Kategorie ▾
  • ASL
  • ČSL
  • Indoor
  • Indoor liga
  • Ostatní turnaje (zápasy)
  • Semináře a školení
  • Training
Štítky ▾
  • 2016 (1)
  • 2019 (5)
  • 2021 (1)
  • Top (12)

Agenda

+ Rozbalit vše − Sbalit vše Dnes
  1. Čvc
    23
    So

    1. SQUAT (celodenní)
      Čvc 23 – Čvc 24

      Independent_squat

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Barons Wroclaw 3 3 0 29 : 7 6
      2 (j)ELITA Trutnov 3 2 1 27 : 12 4
      3 Pandí gang 3 1 2 13 : 28 2
      4 Camperos 3 0 3 10 : 32 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 3 2 1 22 : 16 4
      2 Mimoni Stars 3 2 1 22 : 14 4
      3 ČKD 3 1 2 12 : 18 2
      4 RED HOTS Plzeň 3 1 2 11 : 19 2

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toucans Havířov 3 3 0 29 : 6 6
      2 Stingers OST 3 2 1 25 : 15 4
      3 Hnědý bombarďáci 3 1 2 12 : 21 2
      4 Tragédi 3 0 3 5 : 29 0

      Group: A

      GAME SCORE
      23.07.2022 9:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 5 : 8
      23.07.2022 9:00 | Field B 6 : 11
      23.07.2022 12:00 | Field A 2 : 7
      23.07.2022 12:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 0 : 7
      23.07.2022 15:00 | Field A | Umpire Stingers OST 15 : 2
      23.07.2022 15:00 | Field B 14 : 2

      Group: B

      GAME SCORE
      23.07.2022 10:00 | Field A 5 : 4
      23.07.2022 10:00 | Field B | Umpire Camperos 5 : 3
      23.07.2022 13:00 | Field A 11 : 3
      23.07.2022 13:00 | Field B | Umpire Pandí gang 5 : 10
      23.07.2022 16:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 3 : 4
      23.07.2022 16:00 | Field B 8 : 6

      Group: C

      GAME SCORE
      23.07.2022 11:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 7 : 4
      23.07.2022 11:00 | Field B 4 : 3
      23.07.2022 14:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 1 : 10
      23.07.2022 14:00 | Field B | Umpire ČKD 1 : 13
      23.07.2022 17:00 | Field A | Umpire Pandí gang 12 : 1
      23.07.2022 17:00 | Field B 8 : 7

      Group: Squat Ball Trophy

      GAME SCORE
      24.07.2022 9:00 | Field B 7 : 6 QF [BT3-BT6] UMP TB2
      24.07.2022 10:00 | Field B 4 : 1 QF [BT4-BT5] UMP BT1
      24.07.2022 11:00 | Field B 5 : 11 SF [BT2-W19] UMP L19
      24.07.2022 12:00 | Field B 8 : 7 SF [BT1-W21] UMP W19
      24.07.2022 13:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 1 5TH [L19-L21]* UMP W21
      24.07.2022 14:00 | Field B | Umpire Tragédi 8 : 9 3RD [L23-L25]* UMP L21
      24.07.2022 15:00 | Field B 3 : 7 F [W23-W25]* UMP W29

      Group: Squat Play off

      GAME SCORE
      24.07.2022 9:00 | Field A | Umpire Barons Wroclaw 7 : 3 QF [PO3-PO6] UMP PO2
      24.07.2022 10:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov 3 : 5 QF [PO4-PO5] UMP PO1
      24.07.2022 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST 5 : 0 SF [PO2-W20] UMP L20
      24.07.2022 12:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 3 : 11 SF [PO1-W22] UMP W20
      24.07.2022 13:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 2 : 15 5TH [L20-L22]* UMP W22
      24.07.2022 14:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 5 : 6 3RD [L24-L26]* UMP L22
      24.07.2022 15:00 | Field A 6 : 7 F [W24-W26]* UMP W30
      +
      SQUAT (celodenní)
  2. Srp
    6
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Srp 6 – Srp 7

      logo_czech

      pořadatel: Rytíři Trutnov
      web: www.rytiri-trutnov.cz

      GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 27.7.2022.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      homerun:
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      tipy na ubytování
      stany na hřišti
      ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka

      Systém turnaje
      V základní skupině se utká každý s každým. Nejlepší tým základní skupiny postupuje přímo do finále. Druhý se třetím si zahrají semifinále.
      Hraje 50 minut a dohrávka, remíza neplatí.
      Maximální počet HR na tým a zápas je 5.
      HR přes limit je dvoumeťák.

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 6 6 0 116 : 29 12
      2 Waynes Pardubice 6 4 2 65 : 36 10
      3 Oldstars Trnava 6 4 2 51 : 47 10
      4 Karlínský gang 6 3 3 43 : 56 9
      5 Trutnov HSM 6 3 3 44 : 51 9
      6 Barons Wroclaw 6 1 5 27 : 76 7
      7 RED HOTS Plzeň 6 0 6 31 : 82 6

      Group:

      GAME SCORE
      06.08.2022 10:00 | Field A 3 : 19
      06.08.2022 10:00 | Field B | Umpire Karlínský gang 3 : 13
      06.08.2022 11:10 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 14 : 7
      06.08.2022 11:10 | Field B | Umpire Beta Buky 10 : 7
      06.08.2022 12:20 | Field A 13 : 3
      06.08.2022 12:20 | Field B | Umpire Trutnov HSM 12 : 7
      06.08.2022 13:30 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 7 : 5
      06.08.2022 13:30 | Field B | Umpire Karlínský gang 5 : 4
      06.08.2022 14:40 | Field A 12 : 0
      06.08.2022 14:40 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 14 : 4
      06.08.2022 15:50 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 7 : 21
      06.08.2022 15:50 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 3 : 10
      06.08.2022 17:00 | Field A 8 : 12
      06.08.2022 17:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 9 : 10
      07.08.2022 9:00 | Field A 24 : 0
      07.08.2022 10:10 | Field A 2 : 13
      07.08.2022 10:10 | Field B | Umpire Beta Buky 9 : 7
      07.08.2022 11:20 | Field A 7 : 8
      07.08.2022 11:20 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 15 : 2
      07.08.2022 12:30 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 9 : 5
      07.08.2022 12:30 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 8 : 26

      Group: Play off

      GAME SCORE
      07.08.2022 13:40 | Field A | Umpire Beta Buky 8 : 3 SF [2-3] UMP 1
      07.08.2022 14:50 | Field A 18 : 5 F [1-W22]
      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
  3. Srp
    27
    So

    1. RÝBRCOUL (celodenní)
      Srp 27 – Srp 28

      logo_czech

      pořadatel: Sparks Mladé Buky
      web: www.sparksmb.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 18.8.2022.

      Hraje se 50 minut + dohrávka.
      HR 84m
      HR limit 5

      hřiště Mladé Buky
      GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
      Nedaleko vlakové zastávky
      5 HR na zápas
      bufet ano
      toalety ano

      tipy na ubytování
      Retropark Sejfy (www.lesniplovarna.cz)
      Centrum ubytování a sportu (Mladé Buky 350, 54223, vojtechd@seznam.cz, tel +420 605 143 545)
      Možnost stanování na hřišti

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 5 5 0 80 : 17 10
      2 Trutnov HSM 5 3 2 32 : 29 8
      3 Waynes Pardubice 5 3 2 43 : 20 8
      4 Softball ZČU 5 2 3 24 : 38 7
      5 RED HOTS Plzeň 5 1 4 22 : 48 6
      6 Mor a Mšice 5 1 4 14 : 63 6

      Group:

      GAME SCORE
      27.08.2022 9:00 | Umpire Mor a Mšice 4 : 17
      27.08.2022 10:05 | Umpire Trutnov HSM 1 : 17
      27.08.2022 11:10 | Umpire Beta Buky 2 : 3
      27.08.2022 12:15 | Umpire Softball ZČU 3 : 7
      27.08.2022 13:20 | Umpire Waynes Pardubice 26 : 0
      27.08.2022 14:25 | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 2
      27.08.2022 15:30 | Umpire Beta Buky 2 : 6
      27.08.2022 16:35 | Umpire Softball ZČU 4 : 6
      27.08.2022 17:40 | Umpire Mor a Mšice 15 : 6
      28.08.2022 8:30 | Umpire Softball ZČU 2 : 18
      28.08.2022 9:35 | Umpire Mor a Mšice 6 : 3
      28.08.2022 10:40 | Umpire Trutnov HSM 4 : 7
      28.08.2022 11:45 | Umpire Waynes Pardubice 0 : 11
      28.08.2022 12:50 | Umpire RED HOTS Plzeň 15 : 3
      28.08.2022 13:55 | Umpire Beta Buky 3 : 13

      Group: Play off

      GAME SCORE
      28.08.2022 15:00 | Umpire Beta Buky 6 : 2 SF [2-3] UMP 1
      28.08.2022 16:05 | Umpire Waynes Pardubice 8 : 0 F [1-W16] UMP L16
      +
      RÝBRCOUL (celodenní)
  4. Zář
    24
    So

    1. FRANZ JOSEF (celodenní)
      Zář 24 – Zář 25

      logo_czech

      domcí klub: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 14.9.2022.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ne
      občerstvení na hřišti: ano

      Hraje se 60 minut + dohrávka
      Remíza ne
      HR limit 5
      Každý s každým & play off pro 3

      tipy na ubytování
      Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 76 : 19 8
      2 RED HOTS Plzeň 4 3 1 64 : 36 7
      3 Karlínský gang 4 2 2 50 : 51 6
      4 Vampiers Merklín 4 1 3 19 : 68 5
      5 ČKD 4 0 4 31 : 66 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 3 3 0 69 : 18 6
      2 Oldstars Trnava 3 2 1 39 : 52 5
      3 Softball ZČU 3 1 2 24 : 46 4
      4 Mor a Mšice 3 0 3 22 : 38 3

      Group: Play out

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 2 2 0 38 : 5 4
      2 ČKD 2 1 1 16 : 34 3
      3 Vampiers Merklín 2 0 2 14 : 29 2

      Group: A

      GAME SCORE
      24.09.2022 9:00 | Field A | Umpire Karlínský gang 16 : 4
      24.09.2022 10:15 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 4 : 19
      24.09.2022 11:30 | Field A | Umpire Vampiers Merklín 8 : 25
      24.09.2022 12:45 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 21 : 3
      24.09.2022 14:00 | Field A | Umpire Softball ZČU 22 : 2
      24.09.2022 14:00 | Field B | Umpire Beta Buky 13 : 15
      24.09.2022 15:15 | Field B | Umpire Karlínský gang 6 : 16
      24.09.2022 16:30 | Field B | Umpire Vampiers Merklín 6 : 23
      24.09.2022 17:45 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 10 : 11
      24.09.2022 17:45 | Field B | Umpire Mor a Mšice 10 : 6

      Group: B

      GAME SCORE
      24.09.2022 9:00 | Field B | Umpire Beta Buky 10 : 18
      24.09.2022 10:15 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 27 : 4
      24.09.2022 11:30 | Field B | Umpire Mor a Mšice 13 : 11
      24.09.2022 12:45 | Field B | Umpire ČKD 11 : 6
      24.09.2022 15:15 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 9 : 6
      24.09.2022 16:30 | Field A | Umpire Softball ZČU 8 : 31

      Group: Play off

      GAME SCORE
      25.09.2022 9:00 | Field A | Umpire Karlínský gang 4 : 9 QF [A2-B3] UMP A3
      25.09.2022 10:15 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 10 : 9 QF [B2-A3] UMP A1
      25.09.2022 11:30 | Field A | Umpire ČKD 14 : 4 SF [A1-W19] UMP A5
      25.09.2022 11:30 | Field B | Umpire Mor a Mšice 24 : 3 SF [B1-W17] UMP B4
      25.09.2022 12:45 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 19 : 5 5TH [L17-L19]* UMP**
      25.09.2022 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 11 : 15 3RD [L21-L22]* UMP**
      25.09.2022 14:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 16 F [W21-W22]* UMP**

      Group: Play out

      GAME SCORE
      25.09.2022 9:00 | Field B | Umpire Vampiers Merklín 2 : 23
      25.09.2022 10:15 | Field B | Umpire Beta Buky 15 : 3
      25.09.2022 12:45 | Field B | Umpire Softball ZČU 11 : 14


      * los
      ** A2, B2, B3

      +
      FRANZ JOSEF (celodenní)
  5. Zář
    28
    St

    1. MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
      Zář 28

      Pořádá Česká slowpitchová liga
      Coed slowpitch | Open

      V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
      Muži minimálně 35+ / ročník 1987 a starší
      Ženy minimálně 30+ / ročník 1992 a starší

      bufet ano
      toalety ano

      hraje se 40 minut + dohrávka
      remíza platí
      HR 80m
      HR limit 5

      rozhodčí zajišťuje ČSL

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 3 3 0 31 : 9 6
      2 Sparks Mladé Buky 3 2 1 28 : 13 4
      3 RED HOTS Plzeň 3 1 2 18 : 26 2
      4 Pegas Sedlčany 3 0 3 15 : 44 0
      +
      MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
  6. Říj
    1
    So

    1. SVAŘÁK (celodenní)
      Říj 1

      Svarak

      Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 (j)ELITA Trutnov 2 2 0 30 : 0 4
      2 Camperos 2 1 1 9 : 19 2
      3 Hnědý bombarďáci 2 0 2 5 : 25 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toucans Havířov 2 2 0 26 : 2 4
      2 Mimoni Stars 2 1 1 10 : 18 2
      3 ČKD 2 0 2 2 : 18 0

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Barons Wroclaw 2 2 0 22 : 7 4
      2 RED HOTS Plzeň 2 1 1 15 : 11 2
      3 OSL 2 0 2 3 : 22 0

      Group: D

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Stingers OST 2 2 0 19 : 9 4
      2 Mor a Mšice 2 1 1 19 : 7 2
      3 El Toro De Svitavy 2 0 2 7 : 29 0

      Group: A

      GAME SCORE
      01.10.2022 8:50 | Field S | Umpire Pořadatel 0 : 16
      01.10.2022 10:30 | Field S | Umpire Mor a Mšice 9 : 5
      01.10.2022 12:10 | Field S | Umpire Pořadatel 14 : 0

      Group: B

      GAME SCORE
      01.10.2022 8:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 9 : 1
      01.10.2022 9:40 | Field B | Umpire OSL 1 : 9
      01.10.2022 11:20 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 17 : 1

      Group: C

      GAME SCORE
      01.10.2022 8:50 | Field B | Umpire Mimoni Stars 8 : 3
      01.10.2022 10:30 | Field B | Umpire Toucans Havířov 8 : 7
      01.10.2022 12:10 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 0 : 14

      Group: D

      GAME SCORE
      01.10.2022 8:00 | Field S | Umpire Pořadatel 0 : 17
      01.10.2022 9:40 | Field S | Umpire Pořadatel 2 : 7
      01.10.2022 11:20 | Field S | Umpire Pořadatel 12 : 7

      Group: Play off Classic Trophy

      GAME SCORE
      01.10.2022 13:20 | Field S | Umpire Pořadatel 7 : 6 SF [3A-3D]*
      01.10.2022 13:20 | Field B | Umpire Stingers OST 0 : 19 SF [3B-3C]*
      01.10.2022 15:50 | Field B | Umpire Camperos 7 : 4 3RD [L13-L14]*
      01.10.2022 15:50 | Field S | Umpire Pořadatel 0 : 10 F [W13-W14]*

      Group: Play off Elite Trophy

      GAME SCORE
      01.10.2022 14:10 | Field S | Umpire Hnědý bombarďáci 4 : 8 SF [2A-2D]*
      01.10.2022 14:10 | Field B | Umpire ČKD 5 : 7 SF [2B-2C]*
      01.10.2022 16:40 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov -:- 3RD [L15-L16]*
      01.10.2022 16:40 | Field S | Umpire Pořadatel -:- F [W15-W16]*

      Group: Play off Master Trophy

      GAME SCORE
      01.10.2022 15:00 | Field S | Umpire Pořadatel 14 : 4 SF [1A-1D]*
      01.10.2022 15:00 | Field B | Umpire El Toro De Svitavy 0 : 3 SF [1B-1C]*
      01.10.2022 17:30 | Field B 2 : 10 3RD [L17-L18]*
      01.10.2022 17:30 | Field S | Umpire Pořadatel 4 : 8 F [W17-W18]*
      +
      SVAŘÁK (celodenní)
  7. Říj
    15
    So

    1. BURČÁK (celodenní)
      Říj 15 – Říj 16

      Posezónní taškařice v maskách.
      Propozice zde.

      +
      BURČÁK (celodenní)
  8. Led
    29
    Ne

    1. +
      POLYXENA (celodenní)
  9. Bře
    25
    So

    1. SEMINÁŘ ROZHODČÍCH (celodenní)
      Bře 25 – Bře 26

      25.3.2023 od 13 hod. do večera
      26.3.2023 od 9 hod. do 12 (dobrovolná část)

      lektor: Pavel Podhájecký

      +
      SEMINÁŘ ROZHODČÍCH (celodenní)
  10. Dub
    22
    So

    1. SLÁVA HOSANA (celodenní)
      Dub 22 – Dub 23

      Slava_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Ubytování
      Hostel Trim
      Penzion Fajn

      # TEAM G W L SCORE P
      1 UCE Travellers 7 7 0 130 : 30 14
      2 Waynes Pardubice 7 6 1 91 : 47 12
      3 4-Fun 7 5 2 61 : 41 10
      4 Beta Buky 7 4 3 79 : 56 8
      5 Oldstars Trnava 7 3 4 60 : 71 6
      6 Rubberducks 7 2 5 44 : 86 4
      7 Barons Wroclaw 7 1 6 45 : 76 2
      8 Tune Squad 7 0 7 23 : 126 0

      Group:

      GAME SCORE
      22.04.2023 9:00 | Field S 4 : 23
      22.04.2023 9:00 | Field B 9 : 8
      22.04.2023 10:05 | Field S 5 : 9
      22.04.2023 10:05 | Field B 4 : 23
      22.04.2023 11:10 | Field S 12 : 3
      22.04.2023 11:10 | Field B 16 : 10
      22.04.2023 12:15 | Field S 3 : 14
      22.04.2023 12:15 | Field B 6 : 17
      22.04.2023 13:20 | Field S 15 : 9
      22.04.2023 13:20 | Field B 6 : 10
      22.04.2023 14:25 | Field S 12 : 2
      22.04.2023 14:25 | Field B 28 : 1
      22.04.2023 15:30 | Field S 8 : 7
      22.04.2023 15:30 | Field B 14 : 4
      22.04.2023 17:00 3 : 16
      22.04.2023 17:00 0 : 8
      23.04.2023 8:30 | Field S 5 : 15
      23.04.2023 8:30 | Field B 9 : 18
      23.04.2023 9:35 | Field S 19 : 6
      23.04.2023 9:35 | Field B 12 : 0
      23.04.2023 10:40 | Field S 14 : 2
      23.04.2023 10:40 | Field B 16 : 6
      23.04.2023 11:45 | Field S 16 : 5
      23.04.2023 11:45 | Field B 12 : 1
      23.04.2023 12:50 | Field S 0 : 15
      23.04.2023 12:50 | Field B 6 : 10
      23.04.2023 13:55 | Field S 6 : 19
      23.04.2023 13:55 | Field B 7 : 5

      Group: Play off

      GAME SCORE
      23.04.2023 15:00 | Field S 12 : 7 SF [2-3]
      23.04.2023 16:05 | Field S 14 : 5 F [1-W29]
      +
      SLÁVA HOSANA (celodenní)
  11. Dub
    29
    So

    1. MALÁ HOSANA (celodenní)
      Dub 29

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 (j)ELITA Trutnov 3 2 0 1 25 : 24 4
      2 Camels Rožnov pod Radhoštěm 3 2 0 1 25 : 20 4
      3 Mor a Mšice 3 1 1 1 22 : 22 3
      4 OSL 3 0 1 2 17 : 23 1

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 RED HOTS Plzeň 3 2 1 0 19 : 12 5
      2 Mimoni Stars 3 2 0 1 38 : 11 4
      3 Toucans Havířov 3 1 1 1 18 : 19 3
      4 Barons Wroclaw 3 0 0 3 6 : 39 0

      Group: A

      GAME SCORE
      29.04.2023 9:00 | Field B | Umpire Pořadatel 7 : 7
      29.04.2023 10:00 | Field B | Umpire OSL 10 : 9
      29.04.2023 11:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 10
      29.04.2023 12:00 | Field S | Umpire Pořadatel 10 : 5
      29.04.2023 13:00 | Field S | Umpire Pořadatel 6 : 5
      29.04.2023 14:00 | Field S | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 5 : 6

      Group: B

      GAME SCORE
      29.04.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel 3 : 7
      29.04.2023 10:00 | Field S | Umpire Pořadatel 8 : 3
      29.04.2023 11:00 | Field S | Umpire Barons Wroclaw 3 : 9
      29.04.2023 12:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 2 : 5
      29.04.2023 13:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 1 : 26
      29.04.2023 14:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 7 : 7

      Group: Play off

      GAME SCORE
      29.04.2023 15:00 | Field B 9 : 6 [1B-2A] UMP 4A/4B**
      29.04.2023 15:00 | Field S | Umpire Pořadatel 2 : 11 [1A-2B]
      29.04.2023 16:00 | Field B -:- [4A-4B]* UMP 2A/2B**
      29.04.2023 16:00 | Field S | Umpire Pořadatel -:- [3A-3B]*
      29.04.2023 17:00 | Field B -:- [L13-L14]* UMP 3A/3B***
      29.04.2023 17:00 | Field S | Umpire Pořadatel -:- [W13-W14]*
      +
      MALÁ HOSANA (celodenní)
  12. Dub
    30
    Ne

    1. MALÁ HOSANA 2 (celodenní)
      Dub 30

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Camels Rožnov pod Radhoštěm 3 3 0 45 : 6 6
      2 Los Vacapótamos DT 3 2 1 25 : 20 4
      3 Camperos 3 1 2 37 : 34 2
      4 Toros De Svitavy 3 0 3 6 : 53 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Los Vacapótamos Brno 4 4 0 53 : 5 8
      2 Slowpitch Arrows 4 3 1 35 : 17 6
      3 Hnědý bombarďáci 4 2 2 35 : 27 4
      4 ČKD 4 1 3 32 : 33 2
      5 Bunckové 4 0 4 3 : 76 0

      Group: A

      GAME SCORE
      30.04.2023 9:00 | Field B 2 : 26
      30.04.2023 9:55 | Field B | Umpire Toros De Svitavy 3 : 8
      30.04.2023 10:50 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT 1 : 20
      30.04.2023 11:45 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 10 : 2
      30.04.2023 13:35 | Field S | Umpire Hnědý bombarďáci 17 : 2
      30.04.2023 14:30 | Field S | Umpire Toros De Svitavy 10 : 12

      Group: B

      GAME SCORE
      30.04.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel 6 : 11
      30.04.2023 9:55 | Field S | Umpire Pořadatel 1 : 21
      30.04.2023 10:50 | Field S | Umpire Los Vacapótamos Brno 1 : 8
      30.04.2023 11:45 | Field S | Umpire Slowpitch Arrows 19 : 1
      30.04.2023 12:40 | Field S | Umpire Los Vacapótamos DT 1 : 12
      30.04.2023 12:40 | Field B | Umpire Camperos 14 : 0
      30.04.2023 13:35 | Field B | Umpire Bunckové 12 : 5
      30.04.2023 14:30 | Field B | Umpire Slowpitch Arrows 9 : 2
      30.04.2023 15:40 | Field S | Umpire Camperos 11 : 1
      30.04.2023 15:40 | Field B | Umpire ČKD 1 : 22

      Group: Play off

      GAME SCORE
      30.04.2023 16:35 | Field B 4 : 23 7TH [A4-B4]*
      30.04.2023 16:35 | Field S 3 : 5 5TH [A3-B3]*
      30.04.2023 17:30 | Field B 1 : 8 3RD [A2 - B2]*
      30.04.2023 17:30 | Field S 6 : 8 F [A1 - B1]*
      +
      MALÁ HOSANA 2 (celodenní)
  13. Kvě
    6
    So

    1. LOL CUP (celodenní)
      Kvě 6 – Kvě 7

      Možnost stanování na hřišti

      Hraje se 50 minut + dohrávka

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 5 0 81 : 39 10
      2 Softball ZČU 5 3 2 39 : 41 8
      3 Oldstars Trnava 5 3 2 54 : 48 8
      4 Vampiers Merklín 5 2 3 39 : 66 7
      5 42 Crew 5 1 4 51 : 64 6
      6 RED HOTS Plzeň 5 1 4 47 : 53 6

      Group:

      GAME SCORE
      06.05.2023 9:00 | Umpire Pořadatel 12 : 11
      06.05.2023 10:05 | Umpire Oldstars Trnava 13 : 0
      06.05.2023 11:10 | Umpire 42 Crew 2 : 24
      06.05.2023 12:15 | Umpire Waynes Pardubice 11 : 6
      06.05.2023 13:20 | Umpire Softball ZČU 9 : 13
      06.05.2023 14:25 | Umpire Vampiers Merklín 15 : 9
      06.05.2023 15:30 | Umpire 42 Crew 5 : 10
      06.05.2023 16:35 | Umpire Waynes Pardubice 10 : 6
      06.05.2023 17:40 | Umpire RED HOTS Plzeň 13 : 14
      07.05.2023 8:30 | Umpire Waynes Pardubice 5 : 13
      07.05.2023 9:35 | Umpire RED HOTS Plzeň 8 : 14
      07.05.2023 10:40 | Umpire Oldstars Trnava 11 : 3
      07.05.2023 11:45 | Umpire Softball ZČU 6 : 18
      07.05.2023 12:50 | Umpire Vampiers Merklín 15 : 14
      07.05.2023 13:55 | Umpire 42 Crew 14 : 7

      Group: Play off

      GAME SCORE
      07.05.2023 15:00 | Umpire Waynes Pardubice 8 : 19 SF [2-3]
      07.05.2023 16:05 | Umpire Pořadatel 17 : 5 F [1-W16]
      +
      LOL CUP (celodenní)
  14. Kvě
    20
    So

    1. KONĚPŮLKY (celodenní)
      Kvě 20

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Barons Wroclaw 3 3 0 26 : 13 6
      2 Mimoni Stars 3 2 1 27 : 8 4
      3 Camels Rožnov pod Radhoštěm 3 1 2 23 : 32 2
      4 Mor a Mšice 3 0 3 11 : 34 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 (j)ELITA Trutnov 3 3 0 44 : 8 6
      2 OSL 3 2 1 29 : 19 4
      3 Toucans Havířov 3 1 2 14 : 30 2
      4 RED HOTS Plzeň 3 0 3 16 : 46 0

      Group: A

      GAME SCORE
      20.05.2023 9:00 | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 0 : 12
      20.05.2023 10:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 6 : 13
      20.05.2023 11:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 13 : 7
      20.05.2023 12:00 | Field S | Umpire Pořadatel 4 : 3
      20.05.2023 13:00 | Field S | Umpire Pořadatel 9 : 4
      20.05.2023 14:00 | Field S | Umpire Barons Wroclaw 12 : 4

      Group: B

      GAME SCORE
      20.05.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel 2 : 13
      20.05.2023 10:00 | Field S | Umpire Pořadatel 14 : 8
      20.05.2023 11:00 | Field S | Umpire RED HOTS Plzeň 12 : 1
      20.05.2023 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 3 : 21
      20.05.2023 13:00 | Field B | Umpire OSL 5 : 11
      20.05.2023 14:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 10 : 3

      Group: Play off

      GAME SCORE
      20.05.2023 15:00 | Field B | Umpire Pořadatel 20 : 3 SF [1B-2A] UMP 4A/4B**
      20.05.2023 15:00 | Field S | Umpire RED HOTS Plzeň 7 : 15 SF [1A-2B]
      20.05.2023 16:00 | Field B | Umpire OSL 7 : 8 7TH [A4-B4]*/UMP 2A/2B**
      20.05.2023 16:00 | Field S | Umpire Pořadatel 7 : 13 5TH [3A-3B]*
      20.05.2023 17:00 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 8 : 5 3RD [L13-L14]*/UMP 3A/3B***
      20.05.2023 17:00 | Field S | Umpire Pořadatel 10 : 9 F [W13-W14]*

      * los
      ** píská tým s větším počtem obdržených doběhů
      *** píská tým s kratším časem dojezdu domů

      +
      KONĚPŮLKY (celodenní)
  15. Kvě
    21
    Ne

    1. KONĚPŮLKY 2 (celodenní)
      Kvě 21

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Camperos 3 2 1 0 30 : 15 5
      2 Los Vacapótamos Brno 3 2 1 0 38 : 17 5
      3 Hnědý bombarďáci 3 1 0 2 17 : 15 2
      4 Toros De Svitavy 3 0 0 3 11 : 49 0

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Slowpitch Arrows 3 2 1 0 19 : 13 5
      2 Los Vacapótamos DT 3 2 0 1 24 : 14 4
      3 ČKD 3 1 1 1 25 : 18 3
      4 Bunckové 3 0 0 3 7 : 30 0

      Group: A

      GAME SCORE
      21.05.2023 9:00 | Field B | Umpire Pořadatel 13 : 1
      21.05.2023 10:00 | Field B | Umpire Toros De Svitavy 9 : 9
      21.05.2023 11:00 | Field B | Umpire ČKD 4 : 3
      21.05.2023 12:00 | Field S | Umpire Pořadatel 19 : 7
      21.05.2023 13:00 | Field S | Umpire Pořadatel 10 : 1
      21.05.2023 14:00 | Field S | Umpire Los Vacapótamos Brno 3 : 17

      Group: B

      GAME SCORE
      21.05.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel 0 : 14
      21.05.2023 10:00 | Field S | Umpire Pořadatel 4 : 5
      21.05.2023 11:00 | Field S | Umpire Slowpitch Arrows 8 : 4
      21.05.2023 12:00 | Field B | Umpire Camperos 6 : 6
      21.05.2023 13:00 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT 8 : 3
      21.05.2023 14:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 5 : 12

      Group: Play off

      GAME SCORE
      21.05.2023 15:00 | Field B | Umpire Toros De Svitavy 2 : 7 SF [1B-2A] UMP 4A/4B**
      21.05.2023 15:00 | Field S | Umpire Pořadatel 8 : 10 SF [1A-2B]
      21.05.2023 16:00 | Field B | Umpire Los Vacapótamos Brno 11 : 2 7TH [4A-4B]* UMP 2A/2B**
      21.05.2023 16:00 | Field S | Umpire Los Vacapótamos DT 10 : 4 5TH [3A-3B]*
      21.05.2023 17:00 | Field B | Umpire ČKD 8 : 4 3RD [L13-L14]* UMP 3A/3A**
      21.05.2023 17:00 | Field S | Umpire Pořadatel 15 : 1 F [W13-W14]*
      +
      KONĚPŮLKY 2 (celodenní)
  16. Kvě
    27
    So

    1. KRÍGEĽ (celodenní)
      Kvě 27 – Kvě 28

      logo_czech

      domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 17.5.2023.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11
      sobota 45 minut + dohrávka
      neděle 60 minut + dohrávka

      hřiště softball
      homerun: 74
      výška HR plotu: 2m
      počet HR na zápas: 2

      hřiště baseball
      homerun: 84
      výška HR plotu: 0m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: ano, na hřišti

      tipy na ubytování
      tělocvičňa na ZŠ
      Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
      web: hzsbott.edupage.org

      internát MTF
      Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
      web: internat.mtf.stuba.sk

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 3 1 31 : 28 7
      2 Oldstars Trnava 4 3 1 44 : 16 7
      3 Angels Trnava 4 2 2 19 : 24 6
      4 Oldstars friends 4 1 3 18 : 29 5
      5 Vampiers Merklín 4 1 3 23 : 38 5

      Group: B [QF]

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Oldstars friends 2 2 0 15 : 11 4
      2 Angels Trnava 2 1 1 26 : 12 3
      3 Vampiers Merklín 2 0 2 2 : 20 2

      Group: A

      GAME SCORE
      27.05.2023 9:00 | Umpire Oldstars friends 6 : 3
      27.05.2023 10:00 | Umpire Oldstars Trnava 7 : 5
      27.05.2023 11:00 | Umpire Vampiers Merklín 3 : 10
      27.05.2023 12:00 | Umpire Waynes Pardubice 1 : 18
      27.05.2023 13:00 | Umpire Angels Trnava 4 : 7
      27.05.2023 14:00 | Umpire Oldstars Trnava 4 : 8
      27.05.2023 15:00 | Umpire Vampiers Merklín 12 : 3
      27.05.2023 16:00 | Umpire Angels Trnava 5 : 13
      27.05.2023 17:00 | Umpire Waynes Pardubice 5 : 4
      27.05.2023 18:00 | Umpire Oldstars friends 9 : 8

      Group: B [QF]

      GAME SCORE
      28.05.2023 9:00 | Umpire Oldstars Trnava 1 : 16
      28.05.2023 11:30 | Umpire Vampiers Merklín 10 : 11
      28.05.2023 12:45 | Umpire Angels Trnava 4 : 1

      Group: Play off

      GAME SCORE
      28.05.2023 10:15 | Umpire Oldstars friends 15 : 2 SF [1-2] UMP 4
      28.05.2023 14:00 | Umpire Waynes Pardubice 13 : 1 SF [L12-WQF] UMP W12
      28.05.2023 15:15 | Umpire Oldstars friends 9 : 4 F [W12-W15] UMP L15
      +
      KRÍGEĽ (celodenní)
  17. Čvn
    17
    So

    1. DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
      Čvn 17 – Čvn 18

      logo_czech

      domácí klub: Wolfs Domažlice
      web: www.wolfs.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 7.6.2023.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      homerun: 85m
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      Druhé hřiště bude upřesněno později.

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
      K dispozici je už do pátku tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
      (vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
      kontakt: tel 776 827 610
      cena 50,-Kč / osoba /den
      Další možnost ubytování je na intru u náměstí.

      Sporthotel
      Palackého 230, 34401 Domažlice
      www.sportoviste-domazlice.cz/sporthotel

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 5 0 77 : 36 10
      2 Oldstars Trnava 5 3 2 35 : 38 8
      3 Softball ZČU 5 3 2 60 : 26 8
      4 RED HOTS Plzeň 5 2 3 53 : 62 7
      5 Karlínský gang 5 1 4 30 : 59 6
      6 Wolfs Domažlice 5 1 4 41 : 75 6

      Group:

      GAME SCORE
      17.06.2023 9:00 | Umpire RED HOTS Plzeň 17 : 1
      17.06.2023 10:05 | Umpire Softball ZČU 17 : 0
      17.06.2023 11:10 | Umpire Wolfs Domažlice 19 : 3
      17.06.2023 12:15 | Umpire Karlínský gang 8 : 5
      17.06.2023 13:20 | Umpire Oldstars Trnava 10 : 17
      17.06.2023 14:25 | Umpire Waynes Pardubice 7 : 10
      17.06.2023 15:30 | Umpire Wolfs Domažlice 10 : 8
      17.06.2023 16:35 | Umpire Karlínský gang 17 : 5
      17.06.2023 17:40 | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 16
      18.06.2023 8:30 | Umpire Karlínský gang 7 : 22
      18.06.2023 9:35 | Umpire RED HOTS Plzeň 13 : 3
      18.06.2023 10:40 | Umpire Softball ZČU 11 : 5
      18.06.2023 11:45 | Umpire Oldstars Trnava 9 : 8
      18.06.2023 12:50 | Umpire Waynes Pardubice 16 : 14
      18.06.2023 13:55 | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 8

      Group: Play off

      GAME SCORE
      18.06.2023 15:00 | Umpire Waynes Pardubice 5 : 4 SF [2-3] UMP 1
      18.06.2023 16:05 | Umpire Softball ZČU 11 : 4 F [1-W16] UMP L16
      +
      DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
  18. Čvc
    1
    So

    1. FOUR RIVERS CUP (celodenní)
      Čvc 1 – Čvc 2

      logo_czech

      domácí klub:  RED HOTS Plzeň
      web:

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 21.6.2023.

      hřiště Spálené poříčí
      baseballové hřiště
      5 HR na zápas
      bufet ano

      Druhé hřiště je v jednání.

      tipy na ubytování
      VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Softball ZČU 5 4 1 46 : 36 9
      2 Oldstars Trnava 5 4 1 58 : 36 9
      3 Waynes Pardubice 5 3 2 82 : 29 8
      4 RED HOTS Plzeň 5 3 2 56 : 60 8
      5 Karlínský gang 5 1 4 33 : 74 6
      6 Vampiers Merklín 5 0 5 29 : 69 5

      Group:

      GAME SCORE
      01.07.2023 9:00 | Umpire Vampiers Merklín 8 : 9
      01.07.2023 10:05 | Umpire Softball ZČU 21 : 3
      01.07.2023 11:10 | Umpire RED HOTS Plzeň 2 : 34
      01.07.2023 12:15 | Umpire Waynes Pardubice 7 : 12
      01.07.2023 13:20 | Umpire Oldstars Trnava 16 : 9
      01.07.2023 14:25 | Umpire Karlínský gang 6 : 10
      01.07.2023 15:30 | Umpire RED HOTS Plzeň 11 : 10
      01.07.2023 16:35 | Umpire Waynes Pardubice 10 : 7
      01.07.2023 17:40 | Umpire Oldstars Trnava 5 : 24
      02.07.2023 8:30 | Umpire Waynes Pardubice 7 : 6
      02.07.2023 9:35 | Umpire Oldstars Trnava 9 : 8
      02.07.2023 10:40 | Umpire Softball ZČU 6 : 15
      02.07.2023 11:45 | Umpire Vampiers Merklín 5 : 7
      02.07.2023 12:50 | Umpire Karlínský gang 11 : 13
      02.07.2023 13:55 | Umpire RED HOTS Plzeň 10 : 3

      Group: Play off

      GAME SCORE
      02.07.2023 15:00 | Umpire Softball ZČU 2 : 21 SF [2-3] UMP 1
      02.07.2023 16:05 | Umpire Oldstars Trnava 9 : 10 F [1-W16] UMP L16
      +
      FOUR RIVERS CUP (celodenní)
  19. Čvc
    5
    St

    1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
      Čvc 5 – Čvc 6
      +
      MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
  20. Čvc
    22
    So

    1. SQUAT (celodenní)
      Čvc 22 – Čvc 23

      Independent_squat

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 (j)ELITA Trutnov 4 3 1 43 : 19 6
      2 ČKD 4 3 1 37 : 11 6
      3 Mor a Mšice 4 2 2 20 : 21 4
      4 Barons Wroclaw 4 2 2 20 : 22 4
      5 Toros De Svitavy 4 0 4 4 : 51 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mimoni Stars 4 4 0 52 : 9 8
      2 Los Vacapótamos Brno 4 3 1 41 : 24 6
      3 Hnědý bombarďáci 4 2 2 25 : 20 4
      4 Toucans Havířov 4 1 3 16 : 34 2
      5 Bunckové 4 0 4 6 : 53 0

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Los Vacapótamos DT 3 3 0 22 : 16 6
      2 Camperos 3 2 1 34 : 22 4
      3 Camels Rožnov pod Radhoštěm 3 1 2 19 : 26 2
      4 RED HOTS Plzeň 3 0 3 14 : 25 0

      Group: A

      GAME SCORE
      22.07.2023 8:30 | Field P | Umpire Pořadatel 8 : 4
      22.07.2023 9:20 | Field P | Umpire ČKD 5 : 2
      22.07.2023 10:10 | Field P | Umpire Pořadatel 3 : 7
      22.07.2023 11:50 | Field P | Umpire Los Vacapótamos Brno 10 : 1
      22.07.2023 12:40 | Field P | Umpire Pořadatel 0 : 8
      22.07.2023 14:30 | Field Z | Umpire RED HOTS Plzeň 3 : 10
      22.07.2023 15:20 | Field Z | Umpire Toros De Svitavy 2 : 10
      22.07.2023 17:00 | Field Z | Umpire Pořadatel 2 : 25
      22.07.2023 17:50 | Field Z | Umpire Pořadatel 4 : 7
      23.07.2023 8:30 | Field Z | Umpire Mor a Mšice 13 : 0

      Group: B

      GAME SCORE
      22.07.2023 8:30 | Field Z | Umpire Camperos 13 : 1
      22.07.2023 9:20 | Field Z | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 6 : 1
      22.07.2023 10:10 | Field Z | Umpire Mimoni Stars 4 : 13
      22.07.2023 11:50 | Field Z | Umpire (j)ELITA Trutnov 0 : 22
      22.07.2023 12:40 | Field Z | Umpire Los Vacapótamos DT 12 : 1
      22.07.2023 14:30 | Field P | Umpire Hnědý bombarďáci 7 : 15
      22.07.2023 15:20 | Field P | Umpire Pořadatel 10 : 0
      22.07.2023 17:00 | Field P | Umpire ČKD 4 : 8
      22.07.2023 17:50 | Field P | Umpire (j)ELITA Trutnov 9 : 1
      23.07.2023 8:30 | Field P | Umpire Pořadatel 5 : 8

      Group: C

      GAME SCORE
      22.07.2023 11:00 | Field P | Umpire Pořadatel 8 : 9
      22.07.2023 11:00 | Field Z | Umpire Toucans Havířov 6 : 5
      22.07.2023 13:30 | Field P | Umpire Pořadatel 0 : 4
      22.07.2023 13:30 | Field Z | Umpire Barons Wroclaw 2 : 14
      22.07.2023 16:10 | Field P | Umpire Pořadatel 12 : 6
      22.07.2023 16:10 | Field Z | Umpire Mor a Mšice 11 : 12

      Group: Last chance

      GAME SCORE
      23.07.2023 12:40 | Field Z | Umpire Mor a Mšice 4 : 12 13TH [A5-B5]* UMP W32

      Group: Squat Ball trophy

      GAME SCORE
      23.07.2023 9:20 | Field P | Umpire Pořadatel 15 : 4 QF [BT4-BT5]
      23.07.2023 9:20 | Field Z | Umpire Hnědý bombarďáci 5 : 3 QF [BT3-BT6) UMP BT1
      23.07.2023 11:00 | Field P | Umpire RED HOTS Plzeň 3 : 8 SF [BT1-W27] UMP L27
      23.07.2023 11:00 | Field Z | Umpire Toucans Havířov 9 : 8 SF [BT2-W28) UMP L28
      23.07.2023 12:40 | Field P | Umpire Pořadatel 10 : 3 5TH [L27-L28]*
      23.07.2023 13:30 | Field Z | Umpire Mimoni Stars 7 : 4 3RD [L31-L32]* UMP W33
      23.07.2023 14:20 | Field Z | Umpire ČKD 3 : 5 F [W31-W32]* UMP L29

      Group: Squat Play off

      GAME SCORE
      23.07.2023 10:10 | Field P | Umpire Pořadatel 3 : 9 QF [PO4-PO5]
      23.07.2023 10:10 | Field Z | Umpire (j)ELITA Trutnov 7 : 2 QF [PO3-PO6] UMP PO2
      23.07.2023 11:50 | Field P | Umpire Pořadatel 4 : 0 SF [PO1-W29]
      23.07.2023 11:50 | Field Z | Umpire Camperos 8 : 5 SF [PO2-W30] UMP L30
      23.07.2023 13:30 | Field P | Umpire Los Vacapótamos Brno 7 : 6 5TH [L29-L30]* UMP W29
      23.07.2023 14:20 | Field P | Umpire Pořadatel 2 : 4 3RD [L33-L34]*
      23.07.2023 15:10 | Field P | Umpire Pořadatel 6 : 7 F [W33-W34]*
      +
      SQUAT (celodenní)

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI