.2019 14:20 | 4 : 3 | QF [2B - 3A] |
31.03.2019 15:10 | 2 : 0 | SF [1B - W07] |
31.03.2019 16:00 | 0 : 1 | SF [1A - W08] |
31.03.2019 16:50 | 1 : 3 | 5TH [L07 - L08] |
31.03.2019 17:40 | 3 : 7 | 3RD [L09 - L10] |
31.03.2019 18:30 | 0 : 3 | F [W09 - W10] |
# | TEAM | Indoor |
---|---|---|
1 | Rytíři Trutnov | 9 |
2 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 7 |
3 | Waynes Pardubice Navy | 6 |
4 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 5 |
5 | Waynes Pardubice White | 4 |
6 | Trutnov HSM | 3 |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Ubytování
Hostel Trim
Penzion Fajn
GPS Svítkov: 50.022741, 15.716618
Group: A | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Double D | 3 | 2 | 1 | 0 | 27 : 19 | 5 | |
2 | Waynes Pardubice | 3 | 2 | 0 | 1 | 27 : 19 | 4 | |
3 | AlcoMoles | 3 | 1 | 0 | 2 | 33 : 32 | 2 | |
4 | Bracknell Scorchers | 3 | 0 | 1 | 2 | 20 : 37 | 1 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | KK's | 3 | 3 | 0 | 39 : 15 | 6 | |
2 | Misfits | 3 | 2 | 1 | 32 : 22 | 4 | |
3 | Czech republic | 3 | 1 | 2 | 29 : 27 | 2 | |
4 | Perfect Strangers | 3 | 0 | 3 | 11 : 47 | 0 |
Group: C | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | UCE Travellers | 3 | 2 | 1 | 0 | 41 : 12 | 5 | |
2 | El Medio Monstro | 3 | 2 | 0 | 1 | 17 : 40 | 4 | |
3 | Slovakia | 3 | 1 | 1 | 1 | 20 : 20 | 3 | |
4 | London Fireballs | 3 | 0 | 0 | 3 | 18 : 24 | 0 |
Group: D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Belgium | 3 | 3 | 0 | 40 : 5 | 6 | |
2 | Rytíři Trutnov | 3 | 2 | 1 | 26 : 31 | 4 | |
3 | Fuzzy Ducks | 3 | 1 | 2 | 15 : 18 | 2 | |
4 | Hangarounds | 3 | 0 | 3 | 12 : 39 | 0 |
Group: E Classic Trophy | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Perfect Strangers | 3 | 3 | 0 | 31 : 16 | 6 | |
2 | London Fireballs | 3 | 2 | 1 | 29 : 22 | 4 | |
3 | Bracknell Scorchers | 3 | 1 | 2 | 25 : 27 | 2 | |
4 | Hangarounds | 3 | 0 | 3 | 10 : 30 | 0 |
Group: F Elite Trophy | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Czech republic | 3 | 3 | 0 | 42 : 6 | 6 | |
2 | Fuzzy Ducks | 3 | 2 | 1 | 25 : 22 | 4 | |
3 | Slovakia | 3 | 1 | 2 | 10 : 28 | 2 | |
4 | AlcoMoles | 3 | 0 | 3 | 9 : 30 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
13.04.2019 10:30 | Field Svítkov A | 7 : 4 | |
13.04.2019 10:30 | Field Svítkov B | 11 : 4 | |
13.04.2019 12:30 | Field Svítkov A | 7 : 13 | |
13.04.2019 12:30 | Field Svítkov B | 8 : 8 | |
13.04.2019 14:30 | Field Srnojedy | 7 : 8 | |
13.04.2019 15:30 | Field Srnojedy | 22 : 8 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
13.04.2019 9:30 | Field Svítkov A | 15 : 4 | |
13.04.2019 9:30 | Field Svítkov B | 6 : 10 | |
13.04.2019 12:30 | Field Srnojedy | 6 : 14 | |
13.04.2019 13:30 | Field Srnojedy | 20 : 1 | |
13.04.2019 15:30 | Field Svítkov A | 9 : 8 | |
13.04.2019 15:30 | Field Svítkov B | 6 : 12 |
Group: C | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
13.04.2019 8:30 | Field Srnojedy | 7 : 6 | |
13.04.2019 9:30 | Field Srnojedy | 26 : 1 | |
13.04.2019 11:30 | Field Svítkov A | 7 : 8 | |
13.04.2019 11:30 | Field Svítkov B | 5 : 9 | |
13.04.2019 14:30 | Field Svítkov A | 6 : 6 | |
13.04.2019 14:30 | Field Svítkov B | 8 : 7 |
Group: D | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
13.04.2019 8:30 | Field Svítkov A | 11 : 0 | |
13.04.2019 8:30 | Field Svítkov B | 3 : 5 | |
13.04.2019 10:30 | Field Srnojedy | 8 : 4 | |
13.04.2019 11:30 | Field Srnojedy | 20 : 7 | |
13.04.2019 13:30 | Field Svítkov A | 1 : 21 | |
13.04.2019 13:30 | Field Svítkov B | 5 : 8 |
Group: E Classic Trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
13.04.2019 16:30 | Field Srnojedy | 7 : 5 | |
13.04.2019 17:30 | Field Srnojedy | 12 : 3 | |
14.04.2019 9:00 | Field Svítkov A | 9 : 12 | |
14.04.2019 9:00 | Field Svítkov B | 1 : 16 | |
14.04.2019 12:00 | Field Srnojedy | 10 : 9 | |
14.04.2019 13:00 | Field Svítkov A | 7 : 4 |
Group: F Elite Trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
14.04.2019 8:00 | Field Srnojedy | 1 : 13 | |
14.04.2019 9:00 | Field Srnojedy | 3 : 10 | |
14.04.2019 10:00 | Field Srnojedy | 4 : 12 | |
14.04.2019 11:00 | Field Srnojedy | 14 : 2 | |
14.04.2019 13:00 | Field Srnojedy | 5 : 4 | |
14.04.2019 14:00 | Field Srnojedy | 3 : 15 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
13.04.2019 16:30 | Field Svítkov A | 3 : 5 | OF [C1-B2] |
13.04.2019 16:30 | Field Svítkov B | 16 : 1 | OF [B1-C2] |
13.04.2019 17:30 | Field Svítkov A | 3 : 7 | OF [A1-D2] |
13.04.2019 17:30 | Field Svítkov B | 12 : 10 | OF [D1-A2] |
14.04.2019 10:00 | Field Svítkov A | 12 : 10 | Losers round 1 [L28-L26] |
14.04.2019 10:00 | Field Svítkov B | 9 : 8 | Losers round 1 [L25-L29] |
14.04.2019 11:00 | Field Svítkov A | 7 : 20 | QF [W28-W26] |
14.04.2019 11:00 | Field Svítkov B | 7 : 0 | QF [W25-W29] |
14.04.2019 12:00 | Field Svítkov A | 6 : 5 | Losers round 2 [L39-W35] |
14.04.2019 12:00 | Field Svítkov B | 1 : 15 | Losers round 2 [L38-W36] |
14.04.2019 13:00 | Field Svítkov B | 5 : 10 | 7TH [L35-L36] |
14.04.2019 14:00 | Field Svítkov A | 14 : 8 | SF [W38-W39] |
14.04.2019 14:00 | Field Svítkov B | 2 : 12 | Losers round 3 [W41-W42] |
14.04.2019 15:00 | Field Svítkov A | 10 : 4 | Losers SF [L47-W48] |
14.04.2019 16:30 | Field Svítkov A | 8 : 11 | Final [W47-W50] |
# | TEAM | |
---|---|---|
1 | Misfits | |
2 | KK's | |
3 | UCE Travellers | |
4 | Belgium | |
5 | Double D | |
5 | Rytíři Trutnov | |
7 | Waynes Pardubice | |
8 | El Medio Monstro | |
9 | Czech republic | |
10 | Fuzzy Ducks | |
11 | Slovakia | |
12 | AlcoMoles | |
13 | Perfect Strangers | |
14 | London Fireballs | |
15 | Bracknell Scorchers | |
16 | Hangarounds |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Mimoni Stars | 2 | 2 | 0 | 36 : 9 | 4 | |
2 | Barons Wroclaw | 2 | 1 | 1 | 9 : 23 | 2 | |
3 | Stingers OST | 2 | 0 | 2 | 10 : 23 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Mor a Mšice | 2 | 2 | 0 | 15 : 6 | 4 | |
2 | OSL | 2 | 1 | 1 | 24 : 14 | 2 | |
3 | Hnědý bombarďáci | 2 | 0 | 2 | 5 : 24 | 0 |
Group: C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Trutnov HSM | 2 | 2 | 0 | 17 : 9 | 4 | |
2 | Slowpitch Plzeň | 2 | 1 | 1 | 7 : 8 | 2 | |
3 | Camperos | 2 | 0 | 2 | 4 : 11 | 0 |
Group: D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Old (j)ELITA | 2 | 2 | 0 | 24 : 6 | 4 | |
2 | Toucans Havířov | 2 | 1 | 1 | 10 : 13 | 2 | |
3 | Bur(j)ani Swítkow | 2 | 0 | 2 | 8 : 23 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.04.2019 8:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 17 : 6 | |
27.04.2019 9:40 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 6 : 4 | |
27.04.2019 11:20 | Field A | Umpire Stingers OST | 3 : 19 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.04.2019 8:50 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 5 : 1 | |
27.04.2019 10:30 | Field A | Umpire Old (j)ELITA | 4 : 19 | |
27.04.2019 12:10 | Field A | Umpire Barons Wroclaw | 5 : 10 |
Group: C | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.04.2019 8:50 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 4 : 9 | |
27.04.2019 10:30 | Field B | Umpire Stingers OST | 8 : 5 | |
27.04.2019 12:10 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 2 : 0 |
Group: D | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.04.2019 8:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci | 5 : 14 | |
27.04.2019 9:40 | Field A | Umpire Camperos | 10 : 1 | |
27.04.2019 11:20 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 9 : 3 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.04.2019 13:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 27 : 1 | [3A-3D] |
27.04.2019 13:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 3 : 8 | [3B-3C] |
27.04.2019 13:50 | Field A | Umpire Stingers OST | 16 : 5 | [2C-2B] |
27.04.2019 13:50 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci | 0 : 24 | [2A-2D] |
27.04.2019 14:40 | Field B | Umpire Barons Wroclaw | 6 : 5 | [1A-1D] |
27.04.2019 14:40 | Field A | Umpire OSL | 6 : 5 | [1C-1B] |
27.04.2019 15:30 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 3 : 16 | [W13-W14] |
27.04.2019 15:30 | Field B | Umpire Old (j)ELITA | 2 : 6 | [L13-L14] |
27.04.2019 16:20 | Field A | Umpire Camperos | 14 : 13 | [W15-W16] |
27.04.2019 16:20 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 9 : 4 | [L15-L16] |
27.04.2019 17:10 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 6 : 5 | [L17-L18] |
27.04.2019 17:10 | Field A | Umpire Toucans Havířov | 7 : 8 | [W17-W18] |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | Mimoni Stars | 15 | |
2 | Trutnov HSM | 13 | |
3 | Mor a Mšice | 12 | |
4 | Old (j)ELITA | 11 | |
5 | Slowpitch Plzeň | 10 | |
6 | Toucans Havířov | 9 | |
7 | OSL | 8 | |
8 | Barons Wroclaw | 7 | |
9 | Camperos | 6 | |
10 | Stingers OST | 5 | |
11 | Hnědý bombarďáci | 4 | |
12 | Bur(j)ani Swítkow | 3 |
domácí klub: Wolfs Domažlice
web: www.wolfs.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 24.4.2019.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
hřiště Cvičák, Domažlice
GPS hřiště je 49.429817, 12.903936. Adresa a mapa je jen orientační. Pro správné zobrazení mapy klikněte sem.
homerun: 85m
výška HR: 1m
počet HR na zápas: 5
rozhodčí zajišťují týmy
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
sobotní večírek na Cvičáku: táborák (dle počasí)
hřiště Kdyně
Adresa: Kdyně 754, trasa zde.
homerun: 84m
výška HR: 0m
počet HR na zápas: 5
rozhodčí zajišťují týmy
šatny: ne
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
tipy na ubytování
Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
K dispozici je už do pátku tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
(vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
kontakt: tel 776 827 610
cena 50,-Kč / osoba /den
Další možnost ubytování je na intru u náměstí.
Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.
# | TEAM | G | W | L | S | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 7 | 7 | 0 | 0 | 113 : 11 | 14 | |
2 | The Lightsabers | 7 | 5 | 2 | 0 | 72 : 47 | 12 | |
3 | Rytíři Trutnov | 7 | 5 | 2 | 0 | 64 : 40 | 12 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 7 | 4 | 3 | 0 | 50 : 70 | 11 | |
5 | Karlínský gang | 7 | 3 | 4 | 0 | 47 : 58 | 10 | |
6 | Camperos | 7 | 2 | 5 | 0 | 42 : 86 | 9 | |
7 | Oldstars Trnava | 7 | 2 | 5 | 0 | 42 : 58 | 9 | |
8 | Wolfs Domažlice | 7 | 0 | 6 | 1 | 18 : 78 | 6 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
04.05.2019 10:00 | Field Cvičák | Umpire Camperos | 8 : 4 | |
04.05.2019 10:00 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava | 7 : 19 | |
04.05.2019 11:00 | Field Kdyně | Umpire Karlínský gang | 0 : 11 | |
04.05.2019 11:00 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice | 7 : 12 | |
04.05.2019 12:00 | Field Kdyně | Umpire Waynes Pardubice | 8 : 7 | |
04.05.2019 12:00 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov | 11 : 16 | |
04.05.2019 13:00 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava | 13 : 2 | |
04.05.2019 13:00 | Field Cvičák | Umpire Camperos | 7 : 1 | |
04.05.2019 14:00 | Field Kdyně | Umpire The Lightsabers | 13 : 5 | |
04.05.2019 14:00 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice | 10 : 6 | |
04.05.2019 15:00 | Field Cvičák | Umpire Slowpitch Plzeň | 6 : 16 | |
04.05.2019 15:00 | Field Kdyně | Umpire Karlínský gang | 10 : 3 | |
04.05.2019 16:00 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice | 13 : 1 | |
04.05.2019 16:00 | Field Kdyně | Umpire The Lightsabers | 0 : 32 | |
04.05.2019 17:00 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov | 2 : 9 | |
04.05.2019 17:00 | Field Kdyně | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 8 | |
05.05.2019 9:00 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice | 3 : 11 | |
05.05.2019 9:00 | Field Kdyně | Umpire Karlínský gang | 7 : 5 | |
05.05.2019 10:00 | Field Cvičák | Umpire Waynes Pardubice | 2 : 18 | |
05.05.2019 10:00 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava | 6 : 4 | |
05.05.2019 11:00 | Field Cvičák | Umpire The Lightsabers | 3 : 13 | |
05.05.2019 11:00 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň | 5 : 11 | |
05.05.2019 12:00 | Field Cvičák | Umpire Camperos | 6 : 7 | |
05.05.2019 12:00 | Field Kdyně | Umpire Rytíři Trutnov | 1 : 26 | |
05.05.2019 13:00 | Field Cvičák | Umpire The Lightsabers | 8 : 1 | |
05.05.2019 13:00 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň | 7 : 0 (S) | |
05.05.2019 14:00 | Field Cvičák | Umpire Karlínský gang | 9 : 8 | |
05.05.2019 14:00 | Field Kdyně | Umpire Wolfs Domažlice | 7 : 6 | |
05.05.2019 15:00 | Field Cvičák | 7 : 6 | SF [2 - 3] |
05.05.2019 16:00 | Field Cvičák | 12 : 5 | F [1 - W29] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 11 | |
2 | The Lightsabers | 9 | |
3 | Rytíři Trutnov | 8 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 7 | |
5 | Karlínský gang | 6 | |
6 | Camperos | 5 | |
7 | Oldstars Trnava | 4 | |
8 | Wolfs Domažlice | 3 |
domácí klub: Pegas Sedlčany
web: www.pegas.sedlcany.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 8.5.2019.
Hřiště A
Hrát se bude na původním fotbaláku, ze kterého se zatím stane softballák.
https://mapy.cz/s/3hHry
Hřiště B
Fotbové hřiště Taverny
https://mapy.cz/s/3saun
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
hřiště
homerun: 84m
výška HR plotu:
počet HR na zápas: 5
šatny:
WC:
sprchy:
občerstvení na hřišti: ano
rozhodčí zajišťují týmy
sobotní večírek: možná táborák
tipy na ubytování
http://www.pegas.sedlcany.cz/files/documents/h_ubytovani.pdf
Možné je i ubytování ve vlastních stanech na v areálu Pegasu nebo v tělocvičně za 70 Kč na osobu a noc (domluvte se ve škole).
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 4 | 4 | 0 | 76 : 1 | 8 | |
2 | Oldstars Trnava | 4 | 3 | 1 | 31 : 21 | 7 | |
3 | Wolfs Domažlice | 4 | 2 | 2 | 37 : 55 | 6 | |
4 | Pegas Sedlčany | 4 | 1 | 3 | 20 : 55 | 5 | |
5 | Mor a Mšice | 4 | 0 | 4 | 14 : 46 | 4 |
Group: B | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | S | SCORE | P | |
1 | Rytíři Trutnov | 4 | 4 | 0 | 0 | 58 : 11 | 8 | |
2 | Hangarounds | 4 | 3 | 1 | 0 | 44 : 28 | 7 | |
3 | Slowpitch Plzeň | 4 | 2 | 2 | 0 | 26 : 37 | 6 | |
4 | Trutnov HSM | 4 | 1 | 3 | 0 | 33 : 37 | 5 | |
5 | 42 Crew | 4 | 0 | 3 | 1 | 8 : 56 | 3 |
Group: Place 7-10 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Trutnov HSM | 3 | 3 | 0 | 39 : 15 | 6 | |
2 | Pegas Sedlčany | 3 | 2 | 1 | 24 : 25 | 5 | |
3 | 42 Crew | 3 | 1 | 2 | 13 : 28 | 4 | |
4 | Mor a Mšice | 3 | 0 | 3 | 16 : 24 | 3 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
18.05.2019 9:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 2 : 12 | |
18.05.2019 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 15 : 5 | |
18.05.2019 11:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 18 : 0 | |
18.05.2019 12:00 | Field A | Umpire Pegas Sedlčany | 14 : 3 | |
18.05.2019 13:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice | 0 : 20 | |
18.05.2019 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 11 : 19 | |
18.05.2019 15:00 | Field B | Umpire Wolfs Domažlice | 4 : 3 | |
18.05.2019 16:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 0 : 25 | |
18.05.2019 17:00 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov | 6 : 7 | |
18.05.2019 18:00 | Field B | Umpire Pegas Sedlčany | 13 : 1 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
18.05.2019 9:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 0 : 7 (S) | |
18.05.2019 10:00 | Field B | Umpire 42 Crew | 11 : 3 | |
18.05.2019 11:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 1 : 18 | |
18.05.2019 12:00 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov | 14 : 1 | |
18.05.2019 13:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 11 : 13 | |
18.05.2019 14:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň | 2 : 23 | |
18.05.2019 15:00 | Field A | Umpire Hangarounds | 8 : 7 | |
18.05.2019 16:00 | Field A | Umpire 42 Crew | 6 : 5 | |
18.05.2019 17:00 | Field A | Umpire Hangarounds | 12 : 5 | |
18.05.2019 18:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 12 : 10 |
Group: Place 7-10 | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
19.05.2019 9:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 9 : 3 | |
19.05.2019 10:00 | Field B | Umpire 42 Crew | 10 : 4 | |
19.05.2019 11:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 8 : 7 | |
19.05.2019 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 14 : 4 | |
19.05.2019 13:00 | Field B | Umpire Pegas Sedlčany | 5 : 6 | |
19.05.2019 14:00 | Field B | Umpire 42 Crew | 7 : 15 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
19.05.2019 9:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov | 7 : 1 | QF [2A-3B] |
19.05.2019 10:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 15 : 9 | QF [2B-3A] |
19.05.2019 11:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň | 11 : 2 | SF [1B-W21] |
19.05.2019 12:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 10 : 1 | SF [1A-W23] |
19.05.2019 13:00 | Field A | Umpire Hangarounds | 7 : 3 | 5TH [L21-L23]* |
19.05.2019 14:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice | 9 : 2 | 3RD [L25-L27]* |
19.05.2019 15:00 | Field A | Umpire Pegas Sedlčany | 4 : 9 | F [W25-W27]* |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 13 | |
2 | Rytíři Trutnov | 11 | |
3 | Oldstars Trnava | 10 | |
4 | Hangarounds | 9 | |
5 | Slowpitch Plzeň | 8 | |
6 | Wolfs Domažlice | 7 | |
7 | Trutnov HSM | 6 | |
8 | Pegas Sedlčany | 5 | |
9 | 42 Crew | 4 | |
10 | Mor a Mšice | 3 |
V Ostravě na hřišti Arrows se bude hrát jeden z turnajů ESSL.
https://www.softballeurope.com
domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 29.5.2019.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
hřiště softball
homerun: 74
výška HR plotu: 2m
počet HR na zápas: 2
hřiště baseball
homerun: 84
výška HR plotu: 0m
počet HR na zápas: 5
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
rozhodčí zajišťují týmy
sobotní večírek: ano, na hřišti
tipy na ubytování
V případě zájmu kontaktujte: Braňo Deák, brunodeak@gmail.com
tělocvičňa na ZŠ
Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
web: hzsbott.edupage.org
internát MTF
Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
web: internat.mtf.stuba.sk
Přihlášené týmy:
1. Waynes Pardubice
2. Slowpitch Plzeň
3. Oldstars Trnava
4. Angels Trnava
5. Amorové šípy
6. Rytíři Trutnov
7. Toucans Havířov
8. Goodsports Devínska Nová Ves
9. Mor a Mšice
10. Oldstars funny
11. Trutnov HSM
—-plno—full—-
Rozhodčí Play off
Place 9-11
27 | 5A-6B píská 4A
31 | 5A-5B píská 4B
Play off
26 | 2A-3B píská 1B
28 | 2B-3A píská 1A
29 | O SEDMÉ 4A-4B píská 5B
30 | 1B-W26 píská L26
32 | 1A-W28 píská W26
33 | O PÁTÉ L26-L28 píská W28
34 | O TŘETÍ L30-L32 píská L28
35 | FINÁLE W30-W32 píská W34 (nebo pořadatel, domluvíme na místě)
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 4 | 4 | 0 | 48 : 4 | 8 | |
2 | Oldstars Trnava | 4 | 3 | 1 | 24 : 21 | 7 | |
3 | Oldstars funny | 4 | 2 | 2 | 16 : 23 | 6 | |
4 | Trutnov HSM | 4 | 1 | 3 | 16 : 36 | 5 | |
5 | Goodsports Devínska Nová Ves | 4 | 0 | 4 | 15 : 35 | 4 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Rytíři Trutnov | 5 | 5 | 0 | 48 : 8 | 10 | |
2 | Slowpitch Plzeň | 5 | 3 | 2 | 24 : 24 | 8 | |
3 | Amorové šípy | 5 | 3 | 2 | 20 : 30 | 8 | |
4 | Mor a Mšice | 5 | 2 | 3 | 29 : 32 | 7 | |
5 | Toucans Havířov | 5 | 1 | 4 | 20 : 33 | 6 | |
6 | Angels Trnava | 5 | 1 | 4 | 19 : 33 | 6 |
Group: Place 9-11 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Toucans Havířov | 2 | 1 | 1 | 11 : 8 | 3 | |
2 | Goodsports Devínska Nová Ves | 2 | 1 | 1 | 11 : 11 | 3 | |
3 | Angels Trnava | 2 | 1 | 1 | 10 : 13 | 3 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
08.06.2019 9:00 | Field A | Umpire Oldstars funny | 6 : 5 | |
08.06.2019 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 9 : 0 | |
08.06.2019 11:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 5 | |
08.06.2019 12:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 1 : 6 | |
08.06.2019 13:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov | 1 : 11 | |
08.06.2019 14:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov | 5 : 6 | |
08.06.2019 16:00 | Field A | Umpire Oldstars funny | 3 : 9 | |
08.06.2019 17:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 9 : 3 | |
09.06.2019 9:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 6 : 9 | |
09.06.2019 10:00 | Field B | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves | 19 : 0 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
08.06.2019 9:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 7 : 3 | |
08.06.2019 10:00 | Field B | Umpire Angels Trnava | 6 : 5 | |
08.06.2019 11:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 10 : 0 | |
08.06.2019 12:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 6 : 8 | |
08.06.2019 13:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 0 : 11 | |
08.06.2019 14:00 | Field B | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves | 0 : 14 | |
08.06.2019 15:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 8 : 9 | |
08.06.2019 15:00 | Field B | Umpire Amorové šípy | 8 : 2 | |
08.06.2019 16:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 3 : 7 | |
08.06.2019 17:00 | Field B | Umpire Amorové šípy | 7 : 2 | |
08.06.2019 18:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 9 : 1 | |
08.06.2019 18:00 | Field B | Umpire Angels Trnava | 2 : 4 | |
09.06.2019 8:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 0 : 9 | |
09.06.2019 9:00 | Field A | Umpire Angels Trnava | 5 : 8 | |
09.06.2019 10:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov | 4 : 2 |
Group: Place 9-11 | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
08.06.2019 9:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 7 : 3 | |
09.06.2019 11:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 6 : 7 | |
09.06.2019 13:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 5 : 4 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
09.06.2019 11:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov | 10 : 6 | QF [2A-3B] |
09.06.2019 12:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 11 | QF [2B-3A] |
09.06.2019 12:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 6 : 7 | 7TH [4A-4B]* |
09.06.2019 13:00 | Field A | Umpire Amorové šípy | 4 : 8 | SF [1B-W26] |
09.06.2019 14:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 18 : 0 | SF [1A-W28] |
09.06.2019 14:00 | Field B | Umpire Angels Trnava | 0 : 7 (S) | 5TH [L26-L28]* |
09.06.2019 15:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň | 7 : 4 | 3RD [L30-L32]* |
09.06.2019 16:00 | Field A | Umpire Oldstars funny | 12 : 1 | F [W30-W32]* |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 14 | |
2 | Oldstars Trnava | 12 | |
3 | Rytíři Trutnov | 11 | |
4 | Oldstars funny | 10 | |
5 | Slowpitch Plzeň | 9 | |
6 | Amorové šípy | 8 | |
7 | Mor a Mšice | 7 | |
8 | Trutnov HSM | 6 | |
9 | Toucans Havířov | 5 | |
10 | Goodsports Devínska Nová Ves | 4 | |
11 | Angels Trnava | 3 |
domácí klub: Baseball Plzeň
web: www.plzen.probaseball.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 19.6.2019.
hřiště Slávia
GPS 49.7189053N, 13.3658958E
České údolí
301 00 Plzeň 3
0 HR na zápas
bufet ano
hřiště Božkov
travnatý fotbalák
parkoviště GPS 49.7300544N, 13.4232950E
www.bozkovskyostrov.cz
mapa zde
5 HR na zápas (levé a střední pole)
bufet ano
Provozní řád Božkovského ostrova
tipy na ubytování
VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 7 | 6 | 1 | 99 : 21 | 13 | |
2 | Oldstars Trnava | 7 | 6 | 1 | 69 : 32 | 13 | |
3 | Rytíři Trutnov | 7 | 6 | 1 | 81 : 38 | 13 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 7 | 4 | 3 | 51 : 41 | 11 | |
5 | Trutnov HSM | 7 | 3 | 4 | 51 : 68 | 10 | |
6 | Wolfs Domažlice | 7 | 2 | 5 | 44 : 98 | 9 | |
7 | Softball ZČU | 7 | 1 | 6 | 33 : 64 | 8 | |
8 | Camperos | 7 | 0 | 7 | 21 : 87 | 7 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
29.06.2019 10:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice | 2 : 15 | |
29.06.2019 10:00 | Field Božkov | Umpire Rytíři Trutnov | 16 : 5 | |
29.06.2019 11:00 | Field Slávia | Umpire Camperos | 2 : 22 | |
29.06.2019 11:00 | Field Božkov | Umpire Wolfs Domažlice | 4 : 10 | |
29.06.2019 12:00 | Field Slávia | Umpire Softball ZČU | 8 : 0 | |
29.06.2019 12:00 | Field Božkov | Umpire Slowpitch Plzeň | 18 : 9 | |
29.06.2019 13:00 | Field Slávia | Umpire Trutnov HSM | 5 : 2 | |
29.06.2019 13:00 | Field Božkov | Umpire Rytíři Trutnov | 9 : 3 | |
29.06.2019 14:00 | Field Slávia | Umpire Rytíři Trutnov | 17 : 0 | |
29.06.2019 14:00 | Field Božkov | Umpire Trutnov HSM | 16 : 3 | |
29.06.2019 15:00 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice | 1 : 8 | |
29.06.2019 15:00 | Field Božkov | Umpire Camperos | 2 : 11 | |
29.06.2019 16:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň | 6 : 10 | |
29.06.2019 16:00 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU | 14 : 7 | |
29.06.2019 17:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice | 9 : 6 | |
29.06.2019 17:00 | Field Božkov | Umpire Oldstars Trnava | 13 : 5 | |
30.06.2019 9:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň | 11 : 2 | |
30.06.2019 9:00 | Field Božkov | Umpire Wolfs Domažlice | 3 : 18 | |
30.06.2019 10:00 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava | 7 : 4 | |
30.06.2019 10:00 | Field Božkov | Umpire Trutnov HSM | 9 : 8 | |
30.06.2019 11:00 | Field Slávia | Umpire Softball ZČU | 9 : 2 | |
30.06.2019 11:00 | Field Božkov | Umpire Camperos | 1 : 23 | |
30.06.2019 12:00 | Field Slávia | Umpire Trutnov HSM | 8 : 7 | |
30.06.2019 12:00 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice | 1 : 11 | |
30.06.2019 13:00 | Field Slávia | Umpire Rytíři Trutnov | 3 : 18 | |
30.06.2019 13:00 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice | 10 : 7 | |
30.06.2019 14:00 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice | 2 : 15 | |
30.06.2019 14:00 | Field Božkov | Umpire Oldstars Trnava | 0 : 12 | |
30.06.2019 15:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice | 1 : 4 | SF [2-3] |
30.06.2019 16:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň | 5 : 1 | F [1-W29] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 11 | |
2 | Rytíři Trutnov | 9 | |
3 | Oldstars Trnava | 8 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 7 | |
5 | Trutnov HSM | 6 | |
6 | Wolfs Domažlice | 5 | |
7 | Softball ZČU | 4 | |
8 | Camperos | 3 |
Coed slowpitch
http://europeansoftball.org/competitions/detail/182
Možno přijet už v pátek, Sparťan tam bude.
Profíci
Každý z týmů může mít aktuálně v sestavě 4 profíky. Za profi hráče je považován hráč, jehož výkonnost převyšuje běžné schopnosti amatérů. Profík nejspíše byl / je v posledních pěti letech registrovaným baseballistou nebo softballistou (jako hráč), byl hráčem reprezentace, byl členem baseballového, softballového, slowpitchového týmu, který pravidelně trénuje a hraje. Registrace se dají ověřit na www.baseball.cz a www.softball.cz. V případě, že si nejste ohledně profíků jistí, obraťte se na vedoucího soutěže (Tomáš Rambousek, 608 422 351, mail). Žádáme týmy o fair play. Díky.
Za porušení pravidla o maximálním počtu profíků je diskvalifikace.
Půjčování hráčů je turnajích ASL povoleno
Hřiště
Na fotbaláku budou vytyčena dvě hřiště. Vnější pole budou tvořit průnik, což jistě podtrhne společenskou stránku turnaje. Bude třeba se v OFu navzájem jistit a případně se varovat před extra dlouhými odpaly.
Míče
Muži pálí 12“, ženy pálí 11“
BB – za čtyři špatné nadhozy je pálkaři přiznána jedna meta
Územní pravidla
Pokud míč po odpalu (i s tečí polaře) opustí hřiště, jsou pálkaři i všem běžcům přiznány dvě mety od okamžiku odpalu.
Pokud se míče ve společném vnějším poli dotkne hráč z druhé skupiny, potom je pálkaři i všem běžcům přiznána jedna meta od okamžiku odpalu.
Pokud je míč ze hřiště polařem vyhozen úmyslně, potom je pálkaři i všem běžcům přiznám homerun.
Pálky
Z bezpečnostních důvodů jsou povoleny pouze hliníkové pálky.
Spikes
Boty s kovovými hroty nejsou povoleny.
Ženy v týmu
Minimální počet žen v sestavě je 2. Výklad: po celé utkání musí hrát alespoň 2 ženy v poli i na pálce.
Hra v poli
Počet hráčů v poli je minimálně 8, maximálně 10. Minimální počet žen v poli je 2.
Hráči mladší 15 let mohou hrát OF nebo kečra.
Hra na pálce
Počet hráčů na pálce je minimálně 8, maximálně 12 (2x extra pálkař). Minimální počet žen na pálce je 2. Pálkařské pořadí se musí dodržovat po celé utkání.
8 pálkařů (z toho 2 ženy) = 2 technické auty
9 pálkařů (z toho 2 ženy) = 1 technický aut
10-12 pálkařů (z toho 2 ženy) = bez technických autů
Helmy
Hráči mladší 18 let musí používat helmy, platí pro pálkaře, běžce, kauče.
Hráči mladší 16 let musí používat helmu s mřížkou, platí pro pálkaře, běžce, kauče.
Používání helem doporučujeme všem hráčům.
Týmy dávají rozhodčí dle rozpisu.
K dispozici budou pískací košile. Budeme rádi, pokud rozhodčí budou vypadat jako rozhodčí. Díky.
Kouření během utkání je zakázáno
Kouření na hřiště nepatří. Předem děkujeme za respektování.
Stanování na louce za hřištěm
Bufet bude
Bazén bude
WC a sprchy jsou v hasičárně (za rybníkem doprava) nebo kadibudka na louce
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Mimoni Stars | 4 | 4 | 0 | 22 : 14 | 8 | |
2 | Stingers OST | 4 | 3 | 1 | 32 : 27 | 6 | |
3 | Slowpitch Plzeň | 4 | 2 | 2 | 36 : 18 | 4 | |
4 | Toucans Havířov | 4 | 1 | 3 | 24 : 24 | 2 | |
5 | Hnědý bombarďáci | 4 | 0 | 4 | 9 : 40 | 0 |
Group: B | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Old (j)ELITA | 4 | 3 | 1 | 0 | 47 : 17 | 7 | |
2 | Mor a Mšice | 4 | 2 | 2 | 0 | 36 : 13 | 6 | |
3 | Camperos | 4 | 1 | 1 | 2 | 33 : 34 | 3 | |
4 | Bur(j)ani Swítkow | 4 | 1 | 0 | 3 | 23 : 58 | 2 | |
5 | Barons Wroclaw | 4 | 1 | 0 | 3 | 24 : 41 | 2 |
Group: Place 7-10 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Bur(j)ani Swítkow | 3 | 3 | 0 | 26 : 11 | 6 | |
2 | Toucans Havířov | 3 | 2 | 1 | 26 : 16 | 4 | |
3 | Barons Wroclaw | 3 | 1 | 2 | 11 : 20 | 2 | |
4 | Hnědý bombarďáci | 3 | 0 | 3 | 7 : 23 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.07.2019 9:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň | 1 : 5 | |
27.07.2019 10:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 12 : 11 | |
27.07.2019 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST | 16 : 4 | |
27.07.2019 12:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci | 9 : 7 | |
27.07.2019 13:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 12 : 2 | |
27.07.2019 14:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw | 4 : 9 | |
27.07.2019 15:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci | 4 : 3 | |
27.07.2019 16:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 4 : 3 | |
27.07.2019 17:15 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 10 : 0 | |
27.07.2019 18:15 | Field B | Umpire Stingers OST | 3 : 4 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.07.2019 9:00 | Field B | Umpire Camperos | 17 : 2 | |
27.07.2019 10:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 9 : 8 | |
27.07.2019 11:00 | Field B | Umpire Old (j)ELITA | 2 : 10 | |
27.07.2019 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 1 : 21 | |
27.07.2019 13:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 6 : 12 | |
27.07.2019 14:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov | 4 : 4 | |
27.07.2019 15:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 8 : 14 | |
27.07.2019 16:00 | Field A | Umpire Camperos | 13 : 4 | |
27.07.2019 17:15 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 5 : 5 | |
27.07.2019 18:15 | Field A | Umpire Old (j)ELITA | 6 : 12 |
Group: Place 7-10 | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.07.2019 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST | 16 : 4 | |
27.07.2019 18:15 | Field A | Umpire Old (j)ELITA | 6 : 12 | |
28.07.2019 9:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci | 7 : 2 | |
28.07.2019 10:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 4 : 2 | |
28.07.2019 11:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 1 : 3 | |
28.07.2019 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 3 : 10 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
28.07.2019 9:00 | Field A | Umpire Old (j)ELITA | 15 : 7 | QF [2A-3B] |
28.07.2019 10:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 5 : 14 | QF [2B-3A] |
28.07.2019 11:00 | Field A | Umpire Camperos | 6 : 11 | SF [1B-W21] |
28.07.2019 12:00 | Field A | Umpire Stingers OST | 4 : 3 | SF [1A-W23] |
28.07.2019 13:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 4 : 0 | 5TH [L21-L23]* |
28.07.2019 13:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 8 : 10 | 3RD [L25-L27]* |
28.07.2019 14:00 | Field A | Umpire Old (j)ELITA | 4 : 13 | F [W25-W27]* |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | Mimoni Stars | 13 | |
2 | Stingers OST | 11 | |
3 | Slowpitch Plzeň | 10 | |
4 | Old (j)ELITA | 9 | |
5 | Camperos | 8 | |
6 | Mor a Mšice | 7 | |
7 | Bur(j)ani Swítkow | 6 | |
8 | Toucans Havířov | 5 | |
9 | Barons Wroclaw | 4 | |
10 | Hnědý bombarďáci | 3 |
pořadatel: Rytíři Trutnov
web: www.rytiri-trutnov.cz
GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 31.7.2019.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
homerun:
výška HR: 1m
počet HR na zápas: 5
rozhodčí
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
sobotní večírek:
tipy na ubytování
spaní ve škole na matracích – 2,5 km
stany na hřišti
ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka
Přihlášené týmy
1. Waynes Pardubice
2. Slowpitch Plzeň
3. Oldstars Trnava (SVK)
4. Hangarounds (GER) – odhlášen 8.8.2019
5. Trutnov HSM
6. Rytíři Trutnov
7. Karlínský gang
Hraje se 60 minut + dohrávka
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 5 | 5 | 0 | 61 : 16 | 10 | |
2 | Rytíři Trutnov | 5 | 4 | 1 | 85 : 17 | 9 | |
3 | Trutnov HSM | 5 | 3 | 2 | 44 : 45 | 8 | |
4 | Karlínský gang | 5 | 2 | 3 | 36 : 63 | 7 | |
5 | Oldstars Trnava | 5 | 1 | 4 | 23 : 54 | 6 | |
6 | Slowpitch Plzeň | 5 | 0 | 5 | 21 : 75 | 5 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
10.08.2019 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 16 : 5 | |
10.08.2019 10:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 17 : 3 | |
10.08.2019 11:20 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 14 : 1 | |
10.08.2019 11:20 | Field B | Umpire Karlínský gang | 16 : 0 | |
10.08.2019 12:40 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov | 6 : 5 | |
10.08.2019 12:40 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 3 | |
10.08.2019 14:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 3 : 22 | |
10.08.2019 14:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 5 : 12 | |
10.08.2019 15:20 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 5 : 11 | |
10.08.2019 15:20 | Field B | Umpire Karlínský gang | 2 : 29 | |
10.08.2019 16:40 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 3 : 10 | |
10.08.2019 16:40 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov | 3 : 14 | |
11.08.2019 9:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov | 12 : 10 | |
11.08.2019 10:20 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 2 : 7 | |
11.08.2019 10:20 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 18 : 9 | |
11.08.2019 11:40 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 5 : 4 | SF [1-2] |
11.08.2019 11:40 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 6 : 9 | QF [3-4] |
11.08.2019 13:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 13 : 6 | SF [L16-W17] |
11.08.2019 13:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 14 : 0 | 5TH [5-6] |
11.08.2019 14:30 | Field A | Umpire Karlínský gang | 6 : 10 | F [W16-W18] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Rytíři Trutnov | 9 | |
2 | Waynes Pardubice | 7 | |
3 | Karlínský gang | 6 | |
4 | Trutnov HSM | 5 | |
5 | Oldstars Trnava | 4 | |
6 | Slowpitch Plzeň | 3 |
Slowpitchový turnaj v Itálii pro coed a mixed týmy.
Více info zde.
pořadatel: Sparks Mladé Buky
web: www.sparksmb.cz
Partnerem turnaje je firma KVK Parabit. Děkujeme.
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 21.8.2019.
hřiště Mladé Buky
GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
Nedaleko vlakové zastávky
5 HR na zápas
bufet ano
toalety ano
druhé hřiště Svoboda nad Úpou
GPS: 50.6225064N, 15.8162636E
5 HR na zápas
bufet ano
toalety ano
tipy na ubytování
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 6 | 6 | 0 | 76 : 9 | 12 | |
2 | Sparks Mladé Buky | 6 | 5 | 1 | 86 : 11 | 11 | |
3 | Oldstars Trnava | 6 | 3 | 3 | 37 : 53 | 9 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 6 | 3 | 3 | 34 : 58 | 9 | |
5 | Rytíři Trutnov | 6 | 2 | 4 | 46 : 42 | 8 | |
6 | Trutnov HSM | 6 | 2 | 4 | 23 : 75 | 8 | |
7 | (j)ELITA | 6 | 0 | 6 | 27 : 81 | 6 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
31.08.2019 9:00 | Field Mladé Buky | Umpire Waynes Pardubice | 0 : 23 | |
31.08.2019 9:00 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Oldstars Trnava | 1 : 15 | |
31.08.2019 10:15 | Field Mladé Buky | Umpire (j)ELITA | 22 : 2 | |
31.08.2019 10:15 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Trutnov HSM | 12 : 2 | |
31.08.2019 11:30 | Field Mladé Buky | Umpire Sparks Mladé Buky | 5 : 9 | |
31.08.2019 11:30 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Oldstars Trnava | 21 : 2 | |
31.08.2019 12:45 | Field Mladé Buky | Umpire Slowpitch Plzeň | 17 : 0 | |
31.08.2019 12:45 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 6 | |
31.08.2019 14:00 | Field Mladé Buky | Umpire Sparks Mladé Buky | 11 : 5 | |
31.08.2019 14:00 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire (j)ELITA | 3 : 7 | |
31.08.2019 15:15 | Field Mladé Buky | Umpire Slowpitch Plzeň | 3 : 16 | |
31.08.2019 16:00 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Rytíři Trutnov | 9 : 8 | |
31.08.2019 16:30 | Field Mladé Buky | Umpire Sparks Mladé Buky | 0 : 13 | |
31.08.2019 17:45 | Field Mladé Buky | Umpire Trutnov HSM | 7 : 13 | |
01.09.2019 9:00 | Field Mladé Buky | Umpire (j)ELITA | 5 : 7 | |
01.09.2019 10:15 | Field Mladé Buky | Umpire Oldstars Trnava | 6 : 7 | |
01.09.2019 10:15 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 2 | |
01.09.2019 11:30 | Field Mladé Buky | Umpire Rytíři Trutnov | 5 : 7 | |
01.09.2019 11:30 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Sparks Mladé Buky | 1 : 19 | |
01.09.2019 12:45 | Field Mladé Buky | Umpire Slowpitch Plzeň | 5 : 14 | |
01.09.2019 12:45 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Trutnov HSM | 4 : 1 | |
01.09.2019 14:00 | Field Mladé Buky | Umpire Waynes Pardubice | 13 : 5 | SF [2-3] |
01.09.2019 15:15 | Field Mladé Buky | Umpire Pořadatel | 3 : 11 | F [1-W22] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Sparks Mladé Buky | 10 | |
2 | Waynes Pardubice | 8 | |
3 | Oldstars Trnava | 7 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 6 | |
5 | Rytíři Trutnov | 5 | |
6 | Trutnov HSM | 4 | |
7 | (j)ELITA | 3 |