Kategorie ▾
  • ASL
  • ČSL
  • Indoor
  • Indoor liga
  • Ostatní turnaje (zápasy)
  • Semináře a školení
  • Training
Štítky ▾
  • 2016 (1)
  • 2019 (5)
  • 2021 (1)
  • Top (12)

Agenda

+ Rozbalit vše − Sbalit vše Dnes
  1. Čvc
    31
    So

    1. 42 CUP (celodenní)
      Čvc 31 – Srp 1

      Rozhodčí zajišťuje pořadatel
      Hrací míče flexi ´12
      Hraje se co-ed, tedy 5+5 (lze však i 4+5, 4+4), půjčování hráčů dovoleno
      Nic se nemění
      Přihlášky na jaksch.karel@seznam.cz
      FB event: 42 Cup 2021

      +
      42 CUP (celodenní)
  2. Srp
    14
    So

    1. FOUR RIVERS CUP (celodenní)
      Srp 14 – Srp 15

      logo_czech

      domácí klub: Baseball Plzeň
      web: www.plzen.probaseball.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 4.8.2021.

      hřiště Spálené poříčí
      baseballové hřiště
      5 HR na zápas
      bufet ano

      hřiště Božkov
      travnatý fotbalák
      parkoviště GPS 49.7300544N, 13.4232950E
      www.bozkovskyostrov.cz
      mapa zde
      5 HR na zápas (levé a střední pole)
      bufet ano (občas)
      Provozní řád Božkovského ostrova

      tipy na ubytování
      VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 6 6 0 73 : 40 12
      2 Oldstars Trnava 6 4 2 76 : 46 10
      3 Trutnov HSM 6 4 2 49 : 47 10
      4 Softball ZČU 6 3 3 54 : 56 9
      5 RED HOTS Plzeň 6 2 4 58 : 56 8
      6 Karlínský gang 6 1 5 38 : 92 7
      7 Wolfs Domažlice 6 1 5 51 : 62 7

      Group:

      GAME SCORE
      14.08.2021 9:00 | Field Božkov | Umpire Wolfs Domažlice 10 : 4
      14.08.2021 10:00 | Field Božkov | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 10
      14.08.2021 11:00 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU 3 : 26
      14.08.2021 12:00 | Field Božkov | Umpire Oldstars Trnava 8 : 7
      14.08.2021 13:00 | Field Božkov | Umpire Karlínský gang 16 : 3
      14.08.2021 14:00 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU 3 : 13
      14.08.2021 14:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Wolfs Domažlice 2 : 21
      14.08.2021 15:00 | Field Božkov | Umpire Trutnov HSM 10 : 3
      14.08.2021 15:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire RED HOTS Plzeň 7 : 12
      14.08.2021 16:00 | Field Božkov | Umpire Karlínský gang 11 : 10
      14.08.2021 16:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Waynes Pardubice 6 : 12
      14.08.2021 17:00 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU 8 : 4
      14.08.2021 17:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire RED HOTS Plzeň 8 : 7
      14.08.2021 18:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Oldstars Trnava 13 : 11
      15.08.2021 9:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Karlínský gang 10 : 9
      15.08.2021 9:00 | Field Božkov | Umpire Oldstars Trnava 9 : 8
      15.08.2021 10:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire RED HOTS Plzeň 15 : 14
      15.08.2021 10:00 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice 15 : 17
      15.08.2021 11:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Wolfs Domažlice 6 : 5
      15.08.2021 11:00 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice 5 : 10
      15.08.2021 12:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Trutnov HSM 16 : 3

      Group: Play off

      GAME SCORE
      15.08.2021 13:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Waynes Pardubice 8 : 7 SF [2-3]
      15.08.2021 14:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Trutnov HSM 13 : 15 F [1-W22]
      +
      FOUR RIVERS CUP (celodenní)
  3. Srp
    28
    So

    1. DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
      Srp 28 – Srp 29

      logo_czech

      domácí klub: Wolfs Domažlice
      web: www.wolfs.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 18.8.2021.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11
      hraje se 50 minut + dohrávka

      homerun: 85m
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      Druhé hřiště není potřeba.

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
      K dispozici je už do pátku tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
      (vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
      kontakt: tel 776 827 610
      cena 50,-Kč / osoba /den
      Další možnost ubytování je na intru u náměstí.
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 61 : 27 8
      2 Beta Buky 4 3 1 66 : 19 7
      3 Oldstars Trnava 4 3 1 34 : 38 7
      4 Trutnov HSM 4 1 3 25 : 38 5
      5 Wolfs Domažlice 4 1 3 29 : 67 5
      6 RED HOTS Plzeň 4 0 4 27 : 53 4

      Group:

      GAME SCORE
      28.08.2021 9:00 | Umpire Waynes Pardubice 7 : 10
      28.08.2021 10:05 | Umpire RED HOTS Plzeň 0 : 11
      28.08.2021 11:10 | Umpire Wolfs Domažlice 5 : 10
      28.08.2021 12:15 | Umpire Trutnov HSM 8 : 7
      28.08.2021 13:20 | Umpire Oldstars Trnava 3 : 21
      28.08.2021 14:25 | Umpire Beta Buky 6 : 5
      28.08.2021 15:30 | Umpire Wolfs Domažlice 23 : 3
      28.08.2021 16:35 | Umpire Waynes Pardubice 4 : 17
      28.08.2021 17:40 | Umpire Trutnov HSM 8 : 27
      29.08.2021 8:30 | Umpire Waynes Pardubice 3 : 17
      29.08.2021 9:35 | Umpire Trutnov HSM 9 : 18
      29.08.2021 10:40 | Umpire RED HOTS Plzeň 12 : 8
      29.08.2021 11:45 | Umpire Oldstars Trnava -:-
      29.08.2021 12:50 | Umpire Beta Buky -:-
      29.08.2021 13:55 | Umpire Wolfs Domažlice -:-

      Group: Play off

      GAME SCORE
      29.08.2021 15:00 -:- SF [2-3] UMP 1
      29.08.2021 16:05 -:- F [1-W16] UMP L16
      +
      DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
  4. Zář
    25
    So

    1. PEGAS SLOWPITCH CUP (celodenní)
      Zář 25 – Zář 26

      logo_czech

      domácí klub: Pegas Sedlčany
      web: www.pegas.sedlcany.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 15.9.2021.

      Hřiště A
      Hrát se bude na novém hřišti Pegasu, dříve hřiště B (fotbalák).
      https://mapy.cz/s/rezahaloro

      homerun: 84m
      výška HR plotu: 1m
      počet HR na zápas: 5

      Hřiště B
      Původní softballové hřiště
      https://mapy.cz/s/hetuseboto

      homerun: 76,2m
      výška HR plotu: 1-2m
      počet HR na zápas: 2

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      šatny: ano (3)
      WC: ano
      sprchy: ne
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí:
      sobotní večírek: možná táborák

      Pro bližší info klikněte sem.

      tipy na ubytování
      http://www.pegas.sedlcany.cz/files/documents/h_ubytovani.pdf
      Možné je i ubytování ve vlastních stanech na v areálu Pegasu nebo v tělocvičně za 80 Kč na osobu a noc (domluvte se ve škole).

      # TEAM G W L SCORE P
      1 RED HOTS Plzeň 6 4 2 84 : 63 10
      2 Trutnov HSM 6 4 2 84 : 53 10
      3 Waynes Pardubice 6 4 2 78 : 36 10
      4 Oldstars Trnava 6 4 2 103 : 47 10
      5 Karlínský gang 6 3 3 74 : 75 9
      6 42 Crew 6 2 4 36 : 92 8
      7 Pegas Sedlčany 6 0 6 25 : 118 6

      Group:

      GAME SCORE
      25.09.2021 10:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 2 : 22
      25.09.2021 10:00 | Field B | Umpire Pořadatel 2 : 16
      25.09.2021 11:10 | Field A | Umpire Pořadatel 7 : 25
      25.09.2021 11:10 | Field B | Umpire Karlínský gang 9 : 13
      25.09.2021 12:20 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 9 : 7
      25.09.2021 12:20 | Field B | Umpire Pegas Sedlčany 10 : 7
      25.09.2021 13:30 | Field A | Umpire Pořadatel 3 : 10
      25.09.2021 13:30 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 4 : 17
      25.09.2021 14:40 | Field A | Umpire Trutnov HSM 15 : 14
      25.09.2021 14:40 | Field B | Umpire Pořadatel 12 : 20
      25.09.2021 15:50 | Field A | Umpire 42 Crew 17 : 18
      25.09.2021 15:50 | Field B | Umpire Pořadatel 16 : 2
      25.09.2021 17:00 | Field A | Umpire Pořadatel 22 : 0
      25.09.2021 17:00 | Field B | Umpire Pegas Sedlčany 8 : 16
      26.09.2021 9:00 | Field A | Umpire Pořadatel 2 : 17
      26.09.2021 10:10 | Field A | Umpire Pořadatel 15 : 12
      26.09.2021 10:10 | Field B | Umpire Karlínský gang 10 : 7
      26.09.2021 11:20 | Field A | Umpire Pegas Sedlčany 23 : 2
      26.09.2021 11:20 | Field B | Umpire Pořadatel 13 : 7
      26.09.2021 12:30 | Field A | Umpire Trutnov HSM 28 : 3
      26.09.2021 12:30 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 12 : 10

      Group: Play off

      GAME SCORE
      26.09.2021 13:40 | Field A | Umpire Pořadatel 8 : 12 SF [2-3]
      26.09.2021 14:50 | Field A | Umpire Pořadatel 9 : 12 F [1-W22]
      +
      PEGAS SLOWPITCH CUP (celodenní)
  5. Zář
    28
    Út

    1. MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
      Zář 28

      Pořádá Česká slowpitchová liga
      Coed slowpitch | Open

      V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
      Muži minimálně 35+ / ročník 1986 a starší
      Ženy minimálně 30+ / ročník 1991 a starší

      hřiště TJ Lokomotiva Louny
      www.basesoft-louny.cz

      GPS: 50.3615503N, 13.7868181E
      Masarykovy sady, 440 00 Louny
      Nedaleko od Výstaviště Louny
      bufet ano
      toalety ano

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 49 : 15 8
      2 Sparks Mladé Buky 4 3 1 49 : 20 6
      3 (j)ELITA Trutnov 4 2 2 44 : 35 4
      4 RED HOTS Plzeň 4 1 3 16 : 39 2
      5 CIT Praha 4 0 4 15 : 64 0
      +
      MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
  6. Říj
    2
    So

    1. SVAŘÁK (celodenní)
      Říj 2

      Svarak

      Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Stingers OST 2 2 0 27 : 9 4
      2 RED HOTS Plzeň 2 1 1 18 : 15 2
      3 Pandí gang 2 0 2 4 : 25 0

      Group: D

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mimoni Stars 2 2 0 19 : 6 4
      2 OSL 2 1 1 14 : 6 2
      3 Toucans Havířov 2 0 2 3 : 24 0

      Group: Play off Classic Trophy A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Pandí gang 2 2 0 0 16 : 2 4
      2 ČKD 2 0 1 1 9 : 12 1
      3 Hnědý bombarďáci 2 0 1 1 7 : 18 1

      Group: Play off Classic Trophy B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Slowpitch Arrows 2 1 1 11 : 11 2
      2 Toucans Havířov 2 1 1 12 : 12 2
      2 Bur(j)ani Swítkow 2 1 1 12 : 12 2

      Group: A

      GAME SCORE
      02.10.2021 9:00 | Field Mnětice A | Umpire Pořadatel 10 : 1 A ROUND 1
      02.10.2021 9:00 | Field Mnětice B | Umpire Pořadatel 8 : 4 A ROUND 1
      02.10.2021 10:00 | Field Mnětice A | Umpire Pořadatel 15 : 4 [L5-L6]*
      02.10.2021 10:00 | Field Mnětice B | Umpire Pořadatel 0 : 12 [W5-W6]*

      Group: B

      GAME SCORE
      02.10.2021 8:50 | Field Staré Čívice A | Umpire Pandí gang 9 : 8 B ROUND 1
      02.10.2021 8:50 | Field Staré Čívice B | Umpire Mimoni Stars 4 : 7 B ROUND 1
      02.10.2021 10:30 | Field Staré Čívice A | Umpire Toucans Havířov 5 : 11 [W3-W4]*
      02.10.2021 10:30 | Field Staré Čívice B | Umpire RED HOTS Plzeň 7 : 2 [L3-L4]*

      Group: C

      GAME SCORE
      02.10.2021 8:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Camperos 0 : 16
      02.10.2021 9:40 | Field Staré Čívice B | Umpire OSL 9 : 4
      02.10.2021 11:20 | Field Staré Čívice A | Umpire Barons Wroclaw 11 : 9

      Group: D

      GAME SCORE
      02.10.2021 8:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Hnědý bombarďáci 4 : 5
      02.10.2021 9:40 | Field Staré Čívice A | Umpire Stingers OST 14 : 2
      02.10.2021 11:20 | Field Staré Čívice B | Umpire Slowpitch Arrows 1 : 10

      Group: Play off Classic Trophy A

      GAME SCORE
      02.10.2021 12:10 | Field Staré Čívice B | Umpire Hnědý bombarďáci 5 : 2
      02.10.2021 14:40 | Field Staré Čívice A | Umpire ČKD 0 : 11
      02.10.2021 16:20 | Field Staré Čívice B | Umpire Stingers OST 7 : 7

      Group: Play off Classic Trophy B

      GAME SCORE
      02.10.2021 12:10 | Field Staré Čívice A | Umpire Bur(j)ani Swítkow 6 : 5
      02.10.2021 14:40 | Field Staré Čívice B | Umpire Slowpitch Arrows 7 : 6
      02.10.2021 16:20 | Field Staré Čívice A | Umpire Mimoni Stars 6 : 5

      Group: Play off Elite Trophy 5-8

      GAME SCORE
      02.10.2021 13:00 | Field Staré Čívice B | Umpire Pandí gang 12 : 6 SF [2A-2D]*
      02.10.2021 13:00 | Field Staré Čívice A | Umpire Toucans Havířov 3 : 10 SF [2B-2C]*
      02.10.2021 15:30 | Field Staré Čívice B | Umpire (j)ELITA Trutnov 7 : 4 3RD [L17-L18]*
      02.10.2021 15:30 | Field Staré Čívice A | Umpire Barons Wroclaw 6 : 7 F [W17-W18]*

      Group: Play off Master Trophy 1-4

      GAME SCORE
      02.10.2021 13:50 | Field Staré Čívice B | Umpire OSL 5 : 3 SF [1A-1D]*
      02.10.2021 13:50 | Field Staré Čívice A | Umpire Camperos 5 : 13 SF [1B-1C]*
      02.10.2021 17:10 | Field Staré Čívice B | Umpire Mor a Mšice 1 : 3 3RD [L19-L20]*
      02.10.2021 17:10 | Field Staré Čívice A | Umpire RED HOTS Plzeň 8 : 7 F [W19-W20]*
      +
      SVAŘÁK (celodenní)
  7. Říj
    9
    So

    1. FRANZ JOSEF (celodenní)
      Říj 9 – Říj 10

      logo_czech

      domcí klub: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 29.9.2021.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      šatny: ne
      WC: ano
      sprchy: ne
      občerstvení na hřišti: ano

      hřiště Staré Čívice
      https://mapy.cz/s/2MdI6
      GPS: 50.0191258N, 15.6916072E

      Hraje se 45 minut + dohrávka
      Remíza ne
      HR limit 5
      Každý s každým & play off pro 3

      tipy na ubytování
      Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 7 7 0 120 : 38 14
      2 Trutnov HSM 7 6 1 96 : 60 13
      3 Oldstars Trnava 7 4 3 84 : 69 11
      4 Waynes Pardubice 7 4 3 88 : 67 11
      5 Mor a Mšice 7 3 4 61 : 54 10
      6 RED HOTS Plzeň 7 2 5 47 : 100 9
      7 Karlínský gang 7 2 5 56 : 92 9
      8 The Lightsabers 7 0 7 28 : 100 7

      Group:

      GAME SCORE
      09.10.2021 9:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 7 : 4
      09.10.2021 9:30 | Field Svítkov | Umpire Pořadatel 7 : 14
      09.10.2021 10:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 15 : 6
      09.10.2021 10:30 | Field Svítkov | Umpire Trutnov HSM 6 : 5
      09.10.2021 11:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 12 : 11
      09.10.2021 11:30 | Field Svítkov | Umpire Mor a Mšice 2 : 22
      09.10.2021 12:30 | Field Staré Čívice | Umpire Oldstars Trnava 4 : 22
      09.10.2021 12:30 | Field Svítkov | Umpire RED HOTS Plzeň 12 : 10
      09.10.2021 13:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 7 : 13
      09.10.2021 13:30 | Field Svítkov | Umpire Oldstars Trnava 8 : 19
      09.10.2021 14:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 14 : 2
      09.10.2021 14:30 | Field Svítkov | Umpire Waynes Pardubice 13 : 7
      09.10.2021 15:30 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 10 : 13
      09.10.2021 15:30 | Field Svítkov | Umpire Beta Buky 3 : 23
      09.10.2021 16:30 | Field Staré Čívice | Umpire Karlínský gang 6 : 15
      09.10.2021 16:30 | Field Svítkov | Umpire The Lightsabers 18 : 9
      10.10.2021 9:00 | Field Staré Čívice | Umpire Mor a Mšice 7 : 4
      10.10.2021 9:00 | Field Svítkov | Umpire Trutnov HSM 13 : 12
      10.10.2021 10:00 | Field Staré Čívice | Umpire The Lightsabers 5 : 13
      10.10.2021 10:00 | Field Svítkov | Umpire RED HOTS Plzeň 12 : 11
      10.10.2021 11:00 | Field Staré Čívice | Umpire Beta Buky 11 : 2
      10.10.2021 11:00 | Field Svítkov | Umpire Waynes Pardubice 14 : 8
      10.10.2021 12:00 | Field Staré Čívice | Umpire Oldstars Trnava 1 : 23
      10.10.2021 12:00 | Field Svítkov | Umpire Karlínský gang 18 : 2
      10.10.2021 13:00 | Field Staré Čívice | Umpire RED HOTS Plzeň 13 : 12
      10.10.2021 13:00 | Field Svítkov | Umpire Waynes Pardubice 3 : 11
      10.10.2021 14:00 | Field Staré Čívice | Umpire Trutnov HSM 13 : 11
      10.10.2021 14:00 | Field Svítkov | Umpire The Lightsabers 17 : 5

      Group: Play off

      GAME SCORE
      10.10.2021 15:00 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 6 : 8 SF [2-3]
      10.10.2021 16:00 | Field Staré Čívice | Umpire Pořadatel 24 : 6 F [1-W29]
      +
      FRANZ JOSEF (celodenní)
  8. Led
    29
    So

    1. POLYXENA (celodenní)
      Led 29
      Číst více »
      Indoor liga
      2021

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí iLigy.

      Startovné:
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 19.1.2022

      Týmy:

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Waynes Pardubice Black 4 2 1 1 15 : 10 5
      2 Waynes Pardubice Red 4 2 1 1 11 : 11 5
      3 Waynes Pardubice Navy 4 1 0 3 10 : 15 2

      QF, SF – výše nasazený tým si volí jestli je domácí nebo host
      * los

      +
      POLYXENA (celodenní)
  9. Bře
    26
    So

    1. NA POLIČKU (celodenní)
      Bře 26

      indoor_logo_200

      Turnaj je součástí iLigy.

      Startovné:
      Číslo účtu: 2700920253 / 2010
      Splatnost: 16.3.2022

      Hraje se 40 minut + dohrávka nebo 7 směn.
      Ve skupinách remíza platí.
      V zápasech 7-10 si výše nasazený tým volí jestli bude domácí nebo host.
      V zápasech 11-13 se losuje o výběr domácí nebo host.
      Hrát mohou hráči, kteří v daném kalendářním roce dovrší 13 let.
      Hráči mladší 15 let mohou hrát C nebo OF.

      Pálky viz. soutěžní řád ČSL.

      Helmy jsou povinné pro hráče mladší 18 let (pálkař, běžec, připravující se pálkař, kauč).
      Mřížky na helmy jsou povinné pro hráče ve věku 15 let a mladší (v den utkání).
      Helmy pro hráče starší 18 let jsou doporučené.

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice Navy 6 4 2 21 : 22 8
      2 Waynes Pardubice White 6 2 4 22 : 21 4

      QF, SF – výše nasazený tým si volí jestli je domácí nebo host
      * los

      +
      NA POLIČKU (celodenní)
    2. SEMINÁŘ ROZHODČÍCH (celodenní)
      Bře 26

      Vážení softballoví přátelé,
      po delší odmlce a hlavně z důvodu, že uplynulé 2 roky moc nedovolily se sejít (mimo vytíženou sezónu) na hřišti, jsem se rozhodl uspořádat rozhodcovský seminář – SLOWPITCH.

      Termín: sobota 26. března 2022 od 14 hod.
      Lokace: Městský Softballový a Baseballový stadion Choceň (U Koupaliště 1724, Choceň)

      Předběžný harmonogram:
      blok I. – praxe => postavení na HP + strikezone + illegal pitch (hřiště)
      blok II. – praxe => 1men / 2 men system – pohyby na metách (hřiště)
      blok III. – teorie => diskuze na různá témata (turnaje ESF, …) + možná i videorozbory

      Pro ty co by chtěli zůstat i poté déle, tak lze dohodnout navečer i BOWLING a popř. mohu zajistit i nocleh (to bych potřeboval vědět co nejdříve).

      Prosím o info, zda-li se chystáte přijet nebo zda-li víte, že ne (popř. zatím nevíte).

      P.S. Raději upozorním – náklady na dopravu ani ubytování se bohužel nehradí, jelikož se jedná o seminář z mé osobní iniciativy (pouze pod patronací KR ČSA).

      S pozdravem

      Pavel Podhájecký

      WBSC Europe Slowpitch Umpire
      +420732902436
      p.podhajecky@centrum.cz

      +
      SEMINÁŘ ROZHODČÍCH (celodenní)
  10. Dub
    15

    1. MALÁ HOSANA (celodenní)
      Dub 15

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 (j)ELITA Trutnov 2 2 0 17 : 4 4
      2 Barons Wroclaw 2 1 1 8 : 13 2
      3 Hnědý bombarďáci 2 0 2 3 : 11 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Stingers OST 2 2 0 17 : 9 4
      2 Mor a Mšice 2 1 1 7 : 6 2
      3 ČKD 2 0 2 8 : 17 0

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toucans Havířov 2 2 0 18 : 6 4
      2 Mimoni Stars 2 1 1 7 : 12 2
      3 Tragédi 2 0 2 6 : 13 0

      Group: D

      # TEAM G W L SCORE P
      1 RED HOTS Plzeň 2 2 0 24 : 4 4
      2 Camperos 2 1 1 11 : 17 2
      3 OSL 2 0 2 3 : 17 0

      Group: A

      GAME SCORE
      15.04.2022 8:50 | Field S 0 : 7
      15.04.2022 10:30 | Field S 4 : 3
      15.04.2022 12:10 | Field S 10 : 4

      Group: B

      GAME SCORE
      15.04.2022 8:00 | Field B 1 : 5
      15.04.2022 9:40 | Field B 2 : 5
      15.04.2022 11:20 | Field B 12 : 7

      Group: C

      GAME SCORE
      15.04.2022 8:00 | Field S 4 : 3
      15.04.2022 9:40 | Field S 3 : 9
      15.04.2022 11:20 | Field S 9 : 3

      Group: D

      GAME SCORE
      15.04.2022 8:50 | Field B 1 : 9
      15.04.2022 10:30 | Field B 8 : 2
      15.04.2022 12:10 | Field B 2 : 16

      Group: Play off Classic Trophy

      GAME SCORE
      15.04.2022 13:20 | Field S 14 : 5 SF [3A-3D]*
      15.04.2022 13:20 | Field B 3 : 7 SF [3B-3C]*
      15.04.2022 15:50 | Field B 3 : 2 3RD [L13-L14]*
      15.04.2022 15:50 | Field S 7 : 10 F [W13-W14]*

      Group: Play off Elite Trophy

      GAME SCORE
      15.04.2022 14:10 | Field S 18 : 1 SF [2A-2D]*
      15.04.2022 14:10 | Field B 3 : 4 SF [2B-2C]*
      15.04.2022 16:40 | Field B 6 : 5 3RD [L15-L16]*
      15.04.2022 16:40 | Field S 10 : 7 F [W15-W16]*

      Group: Play off Master Trophy

      GAME SCORE
      15.04.2022 15:00 | Field S 8 : 1 SF [1A-1D]*
      15.04.2022 15:00 | Field B 5 : 10 SF [1B-1C]*
      15.04.2022 17:30 | Field B 4 : 7 3RD [L17-L18]*
      15.04.2022 17:30 | Field S 0 : 14 F [W17-W18]*
      +
      MALÁ HOSANA (celodenní)
  11. Dub
    23
    So

    1. SLÁVA HOSANA (celodenní)
      Dub 23 – Dub 24

      Slava_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Ubytování
      Hostel Trim
      Penzion Fajn

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 6 5 0 1 84 : 50 10
      2 UCE Travellers 6 5 0 1 90 : 48 10
      3 Netherlands 6 4 0 2 67 : 47 8
      4 Trutnov HSM 6 3 0 3 47 : 54 6
      5 Beta Buky 6 3 0 3 85 : 60 6
      6 Caciques 6 2 1 3 45 : 52 5
      7 Hairy Coos 6 2 1 3 57 : 58 5
      8 Boozy Bunch 6 1 1 4 44 : 120 3
      9 Oldstars Trnava 6 0 1 5 48 : 78 1

      Group:

      GAME SCORE
      23.04.2022 9:00 | Field S 8 : 6
      23.04.2022 9:00 | Field B 8 : 15
      23.04.2022 10:00 | Field S 3 : 6
      23.04.2022 10:00 | Field B 7 : 22
      23.04.2022 11:00 | Field S 6 : 6
      23.04.2022 11:00 | Field B 7 : 14
      23.04.2022 12:00 | Field S 4 : 12
      23.04.2022 12:00 | Field B 30 : 1
      23.04.2022 13:00 | Field S 13 : 12
      23.04.2022 13:00 | Field B 11 : 25
      23.04.2022 14:00 | Field S 17 : 4
      23.04.2022 14:00 | Field B 12 : 12
      23.04.2022 15:00 | Field S 13 : 12
      23.04.2022 15:00 | Field B 13 : 4
      23.04.2022 16:00 | Field S 15 : 14
      23.04.2022 16:00 | Field B 7 : 3
      23.04.2022 17:00 | Field S 10 : 11
      23.04.2022 17:00 | Field B 11 : 4
      24.04.2022 9:00 | Field B 17 : 6
      24.04.2022 10:00 | Field S 4 : 10
      24.04.2022 10:00 | Field B 19 : 7
      24.04.2022 11:00 | Field S 18 : 5
      24.04.2022 11:00 | Field B 16 : 8
      24.04.2022 12:00 | Field S 17 : 3
      24.04.2022 12:00 | Field B 10 : 9
      24.04.2022 13:00 | Field S 4 : 24
      24.04.2022 13:00 | Field B 7 : 5

      Group: Play off

      GAME SCORE
      24.04.2022 14:00 | Field S 18 : 1 QF [3-6]
      24.04.2022 14:00 | Field B 4 : 24 QF [4-5]
      24.04.2022 15:00 | Field S 10 : 11 SF [1-LOWEST SEED]*
      24.04.2022 15:00 | Field B 9 : 8 SF [2-BEST SEED]*
      24.04.2022 16:00 | Field B 7 : 6 3RD L30-L31]*
      24.04.2022 16:00 | Field S 21 : 5 F [W30-W31]*
      +
      SLÁVA HOSANA (celodenní)
  12. Dub
    30
    So

    1. DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
      Dub 30 – Kvě 1

      logo_czech

      domácí klub: Wolfs Domažlice
      web: www.wolfs.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 20.4.2022.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11
      hraje se 50 minut + dohrávka

      homerun: 85m
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      Druhé hřiště bude upřesněno později.

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
      K dispozici je už do pátku tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
      (vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
      kontakt: tel 776 827 610
      cena 50,-Kč / osoba /den
      Další možnost ubytování je na intru u náměstí.

      Sporthotel
      Palackého 230, 34401 Domažlice
      www.sportoviste-domazlice.cz/sporthotel

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 61 : 18 8
      2 RED HOTS Plzeň 4 3 1 37 : 40 7
      3 Softball ZČU 4 1 3 33 : 35 5
      4 Oldstars Trnava 4 1 3 22 : 41 5
      5 Wolfs Domažlice 4 1 3 32 : 51 5

      Group: B-QF

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Oldstars Trnava 2 2 0 20 : 3 4
      2 Softball ZČU 2 1 1 8 : 14 3
      3 Wolfs Domažlice 2 0 2 9 : 20 2

      Group: A

      GAME SCORE
      30.04.2022 9:00 | Umpire RED HOTS Plzeň 6 : 17
      30.04.2022 10:00 | Umpire Wolfs Domažlice 7 : 11
      30.04.2022 11:00 | Umpire Oldstars Trnava 5 : 10
      30.04.2022 12:00 | Umpire Waynes Pardubice 11 : 8
      30.04.2022 13:00 | Umpire Softball ZČU 2 : 17
      30.04.2022 14:00 | Umpire Waynes Pardubice 13 : 7
      30.04.2022 15:00 | Umpire Softball ZČU 9 : 7
      30.04.2022 16:00 | Umpire Wolfs Domažlice 18 : 2
      30.04.2022 17:00 | Umpire RED HOTS Plzeň 4 : 6
      30.04.2022 18:00 | Umpire Oldstars Trnava 16 : 9

      Group: B-QF

      GAME SCORE
      01.05.2022 9:00 | Umpire RED HOTS Plzeň 6 : 8
      01.05.2022 11:30 | Umpire Wolfs Domažlice 0 : 8
      01.05.2022 12:45 | Umpire Softball ZČU 12 : 3

      Group: Play off

      GAME SCORE
      01.05.2022 10:15 | Umpire Oldstars Trnava 25 : 5 SF [1-2] UMP 4
      01.05.2022 14:00 | Umpire Waynes Pardubice 6 : 10 SF [L12-WQF] UMP W12
      01.05.2022 15:15 | Umpire RED HOTS Plzeň 12 : 10 F [W12-W15] UMP L15
      +
      DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
  13. Kvě
    21
    So

    1. KRÍGEĽ (celodenní)
      Kvě 21 – Kvě 22

      logo_czech

      domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 12.5.2022.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště softball
      homerun: 74
      výška HR plotu: 2m
      počet HR na zápas: 2

      hřiště baseball
      homerun: 84
      výška HR plotu: 0m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: ano, na hřišti

      tipy na ubytování
      V případě zájmu kontaktujte: Braňo Deák, brunodeak@gmail.com

      tělocvičňa na ZŠ
      Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
      web: hzsbott.edupage.org

      internát MTF
      Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
      web: internat.mtf.stuba.sk

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 5 0 64 : 19 10
      2 Oldstars friends 5 3 2 39 : 32 8
      3 Oldstars Trnava 5 3 2 41 : 23 8
      4 Mor a Mšice 5 2 3 24 : 34 7
      5 RED HOTS Plzeň 5 2 3 28 : 38 7
      6 Angels Trnava 5 0 5 15 : 65 5
      GAME SCORE
      21.05.2022 9:00 | Umpire Oldstars friends 3 : 13
      21.05.2022 10:05 | Umpire Angels Trnava 6 : 13
      21.05.2022 11:10 | Umpire Oldstars Trnava 5 : 4
      21.05.2022 12:15 | Umpire RED HOTS Plzeň 13 : 4
      21.05.2022 13:20 | Umpire Waynes Pardubice 11 : 0
      21.05.2022 14:25 | Umpire Mor a Mšice 6 : 2
      21.05.2022 15:30 | Umpire Oldstars Trnava 6 : 11
      21.05.2022 16:35 | Umpire RED HOTS Plzeň 2 : 15
      21.05.2022 17:40 | Umpire Oldstars friends 9 : 1
      22.05.2022 8:30 | Umpire RED HOTS Plzeň 6 : 5
      22.05.2022 9:35 | Umpire Oldstars friends 4 : 16
      22.05.2022 10:40 | Umpire Angels Trnava 9 : 2
      22.05.2022 11:45 | Umpire Waynes Pardubice 8 : 2
      22.05.2022 12:50 | Umpire Mor a Mšice 6 : 10
      22.05.2022 13:55 | Umpire Oldstars Trnava 1 : 18
      22.05.2022 15:00 | Umpire Waynes Pardubice 0 : 12 SF [2-3] UMP 1
      22.05.2022 16:05 | Umpire Oldstars friends 7 : 5 F [1-W16] UMP L16
      +
      KRÍGEĽ (celodenní)
  14. Kvě
    29
    Ne

    1. KONĚPŮLKY (celodenní)
      Kvě 29

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 2 1 1 12 : 9 2
      2 Toucans Havířov 2 1 1 16 : 10 2
      3 Tragédi 2 1 1 6 : 15 2

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 (j)ELITA Trutnov 2 2 0 31 : 11 4
      2 Hnědý bombarďáci 2 1 1 16 : 28 2
      3 Camperos 2 0 2 12 : 20 0

      Group: C

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 OSL 2 1 1 0 17 : 16 3
      2 Stingers OST 2 1 0 1 11 : 11 2
      3 Mimoni Stars 2 0 1 1 18 : 19 1

      Group: D

      # TEAM G W L SCORE P
      1 RED HOTS Plzeň 2 2 0 13 : 11 4
      2 Barons Wroclaw 2 1 1 13 : 11 2
      3 ČKD 2 0 2 11 : 15 0

      Group: A

      GAME SCORE
      29.05.2022 8:00 | Field S 2 : 6
      29.05.2022 9:40 | Field S 0 : 13
      29.05.2022 11:20 | Field S 3 : 10

      Group: B

      GAME SCORE
      29.05.2022 8:00 | Field B 7 : 10
      29.05.2022 9:40 | Field B 6 : 21
      29.05.2022 11:20 | Field B 10 : 5

      Group: C

      GAME SCORE
      29.05.2022 8:50 | Field B 7 : 6
      29.05.2022 10:30 | Field B 12 : 12
      29.05.2022 12:10 | Field B 5 : 4

      Group: D

      GAME SCORE
      29.05.2022 8:50 | Field S 6 : 7
      29.05.2022 10:30 | Field S 8 : 5
      29.05.2022 12:10 | Field S 6 : 5

      Group: Play off Classic Trophy

      GAME SCORE
      29.05.2022 13:20 | Field S 0 : 22 SF [3A-3D]*
      29.05.2022 13:20 | Field B 10 : 9 SF [3B-3C]*
      29.05.2022 15:50 | Field B 2 : 13 3RD [L13-L14]*
      29.05.2022 15:50 | Field S 6 : 7 F [W13-W14]*

      Group: Play off Elite Trophy

      GAME SCORE
      29.05.2022 14:10 | Field S 2 : 9 SF [2A-2D]*
      29.05.2022 14:10 | Field B 3 : 10 SF [2B-2C]*
      29.05.2022 16:40 | Field B 3 : 6 3RD [L15-L16]*
      29.05.2022 16:40 | Field S 6 : 9 F [W15-W16]*

      Group: Play off Master Trophy

      GAME SCORE
      29.05.2022 15:00 | Field S 8 : 3 SF [1A-1D]*
      29.05.2022 15:00 | Field B 8 : 4 SF [1B-1C]*
      29.05.2022 17:30 | Field B 12 : 6 3RD [L17-L18]*
      29.05.2022 17:30 | Field S 1 : 17 F [W17-W18]*
      +
      KONĚPŮLKY (celodenní)
  15. Čvn
    11
    So

    1. FAJRONT CUP (celodenní)
      Čvn 11 – Čvn 12

      logo_czech

      domcí klub:
      web:

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 1.6.2022.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      šatny:
      WC: ano
      sprchy:
      občerstvení na hřišti: ano

      Hraje se 60 minut + dohrávka
      Remíza ne
      HR limit 5

      tipy na ubytování
      Penzion Start Ostrava (nové a kousek od Arrows)
      737 24 58 22, Petr Svoboda

      Sokolovna Sokol Poruba
      739 707 333, info@sokolporuba.cz

      Internát SŠ prof. Matějčka
      605 279 567, bronislava.magerova@skolspec.cz

      Koleje VŠB / Hotel Garni Ostrava
      596 996 155, jan.stonis@vsb.cz

      Domov sester Poruba
      597 374 000

      Sareza Hotel
      596 977 314, www.sarezahotel.cz

      LOW cost Hotel Vista
      597 221 111, www.hotelvista.cz

      Internát SŠ teleinformatiky
      596 919 000, 776 154 511
      Opavská 1119/12 O-Poruba

      Domov mládeže
      734 177 656
      Krakovská 1095 Ostrava-Hrabůvka

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 97 : 18 8
      2 Karlínský gang 4 3 1 54 : 48 7
      3 Trutnov HSM 4 2 2 57 : 50 6
      4 Slowpitch Arrows 4 1 3 40 : 66 5
      5 Toucans Havířov 4 0 4 23 : 89 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 3 3 0 71 : 8 6
      2 Oldstars Trnava 3 2 1 42 : 48 5
      3 RED HOTS Plzeň 3 1 2 34 : 52 4
      4 Camels Rožnov pod Radhoštěm 3 0 3 12 : 51 3

      Group: Play out

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Slowpitch Arrows 2 2 0 26 : 17 4
      2 Camels Rožnov pod Radhoštěm 2 1 1 21 : 19 3
      3 Toucans Havířov 2 0 2 15 : 26 2

      Group: A

      GAME SCORE
      11.06.2022 9:00 | Field A | Umpire Karlínský gang 12 : 6
      11.06.2022 10:15 | Field A | Umpire Slowpitch Arrows 11 : 10
      11.06.2022 11:30 | Field A | Umpire Trutnov HSM 2 : 32
      11.06.2022 12:45 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 8 : 14
      11.06.2022 14:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 20 : 5
      11.06.2022 14:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 5 : 21
      11.06.2022 15:15 | Field B | Umpire Karlínský gang 26 : 5
      11.06.2022 16:30 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 20 : 15
      11.06.2022 17:45 | Field A | Umpire Slowpitch Arrows 6 : 19
      11.06.2022 17:45 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 24 : 10

      Group: B

      GAME SCORE
      11.06.2022 9:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 2 : 20
      11.06.2022 10:15 | Field B | Umpire Toucans Havířov 4 : 24
      11.06.2022 11:30 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 2 : 27
      11.06.2022 12:45 | Field B | Umpire Beta Buky 11 : 8
      11.06.2022 15:15 | Field A | Umpire Toucans Havířov 20 : 2
      11.06.2022 16:30 | Field A | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 20 : 19

      Group: Play off

      GAME SCORE
      12.06.2022 9:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 14 : 13 QF [A2-B3] UMP A3
      12.06.2022 10:15 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 10 : 17 QF [B2-A3] UMP A1
      12.06.2022 11:30 | Field A | Umpire Toucans Havířov 14 : 1 SF [A1-W19] UMP A5
      12.06.2022 11:30 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 17 : 8 SF [B1-W17] UMP B4
      12.06.2022 12:45 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 9 : 21 5TH [L17-L19]* UMP**
      12.06.2022 14:00 | Field B | Umpire Slowpitch Arrows 7 : 13 3RD [L21-L22]* UMP**
      12.06.2022 14:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 17 : 13 F [W21-W22]* UMP**

      Group: Play out

      GAME SCORE
      12.06.2022 9:00 | Field B | Umpire Slowpitch Arrows 6 : 13
      12.06.2022 10:15 | Field B | Umpire Beta Buky 8 : 13
      12.06.2022 12:45 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm 13 : 9

      * los
      ** A2 / B2 / B3 (podle průběhu play off)

      +
      FAJRONT CUP (celodenní)
  16. Čvc
    2
    So

    1. FOUR RIVERS CUP (celodenní)
      Čvc 2 – Čvc 3

      logo_czech

      domácí klub:  RED HOTS Plzeň
      web:

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 22.6.2022.

      hřiště Spálené poříčí
      baseballové hřiště
      5 HR na zápas
      bufet ano

      tipy na ubytování
      VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 5 4 1 62 : 21 9
      2 Softball ZČU 5 4 1 37 : 24 9
      3 Oldstars Trnava 5 3 2 51 : 43 8
      4 Karlínský gang 5 2 3 44 : 46 7
      5 RED HOTS Plzeň 5 1 4 30 : 68 6
      6 Wolfs Domažlice 5 1 4 40 : 62 6
      GAME SCORE
      02.07.2022 9:00 | Umpire Waynes Pardubice 7 : 3
      02.07.2022 10:05 | Umpire Softball ZČU 5 : 16
      02.07.2022 11:10 | Umpire RED HOTS Plzeň 0 : 10
      02.07.2022 12:15 | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 11
      02.07.2022 13:20 | Umpire Oldstars Trnava 6 : 15
      02.07.2022 14:25 | Umpire Karlínský gang 17 : 7
      02.07.2022 15:30 | Umpire RED HOTS Plzeň 11 : 8
      02.07.2022 16:35 | Umpire Waynes Pardubice 6 : 5
      02.07.2022 17:40 | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 19
      03.07.2022 8:30 | Umpire Waynes Pardubice 11 : 10
      03.07.2022 9:35 | Umpire Wolfs Domažlice 2 : 7
      03.07.2022 10:40 | Umpire Softball ZČU 15 : 7
      03.07.2022 11:45 | Umpire Oldstars Trnava 8 : 11
      03.07.2022 12:50 | Umpire Karlínský gang 13 : 12
      03.07.2022 13:55 | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 11
      03.07.2022 15:00 | Umpire Waynes Pardubice 2 : 13 SF [2-3] UMP 1
      03.07.2022 16:05 | Umpire Softball ZČU 9 : 11 F [1-W16] UMP L16
      +
      FOUR RIVERS CUP (celodenní)
  17. Čvc
    5
    Út

    1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
      Čvc 5 – Čvc 6
      +
      MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
  18. Čvc
    23
    So

    1. SQUAT (celodenní)
      Čvc 23 – Čvc 24

      Independent_squat

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Barons Wroclaw 3 3 0 29 : 7 6
      2 (j)ELITA Trutnov 3 2 1 27 : 12 4
      3 Pandí gang 3 1 2 13 : 28 2
      4 Camperos 3 0 3 10 : 32 0

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 3 2 1 22 : 16 4
      2 Mimoni Stars 3 2 1 22 : 14 4
      3 ČKD 3 1 2 12 : 18 2
      4 RED HOTS Plzeň 3 1 2 11 : 19 2

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Toucans Havířov 3 3 0 29 : 6 6
      2 Stingers OST 3 2 1 25 : 15 4
      3 Hnědý bombarďáci 3 1 2 12 : 21 2
      4 Tragédi 3 0 3 5 : 29 0

      Group: A

      GAME SCORE
      23.07.2022 9:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 5 : 8
      23.07.2022 9:00 | Field B 6 : 11
      23.07.2022 12:00 | Field A 2 : 7
      23.07.2022 12:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 0 : 7
      23.07.2022 15:00 | Field A | Umpire Stingers OST 15 : 2
      23.07.2022 15:00 | Field B 14 : 2

      Group: B

      GAME SCORE
      23.07.2022 10:00 | Field A 5 : 4
      23.07.2022 10:00 | Field B | Umpire Camperos 5 : 3
      23.07.2022 13:00 | Field A 11 : 3
      23.07.2022 13:00 | Field B | Umpire Pandí gang 5 : 10
      23.07.2022 16:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 3 : 4
      23.07.2022 16:00 | Field B 8 : 6

      Group: C

      GAME SCORE
      23.07.2022 11:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 7 : 4
      23.07.2022 11:00 | Field B 4 : 3
      23.07.2022 14:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 1 : 10
      23.07.2022 14:00 | Field B | Umpire ČKD 1 : 13
      23.07.2022 17:00 | Field A | Umpire Pandí gang 12 : 1
      23.07.2022 17:00 | Field B 8 : 7

      Group: Squat Ball Trophy

      GAME SCORE
      24.07.2022 9:00 | Field B 7 : 6 QF [BT3-BT6] UMP TB2
      24.07.2022 10:00 | Field B 4 : 1 QF [BT4-BT5] UMP BT1
      24.07.2022 11:00 | Field B 5 : 11 SF [BT2-W19] UMP L19
      24.07.2022 12:00 | Field B 8 : 7 SF [BT1-W21] UMP W19
      24.07.2022 13:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 1 5TH [L19-L21]* UMP W21
      24.07.2022 14:00 | Field B | Umpire Tragédi 8 : 9 3RD [L23-L25]* UMP L21
      24.07.2022 15:00 | Field B 3 : 7 F [W23-W25]* UMP W29

      Group: Squat Play off

      GAME SCORE
      24.07.2022 9:00 | Field A | Umpire Barons Wroclaw 7 : 3 QF [PO3-PO6] UMP PO2
      24.07.2022 10:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov 3 : 5 QF [PO4-PO5] UMP PO1
      24.07.2022 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST 5 : 0 SF [PO2-W20] UMP L20
      24.07.2022 12:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 3 : 11 SF [PO1-W22] UMP W20
      24.07.2022 13:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 2 : 15 5TH [L20-L22]* UMP W22
      24.07.2022 14:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 5 : 6 3RD [L24-L26]* UMP L22
      24.07.2022 15:00 | Field A 6 : 7 F [W24-W26]* UMP W30
      +
      SQUAT (celodenní)
  19. Srp
    6
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Srp 6 – Srp 7

      logo_czech

      pořadatel: Rytíři Trutnov
      web: www.rytiri-trutnov.cz

      GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 27.7.2022.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      homerun:
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      tipy na ubytování
      stany na hřišti
      ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka

      Systém turnaje
      V základní skupině se utká každý s každým. Nejlepší tým základní skupiny postupuje přímo do finále. Druhý se třetím si zahrají semifinále.
      Hraje 50 minut a dohrávka, remíza neplatí.
      Maximální počet HR na tým a zápas je 5.
      HR přes limit je dvoumeťák.

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 6 6 0 116 : 29 12
      2 Waynes Pardubice 6 4 2 65 : 36 10
      3 Oldstars Trnava 6 4 2 51 : 47 10
      4 Karlínský gang 6 3 3 43 : 56 9
      5 Trutnov HSM 6 3 3 44 : 51 9
      6 Barons Wroclaw 6 1 5 27 : 76 7
      7 RED HOTS Plzeň 6 0 6 31 : 82 6

      Group:

      GAME SCORE
      06.08.2022 10:00 | Field A 3 : 19
      06.08.2022 10:00 | Field B | Umpire Karlínský gang 3 : 13
      06.08.2022 11:10 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 14 : 7
      06.08.2022 11:10 | Field B | Umpire Beta Buky 10 : 7
      06.08.2022 12:20 | Field A 13 : 3
      06.08.2022 12:20 | Field B | Umpire Trutnov HSM 12 : 7
      06.08.2022 13:30 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 7 : 5
      06.08.2022 13:30 | Field B | Umpire Karlínský gang 5 : 4
      06.08.2022 14:40 | Field A 12 : 0
      06.08.2022 14:40 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 14 : 4
      06.08.2022 15:50 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 7 : 21
      06.08.2022 15:50 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 3 : 10
      06.08.2022 17:00 | Field A 8 : 12
      06.08.2022 17:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 9 : 10
      07.08.2022 9:00 | Field A 24 : 0
      07.08.2022 10:10 | Field A 2 : 13
      07.08.2022 10:10 | Field B | Umpire Beta Buky 9 : 7
      07.08.2022 11:20 | Field A 7 : 8
      07.08.2022 11:20 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 15 : 2
      07.08.2022 12:30 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 9 : 5
      07.08.2022 12:30 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 8 : 26

      Group: Play off

      GAME SCORE
      07.08.2022 13:40 | Field A | Umpire Beta Buky 8 : 3 SF [2-3] UMP 1
      07.08.2022 14:50 | Field A 18 : 5 F [1-W22]
      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI