Trautenau 2020 live

20:10 | Klackaři to dotáhli až na bednu (KLA-JEL 2:1). Rytíři poprvé poraženi, Waynes vyhráli v tie-breaku 1:0.

18:09 | Až ve třetím tie-breaku Mlátičky udolali Trutnov HSM. Zápas o páté místo tedy přinesl zajímavou podívanou.

Právě začalo utkání o třetí místo mezi Klackaři a (j)ELITY. (vysíláme živě na facebooku)

16:55 | Druhé semifinále bylo vyrovnané. Rytíři přidali druhý bod až v závěru. Rytíři jdou do finále a mohou prodloužit šňůru vítězných turnajů na 6 (včetně sezóny 2018/2019). (j)ELITA se pokusí o zisk šesti bodů do tabulky za třetí místo na Trautenau.

Před chvilkou začal mač o páté místo Mlátičky vs. Trutnov HSM. V sedmé minutě je stav 0:0.

16:09 | (j)ELITA nepřipustili komplikace a po výsledku 4:1 postoupili do SF. Druhým týmem, a které čeká zápas o 5. místo jsou pořádají Trutnov HSM.
V prvním semifinále si lépe vedli Waynes, Klackaři porazili 5:1 a jsou prvními finalisty. Klackaři si zahrají o třetí místo. Už teď je to nejlepší výsledek Klackařů v letošní IL.

V utkání Rytíři vs. (j)ELITA je odehráno 12 minut a Rytíři vedou 1:0. Zápas vysíláme živě na facebooku.

14:41 | Klackaři se letos poprvé probojovali do semifinále, když zvítězili nad Mlátičkami 3:1. Na Mlátičky dnes čeká už jen zápas o 5. místo a dietnější bodový příděl do tabulky něž si přáli.

Ve druhém čtvrtfinále vedou v polovině zápasu (j)ELITA nad Trutnovem HSM 4:0. Zápas vysíláme živě na FB.

14:05 | Proběhla dvě školení rozhodčích. Velmi potěšitelný byl zájem hráčů IL se něco dozvědět. Lektorem byl Pavel Podhájecký. Prezentaci ze školení dám na web, jen co mi to Pavel pošle.

Minutou ticha jsme se rozloučili s Petrem Borovcem. Trutnov HSM připravili Petrův vzpomínkový koutek. Díky a sbohem. 🙁

Rytíři pokračují v krasojízdě a vítězstvím 3:0 nad Mlátičkami vyhráli skupinu a postoupili přímo do semifinále.
Ve skupině B se o první místo a volňáska do SF utkali Waynes a (j)ELITA. Úspěšnější byli pardubičtí Waynes, vítěznou se může pochlubit Vlasta Danihelková.

Aktuálně: V prvním čtvrtfinále vedou Klackaři nad Mlátičkami 15 minut před koncem 3:0. Zápas vysíláme živě na facebooku.

10:08 | Klackařům utekl začátek utkání a v první směně inkasovali 4 body. Vyrovnaný průběh utkání posunul skóre na 5:2 před poslední směnou. Klackaři s jedním autem obsadili všechny mety. Po autu na domácí a stropu utkání končí.

9:57 | Trautenau otevřelo trutnovské derby HSM vs. Rytíři. HSM vyrobili velké množství defenzivních chyb. Dvěma slovy: obrana obrna. Rytíři si připsali dvanácté vítězství.
Sedm minut před koncem vedou (j)ELITA nad Klackaři 5:2.

Zpravodajství z Trautenau 2020 najdeš tady a na facebooku České slowpitchové ligy. V plánu je živé vysílání šesti zápasů play off (na FB).

13:30 | čtvrfinále 2A-3B
14:20 | čtvrfinále 2B-3A
15:10 | semifinále 1
16:00 | semifinále 2
17:40 | o 3. místo
18:30 | finále

Zázname celého turnaje v HD bude v průběhu příštího týdne na youtube.