slowpitch.eu

Každý rok po nějakém pěkném slowpitchovém turnaji si říkám, že bych tomuhle sportu chtěl věnovat víc. A pak to vždycky nějak vyšumí. Vloni v červenci v Horním Maršově u piva mi Johana povídá, že tu slowpitchovou ligu snad založí sama. Já už dávno měl představu, kudy by se to mohlo ubírat, ale vždycky jsem si říkal, že nebude dost hráčů (skoro všichni hrajeme především fastpitch). A u toho piva mi to docvaklo. Slowpitch a fastpitch jsou v podstatě „úplně“ jiné sporty a pokud bude slowpitch čekat na to, až budou mít fastpitchisti čas, moc daleko nedojde.

Přál bych si, aby Slowpitch.eu  bylo místem, kde přívrženci pomalých nadhozů nejen najdou informace, ale především místem, které jim umožní publikovat články a zprávy z turnajů, prezentovat nové týmy. Slowpitch.eu snad bude místem, kde se budeme scházet, domlouvat si přátelská utkání, sdílet zajímavé informace, no prostě bavit se o slowpitchi a slowpitchem.

Rádi zveřejníme vaše příspěvky týkající se slowpitche a ještě radši poznáme slowpitchové nadšence, kteří mají chuť něco podnikat

wayne

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI