Kategorie ▾
|
domácí klub: Wolfs Domažlice
web: www.wolfs.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 20.4.2022.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
hraje se 50 minut + dohrávka
homerun: 85m
výška HR: 1m
počet HR na zápas: 5
rozhodčí zajišťují týmy
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
Druhé hřiště bude upřesněno později.
tipy na ubytování
Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
K dispozici je už do pátku tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
(vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
kontakt: tel 776 827 610
cena 50,-Kč / osoba /den
Další možnost ubytování je na intru u náměstí.
Sporthotel
Palackého 230, 34401 Domažlice
www.sportoviste-domazlice.cz/sporthotel
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 4 | 4 | 0 | 61 : 18 | 8 | |
2 | RED HOTS Plzeň | 4 | 3 | 1 | 37 : 40 | 7 | |
3 | Softball ZČU | 4 | 1 | 3 | 33 : 35 | 5 | |
4 | Oldstars Trnava | 4 | 1 | 3 | 22 : 41 | 5 | |
5 | Wolfs Domažlice | 4 | 1 | 3 | 32 : 51 | 5 |
Group: B-QF | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Oldstars Trnava | 2 | 2 | 0 | 20 : 3 | 4 | |
2 | Softball ZČU | 2 | 1 | 1 | 8 : 14 | 3 | |
3 | Wolfs Domažlice | 2 | 0 | 2 | 9 : 20 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.04.2022 9:00 | Umpire RED HOTS Plzeň | 6 : 17 | |
30.04.2022 10:00 | Umpire Wolfs Domažlice | 7 : 11 | |
30.04.2022 11:00 | Umpire Oldstars Trnava | 5 : 10 | |
30.04.2022 12:00 | Umpire Waynes Pardubice | 11 : 8 | |
30.04.2022 13:00 | Umpire Softball ZČU | 2 : 17 | |
30.04.2022 14:00 | Umpire Waynes Pardubice | 13 : 7 | |
30.04.2022 15:00 | Umpire Softball ZČU | 9 : 7 | |
30.04.2022 16:00 | Umpire Wolfs Domažlice | 18 : 2 | |
30.04.2022 17:00 | Umpire RED HOTS Plzeň | 4 : 6 | |
30.04.2022 18:00 | Umpire Oldstars Trnava | 16 : 9 |
Group: B-QF | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.05.2022 9:00 | Umpire RED HOTS Plzeň | 6 : 8 | |
01.05.2022 11:30 | Umpire Wolfs Domažlice | 0 : 8 | |
01.05.2022 12:45 | Umpire Softball ZČU | 12 : 3 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.05.2022 10:15 | Umpire Oldstars Trnava | 25 : 5 | SF [1-2] UMP 4 |
01.05.2022 14:00 | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 10 | SF [L12-WQF] UMP W12 |
01.05.2022 15:15 | Umpire RED HOTS Plzeň | 12 : 10 | F [W12-W15] UMP L15 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 8 | |
2 | Oldstars Trnava | 6 | |
3 | RED HOTS Plzeň | 5 | |
4 | Softball ZČU | 4 | |
5 | Wolfs Domažlice | 3 |
domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 12.5.2022.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
hřiště softball
homerun: 74
výška HR plotu: 2m
počet HR na zápas: 2
hřiště baseball
homerun: 84
výška HR plotu: 0m
počet HR na zápas: 5
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
rozhodčí zajišťují týmy
sobotní večírek: ano, na hřišti
tipy na ubytování
V případě zájmu kontaktujte: Braňo Deák, brunodeak@gmail.com
tělocvičňa na ZŠ
Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
web: hzsbott.edupage.org
internát MTF
Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
web: internat.mtf.stuba.sk
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 5 | 5 | 0 | 64 : 19 | 10 | |
2 | Oldstars friends | 5 | 3 | 2 | 39 : 32 | 8 | |
3 | Oldstars Trnava | 5 | 3 | 2 | 41 : 23 | 8 | |
4 | Mor a Mšice | 5 | 2 | 3 | 24 : 34 | 7 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 5 | 2 | 3 | 28 : 38 | 7 | |
6 | Angels Trnava | 5 | 0 | 5 | 15 : 65 | 5 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
21.05.2022 9:00 | Umpire Oldstars friends | 3 : 13 | |
21.05.2022 10:05 | Umpire Angels Trnava | 6 : 13 | |
21.05.2022 11:10 | Umpire Oldstars Trnava | 5 : 4 | |
21.05.2022 12:15 | Umpire RED HOTS Plzeň | 13 : 4 | |
21.05.2022 13:20 | Umpire Waynes Pardubice | 11 : 0 | |
21.05.2022 14:25 | Umpire Mor a Mšice | 6 : 2 | |
21.05.2022 15:30 | Umpire Oldstars Trnava | 6 : 11 | |
21.05.2022 16:35 | Umpire RED HOTS Plzeň | 2 : 15 | |
21.05.2022 17:40 | Umpire Oldstars friends | 9 : 1 | |
22.05.2022 8:30 | Umpire RED HOTS Plzeň | 6 : 5 | |
22.05.2022 9:35 | Umpire Oldstars friends | 4 : 16 | |
22.05.2022 10:40 | Umpire Angels Trnava | 9 : 2 | |
22.05.2022 11:45 | Umpire Waynes Pardubice | 8 : 2 | |
22.05.2022 12:50 | Umpire Mor a Mšice | 6 : 10 | |
22.05.2022 13:55 | Umpire Oldstars Trnava | 1 : 18 | |
22.05.2022 15:00 | Umpire Waynes Pardubice | 0 : 12 | SF [2-3] UMP 1 |
22.05.2022 16:05 | Umpire Oldstars friends | 7 : 5 | F [1-W16] UMP L16 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 9 | |
2 | Oldstars Trnava | 7 | |
3 | Oldstars friends | 6 | |
4 | Mor a Mšice | 5 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 4 | |
6 | Angels Trnava | 3 |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Mor a Mšice | 2 | 1 | 1 | 12 : 9 | 2 | |
2 | Toucans Havířov | 2 | 1 | 1 | 16 : 10 | 2 | |
3 | Tragédi | 2 | 1 | 1 | 6 : 15 | 2 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | (j)ELITA Trutnov | 2 | 2 | 0 | 31 : 11 | 4 | |
2 | Hnědý bombarďáci | 2 | 1 | 1 | 16 : 28 | 2 | |
3 | Camperos | 2 | 0 | 2 | 12 : 20 | 0 |
Group: C | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | OSL | 2 | 1 | 1 | 0 | 17 : 16 | 3 | |
2 | Stingers OST | 2 | 1 | 0 | 1 | 11 : 11 | 2 | |
3 | Mimoni Stars | 2 | 0 | 1 | 1 | 18 : 19 | 1 |
Group: D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | RED HOTS Plzeň | 2 | 2 | 0 | 13 : 11 | 4 | |
2 | Barons Wroclaw | 2 | 1 | 1 | 13 : 11 | 2 | |
3 | ČKD | 2 | 0 | 2 | 11 : 15 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.05.2022 8:00 | Field S | 2 : 6 | |
29.05.2022 9:40 | Field S | 0 : 13 | |
29.05.2022 11:20 | Field S | 3 : 10 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.05.2022 8:00 | Field B | 7 : 10 | |
29.05.2022 9:40 | Field B | 6 : 21 | |
29.05.2022 11:20 | Field B | 10 : 5 |
Group: C | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.05.2022 8:50 | Field B | 7 : 6 | |
29.05.2022 10:30 | Field B | 12 : 12 | |
29.05.2022 12:10 | Field B | 5 : 4 |
Group: D | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.05.2022 8:50 | Field S | 6 : 7 | |
29.05.2022 10:30 | Field S | 8 : 5 | |
29.05.2022 12:10 | Field S | 6 : 5 |
Group: Play off Classic Trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.05.2022 13:20 | Field S | 0 : 22 | SF [3A-3D]* |
29.05.2022 13:20 | Field B | 10 : 9 | SF [3B-3C]* |
29.05.2022 15:50 | Field B | 2 : 13 | 3RD [L13-L14]* |
29.05.2022 15:50 | Field S | 6 : 7 | F [W13-W14]* |
Group: Play off Elite Trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.05.2022 14:10 | Field S | 2 : 9 | SF [2A-2D]* |
29.05.2022 14:10 | Field B | 3 : 10 | SF [2B-2C]* |
29.05.2022 16:40 | Field B | 3 : 6 | 3RD [L15-L16]* |
29.05.2022 16:40 | Field S | 6 : 9 | F [W15-W16]* |
Group: Play off Master Trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.05.2022 15:00 | Field S | 8 : 3 | SF [1A-1D]* |
29.05.2022 15:00 | Field B | 8 : 4 | SF [1B-1C]* |
29.05.2022 17:30 | Field B | 12 : 6 | 3RD [L17-L18]* |
29.05.2022 17:30 | Field S | 1 : 17 | F [W17-W18]* |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | (j)ELITA Trutnov | 15 | |
2 | Mor a Mšice | 13 | |
3 | RED HOTS Plzeň | 12 | |
4 | OSL | 11 | |
5 | Stingers OST | 10 | |
6 | Barons Wroclaw | 9 | |
7 | Hnědý bombarďáci | 8 | |
8 | Toucans Havířov | 7 | |
9 | Camperos | 6 | |
10 | ČKD | 5 | |
11 | Mimoni Stars | 4 | |
12 | Tragédi | 3 |
domcí klub:
web:
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 1.6.2022.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
šatny:
WC: ano
sprchy:
občerstvení na hřišti: ano
Hraje se 60 minut + dohrávka
Remíza ne
HR limit 5
tipy na ubytování
Penzion Start Ostrava (nové a kousek od Arrows)
737 24 58 22, Petr Svoboda
Sokolovna Sokol Poruba
739 707 333, info@sokolporuba.cz
Internát SŠ prof. Matějčka
605 279 567, bronislava.magerova@skolspec.cz
Koleje VŠB / Hotel Garni Ostrava
596 996 155, jan.stonis@vsb.cz
Domov sester Poruba
597 374 000
Sareza Hotel
596 977 314, www.sarezahotel.cz
LOW cost Hotel Vista
597 221 111, www.hotelvista.cz
Internát SŠ teleinformatiky
596 919 000, 776 154 511
Opavská 1119/12 O-Poruba
Domov mládeže
734 177 656
Krakovská 1095 Ostrava-Hrabůvka
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 4 | 4 | 0 | 99 : 18 | 8 | |
2 | Karlínský gang | 4 | 3 | 1 | 54 : 48 | 7 | |
3 | Trutnov HSM | 4 | 2 | 2 | 57 : 52 | 6 | |
4 | Slowpitch Arrows | 4 | 1 | 3 | 40 : 66 | 5 | |
5 | Toucans Havířov | 4 | 0 | 4 | 23 : 89 | 4 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Beta Buky | 3 | 3 | 0 | 71 : 8 | 6 | |
2 | Oldstars Trnava | 3 | 2 | 1 | 42 : 48 | 5 | |
3 | RED HOTS Plzeň | 3 | 1 | 2 | 34 : 52 | 4 | |
4 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 3 | 0 | 3 | 12 : 51 | 3 |
Group: Play out | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Slowpitch Arrows | 2 | 2 | 0 | 26 : 17 | 4 | |
2 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 2 | 1 | 1 | 21 : 19 | 3 | |
3 | Toucans Havířov | 2 | 0 | 2 | 15 : 26 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
11.06.2022 9:00 | Field A | Umpire Karlínský gang | 12 : 6 | |
11.06.2022 10:15 | Field A | Umpire Slowpitch Arrows | 11 : 10 | |
11.06.2022 11:30 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 2 : 32 | |
11.06.2022 12:45 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 8 : 14 | |
11.06.2022 14:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 20 : 5 | |
11.06.2022 14:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 5 : 21 | |
11.06.2022 15:15 | Field B | Umpire Karlínský gang | 26 : 5 | |
11.06.2022 16:30 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 20 : 15 | |
11.06.2022 17:45 | Field A | Umpire Slowpitch Arrows | 6 : 21 | |
11.06.2022 17:45 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 24 : 10 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
11.06.2022 9:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 2 : 20 | |
11.06.2022 10:15 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 4 : 24 | |
11.06.2022 11:30 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 2 : 27 | |
11.06.2022 12:45 | Field B | Umpire Beta Buky | 11 : 8 | |
11.06.2022 15:15 | Field A | Umpire Toucans Havířov | 20 : 2 | |
11.06.2022 16:30 | Field A | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 20 : 19 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
12.06.2022 9:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 14 : 13 | QF [A2-B3] UMP A3 |
12.06.2022 10:15 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 10 : 17 | QF [B2-A3] UMP A1 |
12.06.2022 11:30 | Field A | Umpire Toucans Havířov | 14 : 1 | SF [A1-W19] UMP A5 |
12.06.2022 11:30 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 17 : 8 | SF [B1-W17] UMP B4 |
12.06.2022 12:45 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 9 : 21 | 5TH [L17-L19]* UMP** |
12.06.2022 14:00 | Field B | Umpire Slowpitch Arrows | 7 : 13 | 3RD [L21-L22]* UMP** |
12.06.2022 14:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 17 : 13 | F [W21-W22]* UMP** |
Group: Play out | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
12.06.2022 9:00 | Field B | Umpire Slowpitch Arrows | 6 : 13 | |
12.06.2022 10:15 | Field B | Umpire Beta Buky | 8 : 13 | |
12.06.2022 12:45 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 13 : 9 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 12 | |
2 | Waynes Pardubice | 10 | |
3 | Trutnov HSM | 9 | |
4 | Karlínský gang | 8 | |
5 | Oldstars Trnava | 7 | |
6 | RED HOTS Plzeň | 6 | |
7 | Slowpitch Arrows | 5 | |
8 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 4 | |
9 | Toucans Havířov | 3 |
* los
** A2 / B2 / B3 (podle průběhu play off)
domácí klub: RED HOTS Plzeň
web:
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 22.6.2022.
hřiště Spálené poříčí
baseballové hřiště
5 HR na zápas
bufet ano
tipy na ubytování
VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 5 | 4 | 1 | 62 : 21 | 9 | |
2 | Softball ZČU | 5 | 4 | 1 | 37 : 24 | 9 | |
3 | Oldstars Trnava | 5 | 3 | 2 | 51 : 43 | 8 | |
4 | Karlínský gang | 5 | 2 | 3 | 44 : 46 | 7 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 5 | 1 | 4 | 30 : 68 | 6 | |
6 | Wolfs Domažlice | 5 | 1 | 4 | 40 : 62 | 6 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
02.07.2022 9:00 | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 3 | |
02.07.2022 10:05 | Umpire Softball ZČU | 5 : 16 | |
02.07.2022 11:10 | Umpire RED HOTS Plzeň | 0 : 10 | |
02.07.2022 12:15 | Umpire Wolfs Domažlice | 1 : 11 | |
02.07.2022 13:20 | Umpire Oldstars Trnava | 6 : 15 | |
02.07.2022 14:25 | Umpire Karlínský gang | 17 : 7 | |
02.07.2022 15:30 | Umpire RED HOTS Plzeň | 11 : 8 | |
02.07.2022 16:35 | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 5 | |
02.07.2022 17:40 | Umpire Wolfs Domažlice | 1 : 19 | |
03.07.2022 8:30 | Umpire Waynes Pardubice | 11 : 10 | |
03.07.2022 9:35 | Umpire Wolfs Domažlice | 2 : 7 | |
03.07.2022 10:40 | Umpire Softball ZČU | 15 : 7 | |
03.07.2022 11:45 | Umpire Oldstars Trnava | 8 : 11 | |
03.07.2022 12:50 | Umpire Karlínský gang | 13 : 12 | |
03.07.2022 13:55 | Umpire RED HOTS Plzeň | 9 : 11 | |
03.07.2022 15:00 | Umpire Waynes Pardubice | 2 : 13 | SF [2-3] UMP 1 |
03.07.2022 16:05 | Umpire Softball ZČU | 9 : 11 | F [1-W16] UMP L16 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Oldstars Trnava | 9 | |
2 | Waynes Pardubice | 7 | |
3 | Softball ZČU | 6 | |
4 | Karlínský gang | 5 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 4 | |
6 | Wolfs Domažlice | 3 |
pořadatel: Česká softballová asociace
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Barons Wroclaw | 3 | 3 | 0 | 29 : 7 | 6 | |
2 | (j)ELITA Trutnov | 3 | 2 | 1 | 27 : 12 | 4 | |
3 | Pandí gang | 3 | 1 | 2 | 13 : 28 | 2 | |
4 | Camperos | 3 | 0 | 3 | 10 : 32 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Mor a Mšice | 3 | 2 | 1 | 22 : 16 | 4 | |
2 | Mimoni Stars | 3 | 2 | 1 | 22 : 14 | 4 | |
3 | ČKD | 3 | 1 | 2 | 12 : 18 | 2 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 3 | 1 | 2 | 11 : 19 | 2 |
Group: C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Toucans Havířov | 3 | 3 | 0 | 29 : 6 | 6 | |
2 | Stingers OST | 3 | 2 | 1 | 25 : 15 | 4 | |
3 | Hnědý bombarďáci | 3 | 1 | 2 | 12 : 21 | 2 | |
4 | Tragédi | 3 | 0 | 3 | 5 : 29 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
23.07.2022 9:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 5 : 8 | |
23.07.2022 9:00 | Field B | 6 : 11 | |
23.07.2022 12:00 | Field A | 2 : 7 | |
23.07.2022 12:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci | 0 : 7 | |
23.07.2022 15:00 | Field A | Umpire Stingers OST | 15 : 2 | |
23.07.2022 15:00 | Field B | 14 : 2 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
23.07.2022 10:00 | Field A | 5 : 4 | |
23.07.2022 10:00 | Field B | Umpire Camperos | 5 : 3 | |
23.07.2022 13:00 | Field A | 11 : 3 | |
23.07.2022 13:00 | Field B | Umpire Pandí gang | 5 : 10 | |
23.07.2022 16:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov | 3 : 4 | |
23.07.2022 16:00 | Field B | 8 : 6 |
Group: C | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
23.07.2022 11:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 7 : 4 | |
23.07.2022 11:00 | Field B | 4 : 3 | |
23.07.2022 14:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 1 : 10 | |
23.07.2022 14:00 | Field B | Umpire ČKD | 1 : 13 | |
23.07.2022 17:00 | Field A | Umpire Pandí gang | 12 : 1 | |
23.07.2022 17:00 | Field B | 8 : 7 |
Group: Squat Ball Trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
24.07.2022 9:00 | Field B | 7 : 6 | QF [BT3-BT6] UMP TB2 |
24.07.2022 10:00 | Field B | 4 : 1 | QF [BT4-BT5] UMP BT1 |
24.07.2022 11:00 | Field B | 5 : 11 | SF [BT2-W19] UMP L19 |
24.07.2022 12:00 | Field B | 8 : 7 | SF [BT1-W21] UMP W19 |
24.07.2022 13:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 9 : 1 | 5TH [L19-L21]* UMP W21 |
24.07.2022 14:00 | Field B | Umpire Tragédi | 8 : 9 | 3RD [L23-L25]* UMP L21 |
24.07.2022 15:00 | Field B | 3 : 7 | F [W23-W25]* UMP W29 |
Group: Squat Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
24.07.2022 9:00 | Field A | Umpire Barons Wroclaw | 7 : 3 | QF [PO3-PO6] UMP PO2 |
24.07.2022 10:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov | 3 : 5 | QF [PO4-PO5] UMP PO1 |
24.07.2022 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST | 5 : 0 | SF [PO2-W20] UMP L20 |
24.07.2022 12:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 3 : 11 | SF [PO1-W22] UMP W20 |
24.07.2022 13:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 2 : 15 | 5TH [L20-L22]* UMP W22 |
24.07.2022 14:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov | 5 : 6 | 3RD [L24-L26]* UMP L22 |
24.07.2022 15:00 | Field A | 6 : 7 | F [W24-W26]* UMP W30 |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | Mimoni Stars | 15 | |
2 | Barons Wroclaw | 13 | |
3 | Toucans Havířov | 12 | |
4 | Mor a Mšice | 11 | |
5 | (j)ELITA Trutnov | 10 | |
6 | Stingers OST | 9 | |
7 | ČKD | 8 | |
8 | Pandí gang | 7 | |
9 | RED HOTS Plzeň | 6 | |
10 | Hnědý bombarďáci | 5 | |
11 | Camperos | 4 | |
12 | Tragédi | 3 |
pořadatel: Rytíři Trutnov
web: www.rytiri-trutnov.cz
GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 27.7.2022.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
homerun:
výška HR: 1m
počet HR na zápas: 5
rozhodčí
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
tipy na ubytování
stany na hřišti
ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka
Systém turnaje
V základní skupině se utká každý s každým. Nejlepší tým základní skupiny postupuje přímo do finále. Druhý se třetím si zahrají semifinále.
Hraje 50 minut a dohrávka, remíza neplatí.
Maximální počet HR na tým a zápas je 5.
HR přes limit je dvoumeťák.
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 6 | 6 | 0 | 116 : 29 | 12 | |
2 | Waynes Pardubice | 6 | 4 | 2 | 65 : 36 | 10 | |
3 | Oldstars Trnava | 6 | 4 | 2 | 51 : 47 | 10 | |
4 | Karlínský gang | 6 | 3 | 3 | 43 : 56 | 9 | |
5 | Trutnov HSM | 6 | 3 | 3 | 44 : 51 | 9 | |
6 | Barons Wroclaw | 6 | 1 | 5 | 27 : 76 | 7 | |
7 | RED HOTS Plzeň | 6 | 0 | 6 | 31 : 82 | 6 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
06.08.2022 10:00 | Field A | 3 : 19 | |
06.08.2022 10:00 | Field B | Umpire Karlínský gang | 3 : 13 | |
06.08.2022 11:10 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 14 : 7 | |
06.08.2022 11:10 | Field B | Umpire Beta Buky | 10 : 7 | |
06.08.2022 12:20 | Field A | 13 : 3 | |
06.08.2022 12:20 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 12 : 7 | |
06.08.2022 13:30 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 7 : 5 | |
06.08.2022 13:30 | Field B | Umpire Karlínský gang | 5 : 4 | |
06.08.2022 14:40 | Field A | 12 : 0 | |
06.08.2022 14:40 | Field B | Umpire Barons Wroclaw | 14 : 4 | |
06.08.2022 15:50 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 7 : 21 | |
06.08.2022 15:50 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 3 : 10 | |
06.08.2022 17:00 | Field A | 8 : 12 | |
06.08.2022 17:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 9 : 10 | |
07.08.2022 9:00 | Field A | 24 : 0 | |
07.08.2022 10:10 | Field A | 2 : 13 | |
07.08.2022 10:10 | Field B | Umpire Beta Buky | 9 : 7 | |
07.08.2022 11:20 | Field A | 7 : 8 | |
07.08.2022 11:20 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 15 : 2 | |
07.08.2022 12:30 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 9 : 5 | |
07.08.2022 12:30 | Field B | Umpire Barons Wroclaw | 8 : 26 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.08.2022 13:40 | Field A | Umpire Beta Buky | 8 : 3 | SF [2-3] UMP 1 |
07.08.2022 14:50 | Field A | 18 : 5 | F [1-W22] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 10 | |
2 | Waynes Pardubice | 8 | |
3 | Oldstars Trnava | 7 | |
4 | Karlínský gang | 6 | |
5 | Trutnov HSM | 5 | |
6 | Barons Wroclaw | 4 | |
7 | RED HOTS Plzeň | 3 |
pořadatel: Sparks Mladé Buky
web: www.sparksmb.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 18.8.2022.
Hraje se 50 minut + dohrávka.
HR 84m
HR limit 5
hřiště Mladé Buky
GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
Nedaleko vlakové zastávky
5 HR na zápas
bufet ano
toalety ano
tipy na ubytování
Retropark Sejfy (www.lesniplovarna.cz)
Centrum ubytování a sportu (Mladé Buky 350, 54223, vojtechd@seznam.cz, tel +420 605 143 545)
Možnost stanování na hřišti
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 5 | 5 | 0 | 80 : 17 | 10 | |
2 | Trutnov HSM | 5 | 3 | 2 | 32 : 29 | 8 | |
3 | Waynes Pardubice | 5 | 3 | 2 | 43 : 20 | 8 | |
4 | Softball ZČU | 5 | 2 | 3 | 24 : 38 | 7 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 5 | 1 | 4 | 22 : 48 | 6 | |
6 | Mor a Mšice | 5 | 1 | 4 | 14 : 63 | 6 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.08.2022 9:00 | Umpire Mor a Mšice | 4 : 17 | |
27.08.2022 10:05 | Umpire Trutnov HSM | 1 : 17 | |
27.08.2022 11:10 | Umpire Beta Buky | 2 : 3 | |
27.08.2022 12:15 | Umpire Softball ZČU | 3 : 7 | |
27.08.2022 13:20 | Umpire Waynes Pardubice | 26 : 0 | |
27.08.2022 14:25 | Umpire RED HOTS Plzeň | 9 : 2 | |
27.08.2022 15:30 | Umpire Beta Buky | 2 : 6 | |
27.08.2022 16:35 | Umpire Softball ZČU | 4 : 6 | |
27.08.2022 17:40 | Umpire Mor a Mšice | 15 : 6 | |
28.08.2022 8:30 | Umpire Softball ZČU | 2 : 18 | |
28.08.2022 9:35 | Umpire Mor a Mšice | 6 : 3 | |
28.08.2022 10:40 | Umpire Trutnov HSM | 4 : 7 | |
28.08.2022 11:45 | Umpire Waynes Pardubice | 0 : 11 | |
28.08.2022 12:50 | Umpire RED HOTS Plzeň | 15 : 3 | |
28.08.2022 13:55 | Umpire Beta Buky | 3 : 13 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
28.08.2022 15:00 | Umpire Beta Buky | 6 : 2 | SF [2-3] UMP 1 |
28.08.2022 16:05 | Umpire Waynes Pardubice | 8 : 0 | F [1-W16] UMP L16 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 9 | |
2 | Trutnov HSM | 7 | |
3 | Waynes Pardubice | 6 | |
4 | Softball ZČU | 5 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 4 | |
6 | Mor a Mšice | 3 |
domcí klub: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 14.9.2022.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
šatny: ne
WC: ano
sprchy: ne
občerstvení na hřišti: ano
Hraje se 60 minut + dohrávka
Remíza ne
HR limit 5
Každý s každým & play off pro 3
tipy na ubytování
Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy
Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.
Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 4 | 4 | 0 | 76 : 19 | 8 | |
2 | RED HOTS Plzeň | 4 | 3 | 1 | 64 : 36 | 7 | |
3 | Karlínský gang | 4 | 2 | 2 | 50 : 51 | 6 | |
4 | Vampiers Merklín | 4 | 1 | 3 | 19 : 68 | 5 | |
5 | ČKD | 4 | 0 | 4 | 31 : 66 | 4 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Beta Buky | 3 | 3 | 0 | 69 : 18 | 6 | |
2 | Oldstars Trnava | 3 | 2 | 1 | 39 : 52 | 5 | |
3 | Softball ZČU | 3 | 1 | 2 | 24 : 46 | 4 | |
4 | Mor a Mšice | 3 | 0 | 3 | 22 : 38 | 3 |
Group: Play out | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Mor a Mšice | 2 | 2 | 0 | 38 : 5 | 4 | |
2 | ČKD | 2 | 1 | 1 | 16 : 34 | 3 | |
3 | Vampiers Merklín | 2 | 0 | 2 | 14 : 29 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
24.09.2022 9:00 | Field A | Umpire Karlínský gang | 16 : 4 | |
24.09.2022 10:15 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 4 : 19 | |
24.09.2022 11:30 | Field A | Umpire Vampiers Merklín | 8 : 25 | |
24.09.2022 12:45 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 21 : 3 | |
24.09.2022 14:00 | Field A | Umpire Softball ZČU | 22 : 2 | |
24.09.2022 14:00 | Field B | Umpire Beta Buky | 13 : 15 | |
24.09.2022 15:15 | Field B | Umpire Karlínský gang | 6 : 16 | |
24.09.2022 16:30 | Field B | Umpire Vampiers Merklín | 6 : 23 | |
24.09.2022 17:45 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 10 : 11 | |
24.09.2022 17:45 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 10 : 6 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
24.09.2022 9:00 | Field B | Umpire Beta Buky | 10 : 18 | |
24.09.2022 10:15 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 27 : 4 | |
24.09.2022 11:30 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 13 : 11 | |
24.09.2022 12:45 | Field B | Umpire ČKD | 11 : 6 | |
24.09.2022 15:15 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 9 : 6 | |
24.09.2022 16:30 | Field A | Umpire Softball ZČU | 8 : 31 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
25.09.2022 9:00 | Field A | Umpire Karlínský gang | 4 : 9 | QF [A2-B3] UMP A3 |
25.09.2022 10:15 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 10 : 9 | QF [B2-A3] UMP A1 |
25.09.2022 11:30 | Field A | Umpire ČKD | 14 : 4 | SF [A1-W19] UMP A5 |
25.09.2022 11:30 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 24 : 3 | SF [B1-W17] UMP B4 |
25.09.2022 12:45 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 19 : 5 | 5TH [L17-L19]* UMP** |
25.09.2022 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 11 : 15 | 3RD [L21-L22]* UMP** |
25.09.2022 14:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 9 : 16 | F [W21-W22]* UMP** |
Group: Play out | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
25.09.2022 9:00 | Field B | Umpire Vampiers Merklín | 2 : 23 | |
25.09.2022 10:15 | Field B | Umpire Beta Buky | 15 : 3 | |
25.09.2022 12:45 | Field B | Umpire Softball ZČU | 11 : 14 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 12 | |
2 | Waynes Pardubice | 10 | |
3 | Softball ZČU | 9 | |
4 | Oldstars Trnava | 8 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 7 | |
6 | Karlínský gang | 6 | |
7 | Mor a Mšice | 5 | |
8 | ČKD | 4 | |
9 | Vampiers Merklín | 3 |
Pořádá Česká slowpitchová liga
Coed slowpitch | Open
V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
Muži minimálně 35+ / ročník 1987 a starší
Ženy minimálně 30+ / ročník 1992 a starší
bufet ano
toalety ano
hraje se 40 minut + dohrávka
remíza platí
HR 80m
HR limit 5
rozhodčí zajišťuje ČSL
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 3 | 3 | 0 | 31 : 9 | 6 | |
2 | Sparks Mladé Buky | 3 | 2 | 1 | 28 : 13 | 4 | |
3 | RED HOTS Plzeň | 3 | 1 | 2 | 18 : 26 | 2 | |
4 | Pegas Sedlčany | 3 | 0 | 3 | 15 : 44 | 0 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
28.09.2022 9:30 | 12 : 8 | |
28.09.2022 10:30 | 4 : 5 | |
28.09.2022 11:30 | 4 : 20 | |
28.09.2022 12:30 | 5 : 12 | |
28.09.2022 13:30 | 3 : 12 | |
28.09.2022 14:30 | 6 : 1 | |
28.09.2022 15:30 | 5 : 2 | 3RD [3-4] |
28.09.2022 16:50 | 9 : 8 | F [1-2] |
# | TEAM | |
---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | |
2 | Sparks Mladé Buky | |
3 | RED HOTS Plzeň | |
4 | Pegas Sedlčany |
Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | (j)ELITA Trutnov | 2 | 2 | 0 | 30 : 0 | 4 | |
2 | Camperos | 2 | 1 | 1 | 9 : 19 | 2 | |
3 | Hnědý bombarďáci | 2 | 0 | 2 | 5 : 25 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Toucans Havířov | 2 | 2 | 0 | 26 : 2 | 4 | |
2 | Mimoni Stars | 2 | 1 | 1 | 10 : 18 | 2 | |
3 | ČKD | 2 | 0 | 2 | 2 : 18 | 0 |
Group: C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Barons Wroclaw | 2 | 2 | 0 | 22 : 7 | 4 | |
2 | RED HOTS Plzeň | 2 | 1 | 1 | 15 : 11 | 2 | |
3 | OSL | 2 | 0 | 2 | 3 : 22 | 0 |
Group: D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Stingers OST | 2 | 2 | 0 | 19 : 9 | 4 | |
2 | Mor a Mšice | 2 | 1 | 1 | 19 : 7 | 2 | |
3 | El Toro De Svitavy | 2 | 0 | 2 | 7 : 29 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.10.2022 8:50 | Field S | Umpire Pořadatel | 0 : 16 | |
01.10.2022 10:30 | Field S | Umpire Mor a Mšice | 9 : 5 | |
01.10.2022 12:10 | Field S | Umpire Pořadatel | 14 : 0 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.10.2022 8:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 9 : 1 | |
01.10.2022 9:40 | Field B | Umpire OSL | 1 : 9 | |
01.10.2022 11:20 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 17 : 1 |
Group: C | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.10.2022 8:50 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 8 : 3 | |
01.10.2022 10:30 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 8 : 7 | |
01.10.2022 12:10 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 0 : 14 |
Group: D | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.10.2022 8:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 0 : 17 | |
01.10.2022 9:40 | Field S | Umpire Pořadatel | 2 : 7 | |
01.10.2022 11:20 | Field S | Umpire Pořadatel | 12 : 7 |
Group: Play off Classic Trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.10.2022 13:20 | Field S | Umpire Pořadatel | 7 : 6 | SF [3A-3D]* |
01.10.2022 13:20 | Field B | Umpire Stingers OST | 0 : 19 | SF [3B-3C]* |
01.10.2022 15:50 | Field B | Umpire Camperos | 7 : 4 | 3RD [L13-L14]* |
01.10.2022 15:50 | Field S | Umpire Pořadatel | 0 : 10 | F [W13-W14]* |
Group: Play off Elite Trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.10.2022 14:10 | Field S | Umpire Hnědý bombarďáci | 4 : 8 | SF [2A-2D]* |
01.10.2022 14:10 | Field B | Umpire ČKD | 5 : 7 | SF [2B-2C]* |
01.10.2022 16:40 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | -:- | 3RD [L15-L16]* |
01.10.2022 16:40 | Field S | Umpire Pořadatel | -:- | F [W15-W16]* |
Group: Play off Master Trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.10.2022 15:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 14 : 4 | SF [1A-1D]* |
01.10.2022 15:00 | Field B | Umpire El Toro De Svitavy | 0 : 3 | SF [1B-1C]* |
01.10.2022 17:30 | Field B | 2 : 10 | 3RD [L17-L18]* |
01.10.2022 17:30 | Field S | Umpire Pořadatel | 4 : 8 | F [W17-W18]* |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | Barons Wroclaw | 15 | |
2 | (j)ELITA Trutnov | 13 | |
3 | Toucans Havířov | 12 | |
4 | Stingers OST | 11 | |
5 | Mor a Mšice | 10 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 10 | |
7 | Mimoni Stars | 8 | |
7 | Camperos | 8 | |
9 | OSL | 6 | |
10 | Hnědý bombarďáci | 5 | |
11 | El Toro De Svitavy | 4 | |
12 | ČKD | 3 |
Posezónní taškařice v maskách.
Propozice zde.
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice Black | 4 | 2 | 1 | 1 | 15 : 10 | 5 | |
2 | Waynes Pardubice Red | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 : 11 | 5 | |
3 | Waynes Pardubice Navy | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 : 15 | 2 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
29.01.2022 10:40 | 4 : 2 | |
29.01.2022 11:30 | 3 : 3 | |
29.01.2022 12:20 | 2 : 6 | |
29.01.2022 13:10 | 5 : 3 | |
29.01.2022 14:00 | 0 : 5 | |
29.01.2022 14:50 | 2 : 1 |
# | TEAM | iLIGA | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice Black | 0 | |
2 | Waynes Pardubice Red | 0 | |
3 | Waynes Pardubice Navy | 0 |
25.3.2023 od 13 hod. do večera
26.3.2023 od 9 hod. do 12 (dobrovolná část)
lektor: Pavel Podhájecký
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Ubytování
Hostel Trim
Penzion Fajn
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UCE Travellers | 7 | 7 | 0 | 130 : 30 | 14 | |
2 | Waynes Pardubice | 7 | 6 | 1 | 91 : 47 | 12 | |
3 | 4-Fun | 7 | 5 | 2 | 61 : 41 | 10 | |
4 | Beta Buky | 7 | 4 | 3 | 79 : 56 | 8 | |
5 | Oldstars Trnava | 7 | 3 | 4 | 60 : 71 | 6 | |
6 | Rubberducks | 7 | 2 | 5 | 44 : 86 | 4 | |
7 | Barons Wroclaw | 7 | 1 | 6 | 45 : 76 | 2 | |
8 | Tune Squad | 7 | 0 | 7 | 23 : 126 | 0 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
22.04.2023 9:00 | Field S | 4 : 23 | |
22.04.2023 9:00 | Field B | 9 : 8 | |
22.04.2023 10:05 | Field S | 5 : 9 | |
22.04.2023 10:05 | Field B | 4 : 23 | |
22.04.2023 11:10 | Field S | 12 : 3 | |
22.04.2023 11:10 | Field B | 16 : 10 | |
22.04.2023 12:15 | Field S | 3 : 14 | |
22.04.2023 12:15 | Field B | 6 : 17 | |
22.04.2023 13:20 | Field S | 15 : 9 | |
22.04.2023 13:20 | Field B | 6 : 10 | |
22.04.2023 14:25 | Field S | 12 : 2 | |
22.04.2023 14:25 | Field B | 28 : 1 | |
22.04.2023 15:30 | Field S | 8 : 7 | |
22.04.2023 15:30 | Field B | 14 : 4 | |
22.04.2023 17:00 | 3 : 16 | |
22.04.2023 17:00 | 0 : 8 | |
23.04.2023 8:30 | Field S | 5 : 15 | |
23.04.2023 8:30 | Field B | 9 : 18 | |
23.04.2023 9:35 | Field S | 19 : 6 | |
23.04.2023 9:35 | Field B | 12 : 0 | |
23.04.2023 10:40 | Field S | 14 : 2 | |
23.04.2023 10:40 | Field B | 16 : 6 | |
23.04.2023 11:45 | Field S | 16 : 5 | |
23.04.2023 11:45 | Field B | 12 : 1 | |
23.04.2023 12:50 | Field S | 0 : 15 | |
23.04.2023 12:50 | Field B | 6 : 10 | |
23.04.2023 13:55 | Field S | 6 : 19 | |
23.04.2023 13:55 | Field B | 7 : 5 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
23.04.2023 15:00 | Field S | 12 : 7 | SF [2-3] |
23.04.2023 16:05 | Field S | 14 : 5 | F [1-W29] |
# | TEAM | |
---|---|---|
1 | UCE Travellers | |
2 | Waynes Pardubice | |
3 | 4-Fun | |
4 | Beta Buky | |
5 | Oldstars Trnava | |
6 | Rubberducks | |
7 | Barons Wroclaw | |
8 | Tune Squad |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | (j)ELITA Trutnov | 3 | 2 | 0 | 1 | 25 : 24 | 4 | |
2 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 3 | 2 | 0 | 1 | 25 : 20 | 4 | |
3 | Mor a Mšice | 3 | 1 | 1 | 1 | 22 : 22 | 3 | |
4 | OSL | 3 | 0 | 1 | 2 | 17 : 23 | 1 |
Group: B | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | RED HOTS Plzeň | 3 | 2 | 1 | 0 | 19 : 12 | 5 | |
2 | Mimoni Stars | 3 | 2 | 0 | 1 | 38 : 11 | 4 | |
3 | Toucans Havířov | 3 | 1 | 1 | 1 | 18 : 19 | 3 | |
4 | Barons Wroclaw | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 : 39 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.04.2023 9:00 | Field B | Umpire Pořadatel | 7 : 7 | |
29.04.2023 10:00 | Field B | Umpire OSL | 10 : 9 | |
29.04.2023 11:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 9 : 10 | |
29.04.2023 12:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 10 : 5 | |
29.04.2023 13:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 6 : 5 | |
29.04.2023 14:00 | Field S | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 5 : 6 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.04.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 3 : 7 | |
29.04.2023 10:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 8 : 3 | |
29.04.2023 11:00 | Field S | Umpire Barons Wroclaw | 3 : 9 | |
29.04.2023 12:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 2 : 5 | |
29.04.2023 13:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 1 : 26 | |
29.04.2023 14:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 7 : 7 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.04.2023 15:00 | Field B | 9 : 6 | [1B-2A] UMP 4A/4B** |
29.04.2023 15:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 2 : 11 | [1A-2B] |
29.04.2023 16:00 | Field B | -:- | [4A-4B]* UMP 2A/2B** |
29.04.2023 16:00 | Field S | Umpire Pořadatel | -:- | [3A-3B]* |
29.04.2023 17:00 | Field B | -:- | [L13-L14]* UMP 3A/3B*** |
29.04.2023 17:00 | Field S | Umpire Pořadatel | -:- | [W13-W14]* |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | Mimoni Stars | 11 | |
1 | RED HOTS Plzeň | 11 | |
3 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 8 | |
3 | (j)ELITA Trutnov | 8 | |
5 | Toucans Havířov | 6 | |
5 | Mor a Mšice | 6 | |
7 | Barons Wroclaw | 4 | |
7 | OSL | 4 |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 3 | 3 | 0 | 45 : 6 | 6 | |
2 | Los Vacapótamos DT | 3 | 2 | 1 | 25 : 20 | 4 | |
3 | Camperos | 3 | 1 | 2 | 37 : 34 | 2 | |
4 | Toros De Svitavy | 3 | 0 | 3 | 6 : 53 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Los Vacapótamos Brno | 4 | 4 | 0 | 53 : 5 | 8 | |
2 | Slowpitch Arrows | 4 | 3 | 1 | 35 : 17 | 6 | |
3 | Hnědý bombarďáci | 4 | 2 | 2 | 35 : 27 | 4 | |
4 | ČKD | 4 | 1 | 3 | 32 : 33 | 2 | |
5 | Bunckové | 4 | 0 | 4 | 3 : 76 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.04.2023 9:00 | Field B | 2 : 26 | |
30.04.2023 9:55 | Field B | Umpire Toros De Svitavy | 3 : 8 | |
30.04.2023 10:50 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT | 1 : 20 | |
30.04.2023 11:45 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 10 : 2 | |
30.04.2023 13:35 | Field S | Umpire Hnědý bombarďáci | 17 : 2 | |
30.04.2023 14:30 | Field S | Umpire Toros De Svitavy | 10 : 12 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.04.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 6 : 11 | |
30.04.2023 9:55 | Field S | Umpire Pořadatel | 1 : 21 | |
30.04.2023 10:50 | Field S | Umpire Los Vacapótamos Brno | 1 : 8 | |
30.04.2023 11:45 | Field S | Umpire Slowpitch Arrows | 19 : 1 | |
30.04.2023 12:40 | Field S | Umpire Los Vacapótamos DT | 1 : 12 | |
30.04.2023 12:40 | Field B | Umpire Camperos | 14 : 0 | |
30.04.2023 13:35 | Field B | Umpire Bunckové | 12 : 5 | |
30.04.2023 14:30 | Field B | Umpire Slowpitch Arrows | 9 : 2 | |
30.04.2023 15:40 | Field S | Umpire Camperos | 11 : 1 | |
30.04.2023 15:40 | Field B | Umpire ČKD | 1 : 22 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.04.2023 16:35 | Field B | 4 : 23 | 7TH [A4-B4]* |
30.04.2023 16:35 | Field S | 3 : 5 | 5TH [A3-B3]* |
30.04.2023 17:30 | Field B | 1 : 8 | 3RD [A2 - B2]* |
30.04.2023 17:30 | Field S | 6 : 8 | F [A1 - B1]* |
# | TEAM | ASL2 | |
---|---|---|---|
1 | Los Vacapótamos Brno | 12 | |
2 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 10 | |
3 | Slowpitch Arrows | 9 | |
4 | Los Vacapótamos DT | 8 | |
5 | Hnědý bombarďáci | 7 | |
6 | Camperos | 6 | |
7 | ČKD | 5 | |
8 | Toros De Svitavy | 4 | |
9 | Bunckové | 3 |
Možnost stanování na hřišti
Hraje se 50 minut + dohrávka
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 5 | 5 | 0 | 81 : 39 | 10 | |
2 | Softball ZČU | 5 | 3 | 2 | 39 : 41 | 8 | |
3 | Oldstars Trnava | 5 | 3 | 2 | 54 : 48 | 8 | |
4 | Vampiers Merklín | 5 | 2 | 3 | 39 : 66 | 7 | |
5 | 42 Crew | 5 | 1 | 4 | 51 : 64 | 6 | |
6 | RED HOTS Plzeň | 5 | 1 | 4 | 47 : 53 | 6 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
06.05.2023 9:00 | Umpire Pořadatel | 12 : 11 | |
06.05.2023 10:05 | Umpire Oldstars Trnava | 13 : 0 | |
06.05.2023 11:10 | Umpire 42 Crew | 2 : 24 | |
06.05.2023 12:15 | Umpire Waynes Pardubice | 11 : 6 | |
06.05.2023 13:20 | Umpire Softball ZČU | 9 : 13 | |
06.05.2023 14:25 | Umpire Vampiers Merklín | 15 : 9 | |
06.05.2023 15:30 | Umpire 42 Crew | 5 : 10 | |
06.05.2023 16:35 | Umpire Waynes Pardubice | 10 : 6 | |
06.05.2023 17:40 | Umpire RED HOTS Plzeň | 13 : 14 | |
07.05.2023 8:30 | Umpire Waynes Pardubice | 5 : 13 | |
07.05.2023 9:35 | Umpire RED HOTS Plzeň | 8 : 14 | |
07.05.2023 10:40 | Umpire Oldstars Trnava | 11 : 3 | |
07.05.2023 11:45 | Umpire Softball ZČU | 6 : 18 | |
07.05.2023 12:50 | Umpire Vampiers Merklín | 15 : 14 | |
07.05.2023 13:55 | Umpire 42 Crew | 14 : 7 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.05.2023 15:00 | Umpire Waynes Pardubice | 8 : 19 | SF [2-3] |
07.05.2023 16:05 | Umpire Pořadatel | 17 : 5 | F [1-W16] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 9 | |
2 | Oldstars Trnava | 7 | |
3 | Softball ZČU | 6 | |
4 | Vampiers Merklín | 5 | |
5 | 42 Crew | 4 | |
6 | RED HOTS Plzeň | 3 |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Barons Wroclaw | 3 | 3 | 0 | 26 : 13 | 6 | |
2 | Mimoni Stars | 3 | 2 | 1 | 27 : 8 | 4 | |
3 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 3 | 1 | 2 | 23 : 32 | 2 | |
4 | Mor a Mšice | 3 | 0 | 3 | 11 : 34 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | (j)ELITA Trutnov | 3 | 3 | 0 | 44 : 8 | 6 | |
2 | OSL | 3 | 2 | 1 | 29 : 19 | 4 | |
3 | Toucans Havířov | 3 | 1 | 2 | 14 : 30 | 2 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 3 | 0 | 3 | 16 : 46 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
20.05.2023 9:00 | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 0 : 12 | |
20.05.2023 10:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 6 : 13 | |
20.05.2023 11:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 13 : 7 | |
20.05.2023 12:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 4 : 3 | |
20.05.2023 13:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 9 : 4 | |
20.05.2023 14:00 | Field S | Umpire Barons Wroclaw | 12 : 4 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
20.05.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 2 : 13 | |
20.05.2023 10:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 14 : 8 | |
20.05.2023 11:00 | Field S | Umpire RED HOTS Plzeň | 12 : 1 | |
20.05.2023 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 3 : 21 | |
20.05.2023 13:00 | Field B | Umpire OSL | 5 : 11 | |
20.05.2023 14:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 10 : 3 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
20.05.2023 15:00 | Field B | Umpire Pořadatel | 20 : 3 | SF [1B-2A] UMP 4A/4B** |
20.05.2023 15:00 | Field S | Umpire RED HOTS Plzeň | 7 : 15 | SF [1A-2B] |
20.05.2023 16:00 | Field B | Umpire OSL | 7 : 8 | 7TH [A4-B4]*/UMP 2A/2B** |
20.05.2023 16:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 7 : 13 | 5TH [3A-3B]* |
20.05.2023 17:00 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 8 : 5 | 3RD [L13-L14]*/UMP 3A/3B*** |
20.05.2023 17:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 10 : 9 | F [W13-W14]* |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | (j)ELITA Trutnov | 11 | |
2 | OSL | 9 | |
3 | Mimoni Stars | 8 | |
4 | Barons Wroclaw | 7 | |
5 | Toucans Havířov | 6 | |
6 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 5 | |
7 | RED HOTS Plzeň | 4 | |
8 | Mor a Mšice | 3 |