Tichá pošta břehy mele

Právě jsme odeslali nám známým softballovým a baseballovým hráčů a činovníkům mail v tomto znění:

Dobrý den a ahoj všem příznivcům softballu a baseballu a slowpitche,

zabýváte se myšlenkou, jak naložit s posledním rokem před Mayi ohlášeným koncem světa? Nebo přemýšlíte, jak se uplatnit v softballe nebo baseballe ještě jinak než dosud nebo po konci vaší nejhvězdnější kariéry? Máte rádi společnost a zábavu? Něco pro vás máme!

Zahrajte si Českou slowpitchovou ligu!
www.slowpitch.eu

Dovolte nám ligu představit. Jde o první celorepublikovou soutěž ve smíšeném slowpitchi, tedy o soutěž týmů deseti hráčů – pěti žen a pěti mužů. Hrát se bude o víkendech. Zatím počítáme s pěti víkendy v roce 2012, v případě většího zájmu jich bude více. Každý tým a každý hráč se může účastnit všech turnajů, jen některých nebo dokonce jen jediného. Turnaje mají vždy charakter “open”.

Otevřená je i soupiska týmů. Jeden hráč tak může na jednom turnaji vystupovat v týmu Blech, na jiném hrát za tým Vší. Cílem je, aby se na každém turnaji sešlo co nejvíc družstev. Na volnosti ale nebudou tratit týmy, které takříkajíc pojedou na vítězství. V lize se soutěží o pohár vítěze a medaile, které si rozdělí týmy s nejvyšším počtem bodů.

Turnaje se odehrají v Praze, Pardubicích a dalších městech podle pořadatelských týmů. Liga se bude konat v období od začátku dubna do konce října. Protože ale Česká slowpitchová liga nepatří mezi oficiální soutěže České softballové asociace, nezohledňuje časové priority jejích ligových soutěží. Zatím první přihlášený ligový turnaj proběhne 21. – 22. dubna v Pardubicích. Další konkrétní víkendy určí pořadatel podle termínů, o které se přihlásí zájemci o pořadatelství.

Pravidla ligy, aktuální termíny, kontakty, přihlášky pro týmy i pořadatele a všechno podstatné kolem České slowpitchové ligy najdete na webových stránkách www.slowpitch.eu. Pokud se na stránkách registrujete a zřídíte profil, usnadníte nám komunikaci a pomůžete s organizací. Pomůžete ale i sobě, abyste o sobě mohli dát vědět ostatním například v případě, že nejste v žádném týmu nebo váš tým některý z turnajů vynechá a vy si dočasně potřebujete najít jiný.

Slowpitchové víkendy rozjasní mysl a možná i zapudí temné síly Mayů.

Těšíme se na vás!

wayne z Pardubic (vedoucí), Johana ze Sabatu (asistentka)

Česká slowpitchová liga, www.slowpitch.eu, info@slowpicth.eu

P.S. toto je první a zároveň poslední spam z adresy info@slowpicth.eu. Dále budeme informace zasílat jen registrovaným návštěvníkům webu.

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI