Kategorie ▾
  • ASL
  • ČSL
  • Indoor
  • Indoor liga
  • Ostatní turnaje (zápasy)
  • Semináře a školení
  • Training
Štítky ▾
  • 2016 (1)
  • 2019 (5)
  • 2021 (1)
  • Top (12)

Agenda

+ Rozbalit vše − Sbalit vše Dnes
  1. Zář
    24
    So

    1. FRANZ JOSEF (celodenní)
      Zář 24 – Zář 25

      logo_czech

      domcí klub: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 14.9.2022.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ne
      občerstvení na hřišti: ano

      Hraje se 60 minut + dohrávka
      Remíza ne
      HR limit 5
      Každý s každým & play off pro 3

      tipy na ubytování
      Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 76 : 19 8
      2 RED HOTS Plzeň 4 3 1 64 : 36 7
      3 Karlínský gang 4 2 2 50 : 51 6
      4 Vampiers Merklín 4 1 3 19 : 69 5
      5 ČKD 4 0 4 31 : 65 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 3 3 0 69 : 18 6
      2 Oldstars Trnava 3 2 1 39 : 52 5
      3 Softball ZČU 3 1 2 24 : 46 4
      4 Mor a Mšice 3 0 3 22 : 38 3

      Group: Play out

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 0 0 0 0 : 0 0
      1 Vampiers Merklín 0 0 0 0 : 0 0
      1 ČKD 0 0 0 0 : 0 0

      Group: A

      GAME SCORE
      24.09.2022 9:00 | Field A | Umpire Karlínský gang 15 : 4
      24.09.2022 10:15 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 4 : 19
      24.09.2022 11:30 | Field A | Umpire Vampiers Merklín 8 : 25
      24.09.2022 12:45 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 22 : 3
      24.09.2022 14:00 | Field A | Umpire Softball ZČU 22 : 2
      24.09.2022 14:00 | Field B | Umpire Beta Buky 13 : 15
      24.09.2022 15:15 | Field B | Umpire Karlínský gang 6 : 16
      24.09.2022 16:30 | Field B | Umpire Vampiers Merklín 6 : 23
      24.09.2022 17:45 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 10 : 11
      24.09.2022 17:45 | Field B | Umpire Mor a Mšice 10 : 6

      Group: B

      GAME SCORE
      24.09.2022 9:00 | Field B | Umpire Beta Buky 10 : 18
      24.09.2022 10:15 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 27 : 4
      24.09.2022 11:30 | Field B | Umpire Mor a Mšice 13 : 11
      24.09.2022 12:45 | Field B | Umpire ČKD 11 : 6
      24.09.2022 15:15 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 9 : 6
      24.09.2022 16:30 | Field A | Umpire Softball ZČU 8 : 31

      Group: Play off

      GAME SCORE
      25.09.2022 9:00 | Field A | Umpire Karlínský gang -:- QF [A2-B3] UMP A3
      25.09.2022 10:15 | Field A | Umpire Waynes Pardubice -:- QF [B2-A3] UMP A1
      25.09.2022 11:30 | Field A -:- SF [A1-W19] UMP A5
      25.09.2022 11:30 | Field B | Umpire Mor a Mšice -:- SF [B1-W17] UMP B4
      25.09.2022 12:45 | Field A -:- 5TH [L17-L19]* UMP**
      25.09.2022 14:00 | Field B -:- 3RD [L21-L22]* UMP**
      25.09.2022 14:00 | Field A -:- F [W21-W22]* UMP**

      Group: Play out

      GAME SCORE
      25.09.2022 9:00 | Field B | Umpire Vampiers Merklín -:-
      25.09.2022 10:15 | Field B | Umpire Beta Buky -:-
      25.09.2022 12:45 | Field B -:-


      * los
      ** A2, B2, B3

      +
      FRANZ JOSEF (celodenní)
  2. Zář
    28
    St

    1. MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
      Zář 28

      Pořádá Česká slowpitchová liga
      Coed slowpitch | Open

      V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
      Muži minimálně 35+ / ročník 1987 a starší
      Ženy minimálně 30+ / ročník 1992 a starší

      bufet ano
      toalety ano

      Přihlášené týmy
      1. Pegas Sedlčany
      2. (j)ELITA Trutnov
      3. Waynes Pardubice
      4. Sparks Mladé Buky
      5. RED HOTS Plzeň

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 0 0 0 0 : 0 0
      1 (j)ELITA Trutnov 0 0 0 0 : 0 0
      1 RED HOTS Plzeň 0 0 0 0 : 0 0
      1 Sparks Mladé Buky 0 0 0 0 : 0 0
      1 Pegas Sedlčany 0 0 0 0 : 0 0
      +
      MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
  3. Říj
    1
    So

    1. SVAŘÁK (celodenní)
      Říj 1

      Svarak

      Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Hnědý bombarďáci 0 0 0 0 : 0 0
      1 Camperos 0 0 0 0 : 0 0
      1 (j)ELITA Trutnov 0 0 0 0 : 0 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toucans Havířov 0 0 0 0 : 0 0
      1 ČKD 0 0 0 0 : 0 0
      1 Mimoni Stars 0 0 0 0 : 0 0

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 OSL 0 0 0 0 : 0 0
      1 RED HOTS Plzeň 0 0 0 0 : 0 0
      1 Barons Wroclaw 0 0 0 0 : 0 0

      Group: D

      # TEAM G W L SCORE P
      1 El Toro De Svitavy 0 0 0 0 : 0 0
      1 Mor a Mšice 0 0 0 0 : 0 0
      1 Stingers OST 0 0 0 0 : 0 0

      Group: A

      GAME SCORE
      01.10.2022 8:50 | Field S -:-
      01.10.2022 10:30 | Field S -:-
      01.10.2022 12:10 | Field S -:-

      Group: B

      GAME SCORE
      01.10.2022 8:00 | Field B -:-
      01.10.2022 9:40 | Field B -:-
      01.10.2022 11:20 | Field B -:-

      Group: C

      GAME SCORE
      01.10.2022 8:50 | Field B -:-
      01.10.2022 10:30 | Field B -:-
      01.10.2022 12:10 | Field B -:-

      Group: D

      GAME SCORE
      01.10.2022 8:00 | Field S -:-
      01.10.2022 9:40 | Field S -:-
      01.10.2022 11:20 | Field S -:-

      Group: Play off Classic Trophy

      GAME SCORE
      01.10.2022 13:20 | Field S -:- SF [3A-3D]*
      01.10.2022 13:20 | Field B -:- SF [3B-3C]*
      01.10.2022 15:50 | Field B -:- 3RD [L13-L14]*
      01.10.2022 15:50 | Field S -:- F [W13-W14]*

      Group: Play off Elite Trophy

      GAME SCORE
      01.10.2022 14:10 | Field S -:- SF [2A-2D]*
      01.10.2022 14:10 | Field B -:- SF [2B-2C]*
      01.10.2022 16:40 | Field B -:- 3RD [L15-L16]*
      01.10.2022 16:40 | Field S -:- F [W15-W16]*

      Group: Play off Master Trophy

      GAME SCORE
      01.10.2022 15:00 | Field S -:- SF [1A-1D]*
      01.10.2022 15:00 | Field B -:- SF [1B-1C]*
      01.10.2022 17:30 | Field B -:- 3RD [L17-L18]*
      01.10.2022 17:30 | Field S -:- F [W17-W18]*
      +
      SVAŘÁK (celodenní)

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI