Slowpitch.eu slaví 5.1.2013 první narozeniny

1. narozeninyVe čtvrtek 5.1. 2012 dává wayne webmasterovi Mr. 91 pokyn: „Půšťaj!“. Mr. 91 obratně pohne zápěstím a bleskurychle ukazovákem levé ruky (máš myš v levé, ne?) tiskne spoušť elektrického hlodavce a hlásí: Tak půšťám!“. Johana posílá mailem komentář…něco jako: „Kluci, vy jste fakt prdlí.“

No jo, slowpitch.eu v sobotu 5.1.2013 oslaví rok své existence. Za ten rok stihnul zveřejnit celkem 127 článků. Prošli jsme s ním od představení soutěže a jejích „zaměstnanců“ k prvním nadhozům České slowpitchové ligy. Ukázal první videa, zaregistroval první hráče a týmy. V létě se vydal na cestu za velkou louži s mužskou fastpitchovou reprezentací, aby si na podzim dal švařák a turnaj v Antarktidě. K rozhovorům pozval Richarda Bohunického, Jana Pachla, Ivanu Andělovou, Jamese O’Farrella, Babajdu a Meggyho a Gabriela Waage. Slowpitch.eu toho na batole stihnul vcelku dost.

Rád bych poděkoval Johaně za rozjezd a Mistru 91za tvorbu a údržbu webu (je ke mě vždy velmi hodný a shovívavý a mám ho rád) a za jeho nekompromisní přísnost.

Poděkování patrí i Ramonu von Klemper za rozjezd zimní ligy, Stevu Belznerovi za článek v angličtině a Monice Vačkářové za překlady.

Milý slowpitchi.eu, přeji ti hejno nadšených hráčů, hafo čtenářů a alespoň jedno nového kolegu do redakce.

wayne

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI