Kategorie ▾
  • ASL
  • ČSL
  • Indoor
  • Indoor liga
  • Ostatní turnaje (zápasy)
  • Semináře a školení
  • Training
Štítky ▾
  • 2016 (1)
  • 2019 (5)
  • 2021 (1)
  • Top (12)

Agenda

+ Rozbalit vše − Sbalit vše Dnes
  1. Čvc
    29
    So

    1. FRANZ JOSEF (celodenní)
      Čvc 29 – Čvc 30

      logo_czech

      domcí klub: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 19.7.2023.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ne
      občerstvení na hřišti: ano

      Hraje se 50 minut + dohrávka
      Remíza ne
      HR limit 5

      tipy na ubytování
      Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 4 1 74 : 34 9
      2 Trutnov HSM 5 4 1 72 : 27 9
      3 Softball ZČU 5 3 2 54 : 60 8
      4 Oldstars Trnava 5 2 3 48 : 49 7
      5 RED HOTS Plzeň 5 2 3 52 : 56 7
      6 Vampiers Merklín 5 0 5 15 : 89 5

      Group:

      GAME SCORE
      29.07.2023 9:00 | Umpire Oldstars Trnava 7 : 13
      29.07.2023 10:05 | Umpire Trutnov HSM 9 : 17
      29.07.2023 11:10 | Umpire Vampiers Merklín 8 : 10
      29.07.2023 12:15 | Umpire Softball ZČU 3 : 14
      29.07.2023 13:20 | Umpire RED HOTS Plzeň 12 : 8
      29.07.2023 14:25 | Umpire Waynes Pardubice 18 : 3
      29.07.2023 15:30 | Umpire Waynes Pardubice 11 : 10
      29.07.2023 16:35 | Umpire Softball ZČU 17 : 1
      29.07.2023 17:40 | Umpire Vampiers Merklín 20 : 7
      30.07.2023 8:30 | Umpire Softball ZČU 1 : 18
      30.07.2023 9:35 | Umpire Vampiers Merklín 18 : 7
      30.07.2023 10:40 | Umpire Trutnov HSM 11 : 10
      30.07.2023 11:45 | Umpire RED HOTS Plzeň 3 : 16
      30.07.2023 12:50 | Umpire Oldstars Trnava 19 : 1
      30.07.2023 13:55 | Umpire Waynes Pardubice 12 : 11

      Group: Play off

      GAME SCORE
      30.07.2023 15:00 -:- SF [2-3] UMP 1
      30.07.2023 16:05 | Umpire Oldstars Trnava 9 : 5 F [1-W16] UMP L16
      +
      FRANZ JOSEF (celodenní)
  2. Srp
    7
    Po

    1. COED SLOWPITCH EUROPEAN SUPER CUP (celodenní)
      Srp 7 – Srp 12

      Pořadatel WBSC Europe

      +
      COED SLOWPITCH EUROPEAN SUPER CUP (celodenní)
  3. Srp
    26
    So

    1. RÝBRCOUL (celodenní)
      Srp 26 – Srp 27

      logo_czech

      pořadatel: Sparks Mladé Buky
      web: www.sparksmb.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 16.8.2023.

      Hraje se XX minut + dohrávka.
      HR 84m
      HR limit 5

      hřiště Mladé Buky
      GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
      Nedaleko vlakové zastávky
      5 HR na zápas
      bufet ano
      toalety ano

      Druhé hřiště je v jednání.

      tipy na ubytování
      Retropark Sejfy (www.lesniplovarna.cz)
      Centrum ubytování a sportu (Mladé Buky 350, 54223, vojtechd@seznam.cz, tel +420 605 143 545)
      Možnost stanování na hřišti

      Přihlášené týmy
      1. Waynes Pardubice
      2. Softball ZČU
      3. Rakousko
      4. Krakonoš Vrchlabí
      5. Beta Buky
      6. SB Svoboda nad Úpou
      7. RED HOTS Plzeň
      8. Oldstars Trnava
      9. Trutnov HSM

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 3 2 1 20 : 13 5
      2 Trutnov HSM 3 2 1 20 : 18 5
      3 SB Svoboda nad Úpou 3 2 1 31 : 23 5
      4 RED HOTS Plzeň 3 0 3 18 : 35 3

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 4 4 0 62 : 16 8
      2 Oldstars Trnava 4 2 2 37 : 19 6
      3 Austria 4 2 2 38 : 38 6
      4 Softball ZČU 4 2 2 34 : 48 6
      5 Krakonoš Vrchlabí 4 0 4 17 : 67 4

      Group: C [7-9]

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Softball ZČU 2 2 0 28 : 14 4
      2 RED HOTS Plzeň 2 1 1 25 : 15 3
      3 Krakonoš Vrchlabí 2 0 2 12 : 36 2

      Group: A

      GAME SCORE
      26.08.2023 9:00 | Field Svoboda | Umpire Waynes Pardubice 9 : 4
      26.08.2023 10:00 | Field Svoboda | Umpire SB Svoboda nad Úpou 2 : 8
      26.08.2023 11:00 | Field Svoboda | Umpire RED HOTS Plzeň 8 : 2
      26.08.2023 12:00 | Field Svoboda | Umpire Trutnov HSM 9 : 19
      26.08.2023 13:00 | Field Svoboda | Umpire RED HOTS Plzeň 10 : 3
      26.08.2023 14:00 | Field Svoboda | Umpire Waynes Pardubice 8 : 7

      Group: B

      GAME SCORE
      26.08.2023 9:00 | Field MB | Umpire Oldstars Trnava 17 : 4
      26.08.2023 10:00 | Field MB | Umpire Beta Buky 12 : 3
      26.08.2023 11:00 | Field MB | Umpire Softball ZČU 7 : 17
      26.08.2023 12:00 | Field MB | Umpire Austria 3 : 23
      26.08.2023 13:00 | Field MB | Umpire Krakonoš Vrchlabí 2 : 5
      26.08.2023 14:00 | Field MB | Umpire Beta Buky 15 : 1
      26.08.2023 15:00 | Field MB | Umpire Softball ZČU 6 : 5
      26.08.2023 16:00 | Field MB | Umpire Krakonoš Vrchlabí 12 : 13
      26.08.2023 17:00 | Field MB | Umpire Austria 5 : 18
      26.08.2023 18:00 | Field MB | Umpire Oldstars Trnava 4 : 16

      Group: C [7-9]

      GAME SCORE
      27.08.2023 10:15 | Field Svoboda | Umpire RED HOTS Plzeň 6 : 19
      27.08.2023 11:30 | Field Svoboda | Umpire Krakonoš Vrchlabí 9 : 8
      27.08.2023 12:45 | Field Svoboda | Umpire Softball ZČU 17 : 6

      Group: Play off

      GAME SCORE
      27.08.2023 9:00 | Field MB | Umpire Beta Buky 7 : 12 QF [A2-B3] UMP B1
      27.08.2023 9:00 | Field Svoboda | Umpire Waynes Pardubice 8 : 16 QF [B2-A3] UMP A1
      27.08.2023 10:15 | Field MB | Umpire Trutnov HSM 19 : 0 SF [B1-W17] UMP L17
      27.08.2023 11:30 | Field MB | Umpire Austria 16 : 8 SF [A1-W18] UMP W17
      27.08.2023 12:45 | Field MB | Umpire SB Svoboda nad Úpou 11 : 16 5TH [L17-L18]* UMP W18
      27.08.2023 14:00 | Field MB | Umpire Oldstars Trnava 11 : 12 3RD [L19-L21]* UMP L18
      27.08.2023 15:15 | Field MB 12 : 15 F [W19-W21]* UMP TBD
      +
      RÝBRCOUL (celodenní)
  4. Zář
    23
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Zář 23 – Zář 24

      logo_czech

      pořadatel: Rytíři Trutnov
      web: www.rytiri-trutnov.cz

      GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 2.8.2023.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      homerun:
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      tipy na ubytování
      stany na hřišti
      ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 SB Svoboda nad Úpou 4 4 0 56 : 24 8
      2 Trutnov HSM 4 3 1 38 : 32 7
      3 Waynes Pardubice 4 2 2 36 : 25 6
      4 RED HOTS Plzeň 4 1 3 21 : 36 5
      5 Mor a Mšice 4 0 4 13 : 47 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 4 4 0 74 : 10 8
      2 (j)ELITA Trutnov 4 3 1 26 : 32 7
      3 Softball ZČU 4 2 2 26 : 37 6
      4 Vampiers Merklín 4 1 3 10 : 38 5
      5 Oldstars Trnava 4 0 4 13 : 32 4

      Group: C [7-10]

      # TEAM G W L SCORE P
      1 RED HOTS Plzeň 3 3 0 27 : 18 6
      2 Vampiers Merklín 3 2 1 21 : 18 5
      3 Oldstars Trnava 3 1 2 33 : 18 4
      4 Mor a Mšice 3 0 3 14 : 41 3

      Group: A

      GAME SCORE
      23.09.2023 9:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 14 : 11
      23.09.2023 10:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 2 : 8
      23.09.2023 11:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 6 : 12
      23.09.2023 12:00 | Field A | Umpire SB Svoboda nad Úpou 10 : 9
      23.09.2023 13:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 4 : 11
      23.09.2023 14:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 16 : 1
      23.09.2023 15:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 9 : 3
      23.09.2023 16:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 1 : 13
      23.09.2023 17:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 6 : 14
      23.09.2023 18:00 | Field B | Umpire SB Svoboda nad Úpou 6 : 8

      Group: B

      GAME SCORE
      23.09.2023 9:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 19 : 2
      23.09.2023 10:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 2 : 3
      23.09.2023 11:00 | Field B | Umpire Vampiers Merklín 5 : 18
      23.09.2023 12:00 | Field B | Umpire Beta Buky 8 : 3
      23.09.2023 13:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 1 : 6
      23.09.2023 14:00 | Field A | Umpire Softball ZČU 12 : 1
      23.09.2023 15:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 5 : 4
      23.09.2023 16:00 | Field A | Umpire Vampiers Merklín 7 : 9
      23.09.2023 17:00 | Field A | Umpire Softball ZČU 2 : 25
      23.09.2023 18:00 | Field A | Umpire Beta Buky 6 : 11

      Group: C [7-10]

      GAME SCORE
      23.09.2023 10:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 2 : 8
      23.09.2023 10:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 2 : 3
      24.09.2023 9:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 10 : 7
      24.09.2023 10:15 | Field B | Umpire Vampiers Merklín 10 : 8
      24.09.2023 11:30 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 5 : 23
      24.09.2023 12:45 | Field B | Umpire Mor a Mšice 9 : 8

      Group: Play off

      GAME SCORE
      24.09.2023 9:00 | Field A | Umpire Beta Buky 13 : 4 QF [2A-3B] UMP 1B
      24.09.2023 10:15 | Field A | Umpire SB Svoboda nad Úpou 5 : 22 QF [2B-3A] UMP 1A
      24.09.2023 11:30 | Field A | Umpire Softball ZČU 9 : 8 SF [1B-W21] UMP L21
      24.09.2023 12:45 | Field A | Umpire Trutnov HSM 10 : 8 SF [1A-W23] UMP W21
      24.09.2023 14:00 | Field A | Umpire Beta Buky 12 : 11 3RD [L25-L27]* UMP L23
      24.09.2023 14:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 8 : 9 5TH [L21-L23]* UMP W23
      24.09.2023 15:15 | Field A 25 : 6 F [W25-W27]*UMP TBD
      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
  5. Zář
    28
    Čt

    1. MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
      Zář 28

      Pořádá Česká slowpitchová liga
      Coed slowpitch | Open

      V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
      Muži minimálně 35+ / ročník 1988 a starší
      Ženy minimálně 30+ / ročník 1993 a starší

      bufet ano
      toalety ano

      rozhodčí zajišťuje ČSL

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 47 : 11 8
      2 Sparks Mladé Buky 4 3 1 48 : 18 6
      3 (j)ELITA Trutnov 4 2 2 31 : 20 4
      4 RED HOTS Plzeň 4 1 3 22 : 44 2
      5 Krakonoš Vrchlabí 4 0 4 11 : 66 0
      +
      MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
  6. Zář
    30
    So

    1. SVAŘÁK (celodenní)
      Zář 30

      Svarak

      Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Pro rozcvičování je možné využít prostor na hřišti B za HR, travnatou plochu za hřištěm B a pálkařskou klec.

      Prostor mezi vjezdem do areálu a bufetem je NO BALL ZONE.

      Parkovací místa Na Pašti
      1-3 (j)ELITA
      4-6 Barons
      7-9 Camels
      10-12 Mimoni
      13-15 Mor a mšice
      16-18 OSL
      19-21 RED HOTS
      22-24 Toucans

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Barons Wroclaw 3 2 1 23 : 24 4
      2 (j)ELITA Trutnov 3 2 1 28 : 17 4
      3 OSL 3 1 2 25 : 29 2
      4 Camels Rožnov pod Radhoštěm 3 1 2 15 : 21 2

      Group: B

      # TEAM G W T L S SCORE P
      1 RED HOTS Plzeň 3 2 1 0 0 32 : 13 5
      2 Mimoni Stars 3 1 1 0 1 19 : 15 3
      3 Mor a Mšice 3 1 1 1 0 15 : 26 3
      4 Toucans Havířov 3 0 1 2 0 15 : 27 1

      Group: A

      GAME SCORE
      30.09.2023 9:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 4 : 7
      30.09.2023 10:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 7 : 12
      30.09.2023 11:00 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 10 : 11
      30.09.2023 12:00 | Field S | Umpire OSL 9 : 2
      30.09.2023 13:00 | Field S | Umpire Mor a Mšice 7 : 8
      30.09.2023 14:00 | Field S | Umpire (j)ELITA Trutnov 6 : 8

      Group: B

      GAME SCORE
      30.09.2023 9:00 | Field S | Umpire RED HOTS Plzeň 6 : 6
      30.09.2023 10:00 | Field S | Umpire Mor a Mšice 9 : 9
      30.09.2023 11:00 | Field S | Umpire Toucans Havířov 7 : 0 (S)
      30.09.2023 12:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 4 : 5
      30.09.2023 13:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 2 : 13
      30.09.2023 14:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 4 : 16

      Group: Play off

      GAME SCORE
      30.09.2023 15:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 6 : 27 SF [1B-2A] UMP 4B
      30.09.2023 15:00 | Field S | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 5 : 2 SF [1A-2B] UMP 4A
      30.09.2023 16:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 6 : 2 7TH [4A-4B]* UMP 2A
      30.09.2023 16:00 | Field S | Umpire Mimoni Stars 7 : 11 5TH [3A-3B]* UMP 2B
      30.09.2023 17:00 | Field B | Umpire OSL 9 : 8 3RD [L13-L14]* UMP 3A
      30.09.2023 17:00 | Field S | Umpire Mor a Mšice 11 : 6 F [W13-W14]* UMP 3B
      +
      SVAŘÁK (celodenní)
  7. Říj
    1
    Ne

    1. SVAŘÁK 2 (celodenní)
      Říj 1

      Svarak

      Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Pro rozcvičování je možné využít prostor na hřišti B za HR, travnatou plochu za hřištěm B a pálkařskou klec.

      Prostor mezi vjezdem do areálu a bufetem je NO BALL ZONE.

      Parkovací místa Na Pašti
      1,2 Bunckové
      3,4 Camperos
      5,6 ČKD
      7,8 Hnědý bombarďáci
      9,10 Los Vacapótamos Brno
      11,12 Los Vacapótamos DT
      13,14 Praryba
      15,16 Slowpitch Arrows
      17,18 Toros De Svitavy
      19,20 Úžasňákovi

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Los Vacapótamos Brno 4 4 0 0 62 : 4 8
      2 ČKD 4 2 1 1 37 : 20 5
      3 Hnědý bombarďáci 4 1 1 2 18 : 21 3
      4 Praryba 4 1 0 3 12 : 58 2
      5 Bunckové 4 1 0 3 13 : 39 2

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Úžasňákovi 4 4 0 59 : 8 8
      2 Camperos 4 3 1 39 : 32 6
      3 Slowpitch Arrows 4 2 2 36 : 29 4
      4 Los Vacapótamos DT 4 1 3 32 : 41 2
      5 Toros De Svitavy 4 0 4 3 : 59 0

      Group: A

      GAME SCORE
      01.10.2023 9:00 | Field B | Umpire Pořadatel 5 : 5
      01.10.2023 9:50 | Field B | Umpire ČKD 8 : 10
      01.10.2023 10:40 | Field B | Umpire Praryba 9 : 2
      01.10.2023 11:30 | Field B | Umpire Los Vacapótamos Brno 10 : 0
      01.10.2023 12:20 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 0 : 23
      01.10.2023 13:20 | Field S | Umpire ČKD 4 : 5
      01.10.2023 14:10 | Field S | Umpire Bunckové 20 : 0
      01.10.2023 15:00 | Field S | Umpire Praryba 0 : 15
      01.10.2023 15:50 | Field S | Umpire Los Vacapótamos Brno 2 : 7
      01.10.2023 16:40 | Field S | Umpire Hnědý bombarďáci 15 : 2

      Group: B

      GAME SCORE
      01.10.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel 11 : 0
      01.10.2023 9:50 | Field S | Umpire Toros De Svitavy 9 : 12
      01.10.2023 10:40 | Field S | Umpire Camperos 5 : 16
      01.10.2023 11:30 | Field S | Umpire Slowpitch Arrows 2 : 17
      01.10.2023 12:20 | Field S | Umpire Úžasňákovi 8 : 7
      01.10.2023 13:20 | Field B | Umpire Toros De Svitavy 17 : 1
      01.10.2023 14:10 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT 1 : 17
      01.10.2023 15:00 | Field B | Umpire Camperos 5 : 10
      01.10.2023 15:50 | Field B | Umpire Slowpitch Arrows 2 : 15
      01.10.2023 16:40 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT 14 : 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      01.10.2023 17:30 | Field B 2 : 4 3RD [2A-2B]* UMP B3
      01.10.2023 17:30 | Field S 4 : 7 F [1A-1B]* UMP A3
      +
      SVAŘÁK 2 (celodenní)
  8. Říj
    14
    So

    1. YOUTH SLOWPITCH U16 (celodenní)
      Říj 14

      Slowpitchový turnaj mládeže do 16 let
      holky U16
      kluci U14

      10:00 | Waynes Pardubice – Trutnov 1:8
      11:00 | Beavers Chomutov – Trutnov 1:1
      12:00 | Beavers Chomutov – Waynes Pardubice 19:3
      13:00 | Trutnov – Waynes Pardubice 4:1
      14:00 | Trutnov – Beavers Chomutov 0:3
      15:00 | Waynes Pardubice – Beavers Chomutov 0:2

      hraje se 40 minut + dohrávka
      míče Jugs „11 a „12
      bufet nebude

      +
      YOUTH SLOWPITCH U16 (celodenní)
  9. Bře
    23
    So

    1. SEMINÁŘ ROZHODČÍCH (celodenní)
      Bře 23 – Bře 24

      HARMONOGRAM KLINIKY

      Sobota 23.3.2024

      8:30 – 9:00 PREZENTACE A ÚVOD

      9:00 – 11:00 MECHANIKA ROZHODČÍHO NA DOMÁCÍ METĚ
      ARC – převýšení nadhozu / NADHAZOVÁNÍ – legální vs. nelegální (teoretická část)

      11:00 – 12:00 1-UMP SYSTÉM (1-rozhodcovský systém)

      12:00 – 13:30 OBĚD

      13:30 – 14:30 přesun na ZŠ Dolákova, Praha – Bohnice (praktická část)

      14:30 – 18:00 PRAKTICKÁ ČÁST I.

      HP & 1-UMP MECHANIKA + STRIKEZONE & ARC (nácvik mechanik rozhodčího na HP)

      SIGNALIZACE A PROAKTIVNÍ ROZHODOVÁNÍ

      KOMUNIKACE S TRENÉRY/MANAŽERY A PŘEDZÁPASOVÝ MEETING

      18:00 večeře a volná diskuze nad pravidly

      Neděle 24.3.2024

      9:00 – 10:30 2-UMP & 3-UMP SYSTÉM (mechaniky 2- a 3-rozhodčích a rozdíly v manuálech)

      KONTROLA A CERTIFIKACE PÁLEK

      10:30 – 12:00 PŘEKÁŽENÍ A BRÁNĚNÍ (výklad a teoretický rozbor situací)

      12:00 – 13:30 oběd

      13:30 – 14:30 přesun na ZŠ Bratří Venclíků, Praha – Černý Most

      14:30 – 17:00 PRAKTICKÁ ČÁST II.

      2-UMP a 3-UMP SYSTÉMY

      KOMUNIKACE A SIGNALIZACE MEZI ROZHODČÍMI

      PŘEKÁŽENÍ A BRÁNĚNÍ (praktický nácvik a vyhodnocení situací)

      17:00 ZAKONČENÍ KLINIKY

      TERMÍN: 23. – 24. březen 2024

      LOKACE: ZŠ a MŠ Citadela Kojetice (Ke kněžihorce 268, Kojetice)

      ZŠ Dolákova, Praha – Bohnice (Dolákova 555/1, Praha 8)

      ZŠ Bratří Venclíků, Praha – Černý Most (Bratří Venclíků 1140/1, Praha 14)

      INSTRUKTOŘI: Pete Saunders, Pavel Podhájecký a Ivan Chrobok

      NÁKLADY: žádný poplatek za kliniku není vybírán

      DOPRAVA: není hrazeno – na vlastní náklady

      UBYTOVÁNÍ: není hrazeno – na vlastní náklady

      STRAVOVÁNÍ: není hrazeno – na vlastní náklady

      PŘIHLÁŠKY jsou možné přes google formulář (odkaz níže), příp. dotazy zasílejte na: czechslowpitch(at)gmail.com, příp. můžete kontaktovat garanta školení (Pavel Podhájecký – p.podhajecky(at)centrum.cz / +420 732 902 436)

      DEADLINE pro přihlášení je středa 20. března 2024, avšak kapacita je omezena.

      PŘIHLÁŠENÍ – FORMULÁŘ ZDE:

      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFRjs1YOn0O3I_R-77JmwmRAncghXxleGAmXfrtWEPl2_pWg/viewform?usp=sharing

      +
      SEMINÁŘ ROZHODČÍCH (celodenní)
  10. Dub
    14
    Ne

    1. ASL 3.1 (celodenní)
      Dub 14

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy ASL 3.
      Info a pravidla

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toros De Svitavy 3 3 0 28 : 10 6
      2 Estamos Juntos Břeclav 3 2 1 19 : 18 4
      3 Praryba 3 1 2 12 : 26 2
      4 Bunckové 3 0 3 10 : 15 0

      Group:

      GAME SCORE
      14.04.2024 9:00 | Field B 14 : 2
      14.04.2024 10:00 | Field B 5 : 4
      14.04.2024 11:00 | Field B 6 : 5
      14.04.2024 12:00 | Field B 10 : 7
      14.04.2024 13:00 | Field B 4 : 7
      14.04.2024 14:00 | Field B 1 : 4

      Group: Play off

      GAME SCORE
      14.04.2024 15:00 | Field B 6 : 7 3RD [3 - 4]
      14.04.2024 16:00 | Field B 6 : 5 F [1 - 2]
      +
      ASL 3.1 (celodenní)
  11. Dub
    20
    So

    1. SLÁVA HOSANA (celodenní)
      Dub 20 – Dub 21

      Slava_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Ubytování
      Hostel Trim
      Penzion Fajn

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 UCE Travellers 3 2 1 0 39 : 14 5
      2 Swiss Toros 3 2 1 0 44 : 26 5
      3 Rubberducks 3 1 0 2 19 : 39 2
      4 Oldstars Trnava 3 0 0 3 18 : 41 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 3 3 0 47 : 15 6
      2 Lisbon Capitals 3 2 1 30 : 34 4
      3 Austria 3 1 2 25 : 38 2
      4 Hairy Coos 3 0 3 22 : 37 0

      Group: C

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 4-Fun 3 2 1 0 34 : 24 5
      2 Double D 3 2 0 1 28 : 31 4
      3 Bracknell Scorchers 3 1 1 1 28 : 27 3
      4 (j)ELITA Trutnov 3 0 0 3 23 : 31 0

      Group: D

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 3 3 0 49 : 9 6
      2 Manchester Dodgers 3 1 2 16 : 34 2
      3 Barons Wroclaw 3 1 2 25 : 27 2
      4 Regensburg Tigers 3 1 2 29 : 49 2

      Group: A

      GAME SCORE
      20.04.2024 8:00 | Field SC 22 : 7
      20.04.2024 9:10 | Field SC 4 : 17
      20.04.2024 11:30 | Field S 9 : 9
      20.04.2024 13:50 | Field SC 11 : 4
      20.04.2024 16:45 | Field SC 10 : 13
      21.04.2024 9:00 | Field B 13 : 1

      Group: B

      GAME SCORE
      20.04.2024 10:20 | Field S 19 : 5
      20.04.2024 10:20 | Field B 9 : 14
      20.04.2024 13:40 | Field S 10 : 8
      20.04.2024 17:45 | Field SC 11 : 10
      21.04.2024 10:10 | Field S 5 : 15
      21.04.2024 11:20 | Field S 13 : 5

      Group: C

      GAME SCORE
      20.04.2024 8:00 | Field S 7 : 7
      20.04.2024 8:00 | Field B 6 : 8
      20.04.2024 10:20 | Field SC 16 : 14
      20.04.2024 11:30 | Field SC 17 : 14
      20.04.2024 15:10 | Field B 7 : 3
      20.04.2024 16:00 | Field SC 3 : 11

      Group: D

      GAME SCORE
      20.04.2024 9:10 | Field S 15 : 0
      20.04.2024 9:10 | Field B 11 : 15
      20.04.2024 12:40 | Field SC 7 : 3
      20.04.2024 14:50 | Field SC 8 : 11
      21.04.2024 9:00 | Field SC 6 : 27
      21.04.2024 9:00 | Field S 5 : 11

      Group: E CLASSIC

      GAME SCORE
      21.04.2024 10:10 | Field SC 11 : 9 [A4 - C4]*
      21.04.2024 12:30 | Field SC 16 : 7 [B4 - D4]*
      21.04.2024 13:40 | Field SC 7 : 0 15TH [L25 - L29]*
      21.04.2024 14:50 | Field SC 1 : 16 13TH [W25 - W29]*

      Group: F ELITE

      GAME SCORE
      21.04.2024 10:10 | Field B 16 : 17 [A3 - C3]*
      21.04.2024 12:30 | Field B 14 : 13 [B3 - D3]*
      21.04.2024 13:40 | Field B 13 : 5 11TH [L26 - L30]*
      21.04.2024 14:50 | Field B 22 : 9 9TH [W26 - W30]*

      Group: G EXPERT

      GAME SCORE
      21.04.2024 11:20 | Field SC 22 : 4 [A2 - C2]*
      21.04.2024 12:30 | Field S 10 : 7 [B2 - D2]*
      21.04.2024 14:50 | Field S 15 : 12 5TH [W27 - W31]*
      21.04.2024 16:00 | Field SC 14 : 8 7TH [L27 - L31]*

      Group: H MASTER

      GAME SCORE
      21.04.2024 11:20 | Field B 13 : 3 [A1 - C1]
      21.04.2024 13:40 | Field S 8 : 6 [B1 - D1]*
      21.04.2024 16:00 | Field B 15 : 15 3RD [L28 - L34]*
      21.04.2024 16:00 | Field S 11 : 10 F [W28 - W34]*
      +
      SLÁVA HOSANA (celodenní)
  12. Dub
    27
    So

    1. MALÁ HOSANA (celodenní)
      Dub 27

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
      Info a pravidla

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Barons Wroclaw 3 2 1 32 : 14 4
      2 Los Vacapótamos Brno 3 2 1 23 : 20 4
      3 (j)ELITA Trutnov 3 2 1 20 : 19 4
      4 Mor a Mšice 3 0 3 9 : 31 0

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Mimoni Stars 3 2 1 0 38 : 24 5
      2 Camels Rožnov pod Radhoštěm 3 2 0 1 27 : 23 4
      3 Toucans Havířov 3 0 2 1 18 : 27 2
      4 RED HOTS Plzeň 3 0 1 2 19 : 28 1

      Group: A

      GAME SCORE
      27.04.2024 9:00 | Field B | Umpire Los Vacapótamos Brno 9 : 3
      27.04.2024 10:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 7 : 10
      27.04.2024 11:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 10 : 4
      27.04.2024 12:00 | Field S | Umpire Barons Wroclaw 7 : 6
      27.04.2024 13:00 | Field S | Umpire Mor a Mšice 6 : 7
      27.04.2024 14:00 | Field S | Umpire (j)ELITA Trutnov 0 : 15

      Group: B

      GAME SCORE
      27.04.2024 9:00 | Field S | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 7 : 15
      27.04.2024 10:00 | Field S | Umpire RED HOTS Plzeň 3 : 12
      27.04.2024 11:00 | Field S | Umpire Mimoni Stars 4 : 4
      27.04.2024 12:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 6 : 12
      27.04.2024 13:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 9 : 8
      27.04.2024 14:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 11 : 11

      Group: PLAYOFF

      GAME SCORE
      27.04.2024 15:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 9 : 7 SF [1B-2A]
      27.04.2024 15:00 | Field S | Umpire Toucans Havířov 11 : 2 SF [1A-2B]
      27.04.2024 16:00 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 10 : 0 7TH [4A-4B]*
      27.04.2024 16:00 | Field S | Umpire Los Vacapótamos Brno 8 : 2 5TH [3A-3B]*
      27.04.2024 17:00 | Field B 13 : 10 3RD [L13-L14]*
      27.04.2024 17:00 | Field S 5 : 4 Final [W13-W14]*
      +
      MALÁ HOSANA (celodenní)
  13. Dub
    28
    Ne

    1. MALÁ HOSANA 2 (celodenní)
      Dub 28

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
      Info a pravidla

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 ČKD 4 4 0 51 : 19 8
      2 OSL 4 3 1 44 : 17 6
      3 Loonies 4 2 2 21 : 43 4
      4 Hnědý bombarďáci 4 1 3 26 : 29 2
      5 Bunckové 4 0 4 8 : 42 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 OSL 2 4 3 1 39 : 27 6
      2 Los Vacapótamos DT 4 3 1 44 : 29 6
      3 Camperos 4 2 2 39 : 31 4
      4 Arrows Ostrava 4 2 2 28 : 23 4
      5 Toros De Svitavy 4 0 4 6 : 46 0

      Group: A

      GAME SCORE
      28.04.2024 8:30 | Field S | Umpire Bunckové 8 : 13
      28.04.2024 9:25 | Field S | Umpire ČKD 0 : 16
      28.04.2024 10:20 | Field S | Umpire OSL 5 : 3
      28.04.2024 11:15 | Field S | Umpire Hnědý bombarďáci 9 : 1
      28.04.2024 12:10 | Field S | Umpire ČKD 13 : 2
      28.04.2024 13:05 | Field B | Umpire Loonies 7 : 2
      28.04.2024 14:00 | Field B | Umpire Bunckové 7 : 6
      28.04.2024 15:00 | Field B | Umpire OSL 5 : 10
      28.04.2024 15:55 | Field B | Umpire Loonies 9 : 8
      28.04.2024 16:50 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 4 : 22

      Group: B

      GAME SCORE
      28.04.2024 8:30 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT 14 : 1
      28.04.2024 9:25 | Field B | Umpire Toros De Svitavy 11 : 10
      28.04.2024 10:20 | Field B | Umpire Camperos 9 : 5
      28.04.2024 11:15 | Field B | Umpire OSL 2 3 : 17
      28.04.2024 12:10 | Field B | Umpire Toros De Svitavy 9 : 6
      28.04.2024 13:05 | Field S | Umpire Arrows Ostrava 8 : 7
      28.04.2024 14:00 | Field S | Umpire Los Vacapótamos DT 2 : 10
      28.04.2024 15:00 | Field S | Umpire Camperos 9 : 8
      28.04.2024 15:55 | Field S | Umpire Arrows Ostrava 10 : 12
      28.04.2024 16:50 | Field S | Umpire OSL 2 5 : 0

      Group: PLAYOFF

      GAME SCORE
      28.04.2024 17:45 | Field S 6 : 3 Final [A1-B1]*
      28.04.2024 17:45 | Field B 9 : 7 3rd [A2-B2]*
      +
      MALÁ HOSANA 2 (celodenní)
  14. Kvě
    4
    So

    1. KRÍGEĽ (celodenní)
      Kvě 4 – Kvě 5

      logo_czech

      domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 4.4.2024.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště softball
      homerun: 74
      výška HR plotu: 2m
      počet HR na zápas: 2

      hřiště baseball
      homerun: 84
      výška HR plotu: 0m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: ano, na hřišti

      tipy na ubytování
      tělocvičňa na ZŠ
      Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
      web: hzsbott.edupage.org

      internát MTF
      Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
      web: internat.mtf.stuba.sk

      Přihlášené týmy
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. Indians Pezinok
      4. Softball ZČU
      5. RED HOTS Plzeň
      6. Austria
      7. Trutnov HSM
      8. Trnava Angels
      9. Vampiers Merklín

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 64 : 17 8
      2 Austria 4 3 1 44 : 21 7
      3 RED HOTS Plzeň 4 2 2 39 : 26 6
      4 Angels Trnava 4 1 3 18 : 49 5
      5 Indians Pezinok 4 0 4 12 : 64 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Oldstars Trnava 3 2 1 31 : 29 5
      2 Trutnov HSM 3 2 1 37 : 23 5
      3 Softball ZČU 3 2 1 23 : 27 5
      4 Vampiers Merklín 3 0 3 18 : 30 3

      Group: C [7 - 9]

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Angels Trnava 2 1 1 14 : 17 3
      2 Vampiers Merklín 2 1 1 15 : 19 3
      3 Indians Pezinok 2 1 1 27 : 20 3

      Group: A

      GAME SCORE
      04.05.2024 9:00 | Field B 7 : 10
      04.05.2024 10:15 | Field B 11 : 6
      04.05.2024 11:30 | Field B 3 : 11
      04.05.2024 12:45 | Field B 0 : 30
      04.05.2024 14:00 | Field A 7 : 8
      04.05.2024 14:00 | Field B 1 : 16
      04.05.2024 15:15 | Field A 16 : 1
      04.05.2024 16:30 | Field A 8 : 4
      04.05.2024 17:45 | Field B 9 : 10
      04.05.2024 17:45 | Field A 15 : 4

      Group: B

      GAME SCORE
      04.05.2024 9:00 | Field A 13 : 10
      04.05.2024 10:15 | Field A 7 : 5
      04.05.2024 11:30 | Field A 11 : 2
      04.05.2024 12:45 | Field A 8 : 6
      04.05.2024 15:15 | Field B 11 : 12
      04.05.2024 16:30 | Field B 16 : 8

      Group: C [7 - 9]

      GAME SCORE
      05.05.2024 9:00 | Field B 12 : 13
      05.05.2024 10:15 | Field B 2 : 7
      05.05.2024 12:45 | Field B 7 : 15

      Group: Play off

      GAME SCORE
      05.05.2024 9:00 | Field A 12 : 11 QF [A2 - B3]
      05.05.2024 10:15 | Field A 15 : 7 QF [B2 - A3]
      05.05.2024 11:30 | Field B 12 : 18 SF [B1 - W18]
      05.05.2024 11:30 | Field A 9 : 5 SF [A1 - W20]
      05.05.2024 12:45 | Field A 15 : 7 5TH [L18 - L20]*
      05.05.2024 14:00 | Field B 2 : 8 3RD [L21 - L22]*
      05.05.2024 14:00 | Field A 7 : 11 F [W21 - W22]*
      +
      KRÍGEĽ (celodenní)
  15. Kvě
    19
    Ne

    1. ASL 3.2 (celodenní)
      Kvě 19

       

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy ASL 3.
      Info a pravidla

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Praryba 3 3 0 22 : 18 6
      2 Bunckové 3 2 1 20 : 13 5
      3 Toros De Svitavy 3 1 2 18 : 19 4
      4 Estamos Juntos Břeclav 3 0 3 9 : 19 3

      Group:

      GAME SCORE
      19.05.2024 9:00 | Field S 10 : 9
      19.05.2024 10:00 | Field S 5 : 6
      19.05.2024 11:00 | Field S 1 : 9
      19.05.2024 12:00 | Field S 5 : 4
      19.05.2024 13:00 | Field S 8 : 0
      19.05.2024 14:00 | Field S 5 : 7

      Group: Play off

      GAME SCORE
      19.05.2024 15:00 | Field S 5 : 13 3RD [3 - 4]
      19.05.2024 16:00 | Field S 9 : 14 F [1 - 2]
      +
      ASL 3.2 (celodenní)
  16. Kvě
    25
    So

    1. KONĚPŮLKY
      10:00 – 11:00

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
      Info a pravidla

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 (j)ELITA Trutnov 3 3 0 25 : 8 6
      2 Mimoni Stars 3 2 1 35 : 22 4
      3 RED HOTS Plzeň 3 1 2 15 : 31 2
      4 Camels Rožnov pod Radhoštěm 3 0 3 18 : 32 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Barons Wroclaw 3 3 0 28 : 11 6
      2 Mor a Mšice 3 2 1 29 : 29 4
      3 Los Vacapótamos Brno 3 1 2 19 : 15 2
      4 Toucans Havířov 3 0 3 12 : 33 0

      Group: A

      GAME SCORE
      25.05.2024 9:00 | Field B 6 : 18
      25.05.2024 10:00 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 10 : 0
      25.05.2024 11:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 8 : 7
      25.05.2024 12:00 | Field S | Umpire Pořadatel 9 : 16
      25.05.2024 13:00 | Field S | Umpire Pořadatel 6 : 5
      25.05.2024 14:00 | Field S | Umpire RED HOTS Plzeň 1 : 7

      Group: B

      GAME SCORE
      25.05.2024 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel 8 : 5
      25.05.2024 10:00 | Field S | Umpire Pořadatel 3 : 6
      25.05.2024 11:00 | Field S | Umpire Barons Wroclaw 9 : 18
      25.05.2024 12:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 7 : 5
      25.05.2024 13:00 | Field B | Umpire Los Vacapótamos Brno 15 : 3
      25.05.2024 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 9 : 0

      Group: PLAYOFF

      GAME SCORE
      25.05.2024 15:00 | Field B | Umpire Los Vacapótamos Brno 10 : 6 SF [1B - 2A]
      25.05.2024 15:00 | Field S | Umpire Pořadatel 7 : 0 SF [1A - 2B]
      25.05.2024 16:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 6 : 7 7TH [A4 - B4]*
      25.05.2024 16:00 | Field S | Umpire Pořadatel 5 : 10 5TH [A3 - B3]*
      25.05.2024 17:00 | Field B 11 : 12 3TH [L13 - L14]*
      25.05.2024 17:00 | Field S | Umpire Pořadatel 7 : 2 FINAL [W13 - W14]*
      +
      10:00
      KONĚPŮLKY
  17. Kvě
    26
    Ne

    1. KONĚPŮLKY 2 (celodenní)
      Kvě 26

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
      Info a pravidla

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 OSL 3 2 1 0 25 : 21 5
      2 Camperos 3 1 2 0 16 : 13 4
      3 ČKD 3 1 1 1 28 : 20 3
      4 Bunckové 3 0 0 3 9 : 24 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 OSL 2 3 3 0 28 : 10 6
      2 Hnědý bombarďáci 3 1 2 7 : 14 2
      3 Toros De Svitavy 3 1 2 11 : 18 2
      4 Los Vacapótamos DT 3 1 2 14 : 18 2

      Group: A

      GAME SCORE
      26.05.2024 10:00 | Field B | Umpire Bunckové 8 : 8
      26.05.2024 11:00 | Field B | Umpire Camperos 7 : 10
      26.05.2024 12:00 | Field B | Umpire OSL 2 : 11
      26.05.2024 13:00 | Field S | Umpire ČKD 5 : 5
      26.05.2024 14:00 | Field S | Umpire Camperos 10 : 9
      26.05.2024 15:00 | Field S | Umpire OSL 3 : 0

      Group: B

      GAME SCORE
      26.05.2024 10:00 | Field S | Umpire OSL 2 5 : 4
      26.05.2024 11:00 | Field S | Umpire Toros De Svitavy 10 : 9
      26.05.2024 12:00 | Field S | Umpire Los Vacapótamos DT 7 : 0
      26.05.2024 13:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 2 : 6
      26.05.2024 14:00 | Field B | Umpire Toros De Svitavy 3 : 2
      26.05.2024 15:00 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT 1 : 11

      Group: Play off

      GAME SCORE
      26.05.2024 16:00 | Field B | Umpire Camperos 3 : 1 7TH [A4 - B4]* UMP A2
      26.05.2024 16:00 | Field S | Umpire Pořadatel 10 : 2 5TH [A3 - B3]* UMP A1
      26.05.2024 17:00 | Field B | Umpire Bunckové 5 : 1 3TH [A2 - B2]* UMP A4
      26.05.2024 17:00 | Field S | Umpire Pořadatel 6 : 5 FINAL [A1 - B1]* UMP A3
      +
      KONĚPŮLKY 2 (celodenní)
  18. Čvn
    1
    So

    1. FRANZ JOSEF (celodenní)
      Čvn 1 – Čvn 2

      logo_czech

      domcí klub: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 1.5.2024.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      šatny: ano (2)
      WC: ano
      sprchy: ne
      občerstvení na hřišti: ano

      Hraje se 60 minut + dohrávka
      Rozdíl 12+ doběhů po 50 min
      Remíza ne
      HR limit 5

      Rozhodčí: P. Podhájecký

      Pro rozcvičení využijte pálkařské klece a prostor za HR na hřišti B.
      Mezi bufetem a vjezdem je NO BALL ZONE.
      Parkujeme pouze za břízkami.

      Počet parkovacích míst je omezený. Každý tým má k dispozici 4 parkovací místa. Další parkovací místa jsou pro personál a návštěvníky turnaje. Děkujeme, že myslíte i na ostatní.

      Parkovací místa
      1-4 Beta Buky
      5-8 Oldstars
      9-12 RED HOTS
      13-16 Softball ZČU
      17-20 Trutnov HSM
      21-24 Vampiers
      25-28 Waynes

      tipy na ubytování
      Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy

      Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Vampiers Merklín 0 0 0 0 : 0 0
      1 Softball ZČU 0 0 0 0 : 0 0
      1 RED HOTS Plzeň 0 0 0 0 : 0 0
      1 Trutnov HSM 0 0 0 0 : 0 0
      1 Oldstars Trnava 0 0 0 0 : 0 0
      1 Beta Buky 0 0 0 0 : 0 0
      1 Waynes Pardubice 0 0 0 0 : 0 0

      Group:

      GAME SCORE
      01.06.2024 10:00 | Field S -:-
      01.06.2024 10:00 | Field B -:-
      01.06.2024 11:15 | Field S -:-
      01.06.2024 11:15 | Field B -:-
      01.06.2024 12:30 | Field S -:-
      01.06.2024 12:30 | Field B -:-
      01.06.2024 13:45 | Field S -:-
      01.06.2024 13:45 | Field B -:-
      01.06.2024 15:00 | Field S -:-
      01.06.2024 15:00 | Field B -:-
      01.06.2024 16:15 | Field S -:-
      01.06.2024 16:15 | Field B -:-
      01.06.2024 17:30 | Field S -:-
      01.06.2024 17:30 | Field B -:-
      02.06.2024 9:00 | Field S -:-
      02.06.2024 10:15 | Field S -:-
      02.06.2024 10:15 | Field B -:-
      02.06.2024 11:30 | Field S -:-
      02.06.2024 11:30 | Field B -:-
      02.06.2024 12:45 | Field S -:-
      02.06.2024 12:45 | Field B -:-

      Group: Play off

      GAME SCORE
      02.06.2024 14:00 | Field S -:- SF [2 - 3]
      02.06.2024 15:15 | Field S -:- F [1 - W22]
      +
      FRANZ JOSEF (celodenní)
  19. Čvn
    29
    So

    1. FOUR RIVERS CUP (celodenní)
      Čvn 29 – Čvn 30

      logo_czech

      domácí klub:  RED HOTS Plzeň
      web:

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 29.5.2024.

      hřiště Spálené poříčí
      baseballové hřiště
      5 HR na zápas
      bufet ano

      Jedno hřiště. Kapacita 6 týmů.

      tipy na ubytování
      VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html

      Přihlášené týmy
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. Softball ZČU
      4. RED HOTS Plzeň
      5. Vampiers Merklín
      6. Amasoma Příbram

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 5 0 78 : 14 10
      2 Softball ZČU 5 4 1 56 : 32 9
      3 RED HOTS Plzeň 5 2 3 43 : 52 7
      4 Oldstars Trnava 5 2 3 46 : 39 7
      5 Vampiers Merklín 5 1 4 22 : 82 6
      6 Amasoma Příbram 5 1 4 30 : 56 6

      Group:

      GAME SCORE
      29.06.2024 9:00 | Umpire Amasoma Příbram 11 : 10
      29.06.2024 10:05 | Umpire Softball ZČU 5 : 13
      29.06.2024 11:10 | Umpire RED HOTS Plzeň 0 : 28
      29.06.2024 12:15 | Umpire Waynes Pardubice 3 : 12
      29.06.2024 13:20 | Umpire Oldstars Trnava 16 : 2
      29.06.2024 14:25 | Umpire Vampiers Merklín 10 : 2
      29.06.2024 15:30 | Umpire RED HOTS Plzeň 3 : 18
      29.06.2024 16:35 | Umpire Waynes Pardubice 17 : 3
      29.06.2024 17:40 | Umpire Amasoma Příbram 2 : 21
      30.06.2024 8:30 | Umpire Waynes Pardubice 9 : 10
      30.06.2024 9:35 | Umpire Amasoma Příbram 5 : 9
      30.06.2024 10:40 | Umpire Softball ZČU 7 : 9
      30.06.2024 11:45 | Umpire Oldstars Trnava 7 : 11
      30.06.2024 12:50 | Umpire Vampiers Merklín 6 : 11
      30.06.2024 13:55 | Umpire RED HOTS Plzeň 10 : 5

      Group: Play off

      GAME SCORE
      30.06.2024 15:00 | Umpire Waynes Pardubice 17 : 6 SF [2 - 3] UMP 1
      30.06.2024 16:05 | Umpire RED HOTS Plzeň 5 : 8 F [1 - W16] UMP L16
      +
      FOUR RIVERS CUP (celodenní)
  20. Čvc
    15
    Po

    1. MISTROVSTVÍ EVROPY SLOWPICTH (celodenní)
      Čvc 15 – Čvc 21
      +
      MISTROVSTVÍ EVROPY SLOWPICTH (celodenní)

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI