Kategorie ▾
  • ASL
  • ČSL
  • Indoor
  • Indoor liga
  • Ostatní turnaje (zápasy)
  • Semináře a školení
  • Training
Štítky ▾
  • 2016 (1)
  • Top (12)

Agenda

+ Rozbalit vše − Sbalit vše Dnes
  1. Dub
    7
    So

    1. MALÁ HOSANA (celodenní)
      Dub 7

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy

      Přihlášené týmy
      1. Hnědý bombarďáci
      2. Waynes Pardubice U14
      3. Camperos
      4. Mor a Mšice
      5. Slowpitch Plzeň
      6. Mlátičky Kostelec nad Orlicí
      7. Barons Wroclaw
      8. Mimoni Stars
      9. (j)ELITA
      10. Bur(j)ani Swítkow

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 4 4 0 26 : 14 8
      2 Bur(j)ani Swítkow 4 2 2 21 : 23 4
      3 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 4 2 2 25 : 20 4
      4 Slowpitch Plzeň 4 1 3 29 : 20 2
      5 Waynes Pardubice U14 4 1 3 11 : 35 2

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Mimoni Stars 4 3 1 0 24 : 15 7
      2 Old (j)ELITA 4 3 0 1 36 : 22 6
      3 Camperos 4 1 2 1 36 : 32 4
      4 Barons Wroclaw 4 1 1 2 23 : 23 3
      5 Hnědý bombarďáci 4 0 0 4 8 : 35 0

      Group: A

      GAME SCORE
      07.04.2018 8:30 | Field Navy | Umpire Camperos 5 : 1
      07.04.2018 9:20 | Field Navy | Umpire Hnědý bombarďáci 6 : 3
      07.04.2018 10:10 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA 15 : 1
      07.04.2018 11:00 | Field Navy | Umpire Mimoni Stars 4 : 6
      07.04.2018 11:50 | Field Navy | Umpire Hnědý bombarďáci 6 : 4
      07.04.2018 12:40 | Field Navy | Umpire Barons Wroclaw 3 : 9
      07.04.2018 13:30 | Field Navy | Umpire Camperos 8 : 6
      07.04.2018 14:20 | Field Navy | Umpire Mimoni Stars 5 : 4
      07.04.2018 15:10 | Field Navy | Umpire Barons Wroclaw 10 : 2
      07.04.2018 16:00 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA 6 : 8

      Group: B

      GAME SCORE
      07.04.2018 8:30 | Field Red | Umpire Mor a Mšice 8 : 2
      07.04.2018 9:20 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow 11 : 15
      07.04.2018 10:10 | Field Red | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 6 : 7
      07.04.2018 11:00 | Field Red | Umpire Waynes Pardubice U14 4 : 12
      07.04.2018 11:50 | Field Red | Umpire Mor a Mšice 6 : 3
      07.04.2018 12:40 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow 3 : 3
      07.04.2018 13:30 | Field Red | Umpire Slowpitch Plzeň 2 : 11
      07.04.2018 14:20 | Field Red | Umpire Waynes Pardubice U14 10 : 10
      07.04.2018 15:10 | Field Red | Umpire Slowpitch Plzeň 4 : 6
      07.04.2018 16:00 | Field Red | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 4 : 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      07.04.2018 16:50 | Field Navy 1 : 12 3RD [2A-2B]
      07.04.2018 16:50 | Field Red 2 : 11 F [1A-1B]

      Články

      +
      MALÁ HOSANA (celodenní)
  2. Dub
    21
    So

    1. SLÁVA HOSANA (celodenní)
      Dub 21 – Dub 22

      Slava_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Ubytování
      Hostel Trim
      Penzion Fajn

      Kudy tudy do Svítkova:
      GPS: 50.022741, 15.716618

      Přihlášené týmy
      1. Misfits (GB)
      2. Sharks (GB)
      3. Loan Sharks (GB)
      4. London Fireballs (GB)
      5. Dutch Lions (NL)
      6. The Real Moms and Dads (NL)
      7. UCE Travellers (GER)
      8. Fuzzy Ducks (GB)
      9. Waynes Pardubice (CZE)
      10. Vampiers Merklín (CZE)
      11. Slava Hosana Independent Team 2018 (CZE)
      12. Mlátičky Kostelec nad Orlicí (CZE)

      SH2018_SCHEDULE_2

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 4 1 0 68 : 15 9
      2 Misfits 5 4 1 0 58 : 29 9
      3 London Fireballs 5 2 0 3 38 : 53 4
      4 Loan Sharks 5 2 0 3 38 : 59 4
      5 Vampiers Merklín 5 1 0 4 30 : 62 2
      6 The Real Moms and Dads 5 1 0 4 34 : 48 2

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Uce Travellers 5 5 0 0 70 : 16 10
      2 Dutch Lions 5 3 0 2 51 : 45 6
      3 Fuzzy Ducks 5 3 0 2 64 : 26 6
      4 Sláva Hosana Independent Team 2018 5 2 1 2 64 : 44 5
      5 Sharks 5 1 1 3 32 : 66 3
      6 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 5 0 0 5 17 : 101 0

      Group: Plate trophy

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Vampiers Merklín 3 2 1 0 31 : 25 5
      2 The Real Moms and Dads 3 1 1 1 34 : 20 3
      3 Sharks 3 1 1 1 25 : 26 3
      4 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 3 0 1 2 23 : 42 1

      Group: A

      GAME SCORE
      21.04.2018 9:30 | Field Svítkov A 14 : 0
      21.04.2018 9:30 | Field Svítkov B 7 : 4
      21.04.2018 9:30 | Field Staré Čívice 13 : 3
      21.04.2018 11:30 | Field Svítkov A 2 : 16
      21.04.2018 11:30 | Field Svítkov B 3 : 13
      21.04.2018 11:30 | Field Staré Čívice 9 : 10
      21.04.2018 13:30 | Field Svítkov A 13 : 3
      21.04.2018 13:30 | Field Svítkov B 13 : 0
      21.04.2018 13:30 | Field Staré Čívice 4 : 10
      21.04.2018 15:30 | Field Svítkov A 1 : 13
      21.04.2018 15:30 | Field Svítkov B 7 : 13
      21.04.2018 15:30 | Field Staré Čívice 8 : 10
      22.04.2018 9:00 | Field Svítkov A 8 : 21
      22.04.2018 9:00 | Field Svítkov B 14 : 10
      22.04.2018 9:00 | Field Staré Čívice 12 : 12

      Group: B

      GAME SCORE
      21.04.2018 8:30 | Field Svítkov A 31 : 0
      21.04.2018 8:30 | Field Svítkov B 0 : 23
      21.04.2018 8:30 | Field Staré Čívice 10 : 10
      21.04.2018 10:30 | Field Svítkov A 7 : 11
      21.04.2018 10:30 | Field Svítkov B 2 : 18
      21.04.2018 10:30 | Field Staré Čívice 16 : 4
      21.04.2018 12:30 | Field Svítkov A 7 : 12
      21.04.2018 12:30 | Field Svítkov B 13 : 1
      21.04.2018 12:30 | Field Staré Čívice 0 : 11
      21.04.2018 14:30 | Field Svítkov A 6 : 4
      21.04.2018 14:30 | Field Svítkov B 3 : 14
      21.04.2018 14:30 | Field Staré Čívice 27 : 2
      22.04.2018 10:00 | Field Svítkov A 14 : 13
      22.04.2018 10:00 | Field Svítkov B 8 : 14
      22.04.2018 10:00 | Field Staré Čívice 12 : 5

      Group: Plate trophy

      GAME SCORE
      22.04.2018 9:00 | Field Svítkov B 14 : 10
      22.04.2018 10:00 | Field Svítkov A 14 : 13
      22.04.2018 11:00 | Field Staré Čívice 10 : 10
      22.04.2018 12:00 | Field Staré Čívice 6 : 6
      22.04.2018 13:00 | Field Staré Čívice 0 : 18
      22.04.2018 14:00 | Field Staré Čívice 7 : 5

      Group: Play off

      GAME SCORE
      22.04.2018 11:00 | Field Svítkov A 4 : 7 OF [3A-4B]
      22.04.2018 11:00 | Field Svítkov B 10 : 6 OF [3B-4A]
      22.04.2018 12:00 | Field Svítkov A 11 : 5 QF [2B-W31]
      22.04.2018 12:00 | Field Svítkov B 18 : 4 QF [2A-W32]
      22.04.2018 13:00 | Field Svítkov A 10 : 4 SF [1A-W34]
      22.04.2018 13:00 | Field Svítkov B 3 : 8 SF [1B-W35]
      22.04.2018 14:00 | Field Svítkov A 3 : 7 5TH [L35-L35]
      22.04.2018 14:00 | Field Svítkov B 13 : 8 7TH [L31-L32]
      22.04.2018 15:00 | Field Svítkov A 6 : 8 3RD [L37-L38]
      22.04.2018 16:00 | Field Svítkov A 6 : 4 F [W37-W38]
      +
      SLÁVA HOSANA (celodenní)
  3. Kvě
    5
    So

    1. DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
      Kvě 5 – Kvě 6

      logo_czech

      pořadatel: Wolfs Domažlice
      web: www.wolfs.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 25.4.2018.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 12

      Hřiště Cvičák, Domažlice
      GPS hřiště je 49.429817, 12.903936. Adresa a mapa je jen orientační. Pro správné zobrazení mapy klikněte sem.

      hřiště Cvičák
      homerun: 84m
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      Hřiště Kdyně
      Adresa: Kdyně 754, trasa zde.

      hřiště fotbal
      homerun: 84m
      výška HR:
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny:
      WC:
      sprchy:
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek na Cvičáku:

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
      K dispozici je už do pátka i tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
      (vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
      možnost ubytování od pátku na tel 776 827 610
      cena 50,-Kč / osoba /den
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      Přihlášené týmy:
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. Camperos
      4. Hangarounds
      5. Slowpitch Plzeň
      6. Rytíři Trutnov
      7. Wolfs Domažlice
      8. 42 Crew
      9. Vampiers Merklín
      10. Trutnov HSM
      11. The Lightsabers

      Hraje se 50 minut + dohrávka.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 60 : 20 8
      2 Oldstars Trnava 4 3 1 46 : 17 7
      3 The Lightsabers 4 2 2 39 : 28 6
      4 Trutnov HSM 4 1 3 19 : 53 5
      5 Slowpitch Plzeň 4 0 4 21 : 67 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 5 5 0 74 : 23 10
      2 Vampiers Merklín 5 4 1 58 : 22 9
      3 Hangarounds 5 3 2 41 : 34 8
      4 Wolfs Domažlice 5 2 3 35 : 50 7
      5 Camperos 5 1 4 29 : 53 6
      6 42 Crew 5 0 5 17 : 72 5

      Group: Play out

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Camperos 2 2 0 26 : 6 4
      2 42 Crew 2 1 1 17 : 15 3
      3 Slowpitch Plzeň 2 0 2 7 : 29 2

      Group: A

      GAME SCORE
      05.05.2018 9:30 | Field Kdyně | Umpire Hangarounds 6 : 22
      05.05.2018 11:30 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 2
      05.05.2018 12:30 | Field Kdyně | Umpire The Lightsabers 8 : 3
      05.05.2018 13:30 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava 9 : 8
      05.05.2018 14:30 | Field Kdyně | Umpire Trutnov HSM 8 : 5
      05.05.2018 15:30 | Field Kdyně | Umpire The Lightsabers 5 : 18
      05.05.2018 16:30 | Field Kdyně | Umpire Trutnov HSM 1 : 19
      05.05.2018 17:30 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava 12 : 6
      06.05.2018 8:00 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň 16 : 3
      06.05.2018 9:00 | Field Kdyně | Umpire Trutnov HSM 17 : 6

      Group: B

      GAME SCORE
      05.05.2018 8:30 | Field Cvičák | Umpire 42 Crew 10 : 5
      05.05.2018 8:30 | Field Kdyně | Umpire Waynes Pardubice 10 : 5
      05.05.2018 9:30 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 13
      05.05.2018 10:30 | Field Cvičák | Umpire 42 Crew 9 : 8
      05.05.2018 10:30 | Field Kdyně | Umpire Waynes Pardubice 7 : 12
      05.05.2018 11:30 | Field Cvičák | Umpire Camperos 13 : 1
      05.05.2018 12:30 | Field Cvičák | Umpire Vampiers Merklín 14 : 3
      05.05.2018 13:30 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 12 : 7
      05.05.2018 14:30 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov 15 : 9
      05.05.2018 15:30 | Field Cvičák | Umpire Vampiers Merklín 6 : 5
      05.05.2018 16:30 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 3 : 15
      05.05.2018 17:30 | Field Cvičák | Umpire Camperos 14 : 2
      06.05.2018 8:00 | Field Cvičák | Umpire Camperos 4 : 9
      06.05.2018 9:00 | Field Cvičák | Umpire Hangarounds 1 : 25
      06.05.2018 10:00 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov 2 : 14

      Group: Play off

      GAME SCORE
      06.05.2018 11:00 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov 6 : 10 QF [2A-3B]
      06.05.2018 12:00 | Field Cvičák | Umpire Waynes Pardubice 17 : 4 QF [2B-3A]
      06.05.2018 12:00 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň 20 : 9 7TH [4A-4B]*
      06.05.2018 13:00 | Field Cvičák | Umpire Vampiers Merklín 16 : 4 SF [1B-W26]
      06.05.2018 14:00 | Field Cvičák | Umpire Hangarounds 10 : 2 SF [1A-W28]
      06.05.2018 14:00 | Field Kdyně | Umpire Wolfs Domažlice 9 : 8 5TH [L26-L28]*
      06.05.2018 15:00 | Field Cvičák | Umpire Waynes Pardubice 5 : 8 3RD [L30-L32]*
      06.05.2018 16:00 | Field Cvičák | Umpire Vampiers Merklín 10 : 9 F [W30-W32]*

      Group: Play out

      GAME SCORE
      05.05.2018 9:30 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 13
      06.05.2018 11:00 | Field Kdyně | Umpire Trutnov HSM 2 : 16
      06.05.2018 13:00 | Field Kdyně | Umpire Wolfs Domažlice 5 : 13
      +
      DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
  4. Kvě
    19
    So

    1. PEGAS SLOWPITCH CUP (celodenní)
      Kvě 19 – Kvě 20

      logo_czech

      pořadatel: Pegas Sedlčany
      web: www.pegas.sedlcany.cz
      Tomáš Langer
      00420 724 926 336
      pegas.sedlcany@seznam.cz

      GPS hřiště je 49.65619,14.429051. Adresa a mapa je jen orientační. Pro bližší info klikněte sem.

      počet hřišť: 1x softball, 1x fotbalové hřiště
      maximální počet týmů: 12

      hřiště softball
      homerun: 76,2m
      výška HR plotu: 2m
      počet HR na zápas: 2

      hřiště fotbal
      homerun: 84m
      výška HR plotu: 0m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: možná táborák

      tipy na ubytování
      http://www.pegas.sedlcany.cz/files/documents/h_ubytovani.pdf
      Možné je i ubytování ve vlastních stanech na v areálu Pegasu nebo v tělocvičně za 70 Kč na osobu a noc (domluvte se ve škole).

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 9.5.2018.

      Přihlášené týmy:
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. Hangarounds
      4. Slowpitch Plzeň
      5. Rytíři Trutnov
      6. 42 Crew
      7. Vampiers Merklín
      8. Karlínský gang
      9. Camperos
      10. Pegas Sedlčany
      11. Mor a Mšice

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 5 0 90 : 7 10
      2 Hangarounds 5 4 1 47 : 30 9
      3 Karlínský gang 5 3 2 37 : 55 8
      4 Oldstars Trnava 5 2 3 46 : 45 7
      5 Slowpitch Plzeň 5 1 4 20 : 55 6
      6 Mor a Mšice 5 0 5 14 : 62 5

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 4 4 0 61 : 6 8
      2 Vampiers Merklín 4 3 1 48 : 15 7
      3 Pegas Sedlčany 4 2 2 25 : 38 6
      4 42 Crew 4 1 3 14 : 48 5
      5 Camperos 4 0 4 12 : 53 4

      Group: Play out

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Slowpitch Plzeň 2 1 1 20 : 9 3
      2 Mor a Mšice 2 1 1 13 : 15 3
      3 Camperos 2 1 1 12 : 21 3

      Group: A

      GAME SCORE
      19.05.2018 8:30 | Field Softball | Umpire Pegas Sedlčany 12 : 0
      19.05.2018 8:30 | Field Fotbal | Umpire Camperos 25 : 2
      19.05.2018 9:30 | Field Softball | Umpire Mor a Mšice 11 : 10
      19.05.2018 10:30 | Field Softball | Umpire Hangarounds 3 : 15
      19.05.2018 10:30 | Field Fotbal | Umpire Camperos 10 : 5
      19.05.2018 11:30 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava 10 : 2
      19.05.2018 12:30 | Field Fotbal | Umpire Waynes Pardubice 9 : 8
      19.05.2018 13:30 | Field Softball | Umpire Mor a Mšice 0 : 22
      19.05.2018 14:30 | Field Fotbal | Umpire Slowpitch Plzeň 3 : 12
      19.05.2018 15:30 | Field Fotbal | Umpire Waynes Pardubice 4 : 11
      19.05.2018 16:30 | Field Softball | Umpire Mor a Mšice 12 : 0
      19.05.2018 17:30 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava 11 : 2
      20.05.2018 8:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 6 : 12
      20.05.2018 9:00 | Field Fotbal | Umpire Karlínský gang 11 : 3
      20.05.2018 10:00 | Field Fotbal | Umpire Slowpitch Plzeň 1 : 22

      Group: B

      GAME SCORE
      19.05.2018 9:30 | Field Fotbal | Umpire Karlínský gang 5 : 4
      19.05.2018 11:30 | Field Fotbal | Umpire Pegas Sedlčany 8 : 2
      19.05.2018 12:30 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín 0 : 22
      19.05.2018 13:30 | Field Fotbal | Umpire Rytíři Trutnov 4 : 18
      19.05.2018 14:30 | Field Softball | Umpire 42 Crew 10 : 4
      19.05.2018 15:30 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín 7 : 6
      19.05.2018 16:30 | Field Fotbal | Umpire 42 Crew 1 : 13
      19.05.2018 17:30 | Field Fotbal | Umpire Rytíři Trutnov 2 : 19
      20.05.2018 9:00 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava 16 : 1
      20.05.2018 10:00 | Field Softball | Umpire 42 Crew 17 : 1

      Group: Play off

      GAME SCORE
      20.05.2018 11:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 18 : 3 QF [2A-3B]
      20.05.2018 12:00 | Field Softball | Umpire Rytíři Trutnov 6 : 4 QF [2B-3A]
      20.05.2018 12:00 | Field Fotbal | Umpire Slowpitch Plzeň 24 : 1 7TH [4A-4B]*
      20.05.2018 13:00 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín 8 : 6 SF [1B-W26]
      20.05.2018 14:00 | Field Softball | Umpire Hangarounds 17 : 0 SF [1A-W28]
      20.05.2018 14:00 | Field Fotbal 8 : 9 5TH [L26-L28]*
      20.05.2018 15:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 3 : 11 3RD [L30-L32]*
      20.05.2018 16:00 | Field Softball | Umpire Pegas Sedlčany 6 : 13 F [W30-W32]*

      Group: Play out

      GAME SCORE
      19.05.2018 8:30 | Field Softball | Umpire Pegas Sedlčany 12 : 0
      20.05.2018 11:00 | Field Fotbal | Umpire Oldstars Trnava 3 : 13
      20.05.2018 13:00 | Field Fotbal | Umpire Karlínský gang 9 : 8
      +
      PEGAS SLOWPITCH CUP (celodenní)
  5. Čvn
    9
    So

    1. FOUR RIVERS CUP (celodenní)
      Čvn 9 – Čvn 10

      logo_czech

      Přihlášené týmy:
      1. Waynes Pardubice
      2. Hangarounds
      3. Slowpitch Plzeň
      4. Rytíři Trutnov
      5. Wolfs Domažlice
      6. Vampiers Merklín
      7. Oldstars Trnava

      Field Slávia
      České údolí 556/3
      Doudlevce,301 00 Plzeň-Plzeň 3
      0 HR na zápas
      bufet ano

      Hřiště BožkovField Božkov
      travnatý fotbalák
      www.bozkovskyostrov.cz
      mapa zde
      5 HR na zápas (levé a střední pole)
      bez bufetu
      Provozní řád Božkovského ostrova

      Provozní řád Božkovského ostrova

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Hangarounds 6 5 1 52 : 47 11
      2 Rytíři Trutnov 6 5 1 57 : 22 11
      3 Waynes Pardubice 6 4 2 79 : 30 10
      4 Vampiers Merklín 6 3 3 47 : 31 9
      5 Oldstars Trnava 6 2 4 40 : 50 8
      6 Wolfs Domažlice 6 1 5 17 : 72 7
      7 Slowpitch Plzeň 6 1 5 18 : 58 7
      GAME SCORE
      09.06.2018 9:00 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice 0 : 10
      09.06.2018 10:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň 10 : 0
      09.06.2018 11:00 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava 11 : 5
      09.06.2018 11:00 | Field Božkov | Umpire Vampiers Merklín 10 : 9
      09.06.2018 12:00 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice 13 : 12
      09.06.2018 12:30 | Field Božkov | Umpire Slowpitch Plzeň 9 : 8
      09.06.2018 13:00 | Field Slávia | Umpire Hangarounds 15 : 1
      09.06.2018 14:00 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice 7 : 6
      09.06.2018 15:00 | Field Slávia | Umpire Rytíři Trutnov 1 : 15
      09.06.2018 16:00 | Field Slávia | Umpire Vampiers Merklín 1 : 11
      09.06.2018 16:00 | Field Božkov | Umpire Hangarounds 16 : 4
      09.06.2018 17:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň 4 : 6
      09.06.2018 17:00 | Field Božkov | Umpire Slowpitch Plzeň 3 : 18
      10.06.2018 9:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice 10 : 2
      10.06.2018 10:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň 18 : 2
      10.06.2018 10:00 | Field Božkov | Umpire Rytíři Trutnov 6 : 3
      10.06.2018 11:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice 11 : 2
      10.06.2018 11:00 | Field Božkov | Umpire Vampiers Merklín 2 : 11
      10.06.2018 12:00 | Field Slávia | Umpire Hangarounds 10 : 3
      10.06.2018 13:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice 6 : 10
      10.06.2018 14:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice 4 : 5
      10.06.2018 15:00 | Field Slávia | Umpire Hangarounds -:- SF [2-3] UMP 1
      10.06.2018 16:00 | Field Slávia -:- F [1-W22] UMP L22
      +
      FOUR RIVERS CUP (celodenní)
  6. Čvn
    12
    Út

    1. MISTROVSTVÍ EVROPY MUŽŮ (celodenní)
      Čvn 12 – Čvn 16
      +
      MISTROVSTVÍ EVROPY MUŽŮ (celodenní)
  7. Čvn
    30
    So

    1. FRANZ JOSEF (celodenní)
      Čvn 30 – Čvc 1

      logo_czech

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 12

      homerun: 84m
      výška HR: plotu 0 m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí

      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ano (Staré Čívice)
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek: ano, na hřišti

      hřiště Svítkov
      https://mapy.cz/s/2MdK4
      GPS: 50.0221761N, 15.7170775E

      hřiště Staré čívice
      https://mapy.cz/s/2MdI6
      GPS: 50.0191258N, 15.6916072E

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech.
      Hotel Trim (www.hosteltrim.cz) – nabídka pro týmy
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 20.6.2018.

      Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice

      hotel_trim

      Přihlášené týmy:
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. Mor a Mšice
      4. Hangarounds
      5. Slowpitch Plzeň
      6. Rytíři Trutnov
      7. Wolfs Domažlice
      8. Vampiers Merklín
      9. Camperos
      10. Karlínský gang
      11. Camperos 2

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 60 : 13 8
      2 Vampiers Merklín 4 3 1 34 : 34 7
      3 Karlínský gang 4 2 2 20 : 36 6
      4 Oldstars Trnava 4 1 3 36 : 26 5
      5 Camperos 4 0 4 18 : 59 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 5 5 0 74 : 17 10
      2 Hangarounds 5 4 1 69 : 22 9
      3 Wolfs Domažlice 5 3 2 48 : 28 8
      4 Slowpitch Plzeň 5 2 3 17 : 64 7
      5 Mor a Mšice 5 1 4 24 : 44 6
      6 Camperos 2 5 0 5 14 : 71 5

      Group: Play out

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Camperos 2 2 0 20 : 10 4
      2 Mor a Mšice 2 1 1 12 : 12 3
      3 Camperos 2 2 0 2 7 : 17 2

      Group: A

      GAME SCORE
      30.06.2018 8:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 19 : 2
      30.06.2018 9:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 5 : 7
      30.06.2018 10:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 8 : 14
      30.06.2018 11:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 1 : 20
      30.06.2018 12:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 10 : 9
      30.06.2018 13:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 6 : 9
      30.06.2018 15:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 7 : 5
      30.06.2018 16:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 3 : 5
      01.07.2018 9:00 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 5 : 14
      01.07.2018 10:00 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 17 : 2

      Group: B

      GAME SCORE
      30.06.2018 8:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 15 : 1
      30.06.2018 9:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 3 : 16
      30.06.2018 10:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 5 : 4
      30.06.2018 11:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 8 : 9
      30.06.2018 12:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 0 : 21
      30.06.2018 13:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 4 : 28
      30.06.2018 14:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 21 : 2
      30.06.2018 14:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 7 : 6
      30.06.2018 15:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 3 : 6
      30.06.2018 16:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 8 : 9
      30.06.2018 17:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 3 : 2
      30.06.2018 17:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 9 : 8
      01.07.2018 8:00 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 13 : 5
      01.07.2018 9:00 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 3 : 10
      01.07.2018 10:00 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 17 : 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      01.07.2018 11:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 9 : 6 QF [2A-3B]
      01.07.2018 12:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 13 : 2 QF [2B-3A]
      01.07.2018 12:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 8 : 1 7TH [4A-4B]*
      01.07.2018 13:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 9 : 2 SF [1B-W26]
      01.07.2018 14:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 7 : 0 SF [1A-W28]
      01.07.2018 14:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 15 : 4 5TH [L26-L28]*
      01.07.2018 15:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 7 : 5 3RD [L30-L32]*
      01.07.2018 16:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 5 : 6 F [W30-W32]*

      Group: Play out

      GAME SCORE
      30.06.2018 15:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 3 : 6
      01.07.2018 11:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 11 : 4
      01.07.2018 13:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 9 : 6

      FJ2018_SCHEDULE

      +
      FRANZ JOSEF (celodenní)
  8. Čvc
    5
    Čt

    1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
      Čvc 5 – Čvc 7
      +
      MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
  9. Čvc
    21
    So

    1. INDEPENDENT SQUAT TOURNAMENT (celodenní)
      Čvc 21 – Čvc 22

      Independent_squat

      Přihlášené týmy
      1. Camperos
      2. Mor a Mšice
      3. Slowpitch Plzeň
      4. BeerBoys
      5. Hnědý bombarďáci
      6. Bur(j)ani Swítkow
      7. Barons Wroclaw
      8. Mimoni Stars
      9. Mlátičky Kostelec nad Orlicí

      Možno přijet už v pátek, Sparťan tam bude.

      Systém turnaje
      2 skupiny každý s každým
      3 nejlepší ze skupin jdou do play off, vítězové skupin postupují přímo do semifinále.
      Týmy na 4. a 5. místech hrají každý s každým play out o 7.-9. místo.

      Hraje se 45 minut + dobrávka nebo 7 směn.
      V základních skupinách a v play out remíza platí.
      V play off se při nerozhodném stavu po 45 min/7 inn hraje tie-break s běžcem na dvojce.

      Profíci
      Každý z týmů může mít aktuálně v sestavě 4 profíky. Za profi hráče je považován hráč, jehož výkonnost převyšuje běžné schopnosti amatérů. Profík nejspíše byl / je v posledních pěti letech registrovaným baseballistou nebo softballistou (jako hráč), byl hráčem reprezentace, byl členem baseballového, softballového, slowpitchového týmu, který pravidelně trénuje a hraje. Registrace se dají ověřit na www.baseball.cz a www.softball.cz. V případě, že si nejste ohledně profíků jistí, obraťte se na vedoucího soutěže (Tomáš Rambousek, 608 422 351, mail). Žádáme týmy o fair play. Díky.
      Za porušení pravidla o maximálním počtu profíků je diskvalifikace.

      Půjčování hráčů je turnajích ASL povoleno

      Hřiště
      Na fotbaláku budou vytyčena dvě hřiště. Vnější pole budou tvořit průnik, což jistě podtrhne společenskou stránku turnaje. Bude třeba se v OFu navzájem jistit a případně se varovat před extra dlouhými odpaly.

      Míče
      Muži pálí 12“, ženy pálí 11“

      BB – za čtyři špatné nadhozy je pálkaři přiznána jedna meta

      Územní pravidla
      Pokud míč po odpalu (i s tečí polaře) opustí hřiště, jsou pálkaři i všem běžcům přiznány dvě mety od okamžiku odpalu.
      Pokud se míče ve společném vnějším poli dotkne hráč z druhé skupiny, potom je pálkaři i všem běžcům přiznána jedna meta od okamžiku odpalu.
      Pokud je míč ze hřiště polařem vyhozen úmyslně, potom je pálkaři i všem běžcům přiznám homerun.

      Pálky
      Z bezpečnostních důvodů jsou povoleny pouze hliníkové pálky.

      Spikes
      Boty s kovovými hroty nejsou povoleny.

      Ženy v týmu
      Minimální počet žen v sestavě je 2. Výklad: po celé utkání musí hrát alespoň 2 ženy v poli i na pálce.

      Hra v poli
      Počet hráčů v poli je minimálně 8, maximálně 10. Minimální počet žen v poli je 2.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát OF nebo kečra.

      Hra na pálce
      Počet hráčů na pálce je minimálně 8, maximálně 12 (2x extra pálkař). Minimální počet žen na pálce je 2. Pálkařské pořadí se musí dodržovat po celé utkání.
      8 pálkařů (z toho 2 ženy) = 2 technické auty
      9 pálkařů (z toho 2 ženy) = 1 technický aut
      10-12 pálkařů (z toho 2 ženy) = bez technických autů

      Helmy
      Hráči mladší 18 let musí používat helmy, platí pro pálkaře, běžce, kauče.
      Hráči mladší 16 let musí používat helmu s mřížkou, platí pro pálkaře, běžce, kauče.
      Používání helem doporučujeme všem hráčům.

      Týmy dávají rozhodčí dle rozpisu.
      K dispozici budou pískací košile. Budeme rádi, pokud rozhodčí budou vypadat jako rozhodčí. Díky.

      Kouření během utkání je zakázáno
      Kouření na hřiště nepatří. Předem děkujeme za respektování.

      Stanování na louce za hřištěm
      Bufet bude
      Bazén bude
      WC a sprchy jsou v hasičárně (za rybníkem doprava) nebo kadibudka na louce

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Mimoni Stars 7 5 1 1 58 : 26 11
      2 Camperos 7 5 0 2 49 : 18 10
      3 Slowpitch Plzeň 7 4 1 2 61 : 36 9
      4 Bur(j)ani Swítkow 7 4 0 3 46 : 57 8
      5 Mor a Mšice 7 3 0 4 44 : 38 6
      6 BeerBoys 7 3 0 4 43 : 39 6
      7 Hnědý bombarďáci 7 2 0 5 27 : 60 4
      8 Barons Wroclaw 7 1 0 6 15 : 69 2

      Group:

      GAME SCORE
      21.07.2018 10:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 3 : 2
      21.07.2018 10:00 | Field A | Umpire Pořadatel 11 : 3
      21.07.2018 11:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 9 : 4
      21.07.2018 11:00 | Field B | Umpire Camperos 6 : 7
      21.07.2018 12:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 3 : 16
      21.07.2018 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 0 : 11
      21.07.2018 13:00 | Field A | Umpire Camperos 9 : 0
      21.07.2018 13:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 8 : 6
      21.07.2018 14:00 | Field A | Umpire BeerBoys 5 : 4
      21.07.2018 14:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 5 : 1
      21.07.2018 15:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 11 : 4
      21.07.2018 15:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 12 : 7
      21.07.2018 16:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 4 : 8
      21.07.2018 16:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 5 : 3
      21.07.2018 17:00 | Field B | Umpire BeerBoys 2 : 10
      21.07.2018 17:00 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow 10 : 8
      22.07.2018 9:00 | Field A | Umpire BeerBoys 5 : 2
      22.07.2018 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 4 : 3
      22.07.2018 10:00 | Field A | Umpire Camperos 16 : 4
      22.07.2018 10:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 10 : 2
      22.07.2018 11:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň 4 : 2
      22.07.2018 11:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 4 : 14
      22.07.2018 12:00 | Field A | Umpire Barons Wroclaw 15 : 3
      22.07.2018 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 5 : 12
      22.07.2018 13:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 11 : 1
      22.07.2018 13:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 7 : 0
      22.07.2018 14:00 | Field A | Umpire Camperos 5 : 5
      22.07.2018 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 5 : 7

      Group: Play off

      GAME SCORE
      22.07.2018 15:00 | Field A | Umpire Pořadatel 12 : 3 F [1-2]

      SQUAT_2018_SCHEDULE_3

      +
      INDEPENDENT SQUAT TOURNAMENT (celodenní)
  10. Srp
    11
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Srp 11 – Srp 12

      logo_czech

      Přihlášené týmy:
      1. Trutnov HSM
      2. Waynes Pardubice
      3. Hangarounds
      4. Slowpitch Plzeň
      5. Rytíři Trutnov
      6. Vampiers Merklín (odhlášeni)
      7. Camperos (odhlášeni)
      8. Oldstars Trnava (odhlášeni)

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 53 : 12 8
      2 Hangarounds 4 3 1 26 : 22 7
      3 Rytíři Trutnov 4 2 2 44 : 31 6
      4 Trutnov HSM 4 1 3 17 : 51 5
      5 Slowpitch Plzeň 4 0 4 12 : 36 4

      Group: B [QF]

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 22 : 11 4
      2 Slowpitch Plzeň 2 1 1 17 : 15 3
      3 Trutnov HSM 2 0 2 14 : 27 2

      Group: A

      GAME SCORE
      11.08.2018 9:00 | Umpire Trutnov HSM 6 : 10
      11.08.2018 10:00 | Umpire Rytíři Trutnov 22 : 2
      11.08.2018 11:00 | Umpire Waynes Pardubice 5 : 4
      11.08.2018 12:00 | Umpire Slowpitch Plzeň 6 : 16
      11.08.2018 13:00 | Umpire Hangarounds 7 : 0
      11.08.2018 14:00 | Umpire Slowpitch Plzeň 1 : 7
      11.08.2018 15:00 | Umpire Hangarounds 6 : 13
      11.08.2018 16:00 | Umpire Rytíři Trutnov 6 : 8
      11.08.2018 17:00 | Umpire Trutnov HSM 4 : 11
      11.08.2018 18:00 | Umpire Waynes Pardubice 2 : 16

      Group: B [QF]

      GAME SCORE
      12.08.2018 9:00 | Umpire Hangarounds 1 : 11
      12.08.2018 11:30 | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 10
      12.08.2018 12:45 | Umpire Rytíři Trutnov 4 : 16

      Group: Play off

      GAME SCORE
      12.08.2018 10:15 | Umpire Trutnov HSM 4 : 7 SF [1-2]
      12.08.2018 14:00 | Umpire Hangarounds 8 : 9 SF [L12-WQF]
      12.08.2018 15:15 | Umpire Waynes Pardubice 3 : 13 F [W12-W15]
      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
  11. Zář
    1
    So

    1. KRÍGEĽ (celodenní)
      Zář 1 – Zář 2

      logo_czech

      Přihlášené týmy:
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. Hangarounds
      4. Slowpitch Plzeň
      5. Rytíři Trutnov
      6. Oldstars funny
      7. Wolfs Domažlice
      8. Toucans Havířov
      9. Goodsports Devínska Nová Ves
      10. Amorové šípy Košice
      11. Angels Trnava
      12.
      — je plno —
      Odhlášení: Vampiers Merklín, MaSK Pezinok

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 42 : 10 8
      2 Oldstars Trnava 4 3 1 38 : 20 7
      3 Goodsports Devínska Nová Ves 4 2 2 23 : 19 6
      4 Slowpitch Plzeň 4 1 3 14 : 42 5
      5 Toucans Havířov 4 0 4 17 : 43 4

      Group: B

      # TEAM G W L S SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 5 5 0 0 57 : 22 10
      2 Hangarounds 5 4 1 0 64 : 19 9
      3 Amorové šípy 5 2 3 0 24 : 49 7
      4 Wolfs Domažlice 5 2 3 0 23 : 43 7
      5 Oldstars funny 5 1 4 0 15 : 42 6
      6 Angels Trnava 5 1 3 1 27 : 35 5

      Group: A

      GAME SCORE
      01.09.2018 8:30 | Field Softball | Umpire Slowpitch Plzeň 8 : 6
      01.09.2018 9:30 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 9 : 4
      01.09.2018 10:30 | Field Softball | Umpire Angels Trnava 1 : 7
      01.09.2018 15:30 | Field Fotbal | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 5 : 15
      01.09.2018 16:30 | Field Fotbal | Umpire Toucans Havířov 14 : 3
      02.09.2018 9:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 13 : 2
      02.09.2018 11:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Hangarounds 5 : 4
      02.09.2018 11:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Wolfs Domažlice 7 : 2
      02.09.2018 13:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Amorové šípy 0 : 11
      02.09.2018 14:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Oldstars Trnava 4 : 14

      Group: B

      GAME SCORE
      01.09.2018 8:30 | Field Fotbal | Umpire Wolfs Domažlice 6 : 4
      01.09.2018 9:30 | Field Fotbal | Umpire Rytíři Trutnov 5 : 4
      01.09.2018 10:30 | Field Fotbal | Umpire Oldstars Trnava 0 : 6
      01.09.2018 14:30 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava 14 : 0
      01.09.2018 15:30 | Field Softball | Umpire Oldstars funny 10 : 9
      02.09.2018 8:00 | Field Fotbal 3 0 : 7 (S)
      02.09.2018 8:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 4
      02.09.2018 9:00 | Field Fotbal 1 | Umpire Waynes Pardubice 0 : 21
      02.09.2018 10:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Rytíři Trutnov 4 : 16
      02.09.2018 10:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Angels Trnava 5 : 4
      02.09.2018 12:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Toucans Havířov 22 : 4
      02.09.2018 12:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Oldstars funny 6 : 5
      02.09.2018 13:30 | Field Fotbal 1 | Umpire Oldstars Trnava 7 : 10
      02.09.2018 14:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Oldstars funny 8 : 7
      02.09.2018 15:00 | Field Fotbal 3 | Umpire Waynes Pardubice 7 : 4

      Group: Play off

      GAME SCORE
      02.09.2018 16:00 | Field Fotbal 1 | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 7 : 4 3RD [2A-2B]*
      02.09.2018 16:00 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava 3 : 11 F [1A-1B]*
      +
      KRÍGEĽ (celodenní)
  12. Zář
    22
    So

    1. VAMPIR CUP (celodenní)
      Zář 22 – Zář 23

      logo_czech

      Přihlášené týmy:
      1. Waynes Pardubice
      2. Hangarounds
      3. Slowpitch Plzeň
      4. Rytíři Trutnov
      5. Wolfs Domažlice
      6. Vampiers Merklín
      7. Camperos (odhlášeni 6.9.2018)
      8. Oldstars Trnava
      9. Karlínský gang

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 3 3 0 74 : 16 6
      2 Oldstars Trnava 3 2 1 44 : 21 5
      3 Vampiers Merklín 3 1 2 19 : 46 4
      4 Karlínský gang 3 0 3 14 : 68 3

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 3 3 0 78 : 17 6
      2 Hangarounds 3 2 1 33 : 24 5
      3 Wolfs Domažlice 3 1 2 25 : 59 4
      4 Slowpitch Plzeň 3 0 3 17 : 53 3

      Group: A

      GAME SCORE
      22.09.2018 10:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 13 : 3
      22.09.2018 11:15 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín 30 : 7
      22.09.2018 12:30 | Field Softball | Umpire Karlínský gang 18 : 7
      22.09.2018 13:45 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava 7 : 14
      22.09.2018 15:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 0 : 24
      22.09.2018 16:15 | Field Softball | Umpire Karlínský gang 2 : 26

      Group: B

      GAME SCORE
      22.09.2018 10:00 | Field Fotbal | Umpire Wolfs Domažlice 2 : 14
      22.09.2018 11:15 | Field Fotbal | Umpire Hangarounds 5 : 37
      22.09.2018 12:30 | Field Fotbal | Umpire Rytíři Trutnov 15 : 7
      22.09.2018 13:45 | Field Fotbal | Umpire Wolfs Domažlice 17 : 4
      22.09.2018 15:00 | Field Fotbal | Umpire Hangarounds 24 : 8
      22.09.2018 16:15 | Field Fotbal | Umpire Slowpitch Plzeň 15 : 5

      Group: Play off

      GAME SCORE
      23.09.2018 10:20 | Field Softball | Umpire Wolfs Domažlice 13 : 8 [1B-2A]
      23.09.2018 11:30 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín 7 : 6 [1A-2B]
      23.09.2018 15:00 | Field Softball | Umpire Slowpitch Plzeň 10 : 11 3RD [L15-L16]*
      23.09.2018 16:10 | Field Softball | Umpire Hangarounds 7 : 14 F [W15-W16]*

      Group: Play out

      GAME SCORE
      23.09.2018 8:00 | Field Softball | Umpire Slowpitch Plzeň 15 : 14 [3B-4A]
      23.09.2018 9:10 | Field Softball | Umpire Karlínský gang 20 : 1 [3A-4B]
      23.09.2018 12:40 | Field Softball | Umpire Rytíři Trutnov 11 : 1 7TH [L13-L14]*
      23.09.2018 13:50 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 3 : 27 5TH [W13-W14]*

      Články

      +
      VAMPIR CUP (celodenní)
  13. Zář
    28

    1. MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
      Zář 28

      Pořádá Česká slowpitchová liga
      Coed slowpitch

      V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
      Muži minimálně 35+ / ročník 1983 a starší
      Ženy minimálně 30+ / ročník 1988 a starší

      Hraje se 40 minut + dohrávka.
      Remíza ve skupině platí.
      HR nejsou omezeny.

      Přihlášené týmy
      1. Red Barons
      2. Slowpitch Plzeň
      3. (j)ELITA
      4. CIT&A
      5. Waynes Pardubice

      # TEAM G W L SCORE P
      1 CIT&A 4 4 0 56 : 11 8
      2 (j)ELITA 4 3 1 34 : 14 6
      3 Waynes Pardubice 4 2 2 42 : 25 4
      4 Slowpitch Plzeň 4 1 3 24 : 45 2
      5 Red Barons 4 0 4 7 : 68 0

      Group:

      GAME SCORE
      28.09.2018 9:00 22 : 1
      28.09.2018 9:50 9 : 8
      28.09.2018 10:40 5 : 6
      28.09.2018 11:30 2 : 26
      28.09.2018 12:20 4 : 11
      28.09.2018 13:10 6 : 4
      28.09.2018 14:00 3 : 11
      28.09.2018 14:50 3 : 9
      28.09.2018 15:40 1 : 22
      28.09.2018 16:30 9 : 1

      Group: Play off

      GAME SCORE
      28.09.2018 17:20 6 : 4 F [1-2]
      +
      MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
  14. Říj
    6
    So

    1. SVAŘÁK (celodenní)
      Říj 6

      SvarakPardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku se tentokrát uskuteční na fotbalovém hřišti ve Starých Čívicích. Svařák 2018 je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy. Minimální počet žen jsou dvě, počet registrovaných hráčů je omezen na 4. A protože je říjen měsícem boje proti rakovině prsu, žádáme účastníky, aby byli alespoň trochu růžoví.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz




      Info
      6.10.2018 | Pardubice – Staré Čívice

      Body do ligy
      Na Malé Hosaně, Squatu a Svařáku si poslední tým připíše 3 body do ligové tabulky. Předposlední tým 4 body atd. Vítěz turnaje si připíše ještě 1 bonusový bod. Pokud týmy skončí společně např. na 5-6 místě, potom všem takový týmů jsou přiznány body za lepší umístění, tedy jako by v našem případě všichni skončili na 5. místě.

      Registrovaní hráči
      Každý z týmů může mít aktuálně v sestavě 4 registrované hráče. Za registrovaného hráče je považován hráč, který je byl / je v posledních pěti letech registrovaným baseballistou nebo softballistou. Registrace se dají ověřit na www.baseball.cz a www.softball.cz. Pro sezónu 2018 platí registrace z let 2014 – 2018. Žádáme týmy o fair play. Díky. Pro dotazy a výjimky kontaktujte vedoucího soutěže (viz. níže)
      Za porušení pravidla o maximálním počtu registrovaných hráčů je diskvalifikace.

      Půjčování hráčů je turnajích ASL povoleno

      Hřiště
      Na fotbaláku budou vytyčena dvě hřiště. Vnější pole budou tvořit průnik, což jistě podtrhne společenskou stránku turnaje. Bude třeba se v OFu navzájem jistit a případně se varovat před extra dlouhými odpaly.

      Míče
      Muži pálí 12“, ženy pálí 11“

      BB – za čtyři špatné nadhozy je pálkaři přiznána jedna meta

      Územní pravidla
      Pokud míč po odpalu (i s tečí polaře) opustí hřiště, jsou pálkaři i všem běžcům přiznány dvě mety od okamžiku odpalu.
      Pokud se míče ve společném vnějším poli dotkne hráč z druhé skupiny, potom je pálkaři i všem běžcům přiznána jedna meta od okamžiku odpalu.
      Pokud je míč ze hřiště polařem vyhozen úmyslně, potom je pálkaři i všem běžcům přiznám homerun.

      Pálky
      Z bezpečnostních důvodů jsou povoleny pouze hliníkové pálky.

      Spikes
      Boty s kovovými hroty nejsou povoleny.

      Coed
      ASL není coed. Muži i ženy mohou hrát kdekoliv v jakémkoliv počtu. Počet hráčů v poli je minimálně 8, maximálně 10.

      Pořadí na pálce
      Na pálku se smí chodit skoro v jakémkoliv počtu. Pálkařské pořadí se musí dodržovat po celé utkání.
      Minimální počet pálkařů je 8 (pokud tým na pálce hraje i v poli v osmi hráčích, analogicky to platí i pro 9 hráčů).
      Maximální počet hráčů na pálce není omezen.

      Helmy
      Hráči mladší 18 let musí používat helmy.

      Délka utkání
      Hraje se 40 minut + dohrávka.
      Remíza v základní skupině platí. (vítězství 2 body, remíza 1, prohra 0, skreč -2)
      V play off se při remíze hraje tie-break.

      Kouření během utkání je zakázáno
      Neberte to prosím jako buzeraci. Toto na hřiště nepatří. Předem děkujeme za respektování.

      Přihlášené týmy
      max 10 týmů
      1. Waynes Pardubice U14
      2. Camperos
      3. Mor a Mšice
      4. Slowpitch Plzeň
      5. Old (j)ELITA
      6. Barons Wroclaw
      7. Bur(j)ani Swítkow
      8. Hnědý bombarďáci
      9. Mimoni Stars
      10. Mlátičky Kostelec nad Orlicí

      Group: A

      # TEAM G W T L S SCORE P
      1 Mimoni Stars 4 3 0 1 0 25 : 10 6
      2 Hnědý bombarďáci 4 2 1 1 0 15 : 19 5
      3 Bur(j)ani Swítkow 4 2 1 1 0 21 : 29 5
      4 Slowpitch Plzeň 4 2 0 2 0 31 : 17 4
      5 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 4 0 0 3 1 16 : 33 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Old (j)ELITA 4 4 0 46 : 18 8
      2 Mor a Mšice 4 3 1 28 : 20 6
      3 Camperos 4 2 2 24 : 28 4
      4 Barons Wroclaw 4 1 3 13 : 29 2
      5 Waynes Pardubice U14 4 0 4 19 : 35 0

      Group: A

      GAME SCORE
      06.10.2018 8:30 | Field Navy | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 11 : 1
      06.10.2018 9:20 | Field Navy | Umpire Mor a Mšice 0 : 7 (S)
      06.10.2018 10:10 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA 1 : 6
      06.10.2018 11:00 | Field Navy | Umpire Waynes Pardubice U14 8 : 7
      06.10.2018 11:50 | Field Navy | Umpire Camperos 0 : 12
      06.10.2018 12:40 | Field Navy | Umpire Barons Wroclaw 6 : 5
      06.10.2018 13:30 | Field Navy | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 5 : 5
      06.10.2018 14:20 | Field Navy | Umpire Waynes Pardubice U14 4 : 12
      06.10.2018 15:10 | Field Navy | Umpire Barons Wroclaw 3 : 2
      06.10.2018 16:00 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA 6 : 7

      Group: B

      GAME SCORE
      06.10.2018 8:30 | Field Red | Umpire Camperos 5 : 10
      06.10.2018 9:20 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow 2 : 16
      06.10.2018 10:10 | Field Red | Umpire Hnědý bombarďáci 5 : 2
      06.10.2018 11:00 | Field Red | Umpire Mimoni Stars 4 : 3
      06.10.2018 11:50 | Field Red | Umpire Mor a Mšice 10 : 3
      06.10.2018 12:40 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow 5 : 10
      06.10.2018 13:30 | Field Red | Umpire Slowpitch Plzeň 6 : 10
      06.10.2018 14:20 | Field Red | Umpire Mimoni Stars 9 : 3
      06.10.2018 15:10 | Field Red | Umpire Slowpitch Plzeň 10 : 7
      06.10.2018 16:00 | Field Red | Umpire Hnědý bombarďáci 2 : 8

      Group: Play off

      GAME SCORE
      06.10.2018 16:50 | Field Red | Umpire Waynes Pardubice U14 2 : 15 3RD [2A-2B]
      06.10.2018 16:50 | Field Navy | Umpire Bur(j)ani Swítkow 7 : 12 F [1A-1B]

      Články

      +
      SVAŘÁK (celodenní)
  15. Říj
    26

    1. SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE (celodenní)
      Říj 26 – Říj 28

      Kondiční soustředění slowpitchové reprezentace

      Realizační tým
      Tomáš Rambousek – head coach
      Ivan Klein – kondiční trenér
      Roman Mroviec – asistent

      +
      SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE (celodenní)
  16. Pro
    9
    Ne

    1. MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA (celodenní)
      Pro 9

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné: 1600 Kč
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 29.11.2018

      Týmy: Rytíři, Klackaři, Trutnov HSM, Waynes Navy, Waynes White, (j)ELITA
      Náhradník: Mlátičky

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 11-13 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 (j)ELITA 4 4 0 0 12 : 7 8
      2 Waynes Pardubice Navy 4 3 0 1 14 : 5 6
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 4 1 1 2 17 : 8 3
      4 Rytíři Trutnov 4 1 1 2 20 : 9 3
      5 Trutnov HSM 4 0 0 4 5 : 39 0

      Články

      6.12.2018 | V neděli začíná Indoor liga 2018/2019

      +
      MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA (celodenní)
  17. Led
    12
    So

    1. KOSTELECKÝ LEV (celodenní)
      Led 12

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné: 1600 Kč
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 2.1.2019

      Týmy: Rytíři, Klackaři, Trutnov HSM, Waynes Navy, Waynes White, Mlátičky

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 10 : 3 4
      2 Waynes Pardubice Navy 2 1 1 7 : 4 2
      3 Waynes Pardubice White 2 0 2 4 : 14 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Trutnov HSM 2 1 1 8 : 3 2
      2 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 1 1 3 : 4 2
      3 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 1 1 4 : 8 2

      Články

      +
      KOSTELECKÝ LEV (celodenní)
  18. Led
    26
    So

    1. SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE (celodenní)
      Led 26
      +
      SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE (celodenní)
  19. Led
    27
    Ne

    1. POLYXENA (celodenní)
      Led 27

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné: 1600 Kč
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 17.1.2019

      Týmy: Rytíři, Klackaři, Trutnov HSM, Waynes Navy, Waynes White, Mlátičky

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Trutnov HSM 2 1 1 0 7 : 6 3
      2 Waynes Pardubice Navy 2 1 0 1 17 : 8 2
      3 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 0 1 1 9 : 19 1

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 1 1 7 : 4 2
      2 Rytíři Trutnov 2 1 1 6 : 5 2
      3 Waynes Pardubice White 2 1 1 5 : 9 2

      Group: Play off

      GAME SCORE
      27.01.2019 13:30 5 : 2 QF [2A - 3B]
      27.01.2019 14:20 2 : 0 QF [2B - 3A]
      27.01.2019 15:10 0 : 5 SF [1B - W07]
      27.01.2019 16:00 5 : 3 SF [1A - W08]
      27.01.2019 16:50 1 : 8 5TH [L07 - L08]
      27.01.2019 17:40 2 : 1 3RD [L09 - L10]
      27.01.2019 18:30 5 : 2 F [W09 - W10]

      Články

      +
      POLYXENA (celodenní)
  20. Bře
    10
    Ne

    1. TRAUTENAU INDOOR WINTER CUP (celodenní)
      Bře 10

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné: 1600 Kč
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 28.2.2019

      Týmy: Rytíři, Klackaři, Trutnov HSM, Waynes Navy, Waynes White, (j)ELITA
      Náhradník: Mlátičky

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Waynes Pardubice Navy 2 0 2 0 3 : 3 2
      2 Rytíři Trutnov 2 0 2 0 3 : 3 2
      3 (j)ELITA 2 0 2 0 4 : 4 2

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 2 0 5 : 0 4
      2 Waynes Pardubice White 2 1 1 3 : 4 2
      3 Trutnov HSM 2 0 2 0 : 4 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      10.03.2019 13:30 10 : 2 QF [2A - 3B]
      10.03.2019 14:20 5 : 6 QF [2B - 3A]
      10.03.2019 15:10 1 : 4 SF [1B - W07]
      10.03.2019 16:00 6 : 0 SF [1A - W08]
      10.03.2019 16:50 0 : 4 5TH [L07 - L08]
      10.03.2019 17:40 3 : 5 3RD [L09 - L10]
      10.03.2019 18:30 2 : 0 F [W09 - W10]
      +
      TRAUTENAU INDOOR WINTER CUP (celodenní)

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI