Kategorie ▾
  • ASL
  • ČSL
  • Indoor
  • Indoor liga
  • Ostatní turnaje (zápasy)
  • Semináře a školení
  • Training
Štítky ▾
  • 2016 (1)
  • 2019 (5)
  • 2021 (1)
  • Top (12)

Agenda

+ Rozbalit vše − Sbalit vše Dnes
  1. Led
    4
    So

    1. KOSTELECKÝ LEV (celodenní)
      Led 4
      Číst více »
      Indoor liga
      2019

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné: 1600 Kč
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 25.12.2018

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      Školení rozhodčích

      Dvě totožná cca 30ti minutová školení pro rozhodčí si připravil ESF rozhodčí Pavel Podhájecký. Školení budou zaměřená na praxi: pohyb rozhodčího po hřišti, strike zone a pod. Školení bude v prvním patře v sále v těchto časech:

      10:10 | Rytíři, Trutnov HSM, Waynes
      11:00 | (j)ELITA, Mlátičky, Klackaři

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 1 1 0 10 : 3 3
      1 Waynes Pardubice 2 1 1 0 13 : 3 3
      3 Trutnov HSM 2 0 0 2 0 : 17 0

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 (j)ELITA 2 1 1 0 4 : 2 3
      2 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 1 0 1 3 : 4 2
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 0 1 1 4 : 5 1

      Group: A

      GAME SCORE
      04.01.2020 9:20 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 0 : 10
      04.01.2020 11:00 | Umpire Trutnov HSM 3 : 3
      04.01.2020 12:40 | Umpire (j)ELITA 7 : 0

      Group: B

      GAME SCORE
      04.01.2020 8:30 | Umpire Waynes Pardubice 3 : 2
      04.01.2020 10:10 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 : 2
      04.01.2020 11:50 | Umpire Rytíři Trutnov 2 : 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      04.01.2020 13:30 | Umpire (j)ELITA 4 : 0 QF [2A - 3B] UMP 1B
      04.01.2020 14:20 | Umpire Rytíři Trutnov 8 : 3 QF [2B - 3A] UMP 1A
      04.01.2020 15:10 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 0 : 4 SF [1B - W07] UMP L7
      04.01.2020 16:00 | Umpire Waynes Pardubice 6 : 1 SF [1A - W08] UMP W7
      04.01.2020 16:50 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 5 : 0 5TH [L07 - L08]* UMP W8
      04.01.2020 17:40 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 7 : 0 3RD [L09 - L10]* UMP L8
      04.01.2020 18:30 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 0 : 5 F [W09 - W10]* UMP TB
      +
      KOSTELECKÝ LEV (celodenní)
  2. Úno
    1
    So

    1. POLYXENA (celodenní)
      Úno 1
      Číst více »
      Indoor liga
      2019

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné:
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 22.1.2020

      Týmy:

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 7 : 1 4
      2 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 1 1 4 : 7 2
      3 Trutnov HSM 2 0 2 4 : 7 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 2 2 0 10 : 0 4
      2 (j)ELITA 2 1 1 4 : 4 2
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 0 2 0 : 10 0

      Group: A

      GAME SCORE
      01.02.2020 8:30 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 4 : 3
      01.02.2020 10:10 | Umpire Waynes Pardubice 1 : 3
      01.02.2020 11:50 | Umpire (j)ELITA 4 : 0

      Group: B

      GAME SCORE
      01.02.2020 9:20 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 6 : 0
      01.02.2020 11:00 | Umpire Trutnov HSM 0 : 4
      01.02.2020 12:40 | Umpire Rytíři Trutnov 0 : 4

      Group: Play off

      GAME SCORE
      01.02.2020 13:30 | Umpire Waynes Pardubice 3 : 2 QF [2A - 3B]
      01.02.2020 14:20 | Umpire Rytíři Trutnov 5 : 0 QF [2B - 3A]
      01.02.2020 15:10 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 : 0 SF [1B - W07]
      01.02.2020 16:00 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 : 0 SF [1A - W08]
      01.02.2020 16:50 | Umpire (j)ELITA 2 : 4 5TH [L07 - L08]*
      01.02.2020 17:40 | Umpire Trutnov HSM 3 : 2 3RD [L09 - L10]*
      01.02.2020 18:30 0 : 1 F [W09 - W10]*
      +
      POLYXENA (celodenní)
  3. Bře
    7
    So

    1. TRAUTENAU INDOOR WINTER CUP (celodenní)
      Bře 7
      Číst více »
      Indoor liga
      2019

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné:
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 26.2.2020

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 12 : 2 4
      2 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 1 1 4 : 6 2
      3 Trutnov HSM 2 0 2 5 : 13 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 2 2 0 6 : 1 4
      2 (j)ELITA 2 1 1 5 : 3 2
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 0 2 3 : 10 0

      Group: A

      GAME SCORE
      07.03.2020 8:30 | Umpire Waynes Pardubice 2 : 9
      07.03.2020 10:10 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 4 : 3
      07.03.2020 11:50 | Umpire (j)ELITA 3 : 0

      Group: B

      GAME SCORE
      07.03.2020 9:20 | Umpire Rytíři Trutnov 5 : 2
      07.03.2020 11:00 | Umpire Trutnov HSM 1 : 5
      07.03.2020 12:40 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 1 : 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      07.03.2020 13:30 | Umpire Waynes Pardubice 1 : 3 QF [2A - 3B]
      07.03.2020 14:20 | Umpire Rytíři Trutnov 4 : 1 QF [2B - 3A]
      07.03.2020 15:10 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 5 : 1 SF [1B - W07]
      07.03.2020 16:00 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 : 0 SF [1A - W08]
      07.03.2020 16:50 | Umpire (j)ELITA 5 : 4 5TH [L07 - L08]*
      07.03.2020 17:40 | Umpire Trutnov HSM 2 : 1 3RD [L09 - L10]*
      07.03.2020 18:30 | Umpire Trutnov HSM 1 : 0 F [W09 - W10]*
      +
      TRAUTENAU INDOOR WINTER CUP (celodenní)
  4. Bře
    28
    So

    1. O JELITO NA POLIČKU (celodenní)
      Bře 28
      Číst více »
      Indoor liga
      2019

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Z DŮVODU KRIZOVÝCH OPATŘENÍ KVŮLI KORONAVIRU JE TURNAJ ZRUŠEN

      +
      O JELITO NA POLIČKU (celodenní)
  5. Kvě
    16
    So

    1. MALÁ HOSANA (celodenní)
      Kvě 16

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Stingers OST 2 2 0 24 : 3 4
      2 Mimoni Stars 2 1 1 17 : 7 2
      3 Hnědý bombarďáci 2 0 2 1 : 32 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 RED HOTS Plzeň 2 2 0 24 : 7 4
      2 Trutnov HSM 2 1 1 13 : 13 2
      3 ČKD 2 0 2 6 : 23 0

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toucans Havířov 2 2 0 12 : 9 4
      2 (j)ELITA Trutnov 2 1 1 24 : 11 2
      3 Bur(j)ani Swítkow 2 0 2 9 : 25 0

      Group: D

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 2 1 1 12 : 9 2
      2 OSL 2 1 1 16 : 15 2
      3 Camperos 2 1 1 13 : 17 2

      Group: A

      GAME SCORE
      16.05.2020 9:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Stingers OST 0 : 15
      16.05.2020 10:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Mimoni Stars 17 : 1
      16.05.2020 11:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Hnědý bombarďáci 2 : 7

      Group: B

      GAME SCORE
      16.05.2020 9:00 | Field Svítkov A | Umpire Trutnov HSM 11 : 1
      16.05.2020 10:00 | Field Svítkov A | Umpire Trutnov HSM 5 : 12
      16.05.2020 11:00 | Field Svítkov A | Umpire ČKD 12 : 2

      Group: C

      GAME SCORE
      16.05.2020 9:00 | Field Svítkov B | Umpire Toucans Havířov 5 : 19
      16.05.2020 10:00 | Field Svítkov B | Umpire (j)ELITA Trutnov 6 : 4
      16.05.2020 11:00 | Field Svítkov B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 5 : 6

      Group: D

      GAME SCORE
      16.05.2020 9:00 | Field Staré Čívice B | Umpire OSL 4 : 6
      16.05.2020 10:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Mor a Mšice 7 : 13
      16.05.2020 11:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Camperos 3 : 8

      Group: Play off

      GAME SCORE
      16.05.2020 12:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Stingers OST 3 : 0 OF [2D - 3A]
      16.05.2020 12:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Mor a Mšice 6 : 5 OF [2A - 3D]
      16.05.2020 12:00 | Field Svítkov A | Umpire RED HOTS Plzeň 8 : 3 OF [2C - 3B]
      16.05.2020 12:00 | Field Svítkov B | Umpire Toucans Havířov 5 : 0 OF [2B - 3C]
      16.05.2020 13:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Hnědý bombarďáci 4 : 7 QF [1A - W13]
      16.05.2020 13:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Camperos 3 : 12 QF [1D - W14]
      16.05.2020 13:00 | Field Svítkov A | Umpire ČKD 2 : 7 QF [1B - W15]
      16.05.2020 13:00 | Field Svítkov B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 1 : 6 QF [1C - W16]
      16.05.2020 14:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Mimoni Stars 7 : 2 [L13 - L14]*
      16.05.2020 14:00 | Field Staré Čívice A | Umpire OSL 5 : 4 [L17 - L18]*
      16.05.2020 14:00 | Field Svítkov B | Umpire Trutnov HSM 7 : 8 [L15 - L16]*
      16.05.2020 14:00 | Field Svítkov A | Umpire (j)ELITA Trutnov 6 : 5 [L19 - L20]*
      16.05.2020 15:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Mor a Mšice 11 : 9 SF [W17 - W18]*
      16.05.2020 15:00 | Field Svítkov A | Umpire ČKD 8 : 7 SF [W19 - W20]*
      16.05.2020 16:00 | Field Svítkov B | Umpire (j)ELITA Trutnov 9 : 6 11TH [L21 - L23]*
      16.05.2020 16:00 | Field Svítkov A | Umpire Trutnov HSM 17 : 2 9TH [W21 - W23]*
      16.05.2020 16:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Mimoni Stars 8 : 3 7TH [L22 - L24]*
      16.05.2020 16:00 | Field Staré Čívice A | Umpire OSL 10 : 5 5TH [W22 - W24]*
      16.05.2020 17:00 | Field Svítkov B | Umpire ČKD 5 : 6 3RD [L25 - L26]*
      16.05.2020 17:00 | Field Svítkov A | Umpire Toucans Havířov 8 : 7 F [W25 - W26]*

      MH2020_ROZPIS

      MH_PLAY_OFF

      +
      MALÁ HOSANA (celodenní)
  6. Kvě
    23
    So

    1. FRANZ JOSEF (celodenní)
      Kvě 23 – Kvě 24

      logo_czech

      domcí klub: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 13.5.2020.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      ——–
      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ne
      občerstvení na hřišti: Restaurace Zlatá přilba a bufet na hřišti A

      Sobotní večírek bude na restauraci Zlatá přilba

      hřiště Staré Čívice
      https://mapy.cz/s/2MdI6
      GPS: 50.0191258N, 15.6916072E

      tipy na ubytování
      Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 7 6 1 110 : 36 13
      2 Grizzlies Pardubice 7 6 1 82 : 62 13
      3 Beta Buky 7 5 2 83 : 35 12
      4 Trutnov HSM 7 5 2 67 : 53 12
      5 RED HOTS Plzeň 7 3 4 67 : 74 10
      6 Wolfs Domažlice 7 1 6 56 : 112 8
      7 Mor a Mšice 7 1 6 37 : 80 8
      8 Karlínský gang 7 1 6 41 : 91 8
      GAME SCORE
      23.05.2020 10:00 | Field Svítkov | Umpire Wolfs Domažlice 11 : 9
      23.05.2020 10:00 | Field Staré Čívice | Umpire RED HOTS Plzeň 16 : 4
      23.05.2020 11:00 | Field Svítkov | Umpire Trutnov HSM 11 : 10
      23.05.2020 11:00 | Field Staré Čívice | Umpire Beta Buky 4 : 15
      23.05.2020 12:00 | Field Svítkov | Umpire Mor a Mšice 4 : 9
      23.05.2020 12:00 | Field Staré Čívice | Umpire Waynes Pardubice 4 : 14
      23.05.2020 13:00 | Field Svítkov | Umpire Karlínský gang 10 : 7
      23.05.2020 13:00 | Field Staré Čívice | Umpire RED HOTS Plzeň 4 : 19
      23.05.2020 14:00 | Field Svítkov | Umpire RED HOTS Plzeň 7 : 6
      23.05.2020 14:00 | Field Staré Čívice | Umpire Karlínský gang 7 : 19
      23.05.2020 15:00 | Field Svítkov | Umpire Beta Buky 22 : 3
      23.05.2020 15:00 | Field Staré Čívice | Umpire Trutnov HSM 11 : 5
      23.05.2020 16:00 | Field Svítkov | Umpire Waynes Pardubice 9 : 25
      23.05.2020 16:00 | Field Staré Čívice | Umpire Mor a Mšice 15 : 14
      23.05.2020 17:00 | Field Svítkov | Umpire Wolfs Domažlice 9 : 8
      23.05.2020 17:00 | Field Staré Čívice | Umpire Grizzlies Pardubice 1 : 8
      24.05.2020 9:00 | Field Svítkov | Umpire Waynes Pardubice 6 : 13
      24.05.2020 9:00 | Field Staré Čívice | Umpire Beta Buky 3 : 11
      24.05.2020 10:00 | Field Svítkov | Umpire Grizzlies Pardubice 12 : 3
      24.05.2020 10:00 | Field Staré Čívice | Umpire Karlínský gang 9 : 4
      24.05.2020 11:00 | Field Svítkov | Umpire Mor a Mšice 21 : 2
      24.05.2020 11:00 | Field Staré Čívice | Umpire Trutnov HSM 16 : 5
      24.05.2020 12:00 | Field Svítkov | Umpire Karlínský gang 14 : 2
      24.05.2020 12:00 | Field Staré Čívice | Umpire Wolfs Domažlice 7 : 17
      24.05.2020 13:00 | Field Svítkov | Umpire RED HOTS Plzeň 14 : 2
      24.05.2020 13:00 | Field Staré Čívice | Umpire Wolfs Domažlice 5 : 18
      24.05.2020 14:00 | Field Svítkov | Umpire Beta Buky 9 : 6
      24.05.2020 14:00 | Field Staré Čívice | Umpire Grizzlies Pardubice 9 : 15
      24.05.2020 15:00 | Field Svítkov | Umpire Waynes Pardubice 12 : 7 SF [2-3] UMP 1
      24.05.2020 16:00 | Field Svítkov | Umpire Beta Buky 10 : 11 F [1-W29] UMP L29
      +
      FRANZ JOSEF (celodenní)
  7. Čvn
    6
    So

    1. KONĚPŮLKY (celodenní)
      Čvn 6

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 (j)ELITA Trutnov 4 4 0 48 : 8 8
      2 RED HOTS Plzeň 4 3 1 32 : 15 6
      3 Camperos 4 2 2 16 : 12 4
      4 Mor a Mšice 4 1 3 11 : 28 2
      5 Bur(j)ani Swítkow 4 0 4 6 : 50 0

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Stingers OST 4 4 0 0 34 : 11 8
      2 Toucans Havířov 4 3 0 1 23 : 13 6
      3 Mimoni Stars 4 1 1 2 24 : 20 3
      4 Hnědý bombarďáci 4 1 1 2 14 : 28 3
      5 ČKD 4 0 0 4 12 : 35 0

      Group: A

      GAME SCORE
      06.06.2020 9:00 | Field A | Umpire Camperos 6 : 5
      06.06.2020 9:50 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow 5 : 2
      06.06.2020 10:40 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 6 : 3
      06.06.2020 11:30 | Field A | Umpire Mor a Mšice 0 : 20
      06.06.2020 12:20 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow 2 : 6
      06.06.2020 13:10 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 1 : 14
      06.06.2020 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 0 : 9
      06.06.2020 14:50 | Field B | Umpire Camperos 9 : 5
      06.06.2020 15:40 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 3 : 1
      06.06.2020 16:30 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 15 : 1

      Group: B

      GAME SCORE
      06.06.2020 9:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 2 : 8
      06.06.2020 9:50 | Field B | Umpire Mimoni Stars 8 : 1
      06.06.2020 10:40 | Field B | Umpire Stingers OST 5 : 1
      06.06.2020 11:30 | Field B | Umpire ČKD 6 : 7
      06.06.2020 12:20 | Field B | Umpire Mimoni Stars 1 : 9
      06.06.2020 13:10 | Field A | Umpire Toucans Havířov 2 : 14
      06.06.2020 14:00 | Field A | Umpire ČKD 4 : 4
      06.06.2020 14:50 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 5 : 2
      06.06.2020 15:40 | Field A | Umpire Toucans Havířov 8 : 7
      06.06.2020 16:30 | Field A | Umpire Stingers OST 7 : 6

      Group: Play off

      GAME SCORE
      06.06.2020 17:20 | Field B 6 : 3 3RD [2A-2B]*
      06.06.2020 17:20 | Field A 12 : 5 F [1A-1B]*
      +
      KONĚPŮLKY (celodenní)
  8. Čvn
    13
    So

    1. DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
      Čvn 13 – Čvn 14

      logo_czech

      domácí klub: Wolfs Domažlice
      web: www.wolfs.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 29.4.2020.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště Cvičák, Domažlice
      GPS hřiště je 49.429817, 12.903936. Adresa a mapa je jen orientační. Pro správné zobrazení mapy klikněte sem.

      homerun: 85m
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      hřiště Luženice
      Luženice 53
      344 01 Luženičky – Luženice
      GPS hřiště je 49.4655525N, 12.8938589E

      sobotní večírek na Cvičáku: táborák (dle počasí)

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
      K dispozici je už do pátku tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
      (vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
      kontakt: tel 776 827 610
      cena 50,-Kč / osoba /den
      Další možnost ubytování je na intru u náměstí.
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 5 0 65 : 16 10
      2 Beta Buky 5 4 1 62 : 33 9
      3 Oldstars Trnava 5 2 3 47 : 38 7
      4 Trutnov HSM 5 2 3 41 : 52 7
      5 Wolfs Domažlice 5 2 3 37 : 75 7
      6 RED HOTS Plzeň 5 0 5 26 : 64 5

      Group:

      GAME SCORE
      13.06.2020 9:30 | Umpire Trutnov HSM 12 : 15
      13.06.2020 10:30 | Umpire RED HOTS Plzeň 2 : 15
      13.06.2020 11:30 | Umpire Wolfs Domažlice 9 : 17
      13.06.2020 12:30 | Umpire Beta Buky 16 : 4
      13.06.2020 13:30 | Umpire Waynes Pardubice 1 : 13
      13.06.2020 14:30 | Umpire Oldstars Trnava 10 : 6
      13.06.2020 15:30 | Umpire Wolfs Domažlice 6 : 8
      13.06.2020 16:30 | Umpire Waynes Pardubice 3 : 8
      13.06.2020 17:30 | Umpire RED HOTS Plzeň 4 : 18
      14.06.2020 9:00 | Umpire Wolfs Domažlice 9 : 7
      14.06.2020 10:00 | Umpire Oldstars Trnava 4 : 13
      14.06.2020 11:00 | Umpire Beta Buky 16 : 0
      14.06.2020 12:00 | Umpire Waynes Pardubice 12 : 3
      14.06.2020 13:00 | Umpire RED HOTS Plzeň 17 : 16
      14.06.2020 14:00 | Umpire Trutnov HSM 4 : 10

      Group: Play off

      GAME SCORE
      14.06.2020 15:00 | Umpire Waynes Pardubice 6 : 0 SF [2-3] UMP 1
      14.06.2020 16:00 | Umpire Wolfs Domažlice 14 : 3 F [1-W16] UMP L16
      +
      DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
  9. Čvn
    27
    So

    1. FOUR RIVERS CUP (celodenní)
      Čvn 27 – Čvn 28

      logo_czech

      domácí klub: Baseball Plzeň
      web: www.plzen.probaseball.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 17.6.2020.

      hřiště Slávia
      GPS 49.7189053N, 13.3658958E
      České údolí
      301 00 Plzeň 3
      0 HR na zápas
      bufet ano

      hřiště Božkov
      travnatý fotbalák
      parkoviště GPS 49.7300544N, 13.4232950E
      www.bozkovskyostrov.cz
      mapa zde
      5 HR na zápas (levé a střední pole)
      bufet ano
      Provozní řád Božkovského ostrova

      tipy na ubytování
      VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html

      # TEAM G W L SCORE P
      1 RED HOTS Plzeň 6 5 1 57 : 27 11
      2 Oldstars Trnava 6 5 1 71 : 33 11
      3 Waynes Pardubice 6 4 2 55 : 28 10
      4 Beta Buky 6 4 2 59 : 32 10
      5 Trutnov HSM 6 2 4 35 : 43 8
      6 Wolfs Domažlice 6 1 5 37 : 79 7
      7 Softball ZČU 6 0 6 17 : 89 6

      Group:

      GAME SCORE
      27.06.2020 9:00 | Field Slávia | Umpire Beta Buky 13 : 1
      27.06.2020 9:00 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice 0 : 27
      27.06.2020 10:15 | Field Slávia | Umpire Softball ZČU 2 : 10
      27.06.2020 10:15 | Field Božkov | Umpire Wolfs Domažlice 3 : 10
      27.06.2020 11:30 | Field Slávia | Umpire Beta Buky 5 : 2
      27.06.2020 11:30 | Field Božkov | Umpire Oldstars Trnava 5 : 6
      27.06.2020 12:40 | Field Slávia | Umpire Trutnov HSM 6 : 9
      27.06.2020 14:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice 12 : 6
      27.06.2020 14:15 | Field Božkov | Umpire Beta Buky 12 : 0
      27.06.2020 15:15 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava 16 : 3
      27.06.2020 15:30 | Field Božkov | Umpire Trutnov HSM 2 : 22
      27.06.2020 16:30 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice 7 : 13
      27.06.2020 16:45 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU 2 : 6
      27.06.2020 17:45 | Field Slávia | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 6
      28.06.2020 8:45 | Field Slávia | Umpire Trutnov HSM 4 : 5
      28.06.2020 8:45 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU 2 : 5
      28.06.2020 10:15 | Field Slávia | Umpire RED HOTS Plzeň 10 : 9
      28.06.2020 10:15 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice 4 : 20
      28.06.2020 11:30 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava 8 : 10
      28.06.2020 11:30 | Field Božkov | Umpire Wolfs Domažlice 2 : 17
      28.06.2020 13:00 | Field Slávia | Umpire RED HOTS Plzeň 3 : 17

      Group: Play off

      GAME SCORE
      28.06.2020 14:15 | Field Slávia | Umpire RED HOTS Plzeň 6 : 8 SF [2-3]
      28.06.2020 15:30 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava 5 : 4 F [1-W22]
      +
      FOUR RIVERS CUP (celodenní)
  10. Čvc
    4
    So

    1. RÝBRCOUL (celodenní)
      Čvc 4 – Čvc 5

      logo_czech

      pořadatel: Sparks Mladé Buky
      web: www.sparksmb.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 24.6.2020.

      hřiště Mladé Buky
      GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
      Nedaleko vlakové zastávky
      5 HR na zápas
      bufet ano
      toalety ano

      druhé hřiště Trutnov – Horní Staré Město
      Horská 357
      541 02 Trutnov – Horní Staré Město
      GPS: 50.5874014N, 15.8847136E
      5 HR na zápas
      bufet ano
      toalety ano

      tipy na ubytování
      Retropark Sejfy (www.lesniplovarna.cz)
      Centrum ubytování a sportu (Mladé Buky 350, 54223, vojtechd@seznam.cz, tel +420 605 143 545)

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 7 7 0 79 : 24 14
      2 SB Svoboda nad Úpou 7 5 2 41 : 41 12
      3 Waynes Pardubice 7 5 2 81 : 25 12
      4 Oldstars Trnava 7 4 3 36 : 41 11
      5 RED HOTS Plzeň 7 2 5 35 : 59 9
      6 Trutnov HSM 7 2 5 32 : 56 9
      7 Wolfs Domažlice 7 2 5 46 : 68 9
      8 Grizzlies Pardubice 7 1 6 29 : 65 8

      Group:

      GAME SCORE
      04.07.2020 10:00 | Field Mladé Buky | Umpire Grizzlies Pardubice 0 : 12
      04.07.2020 10:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 6
      04.07.2020 11:00 | Field Mladé Buky | Umpire SB Svoboda nad Úpou 4 : 10
      04.07.2020 11:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Trutnov HSM 17 : 1
      04.07.2020 12:00 | Field Mladé Buky | Umpire Oldstars Trnava 7 : 6
      04.07.2020 12:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Beta Buky 13 : 0
      04.07.2020 13:00 | Field Mladé Buky | Umpire RED HOTS Plzeň 7 : 13
      04.07.2020 13:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Waynes Pardubice 2 : 11
      04.07.2020 14:00 | Field Mladé Buky | Umpire Waynes Pardubice 7 : 8
      04.07.2020 14:00 | Field Trutnov HSM | Umpire RED HOTS Plzeň 6 : 9
      04.07.2020 15:00 | Field Mladé Buky | Umpire Trutnov HSM 8 : 7
      04.07.2020 15:00 | Field Trutnov HSM | Umpire SB Svoboda nad Úpou 6 : 4
      04.07.2020 16:00 | Field Mladé Buky | Umpire Beta Buky 0 : 13
      04.07.2020 16:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Oldstars Trnava 7 : 6
      04.07.2020 17:00 | Field Mladé Buky | Umpire Grizzlies Pardubice 14 : 7
      04.07.2020 17:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 6
      05.07.2020 9:00 | Field Mladé Buky | Umpire Beta Buky 3 : 13
      05.07.2020 9:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Trutnov HSM 6 : 17
      05.07.2020 10:00 | Field Mladé Buky | Umpire Wolfs Domažlice 11 : 0
      05.07.2020 10:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Waynes Pardubice 4 : 6
      05.07.2020 11:00 | Field Mladé Buky | Umpire Oldstars Trnava 8 : 1
      05.07.2020 11:00 | Field Trutnov HSM | Umpire SB Svoboda nad Úpou 7 : 3
      05.07.2020 12:00 | Field Mladé Buky | Umpire RED HOTS Plzeň 7 : 2
      05.07.2020 12:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Grizzlies Pardubice 6 : 4
      05.07.2020 13:00 | Field Mladé Buky | Umpire Waynes Pardubice 5 : 7
      05.07.2020 13:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Grizzlies Pardubice 7 : 15
      05.07.2020 14:00 | Field Mladé Buky | Umpire Trutnov HSM 8 : 7
      05.07.2020 14:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Wolfs Domažlice 8 : 5

      Group: Play off

      GAME SCORE
      05.07.2020 15:00 | Field Mladé Buky | Umpire Beta Buky 4 : 6 SF [2-3]
      05.07.2020 16:00 | Field Mladé Buky | Umpire SB Svoboda nad Úpou 3 : 5 F [1-W29]
      +
      RÝBRCOUL (celodenní)
  11. Čvc
    25
    So

    1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
      Čvc 25 – Čvc 26
      +
      MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
  12. Srp
    1
    So

    1. INDEPENDENT SQUAT TOURNAMENT (celodenní)
      Srp 1 – Srp 2

      Independent_squat

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Camperos 3 2 1 17 : 18 4
      2 (j)ELITA Trutnov 3 2 1 36 : 11 4
      3 Mimoni Stars 3 1 2 11 : 16 2
      4 Barons Wroclaw 3 1 2 12 : 31 2

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Toucans Havířov 3 2 1 0 17 : 10 5
      2 Hnědý bombarďáci 3 2 0 1 15 : 12 4
      3 OSL 3 1 1 1 22 : 20 3
      4 ČKD 3 0 0 3 7 : 19 0

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 RED HOTS Plzeň 3 3 0 24 : 4 6
      2 Stingers OST 3 2 1 21 : 13 4
      3 Mor a Mšice 3 1 2 11 : 18 2
      4 Bur(j)ani Swítkow 3 0 3 8 : 29 0

      Group: A

      GAME SCORE
      01.08.2020 11:00 | Field A | Umpire OSL 6 : 2
      01.08.2020 11:00 | Field B | Umpire Stingers OST 1 : 9
      01.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 9 : 6
      01.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 6 : 3
      01.08.2020 17:00 | Field A | Umpire ČKD 24 : 0
      01.08.2020 17:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 3 : 7

      Group: B

      GAME SCORE
      01.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Camperos 5 : 1
      01.08.2020 10:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 7 : 7
      01.08.2020 13:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 8 : 7
      01.08.2020 13:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 6 : 1
      01.08.2020 16:00 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow 8 : 5
      01.08.2020 16:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 4 : 2

      Group: C

      GAME SCORE
      01.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 4 : 1
      01.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 0 : 3
      01.08.2020 12:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 4 : 11
      01.08.2020 12:00 | Field B | Umpire Camperos 15 : 1
      01.08.2020 15:00 | Field A | Umpire ČKD 10 : 6
      01.08.2020 15:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 6 : 3

      Group: Squat Ball Trophy

      GAME SCORE
      02.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 6 : 5 QF [BT3-BT6] UMP TB2
      02.08.2020 10:00 | Field B | Umpire OSL 4 : 5 QF [BT4-BT5] UMP BT1
      02.08.2020 11:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 5 : 2 SF [BT2-W19] UMP L19
      02.08.2020 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 2 : 5 SF [BT1-W21] UMP W19
      02.08.2020 13:00 | Field B | Umpire ČKD 6 : 3 5TH [L19-L21]* UMP W21
      02.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 9 : 10 3RD [L23-L25]* UMP L21
      02.08.2020 15:00 | Field B 4 : 0 F [W23-W25]* UMP W29

      Group: Squat Play off

      GAME SCORE
      02.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov 14 : 4 QF [PO3-PO6] UMP PO2
      02.08.2020 10:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 1 QF [PO4-PO5] UMP PO1
      02.08.2020 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST 9 : 1 SF [PO2-W20] UMP L20
      02.08.2020 12:00 | Field A | Umpire Camperos 3 : 16 SF [PO1-W22] UMP W20
      02.08.2020 13:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 10 : 4 5TH [L20-L22]* UMP W22
      02.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 9 : 8 3RD [L24-L26]* UMP L22
      02.08.2020 15:00 | Field A 3 : 4 F [W24-W26]* UMP W30
      +
      INDEPENDENT SQUAT TOURNAMENT (celodenní)
  13. Srp
    8
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Srp 8 – Srp 9

      logo_czech

      pořadatel: Rytíři Trutnov
      web: www.rytiri-trutnov.cz

      GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 29.7.2020.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      homerun:
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      tipy na ubytování
      spaní ve škole na matracích – 2,5 km
      stany na hřišti
      ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 6 5 1 97 : 44 11
      2 Beta Buky 6 4 2 80 : 35 10
      3 Oldstars Trnava 6 4 2 59 : 41 10
      4 Trutnov HSM 6 3 3 46 : 60 9
      5 RED HOTS Plzeň 6 2 4 41 : 78 8
      6 (j)ELITA Trutnov 6 2 4 55 : 64 8
      7 Hangarounds 6 1 5 42 : 98 7

      Group:

      GAME SCORE
      08.08.2020 10:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 5 : 13
      08.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 13 : 3
      08.08.2020 11:10 | Field A | Umpire Beta Buky 10 : 12
      08.08.2020 11:10 | Field B | Umpire Trutnov HSM 18 : 0
      08.08.2020 12:20 | Field A | Umpire Hangarounds 13 : 3
      08.08.2020 12:20 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 1 : 20
      08.08.2020 13:30 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 14 : 7
      08.08.2020 13:30 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 11 : 10
      08.08.2020 14:40 | Field A | Umpire Beta Buky 7 : 8
      08.08.2020 14:40 | Field B | Umpire Hangarounds 6 : 7
      08.08.2020 15:50 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 17 : 0
      08.08.2020 15:50 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 10 : 14
      08.08.2020 17:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 11 : 29
      08.08.2020 17:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 2 : 14
      09.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 10 : 6
      09.08.2020 10:10 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 7 : 17
      09.08.2020 10:10 | Field B | Umpire Trutnov HSM 13 : 10
      09.08.2020 11:20 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 11 : 15
      09.08.2020 11:20 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 20 : 1
      09.08.2020 12:30 | Field A | Umpire Beta Buky 6 : 5
      09.08.2020 12:30 | Field B | Umpire Hangarounds 5 : 16

      Group: Play off

      GAME SCORE
      09.08.2020 13:40 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 11 : 1 SF [2-3]
      09.08.2020 14:50 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 8 : 4 F [1-W22]
      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
  14. Srp
    29
    So

    1. KRÍGEĽ (celodenní)
      Srp 29 – Srp 30

      logo_czech

      domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 19.8.2020.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště softball
      homerun: 74
      výška HR plotu: 2m
      počet HR na zápas: 2

      hřiště baseball
      homerun: 84
      výška HR plotu: 0m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: ano, na hřišti

      tipy na ubytování
      V případě zájmu kontaktujte: Braňo Deák, brunodeak@gmail.com

      tělocvičňa na ZŠ
      Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
      web: hzsbott.edupage.org

      internát MTF
      Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
      web: internat.mtf.stuba.sk

      Odhlášeni: The American International School of Budapest (AISB)

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Oldstars Trnava 4 3 1 42 : 23 7
      2 Waynes Pardubice 4 3 1 45 : 31 7
      3 Trutnov HSM 4 3 1 43 : 30 7
      4 Angels Trnava 4 1 3 32 : 36 5
      5 Indians Pezinok 4 0 4 24 : 66 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 4 4 0 71 : 7 8
      2 Oldstars friends 4 3 1 39 : 28 7
      3 Goodsports Devínska Nová Ves 4 2 2 29 : 40 6
      4 Mor a Mšice 4 1 3 18 : 51 5
      5 RED HOTS Plzeň 4 0 4 15 : 46 4

      Group: Place 7-10

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Angels Trnava 3 3 0 29 : 21 6
      2 Indians Pezinok 3 2 1 34 : 25 5
      3 Mor a Mšice 3 1 2 22 : 27 4
      4 RED HOTS Plzeň 3 0 3 18 : 30 3

      Group: A

      GAME SCORE
      29.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Indians Pezinok 4 : 7
      29.08.2020 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 3 : 21
      29.08.2020 11:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 9 : 8
      29.08.2020 12:00 | Field A | Umpire Angels Trnava 13 : 4
      29.08.2020 13:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 10 : 8
      29.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 14 : 13
      29.08.2020 15:00 | Field B | Umpire Indians Pezinok 13 : 5
      29.08.2020 16:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 4 : 18
      29.08.2020 17:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 7 : 6
      29.08.2020 18:00 | Field B | Umpire Angels Trnava 10 : 9

      Group: B

      GAME SCORE
      29.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 9 : 18
      29.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Oldstars friends 11 : 10
      29.08.2020 11:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 17 : 6
      29.08.2020 12:00 | Field B | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 11 : 4
      29.08.2020 13:00 | Field B | Umpire Oldstars friends 0 : 18
      29.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Beta Buky 6 : 3
      29.08.2020 15:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 9 : 3
      29.08.2020 16:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 0 : 24
      29.08.2020 17:00 | Field A | Umpire Beta Buky 2 : 8
      29.08.2020 18:00 | Field A | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 12 : 1

      Group: Place 7-10

      GAME SCORE
      29.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Oldstars friends 11 : 10
      29.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 14 : 13
      30.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Indians Pezinok 6 : 1
      30.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Angels Trnava 4 : 8
      30.08.2020 11:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 13 : 7
      30.08.2020 12:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 7

      Group: Play off

      GAME SCORE
      30.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Beta Buky 9 : 7 QF [2A-3B] UMP 1B
      30.08.2020 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 8 : 15 QF [2B-3A] UMP 1A
      30.08.2020 11:00 | Field A | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 16 : 11 SF [1B-W21] UMP L21
      30.08.2020 12:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 4 : 8 SF [1A-W23] UMP W21
      30.08.2020 13:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 10 : 9 5TH [L19-L21]* UMP W23
      30.08.2020 13:00 | Field A | Umpire Oldstars friends 10 : 9 3RD [L25-L27]* UMP L23
      30.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 17 : 4 F [W25-W27]* W30/OLD
      +
      KRÍGEĽ (celodenní)
  15. Zář
    26
    So

    1. ZA PADÁK OF KOSTELEC (celodenní)
      Zář 26 – Zář 27

      logo_czech

      pořadatel: Klackaři Kostelec nad Orlicí
      web: www.klackari.cz

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště A
      homerun: LF, CF, RF
      výška HR: plotu 1m
      počet HR na zápas: 5

      hřiště B
      homerun: LF, CF, RF
      výška HR: plotu 1m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek: ?

      tipy na ubytování
      Tělocvična Sokolovna, p. Dosedla,  739 761 657
      Autokemp Orlice, p. Borůvka, 605 443 747, autokemp.lodkyorlice.cz
      Domov mládeže VOŠ, SOŠ a SOU, pí. Hebká, 731 574 466, www.szeskostelec.cz
      Hostinec U Hubálků, pí. Hubálková, 603 502 655, www.uhubalku.cz
      Hotel Panský Dům, p. Vozihnoj, 604 131 010, www.hotel-panskydum.cz
      Hotel U Splavu, p. Šlaj, 604 139 816, usplavu.webnode.cz
      Pension U Kapličky, pí. Kocourková, 774 321 111, www.ukaplicky.cz
      Penzion Podhorní mlýn, pí. Pelová, 604 975 634, www.podhornimlyn.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 16.9.2020.

      Oldstars Trnava – odhlášení pro covid.

      Zrušeno pro nehratelné hřiště a déšť.

      +
      ZA PADÁK OF KOSTELEC (celodenní)
  16. Zář
    28
    Po

    1. MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
      Zář 28

      Pořádá Česká slowpitchová liga
      Coed slowpitch

      V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
      Muži minimálně 35+ / ročník 1985 a starší
      Ženy minimálně 30+ / ročník 1990 a starší

      hřiště Mladé Buky
      GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
      Nedaleko vlakové zastávky
      bufet ano
      toalety ano

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Sparks Mladé Buky 3 3 0 44 : 6 6
      2 Waynes Pardubice 3 2 1 19 : 23 4
      3 (j)ELITA Trutnov 3 1 2 11 : 20 2
      4 RED HOTS Plzeň 3 0 3 7 : 32 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      28.09.2020 15:00 6 : 5 3RD [3-4]
      28.09.2020 16:00 10 : 9 F [1-2]
      +
      MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
  17. Říj
    10
    So

    1. SVAŘÁK (celodenní)
      Říj 10

      Svarak

      Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Zrušeno pro covid-19.

      Přihlášené týmy
      1. Camperos
      2. Toucans Havířov
      3. Bur(j)ani Swítkow
      4. Stingers OST
      5. Old (j)ELITA
      6. Hnědý bombarďáci
      7. Mimoni Stars
      8. Barons Wroclaw
      9. Mor a Mšice
      10. RED HOTS Plzeň
      11. Trutnov HSM
      12. ČKD

      +
      SVAŘÁK (celodenní)
  18. Kvě
    22
    So

    1. TRUTNOV HSM – WAYNES PARDUBICE (celodenní)
      Kvě 22

      Přípravné zápasy v 10, 11 a 12 hodin.

      +
      TRUTNOV HSM – WAYNES PARDUBICE (celodenní)
  19. Kvě
    29
    So

    1. KONĚPŮLKY (celodenní)
      Kvě 29

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj se hraje podle pravidel Amatérské sloWWpitchové ligy.
      Rozhodčí zajišťuje pořadatel.

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mimoni Stars 4 4 0 33 : 9 8
      2 Trutnov Blues 4 1 3 18 : 29 2
      3 ČKD 4 1 3 13 : 26 2
      GAME SCORE
      29.05.2021 10:00 4 : 3
      29.05.2021 11:00 12 : 0
      29.05.2021 12:00 7 : 6
      29.05.2021 13:00 0 : 10
      29.05.2021 14:00 6 : 7
      29.05.2021 15:00 6 : 3
      +
      KONĚPŮLKY (celodenní)
  20. Čvn
    5
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Čvn 5 – Čvn 6

      logo_czech

      pořadatel: Rytíři Trutnov
      web: www.rytiri-trutnov.cz

      GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 26.5.2021.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      homerun:
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      tipy na ubytování
      stany na hřišti
      ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 6 6 0 106 : 12 12
      2 RED HOTS Plzeň 6 4 2 60 : 54 10
      3 Waynes Pardubice 6 4 2 78 : 33 10
      4 Trutnov HSM 6 3 3 57 : 54 9
      5 (j)ELITA Trutnov 6 2 4 38 : 77 8
      6 Wolfs Domažlice 6 2 4 47 : 92 8
      7 Oldstars Trnava 6 0 6 33 : 97 6

      Group:

      GAME SCORE
      05.06.2021 10:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice 14 : 0
      05.06.2021 10:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 11 : 1
      05.06.2021 11:10 | Field A | Umpire Trutnov HSM 26 : 0
      05.06.2021 11:10 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 9 : 4
      05.06.2021 12:20 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 12 : 11
      05.06.2021 12:20 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 3 : 16
      05.06.2021 13:30 | Field A | Umpire Beta Buky 11 : 18
      05.06.2021 13:30 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 10 : 9
      05.06.2021 14:40 | Field A | Umpire Trutnov HSM 17 : 2
      05.06.2021 14:40 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 2 : 16
      05.06.2021 15:50 | Field A | Umpire Beta Buky 15 : 7
      05.06.2021 15:50 | Field B | Umpire Wolfs Domažlice 5 : 16
      05.06.2021 17:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 1 : 32
      05.06.2021 17:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 8 : 14
      06.06.2021 9:00 | Field A | Umpire Beta Buky 12 : 8
      06.06.2021 10:10 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 11 : 10
      06.06.2021 10:10 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 10 : 4
      06.06.2021 11:20 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 1 : 20
      06.06.2021 11:20 | Field B | Umpire Wolfs Domažlice 10 : 4
      06.06.2021 12:30 | Field A | Umpire Trutnov HSM 9 : 8
      06.06.2021 12:30 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 8 : 14

      Group: Play off

      GAME SCORE
      06.06.2021 13:40 | Field A | Umpire Beta Buky 3 : 24 SF [2-3]
      06.06.2021 14:50 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 12 : 18 F [1-W22]
      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI