Kategorie ▾
  • ASL
  • ČSL
  • Indoor
  • Indoor liga
  • Ostatní turnaje (zápasy)
  • Semináře a školení
  • Training
Štítky ▾
  • 2016 (1)
  • 2019 (5)
  • Top (12)

Agenda

+ Rozbalit vše − Sbalit vše Dnes
  1. Dub
    13
    So

    1. SLÁVA HOSANA (celodenní)
      Dub 13 – Dub 14

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Ubytování
      Hostel Trim
      Penzion Fajn

      GPS Svítkov: 50.022741, 15.716618

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Double D 3 2 1 0 27 : 19 5
      2 Waynes Pardubice 3 2 0 1 27 : 19 4
      3 AlcoMoles 3 1 0 2 33 : 32 2
      4 Bracknell Scorchers 3 0 1 2 20 : 37 1

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 KK's 3 3 0 39 : 15 6
      2 Misfits 3 2 1 32 : 22 4
      3 Czech republic 3 1 2 29 : 27 2
      4 Perfect Strangers 3 0 3 11 : 47 0

      Group: C

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 UCE Travellers 3 2 1 0 41 : 12 5
      2 El Medio Monstro 3 2 0 1 17 : 40 4
      3 Slovakia 3 1 1 1 20 : 20 3
      4 London Fireballs 3 0 0 3 18 : 24 0

      Group: D

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Belgium 3 3 0 40 : 5 6
      2 Rytíři Trutnov 3 2 1 26 : 31 4
      3 Fuzzy Ducks 3 1 2 15 : 18 2
      4 Hangarounds 3 0 3 12 : 39 0

      Group: E Classic Trophy

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Perfect Strangers 3 3 0 31 : 16 6
      2 London Fireballs 3 2 1 29 : 22 4
      3 Bracknell Scorchers 3 1 2 25 : 27 2
      4 Hangarounds 3 0 3 10 : 30 0

      Group: F Elite Trophy

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Czech republic 3 3 0 42 : 6 6
      2 Fuzzy Ducks 3 2 1 25 : 22 4
      3 Slovakia 3 1 2 10 : 28 2
      4 AlcoMoles 3 0 3 9 : 30 0

      Group: A

      GAME SCORE
      13.04.2019 10:30 | Field Svítkov A 7 : 4
      13.04.2019 10:30 | Field Svítkov B 11 : 4
      13.04.2019 12:30 | Field Svítkov A 7 : 13
      13.04.2019 12:30 | Field Svítkov B 8 : 8
      13.04.2019 14:30 | Field Srnojedy 7 : 8
      13.04.2019 15:30 | Field Srnojedy 22 : 8

      Group: B

      GAME SCORE
      13.04.2019 9:30 | Field Svítkov A 15 : 4
      13.04.2019 9:30 | Field Svítkov B 6 : 10
      13.04.2019 12:30 | Field Srnojedy 6 : 14
      13.04.2019 13:30 | Field Srnojedy 20 : 1
      13.04.2019 15:30 | Field Svítkov A 9 : 8
      13.04.2019 15:30 | Field Svítkov B 6 : 12

      Group: C

      GAME SCORE
      13.04.2019 8:30 | Field Srnojedy 7 : 6
      13.04.2019 9:30 | Field Srnojedy 26 : 1
      13.04.2019 11:30 | Field Svítkov A 7 : 8
      13.04.2019 11:30 | Field Svítkov B 5 : 9
      13.04.2019 14:30 | Field Svítkov A 6 : 6
      13.04.2019 14:30 | Field Svítkov B 8 : 7

      Group: D

      GAME SCORE
      13.04.2019 8:30 | Field Svítkov A 11 : 0
      13.04.2019 8:30 | Field Svítkov B 3 : 5
      13.04.2019 10:30 | Field Srnojedy 8 : 4
      13.04.2019 11:30 | Field Srnojedy 20 : 7
      13.04.2019 13:30 | Field Svítkov A 1 : 21
      13.04.2019 13:30 | Field Svítkov B 5 : 8

      Group: E Classic Trophy

      GAME SCORE
      13.04.2019 16:30 | Field Srnojedy 7 : 5
      13.04.2019 17:30 | Field Srnojedy 12 : 3
      14.04.2019 9:00 | Field Svítkov A 9 : 12
      14.04.2019 9:00 | Field Svítkov B 1 : 16
      14.04.2019 12:00 | Field Srnojedy 10 : 9
      14.04.2019 13:00 | Field Svítkov A 7 : 4

      Group: F Elite Trophy

      GAME SCORE
      14.04.2019 8:00 | Field Srnojedy 1 : 13
      14.04.2019 9:00 | Field Srnojedy 3 : 10
      14.04.2019 10:00 | Field Srnojedy 4 : 12
      14.04.2019 11:00 | Field Srnojedy 14 : 2
      14.04.2019 13:00 | Field Srnojedy 5 : 4
      14.04.2019 14:00 | Field Srnojedy 3 : 15

      Group: Play off

      GAME SCORE
      13.04.2019 16:30 | Field Svítkov A 3 : 5 OF [C1-B2]
      13.04.2019 16:30 | Field Svítkov B 16 : 1 OF [B1-C2]
      13.04.2019 17:30 | Field Svítkov A 3 : 7 OF [A1-D2]
      13.04.2019 17:30 | Field Svítkov B 12 : 10 OF [D1-A2]
      14.04.2019 10:00 | Field Svítkov A 12 : 10 Losers round 1 [L28-L26]
      14.04.2019 10:00 | Field Svítkov B 9 : 8 Losers round 1 [L25-L29]
      14.04.2019 11:00 | Field Svítkov A 7 : 20 QF [W28-W26]
      14.04.2019 11:00 | Field Svítkov B 7 : 0 QF [W25-W29]
      14.04.2019 12:00 | Field Svítkov A 6 : 5 Losers round 2 [L39-W35]
      14.04.2019 12:00 | Field Svítkov B 1 : 15 Losers round 2 [L38-W36]
      14.04.2019 13:00 | Field Svítkov B 5 : 10 7TH [L35-L36]
      14.04.2019 14:00 | Field Svítkov A 14 : 8 SF [W38-W39]
      14.04.2019 14:00 | Field Svítkov B 2 : 12 Losers round 3 [W41-W42]
      14.04.2019 15:00 | Field Svítkov A 10 : 4 Losers SF [L47-W48]
      14.04.2019 16:30 | Field Svítkov A 8 : 11 Final [W47-W50]
      +
      SLÁVA HOSANA (celodenní)
  2. Dub
    27
    So

    1. MALÁ HOSANA (celodenní)
      Dub 27

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mimoni Stars 2 2 0 36 : 9 4
      2 Barons Wroclaw 2 1 1 9 : 23 2
      3 Stingers OST 2 0 2 10 : 23 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 2 2 0 15 : 6 4
      2 OSL 2 1 1 24 : 14 2
      3 Hnědý bombarďáci 2 0 2 5 : 24 0

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Trutnov HSM 2 2 0 17 : 9 4
      2 Slowpitch Plzeň 2 1 1 7 : 8 2
      3 Camperos 2 0 2 4 : 11 0

      Group: D

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Old (j)ELITA 2 2 0 24 : 6 4
      2 Toucans Havířov 2 1 1 10 : 13 2
      3 Bur(j)ani Swítkow 2 0 2 8 : 23 0

      Group: A

      GAME SCORE
      27.04.2019 8:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 17 : 6
      27.04.2019 9:40 | Field B | Umpire Trutnov HSM 6 : 4
      27.04.2019 11:20 | Field A | Umpire Stingers OST 3 : 19

      Group: B

      GAME SCORE
      27.04.2019 8:50 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 5 : 1
      27.04.2019 10:30 | Field A | Umpire Old (j)ELITA 4 : 19
      27.04.2019 12:10 | Field A | Umpire Barons Wroclaw 5 : 10

      Group: C

      GAME SCORE
      27.04.2019 8:50 | Field A | Umpire Mimoni Stars 4 : 9
      27.04.2019 10:30 | Field B | Umpire Stingers OST 8 : 5
      27.04.2019 12:10 | Field B | Umpire Toucans Havířov 2 : 0

      Group: D

      GAME SCORE
      27.04.2019 8:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 5 : 14
      27.04.2019 9:40 | Field A | Umpire Camperos 10 : 1
      27.04.2019 11:20 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 9 : 3

      Group: Play off

      GAME SCORE
      27.04.2019 13:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 27 : 1 [3A-3D]
      27.04.2019 13:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 3 : 8 [3B-3C]
      27.04.2019 13:50 | Field A | Umpire Stingers OST 16 : 5 [2C-2B]
      27.04.2019 13:50 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 0 : 24 [2A-2D]
      27.04.2019 14:40 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 6 : 5 [1A-1D]
      27.04.2019 14:40 | Field A | Umpire OSL 6 : 5 [1C-1B]
      27.04.2019 15:30 | Field A | Umpire Trutnov HSM 3 : 16 [W13-W14]
      27.04.2019 15:30 | Field B | Umpire Old (j)ELITA 2 : 6 [L13-L14]
      27.04.2019 16:20 | Field A | Umpire Camperos 14 : 13 [W15-W16]
      27.04.2019 16:20 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 9 : 4 [L15-L16]
      27.04.2019 17:10 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 6 : 5 [L17-L18]
      27.04.2019 17:10 | Field A | Umpire Toucans Havířov 7 : 8 [W17-W18]
      +
      MALÁ HOSANA (celodenní)
  3. Kvě
    4
    So

    1. DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
      Kvě 4 – Kvě 5

      logo_czech

      domácí klub: Wolfs Domažlice
      web: www.wolfs.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 24.4.2019.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště Cvičák, Domažlice
      GPS hřiště je 49.429817, 12.903936. Adresa a mapa je jen orientační. Pro správné zobrazení mapy klikněte sem.

      homerun: 85m
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek na Cvičáku: táborák (dle počasí)

      hřiště Kdyně
      Adresa: Kdyně 754, trasa zde.

      homerun: 84m
      výška HR: 0m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
      K dispozici je už do pátku tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
      (vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
      kontakt: tel 776 827 610
      cena 50,-Kč / osoba /den
      Další možnost ubytování je na intru u náměstí.
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      # TEAM G W L S SCORE P
      1 Waynes Pardubice 7 7 0 0 113 : 11 14
      2 The Lightsabers 7 5 2 0 72 : 47 12
      3 Rytíři Trutnov 7 5 2 0 64 : 40 12
      4 Slowpitch Plzeň 7 4 3 0 50 : 70 11
      5 Karlínský gang 7 3 4 0 47 : 58 10
      6 Camperos 7 2 5 0 42 : 86 9
      7 Oldstars Trnava 7 2 5 0 42 : 58 9
      8 Wolfs Domažlice 7 0 6 1 18 : 78 6
      GAME SCORE
      04.05.2019 10:00 | Field Cvičák | Umpire Camperos 8 : 4
      04.05.2019 10:00 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava 7 : 19
      04.05.2019 11:00 | Field Kdyně | Umpire Karlínský gang 0 : 11
      04.05.2019 11:00 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 7 : 12
      04.05.2019 12:00 | Field Kdyně | Umpire Waynes Pardubice 8 : 7
      04.05.2019 12:00 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov 11 : 16
      04.05.2019 13:00 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava 13 : 2
      04.05.2019 13:00 | Field Cvičák | Umpire Camperos 7 : 1
      04.05.2019 14:00 | Field Kdyně | Umpire The Lightsabers 13 : 5
      04.05.2019 14:00 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 10 : 6
      04.05.2019 15:00 | Field Cvičák | Umpire Slowpitch Plzeň 6 : 16
      04.05.2019 15:00 | Field Kdyně | Umpire Karlínský gang 10 : 3
      04.05.2019 16:00 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 13 : 1
      04.05.2019 16:00 | Field Kdyně | Umpire The Lightsabers 0 : 32
      04.05.2019 17:00 | Field Cvičák | Umpire Rytíři Trutnov 2 : 9
      04.05.2019 17:00 | Field Kdyně | Umpire Waynes Pardubice 7 : 8
      05.05.2019 9:00 | Field Cvičák | Umpire Wolfs Domažlice 3 : 11
      05.05.2019 9:00 | Field Kdyně | Umpire Karlínský gang 7 : 5
      05.05.2019 10:00 | Field Cvičák | Umpire Waynes Pardubice 2 : 18
      05.05.2019 10:00 | Field Kdyně | Umpire Oldstars Trnava 6 : 4
      05.05.2019 11:00 | Field Cvičák | Umpire The Lightsabers 3 : 13
      05.05.2019 11:00 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň 5 : 11
      05.05.2019 12:00 | Field Cvičák | Umpire Camperos 6 : 7
      05.05.2019 12:00 | Field Kdyně | Umpire Rytíři Trutnov 1 : 26
      05.05.2019 13:00 | Field Cvičák | Umpire The Lightsabers 8 : 1
      05.05.2019 13:00 | Field Kdyně | Umpire Slowpitch Plzeň 7 : 0 (S)
      05.05.2019 14:00 | Field Cvičák | Umpire Karlínský gang 9 : 8
      05.05.2019 14:00 | Field Kdyně | Umpire Wolfs Domažlice 7 : 6
      05.05.2019 15:00 | Field Cvičák 7 : 6 SF [2 - 3]
      05.05.2019 16:00 | Field Cvičák 12 : 5 F [1 - W29]
      +
      DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
  4. Kvě
    18
    So

    1. PEGAS SLOWPITCH CUP (celodenní)
      Kvě 18 – Kvě 19

      logo_czech

      domácí klub: Pegas Sedlčany
      web: www.pegas.sedlcany.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 8.5.2019.

      Hřiště A
      Hrát se bude na původním fotbaláku, ze kterého se zatím stane softballák.
      https://mapy.cz/s/3hHry

      Hřiště B
      Fotbové hřiště Taverny
      https://mapy.cz/s/3saun

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště
      homerun: 84m
      výška HR plotu:
      počet HR na zápas: 5

      šatny:
      WC:
      sprchy:
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: možná táborák

      tipy na ubytování
      http://www.pegas.sedlcany.cz/files/documents/h_ubytovani.pdf
      Možné je i ubytování ve vlastních stanech na v areálu Pegasu nebo v tělocvičně za 70 Kč na osobu a noc (domluvte se ve škole).

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 76 : 1 8
      2 Oldstars Trnava 4 3 1 31 : 21 7
      3 Wolfs Domažlice 4 2 2 37 : 55 6
      4 Pegas Sedlčany 4 1 3 20 : 55 5
      5 Mor a Mšice 4 0 4 14 : 46 4

      Group: B

      # TEAM G W L S SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 4 4 0 0 58 : 11 8
      2 Hangarounds 4 3 1 0 44 : 28 7
      3 Slowpitch Plzeň 4 2 2 0 26 : 37 6
      4 Trutnov HSM 4 1 3 0 33 : 37 5
      5 42 Crew 4 0 3 1 8 : 56 3

      Group: Place 7-10

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Trutnov HSM 3 3 0 39 : 15 6
      2 Pegas Sedlčany 3 2 1 24 : 25 5
      3 42 Crew 3 1 2 13 : 28 4
      4 Mor a Mšice 3 0 3 16 : 24 3

      Group: A

      GAME SCORE
      18.05.2019 9:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 2 : 12
      18.05.2019 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 15 : 5
      18.05.2019 11:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 18 : 0
      18.05.2019 12:00 | Field A | Umpire Pegas Sedlčany 14 : 3
      18.05.2019 13:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice 0 : 20
      18.05.2019 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 11 : 19
      18.05.2019 15:00 | Field B | Umpire Wolfs Domažlice 4 : 3
      18.05.2019 16:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 0 : 25
      18.05.2019 17:00 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov 6 : 7
      18.05.2019 18:00 | Field B | Umpire Pegas Sedlčany 13 : 1

      Group: B

      GAME SCORE
      18.05.2019 9:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 0 : 7 (S)
      18.05.2019 10:00 | Field B | Umpire 42 Crew 11 : 3
      18.05.2019 11:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 1 : 18
      18.05.2019 12:00 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov 14 : 1
      18.05.2019 13:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 13
      18.05.2019 14:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň 2 : 23
      18.05.2019 15:00 | Field A | Umpire Hangarounds 8 : 7
      18.05.2019 16:00 | Field A | Umpire 42 Crew 6 : 5
      18.05.2019 17:00 | Field A | Umpire Hangarounds 12 : 5
      18.05.2019 18:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 12 : 10

      Group: Place 7-10

      GAME SCORE
      19.05.2019 9:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 9 : 3
      19.05.2019 10:00 | Field B | Umpire 42 Crew 10 : 4
      19.05.2019 11:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 8 : 7
      19.05.2019 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 14 : 4
      19.05.2019 13:00 | Field B | Umpire Pegas Sedlčany 5 : 6
      19.05.2019 14:00 | Field B | Umpire 42 Crew 7 : 15

      Group: Play off

      GAME SCORE
      19.05.2019 9:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 7 : 1 QF [2A-3B]
      19.05.2019 10:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 15 : 9 QF [2B-3A]
      19.05.2019 11:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 2 SF [1B-W21]
      19.05.2019 12:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 10 : 1 SF [1A-W23]
      19.05.2019 13:00 | Field A | Umpire Hangarounds 7 : 3 5TH [L21-L23]*
      19.05.2019 14:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice 9 : 2 3RD [L25-L27]*
      19.05.2019 15:00 | Field A | Umpire Pegas Sedlčany 4 : 9 F [W25-W27]*
      +
      PEGAS SLOWPITCH CUP (celodenní)
  5. Čvn
    7

    1. TURNAJ ESSL (celodenní)
      Čvn 7 – Čvn 9

      ESSL Logo V Ostravě na hřišti Arrows se bude hrát jeden z turnajů ESSL.
      https://www.softballeurope.com

      +
      TURNAJ ESSL (celodenní)
  6. Čvn
    8
    So

    1. KRÍGEĽ (celodenní)
      Čvn 8 – Čvn 9

      logo_czech

      domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 29.5.2019.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště softball
      homerun: 74
      výška HR plotu: 2m
      počet HR na zápas: 2

      hřiště baseball
      homerun: 84
      výška HR plotu: 0m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: ano, na hřišti

      tipy na ubytování
      V případě zájmu kontaktujte: Braňo Deák, brunodeak@gmail.com

      tělocvičňa na ZŠ
      Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
      web: hzsbott.edupage.org

      internát MTF
      Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
      web: internat.mtf.stuba.sk

      Přihlášené týmy:
      1. Waynes Pardubice
      2. Slowpitch Plzeň
      3. Oldstars Trnava
      4. Angels Trnava
      5. Amorové šípy
      6. Rytíři Trutnov
      7. Toucans Havířov
      8. Goodsports Devínska Nová Ves
      9. Mor a Mšice
      10. Oldstars funny
      11. Trutnov HSM
      —-plno—full—-

      Rozhodčí Play off
      Place 9-11
      27 | 5A-6B píská 4A
      31 | 5A-5B píská 4B

      Play off
      26 | 2A-3B píská 1B
      28 | 2B-3A píská 1A
      29 | O SEDMÉ 4A-4B píská 5B
      30 | 1B-W26 píská L26
      32 | 1A-W28 píská W26
      33 | O PÁTÉ L26-L28 píská W28
      34 | O TŘETÍ L30-L32 píská L28
      35 | FINÁLE W30-W32 píská W34 (nebo pořadatel, domluvíme na místě)

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 48 : 4 8
      2 Oldstars Trnava 4 3 1 24 : 21 7
      3 Oldstars funny 4 2 2 16 : 23 6
      4 Trutnov HSM 4 1 3 16 : 36 5
      5 Goodsports Devínska Nová Ves 4 0 4 15 : 35 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 5 5 0 48 : 8 10
      2 Slowpitch Plzeň 5 3 2 24 : 24 8
      3 Amorové šípy 5 3 2 20 : 30 8
      4 Mor a Mšice 5 2 3 29 : 32 7
      5 Toucans Havířov 5 1 4 20 : 33 6
      6 Angels Trnava 5 1 4 19 : 33 6

      Group: Place 9-11

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toucans Havířov 2 1 1 11 : 8 3
      2 Goodsports Devínska Nová Ves 2 1 1 11 : 11 3
      3 Angels Trnava 2 1 1 10 : 13 3

      Group: A

      GAME SCORE
      08.06.2019 9:00 | Field A | Umpire Oldstars funny 6 : 5
      08.06.2019 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 9 : 0
      08.06.2019 11:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 6 : 5
      08.06.2019 12:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 1 : 6
      08.06.2019 13:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 1 : 11
      08.06.2019 14:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov 5 : 6
      08.06.2019 16:00 | Field A | Umpire Oldstars funny 3 : 9
      08.06.2019 17:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 9 : 3
      09.06.2019 9:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 6 : 9
      09.06.2019 10:00 | Field B | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 19 : 0

      Group: B

      GAME SCORE
      08.06.2019 9:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 7 : 3
      08.06.2019 10:00 | Field B | Umpire Angels Trnava 6 : 5
      08.06.2019 11:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 10 : 0
      08.06.2019 12:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 6 : 8
      08.06.2019 13:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 0 : 11
      08.06.2019 14:00 | Field B | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 0 : 14
      08.06.2019 15:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 8 : 9
      08.06.2019 15:00 | Field B | Umpire Amorové šípy 8 : 2
      08.06.2019 16:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 3 : 7
      08.06.2019 17:00 | Field B | Umpire Amorové šípy 7 : 2
      08.06.2019 18:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 9 : 1
      08.06.2019 18:00 | Field B | Umpire Angels Trnava 2 : 4
      09.06.2019 8:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 0 : 9
      09.06.2019 9:00 | Field A | Umpire Angels Trnava 5 : 8
      09.06.2019 10:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 4 : 2

      Group: Place 9-11

      GAME SCORE
      08.06.2019 9:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 7 : 3
      09.06.2019 11:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 6 : 7
      09.06.2019 13:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 5 : 4

      Group: Play off

      GAME SCORE
      09.06.2019 11:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 10 : 6 QF [2A-3B]
      09.06.2019 12:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 6 : 11 QF [2B-3A]
      09.06.2019 12:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 6 : 7 7TH [4A-4B]*
      09.06.2019 13:00 | Field A | Umpire Amorové šípy 4 : 8 SF [1B-W26]
      09.06.2019 14:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 18 : 0 SF [1A-W28]
      09.06.2019 14:00 | Field B | Umpire Angels Trnava 0 : 7 (S) 5TH [L26-L28]*
      09.06.2019 15:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň 7 : 4 3RD [L30-L32]*
      09.06.2019 16:00 | Field A | Umpire Oldstars funny 12 : 1 F [W30-W32]*
      +
      KRÍGEĽ (celodenní)
  7. Čvn
    29
    So

    1. FOUR RIVERS CUP (celodenní)
      Čvn 29 – Čvn 30

      logo_czech

      domácí klub: Baseball Plzeň
      web: www.plzen.probaseball.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 19.6.2019.

      hřiště Slávia
      GPS 49.7189053N, 13.3658958E
      České údolí
      301 00 Plzeň 3
      0 HR na zápas
      bufet ano

      hřiště Božkov
      travnatý fotbalák
      parkoviště GPS 49.7300544N, 13.4232950E
      www.bozkovskyostrov.cz
      mapa zde
      5 HR na zápas (levé a střední pole)
      bufet ano
      Provozní řád Božkovského ostrova

      tipy na ubytování
      VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 7 6 1 99 : 21 13
      2 Oldstars Trnava 7 6 1 69 : 32 13
      3 Rytíři Trutnov 7 6 1 81 : 38 13
      4 Slowpitch Plzeň 7 4 3 51 : 41 11
      5 Trutnov HSM 7 3 4 51 : 68 10
      6 Wolfs Domažlice 7 2 5 44 : 98 9
      7 Softball ZČU 7 1 6 33 : 64 8
      8 Camperos 7 0 7 21 : 87 7
      GAME SCORE
      29.06.2019 10:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice 2 : 15
      29.06.2019 10:00 | Field Božkov | Umpire Rytíři Trutnov 16 : 5
      29.06.2019 11:00 | Field Slávia | Umpire Camperos 2 : 22
      29.06.2019 11:00 | Field Božkov | Umpire Wolfs Domažlice 4 : 10
      29.06.2019 12:00 | Field Slávia | Umpire Softball ZČU 8 : 0
      29.06.2019 12:00 | Field Božkov | Umpire Slowpitch Plzeň 18 : 9
      29.06.2019 13:00 | Field Slávia | Umpire Trutnov HSM 5 : 2
      29.06.2019 13:00 | Field Božkov | Umpire Rytíři Trutnov 9 : 3
      29.06.2019 14:00 | Field Slávia | Umpire Rytíři Trutnov 17 : 0
      29.06.2019 14:00 | Field Božkov | Umpire Trutnov HSM 16 : 3
      29.06.2019 15:00 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 8
      29.06.2019 15:00 | Field Božkov | Umpire Camperos 2 : 11
      29.06.2019 16:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň 6 : 10
      29.06.2019 16:00 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU 14 : 7
      29.06.2019 17:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice 9 : 6
      29.06.2019 17:00 | Field Božkov | Umpire Oldstars Trnava 13 : 5
      30.06.2019 9:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 2
      30.06.2019 9:00 | Field Božkov | Umpire Wolfs Domažlice 3 : 18
      30.06.2019 10:00 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava 7 : 4
      30.06.2019 10:00 | Field Božkov | Umpire Trutnov HSM 9 : 8
      30.06.2019 11:00 | Field Slávia | Umpire Softball ZČU 9 : 2
      30.06.2019 11:00 | Field Božkov | Umpire Camperos 1 : 23
      30.06.2019 12:00 | Field Slávia | Umpire Trutnov HSM 8 : 7
      30.06.2019 12:00 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice 1 : 11
      30.06.2019 13:00 | Field Slávia | Umpire Rytíři Trutnov 3 : 18
      30.06.2019 13:00 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice 10 : 7
      30.06.2019 14:00 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice 2 : 15
      30.06.2019 14:00 | Field Božkov | Umpire Oldstars Trnava 0 : 12
      30.06.2019 15:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice 1 : 4 SF [2-3]
      30.06.2019 16:00 | Field Slávia | Umpire Slowpitch Plzeň 5 : 1 F [1-W29]
      +
      FOUR RIVERS CUP (celodenní)
  8. Čvc
    15
    Po

    1. MISTROVSTVÍ EVROPY (celodenní)
      Čvc 15 – Čvc 20
      +
      MISTROVSTVÍ EVROPY (celodenní)
  9. Čvc
    27
    So

    1. 42 CUP (celodenní)
      Čvc 27 – Čvc 28
      +
      42 CUP (celodenní)
    2. INDEPENDENT SQUAT TOURNAMENT (celodenní)
      Čvc 27 – Čvc 28

      Independent_squat

      Možno přijet už v pátek, Sparťan tam bude.

      Profíci
      Každý z týmů může mít aktuálně v sestavě 4 profíky. Za profi hráče je považován hráč, jehož výkonnost převyšuje běžné schopnosti amatérů. Profík nejspíše byl / je v posledních pěti letech registrovaným baseballistou nebo softballistou (jako hráč), byl hráčem reprezentace, byl členem baseballového, softballového, slowpitchového týmu, který pravidelně trénuje a hraje. Registrace se dají ověřit na www.baseball.cz a www.softball.cz. V případě, že si nejste ohledně profíků jistí, obraťte se na vedoucího soutěže (Tomáš Rambousek, 608 422 351, mail). Žádáme týmy o fair play. Díky.
      Za porušení pravidla o maximálním počtu profíků je diskvalifikace.

      Půjčování hráčů je turnajích ASL povoleno

      Hřiště
      Na fotbaláku budou vytyčena dvě hřiště. Vnější pole budou tvořit průnik, což jistě podtrhne společenskou stránku turnaje. Bude třeba se v OFu navzájem jistit a případně se varovat před extra dlouhými odpaly.

      Míče
      Muži pálí 12“, ženy pálí 11“

      BB – za čtyři špatné nadhozy je pálkaři přiznána jedna meta

      Územní pravidla
      Pokud míč po odpalu (i s tečí polaře) opustí hřiště, jsou pálkaři i všem běžcům přiznány dvě mety od okamžiku odpalu.
      Pokud se míče ve společném vnějším poli dotkne hráč z druhé skupiny, potom je pálkaři i všem běžcům přiznána jedna meta od okamžiku odpalu.
      Pokud je míč ze hřiště polařem vyhozen úmyslně, potom je pálkaři i všem běžcům přiznám homerun.

      Pálky
      Z bezpečnostních důvodů jsou povoleny pouze hliníkové pálky.

      Spikes
      Boty s kovovými hroty nejsou povoleny.

      Ženy v týmu
      Minimální počet žen v sestavě je 2. Výklad: po celé utkání musí hrát alespoň 2 ženy v poli i na pálce.

      Hra v poli
      Počet hráčů v poli je minimálně 8, maximálně 10. Minimální počet žen v poli je 2.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát OF nebo kečra.

      Hra na pálce
      Počet hráčů na pálce je minimálně 8, maximálně 12 (2x extra pálkař). Minimální počet žen na pálce je 2. Pálkařské pořadí se musí dodržovat po celé utkání.
      8 pálkařů (z toho 2 ženy) = 2 technické auty
      9 pálkařů (z toho 2 ženy) = 1 technický aut
      10-12 pálkařů (z toho 2 ženy) = bez technických autů

      Helmy
      Hráči mladší 18 let musí používat helmy, platí pro pálkaře, běžce, kauče.
      Hráči mladší 16 let musí používat helmu s mřížkou, platí pro pálkaře, běžce, kauče.
      Používání helem doporučujeme všem hráčům.

      Týmy dávají rozhodčí dle rozpisu.
      K dispozici budou pískací košile. Budeme rádi, pokud rozhodčí budou vypadat jako rozhodčí. Díky.

      Kouření během utkání je zakázáno
      Kouření na hřiště nepatří. Předem děkujeme za respektování.

      Stanování na louce za hřištěm
      Bufet bude
      Bazén bude
      WC a sprchy jsou v hasičárně (za rybníkem doprava) nebo kadibudka na louce

      Rozpis v PDF

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mimoni Stars 4 4 0 22 : 14 8
      2 Stingers OST 4 3 1 32 : 27 6
      3 Slowpitch Plzeň 4 2 2 36 : 18 4
      4 Toucans Havířov 4 1 3 24 : 24 2
      5 Hnědý bombarďáci 4 0 4 9 : 40 0

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Old (j)ELITA 4 3 1 0 47 : 17 7
      2 Mor a Mšice 4 2 2 0 36 : 13 6
      3 Camperos 4 1 1 2 33 : 34 3
      4 Bur(j)ani Swítkow 4 1 0 3 23 : 58 2
      5 Barons Wroclaw 4 1 0 3 24 : 41 2

      Group: Place 7-10

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Bur(j)ani Swítkow 3 3 0 26 : 11 6
      2 Toucans Havířov 3 2 1 26 : 16 4
      3 Barons Wroclaw 3 1 2 11 : 20 2
      4 Hnědý bombarďáci 3 0 3 7 : 23 0

      Group: A

      GAME SCORE
      27.07.2019 9:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň 1 : 5
      27.07.2019 10:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 12 : 11
      27.07.2019 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST 16 : 4
      27.07.2019 12:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 9 : 7
      27.07.2019 13:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 12 : 2
      27.07.2019 14:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 4 : 9
      27.07.2019 15:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 4 : 3
      27.07.2019 16:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 4 : 3
      27.07.2019 17:15 | Field B | Umpire Toucans Havířov 10 : 0
      27.07.2019 18:15 | Field B | Umpire Stingers OST 3 : 4

      Group: B

      GAME SCORE
      27.07.2019 9:00 | Field B | Umpire Camperos 17 : 2
      27.07.2019 10:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 9 : 8
      27.07.2019 11:00 | Field B | Umpire Old (j)ELITA 2 : 10
      27.07.2019 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 1 : 21
      27.07.2019 13:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 6 : 12
      27.07.2019 14:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov 4 : 4
      27.07.2019 15:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 8 : 14
      27.07.2019 16:00 | Field A | Umpire Camperos 13 : 4
      27.07.2019 17:15 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow 5 : 5
      27.07.2019 18:15 | Field A | Umpire Old (j)ELITA 6 : 12

      Group: Place 7-10

      GAME SCORE
      27.07.2019 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST 16 : 4
      27.07.2019 18:15 | Field A | Umpire Old (j)ELITA 6 : 12
      28.07.2019 9:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 7 : 2
      28.07.2019 10:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 4 : 2
      28.07.2019 11:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 1 : 3
      28.07.2019 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 3 : 10

      Group: Play off

      GAME SCORE
      28.07.2019 9:00 | Field A | Umpire Old (j)ELITA 15 : 7 QF [2A-3B]
      28.07.2019 10:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 5 : 14 QF [2B-3A]
      28.07.2019 11:00 | Field A | Umpire Camperos 6 : 11 SF [1B-W21]
      28.07.2019 12:00 | Field A | Umpire Stingers OST 4 : 3 SF [1A-W23]
      28.07.2019 13:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 4 : 0 5TH [L21-L23]*
      28.07.2019 13:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 8 : 10 3RD [L25-L27]*
      28.07.2019 14:00 | Field A | Umpire Old (j)ELITA 4 : 13 F [W25-W27]*
      +
      INDEPENDENT SQUAT TOURNAMENT (celodenní)
  10. Srp
    10
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Srp 10 – Srp 11

      logo_czech

      pořadatel: Rytíři Trutnov
      web: www.rytiri-trutnov.cz

      GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 31.7.2019.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      homerun:
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek:

      tipy na ubytování
      spaní ve škole na matracích – 2,5 km
      stany na hřišti
      ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka

      Přihlášené týmy
      1. Waynes Pardubice
      2. Slowpitch Plzeň
      3. Oldstars Trnava (SVK)
      4. Hangarounds (GER) – odhlášen 8.8.2019
      5. Trutnov HSM
      6. Rytíři Trutnov
      7. Karlínský gang

      Hraje se 60 minut + dohrávka

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 5 0 61 : 16 10
      2 Rytíři Trutnov 5 4 1 85 : 17 9
      3 Trutnov HSM 5 3 2 44 : 45 8
      4 Karlínský gang 5 2 3 36 : 63 7
      5 Oldstars Trnava 5 1 4 23 : 54 6
      6 Slowpitch Plzeň 5 0 5 21 : 75 5
      GAME SCORE
      10.08.2019 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 16 : 5
      10.08.2019 10:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 17 : 3
      10.08.2019 11:20 | Field A | Umpire Trutnov HSM 14 : 1
      10.08.2019 11:20 | Field B | Umpire Karlínský gang 16 : 0
      10.08.2019 12:40 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 6 : 5
      10.08.2019 12:40 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 7 : 3
      10.08.2019 14:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 3 : 22
      10.08.2019 14:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 5 : 12
      10.08.2019 15:20 | Field A | Umpire Trutnov HSM 5 : 11
      10.08.2019 15:20 | Field B | Umpire Karlínský gang 2 : 29
      10.08.2019 16:40 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 3 : 10
      10.08.2019 16:40 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov 3 : 14
      11.08.2019 9:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 12 : 10
      11.08.2019 10:20 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 2 : 7
      11.08.2019 10:20 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 18 : 9
      11.08.2019 11:40 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 5 : 4 SF [1-2]
      11.08.2019 11:40 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 6 : 9 QF [3-4]
      11.08.2019 13:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 13 : 6 SF [L16-W17]
      11.08.2019 13:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 14 : 0 5TH [5-6]
      11.08.2019 14:30 | Field A | Umpire Karlínský gang 6 : 10 F [W16-W18]
      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
  11. Srp
    30

    1. ORANGE CRUSH CLASSIC (celodenní)
      Srp 30 – Zář 1

      Slowpitchový turnaj v Itálii pro coed a mixed týmy.

      Více info zde.

      +
      ORANGE CRUSH CLASSIC (celodenní)
  12. Srp
    31
    So

    1. LIGOVÝ TURNAJ 06 | KRKONOŠE (celodenní)
      Srp 31 – Zář 1

      logo_czech

      pořadatel: Sparks Mladé Buky
      web: www.sparksmb.cz

      Partnerem turnaje je firma KVK Parabit. Děkujeme.

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 21.8.2019.

      hřiště Mladé Buky
      GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
      Nedaleko vlakové zastávky
      5 HR na zápas
      bufet ano
      toalety ano

      druhé hřiště Svoboda nad Úpou
      GPS: 50.6225064N, 15.8162636E
      5 HR na zápas
      bufet ano
      toalety ano

      tipy na ubytování

      přihlášené týmy
      1. Waynes Pardubice
      2. Slowpitch Plzeň
      3. Oldstars Trnava
      4. Trutnov HSM
      5. Rytíři Trutnov
      6. Sparks Mladé Buky
      7. (j)ELITA

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 6 6 0 76 : 9 12
      2 Sparks Mladé Buky 6 5 1 86 : 11 11
      3 Oldstars Trnava 6 3 3 37 : 53 9
      4 Slowpitch Plzeň 6 3 3 34 : 58 9
      5 Rytíři Trutnov 6 2 4 46 : 42 8
      6 Trutnov HSM 6 2 4 23 : 75 8
      7 (j)ELITA 6 0 6 27 : 81 6
      GAME SCORE
      31.08.2019 9:00 | Field Mladé Buky | Umpire Waynes Pardubice 0 : 23
      31.08.2019 9:00 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Oldstars Trnava 1 : 15
      31.08.2019 10:15 | Field Mladé Buky | Umpire (j)ELITA 22 : 2
      31.08.2019 10:15 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Trutnov HSM 12 : 2
      31.08.2019 11:30 | Field Mladé Buky | Umpire Sparks Mladé Buky 5 : 9
      31.08.2019 11:30 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Oldstars Trnava 21 : 2
      31.08.2019 12:45 | Field Mladé Buky | Umpire Slowpitch Plzeň 17 : 0
      31.08.2019 12:45 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Waynes Pardubice 7 : 6
      31.08.2019 14:00 | Field Mladé Buky | Umpire Sparks Mladé Buky 11 : 5
      31.08.2019 14:00 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire (j)ELITA 3 : 7
      31.08.2019 15:15 | Field Mladé Buky | Umpire Slowpitch Plzeň 3 : 16
      31.08.2019 16:00 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Rytíři Trutnov 9 : 8
      31.08.2019 16:30 | Field Mladé Buky | Umpire Sparks Mladé Buky 0 : 13
      31.08.2019 17:45 | Field Mladé Buky | Umpire Trutnov HSM 7 : 13
      01.09.2019 9:00 | Field Mladé Buky | Umpire (j)ELITA 5 : 7
      01.09.2019 10:15 | Field Mladé Buky | Umpire Oldstars Trnava 6 : 7
      01.09.2019 10:15 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Waynes Pardubice 7 : 2
      01.09.2019 11:30 | Field Mladé Buky | Umpire Rytíři Trutnov 5 : 7
      01.09.2019 11:30 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Sparks Mladé Buky 1 : 19
      01.09.2019 12:45 | Field Mladé Buky | Umpire Slowpitch Plzeň 5 : 14
      01.09.2019 12:45 | Field Svoboda n. Ú. | Umpire Trutnov HSM 4 : 1
      01.09.2019 14:00 | Field Mladé Buky | Umpire Waynes Pardubice 13 : 5 SF [2-3]
      01.09.2019 15:15 | Field Mladé Buky | Umpire Pořadatel 3 : 11 F [1-W22]

      +
      LIGOVÝ TURNAJ 06 | KRKONOŠE (celodenní)
  13. Zář
    7
    So

    1. SOFTBALL WORLD SERIES (celodenní)
      Zář 7 – Zář 8
      +
      SOFTBALL WORLD SERIES (celodenní)
  14. Zář
    21
    So

    1. FRANZ JOSEF (celodenní)
      Zář 21 – Zář 22

      logo_czech

      domcí klub: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 11.9.2019.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště Svítkov A
      homerun: 84m
      výška HR: plotu 0 m
      počet HR na zápas: 5

      hřiště Svítkov B
      homerun: 84m
      výška HR: plotu 0 m
      počet HR na zápas: 5

      ——–
      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ne
      občerstvení na hřišti: Restaurace Zlatá přilba a bufet na hřišti A

      Sobotní večírek bude na restauraci Zlatá přilba

      https://mapy.cz/s/2MdK4
      GPS: 50.0221761N, 15.7170775E

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech a karavanech.
      Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice

      Přihlášené týmy:
      1. Waynes Pardubice
      2. Slowpitch Plzeň
      3. Oldstars Trnava
      4. Trutnov HSM
      5. Rytíři Trutnov
      6. Mor a Mšice
      7. Karlínský gang
      8. Wolfs Domažlice

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 7 7 0 119 : 29 14
      2 Rytíři Trutnov 7 6 1 95 : 31 13
      3 Karlínský gang 7 4 3 55 : 72 11
      4 Slowpitch Plzeň 7 4 3 62 : 38 11
      5 Trutnov HSM 7 3 4 80 : 82 10
      6 Oldstars Trnava 7 3 4 43 : 57 10
      7 Wolfs Domažlice 7 1 6 28 : 110 8
      8 Mor a Mšice 7 0 7 27 : 90 7
      GAME SCORE
      21.09.2019 10:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň 11 : 22
      21.09.2019 10:00 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov 8 : 6
      21.09.2019 11:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 4 : 8
      21.09.2019 11:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 13 : 1
      21.09.2019 12:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice 12 : 7
      21.09.2019 12:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 15 : 1
      21.09.2019 13:00 | Field A | Umpire Karlínský gang 14 : 2
      21.09.2019 13:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 7 : 3
      21.09.2019 14:00 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň 6 : 8
      21.09.2019 14:00 | Field B | Umpire Rytíři Trutnov 8 : 7
      21.09.2019 15:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice 7 : 5
      21.09.2019 15:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 10 : 9
      21.09.2019 16:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 6 : 15
      21.09.2019 16:00 | Field B | Umpire Karlínský gang 11 : 17
      21.09.2019 17:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 1 : 21
      21.09.2019 17:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 11 : 20
      22.09.2019 9:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 0 : 14
      22.09.2019 9:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 8 : 5
      22.09.2019 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 5 : 19
      22.09.2019 10:00 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 17 : 1
      22.09.2019 11:00 | Field A | Umpire Karlínský gang 2 : 16
      22.09.2019 11:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 25 : 1
      22.09.2019 12:00 | Field A | Umpire Rytíři Trutnov 8 : 7
      22.09.2019 12:00 | Field B | Umpire Wolfs Domažlice 17 : 1
      22.09.2019 13:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 18 : 0
      22.09.2019 13:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 2 : 23
      22.09.2019 14:00 | Field A | Umpire Karlínský gang 5 : 9
      22.09.2019 14:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 9 : 1
      22.09.2019 15:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 18 : 0 SF [2-3]
      22.09.2019 16:00 | Field A | Umpire Karlínský gang 15 : 9 F [1-W29]
      +
      FRANZ JOSEF (celodenní)
  15. Zář
    28
    So

    1. MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
      Zář 28

      Pořádá Česká slowpitchová liga
      Coed slowpitch

      V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
      Muži minimálně 35+ / ročník 1984 a starší
      Ženy minimálně 30+ / ročník 1989 a starší

      Hraje se 40 minut + dohrávka.
      Remíza ve skupině platí.
      HR limit: 3HR / tým / zápas.
      HR přes limit je dvojmeťák.

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 3 3 0 23 : 6 6
      2 CIT&A 3 2 1 15 : 12 4
      3 Slowpitch Plzeň 3 1 2 11 : 15 2
      4 (j)ELITA 3 0 3 9 : 25 0
      GAME SCORE
      28.09.2019 9:00 2 : 7
      28.09.2019 10:00 2 : 12
      28.09.2019 11:00 2 : 5
      28.09.2019 12:00 6 : 4
      28.09.2019 13:00 3 : 7
      28.09.2019 14:00 6 : 2
      28.09.2019 15:00 6 : 10 3RD [3-4]
      28.09.2019 16:00 8 : 7 F [1-2]
      +
      MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
  16. Říj
    12
    So

    1. SVAŘÁK (celodenní)
      Říj 12

      SvarakPardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku se tentokrát uskuteční na fotbalovém hřišti ve Starých Čívicích. Svařák 2018 je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy. Minimální počet žen jsou dvě, počet registrovaných hráčů je omezen na 4. A protože je říjen měsícem boje proti rakovině prsu, žádáme účastníky, aby byli alespoň trochu růžoví.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Info
      Bude se hrát ve Starých Čívicích.

      Body do ligy
      Na Malé Hosaně, Squatu a Svařáku si poslední tým připíše 3 body do ligové tabulky. Předposlední tým 4 body atd. Vítěz turnaje si připíše ještě 1 bonusový bod. Pokud týmy skončí společně např. na 5-6 místě, potom všem takový týmů jsou přiznány body za lepší umístění, tedy jako by v našem případě všichni skončili na 5. místě.

      Registrovaní hráči
      Každý z týmů může mít aktuálně v sestavě 4 registrované hráče. Za registrovaného hráče je považován hráč, který je byl / je v posledních pěti letech registrovaným baseballistou nebo softballistou. Registrace se dají ověřit na www.baseball.cz a www.softball.cz. Pro sezónu 2018 platí registrace z let 2014 – 2018. Žádáme týmy o fair play. Díky. Pro dotazy a výjimky kontaktujte vedoucího soutěže (viz. níže)
      Za porušení pravidla o maximálním počtu registrovaných hráčů je diskvalifikace.

      Půjčování hráčů je turnajích ASL povoleno

      Hřiště
      Na fotbaláku budou vytyčena dvě hřiště. Vnější pole budou tvořit průnik, což jistě podtrhne společenskou stránku turnaje. Bude třeba se v OFu navzájem jistit a případně se varovat před extra dlouhými odpaly.

      Míče
      Muži pálí 12“, ženy pálí 11“

      BB – za čtyři špatné nadhozy je pálkaři přiznána jedna meta

      Územní pravidla
      Pokud míč po odpalu (i s tečí polaře) opustí hřiště, jsou pálkaři i všem běžcům přiznány dvě mety od okamžiku odpalu.
      Pokud se míče ve společném vnějším poli dotkne hráč z druhé skupiny, potom je pálkaři i všem běžcům přiznána jedna meta od okamžiku odpalu.
      Pokud je míč ze hřiště polařem vyhozen úmyslně, potom je pálkaři i všem běžcům přiznám homerun.

      Pálky
      Z bezpečnostních důvodů jsou povoleny pouze hliníkové pálky.

      Spikes
      Boty s kovovými hroty nejsou povoleny.

      Coed
      ASL není coed. Muži i ženy mohou hrát kdekoliv v jakémkoliv počtu. Počet hráčů v poli je minimálně 8, maximálně 10.

      Pořadí na pálce
      Na pálku se smí chodit skoro v jakémkoliv počtu. Pálkařské pořadí se musí dodržovat po celé utkání.
      Minimální počet pálkařů je 8 (pokud tým na pálce hraje i v poli v osmi hráčích, analogicky to platí i pro 9 hráčů).
      Maximální počet hráčů na pálce není omezen.

      Helmy
      Hráči mladší 18 let musí používat helmy.

      Délka utkání
      Hraje se 40 minut + dohrávka.
      Remíza v základní skupině platí. (vítězství 2 body, remíza 1, prohra 0, skreč -2)
      V play off se při remíze hraje tie-break.

      Kouření během utkání je zakázáno

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Barons Wroclaw 4 4 0 52 : 8 8
      2 Mimoni Stars 4 2 2 23 : 33 4
      3 Bur(j)ani Swítkow 4 2 2 18 : 38 4
      4 Mor a Mšice 4 1 3 16 : 29 2
      5 Stingers OST 4 1 3 27 : 28 2

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Slowpitch Plzeň 4 3 1 23 : 12 6
      2 Camperos 4 3 1 28 : 18 6
      3 Old (j)ELITA 4 3 1 24 : 22 6
      4 Toucans Havířov 4 1 3 14 : 23 2
      5 Hnědý bombarďáci 4 0 4 9 : 23 0

      Group: A

      GAME SCORE
      12.10.2019 8:30 | Field A | Umpire Mor a Mšice 3 : 14
      12.10.2019 9:20 | Field A | Umpire Mimoni Stars 9 : 7
      12.10.2019 10:10 | Field A | Umpire Stingers OST 15 : 0
      12.10.2019 11:00 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow 5 : 2
      12.10.2019 11:50 | Field A | Umpire Mimoni Stars 5 : 7
      12.10.2019 12:40 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 5 : 4
      12.10.2019 13:30 | Field B | Umpire Mor a Mšice 2 : 10
      12.10.2019 14:20 | Field B | Umpire Stingers OST 1 : 12
      12.10.2019 15:10 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 5 : 10
      12.10.2019 16:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 18 : 2

      Group: B

      GAME SCORE
      12.10.2019 8:30 | Field B | Umpire Old (j)ELITA 4 : 6
      12.10.2019 9:20 | Field B | Umpire Camperos 7 : 5
      12.10.2019 10:10 | Field B | Umpire Slowpitch Plzeň 5 : 3
      12.10.2019 11:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 8 : 4
      12.10.2019 11:50 | Field B | Umpire Camperos 3 : 0
      12.10.2019 12:40 | Field A | Umpire Toucans Havířov 2 : 5
      12.10.2019 13:30 | Field A | Umpire Old (j)ELITA 5 : 8
      12.10.2019 14:20 | Field A | Umpire Slowpitch Plzeň 8 : 7
      12.10.2019 15:10 | Field A | Umpire Toucans Havířov 7 : 0
      12.10.2019 16:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 2 : 9

      Group: Play off

      GAME SCORE
      12.10.2019 16:50 | Field B 2 : 3 3RD [2A-2B]*
      12.10.2019 16:50 | Field A 2 : 13 F [1A-1B]*

      * los/toss

      +
      SVAŘÁK (celodenní)
  17. Pro
    7
    So

    1. MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA (celodenní)
      Pro 7
      Číst více »
      Indoor liga
      2019

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné:
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 27.11.2019

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 11-13 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 1 1 0 8 : 1 3
      2 Trutnov HSM 2 1 0 1 4 : 8 2
      3 Waynes Pardubice 2 0 1 1 2 : 5 1

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 5 : 3 4
      2 (j)ELITA 2 1 1 7 : 4 2
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 0 2 0 : 5 0

      Group: A

      GAME SCORE
      07.12.2019 9:20 | Umpire Rytíři Trutnov 0 : 7
      07.12.2019 11:00 | Umpire (j)ELITA 1 : 1
      07.12.2019 12:40 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 1 : 4

      Group: B

      GAME SCORE
      07.12.2019 8:30 | Umpire Trutnov HSM 3 : 4
      07.12.2019 10:10 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 0 : 4
      07.12.2019 11:50 | Umpire Waynes Pardubice 1 : 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      07.12.2019 13:30 | Umpire Rytíři Trutnov 2 : 1 QF [2A - 3B]
      07.12.2019 14:20 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 4 : 0 QF [2B - 3A]
      07.12.2019 15:10 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 5 : 0 SF [1B - W07]
      07.12.2019 16:00 | Umpire Trutnov HSM 0 : 1 SF [1A - W08]
      07.12.2019 16:50 | Umpire (j)ELITA 6 : 7 5TH [L07 - L08]*
      07.12.2019 17:40 | Umpire Waynes Pardubice 3 : 4 3RD [L09 - L10]*
      07.12.2019 18:30 | Umpire Trutnov HSM 2 : 1 F [W09 - W10]*

      QF, SF – výše nasazený tým si volí jestli je domácí nebo host
      * los

      +
      MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA (celodenní)
  18. Led
    4
    So

    1. KOSTELECKÝ LEV (celodenní)
      Led 4
      Číst více »
      Indoor liga
      2019

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné: 1600 Kč
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 25.12.2018

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      Školení rozhodčích

      Dvě totožná cca 30ti minutová školení pro rozhodčí si připravil ESF rozhodčí Pavel Podhájecký. Školení budou zaměřená na praxi: pohyb rozhodčího po hřišti, strike zone a pod. Školení bude v prvním patře v sále v těchto časech:

      10:10 | Rytíři, Trutnov HSM, Waynes
      11:00 | (j)ELITA, Mlátičky, Klackaři

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 1 1 0 10 : 3 3
      1 Waynes Pardubice 2 1 1 0 13 : 3 3
      3 Trutnov HSM 2 0 0 2 0 : 17 0

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 (j)ELITA 2 1 1 0 4 : 2 3
      2 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 1 0 1 3 : 4 2
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 0 1 1 4 : 5 1

      Group: A

      GAME SCORE
      04.01.2020 9:20 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 0 : 10
      04.01.2020 11:00 | Umpire Trutnov HSM 3 : 3
      04.01.2020 12:40 | Umpire (j)ELITA 7 : 0

      Group: B

      GAME SCORE
      04.01.2020 8:30 | Umpire Waynes Pardubice 3 : 2
      04.01.2020 10:10 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 : 2
      04.01.2020 11:50 | Umpire Rytíři Trutnov 2 : 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      04.01.2020 13:30 | Umpire (j)ELITA 4 : 0 QF [2A - 3B] UMP 1B
      04.01.2020 14:20 | Umpire Rytíři Trutnov 8 : 3 QF [2B - 3A] UMP 1A
      04.01.2020 15:10 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 0 : 4 SF [1B - W07] UMP L7
      04.01.2020 16:00 | Umpire Waynes Pardubice 6 : 1 SF [1A - W08] UMP W7
      04.01.2020 16:50 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 5 : 0 5TH [L07 - L08]* UMP W8
      04.01.2020 17:40 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 7 : 0 3RD [L09 - L10]* UMP L8
      04.01.2020 18:30 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 0 : 5 F [W09 - W10]* UMP TB
      +
      KOSTELECKÝ LEV (celodenní)
  19. Úno
    1
    So

    1. POLYXENA (celodenní)
      Úno 1
      Číst více »
      Indoor liga
      2019

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí Zimní slowpitchové ligy.

      Startovné:
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 22.1.2020

      Týmy:

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Rytíři Trutnov 2 2 0 7 : 1 4
      2 Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 1 1 4 : 7 2
      3 Trutnov HSM 2 0 2 4 : 7 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 2 2 0 10 : 0 4
      2 (j)ELITA 2 1 1 4 : 4 2
      3 Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 0 2 0 : 10 0

      Group: A

      GAME SCORE
      01.02.2020 8:30 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 4 : 3
      01.02.2020 10:10 | Umpire Waynes Pardubice 1 : 3
      01.02.2020 11:50 | Umpire (j)ELITA 4 : 0

      Group: B

      GAME SCORE
      01.02.2020 9:20 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 6 : 0
      01.02.2020 11:00 | Umpire Trutnov HSM 0 : 4
      01.02.2020 12:40 | Umpire Rytíři Trutnov 0 : 4

      Group: Play off

      GAME SCORE
      01.02.2020 13:30 | Umpire Waynes Pardubice 3 : 2 QF [2A - 3B]
      01.02.2020 14:20 | Umpire Rytíři Trutnov 5 : 0 QF [2B - 3A]
      01.02.2020 15:10 | Umpire Klackaři Kostelec nad Orlicí 2 : 0 SF [1B - W07]
      01.02.2020 16:00 | Umpire Mlátičky Kostelec nad Orlicí 2 : 0 SF [1A - W08]
      01.02.2020 16:50 | Umpire (j)ELITA 2 : 4 5TH [L07 - L08]*
      01.02.2020 17:40 | Umpire Trutnov HSM 3 : 2 3RD [L09 - L10]*
      01.02.2020 18:30 0 : 1 F [W09 - W10]*
      +
      POLYXENA (celodenní)

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI