Kategorie ▾
  • ASL
  • ČSL
  • Indoor
  • Indoor liga
  • Ostatní turnaje (zápasy)
  • Semináře a školení
  • Training
Štítky ▾
  • 2016 (1)
  • 2019 (5)
  • Top (12)

Agenda

+ Rozbalit vše − Sbalit vše Dnes
  1. Čvn
    27
    So

    1. FOUR RIVERS CUP (celodenní)
      Čvn 27 – Čvn 28

      logo_czech

      domácí klub: Baseball Plzeň
      web: www.plzen.probaseball.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 17.6.2020.

      hřiště Slávia
      GPS 49.7189053N, 13.3658958E
      České údolí
      301 00 Plzeň 3
      0 HR na zápas
      bufet ano

      hřiště Božkov
      travnatý fotbalák
      parkoviště GPS 49.7300544N, 13.4232950E
      www.bozkovskyostrov.cz
      mapa zde
      5 HR na zápas (levé a střední pole)
      bufet ano
      Provozní řád Božkovského ostrova

      tipy na ubytování
      VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html

      # TEAM G W L SCORE P
      1 RED HOTS Plzeň 6 5 1 57 : 27 11
      2 Oldstars Trnava 6 5 1 71 : 33 11
      3 Waynes Pardubice 6 4 2 55 : 28 10
      4 Beta Buky 6 4 2 59 : 32 10
      5 Trutnov HSM 6 2 4 35 : 43 8
      6 Wolfs Domažlice 6 1 5 37 : 79 7
      7 Softball ZČU 6 0 6 17 : 89 6

      Group:

      GAME SCORE
      27.06.2020 9:00 | Field Slávia | Umpire Beta Buky 13 : 1
      27.06.2020 9:00 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice 0 : 27
      27.06.2020 10:15 | Field Slávia | Umpire Softball ZČU 2 : 10
      27.06.2020 10:15 | Field Božkov | Umpire Wolfs Domažlice 3 : 10
      27.06.2020 11:30 | Field Slávia | Umpire Beta Buky 5 : 2
      27.06.2020 11:30 | Field Božkov | Umpire Oldstars Trnava 5 : 6
      27.06.2020 12:40 | Field Slávia | Umpire Trutnov HSM 6 : 9
      27.06.2020 14:00 | Field Slávia | Umpire Waynes Pardubice 12 : 6
      27.06.2020 14:15 | Field Božkov | Umpire Beta Buky 12 : 0
      27.06.2020 15:15 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava 16 : 3
      27.06.2020 15:30 | Field Božkov | Umpire Trutnov HSM 2 : 22
      27.06.2020 16:30 | Field Slávia | Umpire Wolfs Domažlice 7 : 13
      27.06.2020 16:45 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU 2 : 6
      27.06.2020 17:45 | Field Slávia | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 6
      28.06.2020 8:45 | Field Slávia | Umpire Trutnov HSM 4 : 5
      28.06.2020 8:45 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU 2 : 5
      28.06.2020 10:15 | Field Slávia | Umpire RED HOTS Plzeň 10 : 9
      28.06.2020 10:15 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice 4 : 20
      28.06.2020 11:30 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava 8 : 10
      28.06.2020 11:30 | Field Božkov | Umpire Wolfs Domažlice 2 : 17
      28.06.2020 13:00 | Field Slávia | Umpire RED HOTS Plzeň 3 : 17

      Group: Play off

      GAME SCORE
      28.06.2020 14:15 | Field Slávia | Umpire RED HOTS Plzeň 6 : 8 SF [2-3]
      28.06.2020 15:30 | Field Slávia | Umpire Oldstars Trnava 5 : 4 F [1-W22]
      +
      FOUR RIVERS CUP (celodenní)
  2. Čvc
    4
    So

    1. RÝBRCOUL (celodenní)
      Čvc 4 – Čvc 5

      logo_czech

      pořadatel: Sparks Mladé Buky
      web: www.sparksmb.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 24.6.2020.

      hřiště Mladé Buky
      GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
      Nedaleko vlakové zastávky
      5 HR na zápas
      bufet ano
      toalety ano

      druhé hřiště Trutnov – Horní Staré Město
      Horská 357
      541 02 Trutnov – Horní Staré Město
      GPS: 50.5874014N, 15.8847136E
      5 HR na zápas
      bufet ano
      toalety ano

      tipy na ubytování
      Retropark Sejfy (www.lesniplovarna.cz)
      Centrum ubytování a sportu (Mladé Buky 350, 54223, vojtechd@seznam.cz, tel +420 605 143 545)

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 7 7 0 79 : 24 14
      2 SB Svoboda nad Úpou 7 5 2 41 : 41 12
      3 Waynes Pardubice 7 5 2 81 : 25 12
      4 Oldstars Trnava 7 4 3 36 : 41 11
      5 RED HOTS Plzeň 7 2 5 35 : 59 9
      6 Trutnov HSM 7 2 5 32 : 56 9
      7 Wolfs Domažlice 7 2 5 46 : 68 9
      8 Grizzlies Pardubice 7 1 6 29 : 65 8

      Group:

      GAME SCORE
      04.07.2020 10:00 | Field Mladé Buky | Umpire Grizzlies Pardubice 0 : 12
      04.07.2020 10:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 6
      04.07.2020 11:00 | Field Mladé Buky | Umpire SB Svoboda nad Úpou 4 : 10
      04.07.2020 11:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Trutnov HSM 17 : 1
      04.07.2020 12:00 | Field Mladé Buky | Umpire Oldstars Trnava 7 : 6
      04.07.2020 12:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Beta Buky 13 : 0
      04.07.2020 13:00 | Field Mladé Buky | Umpire RED HOTS Plzeň 7 : 13
      04.07.2020 13:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Waynes Pardubice 2 : 11
      04.07.2020 14:00 | Field Mladé Buky | Umpire Waynes Pardubice 7 : 8
      04.07.2020 14:00 | Field Trutnov HSM | Umpire RED HOTS Plzeň 6 : 9
      04.07.2020 15:00 | Field Mladé Buky | Umpire Trutnov HSM 8 : 7
      04.07.2020 15:00 | Field Trutnov HSM | Umpire SB Svoboda nad Úpou 6 : 4
      04.07.2020 16:00 | Field Mladé Buky | Umpire Beta Buky 0 : 13
      04.07.2020 16:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Oldstars Trnava 7 : 6
      04.07.2020 17:00 | Field Mladé Buky | Umpire Grizzlies Pardubice 14 : 7
      04.07.2020 17:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Wolfs Domažlice 1 : 6
      05.07.2020 9:00 | Field Mladé Buky | Umpire Beta Buky 3 : 13
      05.07.2020 9:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Trutnov HSM 6 : 17
      05.07.2020 10:00 | Field Mladé Buky | Umpire Wolfs Domažlice 11 : 0
      05.07.2020 10:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Waynes Pardubice 4 : 6
      05.07.2020 11:00 | Field Mladé Buky | Umpire Oldstars Trnava 8 : 1
      05.07.2020 11:00 | Field Trutnov HSM | Umpire SB Svoboda nad Úpou 7 : 3
      05.07.2020 12:00 | Field Mladé Buky | Umpire RED HOTS Plzeň 7 : 2
      05.07.2020 12:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Grizzlies Pardubice 6 : 4
      05.07.2020 13:00 | Field Mladé Buky | Umpire Waynes Pardubice 5 : 7
      05.07.2020 13:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Grizzlies Pardubice 7 : 15
      05.07.2020 14:00 | Field Mladé Buky | Umpire Trutnov HSM 8 : 7
      05.07.2020 14:00 | Field Trutnov HSM | Umpire Wolfs Domažlice 8 : 5

      Group: Play off

      GAME SCORE
      05.07.2020 15:00 | Field Mladé Buky | Umpire Beta Buky 4 : 6 SF [2-3]
      05.07.2020 16:00 | Field Mladé Buky | Umpire SB Svoboda nad Úpou 3 : 5 F [1-W29]
      +
      RÝBRCOUL (celodenní)
  3. Čvc
    25
    So

    1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
      Čvc 25 – Čvc 26
      +
      MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
  4. Srp
    1
    So

    1. INDEPENDENT SQUAT TOURNAMENT (celodenní)
      Srp 1 – Srp 2

      Independent_squat

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Camperos 3 2 1 17 : 18 4
      2 (j)ELITA Trutnov 3 2 1 36 : 11 4
      3 Mimoni Stars 3 1 2 11 : 16 2
      4 Barons Wroclaw 3 1 2 12 : 31 2

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Toucans Havířov 3 2 1 0 17 : 10 5
      2 Hnědý bombarďáci 3 2 0 1 15 : 12 4
      3 OSL 3 1 1 1 22 : 20 3
      4 ČKD 3 0 0 3 7 : 19 0

      Group: C

      # TEAM G W L SCORE P
      1 RED HOTS Plzeň 3 3 0 24 : 4 6
      2 Stingers OST 3 2 1 21 : 13 4
      3 Mor a Mšice 3 1 2 11 : 18 2
      4 Bur(j)ani Swítkow 3 0 3 8 : 29 0

      Group: A

      GAME SCORE
      01.08.2020 11:00 | Field A | Umpire OSL 6 : 2
      01.08.2020 11:00 | Field B | Umpire Stingers OST 1 : 9
      01.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 9 : 6
      01.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 6 : 3
      01.08.2020 17:00 | Field A | Umpire ČKD 24 : 0
      01.08.2020 17:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 3 : 7

      Group: B

      GAME SCORE
      01.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Camperos 5 : 1
      01.08.2020 10:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 7 : 7
      01.08.2020 13:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 8 : 7
      01.08.2020 13:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 6 : 1
      01.08.2020 16:00 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow 8 : 5
      01.08.2020 16:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 4 : 2

      Group: C

      GAME SCORE
      01.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 4 : 1
      01.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 0 : 3
      01.08.2020 12:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 4 : 11
      01.08.2020 12:00 | Field B | Umpire Camperos 15 : 1
      01.08.2020 15:00 | Field A | Umpire ČKD 10 : 6
      01.08.2020 15:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 6 : 3

      Group: Squat Ball Trophy

      GAME SCORE
      02.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 6 : 5 QF [BT3-BT6] UMP TB2
      02.08.2020 10:00 | Field B | Umpire OSL 4 : 5 QF [BT4-BT5] UMP BT1
      02.08.2020 11:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 5 : 2 SF [BT2-W19] UMP L19
      02.08.2020 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 2 : 5 SF [BT1-W21] UMP W19
      02.08.2020 13:00 | Field B | Umpire ČKD 6 : 3 5TH [L19-L21]* UMP W21
      02.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 9 : 10 3RD [L23-L25]* UMP L21
      02.08.2020 15:00 | Field B 4 : 0 F [W23-W25]* UMP W29

      Group: Squat Play off

      GAME SCORE
      02.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov 14 : 4 QF [PO3-PO6] UMP PO2
      02.08.2020 10:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 1 QF [PO4-PO5] UMP PO1
      02.08.2020 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST 9 : 1 SF [PO2-W20] UMP L20
      02.08.2020 12:00 | Field A | Umpire Camperos 3 : 16 SF [PO1-W22] UMP W20
      02.08.2020 13:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 10 : 4 5TH [L20-L22]* UMP W22
      02.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 9 : 8 3RD [L24-L26]* UMP L22
      02.08.2020 15:00 | Field A 3 : 4 F [W24-W26]* UMP W30
      +
      INDEPENDENT SQUAT TOURNAMENT (celodenní)
  5. Srp
    8
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Srp 8 – Srp 9

      logo_czech

      pořadatel: Rytíři Trutnov
      web: www.rytiri-trutnov.cz

      GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 29.7.2020.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      homerun:
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      tipy na ubytování
      spaní ve škole na matracích – 2,5 km
      stany na hřišti
      ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 6 5 1 97 : 44 11
      2 Beta Buky 6 4 2 80 : 35 10
      3 Oldstars Trnava 6 4 2 59 : 41 10
      4 Trutnov HSM 6 3 3 46 : 60 9
      5 RED HOTS Plzeň 6 2 4 41 : 78 8
      6 (j)ELITA Trutnov 6 2 4 55 : 64 8
      7 Hangarounds 6 1 5 42 : 98 7

      Group:

      GAME SCORE
      08.08.2020 10:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 5 : 13
      08.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 13 : 3
      08.08.2020 11:10 | Field A | Umpire Beta Buky 10 : 12
      08.08.2020 11:10 | Field B | Umpire Trutnov HSM 18 : 0
      08.08.2020 12:20 | Field A | Umpire Hangarounds 13 : 3
      08.08.2020 12:20 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 1 : 20
      08.08.2020 13:30 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 14 : 7
      08.08.2020 13:30 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 11 : 10
      08.08.2020 14:40 | Field A | Umpire Beta Buky 7 : 8
      08.08.2020 14:40 | Field B | Umpire Hangarounds 6 : 7
      08.08.2020 15:50 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 17 : 0
      08.08.2020 15:50 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 10 : 14
      08.08.2020 17:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 11 : 29
      08.08.2020 17:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 2 : 14
      09.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 10 : 6
      09.08.2020 10:10 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 7 : 17
      09.08.2020 10:10 | Field B | Umpire Trutnov HSM 13 : 10
      09.08.2020 11:20 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 11 : 15
      09.08.2020 11:20 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 20 : 1
      09.08.2020 12:30 | Field A | Umpire Beta Buky 6 : 5
      09.08.2020 12:30 | Field B | Umpire Hangarounds 5 : 16

      Group: Play off

      GAME SCORE
      09.08.2020 13:40 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 11 : 1 SF [2-3]
      09.08.2020 14:50 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 8 : 4 F [1-W22]
      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
  6. Srp
    29
    So

    1. KRÍGEĽ (celodenní)
      Srp 29 – Srp 30

      logo_czech

      domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 19.8.2020.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště softball
      homerun: 74
      výška HR plotu: 2m
      počet HR na zápas: 2

      hřiště baseball
      homerun: 84
      výška HR plotu: 0m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: ano, na hřišti

      tipy na ubytování
      V případě zájmu kontaktujte: Braňo Deák, brunodeak@gmail.com

      tělocvičňa na ZŠ
      Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
      web: hzsbott.edupage.org

      internát MTF
      Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
      web: internat.mtf.stuba.sk

      Odhlášeni: The American International School of Budapest (AISB)

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Oldstars Trnava 4 3 1 42 : 23 7
      2 Waynes Pardubice 4 3 1 45 : 31 7
      3 Trutnov HSM 4 3 1 43 : 30 7
      4 Angels Trnava 4 1 3 32 : 36 5
      5 Indians Pezinok 4 0 4 24 : 66 4

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 4 4 0 71 : 7 8
      2 Oldstars friends 4 3 1 39 : 28 7
      3 Goodsports Devínska Nová Ves 4 2 2 29 : 40 6
      4 Mor a Mšice 4 1 3 18 : 51 5
      5 RED HOTS Plzeň 4 0 4 15 : 46 4

      Group: Place 7-10

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Angels Trnava 3 3 0 29 : 21 6
      2 Indians Pezinok 3 2 1 34 : 25 5
      3 Mor a Mšice 3 1 2 22 : 27 4
      4 RED HOTS Plzeň 3 0 3 18 : 30 3

      Group: A

      GAME SCORE
      29.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Indians Pezinok 4 : 7
      29.08.2020 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 3 : 21
      29.08.2020 11:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM 9 : 8
      29.08.2020 12:00 | Field A | Umpire Angels Trnava 13 : 4
      29.08.2020 13:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 10 : 8
      29.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 14 : 13
      29.08.2020 15:00 | Field B | Umpire Indians Pezinok 13 : 5
      29.08.2020 16:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 4 : 18
      29.08.2020 17:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 7 : 6
      29.08.2020 18:00 | Field B | Umpire Angels Trnava 10 : 9

      Group: B

      GAME SCORE
      29.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 9 : 18
      29.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Oldstars friends 11 : 10
      29.08.2020 11:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 17 : 6
      29.08.2020 12:00 | Field B | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 11 : 4
      29.08.2020 13:00 | Field B | Umpire Oldstars friends 0 : 18
      29.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Beta Buky 6 : 3
      29.08.2020 15:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 9 : 3
      29.08.2020 16:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 0 : 24
      29.08.2020 17:00 | Field A | Umpire Beta Buky 2 : 8
      29.08.2020 18:00 | Field A | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 12 : 1

      Group: Place 7-10

      GAME SCORE
      29.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Oldstars friends 11 : 10
      29.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 14 : 13
      30.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Indians Pezinok 6 : 1
      30.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Angels Trnava 4 : 8
      30.08.2020 11:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 13 : 7
      30.08.2020 12:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 7

      Group: Play off

      GAME SCORE
      30.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Beta Buky 9 : 7 QF [2A-3B] UMP 1B
      30.08.2020 10:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 8 : 15 QF [2B-3A] UMP 1A
      30.08.2020 11:00 | Field A | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 16 : 11 SF [1B-W21] UMP L21
      30.08.2020 12:00 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 4 : 8 SF [1A-W23] UMP W21
      30.08.2020 13:00 | Field B | Umpire Trutnov HSM 10 : 9 5TH [L19-L21]* UMP W23
      30.08.2020 13:00 | Field A | Umpire Oldstars friends 10 : 9 3RD [L25-L27]* UMP L23
      30.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 17 : 4 F [W25-W27]* W30/OLD
      +
      KRÍGEĽ (celodenní)
  7. Zář
    26
    So

    1. ZA PADÁK OF KOSTELEC (celodenní)
      Zář 26 – Zář 27

      logo_czech

      pořadatel: Klackaři Kostelec nad Orlicí
      web: www.klackari.cz

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště A
      homerun: LF, CF, RF
      výška HR: plotu 1m
      počet HR na zápas: 5

      hřiště B
      homerun: LF, CF, RF
      výška HR: plotu 1m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      sobotní večírek: ?

      tipy na ubytování
      Tělocvična Sokolovna, p. Dosedla,  739 761 657
      Autokemp Orlice, p. Borůvka, 605 443 747, autokemp.lodkyorlice.cz
      Domov mládeže VOŠ, SOŠ a SOU, pí. Hebká, 731 574 466, www.szeskostelec.cz
      Hostinec U Hubálků, pí. Hubálková, 603 502 655, www.uhubalku.cz
      Hotel Panský Dům, p. Vozihnoj, 604 131 010, www.hotel-panskydum.cz
      Hotel U Splavu, p. Šlaj, 604 139 816, usplavu.webnode.cz
      Pension U Kapličky, pí. Kocourková, 774 321 111, www.ukaplicky.cz
      Penzion Podhorní mlýn, pí. Pelová, 604 975 634, www.podhornimlyn.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 16.9.2020.

      Oldstars Trnava – odhlášení pro covid.

      Zrušeno pro nehratelné hřiště a déšť.

      +
      ZA PADÁK OF KOSTELEC (celodenní)
  8. Zář
    28
    Po

    1. MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
      Zář 28

      Pořádá Česká slowpitchová liga
      Coed slowpitch

      V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
      Muži minimálně 35+ / ročník 1985 a starší
      Ženy minimálně 30+ / ročník 1990 a starší

      hřiště Mladé Buky
      GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
      Nedaleko vlakové zastávky
      bufet ano
      toalety ano

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Sparks Mladé Buky 3 3 0 44 : 6 6
      2 Waynes Pardubice 3 2 1 19 : 23 4
      3 (j)ELITA Trutnov 3 1 2 11 : 20 2
      4 RED HOTS Plzeň 3 0 3 7 : 32 0

      Group: Play off

      GAME SCORE
      28.09.2020 15:00 6 : 5 3RD [3-4]
      28.09.2020 16:00 10 : 9 F [1-2]
      +
      MČR SLOWPITCH 400+ (celodenní)
  9. Říj
    10
    So

    1. SVAŘÁK (celodenní)
      Říj 10

      Svarak

      Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Zrušeno pro covid-19.

      Přihlášené týmy
      1. Camperos
      2. Toucans Havířov
      3. Bur(j)ani Swítkow
      4. Stingers OST
      5. Old (j)ELITA
      6. Hnědý bombarďáci
      7. Mimoni Stars
      8. Barons Wroclaw
      9. Mor a Mšice
      10. RED HOTS Plzeň
      11. Trutnov HSM
      12. ČKD

      +
      SVAŘÁK (celodenní)
  10. Kvě
    22
    So

    1. TRUTNOV HSM – WAYNES PARDUBICE (celodenní)
      Kvě 22

      Přípravné zápasy v 10, 11 a 12 hodin.

      +
      TRUTNOV HSM – WAYNES PARDUBICE (celodenní)
  11. Kvě
    29
    So

    1. KONĚPŮLKY (celodenní)
      Kvě 29

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj se hraje podle pravidel Amatérské sloWWpitchové ligy.
      Rozhodčí zajišťuje pořadatel.

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mimoni Stars 4 4 0 33 : 9 8
      2 Trutnov Blues 4 1 3 18 : 29 2
      3 ČKD 4 1 3 13 : 26 2
      GAME SCORE
      29.05.2021 10:00 4 : 3
      29.05.2021 11:00 12 : 0
      29.05.2021 12:00 7 : 6
      29.05.2021 13:00 0 : 10
      29.05.2021 14:00 6 : 7
      29.05.2021 15:00 6 : 3
      +
      KONĚPŮLKY (celodenní)
  12. Čvn
    5
    So

    1. O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
      Čvn 5 – Čvn 6

      logo_czech

      pořadatel: Rytíři Trutnov
      web: www.rytiri-trutnov.cz

      GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 26.5.2021.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      homerun:
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      tipy na ubytování
      stany na hřišti
      ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 6 6 0 106 : 12 12
      2 RED HOTS Plzeň 6 4 2 60 : 54 10
      3 Waynes Pardubice 6 4 2 78 : 33 10
      4 Trutnov HSM 6 3 3 57 : 54 9
      5 (j)ELITA Trutnov 6 2 4 38 : 77 8
      6 Wolfs Domažlice 6 2 4 47 : 92 8
      7 Oldstars Trnava 6 0 6 33 : 97 6
      GAME SCORE
      05.06.2021 10:00 | Field A | Umpire Wolfs Domažlice 14 : 0
      05.06.2021 10:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 11 : 1
      05.06.2021 11:10 | Field A | Umpire Trutnov HSM 26 : 0
      05.06.2021 11:10 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 9 : 4
      05.06.2021 12:20 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 12 : 11
      05.06.2021 12:20 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 3 : 16
      05.06.2021 13:30 | Field A | Umpire Beta Buky 11 : 18
      05.06.2021 13:30 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 10 : 9
      05.06.2021 14:40 | Field A | Umpire Trutnov HSM 17 : 2
      05.06.2021 14:40 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 2 : 16
      05.06.2021 15:50 | Field A | Umpire Beta Buky 15 : 7
      05.06.2021 15:50 | Field B | Umpire Wolfs Domažlice 5 : 16
      05.06.2021 17:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 1 : 32
      05.06.2021 17:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 8 : 14
      06.06.2021 9:00 | Field A | Umpire Beta Buky 12 : 8
      06.06.2021 10:10 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 11 : 10
      06.06.2021 10:10 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 10 : 4
      06.06.2021 11:20 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 1 : 20
      06.06.2021 11:20 | Field B | Umpire Wolfs Domažlice 10 : 4
      06.06.2021 12:30 | Field A | Umpire Trutnov HSM 9 : 8
      06.06.2021 12:30 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 8 : 14
      06.06.2021 13:40 | Field A | Umpire Beta Buky 3 : 24 SF [2-3]
      06.06.2021 14:50 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 12 : 18 F [1-W22]
      +
      O POHÁR RYTÍŘE TRUTA (celodenní)
  13. Čvn
    12
    So

    1. MALÁ HOSANA (celodenní)
      Čvn 12

      Mala_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 (j)ELITA Trutnov 4 4 0 0 31 : 11 8
      2 Mimoni Stars 4 2 1 1 18 : 9 5
      3 Toucans Havířov 4 1 1 2 16 : 21 3
      4 Mor a Mšice 4 1 0 3 17 : 22 2
      5 ČKD 4 1 0 3 11 : 30 2

      Group: B

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Stingers OST 4 3 1 39 : 11 6
      2 Camperos 4 3 1 26 : 19 6
      3 Hnědý bombarďáci 4 2 2 18 : 19 4
      4 Trutnov Blues 4 1 3 14 : 48 2
      5 RED HOTS Plzeň 4 1 3 29 : 29 2

      Group: A

      GAME SCORE
      12.06.2021 9:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 0 : 11
      12.06.2021 9:50 | Field A | Umpire Mimoni Stars 4 : 11
      12.06.2021 10:40 | Field A | Umpire Camperos 4 : 8
      12.06.2021 11:30 | Field A | Umpire ČKD 5 : 3
      12.06.2021 12:30 | Field A | Umpire Mimoni Stars 8 : 4
      12.06.2021 13:20 | Field B | Umpire Toucans Havířov 0 : 7
      12.06.2021 14:10 | Field B | Umpire Mor a Mšice 0 : 4
      12.06.2021 15:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 3 : 6
      12.06.2021 15:50 | Field B | Umpire Toucans Havířov 8 : 3
      12.06.2021 16:40 | Field B | Umpire ČKD 2 : 2

      Group: B

      GAME SCORE
      12.06.2021 9:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 7 : 1
      12.06.2021 9:50 | Field B | Umpire Trutnov Blues 2 : 8
      12.06.2021 10:40 | Field B | Umpire Stingers OST 5 : 8
      12.06.2021 11:30 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 2 : 13
      12.06.2021 12:30 | Field B | Umpire Trutnov Blues 2 : 8
      12.06.2021 13:20 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 2 : 3
      12.06.2021 14:10 | Field A | Umpire Camperos 0 : 19
      12.06.2021 15:00 | Field A | Umpire Stingers OST 8 : 7
      12.06.2021 15:50 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 10 : 1
      12.06.2021 16:40 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 9 : 11

      Group: Play off

      GAME SCORE
      12.06.2021 17:30 | Field B 5 : 10 3RD [2A-2B]*
      12.06.2021 17:30 | Field A 11 : 1 F [1A-1B]*
      +
      MALÁ HOSANA (celodenní)
  14. Čvn
    26
    So

    1. KRÍGEĽ (celodenní)
      Čvn 26 – Čvn 27

      logo_czech

      domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 16.6.2021.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11

      hřiště softball
      homerun: 74
      výška HR plotu: 2m
      počet HR na zápas: 2

      hřiště baseball
      homerun: 84
      výška HR plotu: 0m
      počet HR na zápas: 5

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano
      rozhodčí zajišťují týmy

      sobotní večírek: ano, na hřišti

      tipy na ubytování
      V případě zájmu kontaktujte: Braňo Deák, brunodeak@gmail.com

      tělocvičňa na ZŠ
      Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
      web: hzsbott.edupage.org

      internát MTF
      Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
      web: internat.mtf.stuba.sk

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Beta Buky 6 6 0 122 : 16 12
      2 Waynes Pardubice 6 5 1 72 : 20 11
      3 Oldstars Trnava 6 4 2 49 : 41 10
      4 Oldstars friends 6 2 4 30 : 69 8
      5 Goodsports Devínska Nová Ves 6 2 4 28 : 56 8
      6 RED HOTS Plzeň 6 1 5 14 : 73 7
      7 Angels Trnava 6 1 5 19 : 59 7
      GAME SCORE
      26.06.2021 10:00 | Field A | Umpire Beta Buky 11 : 2
      26.06.2021 10:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 6 : 5
      26.06.2021 11:10 | Field A | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 6 : 13
      26.06.2021 11:10 | Field B | Umpire Angels Trnava 17 : 0
      26.06.2021 12:20 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 3 : 13
      26.06.2021 12:20 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 9 : 8
      26.06.2021 13:30 | Field A | Umpire Oldstars friends 0 : 26
      26.06.2021 13:30 | Field B | Umpire Waynes Pardubice 6 : 2
      26.06.2021 14:40 | Field A | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 3 : 26
      26.06.2021 14:40 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 2 : 8
      26.06.2021 15:50 | Field A | Umpire Oldstars friends 8 : 1
      26.06.2021 15:50 | Field B | Umpire Beta Buky 4 : 13
      26.06.2021 17:00 | Field A | Umpire Angels Trnava 5 : 7
      26.06.2021 17:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava 8 : 2
      27.06.2021 8:00 | Field A | Umpire Oldstars friends 2 : 3
      27.06.2021 9:10 | Field A | Umpire Waynes Pardubice 28 : 2
      27.06.2021 9:10 | Field B | Umpire Angels Trnava 4 : 8
      27.06.2021 10:20 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 16 : 2
      27.06.2021 10:20 | Field B | Umpire Beta Buky 8 : 2
      27.06.2021 11:30 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 21 : 3
      27.06.2021 12:40 | Field A | Umpire Goodsports Devínska Nová Ves 16 : 5
      27.06.2021 13:50 | Field A | Umpire Beta Buky 11 : 1 SF [2-3] UMP 1
      27.06.2021 15:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava 7 : 6 F [1-W22] UMP L22
      +
      KRÍGEĽ (celodenní)
  15. Čvc
    5
    Po

    1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
      Čvc 5 – Čvc 6
      +
      MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (celodenní)
  16. Čvc
    17
    So

    1. SQUAT (celodenní)
      Čvc 17 – Čvc 18

      Independent_squat

      Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.

      Group: A

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Camperos 4 4 0 17 : 10 8
      2 RED HOTS Plzeň 4 2 2 31 : 17 4
      3 (j)ELITA Trutnov 4 2 2 23 : 12 4
      4 Hnědý bombarďáci 4 2 2 21 : 23 4
      5 ČKD 4 0 4 8 : 38 0

      Group: B

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 Toucans Havířov 5 3 2 0 45 : 17 8
      2 Stingers OST 5 4 0 1 32 : 34 8
      3 Mimoni Stars 5 3 1 1 32 : 16 7
      4 Barons Wroclaw 5 2 1 2 40 : 23 5
      5 Mor a Mšice 5 1 0 4 16 : 40 2
      6 Pandí gang 5 0 0 5 12 : 47 0

      Group: Place 9-11

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Mor a Mšice 2 2 0 13 : 8 4
      2 Pandí gang 2 1 1 9 : 9 2
      3 ČKD 2 0 2 6 : 11 0

      Group: A

      GAME SCORE
      17.07.2021 9:00 | Field A | Umpire Camperos 4 : 7
      17.07.2021 10:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 3 : 2
      17.07.2021 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST 13 : 1
      17.07.2021 13:00 | Field A | Umpire ČKD 0 : 1
      17.07.2021 14:00 | Field A | Umpire Pandí gang 2 : 1
      17.07.2021 16:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 3 : 5
      17.07.2021 17:00 | Field A | Umpire Camperos 8 : 6
      17.07.2021 18:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 8 : 5
      18.07.2021 9:00 | Field B | Umpire Camperos 13 : 0
      18.07.2021 10:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov 12 : 6

      Group: B

      GAME SCORE
      17.07.2021 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 5 : 6
      17.07.2021 10:00 | Field B | Umpire Pandí gang 7 : 8
      17.07.2021 11:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 9 : 9
      17.07.2021 12:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 10 : 0
      17.07.2021 12:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 8 : 0
      17.07.2021 13:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 2 : 4
      17.07.2021 14:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 15 : 0
      17.07.2021 15:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 1 : 11
      17.07.2021 15:00 | Field B | Umpire ČKD 2 : 13
      17.07.2021 16:00 | Field B | Umpire Stingers OST 5 : 5
      17.07.2021 17:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 3 : 12
      17.07.2021 18:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 9 : 8
      18.07.2021 8:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 8 : 3
      18.07.2021 9:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov 0 : 5
      18.07.2021 10:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 4 : 5

      Group: Place 9-11

      GAME SCORE
      17.07.2021 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 5 : 6
      18.07.2021 11:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci 3 : 4
      18.07.2021 13:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 7 : 3

      Group: Play off

      GAME SCORE
      18.07.2021 11:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov 7 : 1 QF [2A-3B] UMP 1B
      18.07.2021 12:00 | Field A | Umpire Camperos 6 : 7 QF [2B-3A] UMP 1A
      18.07.2021 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 11 : 10 7TH [4A-4B]* UMP 5B
      18.07.2021 13:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 6 : 8 SF [1B-W26] UMP W28
      18.07.2021 14:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 2 : 5 SF [1A-W28] UMP W26
      18.07.2021 14:00 | Field B | Umpire ČKD 9 : 4 5TH [L26-L28]* UMP 5A
      18.07.2021 15:00 | Field B | Umpire Stingers OST 9 : 4 3RD [L30-L32]* UMP L28
      18.07.2021 15:00 | Field A | Umpire Mimoni Stars 4 : 1 F [W30-W32]* UMP L26

      +
      SQUAT (celodenní)
  17. Čvc
    24
    So

    1. SLÁVA HOSANA (celodenní)
      Čvc 24 – Čvc 25

      Slava_hosana-300x240

      pořadatel: Waynes Pardubice
      web: www.waynes.cz

      Ubytování
      Hostel Trim
      Penzion Fajn

      GPS Svítkov: 50.022741, 15.716618

      # TEAM G W T L SCORE P
      1 UCE Travellers 5 4 1 0 75 : 23 9
      2 Waynes Pardubice 5 4 1 0 100 : 34 9
      3 Beta Buky 5 3 0 2 92 : 52 6
      4 Trutnov HSM 5 2 0 3 57 : 70 4
      5 Sloths 5 0 1 4 31 : 73 1
      6 Perfect Strangers 5 0 1 4 15 : 118 1
      GAME SCORE
      24.07.2021 9:00 | Field A 16 : 18
      24.07.2021 10:10 | Field A 2 : 40
      24.07.2021 10:10 | Field B 9 : 7
      24.07.2021 11:20 | Field A 6 : 6
      24.07.2021 12:30 | Field A 6 : 16
      24.07.2021 12:30 | Field B 14 : 6
      24.07.2021 13:40 | Field A 13 : 17
      24.07.2021 14:50 | Field A 16 : 15
      24.07.2021 14:50 | Field B 21 : 1
      24.07.2021 16:00 | Field A 8 : 8
      24.07.2021 17:10 | Field A 17 : 4
      24.07.2021 17:10 | Field B 2 : 19
      25.07.2021 9:00 | Field A 21 : 1
      25.07.2021 10:10 | Field A 3 : 22
      25.07.2021 10:10 | Field B 2 : 34
      25.07.2021 11:20 | Field A 10 : 15 SF [2-3]
      25.07.2021 12:30 | Field A 17 : 8 SF [1-4]
      25.07.2021 12:30 | Field B 19 : 3 5TH [5-6]
      25.07.2021 13:40 | Field A 9 : 8 3RD [L16-L17]*
      25.07.2021 14:50 | Field A 13 : 9 F [W16-W17]*
      +
      SLÁVA HOSANA (celodenní)
  18. Čvc
    31
    So

    1. 42 CUP (celodenní)
      Čvc 31 – Srp 1

      Rozhodčí zajišťuje pořadatel
      Hrací míče flexi ´12
      Hraje se co-ed, tedy 5+5 (lze však i 4+5, 4+4), půjčování hráčů dovoleno
      Nic se nemění
      Přihlášky na jaksch.karel@seznam.cz
      FB event: 42 Cup 2021

      +
      42 CUP (celodenní)
  19. Srp
    14
    So

    1. FOUR RIVERS CUP (celodenní)
      Srp 14 – Srp 15

      logo_czech

      domácí klub: Baseball Plzeň
      web: www.plzen.probaseball.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 4.8.2021.

      hřiště Spálené poříčí
      baseballové hřiště
      5 HR na zápas
      bufet ano

      hřiště Božkov
      travnatý fotbalák
      parkoviště GPS 49.7300544N, 13.4232950E
      www.bozkovskyostrov.cz
      mapa zde
      5 HR na zápas (levé a střední pole)
      bufet ano (občas)
      Provozní řád Božkovského ostrova

      tipy na ubytování
      VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html

      Přihlášené týmy
      1. Oldstars Trnava
      2. Waynes Pardubice
      3. RED HOTS Plzeň
      4. Karlínský gang
      5. Softball ZČU
      6. Trutnov HSM
      7. Wolfs Domažlice

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 6 6 0 73 : 40 12
      2 Oldstars Trnava 6 4 2 76 : 46 10
      3 Trutnov HSM 6 4 2 49 : 47 10
      4 Softball ZČU 6 3 3 54 : 56 9
      5 RED HOTS Plzeň 6 2 4 58 : 56 8
      6 Karlínský gang 6 1 5 38 : 92 7
      7 Wolfs Domažlice 6 1 5 51 : 62 7
      GAME SCORE
      14.08.2021 9:00 | Field Božkov | Umpire Wolfs Domažlice 10 : 4
      14.08.2021 10:00 | Field Božkov | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 10
      14.08.2021 11:00 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU 3 : 26
      14.08.2021 12:00 | Field Božkov | Umpire Oldstars Trnava 8 : 7
      14.08.2021 13:00 | Field Božkov | Umpire Karlínský gang 16 : 3
      14.08.2021 14:00 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU 3 : 13
      14.08.2021 14:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Wolfs Domažlice 2 : 21
      14.08.2021 15:00 | Field Božkov | Umpire Trutnov HSM 10 : 3
      14.08.2021 15:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire RED HOTS Plzeň 7 : 12
      14.08.2021 16:00 | Field Božkov | Umpire Karlínský gang 11 : 10
      14.08.2021 16:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Waynes Pardubice 6 : 12
      14.08.2021 17:00 | Field Božkov | Umpire Softball ZČU 8 : 4
      14.08.2021 17:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire RED HOTS Plzeň 8 : 7
      14.08.2021 18:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Oldstars Trnava 13 : 11
      15.08.2021 9:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Karlínský gang 10 : 9
      15.08.2021 9:00 | Field Božkov | Umpire Oldstars Trnava 9 : 8
      15.08.2021 10:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire RED HOTS Plzeň 15 : 14
      15.08.2021 10:00 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice 15 : 17
      15.08.2021 11:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Wolfs Domažlice 6 : 5
      15.08.2021 11:00 | Field Božkov | Umpire Waynes Pardubice 5 : 10
      15.08.2021 12:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Trutnov HSM 16 : 3
      15.08.2021 13:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Waynes Pardubice 8 : 7 SF [2-3] UMP 1
      15.08.2021 14:00 | Field Spálené Poříčí | Umpire Trutnov HSM 13 : 15 F [1-W22] UMP L22
      +
      FOUR RIVERS CUP (celodenní)
  20. Srp
    28
    So

    1. DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)
      Srp 28 – Srp 29

      logo_czech

      domácí klub: Wolfs Domažlice
      web: www.wolfs.cz

      Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 18.8.2021.

      počet hřišť: 2
      maximální počet týmů: 11
      hraje se 50 minut + dohrávka

      homerun: 85m
      výška HR: 1m
      počet HR na zápas: 5
      rozhodčí zajišťují týmy

      šatny: ano
      WC: ano
      sprchy: ano
      občerstvení na hřišti: ano

      Druhé hřiště není potřeba.

      tipy na ubytování
      Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
      K dispozici je už do pátku tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
      (vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
      kontakt: tel 776 827 610
      cena 50,-Kč / osoba /den
      Další možnost ubytování je na intru u náměstí.
      Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.

      # TEAM G W L SCORE P
      1 Waynes Pardubice 4 4 0 61 : 27 8
      2 Beta Buky 4 3 1 66 : 19 7
      3 Oldstars Trnava 4 3 1 34 : 38 7
      4 Trutnov HSM 4 1 3 25 : 38 5
      5 Wolfs Domažlice 4 1 3 29 : 67 5
      6 RED HOTS Plzeň 4 0 4 27 : 53 4
      GAME SCORE
      28.08.2021 9:00 | Umpire Waynes Pardubice 7 : 10
      28.08.2021 10:05 | Umpire RED HOTS Plzeň 0 : 11
      28.08.2021 11:10 | Umpire Wolfs Domažlice 5 : 10
      28.08.2021 12:15 | Umpire Trutnov HSM 8 : 7
      28.08.2021 13:20 | Umpire Oldstars Trnava 3 : 21
      28.08.2021 14:25 | Umpire Beta Buky 6 : 5
      28.08.2021 15:30 | Umpire Wolfs Domažlice 23 : 3
      28.08.2021 16:35 | Umpire Waynes Pardubice 4 : 17
      28.08.2021 17:40 | Umpire Trutnov HSM 8 : 27
      29.08.2021 8:30 | Umpire Waynes Pardubice 3 : 17
      29.08.2021 9:35 | Umpire Trutnov HSM 9 : 18
      29.08.2021 10:40 | Umpire RED HOTS Plzeň 12 : 8
      29.08.2021 11:45 | Umpire Oldstars Trnava -:-
      29.08.2021 12:50 | Umpire Beta Buky -:-
      29.08.2021 13:55 | Umpire Wolfs Domažlice -:-
      29.08.2021 15:00 -:- SF [2-3] UMP 1
      29.08.2021 16:05 -:- F [1-W16] UMP L16
      +
      DOMAŽLICKÝ OTVÍRÁK (celodenní)

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI