Kategorie ▾
  • ASL
  • ČSL
  • Indoor
  • Indoor liga
  • Ostatní turnaje (zápasy)
  • Semináře a školení
  • Training
Štítky ▾
  • 2016 (1)
  • 2019 (5)
  • 2021 (1)
  • Top (12)

Agenda

+ Rozbalit vše − Sbalit vše Dnes
  1. Čvn
    11
    So

    1. FAJRONT CUP (celodenní)
      Čvn 11 – Čvn 12

      logo_czech

      domcí klub:
      web:

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 1.6.2022.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      šatny:
      WC: ano
      sprchy:
      občerstvení na hřišti: ano

      Hraje se 60 minut + dohrávka
      Remíza ne
      HR limit 5

      tipy na ubytování
      Penzion Start Ostrava (nové a kousek od Arrows)
      737 24 58 22, Petr Svoboda

      Sokolovna Sokol Poruba
      739 707 333, info@sokolporuba.cz

      Internát SŠ prof. Matějčka
      605 279 567, bronislava.magerova@skolspec.cz

      Koleje VŠB / Hotel Garni Ostrava
      596 996 155, jan.stonis@vsb.cz

      Domov sester Poruba
      597 374 000

      Sareza Hotel
      596 977 314, www.sarezahotel.cz

      LOW cost Hotel Vista
      597 221 111, www.hotelvista.cz

      Internát SŠ teleinformatiky
      596 919 000, 776 154 511
      Opavská 1119/12 O-Poruba

      Domov mládeže
      734 177 656
      Krakovská 1095 Ostrava-Hrabůvka

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 99 : 18 8
      2 Karlínský gang 4 3 1 54 : 48 7
      3 Trutnov HSM 4 2 2 57 : 52 6
      4 Slowpitch Arrows 4 1 3 40 : 66 5
      5 Toucans Havířov 4 0 4 23 : 89 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 3 3 0 71 : 8 6
      2 Oldstars Trnava 3 2 1 42 : 48 5
      3 RED HOTS Plzeň 3 1 2 34 : 52 4
      4 Camels Rožnov pod Radhoštěm 3 0 3 12 : 51 3

      Group: Play out

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Slowpitch Arrows 2 2 0 26 : 17 4
      2 Camels Rožnov pod Radhoštěm 2 1 1 21 : 19 3
      3 Toucans Havířov 2 0 2 15 : 26 2

      Group: A

      GAME SCORE
      11.06.2022 9:00 | Field A | Umpire Karlínský gang 12 : 6
      11.06.2022 10:15 | Field A | Umpire Slowpitch Arrows 11 : 10
      11.06.2022 11:30 | Field A | Umpire Trutnov HSM 2 : 32
      11.06.2022 12:45 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 8 : 14
      11.06.2022 14:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 20 : 5
      11.06.2022 14:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 5 : 21
      11.06.2022 15:15 | Field B | Umpire Karlínský gang 26 : 5
      11.06.2022 16:30 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 20 : 15
      11.06.2022 17:45 | Field A | Umpire Slowpitch Arrows 6 : 21
      11.06.2022 17:45 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 24 : 10

      Group: B

      GAME SCORE
      11.06.2022 9:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 2 : 20
      11.06.2022 10:15 | Field B | Umpire Toucans Havířov 4 : 24
      11.06.2022 11:30 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 2 : 27
      11.06.2022 12:45 | Field B | Umpire Beta Buky 11 : 8
      11.06.2022 15:15 | Field A | Umpire Toucans Havířov 20 : 2
      11.06.2022 16:30 | Field A | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 20 : 19

      Group: Play off

      GAME SCORE
      12.06.2022 9:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 14 : 13 QF [A2-B3] UMP A3
      12.06.2022 10:15 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 10 : 17 QF [B2-A3] UMP A1
      12.06.2022 11:30 | Field A | Umpire Toucans Havířov 14 : 1 SF [A1-W19] UMP A5
      12.06.2022 11:30 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 17 : 8 SF [B1-W17] UMP B4
      12.06.2022 12:45 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 9 : 21 5TH [L17-L19]* UMP**
      12.06.2022 14:00 | Field B | Umpire Slowpitch Arrows 7 : 13 3RD [L21-L22]* UMP**
      12.06.2022 14:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 17 : 13 F [W21-W22]* UMP**

      Group: Play out

      GAME SCORE
      12.06.2022 9:00 | Field B | Umpire Slowpitch Arrows 6 : 13
      12.06.2022 10:15 | Field B | Umpire Beta Buky 8 : 13
      12.06.2022 12:45 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 13 : 9

      * los
      ** A2 / B2 / B3 (podle průběhu play off)

      +
      FAJRONT CUP (celodenní)
  2. Čvc
    2
    So

    1. FOUR RIVERS CUP (celodenní)
      Čvc 2 – Čvc 3

      logo_czech

      domácí klub:  RED HOTS Plzeň
      web:

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 22.6.2022.

      hřiště Spálené poříčí
      baseballové hřiště
      5 HR na zápas
      bufet ano

      tipy na ubytování
      VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 4 1 62 : 21 9
      2 Softball ZČU 5 4 1 37 : 24 9
      3 Oldstars Trnava 5 3 2 51 : 43 8
      4 Karlínský gang 5 2 3 44 : 46 7
      5 RED HOTS Plzeň 5 1 4 30 : 68 6
      6 Wolfs Domažlice 5 1 4 40 : 62 6
      GAME SCORE
      02.07.2022 9:00 | Umpire Waynes Pardubice 7 : 3
      02.07.2022 10:05 | Umpire Softball ZČU 5 : 16
      02.07.2022 11:10 | Umpire RED HOTS Plzeň 0 : 10
      02.07.2022 12:15 | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 11
      02.07.2022 13:20 | Umpire Oldstars Trnava 6 : 15
      02.07.2022 14:25 | Umpire Karlínský gang 17 : 7
      02.07.2022 15:30 | Umpire RED HOTS Plzeň 11 : 8
      02.07.2022 16:35 | Umpire Waynes Pardubice 6 : 5
      02.07.2022 17:40 | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 19
      03.07.2022 8:30 | Umpire Waynes Pardubice 11 : 10
      03.07.2022 9:35 | Umpire Wolfs Domažlice 2 : 7
      03.07.2022 10:40 | Umpire Softball ZČU 15 : 7
      03.07.2022 11:45 | Umpire Oldstars Trnava 8 : 11
      03.07.2022 12:50 | Umpire Karlínský gang 13 : 12
      03.07.2022 13:55 | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 11
      03.07.2022 15:00 | Umpire Waynes Pardubice 2 : 13 SF [2-3] UMP 1
      03.07.2022 16:05 | Umpire Softball ZČU 9 : 11 F [1-W16] UMP L16
      +
      FOUR RIVERS CUP (celodenní)
  3. Čvc
    5
    Út

    1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
      Čvc 5 – Čvc 6
      +
      MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
  4. Čvc
    23
    So

    1. SQUAT (celodenní)
      Čvc 23 – Čvc 24

      Independent_squat

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Barons Wroclaw 3 3 0 29 : 7 6
      2 (j)ELITA Trutnov 3 2 1 27 : 12 4
      3 Pandí gang 3 1 2 13 : 28 2
      4 Camperos 3 0 3 10 : 32 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 3 2 1 22 : 16 4
      2 Mimoni Stars 3 2 1 22 : 14 4
      3 ČKD 3 1 2 12 : 18 2
      4 RED HOTS Plzeň 3 1 2 11 : 19 2

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toucans Havířov 3 3 0 29 : 6 6
      2 Stingers OST 3 2 1 25 : 15 4
      3 Hnědý bombarďáci 3 1 2 12 : 21 2
      4 Tragédi 3 0 3 5 : 29 0

      Group: A

      GAME SCORE
      23.07.2022 9:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 5 : 8
      23.07.2022 9:00 | Field B 6 : 11
      23.07.2022 12:00 | Field A 2 : 7
      23.07.2022 12:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 0 : 7
      23.07.2022 15:00 | Field A | Umpire Stingers OST 15 : 2
      23.07.2022 15:00 | Field B 14 : 2

      Group: B

      GAME SCORE
      23.07.2022 10:00 | Field A 5 : 4
      23.07.2022 10:00 | Field B | Umpire Camperos 5 : 3
      23.07.2022 13:00 | Field A 11 : 3
      23.07.2022 13:00 | Field B | Umpire Pandí gang 5 : 10
      23.07.2022 16:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 3 : 4
      23.07.2022 16:00 | Field B 8 : 6

      Group: C

      GAME SCORE
      23.07.2022 11:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 7 : 4
      23.07.2022 11:00 | Field B 4 : 3
      23.07.2022 14:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 1 : 10
      23.07.2022 14:00 | Field B | Umpire ČKD 1 : 13
      23.07.2022 17:00 | Field A | Umpire Pandí gang 12 : 1
      23.07.2022 17:00 | Field B 8 : 7

      Group: Squat Ball Trophy

      GAME SCORE
      24.07.2022 9:00 | Field B 7 : 6 QF [BT3-BT6] UMP TB2
      24.07.2022 10:00 | Field B 4 : 1 QF [BT4-BT5] UMP BT1
      24.07.2022 11:00 | Field B 5 : 11 SF [BT2-W19] UMP L19
      24.07.2022 12:00 | Field B 8 : 7 SF [BT1-W21] UMP W19
      24.07.2022 13:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 1 5TH [L19-L21]* UMP W21
      24.07.2022 14:00 | Field B | Umpire Tragédi 8 : 9 3RD [L23-L25]* UMP L21
      24.07.2022 15:00 | Field B 3 : 7 F [W23-W25]* UMP W29

      Group: Squat Play off

      GAME SCORE
      24.07.2022 9:00 | Field A | Umpire Barons Wroclaw 7 : 3 QF [PO3-PO6] UMP PO2
      24.07.2022 10:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov 3 : 5 QF [PO4-PO5] UMP PO1
      24.07.2022 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST 5 : 0 SF [PO2-W20] UMP L20
      24.07.2022 12:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 3 : 11 SF [PO1-W22] UMP W20
      24.07.2022 13:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 2 : 15 5TH [L20-L22]* UMP W22
      24.07.2022 14:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 5 : 6 3RD [L24-L26]* UMP L22
      24.07.2022 15:00 | Field A 6 : 7 F [W24-W26]* UMP W30
      +
      SQUAT (celodenní)
  5. Srp
    6
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Srp 6 – Srp 7

      logo_czech

      pořadatel: Rytíři Trutnov
      web: www.rytiri-trutnov.cz

      GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 27.7.2022.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      homerun:
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      tipy na ubytování
      stany na hřišti
      ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka

      Systém turnaje
      V základní skupině se utká každý s každým. Nejlepší tým základní skupiny postupuje přímo do finále. Druhý se třetím si zahrají semifinále.
      Hraje 50 minut a dohrávka, remíza neplatí.
      Maximální počet HR na tým a zápas je 5.
      HR přes limit je dvoumeťák.

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 6 6 0 116 : 29 12
      2 Waynes Pardubice 6 4 2 65 : 36 10
      3 Oldstars Trnava 6 4 2 51 : 47 10
      4 Karlínský gang 6 3 3 43 : 56 9
      5 Trutnov HSM 6 3 3 44 : 51 9
      6 Barons Wroclaw 6 1 5 27 : 76 7
      7 RED HOTS Plzeň 6 0 6 31 : 82 6

      Group:

      GAME SCORE
      06.08.2022 10:00 | Field A 3 : 19
      06.08.2022 10:00 | Field B | Umpire Karlínský gang 3 : 13
      06.08.2022 11:10 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 14 : 7
      06.08.2022 11:10 | Field B | Umpire Beta Buky 10 : 7
      06.08.2022 12:20 | Field A 13 : 3
      06.08.2022 12:20 | Field B | Umpire Trutnov HSM 12 : 7
      06.08.2022 13:30 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 7 : 5
      06.08.2022 13:30 | Field B | Umpire Karlínský gang 5 : 4
      06.08.2022 14:40 | Field A 12 : 0
      06.08.2022 14:40 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 14 : 4
      06.08.2022 15:50 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 7 : 21
      06.08.2022 15:50 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 3 : 10
      06.08.2022 17:00 | Field A 8 : 12
      06.08.2022 17:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 9 : 10
      07.08.2022 9:00 | Field A 24 : 0
      07.08.2022 10:10 | Field A 2 : 13
      07.08.2022 10:10 | Field B | Umpire Beta Buky 9 : 7
      07.08.2022 11:20 | Field A 7 : 8
      07.08.2022 11:20 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 15 : 2
      07.08.2022 12:30 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 9 : 5
      07.08.2022 12:30 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 8 : 26

      Group: Play off

      GAME SCORE
      07.08.2022 13:40 | Field A | Umpire Beta Buky 8 : 3 SF [2-3] UMP 1
      07.08.2022 14:50 | Field A 18 : 5 F [1-W22]
      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
  6. Srp
    27
    So

    1. RÝBRCOUL (celodenní)
      Srp 27 – Srp 28

      logo_czech

      pořadatel: Sparks Mladé Buky
      web: www.sparksmb.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 18.8.2022.

      Hraje se 50 minut + dohrávka.
      HR 84m
      HR limit 5

      hřiště Mladé Buky
      GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
      Nedaleko vlakové zastávky
      5 HR na zápas
      bufet ano
      toalety ano

      tipy na ubytování
      Retropark Sejfy (www.lesniplovarna.cz)
      Centrum ubytování a sportu (Mladé Buky 350, 54223, vojtechd@seznam.cz, tel +420 605 143 545)
      Možnost stanování na hřišti

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 5 5 0 80 : 17 10
      2 Trutnov HSM 5 3 2 32 : 29 8
      3 Waynes Pardubice 5 3 2 43 : 20 8
      4 Softball ZČU 5 2 3 24 : 38 7
      5 RED HOTS Plzeň 5 1 4 22 : 48 6
      6 Mor a Mšice 5 1 4 14 : 63 6

      Group:

      GAME SCORE
      27.08.2022 9:00 | Umpire Mor a Mšice 4 : 17
      27.08.2022 10:05 | Umpire Trutnov HSM 1 : 17
      27.08.2022 11:10 | Umpire Beta Buky 2 : 3
      27.08.2022 12:15 | Umpire Softball ZČU 3 : 7
      27.08.2022 13:20 | Umpire Waynes Pardubice 26 : 0
      27.08.2022 14:25 | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 2
      27.08.2022 15:30 | Umpire Beta Buky 2 : 6
      27.08.2022 16:35 | Umpire Softball ZČU 4 : 6
      27.08.2022 17:40 | Umpire Mor a Mšice 15 : 6
      28.08.2022 8:30 | Umpire Softball ZČU 2 : 18
      28.08.2022 9:35 | Umpire Mor a Mšice 6 : 3
      28.08.2022 10:40 | Umpire Trutnov HSM 4 : 7
      28.08.2022 11:45 | Umpire Waynes Pardubice 0 : 11
      28.08.2022 12:50 | Umpire RED HOTS Plzeň 15 : 3
      28.08.2022 13:55 | Umpire Beta Buky 3 : 13

      Group: Play off

      GAME SCORE
      28.08.2022 15:00 | Umpire Beta Buky 6 : 2 SF [2-3] UMP 1
      28.08.2022 16:05 | Umpire Waynes Pardubice 8 : 0 F [1-W16] UMP L16
      +
      RÝBRCOUL (celodenní)
  7. Zář
    24
    So

    1. FRANZ JOSEF (celodenní)
      Zář 24 – Zář 25

      logo_czech

      domcí klub: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 14.9.2022.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ne
      občerstvení na hřišti: ano

      Hraje se 60 minut + dohrávka
      Remíza ne
      HR limit 5
      Každý s každým & play off pro 3

      tipy na ubytování
      Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 76 : 19 8
      2 RED HOTS Plzeň 4 3 1 64 : 36 7
      3 Karlínský gang 4 2 2 50 : 51 6
      4 Vampiers Merklín 4 1 3 19 : 68 5
      5 ČKD 4 0 4 31 : 66 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 3 3 0 69 : 18 6
      2 Oldstars Trnava 3 2 1 39 : 52 5
      3 Softball ZČU 3 1 2 24 : 46 4
      4 Mor a Mšice 3 0 3 22 : 38 3

      Group: Play out

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 2 2 0 38 : 5 4
      2 ČKD 2 1 1 16 : 34 3
      3 Vampiers Merklín 2 0 2 14 : 29 2

      Group: A

      GAME SCORE
      24.09.2022 9:00 | Field A | Umpire Karlínský gang 16 : 4
      24.09.2022 10:15 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 4 : 19
      24.09.2022 11:30 | Field A | Umpire Vampiers Merklín 8 : 25
      24.09.2022 12:45 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 21 : 3
      24.09.2022 14:00 | Field A | Umpire Softball ZČU 22 : 2
      24.09.2022 14:00 | Field B | Umpire Beta Buky 13 : 15
      24.09.2022 15:15 | Field B | Umpire Karlínský gang 6 : 16
      24.09.2022 16:30 | Field B | Umpire Vampiers Merklín 6 : 23
      24.09.2022 17:45 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 10 : 11
      24.09.2022 17:45 | Field B | Umpire Mor a Mšice 10 : 6

      Group: B

      GAME SCORE
      24.09.2022 9:00 | Field B | Umpire Beta Buky 10 : 18
      24.09.2022 10:15 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 27 : 4
      24.09.2022 11:30 | Field B | Umpire Mor a Mšice 13 : 11
      24.09.2022 12:45 | Field B | Umpire ČKD 11 : 6
      24.09.2022 15:15 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 9 : 6
      24.09.2022 16:30 | Field A | Umpire Softball ZČU 8 : 31

      Group: Play off

      GAME SCORE
      25.09.2022 9:00 | Field A | Umpire Karlínský gang 4 : 9 QF [A2-B3] UMP A3
      25.09.2022 10:15 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 10 : 9 QF [B2-A3] UMP A1
      25.09.2022 11:30 | Field A | Umpire ČKD 14 : 4 SF [A1-W19] UMP A5
      25.09.2022 11:30 | Field B | Umpire Mor a Mšice 24 : 3 SF [B1-W17] UMP B4
      25.09.2022 12:45 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 19 : 5 5TH [L17-L19]* UMP**
      25.09.2022 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 11 : 15 3RD [L21-L22]* UMP**
      25.09.2022 14:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 16 F [W21-W22]* UMP**

      Group: Play out

      GAME SCORE
      25.09.2022 9:00 | Field B | Umpire Vampiers Merklín 2 : 23
      25.09.2022 10:15 | Field B | Umpire Beta Buky 15 : 3
      25.09.2022 12:45 | Field B | Umpire Softball ZČU 11 : 14


      * los
      ** A2, B2, B3

      +
      FRANZ JOSEF (celodenní)
  8. Zář
    28
    St

    1. MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
      Zář 28

      Pořádá Česká slowpitchová liga
      Coed slowpitch | Open

      V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
      Muži minimálně 35+ / ročník 1987 a starší
      Ženy minimálně 30+ / ročník 1992 a starší

      bufet ano
      toalety ano

      hraje se 40 minut + dohrávka
      remíza platí
      HR 80m
      HR limit 5

      rozhodčí zajišťuje ČSL

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 3 3 0 31 : 9 6
      2 Sparks Mladé Buky 3 2 1 28 : 13 4
      3 RED HOTS Plzeň 3 1 2 18 : 26 2
      4 Pegas Sedlčany 3 0 3 15 : 44 0
      +
      MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
  9. Říj
    1
    So

    1. SVAŘÁK (celodenní)
      Říj 1

      Svarak

      Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 (j)ELITA Trutnov 2 2 0 30 : 0 4
      2 Camperos 2 1 1 9 : 19 2
      3 Hnědý bombarďáci 2 0 2 5 : 25 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toucans Havířov 2 2 0 26 : 2 4
      2 Mimoni Stars 2 1 1 10 : 18 2
      3 ČKD 2 0 2 2 : 18 0

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Barons Wroclaw 2 2 0 22 : 7 4
      2 RED HOTS Plzeň 2 1 1 15 : 11 2
      3 OSL 2 0 2 3 : 22 0

      Group: D

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Stingers OST 2 2 0 19 : 9 4
      2 Mor a Mšice 2 1 1 19 : 7 2
      3 El Toro De Svitavy 2 0 2 7 : 29 0

      Group: A

      GAME SCORE
      01.10.2022 8:50 | Field S | Umpire Pořadatel 0 : 16
      01.10.2022 10:30 | Field S | Umpire Mor a Mšice 9 : 5
      01.10.2022 12:10 | Field S | Umpire Pořadatel 14 : 0

      Group: B

      GAME SCORE
      01.10.2022 8:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 9 : 1
      01.10.2022 9:40 | Field B | Umpire OSL 1 : 9
      01.10.2022 11:20 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 17 : 1

      Group: C

      GAME SCORE
      01.10.2022 8:50 | Field B | Umpire Mimoni Stars 8 : 3
      01.10.2022 10:30 | Field B | Umpire Toucans Havířov 8 : 7
      01.10.2022 12:10 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 0 : 14

      Group: D

      GAME SCORE
      01.10.2022 8:00 | Field S | Umpire Pořadatel 0 : 17
      01.10.2022 9:40 | Field S | Umpire Pořadatel 2 : 7
      01.10.2022 11:20 | Field S | Umpire Pořadatel 12 : 7

      Group: Play off Classic Trophy

      GAME SCORE
      01.10.2022 13:20 | Field S | Umpire Pořadatel 7 : 6 SF [3A-3D]*
      01.10.2022 13:20 | Field B | Umpire Stingers OST 0 : 19 SF [3B-3C]*
      01.10.2022 15:50 | Field B | Umpire Camperos 7 : 4 3RD [L13-L14]*
      01.10.2022 15:50 | Field S | Umpire Pořadatel 0 : 10 F [W13-W14]*

      Group: Play off Elite Trophy

      GAME SCORE
      01.10.2022 14:10 | Field S | Umpire Hnědý bombarďáci 4 : 8 SF [2A-2D]*
      01.10.2022 14:10 | Field B | Umpire ČKD 5 : 7 SF [2B-2C]*
      01.10.2022 16:40 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov -:- 3RD [L15-L16]*
      01.10.2022 16:40 | Field S | Umpire Pořadatel -:- F [W15-W16]*

      Group: Play off Master Trophy

      GAME SCORE
      01.10.2022 15:00 | Field S | Umpire Pořadatel 14 : 4 SF [1A-1D]*
      01.10.2022 15:00 | Field B | Umpire El Toro De Svitavy 0 : 3 SF [1B-1C]*
      01.10.2022 17:30 | Field B 2 : 10 3RD [L17-L18]*
      01.10.2022 17:30 | Field S | Umpire Pořadatel 4 : 8 F [W17-W18]*
      +
      SVAŘÁK (celodenní)
  10. Říj
    15
    So

    1. BURČÁK (celodenní)
      Říj 15 – Říj 16

      Posezónní taškařice v maskách.
      Propozice zde.

      +
      BURČÁK (celodenní)
  11. Led
    29
    Ne

    1. +
      POLYXENA (celodenní)
  12. Bře
    25
    So

    1. SEMINÁŘ ROZHODČÍCH (celodenní)
      Bře 25 – Bře 26

      25.3.2023 od 13 hod. do večera
      26.3.2023 od 9 hod. do 12 (dobrovolná část)

      lektor: Pavel Podhájecký

      +
      SEMINÁŘ ROZHODČÍCH (celodenní)
  13. Dub
    22
    So

    1. SLÁVA HOSANA (celodenní)
      Dub 22 – Dub 23

      Slava_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Ubytování
      Hostel Trim
      Penzion Fajn

      # TEAM G W L SCORE P
      1 UCE Travellers 7 7 0 130 : 30 14
      2 Waynes Pardubice 7 6 1 91 : 47 12
      3 4-Fun 7 5 2 61 : 41 10
      4 Beta Buky 7 4 3 79 : 56 8
      5 Oldstars Trnava 7 3 4 60 : 71 6
      6 Rubberducks 7 2 5 44 : 86 4
      7 Barons Wroclaw 7 1 6 45 : 76 2
      8 Tune Squad 7 0 7 23 : 126 0

      Group:

      GAME SCORE
      22.04.2023 9:00 | Field S 4 : 23
      22.04.2023 9:00 | Field B 9 : 8
      22.04.2023 10:05 | Field S 5 : 9
      22.04.2023 10:05 | Field B 4 : 23
      22.04.2023 11:10 | Field S 12 : 3
      22.04.2023 11:10 | Field B 16 : 10
      22.04.2023 12:15 | Field S 3 : 14
      22.04.2023 12:15 | Field B 6 : 17
      22.04.2023 13:20 | Field S 15 : 9
      22.04.2023 13:20 | Field B 6 : 10
      22.04.2023 14:25 | Field S 12 : 2
      22.04.2023 14:25 | Field B 28 : 1
      22.04.2023 15:30 | Field S 8 : 7
      22.04.2023 15:30 | Field B 14 : 4
      22.04.2023 17:00 3 : 16
      22.04.2023 17:00 0 : 8
      23.04.2023 8:30 | Field S 5 : 15
      23.04.2023 8:30 | Field B 9 : 18
      23.04.2023 9:35 | Field S 19 : 6
      23.04.2023 9:35 | Field B 12 : 0
      23.04.2023 10:40 | Field S 14 : 2
      23.04.2023 10:40 | Field B 16 : 6
      23.04.2023 11:45 | Field S 16 : 5
      23.04.2023 11:45 | Field B 12 : 1
      23.04.2023 12:50 | Field S 0 : 15
      23.04.2023 12:50 | Field B 6 : 10
      23.04.2023 13:55 | Field S 6 : 19
      23.04.2023 13:55 | Field B 7 : 5

      Group: Play off

      GAME SCORE
      23.04.2023 15:00 | Field S 12 : 7 SF [2-3]
      23.04.2023 16:05 | Field S 14 : 5 F [1-W29]
      +
      SLÁVA HOSANA (celodenní)
  14. Dub
    29
    So

    1. MALÁ HOSANA (celodenní)
      Dub 29

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 (j)ELITA Trutnov 3 2 0 1 25 : 24 4
      2 Camels Rožnov pod Radhoštěm 3 2 0 1 25 : 20 4
      3 Mor a Mšice 3 1 1 1 22 : 22 3
      4 OSL 3 0 1 2 17 : 23 1

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 RED HOTS Plzeň 3 2 1 0 19 : 12 5
      2 Mimoni Stars 3 2 0 1 38 : 11 4
      3 Toucans Havířov 3 1 1 1 18 : 19 3
      4 Barons Wroclaw 3 0 0 3 6 : 39 0

      Group: A

      GAME SCORE
      29.04.2023 9:00 | Field B | Umpire Pořadatel 7 : 7
      29.04.2023 10:00 | Field B | Umpire OSL 10 : 9
      29.04.2023 11:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 10
      29.04.2023 12:00 | Field S | Umpire Pořadatel 10 : 5
      29.04.2023 13:00 | Field S | Umpire Pořadatel 6 : 5
      29.04.2023 14:00 | Field S | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 5 : 6

      Group: B

      GAME SCORE
      29.04.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel 3 : 7
      29.04.2023 10:00 | Field S | Umpire Pořadatel 8 : 3
      29.04.2023 11:00 | Field S | Umpire Barons Wroclaw 3 : 9
      29.04.2023 12:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 2 : 5
      29.04.2023 13:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 1 : 26
      29.04.2023 14:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 7 : 7

      Group: Play off

      GAME SCORE
      29.04.2023 15:00 | Field B 9 : 6 [1B-2A] UMP 4A/4B**
      29.04.2023 15:00 | Field S | Umpire Pořadatel 2 : 11 [1A-2B]
      29.04.2023 16:00 | Field B -:- [4A-4B]* UMP 2A/2B**
      29.04.2023 16:00 | Field S | Umpire Pořadatel -:- [3A-3B]*
      29.04.2023 17:00 | Field B -:- [L13-L14]* UMP 3A/3B***
      29.04.2023 17:00 | Field S | Umpire Pořadatel -:- [W13-W14]*
      +
      MALÁ HOSANA (celodenní)
  15. Dub
    30
    Ne

    1. MALÁ HOSANA 2 (celodenní)
      Dub 30

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Camels Rožnov pod Radhoštěm 3 3 0 45 : 6 6
      2 Los Vacapótamos DT 3 2 1 25 : 20 4
      3 Camperos 3 1 2 37 : 34 2
      4 Toros De Svitavy 3 0 3 6 : 53 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Los Vacapótamos Brno 4 4 0 53 : 5 8
      2 Slowpitch Arrows 4 3 1 35 : 17 6
      3 Hnědý bombarďáci 4 2 2 35 : 27 4
      4 ČKD 4 1 3 32 : 33 2
      5 Bunckové 4 0 4 3 : 76 0

      Group: A

      GAME SCORE
      30.04.2023 9:00 | Field B 2 : 26
      30.04.2023 9:55 | Field B | Umpire Toros De Svitavy 3 : 8
      30.04.2023 10:50 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT 1 : 20
      30.04.2023 11:45 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 10 : 2
      30.04.2023 13:35 | Field S | Umpire Hnědý bombarďáci 17 : 2
      30.04.2023 14:30 | Field S | Umpire Toros De Svitavy 10 : 12

      Group: B

      GAME SCORE
      30.04.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel 6 : 11
      30.04.2023 9:55 | Field S | Umpire Pořadatel 1 : 21
      30.04.2023 10:50 | Field S | Umpire Los Vacapótamos Brno 1 : 8
      30.04.2023 11:45 | Field S | Umpire Slowpitch Arrows 19 : 1
      30.04.2023 12:40 | Field S | Umpire Los Vacapótamos DT 1 : 12
      30.04.2023 12:40 | Field B | Umpire Camperos 14 : 0
      30.04.2023 13:35 | Field B | Umpire Bunckové 12 : 5
      30.04.2023 14:30 | Field B | Umpire Slowpitch Arrows 9 : 2
      30.04.2023 15:40 | Field S | Umpire Camperos 11 : 1
      30.04.2023 15:40 | Field B | Umpire ČKD 1 : 22

      Group: Play off

      GAME SCORE
      30.04.2023 16:35 | Field B 4 : 23 7TH [A4-B4]*
      30.04.2023 16:35 | Field S 3 : 5 5TH [A3-B3]*
      30.04.2023 17:30 | Field B 1 : 8 3RD [A2 - B2]*
      30.04.2023 17:30 | Field S 6 : 8 F [A1 - B1]*
      +
      MALÁ HOSANA 2 (celodenní)
  16. Kvě
    6
    So

    1. LOL CUP (celodenní)
      Kvě 6 – Kvě 7

      Možnost stanování na hřišti

      Hraje se 50 minut + dohrávka

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 5 0 81 : 39 10
      2 Softball ZČU 5 3 2 39 : 41 8
      3 Oldstars Trnava 5 3 2 54 : 48 8
      4 Vampiers Merklín 5 2 3 39 : 66 7
      5 42 Crew 5 1 4 51 : 64 6
      6 RED HOTS Plzeň 5 1 4 47 : 53 6

      Group:

      GAME SCORE
      06.05.2023 9:00 | Umpire Pořadatel 12 : 11
      06.05.2023 10:05 | Umpire Oldstars Trnava 13 : 0
      06.05.2023 11:10 | Umpire 42 Crew 2 : 24
      06.05.2023 12:15 | Umpire Waynes Pardubice 11 : 6
      06.05.2023 13:20 | Umpire Softball ZČU 9 : 13
      06.05.2023 14:25 | Umpire Vampiers Merklín 15 : 9
      06.05.2023 15:30 | Umpire 42 Crew 5 : 10
      06.05.2023 16:35 | Umpire Waynes Pardubice 10 : 6
      06.05.2023 17:40 | Umpire RED HOTS Plzeň 13 : 14
      07.05.2023 8:30 | Umpire Waynes Pardubice 5 : 13
      07.05.2023 9:35 | Umpire RED HOTS Plzeň 8 : 14
      07.05.2023 10:40 | Umpire Oldstars Trnava 11 : 3
      07.05.2023 11:45 | Umpire Softball ZČU 6 : 18
      07.05.2023 12:50 | Umpire Vampiers Merklín 15 : 14
      07.05.2023 13:55 | Umpire 42 Crew 14 : 7

      Group: Play off

      GAME SCORE
      07.05.2023 15:00 | Umpire Waynes Pardubice 8 : 19 SF [2-3]
      07.05.2023 16:05 | Umpire Pořadatel 17 : 5 F [1-W16]
      +
      LOL CUP (celodenní)
  17. Kvě
    20
    So

    1. KONĚPŮLKY (celodenní)
      Kvě 20

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Barons Wroclaw 3 3 0 26 : 13 6
      2 Mimoni Stars 3 2 1 27 : 8 4
      3 Camels Rožnov pod Radhoštěm 3 1 2 23 : 32 2
      4 Mor a Mšice 3 0 3 11 : 34 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 (j)ELITA Trutnov 3 3 0 44 : 8 6
      2 OSL 3 2 1 29 : 19 4
      3 Toucans Havířov 3 1 2 14 : 30 2
      4 RED HOTS Plzeň 3 0 3 16 : 46 0

      Group: A

      GAME SCORE
      20.05.2023 9:00 | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 0 : 12
      20.05.2023 10:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 6 : 13
      20.05.2023 11:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 13 : 7
      20.05.2023 12:00 | Field S | Umpire Pořadatel 4 : 3
      20.05.2023 13:00 | Field S | Umpire Pořadatel 9 : 4
      20.05.2023 14:00 | Field S | Umpire Barons Wroclaw 12 : 4

      Group: B

      GAME SCORE
      20.05.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel 2 : 13
      20.05.2023 10:00 | Field S | Umpire Pořadatel 14 : 8
      20.05.2023 11:00 | Field S | Umpire RED HOTS Plzeň 12 : 1
      20.05.2023 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 3 : 21
      20.05.2023 13:00 | Field B | Umpire OSL 5 : 11
      20.05.2023 14:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 10 : 3

      Group: Play off

      GAME SCORE
      20.05.2023 15:00 | Field B | Umpire Pořadatel 20 : 3 SF [1B-2A] UMP 4A/4B**
      20.05.2023 15:00 | Field S | Umpire RED HOTS Plzeň 7 : 15 SF [1A-2B]
      20.05.2023 16:00 | Field B | Umpire OSL 7 : 8 7TH [A4-B4]*/UMP 2A/2B**
      20.05.2023 16:00 | Field S | Umpire Pořadatel 7 : 13 5TH [3A-3B]*
      20.05.2023 17:00 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 8 : 5 3RD [L13-L14]*/UMP 3A/3B***
      20.05.2023 17:00 | Field S | Umpire Pořadatel 10 : 9 F [W13-W14]*

      * los
      ** píská tým s větším počtem obdržených doběhů
      *** píská tým s kratším časem dojezdu domů

      +
      KONĚPŮLKY (celodenní)
  18. Kvě
    21
    Ne

    1. KONĚPŮLKY 2 (celodenní)
      Kvě 21

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Camperos 3 2 1 0 30 : 15 5
      2 Los Vacapótamos Brno 3 2 1 0 38 : 17 5
      3 Hnědý bombarďáci 3 1 0 2 17 : 15 2
      4 Toros De Svitavy 3 0 0 3 11 : 49 0

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Slowpitch Arrows 3 2 1 0 19 : 13 5
      2 Los Vacapótamos DT 3 2 0 1 24 : 14 4
      3 ČKD 3 1 1 1 25 : 18 3
      4 Bunckové 3 0 0 3 7 : 30 0

      Group: A

      GAME SCORE
      21.05.2023 9:00 | Field B | Umpire Pořadatel 13 : 1
      21.05.2023 10:00 | Field B | Umpire Toros De Svitavy 9 : 9
      21.05.2023 11:00 | Field B | Umpire ČKD 4 : 3
      21.05.2023 12:00 | Field S | Umpire Pořadatel 19 : 7
      21.05.2023 13:00 | Field S | Umpire Pořadatel 10 : 1
      21.05.2023 14:00 | Field S | Umpire Los Vacapótamos Brno 3 : 17

      Group: B

      GAME SCORE
      21.05.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel 0 : 14
      21.05.2023 10:00 | Field S | Umpire Pořadatel 4 : 5
      21.05.2023 11:00 | Field S | Umpire Slowpitch Arrows 8 : 4
      21.05.2023 12:00 | Field B | Umpire Camperos 6 : 6
      21.05.2023 13:00 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT 8 : 3
      21.05.2023 14:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 5 : 12

      Group: Play off

      GAME SCORE
      21.05.2023 15:00 | Field B | Umpire Toros De Svitavy 2 : 7 SF [1B-2A] UMP 4A/4B**
      21.05.2023 15:00 | Field S | Umpire Pořadatel 8 : 10 SF [1A-2B]
      21.05.2023 16:00 | Field B | Umpire Los Vacapótamos Brno 11 : 2 7TH [4A-4B]* UMP 2A/2B**
      21.05.2023 16:00 | Field S | Umpire Los Vacapótamos DT 10 : 4 5TH [3A-3B]*
      21.05.2023 17:00 | Field B | Umpire ČKD 8 : 4 3RD [L13-L14]* UMP 3A/3A**
      21.05.2023 17:00 | Field S | Umpire Pořadatel 15 : 1 F [W13-W14]*
      +
      KONĚPŮLKY 2 (celodenní)
  19. Kvě
    27
    So

    1. KRÍGEĽ (celodenní)
      Kvě 27 – Kvě 28

      logo_czech

      domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 17.5.2023.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11
      sobota 45 minut + dohrávka
      neděle 60 minut + dohrávka

      hřiště softball
      homerun: 74
      výška HR plotu: 2m
      počet HR na zápas: 2

      hřiště baseball
      homerun: 84
      výška HR plotu: 0m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: ano, na hřišti

      tipy na ubytování
      tělocvičňa na ZŠ
      Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
      web: hzsbott.edupage.org

      internát MTF
      Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
      web: internat.mtf.stuba.sk

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 3 1 31 : 28 7
      2 Oldstars Trnava 4 3 1 44 : 16 7
      3 Angels Trnava 4 2 2 19 : 24 6
      4 Oldstars friends 4 1 3 18 : 29 5
      5 Vampiers Merklín 4 1 3 23 : 38 5

      Group: B [QF]

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Oldstars friends 2 2 0 15 : 11 4
      2 Angels Trnava 2 1 1 26 : 12 3
      3 Vampiers Merklín 2 0 2 2 : 20 2

      Group: A

      GAME SCORE
      27.05.2023 9:00 | Umpire Oldstars friends 6 : 3
      27.05.2023 10:00 | Umpire Oldstars Trnava 7 : 5
      27.05.2023 11:00 | Umpire Vampiers Merklín 3 : 10
      27.05.2023 12:00 | Umpire Waynes Pardubice 1 : 18
      27.05.2023 13:00 | Umpire Angels Trnava 4 : 7
      27.05.2023 14:00 | Umpire Oldstars Trnava 4 : 8
      27.05.2023 15:00 | Umpire Vampiers Merklín 12 : 3
      27.05.2023 16:00 | Umpire Angels Trnava 5 : 13
      27.05.2023 17:00 | Umpire Waynes Pardubice 5 : 4
      27.05.2023 18:00 | Umpire Oldstars friends 9 : 8

      Group: B [QF]

      GAME SCORE
      28.05.2023 9:00 | Umpire Oldstars Trnava 1 : 16
      28.05.2023 11:30 | Umpire Vampiers Merklín 10 : 11
      28.05.2023 12:45 | Umpire Angels Trnava 4 : 1

      Group: Play off

      GAME SCORE
      28.05.2023 10:15 | Umpire Oldstars friends 15 : 2 SF [1-2] UMP 4
      28.05.2023 14:00 | Umpire Waynes Pardubice 13 : 1 SF [L12-WQF] UMP W12
      28.05.2023 15:15 | Umpire Oldstars friends 9 : 4 F [W12-W15] UMP L15
      +
      KRÍGEĽ (celodenní)
  20. Čvn
    17
    So

    1. DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
      Čvn 17 – Čvn 18

      logo_czech

      domácí klub: Wolfs Domažlice
      web: www.wolfs.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 7.6.2023.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      homerun: 85m
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      Druhé hřiště bude upřesněno později.

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
      K dispozici je už do pátku tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
      (vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
      kontakt: tel 776 827 610
      cena 50,-Kč / osoba /den
      Další možnost ubytování je na intru u náměstí.

      Sporthotel
      Palackého 230, 34401 Domažlice
      www.sportoviste-domazlice.cz/sporthotel

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 5 0 77 : 36 10
      2 Oldstars Trnava 5 3 2 35 : 38 8
      3 Softball ZČU 5 3 2 60 : 26 8
      4 RED HOTS Plzeň 5 2 3 53 : 62 7
      5 Karlínský gang 5 1 4 30 : 59 6
      6 Wolfs Domažlice 5 1 4 41 : 75 6

      Group:

      GAME SCORE
      17.06.2023 9:00 | Umpire RED HOTS Plzeň 17 : 1
      17.06.2023 10:05 | Umpire Softball ZČU 17 : 0
      17.06.2023 11:10 | Umpire Wolfs Domažlice 19 : 3
      17.06.2023 12:15 | Umpire Karlínský gang 8 : 5
      17.06.2023 13:20 | Umpire Oldstars Trnava 10 : 17
      17.06.2023 14:25 | Umpire Waynes Pardubice 7 : 10
      17.06.2023 15:30 | Umpire Wolfs Domažlice 10 : 8
      17.06.2023 16:35 | Umpire Karlínský gang 17 : 5
      17.06.2023 17:40 | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 16
      18.06.2023 8:30 | Umpire Karlínský gang 7 : 22
      18.06.2023 9:35 | Umpire RED HOTS Plzeň 13 : 3
      18.06.2023 10:40 | Umpire Softball ZČU 11 : 5
      18.06.2023 11:45 | Umpire Oldstars Trnava 9 : 8
      18.06.2023 12:50 | Umpire Waynes Pardubice 16 : 14
      18.06.2023 13:55 | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 8

      Group: Play off

      GAME SCORE
      18.06.2023 15:00 | Umpire Waynes Pardubice 5 : 4 SF [2-3] UMP 1
      18.06.2023 16:05 | Umpire Softball ZČU 11 : 4 F [1-W16] UMP L16
      +
      DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI