Svařákové výsledky a povídačka

Osel

Parádní tričko

Za mlhou hustou, že by se dala krájet bagrem a dost možná ještě dál je Svítkovské hřiště. Svařákový turnaj pořádaný WW nakonec místo avizovaných pěti týmů přilákal tři nebo spíše dva a půl. Nikomu to nevadilo a jen co zašel měsíc ze chemičku, mohlo se jít na to. První utkání provázela drobná komplikace. Jeden ze soupeřů (Ramovka) vůbec nedorazil. To ovšem nebylo důvodem utkání neodehrát. Hráči Táhel a Pasos se převtělili v Ramovku a  viola, máme tady první mač. Ramovka se tímto způsobem prohryzávala celým turnajem.

Ve dvě hodiny odpolední bylo jasné, že ani Panasonic nedá do kupy bojeschopné družstvo a byl z turnaje vyřazen se slovy: „Jedna Ramovka stačí.“ Oba přítomní hráči japonské fabriky sídlící za remízkem si ale zahráli, jaké to překvapení – za Ramovku.

Pasos dospěli k vítězství v turnaji včasným slézáním z lopaty. Prvrní utkání prohráli 6:11 s Táhly. Ve druhém otočili zápas s Ramovkou v poslední směně. V posledním utkání si arciotáčkou z 1:5 na 6:5 v dohrávce zápasu s WW připsali svoje druhé vítězství.

Poslední utkání turnaje Ramovka – Táhla mělo rozhodnout o konečném pořadí. Ramovka (za kterou nastoupila většina WW) mohla posunout k celkovémmu vítězství buď Pasos a nebo Wayne`s World. Matematika hovořila jasně. Vyhraje Ramovka a Pasos jsou první. Wayne`s World potřebuje na zlato prohru Ramovky. Ramovka nakonec Táhla udolala 6:2 a Pasos si tak můžou dát další zlatou trofej na poličku.

Po vyhlášení výsledků a předanání pohárů a ocenění si většina účastníků ještě zahrála exhibiční utkání. Nejmladší hráčkou byla (m)ÁŇA Waynovic.

nejlepší polař: Poža (Pasos)
nejůepší pálkař: Kubajs (Waynes)

homeruny
2 Kubajs (Waynes)
1 Ondra Králík (Táhla)

# TEAM G W L SCORE P
1 Pasos Pardubice 3 2 1 17 : 20 4
2 Wayne's World 3 2 1 21 : 12 4
3 Ramovka 3 1 2 15 : 16 2
4 Táhla Police nad Metují 3 1 2 14 : 19 2
5 Panasonic 0 0 0 0 : 0 0

Turnaj připravili Romále, Lin, wayne + Lenička

Připravujeme fotky a video ze sváření. Prý je natočen i jeden homerun.

 

Svařák 2012

Svařák 2012

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI