Právě se hraje Dejvická slowpitchová liga
Praha – Dejvice, 8 hřišť, mnoho týmů, pěnový míček, tak to je slowpitch na Bílé hoře. Teď jsem info o turnaji náhodou objevil ve spamu. Jaké to bylo? Dejte vědět.

Praha – Dejvice, 8 hřišť, mnoho týmů, pěnový míček, tak to je slowpitch na Bílé hoře. Teď jsem info o turnaji náhodou objevil ve spamu. Jaké to bylo? Dejte vědět.
Do začátku pátého ročníku Indoor ligy zbývá více než měsic. Jaká bude další sezóna tého zajímavé soutěže? Podaří se Rytířům Trutnov zvítězit počtvrté za sebou? Vyhrají už Klackaři Kostelec n. O. nějaký turnaj? Jak postav


Z webu www.waynes.cz jsme převzali článek o slowpitchovém turnaji v Pardubicích.
Halová soutěž Indoor liga se bude držet loňského formátu. Tedy 5 stabilních (pořadatelských) týmů: Rytíři Trutnov, Trutnov HSM, Klackaři Kostelec nad Orlicí, Wayne’s World 1 a Wayne’s World 2. Turnaje budou pro 6 týmů. Každ

Na Mistrovství ČR nad 400 let dominoval tým CIT&A. Spojenectví Celkem Idilického Týmu a Andělů (hráčů Sparks Mladé Buky) přineslo nejméně obdržených bodů (8) a nejlepší ofenzivu. Gratulujeme k historicky prvnímu titulu kategorie
Svařáku se bude účastnit osm týmů. Hrát se bude ve dvou skupinách po čtyřech každý s každým. Následuje horní play off pro dva nejlepší týmy ze skupiny. Týmy na třetích a čtvrtých místech si zahrají dolní play off. Více dále.

Poslední turnaj České slowpitchové ligy se konal Brně, v areálu Hrochů. Bylo to poprvé, kdy ČSL zavítala na Moravu. A byla to dobrá volba. K dispozici jsme měli dvě hřitě (softballové a baseballové) a zázemí budovy s šatnami a sociálk