Kategorie ▾
|
Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Zrušeno pro covid-19.
Přihlášené týmy
1. Camperos
2. Toucans Havířov
3. Bur(j)ani Swítkow
4. Stingers OST
5. Old (j)ELITA
6. Hnědý bombarďáci
7. Mimoni Stars
8. Barons Wroclaw
9. Mor a Mšice
10. RED HOTS Plzeň
11. Trutnov HSM
12. ČKD
Přípravné zápasy v 10, 11 a 12 hodin.
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj se hraje podle pravidel Amatérské sloWWpitchové ligy.
Rozhodčí zajišťuje pořadatel.
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mimoni Stars | 4 | 4 | 0 | 33 : 9 | 8 | |
2 | Trutnov Blues | 4 | 1 | 3 | 18 : 29 | 2 | |
3 | ČKD | 4 | 1 | 3 | 13 : 26 | 2 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
29.05.2021 10:00 | 4 : 3 | |
29.05.2021 11:00 | 12 : 0 | |
29.05.2021 12:00 | 7 : 6 | |
29.05.2021 13:00 | 0 : 10 | |
29.05.2021 14:00 | 6 : 7 | |
29.05.2021 15:00 | 6 : 3 |
# | TEAM | |
---|---|---|
1 | Mimoni Stars | |
2 | Trutnov Blues | |
3 | ČKD |
pořadatel: Rytíři Trutnov
web: www.rytiri-trutnov.cz
GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 26.5.2021.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
homerun:
výška HR: 1m
počet HR na zápas: 5
rozhodčí
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
tipy na ubytování
stany na hřišti
ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 6 | 6 | 0 | 106 : 12 | 12 | |
2 | RED HOTS Plzeň | 6 | 4 | 2 | 60 : 54 | 10 | |
3 | Waynes Pardubice | 6 | 4 | 2 | 78 : 33 | 10 | |
4 | Trutnov HSM | 6 | 3 | 3 | 57 : 54 | 9 | |
5 | (j)ELITA Trutnov | 6 | 2 | 4 | 38 : 77 | 8 | |
6 | Wolfs Domažlice | 6 | 2 | 4 | 47 : 92 | 8 | |
7 | Oldstars Trnava | 6 | 0 | 6 | 33 : 97 | 6 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
05.06.2021 10:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice | 14 : 0 | |
05.06.2021 10:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 11 : 1 | |
05.06.2021 11:10 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 26 : 0 | |
05.06.2021 11:10 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 9 : 4 | |
05.06.2021 12:20 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 12 : 11 | |
05.06.2021 12:20 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 3 : 16 | |
05.06.2021 13:30 | Field A | Umpire Beta Buky | 11 : 18 | |
05.06.2021 13:30 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 10 : 9 | |
05.06.2021 14:40 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 17 : 2 | |
05.06.2021 14:40 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 2 : 16 | |
05.06.2021 15:50 | Field A | Umpire Beta Buky | 15 : 7 | |
05.06.2021 15:50 | Field B | Umpire Wolfs Domažlice | 5 : 16 | |
05.06.2021 17:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov | 1 : 32 | |
05.06.2021 17:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 8 : 14 | |
06.06.2021 9:00 | Field A | Umpire Beta Buky | 12 : 8 | |
06.06.2021 10:10 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 11 : 10 | |
06.06.2021 10:10 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 10 : 4 | |
06.06.2021 11:20 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 1 : 20 | |
06.06.2021 11:20 | Field B | Umpire Wolfs Domažlice | 10 : 4 | |
06.06.2021 12:30 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 9 : 8 | |
06.06.2021 12:30 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 8 : 14 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
06.06.2021 13:40 | Field A | Umpire Beta Buky | 3 : 24 | SF [2-3] |
06.06.2021 14:50 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 12 : 18 | F [1-W22] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 10 | |
2 | Beta Buky | 8 | |
3 | RED HOTS Plzeň | 7 | |
4 | Trutnov HSM | 6 | |
5 | (j)ELITA Trutnov | 5 | |
6 | Wolfs Domažlice | 4 | |
7 | Oldstars Trnava | 3 |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | (j)ELITA Trutnov | 4 | 4 | 0 | 0 | 31 : 11 | 8 | |
2 | Mimoni Stars | 4 | 2 | 1 | 1 | 18 : 9 | 5 | |
3 | Toucans Havířov | 4 | 1 | 1 | 2 | 16 : 21 | 3 | |
4 | Mor a Mšice | 4 | 1 | 0 | 3 | 17 : 22 | 2 | |
5 | ČKD | 4 | 1 | 0 | 3 | 11 : 30 | 2 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Stingers OST | 4 | 3 | 1 | 39 : 11 | 6 | |
2 | Camperos | 4 | 3 | 1 | 26 : 19 | 6 | |
3 | Hnědý bombarďáci | 4 | 2 | 2 | 18 : 19 | 4 | |
4 | Trutnov Blues | 4 | 1 | 3 | 14 : 48 | 2 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 4 | 1 | 3 | 29 : 29 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
12.06.2021 9:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 0 : 11 | |
12.06.2021 9:50 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 4 : 11 | |
12.06.2021 10:40 | Field A | Umpire Camperos | 4 : 8 | |
12.06.2021 11:30 | Field A | Umpire ČKD | 5 : 3 | |
12.06.2021 12:30 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 8 : 4 | |
12.06.2021 13:20 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 0 : 7 | |
12.06.2021 14:10 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 0 : 4 | |
12.06.2021 15:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 3 : 6 | |
12.06.2021 15:50 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 8 : 3 | |
12.06.2021 16:40 | Field B | Umpire ČKD | 2 : 2 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
12.06.2021 9:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 7 : 1 | |
12.06.2021 9:50 | Field B | Umpire Trutnov Blues | 2 : 8 | |
12.06.2021 10:40 | Field B | Umpire Stingers OST | 5 : 8 | |
12.06.2021 11:30 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci | 2 : 13 | |
12.06.2021 12:30 | Field B | Umpire Trutnov Blues | 2 : 8 | |
12.06.2021 13:20 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 2 : 3 | |
12.06.2021 14:10 | Field A | Umpire Camperos | 0 : 19 | |
12.06.2021 15:00 | Field A | Umpire Stingers OST | 8 : 7 | |
12.06.2021 15:50 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 10 : 1 | |
12.06.2021 16:40 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci | 9 : 11 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
12.06.2021 17:30 | Field B | 5 : 10 | 3RD [2A-2B]* |
12.06.2021 17:30 | Field A | 11 : 1 | F [1A-1B]* |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | (j)ELITA Trutnov | 13 | |
2 | Stingers OST | 11 | |
3 | Mimoni Stars | 10 | |
4 | Camperos | 9 | |
5 | Hnědý bombarďáci | 8 | |
5 | Toucans Havířov | 8 | |
7 | Mor a Mšice | 6 | |
7 | Trutnov Blues | 6 | |
9 | RED HOTS Plzeň | 4 | |
9 | ČKD | 4 |
domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 16.6.2021.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
hřiště softball
homerun: 74
výška HR plotu: 2m
počet HR na zápas: 2
hřiště baseball
homerun: 84
výška HR plotu: 0m
počet HR na zápas: 5
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
rozhodčí zajišťují týmy
sobotní večírek: ano, na hřišti
tipy na ubytování
V případě zájmu kontaktujte: Braňo Deák, brunodeak@gmail.com
tělocvičňa na ZŠ
Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
web: hzsbott.edupage.org
internát MTF
Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
web: internat.mtf.stuba.sk
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 6 | 6 | 0 | 122 : 16 | 12 | |
2 | Waynes Pardubice | 6 | 5 | 1 | 72 : 20 | 11 | |
3 | Oldstars Trnava | 6 | 4 | 2 | 49 : 41 | 10 | |
4 | Oldstars friends | 6 | 2 | 4 | 30 : 69 | 8 | |
5 | Goodsports Devínska Nová Ves | 6 | 2 | 4 | 28 : 56 | 8 | |
6 | RED HOTS Plzeň | 6 | 1 | 5 | 14 : 73 | 7 | |
7 | Angels Trnava | 6 | 1 | 5 | 19 : 59 | 7 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
26.06.2021 10:00 | Field A | Umpire Beta Buky | 11 : 2 | |
26.06.2021 10:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 5 | |
26.06.2021 11:10 | Field A | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves | 6 : 13 | |
26.06.2021 11:10 | Field B | Umpire Angels Trnava | 17 : 0 | |
26.06.2021 12:20 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 3 : 13 | |
26.06.2021 12:20 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 9 : 8 | |
26.06.2021 13:30 | Field A | Umpire Oldstars friends | 0 : 26 | |
26.06.2021 13:30 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 2 | |
26.06.2021 14:40 | Field A | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves | 3 : 26 | |
26.06.2021 14:40 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 2 : 8 | |
26.06.2021 15:50 | Field A | Umpire Oldstars friends | 8 : 1 | |
26.06.2021 15:50 | Field B | Umpire Beta Buky | 4 : 13 | |
26.06.2021 17:00 | Field A | Umpire Angels Trnava | 5 : 7 | |
26.06.2021 17:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 8 : 2 | |
27.06.2021 8:00 | Field A | Umpire Oldstars friends | 2 : 3 | |
27.06.2021 9:10 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 28 : 2 | |
27.06.2021 9:10 | Field B | Umpire Angels Trnava | 4 : 8 | |
27.06.2021 10:20 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 16 : 2 | |
27.06.2021 10:20 | Field B | Umpire Beta Buky | 8 : 2 | |
27.06.2021 11:30 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 21 : 3 | |
27.06.2021 12:40 | Field A | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves | 16 : 5 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.06.2021 13:50 | Field A | Umpire Beta Buky | 11 : 1 | SF [2-3] |
27.06.2021 15:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 7 : 6 | F [1-W22] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 10 | |
2 | Waynes Pardubice | 8 | |
3 | Oldstars Trnava | 7 | |
4 | Oldstars friends | 6 | |
5 | Goodsports Devínska Nová Ves | 5 | |
6 | RED HOTS Plzeň | 4 | |
7 | Angels Trnava | 3 |
pořadatel: Česká softballová asociace
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Camperos | 4 | 4 | 0 | 17 : 10 | 8 | |
2 | RED HOTS Plzeň | 4 | 2 | 2 | 31 : 17 | 4 | |
3 | (j)ELITA Trutnov | 4 | 2 | 2 | 23 : 12 | 4 | |
4 | Hnědý bombarďáci | 4 | 2 | 2 | 21 : 23 | 4 | |
5 | ČKD | 4 | 0 | 4 | 8 : 38 | 0 |
Group: B | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Toucans Havířov | 5 | 3 | 2 | 0 | 45 : 17 | 8 | |
2 | Stingers OST | 5 | 4 | 0 | 1 | 32 : 34 | 8 | |
3 | Mimoni Stars | 5 | 3 | 1 | 1 | 32 : 16 | 7 | |
4 | Barons Wroclaw | 5 | 2 | 1 | 2 | 40 : 23 | 5 | |
5 | Mor a Mšice | 5 | 1 | 0 | 4 | 16 : 40 | 2 | |
6 | Pandí gang | 5 | 0 | 0 | 5 | 12 : 47 | 0 |
Group: Place 9-11 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Mor a Mšice | 2 | 2 | 0 | 13 : 8 | 4 | |
2 | Pandí gang | 2 | 1 | 1 | 9 : 9 | 2 | |
3 | ČKD | 2 | 0 | 2 | 6 : 11 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
17.07.2021 9:00 | Field A | Umpire Camperos | 4 : 7 | |
17.07.2021 10:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci | 3 : 2 | |
17.07.2021 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST | 13 : 1 | |
17.07.2021 13:00 | Field A | Umpire ČKD | 0 : 1 | |
17.07.2021 14:00 | Field A | Umpire Pandí gang | 2 : 1 | |
17.07.2021 16:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 3 : 5 | |
17.07.2021 17:00 | Field A | Umpire Camperos | 8 : 6 | |
17.07.2021 18:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov | 8 : 5 | |
18.07.2021 9:00 | Field B | Umpire Camperos | 13 : 0 | |
18.07.2021 10:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 12 : 6 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
17.07.2021 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 5 : 6 | |
17.07.2021 10:00 | Field B | Umpire Pandí gang | 7 : 8 | |
17.07.2021 11:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 9 : 9 | |
17.07.2021 12:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov | 10 : 0 | |
17.07.2021 12:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw | 8 : 0 | |
17.07.2021 13:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 2 : 4 | |
17.07.2021 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 15 : 0 | |
17.07.2021 15:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci | 1 : 11 | |
17.07.2021 15:00 | Field B | Umpire ČKD | 2 : 13 | |
17.07.2021 16:00 | Field B | Umpire Stingers OST | 5 : 5 | |
17.07.2021 17:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 3 : 12 | |
17.07.2021 18:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw | 9 : 8 | |
18.07.2021 8:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci | 8 : 3 | |
18.07.2021 9:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov | 0 : 5 | |
18.07.2021 10:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 4 : 5 |
Group: Place 9-11 | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
17.07.2021 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 5 : 6 | |
18.07.2021 11:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci | 3 : 4 | |
18.07.2021 13:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw | 7 : 3 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
18.07.2021 11:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov | 7 : 1 | QF [2A-3B] UMP 1B |
18.07.2021 12:00 | Field A | Umpire Camperos | 6 : 7 | QF [2B-3A] UMP 1A |
18.07.2021 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 11 : 10 | 7TH [4A-4B]* UMP 5B |
18.07.2021 13:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov | 6 : 8 | SF [1B-W26] UMP W28 |
18.07.2021 14:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 2 : 5 | SF [1A-W28] UMP W26 |
18.07.2021 14:00 | Field B | Umpire ČKD | 9 : 4 | 5TH [L26-L28]* UMP 5A |
18.07.2021 15:00 | Field B | Umpire Stingers OST | 9 : 4 | 3RD [L30-L32]* UMP L28 |
18.07.2021 15:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 4 : 1 | F [W30-W32]* UMP L26 |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | (j)ELITA Trutnov | 14 | |
2 | RED HOTS Plzeň | 12 | |
3 | Camperos | 11 | |
4 | Toucans Havířov | 10 | |
5 | Mimoni Stars | 9 | |
6 | Stingers OST | 8 | |
7 | Hnědý bombarďáci | 7 | |
8 | Barons Wroclaw | 6 | |
9 | Mor a Mšice | 5 | |
10 | Pandí gang | 4 | |
11 | ČKD | 3 |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Ubytování
Hostel Trim
Penzion Fajn
GPS Svítkov: 50.022741, 15.716618
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UCE Travellers | 5 | 4 | 1 | 0 | 75 : 23 | 9 | |
2 | Waynes Pardubice | 5 | 4 | 1 | 0 | 99 : 34 | 9 | |
3 | Beta Buky | 5 | 3 | 0 | 2 | 92 : 52 | 6 | |
4 | Trutnov HSM | 5 | 2 | 0 | 3 | 57 : 70 | 4 | |
5 | Sloths | 5 | 0 | 1 | 4 | 31 : 72 | 1 | |
6 | Perfect Strangers | 5 | 0 | 1 | 4 | 15 : 118 | 1 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
24.07.2021 9:00 | Field A | 16 : 18 | |
24.07.2021 10:10 | Field A | 2 : 40 | |
24.07.2021 10:10 | Field B | 9 : 7 | |
24.07.2021 11:20 | Field A | 6 : 6 | |
24.07.2021 12:30 | Field A | 6 : 16 | |
24.07.2021 12:30 | Field B | 14 : 6 | |
24.07.2021 13:40 | Field A | 13 : 17 | |
24.07.2021 14:50 | Field A | 16 : 15 | |
24.07.2021 14:50 | Field B | 21 : 1 | |
24.07.2021 16:00 | Field A | 8 : 8 | |
24.07.2021 17:10 | Field A | 17 : 4 | |
24.07.2021 17:10 | Field B | 2 : 19 | |
25.07.2021 9:00 | Field A | 21 : 1 | |
25.07.2021 10:10 | Field A | 3 : 21 | |
25.07.2021 10:10 | Field B | 2 : 34 | |
25.07.2021 11:20 | Field A | 10 : 15 | SF [2-3] |
25.07.2021 12:30 | Field A | 17 : 8 | SF [1-4] |
25.07.2021 12:30 | Field B | 19 : 3 | 5TH [5-6] |
25.07.2021 13:40 | Field A | 9 : 8 | 3RD [L16-L17]* |
25.07.2021 14:50 | Field A | 13 : 9 | F [W16-W17]* |
# | TEAM | |
---|---|---|
1 | UCE Travellers | |
2 | Beta Buky | |
3 | Waynes Pardubice | |
4 | Trutnov HSM | |
5 | Sloths | |
6 | Perfect Strangers |
Rozhodčí zajišťuje pořadatel
Hrací míče flexi ´12
Hraje se co-ed, tedy 5+5 (lze však i 4+5, 4+4), půjčování hráčů dovoleno
Nic se nemění
Přihlášky na jaksch.karel@seznam.cz
FB event: 42 Cup 2021
domácí klub: Baseball Plzeň
web: www.plzen.probaseball.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 4.8.2021.
hřiště Spálené poříčí
baseballové hřiště
5 HR na zápas
bufet ano
hřiště Božkov
travnatý fotbalák
parkoviště GPS 49.7300544N, 13.4232950E
www.bozkovskyostrov.cz
mapa zde
5 HR na zápas (levé a střední pole)
bufet ano (občas)
Provozní řád Božkovského ostrova
tipy na ubytování
VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 6 | 6 | 0 | 73 : 40 | 12 | |
2 | Oldstars Trnava | 6 | 4 | 2 | 76 : 46 | 10 | |
3 | Trutnov HSM | 6 | 4 | 2 | 49 : 47 | 10 | |
4 | Softball ZČU | 6 | 3 | 3 | 54 : 56 | 9 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 6 | 2 | 4 | 58 : 56 | 8 | |
6 | Karlínský gang | 6 | 1 | 5 | 38 : 92 | 7 | |
7 | Wolfs Domažlice | 6 | 1 | 5 | 51 : 62 | 7 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
14.08.2021 9:00 | Field Božkov | Umpire Wolfs Domažlice | 10 : 4 | |
14.08.2021 10:00 | Field Božkov | Umpire RED HOTS Plzeň | 9 : 10 | |
14.08.2021 11:00 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU | 3 : 26 | |
14.08.2021 12:00 | Field Božkov | Umpire Oldstars Trnava | 8 : 7 | |
14.08.2021 13:00 | Field Božkov | Umpire Karlínský gang | 16 : 3 | |
14.08.2021 14:00 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU | 3 : 13 | |
14.08.2021 14:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Wolfs Domažlice | 2 : 21 | |
14.08.2021 15:00 | Field Božkov | Umpire Trutnov HSM | 10 : 3 | |
14.08.2021 15:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire RED HOTS Plzeň | 7 : 12 | |
14.08.2021 16:00 | Field Božkov | Umpire Karlínský gang | 11 : 10 | |
14.08.2021 16:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 12 | |
14.08.2021 17:00 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU | 8 : 4 | |
14.08.2021 17:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire RED HOTS Plzeň | 8 : 7 | |
14.08.2021 18:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Oldstars Trnava | 13 : 11 | |
15.08.2021 9:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Karlínský gang | 10 : 9 | |
15.08.2021 9:00 | Field Božkov | Umpire Oldstars Trnava | 9 : 8 | |
15.08.2021 10:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire RED HOTS Plzeň | 15 : 14 | |
15.08.2021 10:00 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice | 15 : 17 | |
15.08.2021 11:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Wolfs Domažlice | 6 : 5 | |
15.08.2021 11:00 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice | 5 : 10 | |
15.08.2021 12:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Trutnov HSM | 16 : 3 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
15.08.2021 13:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Waynes Pardubice | 8 : 7 | SF [2-3] |
15.08.2021 14:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Trutnov HSM | 13 : 15 | F [1-W22] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Oldstars Trnava | 10 | |
2 | Waynes Pardubice | 8 | |
3 | Trutnov HSM | 7 | |
4 | Softball ZČU | 6 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 5 | |
6 | Karlínský gang | 4 | |
7 | Wolfs Domažlice | 3 |
domácí klub: Wolfs Domažlice
web: www.wolfs.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 18.8.2021.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
hraje se 50 minut + dohrávka
homerun: 85m
výška HR: 1m
počet HR na zápas: 5
rozhodčí zajišťují týmy
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
Druhé hřiště není potřeba.
tipy na ubytování
Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
K dispozici je už do pátku tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
(vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
kontakt: tel 776 827 610
cena 50,-Kč / osoba /den
Další možnost ubytování je na intru u náměstí.
Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 4 | 4 | 0 | 61 : 27 | 8 | |
2 | Beta Buky | 4 | 3 | 1 | 66 : 19 | 7 | |
3 | Oldstars Trnava | 4 | 3 | 1 | 34 : 38 | 7 | |
4 | Trutnov HSM | 4 | 1 | 3 | 25 : 38 | 5 | |
5 | Wolfs Domažlice | 4 | 1 | 3 | 29 : 67 | 5 | |
6 | RED HOTS Plzeň | 4 | 0 | 4 | 27 : 53 | 4 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
28.08.2021 9:00 | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 10 | |
28.08.2021 10:05 | Umpire RED HOTS Plzeň | 0 : 11 | |
28.08.2021 11:10 | Umpire Wolfs Domažlice | 5 : 10 | |
28.08.2021 12:15 | Umpire Trutnov HSM | 8 : 7 | |
28.08.2021 13:20 | Umpire Oldstars Trnava | 3 : 21 | |
28.08.2021 14:25 | Umpire Beta Buky | 6 : 5 | |
28.08.2021 15:30 | Umpire Wolfs Domažlice | 23 : 3 | |
28.08.2021 16:35 | Umpire Waynes Pardubice | 4 : 17 | |
28.08.2021 17:40 | Umpire Trutnov HSM | 8 : 27 | |
29.08.2021 8:30 | Umpire Waynes Pardubice | 3 : 17 | |
29.08.2021 9:35 | Umpire Trutnov HSM | 9 : 18 | |
29.08.2021 10:40 | Umpire RED HOTS Plzeň | 12 : 8 | |
29.08.2021 11:45 | Umpire Oldstars Trnava | -:- | |
29.08.2021 12:50 | Umpire Beta Buky | -:- | |
29.08.2021 13:55 | Umpire Wolfs Domažlice | -:- |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.08.2021 15:00 | -:- | SF [2-3] UMP 1 |
29.08.2021 16:05 | -:- | F [1-W16] UMP L16 |
domácí klub: Pegas Sedlčany
web: www.pegas.sedlcany.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 15.9.2021.
Hřiště A
Hrát se bude na novém hřišti Pegasu, dříve hřiště B (fotbalák).
https://mapy.cz/s/rezahaloro
homerun: 84m
výška HR plotu: 1m
počet HR na zápas: 5
Hřiště B
Původní softballové hřiště
https://mapy.cz/s/hetuseboto
homerun: 76,2m
výška HR plotu: 1-2m
počet HR na zápas: 2
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
šatny: ano (3)
WC: ano
sprchy: ne
občerstvení na hřišti: ano
rozhodčí:
sobotní večírek: možná táborák
Pro bližší info klikněte sem.
tipy na ubytování
http://www.pegas.sedlcany.cz/files/documents/h_ubytovani.pdf
Možné je i ubytování ve vlastních stanech na v areálu Pegasu nebo v tělocvičně za 80 Kč na osobu a noc (domluvte se ve škole).
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RED HOTS Plzeň | 6 | 4 | 2 | 84 : 63 | 10 | |
2 | Trutnov HSM | 6 | 4 | 2 | 84 : 53 | 10 | |
3 | Waynes Pardubice | 6 | 4 | 2 | 78 : 36 | 10 | |
4 | Oldstars Trnava | 6 | 4 | 2 | 103 : 47 | 10 | |
5 | Karlínský gang | 6 | 3 | 3 | 74 : 75 | 9 | |
6 | 42 Crew | 6 | 2 | 4 | 36 : 92 | 8 | |
7 | Pegas Sedlčany | 6 | 0 | 6 | 25 : 118 | 6 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
25.09.2021 10:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 2 : 22 | |
25.09.2021 10:00 | Field B | Umpire Pořadatel | 2 : 16 | |
25.09.2021 11:10 | Field A | Umpire Pořadatel | 7 : 25 | |
25.09.2021 11:10 | Field B | Umpire Karlínský gang | 9 : 13 | |
25.09.2021 12:20 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 9 : 7 | |
25.09.2021 12:20 | Field B | Umpire Pegas Sedlčany | 10 : 7 | |
25.09.2021 13:30 | Field A | Umpire Pořadatel | 3 : 10 | |
25.09.2021 13:30 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 4 : 17 | |
25.09.2021 14:40 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 15 : 14 | |
25.09.2021 14:40 | Field B | Umpire Pořadatel | 12 : 20 | |
25.09.2021 15:50 | Field A | Umpire 42 Crew | 17 : 18 | |
25.09.2021 15:50 | Field B | Umpire Pořadatel | 16 : 2 | |
25.09.2021 17:00 | Field A | Umpire Pořadatel | 22 : 0 | |
25.09.2021 17:00 | Field B | Umpire Pegas Sedlčany | 8 : 16 | |
26.09.2021 9:00 | Field A | Umpire Pořadatel | 2 : 17 | |
26.09.2021 10:10 | Field A | Umpire Pořadatel | 15 : 12 | |
26.09.2021 10:10 | Field B | Umpire Karlínský gang | 10 : 7 | |
26.09.2021 11:20 | Field A | Umpire Pegas Sedlčany | 23 : 2 | |
26.09.2021 11:20 | Field B | Umpire Pořadatel | 13 : 7 | |
26.09.2021 12:30 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 28 : 3 | |
26.09.2021 12:30 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 12 : 10 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
26.09.2021 13:40 | Field A | Umpire Pořadatel | 8 : 12 | SF [2-3] |
26.09.2021 14:50 | Field A | Umpire Pořadatel | 9 : 12 | F [1-W22] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 10 | |
2 | RED HOTS Plzeň | 8 | |
3 | Trutnov HSM | 7 | |
4 | Oldstars Trnava | 6 | |
5 | Karlínský gang | 5 | |
6 | 42 Crew | 4 | |
7 | Pegas Sedlčany | 3 |
Pořádá Česká slowpitchová liga
Coed slowpitch | Open
V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
Muži minimálně 35+ / ročník 1986 a starší
Ženy minimálně 30+ / ročník 1991 a starší
hřiště TJ Lokomotiva Louny
www.basesoft-louny.cz
GPS: 50.3615503N, 13.7868181E
Masarykovy sady, 440 00 Louny
Nedaleko od Výstaviště Louny
bufet ano
toalety ano
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 4 | 4 | 0 | 49 : 15 | 8 | |
2 | Sparks Mladé Buky | 4 | 3 | 1 | 49 : 20 | 6 | |
3 | (j)ELITA Trutnov | 4 | 2 | 2 | 44 : 35 | 4 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 4 | 1 | 3 | 16 : 39 | 2 | |
5 | CIT Praha | 4 | 0 | 4 | 15 : 64 | 0 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
28.09.2021 9:00 | 8 : 5 | |
28.09.2021 9:50 | 11 : 3 | |
28.09.2021 10:40 | 6 : 3 | |
28.09.2021 11:30 | 5 : 13 | |
28.09.2021 12:20 | 2 : 18 | |
28.09.2021 13:10 | 0 : 14 | |
28.09.2021 14:00 | 1 : 25 | |
28.09.2021 14:50 | 11 : 7 | |
28.09.2021 15:40 | 14 : 5 | |
28.09.2021 16:30 | 18 : 4 | |
28.09.2021 17:20 | 3 : 10 | F [1-2] |
# | TEAM | |
---|---|---|
1 | Sparks Mladé Buky | |
2 | Waynes Pardubice | |
3 | (j)ELITA Trutnov | |
4 | RED HOTS Plzeň | |
5 | CIT Praha |
Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Stingers OST | 2 | 2 | 0 | 27 : 9 | 4 | |
2 | RED HOTS Plzeň | 2 | 1 | 1 | 18 : 15 | 2 | |
3 | Pandí gang | 2 | 0 | 2 | 4 : 25 | 0 |
Group: D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Mimoni Stars | 2 | 2 | 0 | 19 : 6 | 4 | |
2 | OSL | 2 | 1 | 1 | 14 : 6 | 2 | |
3 | Toucans Havířov | 2 | 0 | 2 | 3 : 24 | 0 |
Group: Play off Classic Trophy A | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Pandí gang | 2 | 2 | 0 | 0 | 16 : 2 | 4 | |
2 | ČKD | 2 | 0 | 1 | 1 | 9 : 12 | 1 | |
3 | Hnědý bombarďáci | 2 | 0 | 1 | 1 | 7 : 18 | 1 |
Group: Play off Classic Trophy B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Slowpitch Arrows | 2 | 1 | 1 | 11 : 11 | 2 | |
2 | Toucans Havířov | 2 | 1 | 1 | 12 : 12 | 2 | |
2 | Bur(j)ani Swítkow | 2 | 1 | 1 | 12 : 12 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.10.2021 9:00 | Field Mnětice A | Umpire Pořadatel | 10 : 1 | A ROUND 1 |
02.10.2021 9:00 | Field Mnětice B | Umpire Pořadatel | 8 : 4 | A ROUND 1 |
02.10.2021 10:00 | Field Mnětice A | Umpire Pořadatel | 15 : 4 | [L5-L6]* |
02.10.2021 10:00 | Field Mnětice B | Umpire Pořadatel | 0 : 12 | [W5-W6]* |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.10.2021 8:50 | Field Staré Čívice A | Umpire Pandí gang | 9 : 8 | B ROUND 1 |
02.10.2021 8:50 | Field Staré Čívice B | Umpire Mimoni Stars | 4 : 7 | B ROUND 1 |
02.10.2021 10:30 | Field Staré Čívice A | Umpire Toucans Havířov | 5 : 11 | [W3-W4]* |
02.10.2021 10:30 | Field Staré Čívice B | Umpire RED HOTS Plzeň | 7 : 2 | [L3-L4]* |
Group: C | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.10.2021 8:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Camperos | 0 : 16 | |
02.10.2021 9:40 | Field Staré Čívice B | Umpire OSL | 9 : 4 | |
02.10.2021 11:20 | Field Staré Čívice A | Umpire Barons Wroclaw | 11 : 9 |
Group: D | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.10.2021 8:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Hnědý bombarďáci | 4 : 5 | |
02.10.2021 9:40 | Field Staré Čívice A | Umpire Stingers OST | 14 : 2 | |
02.10.2021 11:20 | Field Staré Čívice B | Umpire Slowpitch Arrows | 1 : 10 |
Group: Play off Classic Trophy A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.10.2021 12:10 | Field Staré Čívice B | Umpire Hnědý bombarďáci | 5 : 2 | |
02.10.2021 14:40 | Field Staré Čívice A | Umpire ČKD | 0 : 11 | |
02.10.2021 16:20 | Field Staré Čívice B | Umpire Stingers OST | 7 : 7 |
Group: Play off Classic Trophy B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.10.2021 12:10 | Field Staré Čívice A | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 6 : 5 | |
02.10.2021 14:40 | Field Staré Čívice B | Umpire Slowpitch Arrows | 7 : 6 | |
02.10.2021 16:20 | Field Staré Čívice A | Umpire Mimoni Stars | 6 : 5 |
Group: Play off Elite Trophy 5-8 | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.10.2021 13:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Pandí gang | 12 : 6 | SF [2A-2D]* |
02.10.2021 13:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Toucans Havířov | 3 : 10 | SF [2B-2C]* |
02.10.2021 15:30 | Field Staré Čívice B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 7 : 4 | 3RD [L17-L18]* |
02.10.2021 15:30 | Field Staré Čívice A | Umpire Barons Wroclaw | 6 : 7 | F [W17-W18]* |
Group: Play off Master Trophy 1-4 | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.10.2021 13:50 | Field Staré Čívice B | Umpire OSL | 5 : 3 | SF [1A-1D]* |
02.10.2021 13:50 | Field Staré Čívice A | Umpire Camperos | 5 : 13 | SF [1B-1C]* |
02.10.2021 17:10 | Field Staré Čívice B | Umpire Mor a Mšice | 1 : 3 | 3RD [L19-L20]* |
02.10.2021 17:10 | Field Staré Čívice A | Umpire RED HOTS Plzeň | 8 : 7 | F [W19-W20]* |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | (j)ELITA Trutnov | 17 | |
2 | Stingers OST | 15 | |
3 | Barons Wroclaw | 14 | |
4 | Mimoni Stars | 13 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 12 | |
6 | Mor a Mšice | 11 | |
7 | OSL | 10 | |
8 | Camperos | 9 | |
9 | Pandí gang | 8 | |
9 | Slowpitch Arrows | 8 | |
11 | Bur(j)ani Swítkow | 6 | |
11 | ČKD | 6 | |
13 | Toucans Havířov | 4 | |
13 | Hnědý bombarďáci | 4 |
domcí klub: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 29.9.2021.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
šatny: ne
WC: ano
sprchy: ne
občerstvení na hřišti: ano
hřiště Staré Čívice
https://mapy.cz/s/2MdI6
GPS: 50.0191258N, 15.6916072E
Hraje se 45 minut + dohrávka
Remíza ne
HR limit 5
Každý s každým & play off pro 3
tipy na ubytování
Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy
Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.
Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 7 | 7 | 0 | 120 : 38 | 14 | |
2 | Trutnov HSM | 7 | 6 | 1 | 96 : 60 | 13 | |
3 | Oldstars Trnava | 7 | 4 | 3 | 84 : 69 | 11 | |
4 | Waynes Pardubice | 7 | 4 | 3 | 88 : 67 | 11 | |
5 | Mor a Mšice | 7 | 3 | 4 | 61 : 54 | 10 | |
6 | RED HOTS Plzeň | 7 | 2 | 5 | 47 : 100 | 9 | |
7 | Karlínský gang | 7 | 2 | 5 | 56 : 92 | 9 | |
8 | The Lightsabers | 7 | 0 | 7 | 28 : 100 | 7 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
09.10.2021 9:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 7 : 4 | |
09.10.2021 9:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel | 7 : 14 | |
09.10.2021 10:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 15 : 6 | |
09.10.2021 10:30 | Field Svítkov | Umpire Trutnov HSM | 6 : 5 | |
09.10.2021 11:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 12 : 11 | |
09.10.2021 11:30 | Field Svítkov | Umpire Mor a Mšice | 2 : 22 | |
09.10.2021 12:30 | Field Staré Čívice | Umpire Oldstars Trnava | 4 : 22 | |
09.10.2021 12:30 | Field Svítkov | Umpire RED HOTS Plzeň | 12 : 10 | |
09.10.2021 13:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 7 : 13 | |
09.10.2021 13:30 | Field Svítkov | Umpire Oldstars Trnava | 8 : 19 | |
09.10.2021 14:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 14 : 2 | |
09.10.2021 14:30 | Field Svítkov | Umpire Waynes Pardubice | 13 : 7 | |
09.10.2021 15:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 10 : 13 | |
09.10.2021 15:30 | Field Svítkov | Umpire Beta Buky | 3 : 23 | |
09.10.2021 16:30 | Field Staré Čívice | Umpire Karlínský gang | 6 : 15 | |
09.10.2021 16:30 | Field Svítkov | Umpire The Lightsabers | 18 : 9 | |
10.10.2021 9:00 | Field Staré Čívice | Umpire Mor a Mšice | 7 : 4 | |
10.10.2021 9:00 | Field Svítkov | Umpire Trutnov HSM | 13 : 12 | |
10.10.2021 10:00 | Field Staré Čívice | Umpire The Lightsabers | 5 : 13 | |
10.10.2021 10:00 | Field Svítkov | Umpire RED HOTS Plzeň | 12 : 11 | |
10.10.2021 11:00 | Field Staré Čívice | Umpire Beta Buky | 11 : 2 | |
10.10.2021 11:00 | Field Svítkov | Umpire Waynes Pardubice | 14 : 8 | |
10.10.2021 12:00 | Field Staré Čívice | Umpire Oldstars Trnava | 1 : 23 | |
10.10.2021 12:00 | Field Svítkov | Umpire Karlínský gang | 18 : 2 | |
10.10.2021 13:00 | Field Staré Čívice | Umpire RED HOTS Plzeň | 13 : 12 | |
10.10.2021 13:00 | Field Svítkov | Umpire Waynes Pardubice | 3 : 11 | |
10.10.2021 14:00 | Field Staré Čívice | Umpire Trutnov HSM | 13 : 11 | |
10.10.2021 14:00 | Field Svítkov | Umpire The Lightsabers | 17 : 5 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
10.10.2021 15:00 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 6 : 8 | SF [2-3] |
10.10.2021 16:00 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel | 24 : 6 | F [1-W29] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 11 | |
2 | Oldstars Trnava | 9 | |
3 | Trutnov HSM | 8 | |
4 | Waynes Pardubice | 7 | |
5 | Mor a Mšice | 6 | |
6 | RED HOTS Plzeň | 5 | |
7 | Karlínský gang | 4 | |
8 | The Lightsabers | 3 |
Turnaj je součástí iLigy.
Startovné:
Číslo účtu: 2700920253 / 2010
Splatnost: 19.1.2022
Týmy:
Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
Ve skupinách remíza platí.
V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.
Pálky viz. soutěžní řád ČSL.
Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice Black | 4 | 2 | 1 | 1 | 15 : 10 | 5 | |
2 | Waynes Pardubice Red | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 : 11 | 5 | |
3 | Waynes Pardubice Navy | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 : 15 | 2 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
29.01.2022 10:40 | 4 : 2 | |
29.01.2022 11:30 | 3 : 3 | |
29.01.2022 12:20 | 2 : 6 | |
29.01.2022 13:10 | 5 : 3 | |
29.01.2022 14:00 | 0 : 5 | |
29.01.2022 14:50 | 2 : 1 |
# | TEAM | iLIGA | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice Black | 0 | |
2 | Waynes Pardubice Red | 0 | |
3 | Waynes Pardubice Navy | 0 |
QF, SF – výše nasazený tým si volí jestli je domácí nebo host
* los
Turnaj je součástí iLigy.
Startovné:
Číslo účtu: 2700920253 / 2010
Splatnost: 16.3.2022
Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
Ve skupinách remíza platí.
V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.
Pálky viz. soutěžní řád ČSL.
Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice Navy | 6 | 4 | 2 | 21 : 22 | 8 | |
2 | Waynes Pardubice White | 6 | 2 | 4 | 22 : 21 | 4 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
26.03.2022 9:40 | 2 : 8 | |
26.03.2022 10:30 | 4 : 0 | |
26.03.2022 11:20 | 0 : 7 | |
26.03.2022 12:10 | 7 : 3 | |
26.03.2022 13:00 | 4 : 1 | |
26.03.2022 13:50 | 4 : 3 |
QF, SF – výše nasazený tým si volí jestli je domácí nebo host
* los
Vážení softballoví přátelé,
po delší odmlce a hlavně z důvodu, že uplynulé 2 roky moc nedovolily se sejít (mimo vytíženou sezónu) na hřišti, jsem se rozhodl uspořádat rozhodcovský seminář – SLOWPITCH.
Termín: sobota 26. března 2022 od 14 hod.
Lokace: Městský Softballový a Baseballový stadion Choceň (U Koupaliště 1724, Choceň)
Předběžný harmonogram:
blok I. – praxe => postavení na HP + strikezone + illegal pitch (hřiště)
blok II. – praxe => 1men / 2 men system – pohyby na metách (hřiště)
blok III. – teorie => diskuze na různá témata (turnaje ESF, …) + možná i videorozbory
Pro ty co by chtěli zůstat i poté déle, tak lze dohodnout navečer i BOWLING a popř. mohu zajistit i nocleh (to bych potřeboval vědět co nejdříve).
Prosím o info, zda-li se chystáte přijet nebo zda-li víte, že ne (popř. zatím nevíte).
P.S. Raději upozorním – náklady na dopravu ani ubytování se bohužel nehradí, jelikož se jedná o seminář z mé osobní iniciativy (pouze pod patronací KR ČSA).
S pozdravem
Pavel Podhájecký
WBSC Europe Slowpitch Umpire
+420732902436
p.podhajecky@centrum.cz
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | (j)ELITA Trutnov | 2 | 2 | 0 | 17 : 4 | 4 | |
2 | Barons Wroclaw | 2 | 1 | 1 | 8 : 13 | 2 | |
3 | Hnědý bombarďáci | 2 | 0 | 2 | 3 : 11 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Stingers OST | 2 | 2 | 0 | 17 : 9 | 4 | |
2 | Mor a Mšice | 2 | 1 | 1 | 7 : 6 | 2 | |
3 | ČKD | 2 | 0 | 2 | 8 : 17 | 0 |
Group: C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Toucans Havířov | 2 | 2 | 0 | 18 : 6 | 4 | |
2 | Mimoni Stars | 2 | 1 | 1 | 7 : 12 | 2 | |
3 | Tragédi | 2 | 0 | 2 | 6 : 13 | 0 |
Group: D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | RED HOTS Plzeň | 2 | 2 | 0 | 24 : 4 | 4 | |
2 | Camperos | 2 | 1 | 1 | 11 : 17 | 2 | |
3 | OSL | 2 | 0 | 2 | 3 : 17 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
15.04.2022 8:50 | Field S | 0 : 7 | |
15.04.2022 10:30 | Field S | 4 : 3 | |
15.04.2022 12:10 | Field S | 10 : 4 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
15.04.2022 8:00 | Field B | 1 : 5 | |
15.04.2022 9:40 | Field B | 2 : 5 | |
15.04.2022 11:20 | Field B | 12 : 7 |
Group: C | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
15.04.2022 8:00 | Field S | 4 : 3 | |
15.04.2022 9:40 | Field S | 3 : 9 | |
15.04.2022 11:20 | Field S | 9 : 3 |
Group: D | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
15.04.2022 8:50 | Field B | 1 : 9 | |
15.04.2022 10:30 | Field B | 8 : 2 | |
15.04.2022 12:10 | Field B | 2 : 16 |
Group: Play off Classic Trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
15.04.2022 13:20 | Field S | 14 : 5 | SF [3A-3D]* |
15.04.2022 13:20 | Field B | 3 : 7 | SF [3B-3C]* |
15.04.2022 15:50 | Field B | 3 : 2 | 3RD [L13-L14]* |
15.04.2022 15:50 | Field S | 7 : 10 | F [W13-W14]* |
Group: Play off Elite Trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
15.04.2022 14:10 | Field S | 18 : 1 | SF [2A-2D]* |
15.04.2022 14:10 | Field B | 3 : 4 | SF [2B-2C]* |
15.04.2022 16:40 | Field B | 6 : 5 | 3RD [L15-L16]* |
15.04.2022 16:40 | Field S | 10 : 7 | F [W15-W16]* |
Group: Play off Master Trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
15.04.2022 15:00 | Field S | 8 : 1 | SF [1A-1D]* |
15.04.2022 15:00 | Field B | 5 : 10 | SF [1B-1C]* |
15.04.2022 17:30 | Field B | 4 : 7 | 3RD [L17-L18]* |
15.04.2022 17:30 | Field S | 0 : 14 | F [W17-W18]* |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | Toucans Havířov | 15 | |
2 | (j)ELITA Trutnov | 13 | |
3 | Stingers OST | 12 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 11 | |
5 | Barons Wroclaw | 10 | |
6 | Mimoni Stars | 9 | |
7 | Camperos | 8 | |
8 | Mor a Mšice | 7 | |
9 | Tragédi | 6 | |
10 | Hnědý bombarďáci | 5 | |
11 | OSL | 4 | |
12 | ČKD | 3 |