Retrovinka

Romále někde vyhrabal video z Evropského slowpitchového poháru v Mladých Bukách 2011. Tak tady je jako retrovinka. Jo, během tohoto tournaje přišla na svět myšlenka na založení České slowpitchové ligy.

Modrá je dobrá

Ve finále prvního turnaje Indoor ligy 2016/2017 se utkaly týmy s modrými přízvisky Rytíři Trutnov Blue a Waynes Pardubice Navy. Modrá je dobrá, už je to tak. Dva nejlepší týmy loňska Rytíři Trutnov a Trutnov HSM končí na posledním a p

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI