Kategorie ▾
|
pořadatel: Sparks Mladé Buky
web: www.sparksmb.cz
Partnerem turnaje je firma KVK Parabit. Děkujeme.
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 21.8.2019.
hřiště Mladé Buky
GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
Nedaleko vlakové zastávky
5 HR na zápas
bufet ano
toalety ano
druhé hřiště Svoboda nad Úpou
GPS: 50.6225064N, 15.8162636E
5 HR na zápas
bufet ano
toalety ano
tipy na ubytování
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 6 | 6 | 0 | 76 : 9 | 12 | |
2 | Sparks Mladé Buky | 6 | 5 | 1 | 86 : 11 | 11 | |
3 | Oldstars Trnava | 6 | 3 | 3 | 37 : 53 | 9 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 6 | 3 | 3 | 34 : 58 | 9 | |
5 | Rytíři Trutnov | 6 | 2 | 4 | 46 : 42 | 8 | |
6 | Trutnov HSM | 6 | 2 | 4 | 23 : 75 | 8 | |
7 | (j)ELITA | 6 | 0 | 6 | 27 : 81 | 6 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
31.08.2019 9:00 | Field Mladé Buky | Umpire Waynes Pardubice | 0 : 23 | |
31.08.2019 9:00 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Oldstars Trnava | 1 : 15 | |
31.08.2019 10:15 | Field Mladé Buky | Umpire (j)ELITA | 22 : 2 | |
31.08.2019 10:15 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Trutnov HSM | 12 : 2 | |
31.08.2019 11:30 | Field Mladé Buky | Umpire Sparks Mladé Buky | 5 : 9 | |
31.08.2019 11:30 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Oldstars Trnava | 21 : 2 | |
31.08.2019 12:45 | Field Mladé Buky | Umpire Slowpitch Plzeň | 17 : 0 | |
31.08.2019 12:45 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 6 | |
31.08.2019 14:00 | Field Mladé Buky | Umpire Sparks Mladé Buky | 11 : 5 | |
31.08.2019 14:00 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire (j)ELITA | 3 : 7 | |
31.08.2019 15:15 | Field Mladé Buky | Umpire Slowpitch Plzeň | 3 : 16 | |
31.08.2019 16:00 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Rytíři Trutnov | 9 : 8 | |
31.08.2019 16:30 | Field Mladé Buky | Umpire Sparks Mladé Buky | 0 : 13 | |
31.08.2019 17:45 | Field Mladé Buky | Umpire Trutnov HSM | 7 : 13 | |
01.09.2019 9:00 | Field Mladé Buky | Umpire (j)ELITA | 5 : 7 | |
01.09.2019 10:15 | Field Mladé Buky | Umpire Oldstars Trnava | 6 : 7 | |
01.09.2019 10:15 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 2 | |
01.09.2019 11:30 | Field Mladé Buky | Umpire Rytíři Trutnov | 5 : 7 | |
01.09.2019 11:30 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Sparks Mladé Buky | 1 : 19 | |
01.09.2019 12:45 | Field Mladé Buky | Umpire Slowpitch Plzeň | 5 : 14 | |
01.09.2019 12:45 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Trutnov HSM | 4 : 1 | |
01.09.2019 14:00 | Field Mladé Buky | Umpire Waynes Pardubice | 13 : 5 | SF [2-3] |
01.09.2019 15:15 | Field Mladé Buky | Umpire Pořadatel | 3 : 11 | F [1-W22] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Sparks Mladé Buky | 10 | |
2 | Waynes Pardubice | 8 | |
3 | Oldstars Trnava | 7 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 6 | |
5 | Rytíři Trutnov | 5 | |
6 | Trutnov HSM | 4 | |
7 | (j)ELITA | 3 |
domcí klub: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 11.9.2019.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
hřiště Svítkov A
homerun: 84m
výška HR: plotu 0 m
počet HR na zápas: 5
hřiště Svítkov B
homerun: 84m
výška HR: plotu 0 m
počet HR na zápas: 5
——–
šatny: ne
WC: ano
sprchy: ne
občerstvení na hřišti: Restaurace Zlatá přilba a bufet na hřišti A
Sobotní večírek bude na restauraci Zlatá přilba
https://mapy.cz/s/2MdK4
GPS: 50.0221761N, 15.7170775E
tipy na ubytování
Ubytování je možné na hřišti ve stanech a karavanech.
Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy
Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.
Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 7 | 7 | 0 | 119 : 29 | 14 | |
2 | Rytíři Trutnov | 7 | 6 | 1 | 95 : 31 | 13 | |
3 | Karlínský gang | 7 | 4 | 3 | 55 : 72 | 11 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 7 | 4 | 3 | 62 : 38 | 11 | |
5 | Trutnov HSM | 7 | 3 | 4 | 80 : 82 | 10 | |
6 | Oldstars Trnava | 7 | 3 | 4 | 43 : 57 | 10 | |
7 | Wolfs Domažlice | 7 | 1 | 6 | 28 : 110 | 8 | |
8 | Mor a Mšice | 7 | 0 | 7 | 27 : 90 | 7 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
21.09.2019 10:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň | 11 : 22 | |
21.09.2019 10:00 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov | 8 : 6 | |
21.09.2019 11:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 4 : 8 | |
21.09.2019 11:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 13 : 1 | |
21.09.2019 12:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice | 12 : 7 | |
21.09.2019 12:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 15 : 1 | |
21.09.2019 13:00 | Field A | Umpire Karlínský gang | 14 : 2 | |
21.09.2019 13:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 3 | |
21.09.2019 14:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň | 6 : 8 | |
21.09.2019 14:00 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov | 8 : 7 | |
21.09.2019 15:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice | 7 : 5 | |
21.09.2019 15:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 10 : 9 | |
21.09.2019 16:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 15 | |
21.09.2019 16:00 | Field B | Umpire Karlínský gang | 11 : 17 | |
21.09.2019 17:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 1 : 21 | |
21.09.2019 17:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 11 : 20 | |
22.09.2019 9:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 0 : 14 | |
22.09.2019 9:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 8 : 5 | |
22.09.2019 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 5 : 19 | |
22.09.2019 10:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 17 : 1 | |
22.09.2019 11:00 | Field A | Umpire Karlínský gang | 2 : 16 | |
22.09.2019 11:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 25 : 1 | |
22.09.2019 12:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov | 8 : 7 | |
22.09.2019 12:00 | Field B | Umpire Wolfs Domažlice | 17 : 1 | |
22.09.2019 13:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 18 : 0 | |
22.09.2019 13:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 2 : 23 | |
22.09.2019 14:00 | Field A | Umpire Karlínský gang | 5 : 9 | |
22.09.2019 14:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 9 : 1 | |
22.09.2019 15:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 18 : 0 | SF [2-3] |
22.09.2019 16:00 | Field A | Umpire Karlínský gang | 15 : 9 | F [1-W29] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 11 | |
2 | Rytíři Trutnov | 9 | |
3 | Karlínský gang | 8 | |
4 | Slowpitch Plzeň | 7 | |
5 | Trutnov HSM | 6 | |
6 | Oldstars Trnava | 5 | |
7 | Wolfs Domažlice | 4 | |
8 | Mor a Mšice | 3 |
Pořádá Česká slowpitchová liga
Coed slowpitch
V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
Muži minimálně 35+ / ročník 1984 a starší
Ženy minimálně 30+ / ročník 1989 a starší
Hraje se 40 minut + dohrávka.
Remíza ve skupině platí.
HR limit: 3HR / tým / zápas.
HR přes limit je dvojmeťák.
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 3 | 3 | 0 | 23 : 6 | 6 | |
2 | CIT&A | 3 | 2 | 1 | 15 : 12 | 4 | |
3 | Slowpitch Plzeň | 3 | 1 | 2 | 11 : 15 | 2 | |
4 | (j)ELITA | 3 | 0 | 3 | 9 : 25 | 0 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
28.09.2019 9:00 | 2 : 7 | |
28.09.2019 10:00 | 2 : 12 | |
28.09.2019 11:00 | 2 : 5 | |
28.09.2019 12:00 | 6 : 4 | |
28.09.2019 13:00 | 3 : 7 | |
28.09.2019 14:00 | 6 : 2 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
28.09.2019 15:00 | 6 : 10 | 3RD [3-4] |
28.09.2019 16:00 | 8 : 7 | F [1-2] |
# | TEAM | |
---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | |
2 | CIT&A | |
3 | (j)ELITA | |
4 | Slowpitch Plzeň |
Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku se tentokrát uskuteční na fotbalovém hřišti ve Starých Čívicích. Svařák 2018 je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy. Minimální počet žen jsou dvě, počet registrovaných hráčů je omezen na 4. A protože je říjen měsícem boje proti rakovině prsu, žádáme účastníky, aby byli alespoň trochu růžoví.
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Info
Bude se hrát ve Starých Čívicích.
Body do ligy
Na Malé Hosaně, Squatu a Svařáku si poslední tým připíše 3 body do ligové tabulky. Předposlední tým 4 body atd. Vítěz turnaje si připíše ještě 1 bonusový bod. Pokud týmy skončí společně např. na 5-6 místě, potom všem takový týmů jsou přiznány body za lepší umístění, tedy jako by v našem případě všichni skončili na 5. místě.
Registrovaní hráči
Každý z týmů může mít aktuálně v sestavě 4 registrované hráče. Za registrovaného hráče je považován hráč, který je byl / je v posledních pěti letech registrovaným baseballistou nebo softballistou. Registrace se dají ověřit na www.baseball.cz a www.softball.cz. Pro sezónu 2018 platí registrace z let 2014 – 2018. Žádáme týmy o fair play. Díky. Pro dotazy a výjimky kontaktujte vedoucího soutěže (viz. níže)
Za porušení pravidla o maximálním počtu registrovaných hráčů je diskvalifikace.
Půjčování hráčů je turnajích ASL povoleno
Hřiště
Na fotbaláku budou vytyčena dvě hřiště. Vnější pole budou tvořit průnik, což jistě podtrhne společenskou stránku turnaje. Bude třeba se v OFu navzájem jistit a případně se varovat před extra dlouhými odpaly.
Míče
Muži pálí 12“, ženy pálí 11“
BB – za čtyři špatné nadhozy je pálkaři přiznána jedna meta
Územní pravidla
Pokud míč po odpalu (i s tečí polaře) opustí hřiště, jsou pálkaři i všem běžcům přiznány dvě mety od okamžiku odpalu.
Pokud se míče ve společném vnějším poli dotkne hráč z druhé skupiny, potom je pálkaři i všem běžcům přiznána jedna meta od okamžiku odpalu.
Pokud je míč ze hřiště polařem vyhozen úmyslně, potom je pálkaři i všem běžcům přiznám homerun.
Pálky
Z bezpečnostních důvodů jsou povoleny pouze hliníkové pálky.
Spikes
Boty s kovovými hroty nejsou povoleny.
Coed
ASL není coed. Muži i ženy mohou hrát kdekoliv v jakémkoliv počtu. Počet hráčů v poli je minimálně 8, maximálně 10.
Pořadí na pálce
Na pálku se smí chodit skoro v jakémkoliv počtu. Pálkařské pořadí se musí dodržovat po celé utkání.
Minimální počet pálkařů je 8 (pokud tým na pálce hraje i v poli v osmi hráčích, analogicky to platí i pro 9 hráčů).
Maximální počet hráčů na pálce není omezen.
Helmy
Hráči mladší 18 let musí používat helmy.
Délka utkání
Hraje se 40 minut + dohrávka.
Remíza v základní skupině platí. (vítězství 2 body, remíza 1, prohra 0, skreč -2)
V play off se při remíze hraje tie-break.
Kouření během utkání je zakázáno
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Barons Wroclaw | 4 | 4 | 0 | 52 : 8 | 8 | |
2 | Mimoni Stars | 4 | 2 | 2 | 23 : 33 | 4 | |
3 | Bur(j)ani Swítkow | 4 | 2 | 2 | 18 : 38 | 4 | |
4 | Mor a Mšice | 4 | 1 | 3 | 16 : 29 | 2 | |
5 | Stingers OST | 4 | 1 | 3 | 27 : 28 | 2 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Slowpitch Plzeň | 4 | 3 | 1 | 23 : 12 | 6 | |
2 | Camperos | 4 | 3 | 1 | 28 : 18 | 6 | |
3 | Old (j)ELITA | 4 | 3 | 1 | 24 : 22 | 6 | |
4 | Toucans Havířov | 4 | 1 | 3 | 14 : 23 | 2 | |
5 | Hnědý bombarďáci | 4 | 0 | 4 | 9 : 23 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
12.10.2019 8:30 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 3 : 14 | |
12.10.2019 9:20 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 9 : 7 | |
12.10.2019 10:10 | Field A | Umpire Stingers OST | 15 : 0 | |
12.10.2019 11:00 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 5 : 2 | |
12.10.2019 11:50 | Field A | Umpire Mimoni Stars | 5 : 7 | |
12.10.2019 12:40 | Field B | Umpire Barons Wroclaw | 5 : 4 | |
12.10.2019 13:30 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 2 : 10 | |
12.10.2019 14:20 | Field B | Umpire Stingers OST | 1 : 12 | |
12.10.2019 15:10 | Field B | Umpire Barons Wroclaw | 5 : 10 | |
12.10.2019 16:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 18 : 2 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
12.10.2019 8:30 | Field B | Umpire Old (j)ELITA | 4 : 6 | |
12.10.2019 9:20 | Field B | Umpire Camperos | 7 : 5 | |
12.10.2019 10:10 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň | 5 : 3 | |
12.10.2019 11:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci | 8 : 4 | |
12.10.2019 11:50 | Field B | Umpire Camperos | 3 : 0 | |
12.10.2019 12:40 | Field A | Umpire Toucans Havířov | 2 : 5 | |
12.10.2019 13:30 | Field A | Umpire Old (j)ELITA | 5 : 8 | |
12.10.2019 14:20 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň | 8 : 7 | |
12.10.2019 15:10 | Field A | Umpire Toucans Havířov | 7 : 0 | |
12.10.2019 16:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci | 2 : 9 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
12.10.2019 16:50 | Field B | 2 : 3 | 3RD [2A-2B]* |
12.10.2019 16:50 | Field A | 2 : 13 | F [1A-1B]* |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | Slowpitch Plzeň | 13 | |
2 | Barons Wroclaw | 11 | |
3 | Camperos | 10 | |
4 | Mimoni Stars | 9 | |
5 | Old (j)ELITA | 8 | |
5 | Bur(j)ani Swítkow | 8 | |
7 | Mor a Mšice | 6 | |
7 | Toucans Havířov | 6 | |
9 | Hnědý bombarďáci | 4 | |
9 | Stingers OST | 4 |
Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.
Startovné:
Číslo účtu: 2700920253 / 2010
Splatnost: 27.11.2019
Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
Ve skupinách remíza platí.
V zápasech 11-13 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.
Pálky viz. soutěžní řád ČSL.
Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.
Group: A | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 : 1 | 3 | |
2 | Trutnov HSM | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 : 8 | 2 | |
3 | Waynes Pardubice | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 : 5 | 1 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Rytíři Trutnov | 2 | 2 | 0 | 5 : 3 | 4 | |
2 | (j)ELITA | 2 | 1 | 1 | 7 : 4 | 2 | |
3 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 | 0 | 2 | 0 : 5 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.12.2019 9:20 | Umpire Rytíři Trutnov | 0 : 7 | |
07.12.2019 11:00 | Umpire (j)ELITA | 1 : 1 | |
07.12.2019 12:40 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí | 1 : 4 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.12.2019 8:30 | Umpire Trutnov HSM | 3 : 4 | |
07.12.2019 10:10 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 0 : 4 | |
07.12.2019 11:50 | Umpire Waynes Pardubice | 1 : 0 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.12.2019 13:30 | Umpire Rytíři Trutnov | 2 : 1 | QF [2A - 3B] |
07.12.2019 14:20 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí | 4 : 0 | QF [2B - 3A] |
07.12.2019 15:10 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí | 5 : 0 | SF [1B - W07] |
07.12.2019 16:00 | Umpire Trutnov HSM | 0 : 1 | SF [1A - W08] |
07.12.2019 16:50 | Umpire (j)ELITA | 6 : 7 | 5TH [L07 - L08]* |
07.12.2019 17:40 | Umpire Waynes Pardubice | 3 : 4 | 3RD [L09 - L10]* |
07.12.2019 18:30 | Umpire Trutnov HSM | 2 : 1 | F [W09 - W10]* |
# | TEAM | Indoor | |
---|---|---|---|
1 | Rytíři Trutnov | 9 | |
2 | (j)ELITA | 7 | |
3 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 6 | |
4 | Trutnov HSM | 5 | |
5 | Waynes Pardubice | 4 | |
6 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 3 |
QF, SF – výše nasazený tým si volí jestli je domácí nebo host
* los
Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.
Startovné: 1600 Kč
Číslo účtu: 2700920253 / 2010
Splatnost: 25.12.2018
Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
Ve skupinách remíza platí.
V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.
Pálky viz. soutěžní řád ČSL.
Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.
Školení rozhodčích
Dvě totožná cca 30ti minutová školení pro rozhodčí si připravil ESF rozhodčí Pavel Podhájecký. Školení budou zaměřená na praxi: pohyb rozhodčího po hřišti, strike zone a pod. Školení bude v prvním patře v sále v těchto časech:
10:10 | Rytíři, Trutnov HSM, Waynes
11:00 | (j)ELITA, Mlátičky, Klackaři
Group: A | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Rytíři Trutnov | 2 | 1 | 1 | 0 | 10 : 3 | 3 | |
1 | Waynes Pardubice | 2 | 1 | 1 | 0 | 13 : 3 | 3 | |
3 | Trutnov HSM | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 : 17 | 0 |
Group: B | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | (j)ELITA | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 : 2 | 3 | |
2 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 : 4 | 2 | |
3 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 : 5 | 1 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
04.01.2020 9:20 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí | 0 : 10 | |
04.01.2020 11:00 | Umpire Trutnov HSM | 3 : 3 | |
04.01.2020 12:40 | Umpire (j)ELITA | 7 : 0 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
04.01.2020 8:30 | Umpire Waynes Pardubice | 3 : 2 | |
04.01.2020 10:10 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 2 : 2 | |
04.01.2020 11:50 | Umpire Rytíři Trutnov | 2 : 0 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
04.01.2020 13:30 | Umpire (j)ELITA | 4 : 0 | QF [2A - 3B] UMP 1B |
04.01.2020 14:20 | Umpire Rytíři Trutnov | 8 : 3 | QF [2B - 3A] UMP 1A |
04.01.2020 15:10 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí | 0 : 4 | SF [1B - W07] UMP L7 |
04.01.2020 16:00 | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 1 | SF [1A - W08] UMP W7 |
04.01.2020 16:50 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 5 : 0 | 5TH [L07 - L08]* UMP W8 |
04.01.2020 17:40 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí | 7 : 0 | 3RD [L09 - L10]* UMP L8 |
04.01.2020 18:30 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí | 0 : 5 | F [W09 - W10]* UMP TB |
# | TEAM | Indoor | |
---|---|---|---|
1 | Rytíři Trutnov | 9 | |
2 | Waynes Pardubice | 7 | |
3 | (j)ELITA | 6 | |
4 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 5 | |
5 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 4 | |
6 | Trutnov HSM | 3 |
Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.
Startovné:
Číslo účtu: 2700920253 / 2010
Splatnost: 22.1.2020
Týmy:
Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
Ve skupinách remíza platí.
V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.
Pálky viz. soutěžní řád ČSL.
Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Rytíři Trutnov | 2 | 2 | 0 | 7 : 1 | 4 | |
2 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 2 | 1 | 1 | 4 : 7 | 2 | |
3 | Trutnov HSM | 2 | 0 | 2 | 4 : 7 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 2 | 2 | 0 | 10 : 0 | 4 | |
2 | (j)ELITA | 2 | 1 | 1 | 4 : 4 | 2 | |
3 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 | 0 | 2 | 0 : 10 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.02.2020 8:30 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí | 4 : 3 | |
01.02.2020 10:10 | Umpire Waynes Pardubice | 1 : 3 | |
01.02.2020 11:50 | Umpire (j)ELITA | 4 : 0 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.02.2020 9:20 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 6 : 0 | |
01.02.2020 11:00 | Umpire Trutnov HSM | 0 : 4 | |
01.02.2020 12:40 | Umpire Rytíři Trutnov | 0 : 4 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.02.2020 13:30 | Umpire Waynes Pardubice | 3 : 2 | QF [2A - 3B] |
01.02.2020 14:20 | Umpire Rytíři Trutnov | 5 : 0 | QF [2B - 3A] |
01.02.2020 15:10 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 : 0 | SF [1B - W07] |
01.02.2020 16:00 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 2 : 0 | SF [1A - W08] |
01.02.2020 16:50 | Umpire (j)ELITA | 2 : 4 | 5TH [L07 - L08]* |
01.02.2020 17:40 | Umpire Trutnov HSM | 3 : 2 | 3RD [L09 - L10]* |
01.02.2020 18:30 | 0 : 1 | F [W09 - W10]* |
# | TEAM | Indoor | |
---|---|---|---|
1 | Rytíři Trutnov | 9 | |
2 | Waynes Pardubice | 7 | |
3 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 6 | |
4 | (j)ELITA | 5 | |
5 | Trutnov HSM | 4 | |
6 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 3 |
Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.
Startovné:
Číslo účtu: 2700920253 / 2010
Splatnost: 26.2.2020
Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
Ve skupinách remíza platí.
V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.
Pálky viz. soutěžní řád ČSL.
Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Rytíři Trutnov | 2 | 2 | 0 | 12 : 2 | 4 | |
2 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 2 | 1 | 1 | 4 : 6 | 2 | |
3 | Trutnov HSM | 2 | 0 | 2 | 5 : 13 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 2 | 2 | 0 | 6 : 1 | 4 | |
2 | (j)ELITA | 2 | 1 | 1 | 5 : 3 | 2 | |
3 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 | 0 | 2 | 3 : 10 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.03.2020 8:30 | Umpire Waynes Pardubice | 2 : 9 | |
07.03.2020 10:10 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí | 4 : 3 | |
07.03.2020 11:50 | Umpire (j)ELITA | 3 : 0 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.03.2020 9:20 | Umpire Rytíři Trutnov | 5 : 2 | |
07.03.2020 11:00 | Umpire Trutnov HSM | 1 : 5 | |
07.03.2020 12:40 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 1 : 0 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.03.2020 13:30 | Umpire Waynes Pardubice | 1 : 3 | QF [2A - 3B] |
07.03.2020 14:20 | Umpire Rytíři Trutnov | 4 : 1 | QF [2B - 3A] |
07.03.2020 15:10 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 5 : 1 | SF [1B - W07] |
07.03.2020 16:00 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí | 2 : 0 | SF [1A - W08] |
07.03.2020 16:50 | Umpire (j)ELITA | 5 : 4 | 5TH [L07 - L08]* |
07.03.2020 17:40 | Umpire Trutnov HSM | 2 : 1 | 3RD [L09 - L10]* |
07.03.2020 18:30 | Umpire Trutnov HSM | 1 : 0 | F [W09 - W10]* |
# | TEAM | Indoor | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 9 | |
2 | Rytíři Trutnov | 7 | |
3 | Klackaři Kostelec nad Orlicí | 6 | |
4 | (j)ELITA | 5 | |
5 | Mlátičky Kostelec nad Orlicí | 4 | |
6 | Trutnov HSM | 3 |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Stingers OST | 2 | 2 | 0 | 24 : 3 | 4 | |
2 | Mimoni Stars | 2 | 1 | 1 | 17 : 7 | 2 | |
3 | Hnědý bombarďáci | 2 | 0 | 2 | 1 : 32 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | RED HOTS Plzeň | 2 | 2 | 0 | 24 : 7 | 4 | |
2 | Trutnov HSM | 2 | 1 | 1 | 13 : 13 | 2 | |
3 | ČKD | 2 | 0 | 2 | 6 : 23 | 0 |
Group: C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Toucans Havířov | 2 | 2 | 0 | 12 : 9 | 4 | |
2 | (j)ELITA Trutnov | 2 | 1 | 1 | 24 : 11 | 2 | |
3 | Bur(j)ani Swítkow | 2 | 0 | 2 | 9 : 25 | 0 |
Group: D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Mor a Mšice | 2 | 1 | 1 | 12 : 9 | 2 | |
2 | OSL | 2 | 1 | 1 | 16 : 15 | 2 | |
3 | Camperos | 2 | 1 | 1 | 13 : 17 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
16.05.2020 9:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Stingers OST | 0 : 15 | |
16.05.2020 10:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Mimoni Stars | 17 : 1 | |
16.05.2020 11:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Hnědý bombarďáci | 2 : 7 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
16.05.2020 9:00 | Field Svítkov A | Umpire Trutnov HSM | 11 : 1 | |
16.05.2020 10:00 | Field Svítkov A | Umpire Trutnov HSM | 5 : 12 | |
16.05.2020 11:00 | Field Svítkov A | Umpire ČKD | 12 : 2 |
Group: C | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
16.05.2020 9:00 | Field Svítkov B | Umpire Toucans Havířov | 5 : 19 | |
16.05.2020 10:00 | Field Svítkov B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 6 : 4 | |
16.05.2020 11:00 | Field Svítkov B | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 5 : 6 |
Group: D | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
16.05.2020 9:00 | Field Staré Čívice B | Umpire OSL | 4 : 6 | |
16.05.2020 10:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Mor a Mšice | 7 : 13 | |
16.05.2020 11:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Camperos | 3 : 8 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
16.05.2020 12:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Stingers OST | 3 : 0 | OF [2D - 3A] |
16.05.2020 12:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Mor a Mšice | 6 : 5 | OF [2A - 3D] |
16.05.2020 12:00 | Field Svítkov A | Umpire RED HOTS Plzeň | 8 : 3 | OF [2C - 3B] |
16.05.2020 12:00 | Field Svítkov B | Umpire Toucans Havířov | 5 : 0 | OF [2B - 3C] |
16.05.2020 13:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Hnědý bombarďáci | 4 : 7 | QF [1A - W13] |
16.05.2020 13:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Camperos | 3 : 12 | QF [1D - W14] |
16.05.2020 13:00 | Field Svítkov A | Umpire ČKD | 2 : 7 | QF [1B - W15] |
16.05.2020 13:00 | Field Svítkov B | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 1 : 6 | QF [1C - W16] |
16.05.2020 14:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Mimoni Stars | 7 : 2 | [L13 - L14]* |
16.05.2020 14:00 | Field Staré Čívice A | Umpire OSL | 5 : 4 | [L17 - L18]* |
16.05.2020 14:00 | Field Svítkov B | Umpire Trutnov HSM | 7 : 8 | [L15 - L16]* |
16.05.2020 14:00 | Field Svítkov A | Umpire (j)ELITA Trutnov | 6 : 5 | [L19 - L20]* |
16.05.2020 15:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Mor a Mšice | 11 : 9 | SF [W17 - W18]* |
16.05.2020 15:00 | Field Svítkov A | Umpire ČKD | 8 : 7 | SF [W19 - W20]* |
16.05.2020 16:00 | Field Svítkov B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 9 : 6 | 11TH [L21 - L23]* |
16.05.2020 16:00 | Field Svítkov A | Umpire Trutnov HSM | 17 : 2 | 9TH [W21 - W23]* |
16.05.2020 16:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Mimoni Stars | 8 : 3 | 7TH [L22 - L24]* |
16.05.2020 16:00 | Field Staré Čívice A | Umpire OSL | 10 : 5 | 5TH [W22 - W24]* |
16.05.2020 17:00 | Field Svítkov B | Umpire ČKD | 5 : 6 | 3RD [L25 - L26]* |
16.05.2020 17:00 | Field Svítkov A | Umpire Toucans Havířov | 8 : 7 | F [W25 - W26]* |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | OSL | 15 | |
2 | Trutnov HSM | 13 | |
3 | (j)ELITA Trutnov | 12 | |
4 | Mimoni Stars | 11 | |
5 | Stingers OST | 10 | |
6 | RED HOTS Plzeň | 9 | |
7 | Mor a Mšice | 8 | |
8 | Toucans Havířov | 7 | |
9 | Hnědý bombarďáci | 6 | |
10 | Bur(j)ani Swítkow | 5 | |
11 | Camperos | 4 | |
12 | ČKD | 3 |
domcí klub: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 13.5.2020.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
——–
šatny: ne
WC: ano
sprchy: ne
občerstvení na hřišti: Restaurace Zlatá přilba a bufet na hřišti A
Sobotní večírek bude na restauraci Zlatá přilba
hřiště Staré Čívice
https://mapy.cz/s/2MdI6
GPS: 50.0191258N, 15.6916072E
tipy na ubytování
Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy
Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.
Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 7 | 6 | 1 | 110 : 36 | 13 | |
2 | Grizzlies Pardubice | 7 | 6 | 1 | 82 : 62 | 13 | |
3 | Beta Buky | 7 | 5 | 2 | 83 : 35 | 12 | |
4 | Trutnov HSM | 7 | 5 | 2 | 67 : 53 | 12 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 7 | 3 | 4 | 67 : 74 | 10 | |
6 | Wolfs Domažlice | 7 | 1 | 6 | 56 : 112 | 8 | |
7 | Mor a Mšice | 7 | 1 | 6 | 37 : 80 | 8 | |
8 | Karlínský gang | 7 | 1 | 6 | 41 : 91 | 8 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
23.05.2020 10:00 | Field Svítkov | Umpire Wolfs Domažlice | 11 : 9 | |
23.05.2020 10:00 | Field Staré Čívice | Umpire RED HOTS Plzeň | 16 : 4 | |
23.05.2020 11:00 | Field Svítkov | Umpire Trutnov HSM | 11 : 10 | |
23.05.2020 11:00 | Field Staré Čívice | Umpire Beta Buky | 4 : 15 | |
23.05.2020 12:00 | Field Svítkov | Umpire Mor a Mšice | 4 : 9 | |
23.05.2020 12:00 | Field Staré Čívice | Umpire Waynes Pardubice | 4 : 14 | |
23.05.2020 13:00 | Field Svítkov | Umpire Karlínský gang | 10 : 7 | |
23.05.2020 13:00 | Field Staré Čívice | Umpire RED HOTS Plzeň | 4 : 19 | |
23.05.2020 14:00 | Field Svítkov | Umpire RED HOTS Plzeň | 7 : 6 | |
23.05.2020 14:00 | Field Staré Čívice | Umpire Karlínský gang | 7 : 19 | |
23.05.2020 15:00 | Field Svítkov | Umpire Beta Buky | 22 : 3 | |
23.05.2020 15:00 | Field Staré Čívice | Umpire Trutnov HSM | 11 : 5 | |
23.05.2020 16:00 | Field Svítkov | Umpire Waynes Pardubice | 9 : 25 | |
23.05.2020 16:00 | Field Staré Čívice | Umpire Mor a Mšice | 15 : 14 | |
23.05.2020 17:00 | Field Svítkov | Umpire Wolfs Domažlice | 9 : 8 | |
23.05.2020 17:00 | Field Staré Čívice | Umpire Grizzlies Pardubice | 1 : 8 | |
24.05.2020 9:00 | Field Svítkov | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 13 | |
24.05.2020 9:00 | Field Staré Čívice | Umpire Beta Buky | 3 : 11 | |
24.05.2020 10:00 | Field Svítkov | Umpire Grizzlies Pardubice | 12 : 3 | |
24.05.2020 10:00 | Field Staré Čívice | Umpire Karlínský gang | 9 : 4 | |
24.05.2020 11:00 | Field Svítkov | Umpire Mor a Mšice | 21 : 2 | |
24.05.2020 11:00 | Field Staré Čívice | Umpire Trutnov HSM | 16 : 5 | |
24.05.2020 12:00 | Field Svítkov | Umpire Karlínský gang | 14 : 2 | |
24.05.2020 12:00 | Field Staré Čívice | Umpire Wolfs Domažlice | 7 : 17 | |
24.05.2020 13:00 | Field Svítkov | Umpire RED HOTS Plzeň | 14 : 2 | |
24.05.2020 13:00 | Field Staré Čívice | Umpire Wolfs Domažlice | 5 : 18 | |
24.05.2020 14:00 | Field Svítkov | Umpire Beta Buky | 9 : 6 | |
24.05.2020 14:00 | Field Staré Čívice | Umpire Grizzlies Pardubice | 9 : 15 | |
24.05.2020 15:00 | Field Svítkov | Umpire Waynes Pardubice | 12 : 7 | SF [2-3] UMP 1 |
24.05.2020 16:00 | Field Svítkov | Umpire Beta Buky | 10 : 11 | F [1-W29] UMP L29 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Grizzlies Pardubice | 11 | |
2 | Waynes Pardubice | 9 | |
3 | Beta Buky | 8 | |
4 | Trutnov HSM | 7 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 6 | |
6 | Wolfs Domažlice | 5 | |
7 | Mor a Mšice | 4 | |
8 | Karlínský gang | 3 |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | (j)ELITA Trutnov | 4 | 4 | 0 | 48 : 8 | 8 | |
2 | RED HOTS Plzeň | 4 | 3 | 1 | 32 : 15 | 6 | |
3 | Camperos | 4 | 2 | 2 | 16 : 12 | 4 | |
4 | Mor a Mšice | 4 | 1 | 3 | 11 : 28 | 2 | |
5 | Bur(j)ani Swítkow | 4 | 0 | 4 | 6 : 50 | 0 |
Group: B | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Stingers OST | 4 | 4 | 0 | 0 | 34 : 11 | 8 | |
2 | Toucans Havířov | 4 | 3 | 0 | 1 | 23 : 13 | 6 | |
3 | Mimoni Stars | 4 | 1 | 1 | 2 | 24 : 20 | 3 | |
4 | Hnědý bombarďáci | 4 | 1 | 1 | 2 | 14 : 28 | 3 | |
5 | ČKD | 4 | 0 | 0 | 4 | 12 : 35 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
06.06.2020 9:00 | Field A | Umpire Camperos | 6 : 5 | |
06.06.2020 9:50 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 5 : 2 | |
06.06.2020 10:40 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov | 6 : 3 | |
06.06.2020 11:30 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 0 : 20 | |
06.06.2020 12:20 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 2 : 6 | |
06.06.2020 13:10 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 1 : 14 | |
06.06.2020 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 0 : 9 | |
06.06.2020 14:50 | Field B | Umpire Camperos | 9 : 5 | |
06.06.2020 15:40 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 3 : 1 | |
06.06.2020 16:30 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 15 : 1 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
06.06.2020 9:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci | 2 : 8 | |
06.06.2020 9:50 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 8 : 1 | |
06.06.2020 10:40 | Field B | Umpire Stingers OST | 5 : 1 | |
06.06.2020 11:30 | Field B | Umpire ČKD | 6 : 7 | |
06.06.2020 12:20 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 1 : 9 | |
06.06.2020 13:10 | Field A | Umpire Toucans Havířov | 2 : 14 | |
06.06.2020 14:00 | Field A | Umpire ČKD | 4 : 4 | |
06.06.2020 14:50 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci | 5 : 2 | |
06.06.2020 15:40 | Field A | Umpire Toucans Havířov | 8 : 7 | |
06.06.2020 16:30 | Field A | Umpire Stingers OST | 7 : 6 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
06.06.2020 17:20 | Field B | 6 : 3 | 3RD [2A-2B]* |
06.06.2020 17:20 | Field A | 12 : 5 | F [1A-1B]* |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | (j)ELITA Trutnov | 13 | |
2 | Stingers OST | 11 | |
3 | RED HOTS Plzeň | 10 | |
4 | Toucans Havířov | 9 | |
5 | Mimoni Stars | 8 | |
5 | Camperos | 8 | |
7 | Mor a Mšice | 6 | |
7 | Hnědý bombarďáci | 6 | |
9 | ČKD | 4 | |
9 | Bur(j)ani Swítkow | 4 |
domácí klub: Wolfs Domažlice
web: www.wolfs.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 29.4.2020.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
hřiště Cvičák, Domažlice
GPS hřiště je 49.429817, 12.903936. Adresa a mapa je jen orientační. Pro správné zobrazení mapy klikněte sem.
homerun: 85m
výška HR: 1m
počet HR na zápas: 5
rozhodčí zajišťují týmy
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
hřiště Luženice
Luženice 53
344 01 Luženičky – Luženice
GPS hřiště je 49.4655525N, 12.8938589E
sobotní večírek na Cvičáku: táborák (dle počasí)
tipy na ubytování
Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
K dispozici je už do pátku tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
(vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
kontakt: tel 776 827 610
cena 50,-Kč / osoba /den
Další možnost ubytování je na intru u náměstí.
Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 5 | 5 | 0 | 65 : 16 | 10 | |
2 | Beta Buky | 5 | 4 | 1 | 62 : 33 | 9 | |
3 | Oldstars Trnava | 5 | 2 | 3 | 47 : 38 | 7 | |
4 | Trutnov HSM | 5 | 2 | 3 | 41 : 52 | 7 | |
5 | Wolfs Domažlice | 5 | 2 | 3 | 37 : 75 | 7 | |
6 | RED HOTS Plzeň | 5 | 0 | 5 | 26 : 64 | 5 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
13.06.2020 9:30 | Umpire Trutnov HSM | 12 : 15 | |
13.06.2020 10:30 | Umpire RED HOTS Plzeň | 2 : 15 | |
13.06.2020 11:30 | Umpire Wolfs Domažlice | 9 : 17 | |
13.06.2020 12:30 | Umpire Beta Buky | 16 : 4 | |
13.06.2020 13:30 | Umpire Waynes Pardubice | 1 : 13 | |
13.06.2020 14:30 | Umpire Oldstars Trnava | 10 : 6 | |
13.06.2020 15:30 | Umpire Wolfs Domažlice | 6 : 8 | |
13.06.2020 16:30 | Umpire Waynes Pardubice | 3 : 8 | |
13.06.2020 17:30 | Umpire RED HOTS Plzeň | 4 : 18 | |
14.06.2020 9:00 | Umpire Wolfs Domažlice | 9 : 7 | |
14.06.2020 10:00 | Umpire Oldstars Trnava | 4 : 13 | |
14.06.2020 11:00 | Umpire Beta Buky | 16 : 0 | |
14.06.2020 12:00 | Umpire Waynes Pardubice | 12 : 3 | |
14.06.2020 13:00 | Umpire RED HOTS Plzeň | 17 : 16 | |
14.06.2020 14:00 | Umpire Trutnov HSM | 4 : 10 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
14.06.2020 15:00 | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 0 | SF [2-3] UMP 1 |
14.06.2020 16:00 | Umpire Wolfs Domažlice | 14 : 3 | F [1-W16] UMP L16 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 9 | |
2 | Beta Buky | 7 | |
3 | Oldstars Trnava | 6 | |
4 | Trutnov HSM | 5 | |
5 | Wolfs Domažlice | 4 | |
6 | RED HOTS Plzeň | 3 |
domácí klub: Baseball Plzeň
web: www.plzen.probaseball.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 17.6.2020.
hřiště Slávia
GPS 49.7189053N, 13.3658958E
České údolí
301 00 Plzeň 3
0 HR na zápas
bufet ano
hřiště Božkov
travnatý fotbalák
parkoviště GPS 49.7300544N, 13.4232950E
www.bozkovskyostrov.cz
mapa zde
5 HR na zápas (levé a střední pole)
bufet ano
Provozní řád Božkovského ostrova
tipy na ubytování
VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RED HOTS Plzeň | 6 | 5 | 1 | 57 : 27 | 11 | |
2 | Oldstars Trnava | 6 | 5 | 1 | 71 : 33 | 11 | |
3 | Waynes Pardubice | 6 | 4 | 2 | 55 : 28 | 10 | |
4 | Beta Buky | 6 | 4 | 2 | 59 : 32 | 10 | |
5 | Trutnov HSM | 6 | 2 | 4 | 35 : 43 | 8 | |
6 | Wolfs Domažlice | 6 | 1 | 5 | 37 : 79 | 7 | |
7 | Softball ZČU | 6 | 0 | 6 | 17 : 89 | 6 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.06.2020 9:00 | Field Slávia | Umpire Beta Buky | 13 : 1 | |
27.06.2020 9:00 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice | 0 : 27 | |
27.06.2020 10:15 | Field Slávia | Umpire Softball ZČU | 2 : 10 | |
27.06.2020 10:15 | Field Božkov | Umpire Wolfs Domažlice | 3 : 10 | |
27.06.2020 11:30 | Field Slávia | Umpire Beta Buky | 5 : 2 | |
27.06.2020 11:30 | Field Božkov | Umpire Oldstars Trnava | 5 : 6 | |
27.06.2020 12:40 | Field Slávia | Umpire Trutnov HSM | 6 : 9 | |
27.06.2020 14:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice | 12 : 6 | |
27.06.2020 14:15 | Field Božkov | Umpire Beta Buky | 12 : 0 | |
27.06.2020 15:15 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava | 16 : 3 | |
27.06.2020 15:30 | Field Božkov | Umpire Trutnov HSM | 2 : 22 | |
27.06.2020 16:30 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice | 7 : 13 | |
27.06.2020 16:45 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU | 2 : 6 | |
27.06.2020 17:45 | Field Slávia | Umpire RED HOTS Plzeň | 9 : 6 | |
28.06.2020 8:45 | Field Slávia | Umpire Trutnov HSM | 4 : 5 | |
28.06.2020 8:45 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU | 2 : 5 | |
28.06.2020 10:15 | Field Slávia | Umpire RED HOTS Plzeň | 10 : 9 | |
28.06.2020 10:15 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice | 4 : 20 | |
28.06.2020 11:30 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava | 8 : 10 | |
28.06.2020 11:30 | Field Božkov | Umpire Wolfs Domažlice | 2 : 17 | |
28.06.2020 13:00 | Field Slávia | Umpire RED HOTS Plzeň | 3 : 17 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
28.06.2020 14:15 | Field Slávia | Umpire RED HOTS Plzeň | 6 : 8 | SF [2-3] |
28.06.2020 15:30 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava | 5 : 4 | F [1-W22] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | RED HOTS Plzeň | 10 | |
2 | Waynes Pardubice | 8 | |
3 | Oldstars Trnava | 7 | |
4 | Beta Buky | 6 | |
5 | Trutnov HSM | 5 | |
6 | Wolfs Domažlice | 4 | |
7 | Softball ZČU | 3 |
pořadatel: Sparks Mladé Buky
web: www.sparksmb.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 24.6.2020.
hřiště Mladé Buky
GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
Nedaleko vlakové zastávky
5 HR na zápas
bufet ano
toalety ano
druhé hřiště Trutnov – Horní Staré Město
Horská 357
541 02 Trutnov – Horní Staré Město
GPS: 50.5874014N, 15.8847136E
5 HR na zápas
bufet ano
toalety ano
tipy na ubytování
Retropark Sejfy (www.lesniplovarna.cz)
Centrum ubytování a sportu (Mladé Buky 350, 54223, vojtechd@seznam.cz, tel +420 605 143 545)
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 7 | 7 | 0 | 79 : 24 | 14 | |
2 | SB Svoboda nad Úpou | 7 | 5 | 2 | 41 : 41 | 12 | |
3 | Waynes Pardubice | 7 | 5 | 2 | 81 : 25 | 12 | |
4 | Oldstars Trnava | 7 | 4 | 3 | 36 : 41 | 11 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 7 | 2 | 5 | 35 : 59 | 9 | |
6 | Trutnov HSM | 7 | 2 | 5 | 32 : 56 | 9 | |
7 | Wolfs Domažlice | 7 | 2 | 5 | 46 : 68 | 9 | |
8 | Grizzlies Pardubice | 7 | 1 | 6 | 29 : 65 | 8 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
04.07.2020 10:00 | Field Mladé Buky | Umpire Grizzlies Pardubice | 0 : 12 | |
04.07.2020 10:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Wolfs Domažlice | 1 : 6 | |
04.07.2020 11:00 | Field Mladé Buky | Umpire SB Svoboda nad Úpou | 4 : 10 | |
04.07.2020 11:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Trutnov HSM | 17 : 1 | |
04.07.2020 12:00 | Field Mladé Buky | Umpire Oldstars Trnava | 7 : 6 | |
04.07.2020 12:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Beta Buky | 13 : 0 | |
04.07.2020 13:00 | Field Mladé Buky | Umpire RED HOTS Plzeň | 7 : 13 | |
04.07.2020 13:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Waynes Pardubice | 2 : 11 | |
04.07.2020 14:00 | Field Mladé Buky | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 8 | |
04.07.2020 14:00 | Field Trutnov HSM | Umpire RED HOTS Plzeň | 6 : 9 | |
04.07.2020 15:00 | Field Mladé Buky | Umpire Trutnov HSM | 8 : 7 | |
04.07.2020 15:00 | Field Trutnov HSM | Umpire SB Svoboda nad Úpou | 6 : 4 | |
04.07.2020 16:00 | Field Mladé Buky | Umpire Beta Buky | 0 : 13 | |
04.07.2020 16:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Oldstars Trnava | 7 : 6 | |
04.07.2020 17:00 | Field Mladé Buky | Umpire Grizzlies Pardubice | 14 : 7 | |
04.07.2020 17:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Wolfs Domažlice | 1 : 6 | |
05.07.2020 9:00 | Field Mladé Buky | Umpire Beta Buky | 3 : 13 | |
05.07.2020 9:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Trutnov HSM | 6 : 17 | |
05.07.2020 10:00 | Field Mladé Buky | Umpire Wolfs Domažlice | 11 : 0 | |
05.07.2020 10:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Waynes Pardubice | 4 : 6 | |
05.07.2020 11:00 | Field Mladé Buky | Umpire Oldstars Trnava | 8 : 1 | |
05.07.2020 11:00 | Field Trutnov HSM | Umpire SB Svoboda nad Úpou | 7 : 3 | |
05.07.2020 12:00 | Field Mladé Buky | Umpire RED HOTS Plzeň | 7 : 2 | |
05.07.2020 12:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Grizzlies Pardubice | 6 : 4 | |
05.07.2020 13:00 | Field Mladé Buky | Umpire Waynes Pardubice | 5 : 7 | |
05.07.2020 13:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Grizzlies Pardubice | 7 : 15 | |
05.07.2020 14:00 | Field Mladé Buky | Umpire Trutnov HSM | 8 : 7 | |
05.07.2020 14:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Wolfs Domažlice | 8 : 5 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
05.07.2020 15:00 | Field Mladé Buky | Umpire Beta Buky | 4 : 6 | SF [2-3] |
05.07.2020 16:00 | Field Mladé Buky | Umpire SB Svoboda nad Úpou | 3 : 5 | F [1-W29] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 11 | |
2 | Beta Buky | 9 | |
3 | SB Svoboda nad Úpou | 8 | |
4 | Oldstars Trnava | 7 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 6 | |
6 | Trutnov HSM | 5 | |
7 | Wolfs Domažlice | 4 | |
8 | Grizzlies Pardubice | 3 |
pořadatel: Česká softballová asociace
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Camperos | 3 | 2 | 1 | 17 : 18 | 4 | |
2 | (j)ELITA Trutnov | 3 | 2 | 1 | 36 : 11 | 4 | |
3 | Mimoni Stars | 3 | 1 | 2 | 11 : 16 | 2 | |
4 | Barons Wroclaw | 3 | 1 | 2 | 12 : 31 | 2 |
Group: B | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Toucans Havířov | 3 | 2 | 1 | 0 | 17 : 10 | 5 | |
2 | Hnědý bombarďáci | 3 | 2 | 0 | 1 | 15 : 12 | 4 | |
3 | OSL | 3 | 1 | 1 | 1 | 22 : 20 | 3 | |
4 | ČKD | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 : 19 | 0 |
Group: C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | RED HOTS Plzeň | 3 | 3 | 0 | 24 : 4 | 6 | |
2 | Stingers OST | 3 | 2 | 1 | 21 : 13 | 4 | |
3 | Mor a Mšice | 3 | 1 | 2 | 11 : 18 | 2 | |
4 | Bur(j)ani Swítkow | 3 | 0 | 3 | 8 : 29 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.08.2020 11:00 | Field A | Umpire OSL | 6 : 2 | |
01.08.2020 11:00 | Field B | Umpire Stingers OST | 1 : 9 | |
01.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci | 9 : 6 | |
01.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 6 : 3 | |
01.08.2020 17:00 | Field A | Umpire ČKD | 24 : 0 | |
01.08.2020 17:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 3 : 7 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Camperos | 5 : 1 | |
01.08.2020 10:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci | 7 : 7 | |
01.08.2020 13:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 8 : 7 | |
01.08.2020 13:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 6 : 1 | |
01.08.2020 16:00 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 8 : 5 | |
01.08.2020 16:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 4 : 2 |
Group: C | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 4 : 1 | |
01.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 0 : 3 | |
01.08.2020 12:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov | 4 : 11 | |
01.08.2020 12:00 | Field B | Umpire Camperos | 15 : 1 | |
01.08.2020 15:00 | Field A | Umpire ČKD | 10 : 6 | |
01.08.2020 15:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw | 6 : 3 |
Group: Squat Ball Trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 6 : 5 | QF [BT3-BT6] UMP TB2 |
02.08.2020 10:00 | Field B | Umpire OSL | 4 : 5 | QF [BT4-BT5] UMP BT1 |
02.08.2020 11:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow | 5 : 2 | SF [BT2-W19] UMP L19 |
02.08.2020 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 2 : 5 | SF [BT1-W21] UMP W19 |
02.08.2020 13:00 | Field B | Umpire ČKD | 6 : 3 | 5TH [L19-L21]* UMP W21 |
02.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw | 9 : 10 | 3RD [L23-L25]* UMP L21 |
02.08.2020 15:00 | Field B | 4 : 0 | F [W23-W25]* UMP W29 |
Group: Squat Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov | 14 : 4 | QF [PO3-PO6] UMP PO2 |
02.08.2020 10:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 9 : 1 | QF [PO4-PO5] UMP PO1 |
02.08.2020 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST | 9 : 1 | SF [PO2-W20] UMP L20 |
02.08.2020 12:00 | Field A | Umpire Camperos | 3 : 16 | SF [PO1-W22] UMP W20 |
02.08.2020 13:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov | 10 : 4 | 5TH [L20-L22]* UMP W22 |
02.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci | 9 : 8 | 3RD [L24-L26]* UMP L22 |
02.08.2020 15:00 | Field A | 3 : 4 | F [W24-W26]* UMP W30 |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | (j)ELITA Trutnov | 15 | |
2 | Toucans Havířov | 13 | |
3 | Camperos | 12 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 11 | |
5 | Stingers OST | 10 | |
6 | Hnědý bombarďáci | 9 | |
7 | Mimoni Stars | 8 | |
8 | ČKD | 7 | |
9 | OSL | 6 | |
10 | Mor a Mšice | 5 | |
11 | Bur(j)ani Swítkow | 4 | |
12 | Barons Wroclaw | 3 |
pořadatel: Rytíři Trutnov
web: www.rytiri-trutnov.cz
GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 29.7.2020.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
homerun:
výška HR: 1m
počet HR na zápas: 5
rozhodčí
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
tipy na ubytování
spaní ve škole na matracích – 2,5 km
stany na hřišti
ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 6 | 5 | 1 | 97 : 44 | 11 | |
2 | Beta Buky | 6 | 4 | 2 | 80 : 35 | 10 | |
3 | Oldstars Trnava | 6 | 4 | 2 | 59 : 41 | 10 | |
4 | Trutnov HSM | 6 | 3 | 3 | 46 : 60 | 9 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 6 | 2 | 4 | 41 : 78 | 8 | |
6 | (j)ELITA Trutnov | 6 | 2 | 4 | 55 : 64 | 8 | |
7 | Hangarounds | 6 | 1 | 5 | 42 : 98 | 7 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
08.08.2020 10:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 5 : 13 | |
08.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 13 : 3 | |
08.08.2020 11:10 | Field A | Umpire Beta Buky | 10 : 12 | |
08.08.2020 11:10 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 18 : 0 | |
08.08.2020 12:20 | Field A | Umpire Hangarounds | 13 : 3 | |
08.08.2020 12:20 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 1 : 20 | |
08.08.2020 13:30 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 14 : 7 | |
08.08.2020 13:30 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 11 : 10 | |
08.08.2020 14:40 | Field A | Umpire Beta Buky | 7 : 8 | |
08.08.2020 14:40 | Field B | Umpire Hangarounds | 6 : 7 | |
08.08.2020 15:50 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 17 : 0 | |
08.08.2020 15:50 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 10 : 14 | |
08.08.2020 17:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 11 : 29 | |
08.08.2020 17:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 2 : 14 | |
09.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 10 : 6 | |
09.08.2020 10:10 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 7 : 17 | |
09.08.2020 10:10 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 13 : 10 | |
09.08.2020 11:20 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov | 11 : 15 | |
09.08.2020 11:20 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 20 : 1 | |
09.08.2020 12:30 | Field A | Umpire Beta Buky | 6 : 5 | |
09.08.2020 12:30 | Field B | Umpire Hangarounds | 5 : 16 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
09.08.2020 13:40 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov | 11 : 1 | SF [2-3] |
09.08.2020 14:50 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov | 8 : 4 | F [1-W22] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 10 | |
2 | Beta Buky | 8 | |
3 | Oldstars Trnava | 7 | |
4 | Trutnov HSM | 6 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 5 | |
6 | (j)ELITA Trutnov | 4 | |
7 | Hangarounds | 3 |
domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 19.8.2020.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
hřiště softball
homerun: 74
výška HR plotu: 2m
počet HR na zápas: 2
hřiště baseball
homerun: 84
výška HR plotu: 0m
počet HR na zápas: 5
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
rozhodčí zajišťují týmy
sobotní večírek: ano, na hřišti
tipy na ubytování
V případě zájmu kontaktujte: Braňo Deák, brunodeak@gmail.com
tělocvičňa na ZŠ
Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
web: hzsbott.edupage.org
internát MTF
Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
web: internat.mtf.stuba.sk
Odhlášeni: The American International School of Budapest (AISB)
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Oldstars Trnava | 4 | 3 | 1 | 42 : 23 | 7 | |
2 | Waynes Pardubice | 4 | 3 | 1 | 45 : 31 | 7 | |
3 | Trutnov HSM | 4 | 3 | 1 | 43 : 30 | 7 | |
4 | Angels Trnava | 4 | 1 | 3 | 32 : 36 | 5 | |
5 | Indians Pezinok | 4 | 0 | 4 | 24 : 66 | 4 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Beta Buky | 4 | 4 | 0 | 71 : 7 | 8 | |
2 | Oldstars friends | 4 | 3 | 1 | 39 : 28 | 7 | |
3 | Goodsports Devínska Nová Ves | 4 | 2 | 2 | 29 : 40 | 6 | |
4 | Mor a Mšice | 4 | 1 | 3 | 18 : 51 | 5 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 4 | 0 | 4 | 15 : 46 | 4 |
Group: Place 7-10 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Angels Trnava | 3 | 3 | 0 | 29 : 21 | 6 | |
2 | Indians Pezinok | 3 | 2 | 1 | 34 : 25 | 5 | |
3 | Mor a Mšice | 3 | 1 | 2 | 22 : 27 | 4 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 3 | 0 | 3 | 18 : 30 | 3 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Indians Pezinok | 4 : 7 | |
29.08.2020 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 3 : 21 | |
29.08.2020 11:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 9 : 8 | |
29.08.2020 12:00 | Field A | Umpire Angels Trnava | 13 : 4 | |
29.08.2020 13:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 10 : 8 | |
29.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 14 : 13 | |
29.08.2020 15:00 | Field B | Umpire Indians Pezinok | 13 : 5 | |
29.08.2020 16:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 4 : 18 | |
29.08.2020 17:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 6 | |
29.08.2020 18:00 | Field B | Umpire Angels Trnava | 10 : 9 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 9 : 18 | |
29.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Oldstars friends | 11 : 10 | |
29.08.2020 11:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 17 : 6 | |
29.08.2020 12:00 | Field B | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves | 11 : 4 | |
29.08.2020 13:00 | Field B | Umpire Oldstars friends | 0 : 18 | |
29.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Beta Buky | 6 : 3 | |
29.08.2020 15:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 9 : 3 | |
29.08.2020 16:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 0 : 24 | |
29.08.2020 17:00 | Field A | Umpire Beta Buky | 2 : 8 | |
29.08.2020 18:00 | Field A | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves | 12 : 1 |
Group: Place 7-10 | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Oldstars friends | 11 : 10 | |
29.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 14 : 13 | |
30.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Indians Pezinok | 6 : 1 | |
30.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Angels Trnava | 4 : 8 | |
30.08.2020 11:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 13 : 7 | |
30.08.2020 12:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 9 : 7 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Beta Buky | 9 : 7 | QF [2A-3B] UMP 1B |
30.08.2020 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 8 : 15 | QF [2B-3A] UMP 1A |
30.08.2020 11:00 | Field A | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves | 16 : 11 | SF [1B-W21] UMP L21 |
30.08.2020 12:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice | 4 : 8 | SF [1A-W23] UMP W21 |
30.08.2020 13:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM | 10 : 9 | 5TH [L19-L21]* UMP W23 |
30.08.2020 13:00 | Field A | Umpire Oldstars friends | 10 : 9 | 3RD [L25-L27]* UMP L23 |
30.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 17 : 4 | F [W25-W27]* W30/OLD |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 13 | |
2 | Trutnov HSM | 11 | |
3 | Waynes Pardubice | 10 | |
4 | Oldstars Trnava | 9 | |
5 | Goodsports Devínska Nová Ves | 8 | |
6 | Oldstars friends | 7 | |
7 | Angels Trnava | 6 | |
8 | Indians Pezinok | 5 | |
9 | Mor a Mšice | 4 | |
10 | RED HOTS Plzeň | 3 |