V Plzni skončila jedna dlouhá šňůra. Co přinese Franz Josef?

Na plzeňském Four Rivers Cupu mohli Waynes prodloužit sňůru účasti ve finále v řadě na 9. Našlápnuto měli celkem solidně. Semifinále Rytíři – Waynes za stavu 8:0 pro WW ale ukončil déšť. Zrušeno bylo také finále. Účast ve finále si tak započítají pouze Hangarounds, kteří do něj postoupili přímo ze základní skupiny. Ligový rekord v účasti ve finále v řadě společně drží Rytíři a Waynes (8).

Možná, že si Waynes dělali zálusk i na prodloužení sňůry vítězných utkání v řadě ze 13 a chtěli se přiblížit k rekordním 21. Proti byli Rytíři hned v prvním utkání Waynů (RTR-WW 10:9).

Pegas cup 2018 | foto Grega Valančič

Pegas cup 2018 | foto Grega Valančič

Franz Josef může být milníkem hned v několika statistických údajích.

20

Waynes mohou vyhrát dvacátý ligový turnaj

40

Rytíři mohou být po čtyřicáté na stupních vítězů. Na bedně chyběli jen 2x.

100

Odehraných 100 ligových zápasů mají na dosah Hangarounds (96) a Vampiers (94). Hangáři stovky dosáhnou v utkání proti Wolfs, Vampíři až ve druhém utkání Play off nebo Play out. Pouze v případě čtvrtého místa ve skupině by si s oslavami museli merklínští počkat na příští turnaj stejně jako Oldstars, kterým do stovky chybí 8 utkání. Na FJ se mohou dostat na číslo 99 – základní skupina + 3 zápasy play off.

200

Dvě stě ligových vítězství mají na dosah Waynes (195) a Rytíři (194). Dosáhnou úctyhodné dvoustovky již v Pardubicích? Který z týmů bude rychlejší?

200

Pro Wolfs Domažlice bude utkání s Mor a Mšicemi dvousté ligové. V odehraných zápasech jsou Wolfs na historickém třetím místě.

3000

Tří tisící doběh mohou zaznamenat Waynes. „Stačí“ jen 99x šlápnout na domácí metu. Na jednom turnaji se to zvládnou dá.

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI