Zeptali jsme se

Táhla na PoličceČeská slowpitchová liga začne za tři týdny. Jaká byla Indoor liga a co očekáváte od letní soutěže? Na tři stejné otázky odpovídají zástupci pravidelných účastníků slowpitchových turnajů.

1. Jak hodnotíš Zimní slowpitchovou ligu?
2. Jak se připravujete na novou sezónu?
3. Jaké máte cíle pro Českou slowpitchovou ligu?

Ivana Andělová (Sparks Mladé Buky)
1. Zúčastnili jsme se jen dvou turnajů v Trutnově, ale pokaždé jsme si to užili. Bohužel lidí málo a tak přes zimu nejsme kolikrát schopni dát dokupy tým. Ale aspoň ti, kteří hrát chtěli a měli zrovna čas hostovali k ostatním. A také vždy pěli chválu…
2. Zatím spíš doma v teple…hřiště zatím nepoužitelné, snad dostane počasí rozum.
3. V tomto roce se budeme spíš soustředit na MČR a ME… Bohužel není dostatek času na vše, co bychom chtěli. Softball ženy i muži…a na slowpitch zbývá už jen málo času. Ale pokaždé příjemně stráveného.

Roman Klempíř (Rytíři Trutnov)
1. za mě na píp, neboť jsem dva turnaje nehrál
2. sháníme ženský kde se dá
3. nechat pohár doma, takže vyhrát

Radek Janovský (SB Svoboda nad Úpou)
1. Jelikož jsme se účastnili 3 turnajů (2x Trutnov a Kostelec), tak bereme zimní indoor ligu jako příjemné zpestření během dlouhé zimní přestávky.
2. Pro nás jakož to baseballový tým doplněný soft a slowpitch babami, bereme letní slowpitche jako odreagování a zpříjemnění volných víkendů se super lidmi ze slowpitchových týmů.
3. Proto i naše cíle pro slowpitchovou ligu 2013 jsou si na pár turnajích si zahrát.

Alena Dohnalová (Klackaři Kostelec nad Orlicí / Wayne’s World)
1. Zimní liga – super akce, hejbat se celou zimu po turnajícj – LUXUS
2. hlavně čekáme na lepší počasí – nedá se jít ven na igrisko
3 . Doufám že to vezmou WW útokem a VYHRAJOU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wayne (Wayne’s World)
1. Moc se mi to líbilo a ze třetího místa máme všichni velkou radost. Gratulace do Kostelce a Trutnova. Oba týmy hrály skvěle.
2. Dáváme do kupy tým personálně a začínáme trénovat.
3. Já bych chtěl medaili, ale dobrých týmů je hodně a medailí málo. 😎  Bude to těžké.

Martin Franc (Pasos Pardubice)
1. Zimní slowpitchová liga je fajn doplnění zimní přípravy na léto. Nezúčastnili jsme se všech turnajů, ale tam, kde jsme byli se nám moc líbilo a každý turnaj jsme si užili.
2. Přípravu na novou sezonu jsme si zpestřili zimní slowpitchovou ligou. Máme za sebou první letošní domácí mini turnaj a s prvním sluncem vyrazíme potrénovat formu ven na hřiště.
3. Cíle pro novou sezonu máme jasné. Chceme obhájit medailové umístění z lonského ročníku. Další cíl je vybojovat dobrý výsledek na Mistrovství ČR v Mladých Bukách.

Jirka Kubů (Táhla Police nad Metují)
1. Zimni liga byla paradni priprava na letni sezonu!!
2. Pro pripravu se budeme snazit co nejvice trenovat s WW a sehnat co nejvice divenek kterych je porad malo!!
3. A jako vedouci Tahel bych si pral bejt dustojnym souperem vsech teamu slowprdu a nejezdit si jenom zahrat ale i vyhravat 🙂 a hlavne nakonec bych si moc pral aby kolem teto paradni hry sevzdycky sesla dobra parta lidi ktere bude jedno jak skoncila hlavne ze jsi to uzila!!!!!!

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI