Na poličku aktuálně

20:28 | Nejužitěčnění hráčkou Indoor ligy je Vendy Hanáková (RTR), nejužitečnějším hráčem je Ostar Jüstel (RTR). Halový mistrovský hattick završili Waynes Navy.

Díky všem pořadatelům.

20:23 | Waynes Navy zvítězili v utkání o třetí místo nad Klackaři až ve třetím tie-breaku. Známe i odpověď na otázku, zda Rytíři vyhrají Na poličku posedmé v řadě. Mlátičky si odváží skvělé druhé místo.

Ano, Rytíři jsou sedminásobnými vítězi Na poličku.

17:02 | V utkání o páté místo vedou chvilku před půlkou Waynes White nad Trutnovem HSM 2:0.

16:58 | To Rytířům na postup do finále stačil jen jediný doběh, kterým potrestali chybu obrany modrých Waynes. V prodloužení šňůry první míst stojí Rytířům v cestě už jen Mlátičky.

Rytíři mají k prodloužení šňůry blízko.

16:57 | V kostelecké derby se Klackaři pro obraně s Ondrou Zitkem na nadhozu neprosadili, mladé pušky z KnO naopak ještě jeden bodík přidali.

15:22 | Semifinále Mlátičky – Klackaři 1:0 ve druhé směně.

15:17 | Waynes White dokázali v poslední směně utkání Rytíři – Whites dvěma body po odpal Pepínu vyrovnat na 3:3. Tie-breaku jsme ovšem nedočkali. Walk off single si do indoorových statistik připsala Michaela Řeháková. Závěr zápasu je v vidění na facebooku.

14:23 | Tie-break prvního QF lépe zvládli Klackaři a po vítězství 5:3 postoupili do SF. Trutnov HSM zakončí halou sezónu zápasem o páté místo. Ve hře o stříbro jsou už jen Klackaři a Rytíři, kteří práce hrají s Waynes White. Na začátku utkání je stav 0:0. Utkání rozhoduje další z ESF arbitrů Jarda Kosnar.

13:45 | Stav čtvrtfinále Trutnov HSM – Klackaři je v 19. minutě je 1:2. Klackaři otočili z 1:0. Kdo prohraje, určitě nezíská celkové stříbro.

Utkání rozhoduje ESF rozhodčí Pavel Podhájecký.

13:40 | Rytíři byli při chuti na nastříleli Klackařům 7 vostrejch. Poprvé se v Indoor lize objevili slowpitchoví reprezentanti Eman Bajer, Kristýna Bajerová a Petr Germi Němeček, všichni za Rytíře.

12:45 | Na první místo ve skupině A Trutnovu HSM stačilo neprohrát více než o dva body a nedostat šest doběhů. Waynes Navy naopak potřebovali vyhrát o tři body a více a zároveň neinkasovat více než jeden doběh. Na konci utkání Navy třemi rychlými auty na pálce prodloužili zápas o jednu směnu. Horňák nabídnutou šanci nevyužil.