Kategorie ▾
  • ASL
  • ČSL
  • Indoor
  • Indoor liga
  • Ostatní turnaje (zápasy)
  • Semináře a školení
  • Training
Štítky ▾
  • 2016 (1)
  • Top (12)

Agenda

+ Rozbalit vše − Sbalit vše Dnes
  1. Srp
    11
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Srp 11 – Srp 12

      logo_czech

      Přihlášené týmy:
      1. Trutnov HSM
      2. Waynes Pardubice
      3. Hangarounds
      4. Slowpitch Plzeň
      5. Rytíři Trutnov
      6. Vampiers Merklín (odhlášeni)
      7. Camperos (odhlášeni)
      8. Oldstars Trnava (odhlášeni)

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 53 : 12 8
      2 Hangarounds 4 3 1 26 : 22 7
      3 Rytíři Trutnov 4 2 2 44 : 31 6
      4 Trutnov HSM 4 1 3 17 : 51 5
      5 Slowpitch Plzeň 4 0 4 12 : 36 4

      Group: B [QF]

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 22 : 11 4
      2 Slowpitch Plzeň 2 1 1 17 : 15 3
      3 Trutnov HSM 2 0 2 14 : 27 2

      Group: A

      GAME SCORE
      11.08.2018 9:00 | Umpire Trutnov HSM 6 : 10
      11.08.2018 10:00 | Umpire Rytíři Trutnov 22 : 2
      11.08.2018 11:00 | Umpire Waynes Pardubice 5 : 4
      11.08.2018 12:00 | Umpire Slowpitch Plzeň 6 : 16
      11.08.2018 13:00 | Umpire Hangarounds 7 : 0
      11.08.2018 14:00 | Umpire Slowpitch Plzeň 1 : 7
      11.08.2018 15:00 | Umpire Hangarounds 6 : 13
      11.08.2018 16:00 | Umpire Rytíři Trutnov 6 : 8
      11.08.2018 17:00 | Umpire Trutnov HSM 4 : 11
      11.08.2018 18:00 | Umpire Waynes Pardubice 2 : 16

      Group: B [QF]

      GAME SCORE
      12.08.2018 9:00 | Umpire Hangarounds 1 : 11
      12.08.2018 11:30 | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 10
      12.08.2018 12:45 | Umpire Rytíři Trutnov 4 : 16

      Group: Play off

      GAME SCORE
      12.08.2018 10:15 | Umpire Trutnov HSM 4 : 7 SF [1-2]
      12.08.2018 14:00 | Umpire Hangarounds 8 : 9 SF [L12-WQF]
      12.08.2018 15:15 | Umpire Waynes Pardubice 3 : 13 F [W12-W15]
      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
  2. Zář
    1
    So

    1. KRÍGEĽ (celodenní)
      Zář 1 – Zář 2

      logo_czech

      Přihlášené týmy:
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. Hangarounds
      4. Slowpitch Plzeň
      5. Rytíři Trutnov
      6. Oldstars funny
      7. Wolfs Domažlice
      8. Toucans Havířov
      9. Goodsports Devínska Nová Ves
      10. Amorové šípy Košice
      11. Angels Trnava
      12.
      — je plno —
      Odhlášení: Vampiers Merklín, MaSK Pezinok

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 42 : 10 8
      2 Oldstars Trnava 4 3 1 38 : 20 7
      3 Goodsports Devínska Nová Ves 4 2 2 23 : 19 6
      4 Slowpitch Plzeň 4 1 3 14 : 42 5
      5 Toucans Havířov 4 0 4 17 : 43 4

      Group: B

      # TEAM G W L S SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 5 5 0 0 57 : 22 10
      2 Hangarounds 5 4 1 0 64 : 19 9
      3 Amorové šípy 5 2 3 0 24 : 49 7
      4 Wolfs Domažlice 5 2 3 0 23 : 43 7
      5 Oldstars funny 5 1 4 0 15 : 42 6
      6 Angels Trnava 5 1 3 1 27 : 35 5

      Group: A

      GAME SCORE
      01.09.2018 8:30 | Field Softball | Umpire Slowpitch Plzeň 8 : 6
      01.09.2018 9:30 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 9 : 4
      01.09.2018 10:30 | Field Softball | Umpire Angels Trnava 1 : 7
      01.09.2018 15:30 | Field Fotbal | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 5 : 15
      01.09.2018 16:30 | Field Fotbal | Umpire Toucans Havířov 14 : 3
      02.09.2018 9:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 13 : 2
      02.09.2018 11:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Hangarounds 5 : 4
      02.09.2018 11:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Wolfs Domažlice 7 : 2
      02.09.2018 13:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Amorové šípy 0 : 11
      02.09.2018 14:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Oldstars Trnava 4 : 14

      Group: B

      GAME SCORE
      01.09.2018 8:30 | Field Fotbal | Umpire Wolfs Domažlice 6 : 4
      01.09.2018 9:30 | Field Fotbal | Umpire Rytíři Trutnov 5 : 4
      01.09.2018 10:30 | Field Fotbal | Umpire Oldstars Trnava 0 : 6
      01.09.2018 14:30 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava 14 : 0
      01.09.2018 15:30 | Field Softball | Umpire Oldstars funny 10 : 9
      02.09.2018 8:00 | Field Fotbal 3 0 : 7 (S)
      02.09.2018 8:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 4
      02.09.2018 9:00 | Field Fotbal 1 | Umpire Waynes Pardubice 0 : 21
      02.09.2018 10:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Rytíři Trutnov 4 : 16
      02.09.2018 10:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Angels Trnava 5 : 4
      02.09.2018 12:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Toucans Havířov 22 : 4
      02.09.2018 12:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Oldstars funny 6 : 5
      02.09.2018 13:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Oldstars Trnava 7 : 10
      02.09.2018 14:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Oldstars funny 8 : 7
      02.09.2018 15:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Waynes Pardubice 7 : 4

      Group: Play off

      GAME SCORE
      02.09.2018 16:00 | Field Fotbal 1 | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 7 : 4 3RD [2A-2B]*
      02.09.2018 16:00 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava 3 : 11 F [1A-1B]*
      +
      KRÍGEĽ (celodenní)
  3. Zář
    22
    So

    1. VAMPIR CUP (celodenní)
      Zář 22 – Zář 23

      logo_czech

      Přihlášené týmy:
      1. Waynes Pardubice
      2. Hangarounds
      3. Slowpitch Plzeň
      4. Rytíři Trutnov
      5. Wolfs Domažlice
      6. Vampiers Merklín
      7. Camperos (odhlášeni 6.9.2018)
      8. Oldstars Trnava
      9. Karlínský gang

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 3 3 0 74 : 16 6
      2 Oldstars Trnava 3 2 1 44 : 21 5
      3 Vampiers Merklín 3 1 2 19 : 46 4
      4 Karlínský gang 3 0 3 14 : 68 3

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 3 3 0 78 : 17 6
      2 Hangarounds 3 2 1 33 : 24 5
      3 Wolfs Domažlice 3 1 2 25 : 59 4
      4 Slowpitch Plzeň 3 0 3 17 : 53 3

      Group: A

      GAME SCORE
      22.09.2018 10:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 13 : 3
      22.09.2018 11:15 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín 30 : 7
      22.09.2018 12:30 | Field Softball | Umpire Karlínský gang 18 : 7
      22.09.2018 13:45 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava 7 : 14
      22.09.2018 15:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 0 : 24
      22.09.2018 16:15 | Field Softball | Umpire Karlínský gang 2 : 26

      Group: B

      GAME SCORE
      22.09.2018 10:00 | Field Fotbal | Umpire Wolfs Domažlice 2 : 14
      22.09.2018 11:15 | Field Fotbal | Umpire Hangarounds 5 : 37
      22.09.2018 12:30 | Field Fotbal | Umpire Rytíři Trutnov 15 : 7
      22.09.2018 13:45 | Field Fotbal | Umpire Wolfs Domažlice 17 : 4
      22.09.2018 15:00 | Field Fotbal | Umpire Hangarounds 24 : 8
      22.09.2018 16:15 | Field Fotbal | Umpire Slowpitch Plzeň 15 : 5

      Group: Play off

      GAME SCORE
      23.09.2018 10:20 | Field Softball | Umpire Wolfs Domažlice 13 : 8 [1B-2A]
      23.09.2018 11:30 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín 7 : 6 [1A-2B]
      23.09.2018 15:00 | Field Softball | Umpire Slowpitch Plzeň 10 : 11 3RD [L15-L16]*
      23.09.2018 16:10 | Field Softball | Umpire Hangarounds 7 : 14 F [W15-W16]*

      Group: Play out

      GAME SCORE
      23.09.2018 8:00 | Field Softball | Umpire Slowpitch Plzeň 15 : 14 [3B-4A]
      23.09.2018 9:10 | Field Softball | Umpire Karlínský gang 20 : 1 [3A-4B]
      23.09.2018 12:40 | Field Softball | Umpire Rytíři Trutnov 11 : 1 7TH [L13-L14]*
      23.09.2018 13:50 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 3 : 27 5TH [W13-W14]*

      Články

      +
      VAMPIR CUP (celodenní)
  4. Zář
    28

    1. MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
      Zář 28

      Pořádá Česká slowpitchová liga
      Coed slowpitch

      V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
      Muži minimálně 35+ / ročník 1983 a starší
      Ženy minimálně 30+ / ročník 1988 a starší

      Hraje se 40 minut + dohrávka.
      Remíza ve skupině platí.
      HR nejsou omezeny.

      Přihlášené týmy
      1. Red Barons
      2. Slowpitch Plzeň
      3. (j)ELITA
      4. CIT&A
      5. Waynes Pardubice

      # TEAM G W L SCORE P
      1 CIT&A 4 4 0 56 : 11 8
      2 (j)ELITA 4 3 1 34 : 14 6
      3 Waynes Pardubice 4 2 2 42 : 25 4
      4 Slowpitch Plzeň 4 1 3 24 : 45 2
      5 Red Barons 4 0 4 7 : 68 0

      Group:

      GAME SCORE
      28.09.2018 9:00 22 : 1
      28.09.2018 9:50 9 : 8
      28.09.2018 10:40 5 : 6
      28.09.2018 11:30 2 : 26
      28.09.2018 12:20 4 : 11
      28.09.2018 13:10 6 : 4
      28.09.2018 14:00 3 : 11
      28.09.2018 14:50 3 : 9
      28.09.2018 15:40 1 : 22
      28.09.2018 16:30 9 : 1

      Group: Play off

      GAME SCORE
      28.09.2018 17:20 6 : 4 F [1-2]
      +
      MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
  5. Říj
    6
    So

    1. SVAŘÁK (celodenní)
      Říj 6

      SvarakPardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku se tentokrát uskuteční na fotbalovém hřišti ve Starých Čívicích. Svařák 2018 je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy. Minimální počet žen jsou dvě, počet registrovaných hráčů je omezen na 4. A protože je říjen měsícem boje proti rakovině prsu, žádáme účastníky, aby byli alespoň trochu růžoví.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz




      Info
      6.10.2018 | Pardubice – Staré Čívice

      Body do ligy
      Na Malé Hosaně, Squatu a Svařáku si poslední tým připíše 3 body do ligové tabulky. Předposlední tým 4 body atd. Vítěz turnaje si připíše ještě 1 bonusový bod. Pokud týmy skončí společně např. na 5-6 místě, potom všem takový týmů jsou přiznány body za lepší umístění, tedy jako by v našem případě všichni skončili na 5. místě.

      Registrovaní hráči
      Každý z týmů může mít aktuálně v sestavě 4 registrované hráče. Za registrovaného hráče je považován hráč, který je byl / je v posledních pěti letech registrovaným baseballistou nebo softballistou. Registrace se dají ověřit na www.baseball.cz a www.softball.cz. Pro sezónu 2018 platí registrace z let 2014 – 2018. Žádáme týmy o fair play. Díky. Pro dotazy a výjimky kontaktujte vedoucího soutěže (viz. níže)
      Za porušení pravidla o maximálním počtu registrovaných hráčů je diskvalifikace.

      Půjčování hráčů je turnajích ASL povoleno

      Hřiště
      Na fotbaláku budou vytyčena dvě hřiště. Vnější pole budou tvořit průnik, což jistě podtrhne společenskou stránku turnaje. Bude třeba se v OFu navzájem jistit a případně se varovat před extra dlouhými odpaly.

      Míče
      Muži pálí 12“, ženy pálí 11“

      BB – za čtyři špatné nadhozy je pálkaři přiznána jedna meta

      Územní pravidla
      Pokud míč po odpalu (i s tečí polaře) opustí hřiště, jsou pálkaři i všem běžcům přiznány dvě mety od okamžiku odpalu.
      Pokud se míče ve společném vnějším poli dotkne hráč z druhé skupiny, potom je pálkaři i všem běžcům přiznána jedna meta od okamžiku odpalu.
      Pokud je míč ze hřiště polařem vyhozen úmyslně, potom je pálkaři i všem běžcům přiznám homerun.

      Pálky
      Z bezpečnostních důvodů jsou povoleny pouze hliníkové pálky.

      Spikes
      Boty s kovovými hroty nejsou povoleny.

      Coed
      ASL není coed. Muži i ženy mohou hrát kdekoliv v jakémkoliv počtu. Počet hráčů v poli je minimálně 8, maximálně 10.

      Pořadí na pálce
      Na pálku se smí chodit skoro v jakémkoliv počtu. Pálkařské pořadí se musí dodržovat po celé utkání.
      Minimální počet pálkařů je 8 (pokud tým na pálce hraje i v poli v osmi hráčích, analogicky to platí i pro 9 hráčů).
      Maximální počet hráčů na pálce není omezen.

      Helmy
      Hráči mladší 18 let musí používat helmy.

      Délka utkání
      Hraje se 40 minut + dohrávka.
      Remíza v základní skupině platí. (vítězství 2 body, remíza 1, prohra 0, skreč -2)
      V play off se při remíze hraje tie-break.

      Kouření během utkání je zakázáno
      Neberte to prosím jako buzeraci. Toto na hřiště nepatří. Předem děkujeme za respektování.

      Přihlášené týmy
      max 10 týmů
      1. Waynes Pardubice U14
      2. Camperos
      3. Mor a Mšice
      4. Slowpitch Plzeň
      5. Old (j)ELITA
      6. Barons Wroclaw
      7. Bur(j)ani Swítkow
      8. Hnědý bombarďáci
      9. Mimoni Stars
      10. Mlátičky Kostelec nad Orlicí

      Group: A

      # TEAM G W T L S SCORE P
      1 Mimoni Stars 4 3 0 1 0 25 : 10 6
      2 Hnědý bombarďáci 4 2 1 1 0 15 : 19 5
      3 Bur(j)ani Swítkow 4 2 1 1 0 21 : 29 5
      4 Slowpitch Plzeň 4 2 0 2 0 31 : 17 4
      5 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 4 0 0 3 1 16 : 33 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Old (j)ELITA 4 4 0 46 : 18 8
      2 Mor a Mšice 4 3 1 28 : 20 6
      3 Camperos 4 2 2 24 : 28 4
      4 Barons Wroclaw 4 1 3 13 : 29 2
      5 Waynes Pardubice U14 4 0 4 19 : 35 0

      Group: A

      GAME SCORE
      06.10.2018 8:30 | Field Navy | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 11 : 1
      06.10.2018 9:20 | Field Navy | Umpire Mor a Mšice 0 : 7 (S)
      06.10.2018 10:10 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA 1 : 6
      06.10.2018 11:00 | Field Navy | Umpire Waynes Pardubice U14 8 : 7
      06.10.2018 11:50 | Field Navy | Umpire Camperos 0 : 12
      06.10.2018 12:40 | Field Navy | Umpire Barons Wroclaw 6 : 5
      06.10.2018 13:30 | Field Navy | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 5 : 5
      06.10.2018 14:20 | Field Navy | Umpire Waynes Pardubice U14 4 : 12
      06.10.2018 15:10 | Field Navy | Umpire Barons Wroclaw 3 : 2
      06.10.2018 16:00 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA 6 : 7

      Group: B

      GAME SCORE
      06.10.2018 8:30 | Field Red | Umpire Camperos 5 : 10
      06.10.2018 9:20 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow 2 : 16
      06.10.2018 10:10 | Field Red | Umpire Hnědý bombarďáci 5 : 2
      06.10.2018 11:00 | Field Red | Umpire Mimoni Stars 4 : 3
      06.10.2018 11:50 | Field Red | Umpire Mor a Mšice 10 : 3
      06.10.2018 12:40 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow 5 : 10
      06.10.2018 13:30 | Field Red | Umpire Slowpitch Plzeň 6 : 10
      06.10.2018 14:20 | Field Red | Umpire Mimoni Stars 9 : 3
      06.10.2018 15:10 | Field Red | Umpire Slowpitch Plzeň 10 : 7
      06.10.2018 16:00 | Field Red | Umpire Hnědý bombarďáci 2 : 8

      Group: Play off

      GAME SCORE
      06.10.2018 16:50 | Field Red | Umpire Waynes Pardubice U14 2 : 15 3RD [2A-2B]
      06.10.2018 16:50 | Field Navy | Umpire Bur(j)ani Swítkow 7 : 12 F [1A-1B]

      Články

      +
      SVAŘÁK (celodenní)
  6. Říj
    26

    1. SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE (celodenní)
      Říj 26 – Říj 28

      Kondiční soustředění slowpitchové reprezentace

      Realizační tým
      Tomáš Rambousek – head coach
      Ivan Klein – kondiční trenér
      Roman Mroviec – asistent

      +
      SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE (celodenní)
  7. Pro
    9
    Ne

    1. MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA (celodenní)
      Pro 9

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné: 1600 Kč
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 29.11.2018

      Týmy: Rytíři, Klackaři, Trutnov HSM, Waynes Navy, Waynes White, (j)ELITA
      Náhradník: Mlátičky

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 11-13 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 (j)ELITA 4 4 0 0 12 : 7 8
      2 Waynes Pardubice Navy 4 3 0 1 14 : 5 6
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 4 1 1 2 17 : 8 3
      4 Rytíři Trutnov 4 1 1 2 20 : 9 3
      5 Trutnov HSM 4 0 0 4 5 : 39 0

      Články

      6.12.2018 | V neděli začíná Indoor liga 2018/2019

      +
      MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA (celodenní)
  8. Led
    12
    So

    1. KOSTELECKÝ LEV (celodenní)
      Led 12

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné: 1600 Kč
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 2.1.2019

      Týmy: Rytíři, Klackaři, Trutnov HSM, Waynes Navy, Waynes White, Mlátičky

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 10 : 3 4
      2 Waynes Pardubice Navy 2 1 1 7 : 4 2
      3 Waynes Pardubice White 2 0 2 4 : 14 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Trutnov HSM 2 1 1 8 : 3 2
      2 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 1 1 3 : 4 2
      3 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 1 1 4 : 8 2

      Články

      +
      KOSTELECKÝ LEV (celodenní)
  9. Led
    26
    So

    1. SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE (celodenní)
      Led 26
      +
      SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE (celodenní)
  10. Led
    27
    Ne

    1. POLYXENA (celodenní)
      Led 27

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné: 1600 Kč
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 17.1.2019

      Týmy: Rytíři, Klackaři, Trutnov HSM, Waynes Navy, Waynes White, Mlátičky

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Trutnov HSM 2 1 1 0 7 : 6 3
      2 Waynes Pardubice Navy 2 1 0 1 17 : 8 2
      3 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 0 1 1 9 : 19 1

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 1 1 7 : 4 2
      2 Rytíři Trutnov 2 1 1 6 : 5 2
      3 Waynes Pardubice White 2 1 1 5 : 9 2

      Group: Play off

      GAME SCORE
      27.01.2019 13:30 5 : 2 QF [2A - 3B]
      27.01.2019 14:20 2 : 0 QF [2B - 3A]
      27.01.2019 15:10 0 : 5 SF [1B - W07]
      27.01.2019 16:00 5 : 3 SF [1A - W08]
      27.01.2019 16:50 1 : 8 5TH [L07 - L08]
      27.01.2019 17:40 2 : 1 3RD [L09 - L10]
      27.01.2019 18:30 5 : 2 F [W09 - W10]

      Články

      +
      POLYXENA (celodenní)
  11. Bře
    10
    Ne

    1. TRAUTENAU INDOOR WINTER CUP (celodenní)
      Bře 10

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné: 1600 Kč
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 28.2.2019

      Týmy: Rytíři, Klackaři, Trutnov HSM, Waynes Navy, Waynes White, (j)ELITA
      Náhradník: Mlátičky

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Waynes Pardubice Navy 2 0 2 0 3 : 3 2
      2 Rytíři Trutnov 2 0 2 0 3 : 3 2
      3 (j)ELITA 2 0 2 0 4 : 4 2

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 2 0 5 : 0 4
      2 Waynes Pardubice White 2 1 1 3 : 4 2
      3 Trutnov HSM 2 0 2 0 : 4 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      10.03.2019 13:30 10 : 2 QF [2A - 3B]
      10.03.2019 14:20 5 : 6 QF [2B - 3A]
      10.03.2019 15:10 1 : 4 SF [1B - W07]
      10.03.2019 16:00 6 : 0 SF [1A - W08]
      10.03.2019 16:50 0 : 4 5TH [L07 - L08]
      10.03.2019 17:40 3 : 5 3RD [L09 - L10]
      10.03.2019 18:30 2 : 0 F [W09 - W10]
      +
      TRAUTENAU INDOOR WINTER CUP (celodenní)
  12. Bře
    30
    So

    1. ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH (celodenní)
      Bře 30

      Komise rozhodčích ČSA vyhlašuje školení rozhodčích III. třídy slowpitch pro letošní zimní sezónu. Jedná se o první historické školení rozhodčích pro slowpitch, které komise bude pořádat letos v březnu.

      Školení bude probíhat souběžně se soustředěním slowpitchové reprezentace.

      Původní článek na webu slowpitch.cz

      Školení rozhodčích – slowpitch – III. třídy – březen 2019
      V návaznosti na rozvoj slowpitchových soutěží připravila Komise rozhodčích pro letošní zimu nabídku dvoudenního školení v termínu 30. – 31.3.2019 v Poličce.

      Podmínky pro účastníky školení III. třídy slowpitch
      Otevření školení rozhodčích III. třídy slowpitch, je podmíněno minimálním počtem 8 uchazečů o školení.

      Vstupní poplatek na školení rozhodčích III. třídy slowpitch, činí 1000,- Kč za jednoho účastníka. Frekventanti v rámci poplatku obdrží: modrou polokošili „Czech Umpire“, nová pravidla (fastpitchová i slowpitchová) a částečně se budou podílet na nákladech školení.

      Podmínkou pro udělení licence III. třídy slowpitch, je absolvování obou dnů školení.

      Přihlášky na školení rozhodčích III. třídy slowpitch prosím zasílat emailem na adresu
      jan.hora@email.cz a v kopii na softball@jarkos.com.

      Přihláška musí obsahovat
      Jméno a příjmení účastníka
      rok narození
      telefon, případně také email
      velikost rozhodcovského trika
      případný zájem o zajištění ubytování

      Nebo lze využít ON-LINE PŘIHLÁŠKU: https://goo.gl/forms/ld2oBYTv5jhko4JH2

      Informace o náplni školení, včetně harmonogramu a studijních podkladů budou zveřejněny v nadcházejících týdnech.

      Za Komisi rozhodčích

      Jan Hora

      +
      ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH (celodenní)
    2. SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE (celodenní)
      Bře 30
      +
      SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE (celodenní)
  13. Bře
    31
    Ne

    1. NA POLIČKU (celodenní)
      Bře 31

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné: 1600 Kč
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 21.3.2019

      Týmy: Rytíři, Klackaři, Trutnov HSM, Waynes Navy, Waynes White, Mlátičky

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice Navy 2 1 1 8 : 4 2
      2 Trutnov HSM 2 1 1 5 : 7 2
      3 Waynes Pardubice White 2 1 1 6 : 8 2

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 1 1 0 5 : 4 3
      2 Rytíři Trutnov 2 1 0 1 8 : 4 2
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 0 1 1 5 : 10 1

      Group: Play off

      GAME SCORE
      31.03.2019 13:30 3 : 5 QF [2A - 3B]
      31.03.2019 14:20 4 : 3 QF [2B - 3A]
      31.03.2019 15:10 2 : 0 SF [1B - W07]
      31.03.2019 16:00 0 : 1 SF [1A - W08]
      31.03.2019 16:50 1 : 3 5TH [L07 - L08]
      31.03.2019 17:40 3 : 7 3RD [L09 - L10]
      31.03.2019 18:30 0 : 3 F [W09 - W10]
      +
      NA POLIČKU (celodenní)
  14. Dub
    13
    So

    1. SLÁVA HOSANA (celodenní)
      Dub 13 – Dub 14

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Ubytování
      Hostel Trim
      Penzion Fajn

      GPS Svítkov: 50.022741, 15.716618

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Double D 3 2 1 0 27 : 19 5
      2 Waynes Pardubice 3 2 0 1 27 : 19 4
      3 AlcoMoles 3 1 0 2 33 : 32 2
      4 Bracknell Scorchers 3 0 1 2 20 : 37 1

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 KK's 3 3 0 39 : 15 6
      2 Misfits 3 2 1 32 : 22 4
      3 Czech republic 3 1 2 29 : 27 2
      4 Perfect Strangers 3 0 3 11 : 47 0

      Group: C

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 UCE Travellers 3 2 1 0 41 : 12 5
      2 El Medio Monstro 3 2 0 1 17 : 40 4
      3 Slovakia 3 1 1 1 20 : 20 3
      4 London Fireballs 3 0 0 3 18 : 24 0

      Group: D

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Belgium 3 3 0 40 : 5 6
      2 Rytíři Trutnov 3 2 1 26 : 31 4
      3 Fuzzy Ducks 3 1 2 15 : 18 2
      4 Hangarounds 3 0 3 12 : 39 0

      Group: E Classic Trophy

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Perfect Strangers 3 3 0 31 : 16 6
      2 London Fireballs 3 2 1 29 : 22 4
      3 Bracknell Scorchers 3 1 2 25 : 27 2
      4 Hangarounds 3 0 3 10 : 30 0

      Group: F Elite Trophy

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Czech republic 3 3 0 42 : 6 6
      2 Fuzzy Ducks 3 2 1 25 : 22 4
      3 Slovakia 3 1 2 10 : 28 2
      4 AlcoMoles 3 0 3 9 : 30 0

      Group: A

      GAME SCORE
      13.04.2019 10:30 | Field Svítkov A 7 : 4
      13.04.2019 10:30 | Field Svítkov B 11 : 4
      13.04.2019 12:30 | Field Svítkov A 7 : 13
      13.04.2019 12:30 | Field Svítkov B 8 : 8
      13.04.2019 14:30 | Field Srnojedy 7 : 8
      13.04.2019 15:30 | Field Srnojedy 22 : 8

      Group: B

      GAME SCORE
      13.04.2019 9:30 | Field Svítkov A 15 : 4
      13.04.2019 9:30 | Field Svítkov B 6 : 10
      13.04.2019 12:30 | Field Srnojedy 6 : 14
      13.04.2019 13:30 | Field Srnojedy 20 : 1
      13.04.2019 15:30 | Field Svítkov A 9 : 8
      13.04.2019 15:30 | Field Svítkov B 6 : 12

      Group: C

      GAME SCORE
      13.04.2019 8:30 | Field Srnojedy 7 : 6
      13.04.2019 9:30 | Field Srnojedy 26 : 1
      13.04.2019 11:30 | Field Svítkov A 7 : 8
      13.04.2019 11:30 | Field Svítkov B 5 : 9
      13.04.2019 14:30 | Field Svítkov A 6 : 6
      13.04.2019 14:30 | Field Svítkov B 8 : 7

      Group: D

      GAME SCORE
      13.04.2019 8:30 | Field Svítkov A 11 : 0
      13.04.2019 8:30 | Field Svítkov B 3 : 5
      13.04.2019 10:30 | Field Srnojedy 8 : 4
      13.04.2019 11:30 | Field Srnojedy 20 : 7
      13.04.2019 13:30 | Field Svítkov A 1 : 21
      13.04.2019 13:30 | Field Svítkov B 5 : 8

      Group: E Classic Trophy

      GAME SCORE
      13.04.2019 16:30 | Field Srnojedy 7 : 5
      13.04.2019 17:30 | Field Srnojedy 12 : 3
      14.04.2019 9:00 | Field Svítkov A 9 : 12
      14.04.2019 9:00 | Field Svítkov B 1 : 16
      14.04.2019 12:00 | Field Srnojedy 10 : 9
      14.04.2019 13:00 | Field Svítkov A 7 : 4

      Group: F Elite Trophy

      GAME SCORE
      14.04.2019 8:00 | Field Srnojedy 1 : 13
      14.04.2019 9:00 | Field Srnojedy 3 : 10
      14.04.2019 10:00 | Field Srnojedy 4 : 12
      14.04.2019 11:00 | Field Srnojedy 14 : 2
      14.04.2019 13:00 | Field Srnojedy 5 : 4
      14.04.2019 14:00 | Field Srnojedy 3 : 15

      Group: Play off

      GAME SCORE
      13.04.2019 16:30 | Field Svítkov A 3 : 5 OF [C1-B2]
      13.04.2019 16:30 | Field Svítkov B 16 : 1 OF [B1-C2]
      13.04.2019 17:30 | Field Svítkov A 3 : 7 OF [A1-D2]
      13.04.2019 17:30 | Field Svítkov B 12 : 10 OF [D1-A2]
      14.04.2019 10:00 | Field Svítkov A 12 : 10 Losers round 1 [L28-L26]
      14.04.2019 10:00 | Field Svítkov B 9 : 8 Losers round 1 [L25-L29]
      14.04.2019 11:00 | Field Svítkov A 7 : 20 QF [W28-W26]
      14.04.2019 11:00 | Field Svítkov B 7 : 0 QF [W25-W29]
      14.04.2019 12:00 | Field Svítkov A 6 : 5 Losers round 2 [L39-W35]
      14.04.2019 12:00 | Field Svítkov B 1 : 15 Losers round 2 [L38-W36]
      14.04.2019 13:00 | Field Svítkov B 5 : 10 7TH [L35-L36]
      14.04.2019 14:00 | Field Svítkov A 14 : 8 SF [W38-W39]
      14.04.2019 14:00 | Field Svítkov B 2 : 12 Losers round 3 [W41-W42]
      14.04.2019 15:00 | Field Svítkov A 10 : 4 Losers SF [L47-W48]
      14.04.2019 16:30 | Field Svítkov A 8 : 11 Final [W47-W50]
      +
      SLÁVA HOSANA (celodenní)
  15. Dub
    27
    So

    1. MALÁ HOSANA (celodenní)
      Dub 27

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy

      Přihlášené týmy
      1. OSL
      2. Hnědý bombarďáci
      3. Bur(j)ani Swítkow
      4. Camperos
      5. Mor a Mšice
      6. Stingers OST
      7. Old (j)ELITA
      8. Mimoni Stars
      9. Barons Wroclaw
      10. Slowpitch Plzeň
      11. Trutnov HSM
      12. Toucans Havířov
      náhradníci: Waynes Pardubice junioři

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mimoni Stars 2 2 0 36 : 9 4
      2 Barons Wroclaw 2 1 1 9 : 23 2
      3 Stingers OST 2 0 2 10 : 23 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 2 2 0 15 : 6 4
      2 OSL 2 1 1 24 : 14 2
      3 Hnědý bombarďáci 2 0 2 5 : 24 0

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Trutnov HSM 2 2 0 17 : 9 4
      2 Slowpitch Plzeň 2 1 1 7 : 8 2
      3 Camperos 2 0 2 4 : 11 0

      Group: D

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Old (j)ELITA 2 2 0 24 : 6 4
      2 Toucans Havířov 2 1 1 10 : 13 2
      3 Bur(j)ani Swítkow 2 0 2 8 : 23 0

      Group: A

      GAME SCORE
      27.04.2019 8:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 17 : 6
      27.04.2019 9:40 | Field B | Umpire Trutnov HSM 6 : 4
      27.04.2019 11:20 | Field A | Umpire Stingers OST 3 : 19

      Group: B

      GAME SCORE
      27.04.2019 8:50 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 5 : 1
      27.04.2019 10:30 | Field A | Umpire Old (j)ELITA 4 : 19
      27.04.2019 12:10 | Field A | Umpire Barons Wroclaw 5 : 10

      Group: C

      GAME SCORE
      27.04.2019 8:50 | Field A | Umpire Mimoni Stars 4 : 9
      27.04.2019 10:30 | Field B | Umpire Stingers OST 8 : 5
      27.04.2019 12:10 | Field B | Umpire Toucans Havířov 2 : 0

      Group: D

      GAME SCORE
      27.04.2019 8:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 5 : 14
      27.04.2019 9:40 | Field A | Umpire Camperos 10 : 1
      27.04.2019 11:20 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 9 : 3

      Group: Play off

      GAME SCORE
      27.04.2019 13:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 27 : 1 [3A-3D]
      27.04.2019 13:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 3 : 8 [3B-3C]
      27.04.2019 13:50 | Field A | Umpire Stingers OST 16 : 5 [2C-2B]
      27.04.2019 13:50 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 0 : 24 [2A-2D]
      27.04.2019 14:40 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 6 : 5 [1A-1D]
      27.04.2019 14:40 | Field A | Umpire OSL 6 : 5 [1C-1B]
      27.04.2019 15:30 | Field A | Umpire Trutnov HSM 3 : 16 [W13-W14]
      27.04.2019 15:30 | Field B | Umpire Old (j)ELITA 2 : 6 [L13-L14]
      27.04.2019 16:20 | Field A | Umpire Camperos 14 : 13 [W15-W16]
      27.04.2019 16:20 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 9 : 4 [L15-L16]
      27.04.2019 17:10 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 6 : 5 [L17-L18]
      27.04.2019 17:10 | Field A | Umpire Toucans Havířov 7 : 8 [W17-W18]
      +
      MALÁ HOSANA (celodenní)
  16. Kvě
    4
    So

    1. DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
      Kvě 4 – Kvě 5

      logo_czech

      domácí klub: Wolfs Domažlice
      web: www.wolfs.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 24.4.2019.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště Cvičák, Domažlice
      GPS hřiště je 49.429817, 12.903936. Adresa a mapa je jen orientační. Pro správné zobrazení mapy klikněte sem.

      homerun: 85m
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek na Cvičáku: táborák (dle počasí)

      hřiště Kdyně
      Adresa: Kdyně 754, trasa zde.

      homerun: 84m
      výška HR: 0m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
      K dispozici je už do pátku tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
      (vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
      kontakt: tel 776 827 610
      cena 50,-Kč / osoba /den
      Další možnost ubytování je na intru u náměstí.
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      # TEAM G W L S SCORE P
      1 Waynes Pardubice 7 7 0 0 113 : 11 14
      2 The Lightsabers 7 5 2 0 72 : 47 12
      3 Rytíři Trutnov 7 5 2 0 64 : 40 12
      4 Slowpitch Plzeň 7 4 3 0 50 : 70 11
      5 Karlínský gang 7 3 4 0 47 : 58 10
      6 Camperos 7 2 5 0 42 : 86 9
      7 Oldstars Trnava 7 2 5 0 42 : 58 9
      8 Wolfs Domažlice 7 0 6 1 18 : 78 6
      GAME SCORE
      04.05.2019 10:00 | Field Cvičák | Umpire Camperos 8 : 4
      04.05.2019 10:00 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava 7 : 19
      04.05.2019 11:00 | Field Kdyně | Umpire Karlínský gang 0 : 11
      04.05.2019 11:00 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 7 : 12
      04.05.2019 12:00 | Field Kdyně | Umpire Waynes Pardubice 8 : 7
      04.05.2019 12:00 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov 11 : 16
      04.05.2019 13:00 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava 13 : 2
      04.05.2019 13:00 | Field Cvičák | Umpire Camperos 7 : 1
      04.05.2019 14:00 | Field Kdyně | Umpire The Lightsabers 13 : 5
      04.05.2019 14:00 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 10 : 6
      04.05.2019 15:00 | Field Cvičák | Umpire Slowpitch Plzeň 6 : 16
      04.05.2019 15:00 | Field Kdyně | Umpire Karlínský gang 10 : 3
      04.05.2019 16:00 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 13 : 1
      04.05.2019 16:00 | Field Kdyně | Umpire The Lightsabers 0 : 32
      04.05.2019 17:00 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov 2 : 9
      04.05.2019 17:00 | Field Kdyně | Umpire Waynes Pardubice 7 : 8
      05.05.2019 9:00 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 3 : 11
      05.05.2019 9:00 | Field Kdyně | Umpire Karlínský gang 7 : 5
      05.05.2019 10:00 | Field Cvičák | Umpire Waynes Pardubice 2 : 18
      05.05.2019 10:00 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava 6 : 4
      05.05.2019 11:00 | Field Cvičák | Umpire The Lightsabers 3 : 13
      05.05.2019 11:00 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň 5 : 11
      05.05.2019 12:00 | Field Cvičák | Umpire Camperos 6 : 7
      05.05.2019 12:00 | Field Kdyně | Umpire Rytíři Trutnov 1 : 26
      05.05.2019 13:00 | Field Cvičák | Umpire The Lightsabers 8 : 1
      05.05.2019 13:00 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň 7 : 0 (S)
      05.05.2019 14:00 | Field Cvičák | Umpire Karlínský gang 9 : 8
      05.05.2019 14:00 | Field Kdyně | Umpire Wolfs Domažlice 7 : 6
      05.05.2019 15:00 | Field Cvičák 7 : 6 SF [2 - 3]
      05.05.2019 16:00 | Field Cvičák 12 : 5 F [1 - W29]
      +
      DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
  17. Kvě
    18
    So

    1. PEGAS SLOWPITCH CUP (celodenní)
      Kvě 18 – Kvě 19

      logo_czech

      domácí klub: Pegas Sedlčany
      web: www.pegas.sedlcany.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 8.5.2019.

      Hřiště A
      Hrát se bude na původním fotbaláku, ze kterého se zatím stane softballák.
      https://mapy.cz/s/3hHry

      Hřiště B
      Fotbové hřiště Taverny
      https://mapy.cz/s/3saun

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště
      homerun: 84m
      výška HR plotu:
      počet HR na zápas: 5

      šatny:
      WC:
      sprchy:
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: možná táborák

      tipy na ubytování
      http://www.pegas.sedlcany.cz/files/documents/h_ubytovani.pdf
      Možné je i ubytování ve vlastních stanech na v areálu Pegasu nebo v tělocvičně za 70 Kč na osobu a noc (domluvte se ve škole).

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 76 : 1 8
      2 Oldstars Trnava 4 3 1 31 : 21 7
      3 Wolfs Domažlice 4 2 2 37 : 55 6
      4 Pegas Sedlčany 4 1 3 20 : 55 5
      5 Mor a Mšice 4 0 4 14 : 46 4

      Group: B

      # TEAM G W L S SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 4 4 0 0 58 : 11 8
      2 Hangarounds 4 3 1 0 44 : 28 7
      3 Slowpitch Plzeň 4 2 2 0 26 : 37 6
      4 Trutnov HSM 4 1 3 0 33 : 37 5
      5 42 Crew 4 0 3 1 8 : 56 3

      Group: Place 7-10

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Trutnov HSM 3 3 0 39 : 15 6
      2 Pegas Sedlčany 3 2 1 24 : 25 5
      3 42 Crew 3 1 2 13 : 28 4
      4 Mor a Mšice 3 0 3 16 : 24 3

      Group: A

      GAME SCORE
      18.05.2019 9:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 2 : 12
      18.05.2019 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 15 : 5
      18.05.2019 11:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 18 : 0
      18.05.2019 12:00 | Field A | Umpire Pegas Sedlčany 14 : 3
      18.05.2019 13:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice 0 : 20
      18.05.2019 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 11 : 19
      18.05.2019 15:00 | Field B | Umpire Wolfs Domažlice 4 : 3
      18.05.2019 16:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 0 : 25
      18.05.2019 17:00 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov 6 : 7
      18.05.2019 18:00 | Field B | Umpire Pegas Sedlčany 13 : 1

      Group: B

      GAME SCORE
      18.05.2019 9:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 0 : 7 (S)
      18.05.2019 10:00 | Field B | Umpire 42 Crew 11 : 3
      18.05.2019 11:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 1 : 18
      18.05.2019 12:00 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov 14 : 1
      18.05.2019 13:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 13
      18.05.2019 14:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň 2 : 23
      18.05.2019 15:00 | Field A | Umpire Hangarounds 8 : 7
      18.05.2019 16:00 | Field A | Umpire 42 Crew 6 : 5
      18.05.2019 17:00 | Field A | Umpire Hangarounds 12 : 5
      18.05.2019 18:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 12 : 10

      Group: Place 7-10

      GAME SCORE
      19.05.2019 9:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 9 : 3
      19.05.2019 10:00 | Field B | Umpire 42 Crew 10 : 4
      19.05.2019 11:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 8 : 7
      19.05.2019 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 14 : 4
      19.05.2019 13:00 | Field B | Umpire Pegas Sedlčany 5 : 6
      19.05.2019 14:00 | Field B | Umpire 42 Crew 7 : 15

      Group: Play off

      GAME SCORE
      19.05.2019 9:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 7 : 1 QF [2A-3B]
      19.05.2019 10:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 15 : 9 QF [2B-3A]
      19.05.2019 11:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 2 SF [1B-W21]
      19.05.2019 12:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 10 : 1 SF [1A-W23]
      19.05.2019 13:00 | Field A | Umpire Hangarounds 7 : 3 5TH [L21-L23]*
      19.05.2019 14:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice 9 : 2 3RD [L25-L27]*
      19.05.2019 15:00 | Field A | Umpire Pegas Sedlčany 4 : 9 F [W25-W27]*
      +
      PEGAS SLOWPITCH CUP (celodenní)
  18. Čvn
    7

    1. TURNAJ ESSL (celodenní)
      Čvn 7 – Čvn 9

      ESSL Logo V Ostravě na hřišti Arrows se bude hrát jeden z turnajů ESSL.
      https://www.softballeurope.com

      +
      TURNAJ ESSL (celodenní)
  19. Čvn
    8
    So

    1. KRÍGEĽ (celodenní)
      Čvn 8 – Čvn 9

      logo_czech

      domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 29.5.2019.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště softball
      homerun: 74
      výška HR plotu: 2m
      počet HR na zápas: 2

      hřiště baseball
      homerun: 84
      výška HR plotu: 0m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: ano, na hřišti

      tipy na ubytování
      V případě zájmu kontaktujte: Braňo Deák, brunodeak@gmail.com

      telocvičňa na ZŠ
      Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
      web: hzsbott.edupage.org

      internát MTF
      Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
      web: internat.mtf.stuba.sk

      Přihlášené týmy:
      1. Waynes Pardubice
      2. Slowpitch Plzeň
      3. Oldstars Trnava
      4. Angels Trnava
      5. Amorové šípy
      6. Rytíři Trutnov
      7. Toucans Havířov
      8. Goodsports Devínska Nová Ves
      9. Mor a Mšice
      10. Oldstars funny
      11. Trutnov HSM
      —-plno—full—-

      Rozhodčí Play off
      Place 9-11
      27 | 5A-6B píská 4A
      31 | 5A-5B píská 4B

      Play off
      26 | 2A-3B píská 1B
      28 | 2B-3A píská 1A
      29 | O SEDMÉ 4A-4B píská 5B
      30 | 1B-W26 píská L26
      32 | 1A-W28 píská W26
      33 | O PÁTÉ L26-L28 píská W28
      34 | O TŘETÍ L30-L32 píská L28
      35 | FINÁLE W30-W32 píská W34 (nebo pořadatel, domluvíme na místě)

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 48 : 4 8
      2 Oldstars Trnava 4 3 1 24 : 21 7
      3 Oldstars funny 4 2 2 16 : 23 6
      4 Trutnov HSM 4 1 3 16 : 36 5
      5 Goodsports Devínska Nová Ves 4 0 4 15 : 35 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 5 5 0 48 : 8 10
      2 Slowpitch Plzeň 5 3 2 24 : 24 8
      3 Amorové šípy 5 3 2 20 : 30 8
      4 Mor a Mšice 5 2 3 29 : 32 7
      5 Toucans Havířov 5 1 4 20 : 33 6
      6 Angels Trnava 5 1 4 19 : 33 6

      Group: Place 9-11

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toucans Havířov 2 1 1 11 : 8 3
      2 Goodsports Devínska Nová Ves 2 1 1 11 : 11 3
      3 Angels Trnava 2 1 1 10 : 13 3

      Group: A

      GAME SCORE
      08.06.2019 9:00 | Field A | Umpire Oldstars funny 6 : 5
      08.06.2019 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 9 : 0
      08.06.2019 11:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 6 : 5
      08.06.2019 12:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 1 : 6
      08.06.2019 13:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 1 : 11
      08.06.2019 14:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov 5 : 6
      08.06.2019 16:00 | Field A | Umpire Oldstars funny 3 : 9
      08.06.2019 17:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 9 : 3
      09.06.2019 9:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 6 : 9
      09.06.2019 10:00 | Field B | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 19 : 0

      Group: B

      GAME SCORE
      08.06.2019 9:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 7 : 3
      08.06.2019 10:00 | Field B | Umpire Angels Trnava 6 : 5
      08.06.2019 11:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 10 : 0
      08.06.2019 12:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 6 : 8
      08.06.2019 13:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 0 : 11
      08.06.2019 14:00 | Field B | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 0 : 14
      08.06.2019 15:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 8 : 9
      08.06.2019 15:00 | Field B | Umpire Amorové šípy 8 : 2
      08.06.2019 16:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 3 : 7
      08.06.2019 17:00 | Field B | Umpire Amorové šípy 7 : 2
      08.06.2019 18:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 9 : 1
      08.06.2019 18:00 | Field B | Umpire Angels Trnava 2 : 4
      09.06.2019 8:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 0 : 9
      09.06.2019 9:00 | Field A | Umpire Angels Trnava 5 : 8
      09.06.2019 10:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 4 : 2

      Group: Place 9-11

      GAME SCORE
      08.06.2019 9:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 7 : 3
      09.06.2019 11:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 6 : 7
      09.06.2019 13:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 5 : 4

      Group: Play off

      GAME SCORE
      09.06.2019 11:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 10 : 6 QF [2A-3B]
      09.06.2019 12:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 6 : 11 QF [2B-3A]
      09.06.2019 12:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 6 : 7 7TH [4A-4B]*
      09.06.2019 13:00 | Field A | Umpire Amorové šípy 4 : 8 SF [1B-W26]
      09.06.2019 14:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 18 : 0 SF [1A-W28]
      09.06.2019 14:00 | Field B | Umpire Angels Trnava 0 : 7 (S) 5TH [L26-L28]*
      09.06.2019 15:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň 7 : 4 3RD [L30-L32]*
      09.06.2019 16:00 | Field A | Umpire Oldstars funny 12 : 1 F [W30-W32]*
      +
      KRÍGEĽ (celodenní)

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI