Mám avatara, tedy jsem

avatarChcete mít u svých komentářů / vzkazů svůj obrázek?

Pokud jste registrováni na tomto webu, určitě jste si všimli, že někteří z nás mají u svých komentářů / vzkazů svůj obrázek (svého vlastníko avatara – a není to ten od Ďžejmse Kejmrona).

Jak na to:

1.je potřeba registrovat svou emailovou adresu, pod kterou jste se registrovali na našem webu na serveru http://gravatar.com (potřebujete pouze emailovou adresu, nic víc! Pozor, ale vopravdu tu stejnou jakou máte u nás)

2.Po registraci Vám přijde potvrzovací mail, tím je účet hotov.

3.Na webu gravatar.com se poté přihlašte a ve svém účtu přihrajte obrázek (z počítače, z Internetu apod), ořízněte dle potřeby v jednoduchém tamním editoru.

4.Jelikož jsou amíci na hambatý fotky celkem háklivý, zaklikněte, pro jaký web je avatar určen. V našem případě web skupiny G, páč přeci nemáme co skrejvat 😉

5.Tím je vše hotovo, nechte tomu chvíli času, než vše probublá.

UPOZORNĚNÍ: Tento avatar (gravatar) se bude zobrazovat ve všech diskusních fórech, webech, na kterých jste registrování pod emailovou adresou, kterou jste použili při registraci na našem webu potažmo na webu gravatar.com. Podmínkou je, že tento web také spolupracuje se službou gravatar.com.

referát připravil Mr. 91

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI