Kalendář akcí

Kategorie ▾
  • Amaterská sloWWpitchova liga
  • Jihočeská oblast
  • Liga na Krči
  • Ligové turnaje
  • Moravsko-slezská oblast
  • Ostatní turnaje (zápasy)
  • Praha
  • Semináře a školení
  • Severočeská oblast
  • Středočeská oblast
  • Východočeská oblast
  • Zahraniční turnaje
  • Západočeská oblast
  • Zimní liga
Štítky ▾
  • 2016 (1)
  • Top (12)

Agenda

+ Rozbalit vše − Sbalit vše Dnes
  1. Kvě
    3
    So

    1. THE PRAGUE POST HEAVY HITTERS (celodenní)
      Kvě 3 – Kvě 4

      Rádi bychom vás pozvali na charitativní softballový turnaj The Prague Post Heavy Hitters, který pořádá Nadační fond Prague Post již tradičně ve spolupráci s Eagles Praha. Tento softbalový turnaj se za 16 let již stal tradicí pro mezinárodní komunitu, jejíž týmy se zde pravidelně setkávají a utkávají. Vstupní poplatky firemních i soukromých týmů a výtěžek z prodeje občerstvení jsou použity na realizaci aktivit nadačního fondu.

      Výtěžek z turnaje je využit na realizaci vzdělávacích projektů Grab the Reader, The Best Teacher of English Award a na podporu Základní školy při Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze.

      Turnaj se bude konat ve dnech 3. a 4. května 2014 v prostorách areálu Eagles Praha a již nyní je možné registrovat týmy. Jedná se o smíšený slow-pitch turnaj, hraje se ve dvou divizích – sportovní je určena více zkušeným hráčům, rekreační pak hráčům příležitostným a softballovým nadšencům. Pozvánku, přihlášku a informace o vstupních poplatcích a další informace o nadačním fondu a tomto turnaji naleznete na webových stránkách www.ppef.cz.

      Týmy je možné přihlašovat do 11.dubna 2014.

      Případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na Nadační fond Prague Post na adrese education@praguepost.com.

      softball-tournament-invitation

      Články

      6.3.2014 | Invitation to The Prague Post Heavy Hitters (May 2014)
      28.2.2014 | Pozvánka květnový turnaj Heavy Hitters

      +
      THE PRAGUE POST HEAVY HITTERS (celodenní)
  2. Kvě
    24
    So

    1. PEGAS SLOWPITCH CUP (celodenní)
      Kvě 24 – Kvě 25

      pegaslogo

      pořadatel: Pegas Sedlčany
      web: www.pegas.sedlcany.cz

      GPS hřiště je 49.65619,14.429051. Adresa a mapa je jen orientační. Pro bližší info klikněte sem.

      počet hřišť: 1 + fotbalové hřiště
      maximální počet týmů: 12

      homerun: 76,2m
      výška HR: plotu 1m
      počet HR na zápas: 2

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek: ano (snad u ohně na hřišti)

      tipy na ubytování
      http://www.pegas.sedlcany.cz/files/documents/h_ubytovani.pdf
      Možné je i ubytování ve vlastních stanech na hřišti nebo v tělocvičně za 60 Kč na osobu a noc.

      Rozhodčí dávají týmy. Startovné je 1000 Kč.

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte pořadatele a vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 14.5.2014.

      Přihlášené týmy
      1. Wolfs Domažlice
      2. Wayne’s World
      3. Rytíři Trutnov
      4. Pegas Sedlčany
      5. Sharks Spálené Poříčí

      Tabulka základní skupiny

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 4 4 0 70 : 13 8
      2 Wayne's World 4 3 1 44 : 22 7
      3 Sharks Spálené Poříčí 4 2 2 30 : 36 6
      4 Wolfs Domažlice 4 1 3 19 : 51 5
      5 Pegas Sedlčany 4 0 4 20 : 61 4

      Zápasy základní skupiny

      GAME SCORE
      24.05.2014 9:00
      1 : 27
      24.05.2014 10:00
      4 : 12
      24.05.2014 11:00
      9 : 3
      24.05.2014 12:00
      20 : 1
      24.05.2014 13:00
      2 : 14
      24.05.2014 14:00
      10 : 8
      24.05.2014 15:00
      1 : 10
      24.05.2014 16:00
      11 : 4
      24.05.2014 17:00
      8 : 15
      24.05.2014 18:00
      13 : 10

      Tabulka skupiny o 3. – 5. místo

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Sharks Spálené Poříčí 2 2 0 18 : 9 4
      2 Wolfs Domažlice 2 1 1 22 : 16 3
      3 Pegas Sedlčany 2 0 2 10 : 25 2

      Zápasy skupiny o 3. – 5. místo

      GAME SCORE
      25.05.2014 9:00
      2 : 10
      25.05.2014 11:00
      8 : 7
      25.05.2014 12:00
      15 : 8

      Play off

      GAME SCORE
      25.05.2014 10:00
      8 : 4
      semifinal
      25.05.2014 13:00
      13 : 2
      semifinal
      25.05.2014 14:00
      7 : 5
      final

      Play off

      (neděle)
      11 | 09:00 | 5 – 3
      12 | 10:00 | 1 – 2 (vítěz jde do finále)
      13 | 11:00 | 3 – 4
      14 | 12:00 | 4 – 5
      15 | 13:00 | poražený 12 – vítěz skupiny o 3.-5. místo
      16 | 14:00 | vítěz 12 – vítěz 15

      Pořadí a body do ligy
      1. Rytíři Trutnov 8
      2. Wayne’s World 6
      3. Sharks Spálené Poříčí 5
      4. Wolfs Domažlice 4
      5. Pegas Sedlčany 3

      Pořadí České slowpitchové ligy po druhém turnaji
      1. Rytíři Trutnov 16
      2. Wayne’s World 12
      3. Sharks Spálené Poříčí 9
      3. Wolfs Domažlice 9
      5. Pegas Sedlčany 3
      5. Wolfs Domažlice B 3

      Články

      26.05.2014 | Květen patří Rytířům
      22.05.2014 | Déža tipuje Sedlčany
      21.05.2014 | Pegas slowpitch cup v novém formátu

      +
      PEGAS SLOWPITCH CUP (celodenní)
  3. Čer
    14
    So

    1. SLOWPITCHOVÁ BITVA O TRÓJU (celodenní)
      Čer 14 – Čer 15

      Sabat Praha

      pořadatel: Sabat Praha
      web: www.sabat.cz

      GPS hřiště je 50.116038,14.432666.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 12

      homerun:
      výška HR plotu:
      počet HR na zápas:

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek: ano

      tipy na ubytování
      stany na hřišti 50 Kč/os
      stany na hřišti 50 Kč/os
      Jinak doporučujeme blízký kemp Dana a „hogo fogo hráčům“ jsme schopni zajistit výhodné ubytování ve spřáteleném a nedalekém Hotelu Belverede.

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte pořadatele a vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu). Přihlašujte se do 4.6.2014.

      Přihlášené týmy
      1. Wolfs Domažlice
      2. Wayne’s World
      3. Rytíři Trutnov
      4. Táhla Police nad Metují
      5. Oldstars Trnava (Slovensko)
      6. Hangarounds Berlin (Německo)
      7. Villagers Roztoky
      8. The Oilers
      9. Wayne’s Welt
      10. EverWhere Pilots
      11. Sharks Spálené Poříčí
      12. Oilers Too
      13. Sparks Mladé Buky
      14. 42 Crew
      15. Sabat Praha


      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 3 3 0 44 : 5 6
      2 Villagers Roztoky 3 2 1 32 : 15 5
      3 The Oilers 3 1 2 12 : 28 4
      4 42 Crew 3 0 3 3 : 43 3

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 SaBaT VIP 3 3 0 23 : 18 6
      2 Hangarounds 3 2 1 20 : 12 5
      3 Wayne's World 3 1 2 37 : 21 4
      4 Táhla Police nad Metují 3 0 3 10 : 39 3

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Sparks Mladé Buky 3 3 0 42 : 6 6
      2 Oldstars Trnava 3 2 1 28 : 13 5
      3 Wolfs Domažlice 3 1 2 17 : 41 4
      4 Oilers Too 3 0 3 5 : 32 3

      Group: D 10-12

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Oilers Too 2 2 0 21 : 9 4
      2 Táhla Police nad Metují 2 1 1 14 : 18 3
      3 42 Crew 2 0 2 5 : 13 2

      Group: E 7-9

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Wayne's World 2 2 0 41 : 1 4
      2 Wolfs Domažlice 2 1 1 15 : 23 3
      3 The Oilers 2 0 2 6 : 38 2

      Group: F 4-6

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Oldstars Trnava 2 2 0 15 : 13 4
      2 Hangarounds 2 1 1 17 : 13 3
      3 Villagers Roztoky 2 0 2 11 : 17 2

      Group: G 1-3

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Sparks Mladé Buky 2 2 0 14 : 3 4
      2 Rytíři Trutnov 2 1 1 9 : 6 3
      3 SaBaT VIP 2 0 2 2 : 16 2

      Group: A

      GAME SCORE
      14.06.2014 10:00
      16 : 0
      14.06.2014 10:00
      17 : 1
      14.06.2014 13:00
      0 : 17
      14.06.2014 13:00
      3 : 10
      14.06.2014 16:00
      11 : 5
      14.06.2014 16:00
      9 : 2

      Group: B

      GAME SCORE
      14.06.2014 9:00
      9 : 10
      14.06.2014 12:00
      6 : 3
      14.06.2014 12:00
      4 : 22
      14.06.2014 15:00
      6 : 7
      14.06.2014 15:00
      7 : 6
      14.06.2014 18:00
      10 : 0

      Group: C

      GAME SCORE
      14.06.2014 11:00
      5 : 15
      14.06.2014 11:00
      11 : 2
      14.06.2014 14:00
      3 : 11
      14.06.2014 14:00
      3 : 8
      14.06.2014 17:00
      1 : 23
      14.06.2014 17:00
      10 : 0

      Group: D 10-12

      GAME SCORE
      15.06.2014 9:00
      3 : 7
      15.06.2014 12:00
      7 : 15
      15.06.2014 14:00
      6 : 2

      Group: E 7-9

      GAME SCORE
      15.06.2014 9:00
      0 : 24
      15.06.2014 12:00
      17 : 1
      15.06.2014 13:00
      14 : 6

      Group: F 4-6

      GAME SCORE
      15.06.2014 8:00
      5 : 10
      15.06.2014 10:00
      7 : 8
      15.06.2014 11:00
      7 : 6

      Group: G 1-3

      GAME SCORE
      15.06.2014 8:00
      6 : 2
      15.06.2014 10:00
      0 : 10
      15.06.2014 11:00
      4 : 3

      Group: Play off

      GAME SCORE
      15.06.2014 13:00
      4 : 5
      QF [3G - 1F]
      15.06.2014 14:00
      6 : 1
      SF [2G - W30]
      15.06.2014 15:00
      7 : 6
      5TH [2F - 3F]
      15.06.2014 15:00
      7 : 2
      F [1G - W32]
      # TEAM
      1 Sparks Mladé Buky
      2 Rytíři Trutnov
      3 Oldstars Trnava
      4 SaBaT VIP
      5 Hangarounds
      6 Villagers Roztoky
      7 Wayne\'s World
      8 Wolfs Domažlice
      9 The Oilers
      10 Oilers Too
      11 Táhla Police nad Metují
      12 42 Crew
       

      Články

      26.07.2014 | Déžova sekera
      23.06.2014 | Co je tohle za akci?
      17.06.2014 | Trojské ztráty a nálezy
      16.06.2014 | Z trojské bitvy odjíždějí vítězně Sparks
      13.06.2014 | Trojská Déžovačka
      10.06.2014 | Troja je monstrózní především změnou rozpisů – tentokrát bez Sharks

      +
      SLOWPITCHOVÁ BITVA O TRÓJU (celodenní)
  4. Čer
    27

    1. 1ST DRESDEN SLOWPITCH TOURNAMENT (celodenní)
      Čer 27 – Čer 29

      dresden_slowdresden_dukes

      pořadatel: Dresden Dukes
      web: www.dresdendukes.de

      První účastníci jsou očekávání v pátek v 16:00.

      Ubytování
      Je možnost ubytová ve vlastních stanech u hřiště za 3€ osoba/noc.

      Snídaně se podává v sobotu i v neděli v 7:30 – 10:00. Zájemci o snídani zaplatí 3€ (za jednu). Děti do 10ti let snídají zdarma.

      Zápasy začínají po oba dva dny v 9:00. Turna končí v neděli v 17:00.
      Každý tým odpíská cca 2 utkání.
      Turnaj je pro 5 týmů.

      Startovné 45€ se platí předem a při neúčasti se nevrací.

      Banka a číslo účtu pro platbu
      Dresden Dukes e.V.
      Ostsächsische Sparkasse
      BIC: OSDDDE81XXX
      IBAN: DE 69 8505 0300 3120 0013 40
      vzkaz pro příjemce: jméno týmu

      Extra program
      Pátek – výlet do centra Drážďan
      Sobota – grilování

      České týmy mohou kontaktovat wayna (kontaktní formulář).

      Pozvánka německy (pdf)
      Pozvánka anglicky (pdf)

      Tabulka základní skupiny

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 4 4 0 37 : 10 8
      2 Hangarounds 4 3 1 33 : 13 7
      3 Wayne's World 4 2 2 28 : 34 6
      4 Wolfs Domažlice 4 1 3 19 : 35 5
      5 Dresden Dragons 4 0 4 16 : 41 4

      Zápasy základní skupiny

      GAME SCORE
      28.06.2014 9:00
      6 : 9
      28.06.2014 10:00
      7 : 12
      28.06.2014 11:00
      13 : 0
      28.06.2014 12:00
      5 : 10
      28.06.2014 13:00
      0 : 8
      28.06.2014 14:00
      8 : 5
      28.06.2014 15:00
      8 : 9
      28.06.2014 16:00
      9 : 3
      28.06.2014 17:00
      14 : 0
      28.06.2014 18:00
      2 : 5

      Tabulka skupiny o 3. – 5. místo

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Wayne's World 2 2 0 28 : 11 4
      2 Wolfs Domažlice 2 1 1 10 : 19 3
      3 Dresden Dragons 2 0 2 15 : 23 2

      Zápasy skupiny o 3. – 5. místo

      GAME SCORE
      29.06.2014 9:00
      9 : 15
      29.06.2014 11:30
      8 : 6
      29.06.2014 12:45
      13 : 2

      Play off

      GAME SCORE
      29.06.2014 10:15
      5 : 6
      semifinal
      29.06.2014 14:00
      4 : 3
      semifinal
      29.06.2014 15:30
      -:-
      final

      Play off

      (neděle)
      11 | 09:00 | 5 – 3
      12 | 10:15 | 1 – 2 (vítěz jde do finále)
      13 | 11:30 | 4 – 5
      14 | 12:45 | 3 – 4
      15 | 14:00 | poražený 12 – vítěz skupiny o 3.-5. místo
      16 | 15:30 | vítěz 12 – vítěz 15

      Konečné pořadí
      1. Rytíři Trutnov
      2. Hangarounds
      3. Wayne’s World
      4. Wolfs Domažlice
      5. Dresden Dragons

      Články

      15.05.2014 | Turnaj v Drážďanech

      +
      1ST DRESDEN SLOWPITCH TOURNAMENT (celodenní)
  5. Čec
    5
    So

    1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
      Čec 5 – Čec 6
      +
      MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
    2. OLDSTARS CUP (celodenní)
      Čec 5 – Čec 6

      trnava_logo_200

      pořadatel: Oldstars Trnava – SK Trnava Panthers
      web: www.trnava-panthers.sk

      Vážený slowpitchový priateľ,
      chceli by sme Teba a Tvoj team pozvať na slowpitchový turnaj Oldstars Cup 7.ročník.

      Informácie o turnaji:
      Miesto konania: Trnava, detské baseballové ihrisko, softbalové ihrisko SK Trnava Panthers v areáli ZŠ na Bottovej ulici

      GPS: 48°22’27.71?N 17°34’25.34?E Trnava, Street Jana Bottu, Slovakia

      Organizátor: Old Stars Trnava, súčasť klubu SK Trnava Panthers

      Termín: 05.-06.7.2014

      Čas: od 10.00 hod

      Strava: bufet na softbalovom ihrisku alebo v blizkej reštaurácii Brooklyn bar (v blízkosti softbal.ihriska). Neďaleko sa nachádzajú potraviny Coop, či nákupné centrum Max.

      Štartovné: 50 €

      Rozhodcovia: zabezpečíme
      Hracie lopty: dodáme 12“pre mužov, 11“ pre ženy

      Pravidlá – rules:
      * platia platné pravidlá slowpitchu (CO-ED)
      * počas zápasu za tím musia hrať minimálne 4 ženy. V pripade zníženia počtu žien bude team potrestaný v zmysle pravidiel.
      * počet homerunov je 3 (tri) na zápas a tím, každý ďalší homerun je pálkar out
      * zápas trvá 50 minút + dohrávka, po 45 minútach sa ďalšia zmena už nezačína!
      * minimálny počet hráčov v obrane je 8, na pálke sú miesto chýbajúcich hráčov outy. Pre boje o titul majstra SR je povinnosť mať 4 ženy!
      * poradie na pálke sa strieda muž-žena okrem jedného nástupu
      * výstroj a výzbroj: nie je povolené používať obuv s kovovými výstupkami na podrážkach! Helmy a chrániče nie sú povinné.
      * pokiaľ si tím vezme time či poradu rozhodca pridá za každé takéto prerušenie jednu minútu. Iné nadstavenie je v kompetencii rozhodcu
      * méta zdarma: Lopta je mŕtva. Ak dostane métu zdarma muž (BB) ide na druhú métu (musí sa však dotknúť 1.méty, inak je možné hrať hru na výzvu). Ďalší pálkar (žena) ide normálne na pálku s výnimkou, ak sú dva auty! Vtedy má právo hráčka sa rozhodnúť, či vezme métu zdarma (1.méta) alebo pôjde páliť.
      Úmyselná méta zdarma sa oznámi hlavnému rozhodcovi – lopta je mŕtva.
      * nadhod: musí mať prevýšenie 1,8 až 3,6 m od zeme
      * rozdiel bodov: 15 bodov po 5.zmene, 20 bodov pre 4.zmene
      * krádež méty: nie je povolené

      Najvyššie umiestnený slovenský tím sa stáva majstrom SR v slowpitchi pre rok 2014!

      Pred prvým zápasom odovzdajú tímy svoje oficiálne súpisky.

      Kontakt:
      Mail: riso.bohunicky@googlemail.com

      Veľmi sa tešíme na Vašu účasť!

      +
      OLDSTARS CUP (celodenní)
  6. Čec
    19
    So

    1. INDEPENDENT SQUAT TOURNAMENT (celodenní)
      Čec 19 – Čec 20

      WW_LOGO_ECHT_W_150

      Wayne’s World pořádá Independent Squat Tournament – turnaj který není striktně co-ed. Stanování na hřišti. Prase na rožni. Pivo točené.
      Místo ještě není pevně stanoveno. V jednání je opět Kutná Hora, ale zde probíhá rekonstrukce areálu. Další možností jsou Pardubice. Každopádně počítejte se stanováním. Bude to zase retro. :-)

      Na tomhle turnaji půjde hlavně o to, si dobře zahrát a dobře se pobavit. Půjčování hráčů je vítáno.

      Předběžně přihlášení
      1. Wayne’s World Yellow
      2. Wayne’s World Green
      3. Orli Choceň
      4. KH Old School Stars (odhlášeni den před turnajem)
      5. Táhla Police nad Metují

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Orli Choceň 6 4 1 1 59 : 28 9
      2 Táhla Police nad Metují 6 3 1 2 33 : 42 7
      3 Wayne's World 6 2 2 2 44 : 26 6
      4 Wayne's World 2 6 1 0 5 26 : 66 2

      Group: A

      GAME SCORE
      19.07.2014 9:00
      5 : 7
      19.07.2014 10:00
      5 : 5
      19.07.2014 11:00
      8 : 2
      19.07.2014 12:00
      8 : 5
      19.07.2014 13:00
      2 : 2
      19.07.2014 14:00
      9 : 13
      19.07.2014 15:00
      6 : 19
      19.07.2014 16:00
      1 : 9
      19.07.2014 17:00
      1 : 17
      19.07.2014 18:00
      0 : 15
      20.07.2014 9:00
      9 : 5
      20.07.2014 10:00
      5 : 4

      Group: Play off

      GAME SCORE
      20.07.2014 11:00
      18 : 3
      SF [1-4]
      20.07.2014 12:00
      5 : 13
      SF [2-3]
      20.07.2014 13:00
      4 : 1
      3RD [L13-L14]
      20.07.2014 14:00
      8 : 1
      F [W13-W14]
      # TEAM
      1 Orli Choceň
      2 Wayne\'s World
      3 Táhla Police nad Metují
      4 Wayne\'s World 2
       

      Články

      25.7.2014 | Jak bylo na Squatu?
      14.7.2014 | Independent Squat 2014

      +
      INDEPENDENT SQUAT TOURNAMENT (celodenní)
  7. Čec
    25

    1. WINDMILL CLASSIC (celodenní)
      Čec 25 – Čec 27
      +
      WINDMILL CLASSIC (celodenní)
  8. Čec
    29
    Út

    1. EUROPEAN SUPER CUP COED SLOWPITCH (celodenní)
      Čec 29 – Srp 2
      +
      EUROPEAN SUPER CUP COED SLOWPITCH (celodenní)
  9. Srp
    9
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Srp 9 – Srp 10

      Rytíři Trutnov
      pořadatel: Rytíři Trutnov
      web: www.rytiri-trutnov.cz

      GPS hřiště je 50.559578, 15.935411.

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte pořadatele a vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu).

      Přihlášené týmy
      1. Wayne’s World
      2. Rytíři Trutnov
      3. Pink Stars
      4. SB Svoboda nad Úpou
      5. Táhla Praha
      6. SB Svoboda nad Úpou

      Tabulka základní skupiny

      # Tým Z V P S Skóre B
      1 Pink Stars 4 3 1 0 38 : 23 7
      2 SB Svoboda nad Úpou 4 3 1 0 39 : 23 7
      3 Rytíři Trutnov 4 2 2 0 20 : 38 6
      4 Wayne’s World 4 2 2 0 31 : 19 6
      5 Táhla Police nad Metují 4 0 4 0 15 : 40 4

      Zápasy základní skupiny

      GAME SCORE
      09.08.2014 9:00
      7 : 13
      09.08.2014 10:00
      9 : 8
      09.08.2014 11:00
      6 : 5
      09.08.2014 12:00
      4 : 6
      09.08.2014 13:00
      7 : 5
      09.08.2014 14:00
      2 : 12
      09.08.2014 15:00
      7 : 6
      09.08.2014 16:00
      8 : 9
      09.08.2014 17:00
      13 : 1
      09.08.2014 18:00
      15 : 0

      Tabulka skupiny o 3. – 5. místo

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 28 : 7 4
      2 Táhla Police nad Metují 2 1 1 15 : 21 3
      3 Wayne's World 2 0 2 8 : 23 2

      Zápasy skupiny o 3. – 5. místo

      GAME SCORE
      10.08.2014 9:00
      0 : 20
      10.08.2014 11:00
      8 : 7
      10.08.2014 12:00
      1 : 15

      Play off

      GAME SCORE
      10.08.2014 10:00
      2 : 4
      semifinále
      10.08.2014 13:00
      4 : 5
      semifinále
      10.08.2014 14:00
      7 : 2
      finále

      Play off

      (neděle)
      11 | 09:00 | 5 – 3
      12 | 10:00 | 1 – 2 (vítěz jde do finále)
      13 | 11:00 | 3 – 4
      14 | 12:00 | 4 – 5
      15 | 13:00 | poražený 12 – vítěz skupiny o 3.-5. místo
      16 | 14:00 | vítěz 12 – vítěz 15

      konečné pořadí a body do ČSL
      1. SB Svoboda nad Úpou 8
      2. Pink Stars 6
      3. Rytíři Trutnov 5
      4. Táhla Police nad Metují
      5. Wayne’s World

      Články

      21.08.2014 | Déža: Trut a Franc Josef
      12.08.2014 | Svoboda na Trutu obhájila
      07.08.2014 | Vydéžuj si karimatku
      07.08.2014 | Trut posune ČSL za půlku (rozpis)

      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
  10. Srp
    23
    So

    1. FRANZ JOSEF I. CUP (celodenní)
      Srp 23 – Srp 24

      WW_LOGO_ECHT_W_150

      Přihlášené týmy
      1. Wolfs Domažlice
      2. Wayne’s World
      3. Rytíři Trutnov
      4. Pegas Sedlčany

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 6 5 1 89 : 32 11
      2 Wayne's World 6 4 2 60 : 29 10
      3 Pegas Sedlčany 6 2 4 30 : 55 8
      4 Wolfs Domažlice 6 1 5 28 : 91 7
      GAME SCORE
      23.08.2014 10:00
      11 : 4
      23.08.2014 11:00
      6 : 5
      23.08.2014 12:00
      12 : 0
      23.08.2014 13:00
      7 : 5
      23.08.2014 14:00
      10 : 4
      23.08.2014 15:00
      15 : 8
      23.08.2014 16:00
      10 : 2
      23.08.2014 17:00
      9 : 4
      24.08.2014 9:00
      3 : 20
      24.08.2014 10:00
      3 : 19
      24.08.2014 11:00
      8 : 5
      24.08.2014 12:00
      3 : 34
      24.08.2014 13:00
      19 : 18
      F [1-2]
      # TEAM ČSL
      1 Rytíři Trutnov 7
      2 Wayne\'s World 5
      3 Pegas Sedlčany 4
      4 Wolfs Domažlice 3
       

      Články

      29.08.2014 | Déža na Franzovi
      25.08.2014 | Finále jak řemen
      21.08.2014 | Déža: Trut a Franc Josef
      19.08.2014 | Mistrovství Rakouska-Uherska se zúčastní 4 týmy

      +
      FRANZ JOSEF I. CUP (celodenní)
  11. Zář
    6
    So

    1. TÁHLOVSKÁ FLAŠKIÁDA (celodenní)
      Zář 6 – Zář 7

      GPS hřiště je 50.227551, 15.843937.

      počet hřišť: 1
      maximální počet týmů: 6

      homerun: 71m
      výška HR: plotu 2m
      počet HR na zápas: 2

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek: ano

      tipy na ubytování
      tělocvična
      stany na hřišti
      Hotelový dům Akacemic (http://www.hotelovydum.cz/)

      Přihlášené týmy
      1. Wolfs Domažlice
      2. Wayne’s World
      3. Rytíři Trutnov
      4. Táhla Police nad Metují
      5. Falcons Hradec Králové

      Tabulka základní skupiny

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Wayne's World 4 4 0 68 : 12 8
      2 Falcons Hradec Králové 4 3 1 30 : 41 7
      3 Rytíři Trutnov 4 2 2 35 : 23 6
      4 Wolfs Domažlice 4 1 3 29 : 54 5
      5 Táhla Police nad Metují 4 0 4 15 : 47 4

      Zápasy základní skupiny

      GAME SCORE
      06.09.2014 9:00
      9 : 6
      06.09.2014 10:00
      5 : 16
      06.09.2014 11:00
      22 : 0
      06.09.2014 12:00
      24 : 5
      06.09.2014 13:00
      20 : 5
      06.09.2014 14:00
      11 : 2
      06.09.2014 15:00
      10 : 9
      06.09.2014 16:00
      5 : 3
      06.09.2014 17:00
      0 : 17
      06.09.2014 18:00
      2 : 6

      Tabulka skupiny o 3.-5. místo

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 21 : 2 4
      2 Wolfs Domažlice 2 1 1 14 : 25 3
      3 Táhla Police nad Metují 2 0 2 13 : 21 2

      Zápasy skupiny o 3.-5. místo

      GAME SCORE
      07.09.2014 9:00
      1 : 8
      07.09.2014 11:00
      13 : 1
      07.09.2014 12:00
      13 : 12

      Play off

      GAME SCORE
      07.09.2014 10:00
      6 : 5
      semifinale
      07.09.2014 13:00
      4 : 6
      semifinale
      07.09.2014 14:00
      3 : 2
      finale

      Play off

      (neděle)
      11 | 09:00 | 5 – 3
      12 | 10:00 | 1 – 2 (vítěz jde do finále)
      13 | 11:00 | 3 – 4
      14 | 12:00 | 4 – 5
      15 | 13:00 | poražený 12 – vítěz skupiny o 3.-5. místo
      16 | 14:00 | vítěz 12 – vítěz 15

      Články

      12.09.2014 | Déža na Flaškiádě
      10.09.2014 | Report z Flašky(jády)
      04.09.2014 | Déža tipuje Flaškiádu
      02.09.2014 | Rozpis Flaškiády

      +
      TÁHLOVSKÁ FLAŠKIÁDA (celodenní)
  12. Zář
    27
    So

    1. SPÁLENOPOŘÍČSKÝ ZAVÍRÁK (celodenní)
      Zář 27 – Zář 28

      sharks_logo1. ročník slowpitchového turnaje

      Počet hřišť: 1
      Maximální počet týmů: 6

      Homerun: 90m
      výška HR: plotu 2m
      počet HR na zápas: neomezeno

      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ne
      občerstvení na hřišti: ano

      Rozhodčí: zajišťuje pořadatel
      Občerstvení: Zajištěno v omezené nabídce na hřišti

      tipy na ubytováni
      Sokolovna cca 400m se sprchami za 100 kč osoba
      Stany na hřišti – (ale dle termínu nepředpokládáme)
      Hotel ve Dvoře www.hotelvedvore.cz
      Penzion www.joachimlewidt.cz

      Doprovodné soutěže samozřejmostí !

      Hřiště nemá vlastní adresu. Uvedená adresa vás dovede k nejbližšímu domu. Hřiště nemůžete cestou minout.
      GPS: 49.613287,13.598824

      Přihlášené týmy
      1. Wolfs Domažlice
      2. Wayne’s World
      3. Rytíři Trutnov
      4. Sharks Spálené Poříčí
      5. Oldstars Trnava
      6. Hangarounds Berlin

      Tabulka základní skupiny

      # Team G W L Score P
      1 Hangarounds 5 4 1 50 : 18 9
      2 Wayne’s World 5 3 2 40 : 24 8
      3 Oldstars Trnava 5 3 2 32 : 25 8
      4 Rytíři Trutnov 5 3 2 43 : 29 8
      5 Sharks Spálené Poříčí 5 1 4 19 : 40 6
      6 Wolfs Domažlice 5 1 4 14 : 62 6

      Zápasy základní skupiny

      GAME SCORE
      27.09.2014 9:00
      4 : 16
      27.09.2014 10:00
      5 : 8
      27.09.2014 11:00
      7 : 5
      27.09.2014 12:00
      6 : 5
      27.09.2014 13:00
      4 : 2
      27.09.2014 14:00
      2 : 16
      27.09.2014 15:00
      5 : 4
      27.09.2014 16:00
      4 : 3
      27.09.2014 17:00
      9 : 6
      28.09.2014 9:00
      9 : 12
      28.09.2014 10:00
      7 : 6
      28.09.2014 11:00
      1 : 19
      28.09.2014 12:00
      0 : 8
      28.09.2014 13:00
      4 : 3
      28.09.2014 14:00
      18 : 0
      28.09.2014 15:00
      5 : 2
      semifinále
      28.09.2014 16:00
      4 : 7
      finále

      Play off

      (neděle)
      15 | 15:00 | 2 – 3
      16 | 10:00 | 1 – W15

      Články

      30.09.2014 | Zavírák Waynům, titul Rytířům
      30.09.2014 | Déža to o víkendu zavře
      24.09.2014 | Zavírákem se to nezamíchá

      +
      SPÁLENOPOŘÍČSKÝ ZAVÍRÁK (celodenní)
  13. Říj
    11
    So

    1. SVAŘÁK (celodenní)
      Říj 11

      Svarak

      Vůně podzimu, vína a hřebíčku, barevné listí a slowpitch. Tak to je Svařák. Non-coed slowpitch day.
      Pořádá Wayne’s World.


      Group: A (Navy)

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Orlice Choceň 3 3 0 33 : 4 6
      2 Wayne's World 3 2 1 19 : 13 4
      3 Trutnov HSM 3 1 2 19 : 17 2
      4 Aranka jekhethane 3 0 3 0 : 37 0

      Group: B (Red)

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Táhla Police nad Metují 3 3 0 31 : 7 6
      2 Rytíři Trutnov 3 2 1 22 : 12 4
      3 Wayne's World 2 3 1 2 12 : 28 2
      4 Garáž 3 0 3 14 : 32 0

      Group: A (Navy)

      GAME SCORE
      11.10.2014 9:00
      8 : 0
      11.10.2014 9:50
      2 : 8
      11.10.2014 10:40
      0 : 15
      11.10.2014 11:30
      9 : 3
      11.10.2014 12:20
      0 : 14
      11.10.2014 13:10
      10 : 2

      Group: B (Red)

      GAME SCORE
      11.10.2014 9:00
      9 : 2
      11.10.2014 9:50
      1 : 9
      11.10.2014 10:40
      4 : 13
      11.10.2014 11:30
      11 : 1
      11.10.2014 12:20
      8 : 10
      11.10.2014 13:10
      9 : 2

      Group: Play off

      GAME SCORE
      11.10.2014 14:00
      7 : 1
      3A-4B
      11.10.2014 14:00
      1 : 3
      3B-4A
      11.10.2014 14:50
      12 : 2
      1A-2B
      11.10.2014 14:50
      0 : 15
      1B-2A
      11.10.2014 15:40
      9 : 6
      7th [L13-L14]
      11.10.2014 15:40
      13 : 7
      5th [W13-W14]
      11.10.2014 16:30
      10 : 3
      3rd [L15-L16]
      11.10.2014 16:30
      7 : 6
      F [W15-W16]
      # TEAM
      1 Orlice Choceň
      2 Wayne\'s World
      3 Rytíři Trutnov
      4 Táhla Police nad Metují
      5 Trutnov HSM
      6 Aranka jekhethane
      7 Garáž
      8 Wayne\'s World 2
       

      Info
      11. 10.2014 | Pardubice – Svítkov

      Na fotbaláku budou vytyčeny dvě hřiště. Vnější pole budou tvořit průnik, což jistě podtrhne společenskou stránku turnaje. Bude třeba se v OFu navzájem jistit a případně se varovat před extra dlouhými odpaly.

      Osm účastníků je rozděleno do dvou skupin, kde se bude hrát každý s každým.
      Následovat bude horní play off (CUP) pro nejlepší dva týmy ze skupiny.
      Semifinále se bude hrát křížem (jedničky proti dvojkám), vítězové postoupí do finále, poražení si zahrají o třetí místo.

      Spodní play off (PLATE) se bude hrát obdobně – trojky proti čtyřkám. Vítězové postoupí do malého finále, poražení si zahrají o malý bronz.

      skupina NAVY: Wayne’s World, Orlice Choceň, Arankatým, Trutnov HSM
      skupina RED: Rytíři Trutnov, Táhla Police nad Metují, Garáž, Wayne’s World 2

      rozhodčí
      Předpokládám, že obě Garáže nebudou schopny solidního hvizdu a tak v rámci kvalitního ballu se šest týmů podělí o 12 zápasů v základní skupině.
      Každý tým odpíská dva zápasy ve skupinách. Díky.

      Pískání play off bude rozepsáno dle aktuální pořadí tak, abychom vynechali Garáže.
      Rozhodčí bude v bufetu odměněn pohárkem svařáku.

      míče
      Muži pálí 12“, ženy pálí 11“

      BB – za čtyři špatné nadhozy je pálkaři přiznána jedna meta

      územní pravidla
      Pokud míč po odpalu (i s tečí polaře) opustí hřiště, jsou pálkaři i všem běžcům přiznány dvě mety od okamžiku odpalu.
      Pokud se míče ve společném vnějším poli dotkne hráč z druhé skupiny, potom je pálkaři i všem běžcům přiznána jedna meta od okamžiku odpalu.
      Pokud je míč ze hřiště polařem vyhozen úmyslně, potom je pálkaři i všem běžcům přiznám homerun.

      pálky
      Z bezpečnostních důvodů jsou povoleny pouze hliníkové pálky.

      spikes
      Kovové hroty nejsou povoleny.

      coed
      Na Svařáku se na pohlaví hráčů nehledí. Muži i ženy mohou hrát kdekoliv v jakémkoliv počtu.
      Počet hráčů v poli je minimálně 8, maximálně 10. Po dohodě kaučů i více.

      pořadí na pálce
      Na pálku se smí chodit skoro v jakémkoliv počtu. Pálkařské pořadí se musí dodržovat po celé utkání.
      Minimální počet pálkařů je 8 (pokud tým na pálce hraje i v poli v osmi hráčích, analogicky to platí i pro 9 hráčů).
      Maximální počet hráčů na pálce není omezen.

      půjčování hráčů je na Svařáku povoleno.

      helmy
      Hráči mladší 18 let musí používat helmy.

      růžová
      Říjen je boj proti rakovině prsu a Svařáku bude u toho. Všem hráčům doporučujeme obléknout si nějaké růžové doplňky a podpořit tuto celosvětovou akci. Díky.

      Hraje se 40 minut + dohrávka.
      Remíza v základní skupině platí.
      V play off se při remíze hraje tie-break.

      rozcvičování
      Pro rozcvičování jsou vyhrazeny tyto prostory:
      1. Místo mezi hřištěm a silnicí
      2. Dětské baseballové hřiště (vzhledem k malé velikosti hřiště (HR 50m), je zakázáno odpalovat směrem na silnici.
      Děkujeme za pochopení.

      Kouření během utkání je zakázáno.
      Neberte to prosím jako buzeraci. Toto na hřiště nepatří ani na Svařáku. Předem děkujeme za respektování.

      +
      SVAŘÁK (celodenní)
  14. Říj
    25
    So

    1. RADOTÍN 2014 (celodenní)
      Říj 25 – Říj 26

      Radotín
      Slowpich smíšených družstev Radotín 2014

      pořadatel: Radotínský SK

      Technické parametry:
      Turnaj pro 8 týmů.

      Vážení softballisté,
      jako každým rokem, pořádá náš oddíl softballu v podzimním měsíci říjnu tradiční turnaj ve Slow-pichi smíšených družstev. Letos se koná se ve dnech 25. a 26. 10. 2014 v Radotíně na softballovém hřišti. V tomto roce se jedná již o 28. ročník, na který si Vás dovolujeme pozvat. Turnaj se hraje na travnatém osvětleném hřišti v sobotu 25.10. od 9.00 hodin do 20.00 (21,00) hodin. V neděli 26.10. se hraje od 9.00 hodin a vyvrcholí finálovým utkáním od 15.00 hodin.

      Kapacita turnaje je maximálně 8 družstev.
      Startovné se platí předem složenkou ve výši 1500,- Kč za družstvo na níže uvedenou adresu nebo přímo na místě.

      Ubytování je možné v omezeném množství v šatnách na hřišti,nebo ve školní tělocvičně. spacáky a karimatky vezměte s sebou. Je možnost i ubytování ve dvoulůžkových pokojích v nově postavené sportovní hale vedle hřiště (http://www.halaradotin.cz/).

      Bližší informace a systém turnaje budou vydány v průběhu října. Přihlášky zasílejte písemně nebo e-mailovou poštou na níže uvedené spojení.

      Těšíme se na Vaši účast a jsme s pozdravem
      Softballu zdar!

      Hrych Rostislav
      předseda oddílu

      Články

      11.10.2014 | Pozvánka na 28. Radotín

      +
      RADOTÍN 2014 (celodenní)
  15. Pro
    6
    So

    1. MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA 2014 (celodenní)
      Pro 6

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Turnaj je pro maximálně 6.

      Přihlášené týmy
      1. Rytíři Trutnov
      2. Rytíři Trutnov Blue
      3. Wayne’s World
      4. Wayne’s World 2
      5. Klackaři Kostelec nad Orlicí
      6. SB Svoboda nad Úpou

      Náhradníci
      1. Trutnov HSM


      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 4 : 1 4
      2 SB Svoboda nad Úpou 2 1 1 11 : 1 2
      3 Wayne's World 2 2 0 2 1 : 14 0

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov Blue 2 1 1 0 3 : 1 3
      2 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 1 1 0 8 : 7 3
      3 Wayne's World 2 0 0 2 6 : 9 0

      Group: A

      GAME SCORE
      06.12.2014 8:30
      0 : 1
      06.12.2014 10:10
      3 : 1
      06.12.2014 11:50
      0 : 11

      Group: B

      GAME SCORE
      06.12.2014 9:20
      1 : 1
      06.12.2014 11:00
      2 : 0
      06.12.2014 12:40
      6 : 7

      Group: Play off

      GAME SCORE
      06.12.2014 13:30
      9 : 0
      QF [2A - 3B]
      06.12.2014 14:20
      7 : 0
      QF [2B - 3A]
      06.12.2014 15:10
      0 : 2
      SF [1B - W07]
      06.12.2014 16:00
      1 : 2
      SF [1A - W08]
      06.12.2014 16:50
      5 : 1
      5TH [L08 - L07]
      06.12.2014 17:40
      6 : 4
      3RD [L09 - L10]
      06.12.2014 18:30
      5 : 0
      F [W09 - W10]
      # TEAM Indoor
      1 SB Svoboda nad Úpou 9
      2 Klackaři Kostelec nad Orlicí 7
      3 Rytíři Trutnov Blue 6
      4 Rytíři Trutnov 5
      5 Wayne\'s World 4
      6 Wayne\'s World 2 3
       

      Články

      12.12.2014 | Déža rozdal v Trutnově jen 65 bodů
      6.12.2014 | Indoor Trutnov skoro online
      26.11.2014 | Rozpis Mikulášské nadílky (Déžův míč se vrací)

      +
      MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA 2014 (celodenní)
  16. Led
    10
    So

    1. KOSTELECKÝ LEV 2015 (celodenní)
      Led 10

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Turnaj je pro maximálně 6.

      Přihlášené týmy
      1. Rytíři Trutnov
      2. Wayne’s World
      3. Wayne’s World 2
      4. Klackaři Kostelec nad Orlicí
      5. Trutnov HSM
      6. SB Svoboda nad Úpou


      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 SB Svoboda nad Úpou 2 2 0 22 : 0 4
      2 Wayne's World 2 1 1 6 : 5 2
      3 Wayne's World 2 2 0 2 0 : 23 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Trutnov HSM 2 2 0 12 : 5 4
      2 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 1 1 5 : 4 2
      3 Rytíři Trutnov 2 0 2 4 : 12 0

      Group: A

      GAME SCORE
      10.01.2015 9:20
      6 : 0
      10.01.2015 11:00
      0 : 17
      10.01.2015 12:40
      5 : 0

      Group: B

      GAME SCORE
      10.01.2015 8:30
      4 : 1
      10.01.2015 10:10
      4 : 8
      10.01.2015 11:50
      4 : 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      10.01.2015 13:30
      8 : 9
      QF [2A - 3B]
      10.01.2015 14:20
      1 : 0
      QF [2B - 3A]S
      10.01.2015 15:10
      4 : 3
      SF [1B - W07]
      10.01.2015 16:00
      3 : 1
      SF [1A - W08]
      10.01.2015 16:50
      16 : 2
      5TH [L07 - L08]
      10.01.2015 17:40
      0 : 1
      3RD [L09 - L10]
      10.01.2015 18:30
      0 : 2
      F [W09 - W10]
      # TEAM Indoor
      1 SB Svoboda nad Úpou 9
      2 Trutnov HSM 7
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 6
      4 Rytíři Trutnov 5
      5 Wayne\'s World 4
      6 Wayne\'s World 2 3
       

      Pořadí Indoor ligy po druhém turnaji
      1. SB Svoboda nad Úpou 18
      2. Klackaři Kostelec nad Orlicí 13
      3. Rytíři Trutnov 10
      4. Wayne’s World 8
      5. Trutnov HSM 7
      6. Rytíři Trutnov Blue 6
      6. Wayne’s World 2 6
      8. Jookies Polička 0

      Články

      26.01.2015 | Déža z Kostelce do Poličky
      10.01.2015 | Lion online
      22.12.2014 | Rozpis Kosteleckého lva a Déža

      +
      KOSTELECKÝ LEV 2015 (celodenní)
  17. Led
    31
    So

    1. O POHÁR PANÍ POLYXENY 2015 (celodenní)
      Led 31

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Turnaj je pro maximálně 6.

      Přihlášené týmy
      1. Rytíři Trutnov
      2. Jookies Polička
      3. Wayne’s World
      4. Wayne’s World 2
      5. Klackaři Kostelec nad Orlicí
      6. Trutnov HSM


      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Trutnov HSM 2 1 1 0 9 : 4 3
      2 Wayne's World 2 2 1 0 1 6 : 9 2
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 0 1 1 4 : 6 1

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 1 1 0 12 : 4 3
      2 Wayne's World 2 0 2 0 4 : 4 2
      3 Jookies Polička 2 0 1 1 0 : 8 1

      Group: A

      GAME SCORE
      31.01.2015 9:20
      4 : 2
      31.01.2015 11:00
      7 : 2
      31.01.2015 12:40
      2 : 2

      Group: B

      GAME SCORE
      31.01.2015 8:30
      0 : 0
      31.01.2015 10:10
      4 : 4
      31.01.2015 11:50
      0 : 8

      Group: Play off

      GAME SCORE
      31.01.2015 13:30
      4 : 3
      QF [2A - 3B]
      31.01.2015 14:20
      0 : 6
      QF [2B - 3A]
      31.01.2015 15:10
      3 : 4
      SF [1B - W07]
      31.01.2015 16:00
      0 : 4
      SF [1A - W08]
      31.01.2015 16:50
      3 : 5
      5TH [L07 - L08]
      31.01.2015 17:40
      2 : 0
      3RD [L09 - L10]
      31.01.2015 18:30
      0 : 5
      F [W09 - W10]
      # TEAM Indoor
      1 Wayne\'s World 2 9
      2 Klackaři Kostelec nad Orlicí 7
      3 Rytíři Trutnov 6
      4 Trutnov HSM 5
      5 Wayne\'s World 4
      6 Jookies Polička 3
       

      Pořadí Indoor ligy po třetím turnaji
      1. Klackaři Kostelec nad Orlicí 20
      2. SB Svoboda nad Úpou 18
      3. Rytíři Trutnov 16
      4. Wayne’s World 2 15
      5. Wayne’s World 12
      5. Trutnov HSM 12
      7. Rytíři Trutnov Blue 6
      8. Jookies Polička 3

      Články

      03.02.2015 | Policajt nakonec nepřišel
      26.01.2015 | Déža z Kostelce do Poličky
      26.01.2015 | Možná přijde i policajt (Rozpis Polyxeny)

      +
      O POHÁR PANÍ POLYXENY 2015 (celodenní)
  18. Bře
    7
    So

    1. TRAUTENAU INDOOR WINTER CUP 2015 (celodenní)
      Bře 7

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Turnaj je pro maximálně 6.

      Přihlášené týmy
      1. Rytíři Trutnov
      2. Rytíři Trutnov Blue
      3. Wayne’s World
      4. Wayne’s World 2
      5. Klackaři Kostelec nad Orlicí
      6. Trutnov HSM

      náhradník SB Svoboda and Úpou

      WW2 odstupují z turnaje pro malý počet hráčů. Do turnaje se tak dostává Svoboda.


      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Trutnov HSM 2 1 1 0 7 : 4 3
      2 Wayne's World 2 1 0 1 7 : 8 2
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 0 1 1 5 : 7 1

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 SB Svoboda nad Úpou 2 1 1 3 : 2 2
      2 Rytíři Trutnov 2 1 1 4 : 4 2
      3 Rytíři Trutnov Blue 2 1 1 4 : 5 2

      Group: A

      GAME SCORE
      07.03.2015 9:20
      2 : 2
      07.03.2015 11:00
      5 : 2
      07.03.2015 12:40
      5 : 3

      Group: B

      GAME SCORE
      07.03.2015 8:30
      4 : 2
      07.03.2015 10:10
      2 : 1
      07.03.2015 11:50
      2 : 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      07.03.2015 13:30
      0 : 1
      QF [2A-3B]
      07.03.2015 14:20
      2 : 0
      QF [2B-3A]
      07.03.2015 15:10
      3 : 2
      SF [1B-W7]
      07.03.2015 16:00
      2 : 4
      SF [1A-W8]
      07.03.2015 16:50
      4 : 3
      5TH [L7-L8]
      07.03.2015 17:40
      3 : 2
      3RD [L9-L10]
      07.03.2015 18:30
      3 : 0
      F [W9-W10]
      # TEAM Indoor
      1 SB Svoboda nad Úpou 9
      2 Rytíři Trutnov 7
      3 Trutnov HSM 6
      4 Rytíři Trutnov Blue 5
      5 Wayne\'s World 4
      6 Klackaři Kostelec nad Orlicí 3
       

      Články

      12.03.2015 | Déžův bumerang
      10.03.2015 | Svoboda: 3 účasti, 3 výhry
      03.03.2015 | WW2 na marodce, Svoboda ve hře o metály
      19.02.2015 | Rozhodne už Trutenau? (plus Déža)

      +
      TRAUTENAU INDOOR WINTER CUP 2015 (celodenní)
  19. Bře
    29
    Ne

    1. O POHÁR NA POLIČKU 2015 (celodenní)
      Bře 29

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Turnaj je pro maximálně 6.

      Přihlášené týmy
      1. Rytíři Trutnov
      2. Jookies Polička
      3. Wayne’s World
      4. Wayne’s World 2
      5. Klackaři Kostelec nad Orlicí
      6. Trutnov HSM


      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Wayne's World 2 1 1 0 5 : 3 3
      2 Wayne's World 2 2 1 1 0 9 : 8 3
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 0 0 2 5 : 8 0

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 0 14 : 0 4
      2 Jookies Polička 2 0 1 1 2 : 8 1
      3 Trutnov HSM 2 0 1 1 2 : 10 1

      Group: A

      GAME SCORE
      29.03.2015 8:30
      6 : 5
      29.03.2015 10:10
      3 : 3
      29.03.2015 11:50
      0 : 2

      Group: B

      GAME SCORE
      29.03.2015 9:20
      2 : 2
      29.03.2015 11:00
      0 : 6
      29.03.2015 12:40
      8 : 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      29.03.2015 13:30
      1 : 3
      QF [2A-3B]
      29.03.2015 14:20
      2 : 11
      QF [2B-3A]
      29.03.2015 15:10
      3 : 2
      SF [1B-W7]
      29.03.2015 16:00
      2 : 3
      SF [1A-W8]
      29.03.2015 16:50
      0 : 1
      5TH [L7-L8]
      29.03.2015 17:40
      2 : 1
      3RD [L9-L10]
      29.03.2015 18:30
      0 : 2
      F [W9-W10]
      # TEAM Indoor
      1 Rytíři Trutnov 0
      2 Klackaři Kostelec nad Orlicí 0
      3 Trutnov HSM 0
      4 Wayne\'s World 0
      5 Wayne\'s World 2 0
      6 Jookies Polička 0
       

      Články

      31.03.2015 | Na poličku si zlato dají Rytíři
      24.03.2015 | Rozpis na poličku a Déža

      +
      O POHÁR NA POLIČKU 2015 (celodenní)

Komentáře jsou uzavřeny.

BLESKOVKA

29.10.2018 | Hnědý bombarďáci se přihlásili na Malou Hosanu 2019

ČSL 2018

Tabulka

P T B
1Waynes79
2Rytíři73
3Hangarounds65
4Vampiers45
5Oldstars45
6Plzeň31
7Wolfs31
8Karlín21
9Camperos13
10Trutnov HSM10
1142 Crew10
12Goodsports9
12Amorové šípy9
14Lightsabers8
14Pegas8
16Mor a Mšice8
17Oldstars funny5
17Toucans5
19Angels3
19Camperos 23

Indoor 2018/2019

Tabulka

Výsledky zatím nejsou zadané

Nejnovější komentáře

PARTNEŘI

www.tompet.cz

www.tompet.cz

www.baseball-softball.cz

Výroba dresů

Hainz

Rádio Beat

ASL 2018

Tabulka

P T B
1Mimoni35
2Mor a Mšice27
3Camperos25
4Bur(j)ani 24
5Old (j)ELITA23
6Slowpitch Plzeň20
7Bombarďáci17
8Barons15
9Mlátičky12
10Waynes U148
11BeerBoys5