Kategorie ▾
  • ASL
  • ČSL
  • Indoor
  • Indoor liga
  • Ostatní turnaje (zápasy)
  • Semináře a školení
  • Training
Štítky ▾
  • 2016 (1)
  • 2019 (5)
  • Top (12)

Agenda

+ Rozbalit vše − Sbalit vše Dnes
  1. Čvc
    1
    So

    1. FRANZ JOSEF (celodenní)
      Čvc 1 – Čvc 2

      Logo_Franz_Josef

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 10

      homerun: 84m
      výška HR: plotu 0 m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí

      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek: ano, na hřišti

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech.
      Hotel Trim (www.hosteltrim.cz)
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 21.6.2017.

      Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice

      hotel_trim

      Přihlášené týmy
      1. Waynes Pardubice
      2. Rytíři Trutnov
      3. Wolfs Domažlice
      4. Hangarounds (Německo)
      5. Mor a Mšice
      6. Vampiers Merklín
      7. Slowpitch Plzeň

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Hangarounds 6 5 1 68 : 39 11
      2 Waynes Pardubice 6 5 1 98 : 22 11
      3 Rytíři Trutnov 6 4 2 58 : 57 10
      4 Vampiers Merklín 6 4 2 82 : 31 10
      5 Wolfs Domažlice 6 2 4 45 : 70 8
      6 Mor a Mšice 6 1 5 32 : 76 7
      7 Slowpitch Plzeň 6 0 6 17 : 105 6

      Group:

      GAME SCORE
      01.07.2017 9:00 | Field A 17 : 4
      01.07.2017 10:00 | Field A 2 : 12
      01.07.2017 11:00 | Field A 5 : 11
      01.07.2017 11:00 | Field B 2 : 23
      01.07.2017 12:00 | Field A 16 : 6
      01.07.2017 12:00 | Field B 1 : 26
      01.07.2017 13:00 | Field A 1 : 14
      01.07.2017 13:00 | Field B 4 : 6
      01.07.2017 14:00 | Field A 8 : 13
      01.07.2017 15:00 | Field A 14 : 4
      01.07.2017 16:00 | Field A 17 : 0
      01.07.2017 17:00 | Field A 10 : 4
      01.07.2017 17:00 | Field B 2 : 29
      01.07.2017 18:00 | Field A 5 : 19
      02.07.2017 9:00 | Field A 4 : 12
      02.07.2017 10:00 | Field A 17 : 4
      02.07.2017 11:00 | Field A 5 : 14
      02.07.2017 12:00 | Field A 15 : 3
      02.07.2017 13:00 | Field A 6 : 15
      02.07.2017 13:00 | Field B 3 : 7
      02.07.2017 14:00 | Field A 3 : 17

      Group: Play off

      GAME SCORE
      02.07.2017 15:00 | Field A 10 : 4 SF [2-3]
      02.07.2017 16:00 | Field A 8 : 6 F [1-W22]

      Články

      28.07.2017 | Slowpitch TV: Franz Josef 2017
      26.07.2017 | Déžovačka: Výsledky FJ
      04.07.2017 | Slowpitch squeeze play?
      04.07.2017 | Po FJ 2017 mají tři týmy shodně 35 bodů
      01.07.2017 | Franz Josef aktuálně
      30.06.2017 | Déžovačka Chemnitz výsledky & Franz Josef zadání
      27.06.2017 | Franz Josef – rozpis a info

      +
      FRANZ JOSEF (celodenní)
  2. Čvc
    5
    St

    1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
      Čvc 5 – Čvc 6
      +
      MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
  3. Čvc
    22
    So

    1. SQUAT (celodenní)
      Čvc 22 – Čvc 23

      WW_LOGO_ECHT_W_150

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy

      Na Squatu se nehraje coed. Není dán povinný počet žen na hřišti.
      Na Squatu si můžeš půjčovat hráče z jiných týmů.
      Na Squatu můžeš spát na hřišti.
      Na Squatu se můzeš koupat v bazénu přímo na hřišti.
      Na Squatu se prolínají hřiště do sebe.

      Squat v roce 2017 již po třetí zamíří do Nepoměřic na Kozelplac. Sparťan se těší, večírek bude parádní a chybět nebude ani bazén.

      maximální počet týmů: 10

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte pořadatele (info@slowpitch.eu) do 10.7.2017.

      Přihlášené týmy
      1. Waynes Pardubice
      2. BeerBoys
      3. Camperos
      4. KH Old School Stars
      5. Tragédi
      6. Hnědý bombarďáci
      7. Bur(j)ani Swítkow (odhlášeni 12.7.2017)
      8. Mor a Mšice
      9. Slowpitch Plzeň

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 BeerBoys 7 6 0 1 55 : 38 12
      2 Mor a Mšice 7 4 1 2 54 : 30 9
      3 Waynes Pardubice 7 4 0 3 41 : 41 8
      4 Slowpitch Plzeň 7 4 0 3 39 : 42 8
      5 Camperos 7 2 2 3 46 : 52 6
      6 Hnědý bombarďáci 7 2 1 4 27 : 37 5
      7 KH Old School Stars 7 2 0 5 31 : 41 4
      8 Tragédi 7 2 0 5 29 : 41 4
      GAME SCORE
      22.07.2017 10:00 13 : 1
      22.07.2017 10:00 6 : 7
      22.07.2017 11:00 15 : 7
      22.07.2017 11:00 5 : 10
      22.07.2017 12:00 10 : 6
      22.07.2017 12:00 0 : 2
      22.07.2017 13:00 9 : 11
      22.07.2017 13:00 8 : 5
      22.07.2017 14:00 2 : 5
      22.07.2017 14:00 5 : 7
      22.07.2017 15:00 4 : 4
      22.07.2017 15:00 1 : 4
      22.07.2017 16:00 3 : 2
      22.07.2017 16:00 4 : 4
      22.07.2017 17:30 5 : 4
      22.07.2017 17:30 4 : 3
      23.07.2017 9:00 3 : 9
      23.07.2017 9:00 10 : 5
      23.07.2017 10:00 9 : 5
      23.07.2017 10:00 2 : 4
      23.07.2017 11:00 9 : 1
      23.07.2017 11:00 4 : 7
      23.07.2017 12:00 9 : 11
      23.07.2017 12:00 8 : 7
      23.07.2017 13:00 8 : 4
      23.07.2017 13:00 1 : 8
      23.07.2017 14:00 9 : 3
      23.07.2017 14:00 2 : 8
      23.07.2017 15:00 -:- F [1-2]


      Finále se pro déšť nehrálo, platí pořadí po základní skupině.
      Waynes se pro velký počet registrovaných hráčů nepočítají do ASL.

      SQUAT2017_SCHEDULE

      Body do ligy
      Na Malé Hosaně, Squatu a Svařáku si poslední tým připíše 3 body do ligové tabulky. Předposlední tým 4 body atd. Vítěz turnaje si připíše ještě 1 bonusový bod. Pokud týmy skončí společně např. na 5-6 místě, potom všem takový týmů jsou přiznány body za lepší umístění, tedy jako by v našem případě všichni skončili na 5. místě.

      Registrovaní hráči
      Každý z týmů může mít aktuálně v sestavě 4 registrované hráče. Za registrovaného hráče je považován hráč, který je byl / je v posledních pěti letech registrovaným baseballistou nebo softballistou. Registrace se dají ověřit na www.baseball.cz a www.softball.cz. Pro sezónu 2017 platí registrace z let 2013 – 2017. Žádáme týmy o fair play. Díky.
      Za porušení pravidla o maximálním počtu registrovaných hráčů je diskvalifikace.
      V případě dotazů či žádostí o výjimky kontaktujete vedoucího soutěže (Wayne, 608 422 351).

      Půjčování hráčů je turnajích ASL povoleno

      Hřiště
      Na fotbaláku budou vytyčena dvě hřiště. Vnější pole budou tvořit průnik, což jistě podtrhne společenskou stránku turnaje. Bude třeba se v OFu navzájem jistit a případně se varovat před extra dlouhými odpaly.

      Míče
      Muži pálí 12“, ženy pálí 11“

      BB – za čtyři špatné nadhozy je pálkaři přiznána jedna meta

      Územní pravidla
      Pokud míč po odpalu (i s tečí polaře) opustí hřiště, jsou pálkaři i všem běžcům přiznány dvě mety od okamžiku odpalu.
      Pokud se míče ve společném vnějším poli dotkne hráč z druhé skupiny, potom je pálkaři i všem běžcům přiznána jedna meta od okamžiku odpalu.
      Pokud je míč ze hřiště polařem vyhozen úmyslně, potom je pálkaři i všem běžcům přiznám homerun.

      Pálky
      Z bezpečnostních důvodů jsou povoleny pouze hliníkové pálky.

      Spikes
      Boty s kovovými hroty nejsou povoleny.

      Coed
      ASL není coed. Muži i ženy mohou hrát kdekoliv v jakémkoliv počtu. Počet hráčů v poli je minimálně 8, maximálně 10.

      Pořadí na pálce
      Na pálku se smí chodit skoro v jakémkoliv počtu. Pálkařské pořadí se musí dodržovat po celé utkání.
      Minimální počet pálkařů je 8 (pokud tým na pálce hraje i v poli v osmi hráčích, analogicky to platí i pro 9 hráčů).
      Maximální počet hráčů na pálce není omezen.

      Helmy
      Hráči mladší 18 let musí používat helmy.

      Délka utkání
      Hraje se 45 minut + dohrávka.
      Remíza v základní skupině platí. (vítězství 2 body, remíza 1, prohra 0, skreč -2)
      V play off se při remíze hraje tie-break.

      Kouření během utkání je zakázáno.
      Neberte to prosím jako buzeraci. Toto na hřiště nepatří. Předem děkujeme za respektování.

      Články

      24.07.2017 | Slowpitch Quag Underground Amateur Tournament
      21.07.2017 | Squat aktuálně
      15.07.2017 | Pátý Independent Squat – info

      +
      SQUAT (celodenní)
  4. Čvc
    29
    So

    1. 42 CUP (celodenní)
      Čvc 29 – Čvc 30

      42Crew_logo

      pořadatel: 42 Crew

      42 Crew zve na 2. ročník slowpitchového turnaje smíšených družstev.

      Hraje se podle upravených pravidel ČSA pro slowpitch
      Hraje se tvrdými míči ´12

      Počet hráčů v obraně
      5 žen a 5 mužů (3 ženy v infieldu, 2 v outfieldu)
      5 mužů a 4 ženy (2 ženy v infieldu, 2 v outfieldu)
      4 ženy a 4 muži (2 ženy v infieldu, 2 v outfieldu)

      Počet hráčů v útoku
      V prvních 5ti pálkařích musejí být alespoň 2 ženy. Je dovoleno mít na pálce 6 žen a 6 mužů.

      Půjčování hráčů je povoleno.
      Slidey jsou povoleny.
      BB – za čtyři špatné nadhozy je pálkaři přiznána jedna meta
      Je ZAKÁZÁNO hrát v obuvi, která má KOVOVÉ výstupky na podrážce – spike, kopačky (gumové povoleny). Turfy jsou povoleny.

      Hrací čas a a systém bude stanoven dle počtu přihlášených týmů.

      počet hřišť:
      délka HR plotu:
      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      rozhodčí zajišťuje pořadatel
      sobotní večírek: ano

      42 Cup 2017

      Články

      02.06.2017 | Pozvánka na druhý ročník 42 CUP

      +
      42 CUP (celodenní)
  5. Srp
    5
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Srp 5 – Srp 6

      Rytíři Trutnov
      pořadatel: Rytíři Trutnov
      web: www.rytiri-trutnov.cz

      GPS hřiště je 50.559578, 15.935411.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 10

      homerun:
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek:

      tipy na ubytování
      spaní ve škole na matracích – 2,5 km
      stany na hřišti
      ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 26.7.2017.

      Přihlášené týmy
      1. Waynes Pardubice
      2. Hangarounds Berlin (Německo)
      3. Rytíři Trutnov
      4. Wolfs Domažlice
      5. 40° C Mixed (Německo)
      6. Vampiers Merklín
      7. Slowpitch Plzeň
      SB Svoboda nad Úpou (odhášeni 25.7.2017)

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 6 6 0 136 : 26 12
      2 Rytíři Trutnov 6 5 1 114 : 23 11
      3 Hangarounds 6 4 2 62 : 63 10
      4 Slowpitch Plzeň 6 2 4 31 : 91 8
      5 Wolfs Domažlice 6 2 4 45 : 88 8
      6 40° C Mixed 6 1 5 24 : 86 7
      7 Vampiers Merklín 6 1 5 39 : 74 7

      Group:

      GAME SCORE
      05.08.2017 10:00 | Field A | Umpire Vampiers Merklín 21 : 0
      05.08.2017 10:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 3 : 42
      05.08.2017 11:10 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 17 : 3
      05.08.2017 11:10 | Field B | Umpire 40° C Mixed 4 : 17
      05.08.2017 12:20 | Field A | Umpire Hangarounds 3 : 26
      05.08.2017 12:20 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov 5 : 18
      05.08.2017 13:30 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice 13 : 10
      05.08.2017 13:30 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 5 : 17
      05.08.2017 14:40 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 9 : 0
      05.08.2017 14:40 | Field B | Umpire Hangarounds 5 : 7
      05.08.2017 15:50 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice 15 : 4
      05.08.2017 15:50 | Field B | Umpire Vampiers Merklín 1 : 25
      05.08.2017 17:00 | Field A | Umpire 40° C Mixed 9 : 7
      05.08.2017 17:00 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov 12 : 6
      06.08.2017 9:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice 3 : 19
      06.08.2017 10:10 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 8 : 22
      06.08.2017 10:10 | Field B | Umpire 40° C Mixed 0 : 23
      06.08.2017 11:20 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 9 : 8
      06.08.2017 11:20 | Field B | Umpire Vampiers Merklín 14 : 3
      06.08.2017 12:30 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 2 : 23
      06.08.2017 12:30 | Field B | Umpire Hangarounds 6 : 7

      Group: Play off

      GAME SCORE
      06.08.2017 13:40 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 15 : 3 SF [2-3]
      06.08.2017 14:50 | Field A | Umpire Pořadatel 6 : 1 F [1-W22]

      Články

      22.08.2017 | Slowpitch TV: Trut 2017
      18.08.2017 | Déža na/po Trutu
      10.08.2017 | O POHÁR RYTÍŘE TRUTA… – Was ist denn das?
      08.08.2017 | Slowpitch TV: Finále Truta Waynes – Rytíři
      07.08.2017 | Waynes obhájili Truta a jsou v čele ČSL
      04.08.2017 | Trut 2017 aktuálně
      31.07.2017 | Déžovačka Trut
      30.07.2017 | Trut 2017 – rozpis & info
      26.12.2016 | Trut se bude konat první srpnový víkend

      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
  6. Zář
    2
    So

    1. FOUR RIVERS CUP (celodenní)
      Zář 2 – Zář 3

      logo_czech

      domácí klub: Baseball Plzeň
      web: www.plzen.probaseball.cz

      hřiště Slávia
      GPS 49.7189053N, 13.3658958E
      Homerun: 70m
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 0
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ne
      občerstvení na hřišti: ano

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 5 0 60 : 14 10
      2 Vampiers Merklín 5 4 1 39 : 14 9
      3 Rytíři Trutnov 5 3 2 43 : 31 8
      4 Hangarounds 5 2 3 46 : 33 7
      5 Wolfs Domažlice 5 1 4 23 : 51 6
      6 Slowpitch Plzeň 5 0 5 3 : 71 5
      GAME SCORE
      02.09.2017 9:30 | Umpire Wolfs Domažlice 0 : 16
      02.09.2017 10:30 | Umpire Slowpitch Plzeň 15 : 0
      02.09.2017 11:30 | Umpire Vampiers Merklín 12 : 8
      02.09.2017 12:30 | Umpire Waynes Pardubice 11 : 1
      02.09.2017 13:30 | Umpire Hangarounds 2 : 1
      02.09.2017 14:30 | Umpire Rytíři Trutnov 2 : 13
      02.09.2017 15:30 | Umpire Vampiers Merklín 13 : 12
      02.09.2017 16:30 | Umpire Hangarounds 1 : 15
      02.09.2017 17:30 | Umpire Slowpitch Plzeň 7 : 5
      03.09.2017 9:00 | Umpire Slowpitch Plzeň 9 : 8
      03.09.2017 10:00 | Umpire Rytíři Trutnov 1 : 20
      03.09.2017 11:00 | Umpire Waynes Pardubice 0 : 11
      03.09.2017 12:00 | Umpire Wolfs Domažlice 9 : 0
      03.09.2017 13:00 | Umpire Rytíři Trutnov 3 : 8
      03.09.2017 14:00 | Umpire Vampiers Merklín 11 : 0
      03.09.2017 15:00 | Umpire Waynes Pardubice 11 : 1 semifinal [2 - 3]
      03.09.2017 16:00 | Umpire Hangarounds 5 : 6 final [1-W16]

      Počadí ČSL po šestém turnaji
      1. Waynes Pardubice 52
      2. Rytíři Trutnov 49
      3. Hangarounds 47
      4. Wolfs Domažlice 31
      5. Vampiers Merklín 30
      6. Slowpitch Plzeň 15
      7. Oldstars Trnava 8
      8. The Lightsabers 8
      9. 42 Crew 8
      10. 40° C Mixed 4
      10. Pegas Sedlčany 4
      10. Mor a Mšice 4
      10. Karlínský gang 4
      10. Camperos 4
      15. Team Sachsen 0

      Články

      21.09.2017 | Slowpitch TV: Plzeň 2017
      14.09.2017 | Déža si v Plzni s tipéry krutě zašpásoval
      04.09.2017 | Když se čtvrtý směje (v Plzni)
      01.09.2017 | Déžovačka Plzeň
      31.08.2017 | Rozpis na Plzeň

      +
      FOUR RIVERS CUP (celodenní)
  7. Zář
    23
    So

    1. VAMPIR CUP (celodenní)
      Zář 23 – Zář 24

      vampiers_merklin_logo

      pořadatel: Softball Club Merklín
      web:

      GPS hřiště je 49.5573634, 13.1899855

      počet hřišť: 1, druhé hřiště v jednání
      maximální počet týmů: 8

      homerun: pravé pole 70m, levé pole 84m
      výška HR: plotu 1 m
      počet HR na zápas: 5
      HR platí je středním a levém poli
      rozhodčí zajišťují týmy

      hraje 50 minut + dohrávka

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek:

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech, v nedaleké tělocvičně. Doporučujeme také ubytování v Penzionu U Josefa (www.penzionmerklin.cz/). Zde se ohlaste heslem softball a dostanete slevu.

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 13.9.2017.

      Přihlášené týmy
      1. Waynes Pardubice
      2. Hangarounds Berlín (Německo)
      3. Rytíři Trutnov
      4. Wolfs Domažlice
      5. Vampiers Merklín
      6. Oldstars Trnava (Slovensko)
      7. Slowpitch Plzeň (odhlášeni 6.9.2017)
      8.

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 5 5 0 80 : 20 10
      2 Waynes Pardubice 5 4 1 56 : 27 9
      3 Hangarounds 5 3 2 39 : 59 8
      4 Oldstars Trnava 5 2 3 30 : 63 7
      5 Vampiers Merklín 5 1 4 30 : 48 6
      6 Wolfs Domažlice 5 0 5 39 : 57 5
      GAME SCORE
      23.09.2017 9:30 | Umpire Oldstars Trnava 9 : 8
      23.09.2017 10:30 | Umpire Vampiers Merklín 0 : 15
      23.09.2017 11:30 | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 11
      23.09.2017 12:30 | Umpire Waynes Pardubice 10 : 2
      23.09.2017 13:30 | Umpire Rytíři Trutnov 8 : 11
      23.09.2017 14:30 | Umpire Hangarounds 17 : 3
      23.09.2017 15:30 | Umpire Wolfs Domažlice 4 : 26
      23.09.2017 16:30 | Umpire Waynes Pardubice 9 : 10
      23.09.2017 17:30 | Umpire Vampiers Merklín 8 : 10
      24.09.2017 9:00 | Umpire Vampiers Merklín 7 : 15
      24.09.2017 10:00 | Umpire Hangarounds 3 : 12
      24.09.2017 11:00 | Umpire Oldstars Trnava 17 : 8
      24.09.2017 12:00 | Umpire Rytíři Trutnov 8 : 7
      24.09.2017 13:00 | Umpire Waynes Pardubice 7 : 10
      24.09.2017 14:00 | Umpire Hangarounds 6 : 12
      24.09.2017 15:00 | Umpire Vampiers Merklín 12 : 5 Semifinale [2-3]
      24.09.2017 16:00 | Umpire Hangarounds 7 : 6 Finale [1-W16]

      Konečené pořadí ČSL 2017
      1. Waynes Pardubice 59
      2. Rytíři Trutnov 58
      3. Hangarounds 53
      4. Vampiers Merklín 34
      5. Wolfs Domažlice 34
      6. Slowpitch Plzeň 15
      7. Oldstars Trnava 13
      8. The Lightsabers 8
      9. 42 Crew 8
      10. 40° C Mixed 4
      10. Pegas Sedlčany 4
      10. Mor a Mšice 4
      10. Karlínský gang 4
      10. Camperos 4
      15. Team Sachsen 0

      Články

      14.10.2017 | Slowpitch TV: Vampier cup 2017
      25.09.2017 | V Merklíně vítězí Rytíři
      19.09.2017 | Déžujeme Merklín
      17.09.2017 | Rozpis Vampir cupu 2017
      07.12.2016 | Třetím potvrzeným turnajem ČSL 2017 je Merklín

      +
      VAMPIR CUP (celodenní)
  8. Zář
    28
    Čt

    1. MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
      Zář 28

      pegaslogo

      pořadatel: Pegas Sedlčany
      web: www.pegas.sedlcany.cz

      GPS hřiště je 49.65619,14.429051. Adresa a mapa je jen orientační. Pro bližší info klikněte sem.

      počet hřišť: 1x softball, 1x fotbalové hřiště
      maximální počet týmů: 10 (při dou hřiští), dále bude upřesněno

      hřiště softball
      homerun: 76,2m
      výška HR plotu: 2m
      počet HR na zápas: 2

      hřiště fotbal
      homerun: 84m
      výška HR plotu: 0m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      Pořádá Česká slowpitchová liga
      Coed slowpitch

      Věk hráčů v line upu musí být minimálně 400 let.
      Muži minimálně 35+
      Ženy minimálně 30+

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 15.9.2017.

      Přihlášené týmy
      1. Red Barons
      2. Waynes Pardubice
      3. CIT&A
      4. (j)ELITA
      5. Slowpitch Plzeň
      6. Pegas Sedlčany
      7.
      8.
      9.
      10.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 CIT&A 2 2 0 30 : 1 4
      2 Pegas Sedlčany 2 1 1 16 : 18 2
      3 Red Barons 2 0 2 1 : 28 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 2 2 0 23 : 10 4
      2 (j)ELITA 2 1 1 12 : 16 2
      3 Slowpitch Plzeň 2 0 2 10 : 19 0

      Group: A

      GAME SCORE
      28.10.2017 10:00 | Field Softball | Umpire Pořadatel 1 : 15
      28.10.2017 11:00 | Field Softball | Umpire Pořadatel 13 : 0
      28.10.2017 12:00 | Field Softball | Umpire Pořadatel 1 : 17

      Group: B

      GAME SCORE
      28.10.2017 10:00 | Field Fotbal | Umpire Pořadatel 5 : 12
      28.10.2017 11:00 | Field Fotbal | Umpire Pořadatel 11 : 5
      28.10.2017 12:00 | Field Fotbal | Umpire Pořadatel 7 : 5

      Group: Play off

      GAME SCORE
      28.10.2017 13:00 | Field Softball | Umpire Pořadatel 12 : 0 QF [2B - 3A]
      28.10.2017 13:00 | Field Fotbal | Umpire Pořadatel 5 : 10 QF [2A - 3B]
      28.10.2017 14:00 | Field Softball | Umpire Pořadatel 17 : 1 SF [1B - W08]
      28.10.2017 14:00 | Field Fotbal | Umpire Pořadatel 11 : 5 SF [1A - W07]
      28.10.2017 15:00 | Field Softball | Umpire Pořadatel 5 : 6 3rd [L07 - L08]
      28.10.2017 15:00 | Field Fotbal | Umpire Pořadatel 2 : 7 5th [L09 - L10]
      28.10.2017 16:00 | Field Softball | Umpire Pořadatel 0 : 8 F [W09 - W10]

      Články

      30.09.2017 | Mistři 400+ CIT&A dva ročníky bez porážky
      28.09.2017 | MČR slowpitch 400+ aktuálně
      25.09.2017 | Rozpis a info k MČR 400+
      08.09.2017 | Pozvánka na MČR 400+
      01.12.2016 | MČR 400+ budou hostit Sedlčany

      +
      MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
  9. Říj
    7
    So

    1. SVAŘÁK (celodenní)
      Říj 7

      SvarakPardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku se tentokrát uskuteční na fotbalovém hřišti ve Starých Čívicích. Svařák 2017 je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy. Turnaj není coed (na počtu žen v týmu nezáleží), počet registrovaných hráčů je omezen na 4. A protože je říjen měsícem boje proti rakovině prsu, žádáme účastníky, aby byli alespoň trochu růžoví.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz




      Info
      7.10.2017 | Pardubice – Staré Čívice

      Body do ligy
      Na Malé Hosaně, Squatu a Svařáku si poslední tým připíše 3 body do ligové tabulky. Předposlední tým 4 body atd. Vítěz turnaje si připíše ještě 1 bonusový bod. Pokud týmy skončí společně např. na 5-6 místě, potom všem takový týmů jsou přiznány body za lepší umístění, tedy jako by v našem případě všichni skončili na 5. místě.

      Registrovaní hráči
      Každý z týmů může mít aktuálně v sestavě 4 registrované hráče. Za registrovaného hráče je považován hráč, který je byl / je v posledních pěti letech registrovaným baseballistou nebo softballistou. Registrace se dají ověřit na www.baseball.cz a www.softball.cz. Pro sezónu 2017 platí registrace z let 2013 – 2017. Žádáme týmy o fair play. Díky.
      Za porušení pravidla o maximálním počtu registrovaných hráčů je diskvalifikace.

      Půjčování hráčů je turnajích ASL povoleno

      Hřiště
      Na fotbaláku budou vytyčena dvě hřiště. Vnější pole budou tvořit průnik, což jistě podtrhne společenskou stránku turnaje. Bude třeba se v OFu navzájem jistit a případně se varovat před extra dlouhými odpaly.

      Míče
      Muži pálí 12“, ženy pálí 11“

      BB – za čtyři špatné nadhozy je pálkaři přiznána jedna meta

      Územní pravidla
      Pokud míč po odpalu (i s tečí polaře) opustí hřiště, jsou pálkaři i všem běžcům přiznány dvě mety od okamžiku odpalu.
      Pokud se míče ve společném vnějším poli dotkne hráč z druhé skupiny, potom je pálkaři i všem běžcům přiznána jedna meta od okamžiku odpalu.
      Pokud je míč ze hřiště polařem vyhozen úmyslně, potom je pálkaři i všem běžcům přiznám homerun.

      Pálky
      Z bezpečnostních důvodů jsou povoleny pouze hliníkové pálky.

      Spikes
      Boty s kovovými hroty nejsou povoleny.

      Coed
      ASL není coed. Muži i ženy mohou hrát kdekoliv v jakémkoliv počtu. Počet hráčů v poli je minimálně 8, maximálně 10.

      Pořadí na pálce
      Na pálku se smí chodit skoro v jakémkoliv počtu. Pálkařské pořadí se musí dodržovat po celé utkání.
      Minimální počet pálkařů je 8 (pokud tým na pálce hraje i v poli v osmi hráčích, analogicky to platí i pro 9 hráčů).
      Maximální počet hráčů na pálce není omezen.

      Helmy
      Hráči mladší 18 let musí používat helmy.

      Délka utkání
      Hraje se 40 minut + dohrávka.
      Remíza v základní skupině platí. (vítězství 2 body, remíza 1, prohra 0, skreč -2)
      V play off se při remíze hraje tie-break.

      Kouření během utkání je zakázáno
      Neberte to prosím jako buzeraci. Toto na hřiště nepatří. Předem děkujeme za respektování.

      Přihlášené týmy
      1. Camperos
      2. BeerBoys
      3. Hnědý bombarďáci
      4. Old (j)ELITA
      5. Mor a Mšice
      6. Mimoni Stars
      7. Tragédi
      8. Bur(j)ani Swítkow
      9. Mlátičky
      10. Waynes Pardubice U14

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Mor a Mšice 4 3 1 0 33 : 15 7
      2 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 4 3 0 1 44 : 13 6
      3 Hnědý bombarďáci 4 2 0 2 11 : 35 4
      4 Waynes Pardubice U14 4 1 0 3 18 : 22 2
      5 Bur(j)ani Swítkow 4 0 1 3 9 : 30 1

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Old (j)ELITA 4 4 0 42 : 12 8
      2 Camperos 4 3 1 21 : 19 6
      3 Tragédi 4 2 2 27 : 18 4
      4 Mimoni Stars 4 1 3 18 : 29 2
      5 BeerBoys 4 0 4 17 : 47 0

      Group: A

      GAME SCORE
      07.10.2017 8:30 | Field Navy | Umpire Camperos 0 : 4
      07.10.2017 9:20 | Field Navy | Umpire Tragédi 4 : 7
      07.10.2017 10:10 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA 13 : 3
      07.10.2017 11:00 | Field Navy | Umpire Mimoni Stars 5 : 2
      07.10.2017 11:50 | Field Navy | Umpire Tragédi 5 : 3
      07.10.2017 12:40 | Field Navy | Umpire BeerBoys 0 : 7
      07.10.2017 13:30 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA 2 : 15
      07.10.2017 14:20 | Field Navy | Umpire Mimoni Stars 5 : 10
      07.10.2017 15:10 | Field Navy | Umpire BeerBoys 6 : 6
      07.10.2017 16:00 | Field Navy | Umpire Camperos 18 : 0

      Group: B

      GAME SCORE
      07.10.2017 8:30 | Field Red | Umpire Waynes Pardubice U14 1 : 7
      07.10.2017 9:20 | Field Red | Umpire Hnědý bombarďáci 10 : 0
      07.10.2017 10:10 | Field Red | Umpire Mor a Mšice 6 : 7
      07.10.2017 11:00 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow 4 : 5
      07.10.2017 11:50 | Field Red | Umpire Old (j)ELITA 9 : 3
      07.10.2017 12:40 | Field Red | Umpire Hnědý bombarďáci 6 : 10
      07.10.2017 13:30 | Field Red | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 : 6
      07.10.2017 14:20 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow 17 : 2
      07.10.2017 15:10 | Field Red | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 6 : 4
      07.10.2017 16:00 | Field Red | Umpire Mor a Mšice 6 : 14

      Group: Play off

      GAME SCORE
      07.10.2017 16:50 | Field Red | Umpire Mimoni Stars 8 : 10 3rd [2A-2B]
      07.10.2017 16:50 | Field Navy | Umpire Mimoni Stars 6 : 4 F [1A-1B]

      Články

      11.10.2017 | Čivický break dance
      06.10.2017 | Svařák aktuálně

      +
      SVAŘÁK (celodenní)
  10. Říj
    28
    So

    1. DEJVICKÁ SLOWPITCHOVÁ LIGA (celodenní)
      Říj 28 – Říj 29

      Dejvická slowpitchová liga letos proběhne 28.-29. října. Turnaj se odehrává na předpolí obory Hvězda na pražském Vypichu, kde pro vás každý rok vybudujeme více než šest hřišť, kompletní zázemí pro všechny týmy v podobě divadelního šapita, záchodů, občertvení, bar a stage na které se večer o poturnajovou atmosféru postarají DJ’s. Letos očekáváme ke čtyřiceti týmům. Během turnaje můžete očekávat minimálně sedm zápasů po 45 minutách. Z bezpečnostních důvodů hrajeme pěnovým míčem Foamball 12“. Vítěze čeká putovní pohár s dalšími cenami. Startovné je již zažitých 2500,- za tým. Dále můžete na DSL počítat s fair play sportovním přístupem, přátelskou atmosférou, příjemným zážitkem, spoustou zábavy, kvalitní muzikou a v pondělí s pořádnou únavou.

      Přihlášky na FB: https://www.facebook.com/slowpitchdejvice/, nebo na vojmic@gmail.com

      DSL2017

      +
      DEJVICKÁ SLOWPITCHOVÁ LIGA (celodenní)
  11. Pro
    2
    So

    1. MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA (celodenní)
      Pro 2

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice White 2 2 0 8 : 1 4
      2 Waynes Pardubice Navy 2 1 1 6 : 3 2
      3 Trutnov HSM 2 0 2 3 : 13 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 2 0 8 : 0 4
      2 Rytíři Trutnov 2 1 1 7 : 6 2
      3 (j)ELITA 2 0 2 3 : 12 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      02.12.2017 13:30 8 : 2 QF [2A - 3B]
      02.12.2017 14:20 4 : 1 QF [2B - 3A]
      02.12.2017 15:10 3 : 4 SF [1B - W07]
      02.12.2017 16:00 0 : 1 SF [1A - W08]
      02.12.2017 16:50 1 : 2 5TH [L08 - L07]
      02.12.2017 17:40 4 : 1 3RD [L09 - L10]
      02.12.2017 18:30 2 : 1 F [W09 - W10]

      Články

      11.12.2017 | Déžovačka zimní – 1. kolo
      05.12.2017 | Do IL nejlépe vstoupili Rytíři
      01.12.2017 | Mikulášská nadílka 2017 aktuálně + novinky IL
      30.11.2017 | Zimní Déžovačka na Mikulášské 2017

      +
      MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA (celodenní)
  12. Led
    7
    Ne

    1. KOSTELECKÝ LEV (celodenní)
      Led 7
      Číst více »
      Indoor liga
      2016

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Turnaj je pro maximálně 6.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 1 1 4 : 4 2
      2 Trutnov HSM 2 1 1 7 : 6 2
      3 Waynes Pardubice White 2 1 1 6 : 7 2

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice Navy 2 1 1 7 : 4 2
      2 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 1 1 5 : 7 2
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 1 1 10 : 11 2

      Pořadí po druhém turnaji
      1. Rytíři Trutnov 15
      2. Waynes Pardubice White 14
      3. Klackaři Kostelec nad Orlicí 13
      4. Waynes Pardubice Navy 12
      5. Trutnov HSM 7
      6. (j)ELITA 4
      7. Mlátičky Kostelec nad Orlicí 3

      Články

      19.01.2018 | Slowpitch TV: finále Klackaři – Waynes White (Kostelecký lev 2018)
      09.01.2018 | Hustý
      07.01.2018 | Kostelecký lev aktuálně
      05.01.2018 | Déžova levačka
      24.12.2017 | Rozpis Kosteleckého lva 2018

      +
      KOSTELECKÝ LEV (celodenní)
  13. Úno
    3
    So

    1. POLYXENA (celodenní)
      Úno 3

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Turnaj je pro maximálně 6.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 14 : 5 4
      2 Trutnov HSM 2 1 1 3 : 10 2
      3 Waynes Pardubice Navy 2 0 2 7 : 9 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 2 0 8 : 1 4
      2 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 1 1 6 : 7 2
      3 Waynes Pardubice White 2 0 2 3 : 9 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      03.02.2018 13:30 0 : 9 QF [2A - 3B]
      03.02.2018 14:20 0 : 2 QF [2B - 3A]
      03.02.2018 15:10 4 : 3 SF [1B - W07]
      03.02.2018 16:00 0 : 2 SF [1A - W08]
      03.02.2018 16:50 4 : 3 5TH [L07 - L08]
      03.02.2018 17:40 0 : 6 3RD [L09 - L10]
      03.02.2018 18:30 1 : 8 F [W09 - W10]

      Články

      02.02.2018 | Polyxena aktuálně
      01.02.2018 | Déžovačka: Jano, Miloši, jdeme na to
      18.01.2018 | Rozpis Polyxeny 2018

      +
      POLYXENA (celodenní)
  14. Úno
    25
    Ne

    1. TRAUTENAU INDOOR WINTER CUP (celodenní)
      Úno 25

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Turnaj je pro maximálně 6.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice Navy 2 2 0 10 : 1 4
      2 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 1 1 6 : 4 2
      3 Trutnov HSM 2 0 2 1 : 12 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 9 : 3 4
      2 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 1 1 6 : 6 2
      3 (j)ELITA 2 0 2 0 : 6 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      25.02.2018 13:30 6 : 5 QF [2A - 3B]
      25.02.2018 14:20 1 : 0 QF [2B - 3A]
      25.02.2018 15:10 1 : 3 SF [1B - W07]
      25.02.2018 16:00 5 : 4 SF [1A - W08]
      25.02.2018 16:50 4 : 3 5TH [L07 - L08]
      25.02.2018 17:40 4 : 3 3RD [L09 - L10]
      25.02.2018 18:30 0 : 1 F [W09 - W10]

      Články

      09.03.2018 | Slowpitch TV: Trautenau 2018
      04.03.2018 | Slowpitch TV | Mlátičky – (j)ELITA [QF Trautenau 2018, dohrávka]
      27.02.2018 | Slowpitch TV: Finále Trautenau 2018 (Waynes Navy – Mlátičky)
      26.02.2018 | Ro zraněn na domácí (video)
      25.02.2018 | Trautenau 2018 aktuálně
      23.02.2018 | Déža předposlední
      19.02.2018 | Rozpis Trautenau 2018

      +
      TRAUTENAU INDOOR WINTER CUP (celodenní)
  15. Bře
    25
    Ne

    1. NA POLIČKU (celodenní)
      Bře 25

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Turnaj je pro maximálně 6.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice Navy 2 1 1 7 : 4 2
      2 Trutnov HSM 2 1 1 11 : 11 2
      3 Waynes Pardubice White 2 1 1 10 : 13 2

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 2 0 7 : 4 4
      2 Rytíři Trutnov 2 1 1 11 : 3 2
      3 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 0 2 2 : 13 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      25.03.2018 13:30 2 : 4 QF [2A - 3B]
      25.03.2018 14:20 1 : 2 QF [2B - 3A]
      25.03.2018 15:10 3 : 0 SF [1B - W07]
      25.03.2018 16:00 2 : 7 SF [1A - W08]
      25.03.2018 16:50 0 : 1 5TH [L07 - L08]
      25.03.2018 17:40 3 : 4 3RD [L09 - L10]
      25.03.2018 18:30 0 : 9 F [W09 - W10]

      Články

      24.03.2018 | Na poličku aktuálně
      23.03.2018 | Déža na poličku (poslední)
      19.03.2018 | Rozpis Na poličku 2018

      +
      NA POLIČKU (celodenní)
  16. Dub
    7
    So

    1. MALÁ HOSANA (celodenní)
      Dub 7

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy

      Přihlášené týmy
      1. Hnědý bombarďáci
      2. Waynes Pardubice U14
      3. Camperos
      4. Mor a Mšice
      5. Slowpitch Plzeň
      6. Mlátičky Kostelec nad Orlicí
      7. Barons Wroclaw
      8. Mimoni Stars
      9. (j)ELITA
      10. Bur(j)ani Swítkow

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 4 4 0 26 : 14 8
      2 Bur(j)ani Swítkow 4 2 2 21 : 23 4
      3 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 4 2 2 25 : 20 4
      4 Slowpitch Plzeň 4 1 3 29 : 20 2
      5 Waynes Pardubice U14 4 1 3 11 : 35 2

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Mimoni Stars 4 3 1 0 24 : 15 7
      2 Old (j)ELITA 4 3 0 1 36 : 22 6
      3 Camperos 4 1 2 1 36 : 32 4
      4 Barons Wroclaw 4 1 1 2 23 : 23 3
      5 Hnědý bombarďáci 4 0 0 4 8 : 35 0

      Group: A

      GAME SCORE
      07.04.2018 8:30 | Field Navy | Umpire Camperos 5 : 1
      07.04.2018 9:20 | Field Navy | Umpire Hnědý bombarďáci 6 : 3
      07.04.2018 10:10 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA 15 : 1
      07.04.2018 11:00 | Field Navy | Umpire Mimoni Stars 4 : 6
      07.04.2018 11:50 | Field Navy | Umpire Hnědý bombarďáci 6 : 4
      07.04.2018 12:40 | Field Navy | Umpire Barons Wroclaw 3 : 9
      07.04.2018 13:30 | Field Navy | Umpire Camperos 8 : 6
      07.04.2018 14:20 | Field Navy | Umpire Mimoni Stars 5 : 4
      07.04.2018 15:10 | Field Navy | Umpire Barons Wroclaw 10 : 2
      07.04.2018 16:00 | Field Navy | Umpire Old (j)ELITA 6 : 8

      Group: B

      GAME SCORE
      07.04.2018 8:30 | Field Red | Umpire Mor a Mšice 8 : 2
      07.04.2018 9:20 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow 11 : 15
      07.04.2018 10:10 | Field Red | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 6 : 7
      07.04.2018 11:00 | Field Red | Umpire Waynes Pardubice U14 4 : 12
      07.04.2018 11:50 | Field Red | Umpire Mor a Mšice 6 : 3
      07.04.2018 12:40 | Field Red | Umpire Bur(j)ani Swítkow 3 : 3
      07.04.2018 13:30 | Field Red | Umpire Slowpitch Plzeň 2 : 11
      07.04.2018 14:20 | Field Red | Umpire Waynes Pardubice U14 10 : 10
      07.04.2018 15:10 | Field Red | Umpire Slowpitch Plzeň 4 : 6
      07.04.2018 16:00 | Field Red | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 4 : 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      07.04.2018 16:50 | Field Navy 1 : 12 3RD [2A-2B]
      07.04.2018 16:50 | Field Red 2 : 11 F [1A-1B]

      Články

      +
      MALÁ HOSANA (celodenní)
  17. Dub
    21
    So

    1. SLÁVA HOSANA (celodenní)
      Dub 21 – Dub 22

      Slava_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Ubytování
      Hostel Trim
      Penzion Fajn

      Kudy tudy do Svítkova:
      GPS: 50.022741, 15.716618

      Přihlášené týmy
      1. Misfits (GB)
      2. Sharks (GB)
      3. Loan Sharks (GB)
      4. London Fireballs (GB)
      5. Dutch Lions (NL)
      6. The Real Moms and Dads (NL)
      7. UCE Travellers (GER)
      8. Fuzzy Ducks (GB)
      9. Waynes Pardubice (CZE)
      10. Vampiers Merklín (CZE)
      11. Slava Hosana Independent Team 2018 (CZE)
      12. Mlátičky Kostelec nad Orlicí (CZE)

      SH2018_SCHEDULE_2

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 4 1 0 68 : 15 9
      2 Misfits 5 4 1 0 58 : 29 9
      3 London Fireballs 5 2 0 3 38 : 53 4
      4 Loan Sharks 5 2 0 3 38 : 59 4
      5 Vampiers Merklín 5 1 0 4 30 : 62 2
      6 The Real Moms and Dads 5 1 0 4 34 : 48 2

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Uce Travellers 5 5 0 0 70 : 16 10
      2 Dutch Lions 5 3 0 2 51 : 45 6
      3 Fuzzy Ducks 5 3 0 2 64 : 26 6
      4 Sláva Hosana Independent Team 2018 5 2 1 2 64 : 44 5
      5 Sharks 5 1 1 3 32 : 66 3
      6 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 5 0 0 5 17 : 101 0

      Group: Plate trophy

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Vampiers Merklín 3 2 1 0 31 : 25 5
      2 The Real Moms and Dads 3 1 1 1 34 : 20 3
      3 Sharks 3 1 1 1 25 : 26 3
      4 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 3 0 1 2 23 : 42 1

      Group: A

      GAME SCORE
      21.04.2018 9:30 | Field Svítkov A 14 : 0
      21.04.2018 9:30 | Field Svítkov B 7 : 4
      21.04.2018 9:30 | Field Staré Čívice 13 : 3
      21.04.2018 11:30 | Field Svítkov A 2 : 16
      21.04.2018 11:30 | Field Svítkov B 3 : 13
      21.04.2018 11:30 | Field Staré Čívice 9 : 10
      21.04.2018 13:30 | Field Svítkov A 13 : 3
      21.04.2018 13:30 | Field Svítkov B 13 : 0
      21.04.2018 13:30 | Field Staré Čívice 4 : 10
      21.04.2018 15:30 | Field Svítkov A 1 : 13
      21.04.2018 15:30 | Field Svítkov B 7 : 13
      21.04.2018 15:30 | Field Staré Čívice 8 : 10
      22.04.2018 9:00 | Field Svítkov A 8 : 21
      22.04.2018 9:00 | Field Svítkov B 14 : 10
      22.04.2018 9:00 | Field Staré Čívice 12 : 12

      Group: B

      GAME SCORE
      21.04.2018 8:30 | Field Svítkov A 31 : 0
      21.04.2018 8:30 | Field Svítkov B 0 : 23
      21.04.2018 8:30 | Field Staré Čívice 10 : 10
      21.04.2018 10:30 | Field Svítkov A 7 : 11
      21.04.2018 10:30 | Field Svítkov B 2 : 18
      21.04.2018 10:30 | Field Staré Čívice 16 : 4
      21.04.2018 12:30 | Field Svítkov A 7 : 12
      21.04.2018 12:30 | Field Svítkov B 13 : 1
      21.04.2018 12:30 | Field Staré Čívice 0 : 11
      21.04.2018 14:30 | Field Svítkov A 6 : 4
      21.04.2018 14:30 | Field Svítkov B 3 : 14
      21.04.2018 14:30 | Field Staré Čívice 27 : 2
      22.04.2018 10:00 | Field Svítkov A 14 : 13
      22.04.2018 10:00 | Field Svítkov B 8 : 14
      22.04.2018 10:00 | Field Staré Čívice 12 : 5

      Group: Plate trophy

      GAME SCORE
      22.04.2018 9:00 | Field Svítkov B 14 : 10
      22.04.2018 10:00 | Field Svítkov A 14 : 13
      22.04.2018 11:00 | Field Staré Čívice 10 : 10
      22.04.2018 12:00 | Field Staré Čívice 6 : 6
      22.04.2018 13:00 | Field Staré Čívice 0 : 18
      22.04.2018 14:00 | Field Staré Čívice 7 : 5

      Group: Play off

      GAME SCORE
      22.04.2018 11:00 | Field Svítkov A 4 : 7 OF [3A-4B]
      22.04.2018 11:00 | Field Svítkov B 10 : 6 OF [3B-4A]
      22.04.2018 12:00 | Field Svítkov A 11 : 5 QF [2B-W31]
      22.04.2018 12:00 | Field Svítkov B 18 : 4 QF [2A-W32]
      22.04.2018 13:00 | Field Svítkov A 10 : 4 SF [1A-W34]
      22.04.2018 13:00 | Field Svítkov B 3 : 8 SF [1B-W35]
      22.04.2018 14:00 | Field Svítkov A 3 : 7 5TH [L35-L35]
      22.04.2018 14:00 | Field Svítkov B 13 : 8 7TH [L31-L32]
      22.04.2018 15:00 | Field Svítkov A 6 : 8 3RD [L37-L38]
      22.04.2018 16:00 | Field Svítkov A 6 : 4 F [W37-W38]
      +
      SLÁVA HOSANA (celodenní)
  18. Kvě
    5
    So

    1. DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
      Kvě 5 – Kvě 6

      logo_czech

      pořadatel: Wolfs Domažlice
      web: www.wolfs.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 25.4.2018.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 12

      Hřiště Cvičák, Domažlice
      GPS hřiště je 49.429817, 12.903936. Adresa a mapa je jen orientační. Pro správné zobrazení mapy klikněte sem.

      hřiště Cvičák
      homerun: 84m
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      Hřiště Kdyně
      Adresa: Kdyně 754, trasa zde.

      hřiště fotbal
      homerun: 84m
      výška HR:
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny:
      WC:
      sprchy:
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek na Cvičáku:

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
      K dispozici je už do pátka i tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
      (vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
      možnost ubytování od pátku na tel 776 827 610
      cena 50,-Kč / osoba /den
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      Přihlášené týmy:
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. Camperos
      4. Hangarounds
      5. Slowpitch Plzeň
      6. Rytíři Trutnov
      7. Wolfs Domažlice
      8. 42 Crew
      9. Vampiers Merklín
      10. Trutnov HSM
      11. The Lightsabers

      Hraje se 50 minut + dohrávka.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 60 : 20 8
      2 Oldstars Trnava 4 3 1 46 : 17 7
      3 The Lightsabers 4 2 2 39 : 28 6
      4 Trutnov HSM 4 1 3 19 : 53 5
      5 Slowpitch Plzeň 4 0 4 21 : 67 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 5 5 0 74 : 23 10
      2 Vampiers Merklín 5 4 1 58 : 22 9
      3 Hangarounds 5 3 2 41 : 34 8
      4 Wolfs Domažlice 5 2 3 35 : 50 7
      5 Camperos 5 1 4 29 : 53 6
      6 42 Crew 5 0 5 17 : 72 5

      Group: Play out

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Camperos 2 2 0 26 : 6 4
      2 42 Crew 2 1 1 17 : 15 3
      3 Slowpitch Plzeň 2 0 2 7 : 29 2

      Group: A

      GAME SCORE
      05.05.2018 9:30 | Field Kdyně | Umpire Hangarounds 6 : 22
      05.05.2018 11:30 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 2
      05.05.2018 12:30 | Field Kdyně | Umpire The Lightsabers 8 : 3
      05.05.2018 13:30 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava 9 : 8
      05.05.2018 14:30 | Field Kdyně | Umpire Trutnov HSM 8 : 5
      05.05.2018 15:30 | Field Kdyně | Umpire The Lightsabers 5 : 18
      05.05.2018 16:30 | Field Kdyně | Umpire Trutnov HSM 1 : 19
      05.05.2018 17:30 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava 12 : 6
      06.05.2018 8:00 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň 16 : 3
      06.05.2018 9:00 | Field Kdyně | Umpire Trutnov HSM 17 : 6

      Group: B

      GAME SCORE
      05.05.2018 8:30 | Field Cvičák | Umpire 42 Crew 10 : 5
      05.05.2018 8:30 | Field Kdyně | Umpire Waynes Pardubice 10 : 5
      05.05.2018 9:30 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 13
      05.05.2018 10:30 | Field Cvičák | Umpire 42 Crew 9 : 8
      05.05.2018 10:30 | Field Kdyně | Umpire Waynes Pardubice 7 : 12
      05.05.2018 11:30 | Field Cvičák | Umpire Camperos 13 : 1
      05.05.2018 12:30 | Field Cvičák | Umpire Vampiers Merklín 14 : 3
      05.05.2018 13:30 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 12 : 7
      05.05.2018 14:30 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov 15 : 9
      05.05.2018 15:30 | Field Cvičák | Umpire Vampiers Merklín 6 : 5
      05.05.2018 16:30 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 3 : 15
      05.05.2018 17:30 | Field Cvičák | Umpire Camperos 14 : 2
      06.05.2018 8:00 | Field Cvičák | Umpire Camperos 4 : 9
      06.05.2018 9:00 | Field Cvičák | Umpire Hangarounds 1 : 25
      06.05.2018 10:00 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov 2 : 14

      Group: Play off

      GAME SCORE
      06.05.2018 11:00 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov 6 : 10 QF [2A-3B]
      06.05.2018 12:00 | Field Cvičák | Umpire Waynes Pardubice 17 : 4 QF [2B-3A]
      06.05.2018 12:00 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň 20 : 9 7TH [4A-4B]*
      06.05.2018 13:00 | Field Cvičák | Umpire Vampiers Merklín 16 : 4 SF [1B-W26]
      06.05.2018 14:00 | Field Cvičák | Umpire Hangarounds 10 : 2 SF [1A-W28]
      06.05.2018 14:00 | Field Kdyně | Umpire Wolfs Domažlice 9 : 8 5TH [L26-L28]*
      06.05.2018 15:00 | Field Cvičák | Umpire Waynes Pardubice 5 : 8 3RD [L30-L32]*
      06.05.2018 16:00 | Field Cvičák | Umpire Vampiers Merklín 10 : 9 F [W30-W32]*

      Group: Play out

      GAME SCORE
      05.05.2018 9:30 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 13
      06.05.2018 11:00 | Field Kdyně | Umpire Trutnov HSM 2 : 16
      06.05.2018 13:00 | Field Kdyně | Umpire Wolfs Domažlice 5 : 13
      +
      DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
  19. Kvě
    19
    So

    1. PEGAS SLOWPITCH CUP (celodenní)
      Kvě 19 – Kvě 20

      logo_czech

      pořadatel: Pegas Sedlčany
      web: www.pegas.sedlcany.cz
      Tomáš Langer
      00420 724 926 336
      pegas.sedlcany@seznam.cz

      GPS hřiště je 49.65619,14.429051. Adresa a mapa je jen orientační. Pro bližší info klikněte sem.

      počet hřišť: 1x softball, 1x fotbalové hřiště
      maximální počet týmů: 12

      hřiště softball
      homerun: 76,2m
      výška HR plotu: 2m
      počet HR na zápas: 2

      hřiště fotbal
      homerun: 84m
      výška HR plotu: 0m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: možná táborák

      tipy na ubytování
      http://www.pegas.sedlcany.cz/files/documents/h_ubytovani.pdf
      Možné je i ubytování ve vlastních stanech na v areálu Pegasu nebo v tělocvičně za 70 Kč na osobu a noc (domluvte se ve škole).

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 9.5.2018.

      Přihlášené týmy:
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. Hangarounds
      4. Slowpitch Plzeň
      5. Rytíři Trutnov
      6. 42 Crew
      7. Vampiers Merklín
      8. Karlínský gang
      9. Camperos
      10. Pegas Sedlčany
      11. Mor a Mšice

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 5 0 90 : 7 10
      2 Hangarounds 5 4 1 47 : 30 9
      3 Karlínský gang 5 3 2 37 : 55 8
      4 Oldstars Trnava 5 2 3 46 : 45 7
      5 Slowpitch Plzeň 5 1 4 20 : 55 6
      6 Mor a Mšice 5 0 5 14 : 62 5

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 4 4 0 61 : 6 8
      2 Vampiers Merklín 4 3 1 48 : 15 7
      3 Pegas Sedlčany 4 2 2 25 : 38 6
      4 42 Crew 4 1 3 14 : 48 5
      5 Camperos 4 0 4 12 : 53 4

      Group: Play out

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Slowpitch Plzeň 2 1 1 20 : 9 3
      2 Mor a Mšice 2 1 1 13 : 15 3
      3 Camperos 2 1 1 12 : 21 3

      Group: A

      GAME SCORE
      19.05.2018 8:30 | Field Softball | Umpire Pegas Sedlčany 12 : 0
      19.05.2018 8:30 | Field Fotbal | Umpire Camperos 25 : 2
      19.05.2018 9:30 | Field Softball | Umpire Mor a Mšice 11 : 10
      19.05.2018 10:30 | Field Softball | Umpire Hangarounds 3 : 15
      19.05.2018 10:30 | Field Fotbal | Umpire Camperos 10 : 5
      19.05.2018 11:30 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava 10 : 2
      19.05.2018 12:30 | Field Fotbal | Umpire Waynes Pardubice 9 : 8
      19.05.2018 13:30 | Field Softball | Umpire Mor a Mšice 0 : 22
      19.05.2018 14:30 | Field Fotbal | Umpire Slowpitch Plzeň 3 : 12
      19.05.2018 15:30 | Field Fotbal | Umpire Waynes Pardubice 4 : 11
      19.05.2018 16:30 | Field Softball | Umpire Mor a Mšice 12 : 0
      19.05.2018 17:30 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava 11 : 2
      20.05.2018 8:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 6 : 12
      20.05.2018 9:00 | Field Fotbal | Umpire Karlínský gang 11 : 3
      20.05.2018 10:00 | Field Fotbal | Umpire Slowpitch Plzeň 1 : 22

      Group: B

      GAME SCORE
      19.05.2018 9:30 | Field Fotbal | Umpire Karlínský gang 5 : 4
      19.05.2018 11:30 | Field Fotbal | Umpire Pegas Sedlčany 8 : 2
      19.05.2018 12:30 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín 0 : 22
      19.05.2018 13:30 | Field Fotbal | Umpire Rytíři Trutnov 4 : 18
      19.05.2018 14:30 | Field Softball | Umpire 42 Crew 10 : 4
      19.05.2018 15:30 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín 7 : 6
      19.05.2018 16:30 | Field Fotbal | Umpire 42 Crew 1 : 13
      19.05.2018 17:30 | Field Fotbal | Umpire Rytíři Trutnov 2 : 19
      20.05.2018 9:00 | Field Softball | Umpire Oldstars Trnava 16 : 1
      20.05.2018 10:00 | Field Softball | Umpire 42 Crew 17 : 1

      Group: Play off

      GAME SCORE
      20.05.2018 11:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 18 : 3 QF [2A-3B]
      20.05.2018 12:00 | Field Softball | Umpire Rytíři Trutnov 6 : 4 QF [2B-3A]
      20.05.2018 12:00 | Field Fotbal | Umpire Slowpitch Plzeň 24 : 1 7TH [4A-4B]*
      20.05.2018 13:00 | Field Softball | Umpire Vampiers Merklín 8 : 6 SF [1B-W26]
      20.05.2018 14:00 | Field Softball | Umpire Hangarounds 17 : 0 SF [1A-W28]
      20.05.2018 14:00 | Field Fotbal 8 : 9 5TH [L26-L28]*
      20.05.2018 15:00 | Field Softball | Umpire Waynes Pardubice 3 : 11 3RD [L30-L32]*
      20.05.2018 16:00 | Field Softball | Umpire Pegas Sedlčany 6 : 13 F [W30-W32]*

      Group: Play out

      GAME SCORE
      19.05.2018 8:30 | Field Softball | Umpire Pegas Sedlčany 12 : 0
      20.05.2018 11:00 | Field Fotbal | Umpire Oldstars Trnava 3 : 13
      20.05.2018 13:00 | Field Fotbal | Umpire Karlínský gang 9 : 8
      +
      PEGAS SLOWPITCH CUP (celodenní)
  20. Čvn
    9
    So

    1. FOUR RIVERS CUP (celodenní)
      Čvn 9 – Čvn 10

      logo_czech

      hřiště Slávia
      GPS 49.7189053N, 13.3658958E
      České údolí
      301 00 Plzeň 3
      0 HR na zápas
      bufet ano

      hřiště Božkov
      travnatý fotbalák
      parkoviště GPS 49.7300544N, 13.4232950E
      www.bozkovskyostrov.cz
      mapa zde
      5 HR na zápas (levé a střední pole)
      bufet ano
      Provozní řád Božkovského ostrova

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Hangarounds 6 5 1 52 : 47 11
      2 Rytíři Trutnov 6 5 1 57 : 22 11
      3 Waynes Pardubice 6 4 2 79 : 30 10
      4 Vampiers Merklín 6 3 3 47 : 31 9
      5 Oldstars Trnava 6 2 4 40 : 50 8
      6 Wolfs Domažlice 6 1 5 17 : 72 7
      7 Slowpitch Plzeň 6 1 5 18 : 58 7
      GAME SCORE
      09.06.2018 9:00 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice 0 : 10
      09.06.2018 10:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň 10 : 0
      09.06.2018 11:00 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava 11 : 5
      09.06.2018 11:00 | Field Božkov | Umpire Vampiers Merklín 10 : 9
      09.06.2018 12:00 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice 13 : 12
      09.06.2018 12:30 | Field Božkov | Umpire Slowpitch Plzeň 9 : 8
      09.06.2018 13:00 | Field Slávia | Umpire Hangarounds 15 : 1
      09.06.2018 14:00 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice 7 : 6
      09.06.2018 15:00 | Field Slávia | Umpire Rytíři Trutnov 1 : 15
      09.06.2018 16:00 | Field Slávia | Umpire Vampiers Merklín 1 : 11
      09.06.2018 16:00 | Field Božkov | Umpire Hangarounds 16 : 4
      09.06.2018 17:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň 4 : 6
      09.06.2018 17:00 | Field Božkov | Umpire Slowpitch Plzeň 3 : 18
      10.06.2018 9:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice 10 : 2
      10.06.2018 10:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň 18 : 2
      10.06.2018 10:00 | Field Božkov | Umpire Rytíři Trutnov 6 : 3
      10.06.2018 11:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice 11 : 2
      10.06.2018 11:00 | Field Božkov | Umpire Vampiers Merklín 2 : 11
      10.06.2018 12:00 | Field Slávia | Umpire Hangarounds 10 : 3
      10.06.2018 13:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice 6 : 10
      10.06.2018 14:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice 4 : 5
      10.06.2018 15:00 | Field Slávia | Umpire Hangarounds -:- SF [2-3] UMP 1
      10.06.2018 16:00 | Field Slávia -:- F [1-W22] UMP L22
      +
      FOUR RIVERS CUP (celodenní)

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI