Kategorie ▾
|
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 3 | 3 | 0 | 45 : 6 | 6 | |
2 | Los Vacapótamos DT | 3 | 2 | 1 | 25 : 20 | 4 | |
3 | Camperos | 3 | 1 | 2 | 37 : 34 | 2 | |
4 | Toros De Svitavy | 3 | 0 | 3 | 6 : 53 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Los Vacapótamos Brno | 4 | 4 | 0 | 53 : 5 | 8 | |
2 | Slowpitch Arrows | 4 | 3 | 1 | 35 : 17 | 6 | |
3 | Hnědý bombarďáci | 4 | 2 | 2 | 35 : 27 | 4 | |
4 | ČKD | 4 | 1 | 3 | 32 : 33 | 2 | |
5 | Bunckové | 4 | 0 | 4 | 3 : 76 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.04.2023 9:00 | Field B | 2 : 26 | |
30.04.2023 9:55 | Field B | Umpire Toros De Svitavy | 3 : 8 | |
30.04.2023 10:50 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT | 1 : 20 | |
30.04.2023 11:45 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 10 : 2 | |
30.04.2023 13:35 | Field S | Umpire Hnědý bombarďáci | 17 : 2 | |
30.04.2023 14:30 | Field S | Umpire Toros De Svitavy | 10 : 12 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.04.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 6 : 11 | |
30.04.2023 9:55 | Field S | Umpire Pořadatel | 1 : 21 | |
30.04.2023 10:50 | Field S | Umpire Los Vacapótamos Brno | 1 : 8 | |
30.04.2023 11:45 | Field S | Umpire Slowpitch Arrows | 19 : 1 | |
30.04.2023 12:40 | Field S | Umpire Los Vacapótamos DT | 1 : 12 | |
30.04.2023 12:40 | Field B | Umpire Camperos | 14 : 0 | |
30.04.2023 13:35 | Field B | Umpire Bunckové | 12 : 5 | |
30.04.2023 14:30 | Field B | Umpire Slowpitch Arrows | 9 : 2 | |
30.04.2023 15:40 | Field S | Umpire Camperos | 11 : 1 | |
30.04.2023 15:40 | Field B | Umpire ČKD | 1 : 22 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.04.2023 16:35 | Field B | 4 : 23 | 7TH [A4-B4]* |
30.04.2023 16:35 | Field S | 3 : 5 | 5TH [A3-B3]* |
30.04.2023 17:30 | Field B | 1 : 8 | 3RD [A2 - B2]* |
30.04.2023 17:30 | Field S | 6 : 8 | F [A1 - B1]* |
# | TEAM | ASL2 | |
---|---|---|---|
1 | Los Vacapótamos Brno | 12 | |
2 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 10 | |
3 | Slowpitch Arrows | 9 | |
4 | Los Vacapótamos DT | 8 | |
5 | Hnědý bombarďáci | 7 | |
6 | Camperos | 6 | |
7 | ČKD | 5 | |
8 | Toros De Svitavy | 4 | |
9 | Bunckové | 3 |
Možnost stanování na hřišti
Hraje se 50 minut + dohrávka
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 5 | 5 | 0 | 81 : 39 | 10 | |
2 | Softball ZČU | 5 | 3 | 2 | 39 : 41 | 8 | |
3 | Oldstars Trnava | 5 | 3 | 2 | 54 : 48 | 8 | |
4 | Vampiers Merklín | 5 | 2 | 3 | 39 : 66 | 7 | |
5 | 42 Crew | 5 | 1 | 4 | 51 : 64 | 6 | |
6 | RED HOTS Plzeň | 5 | 1 | 4 | 47 : 53 | 6 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
06.05.2023 9:00 | Umpire Pořadatel | 12 : 11 | |
06.05.2023 10:05 | Umpire Oldstars Trnava | 13 : 0 | |
06.05.2023 11:10 | Umpire 42 Crew | 2 : 24 | |
06.05.2023 12:15 | Umpire Waynes Pardubice | 11 : 6 | |
06.05.2023 13:20 | Umpire Softball ZČU | 9 : 13 | |
06.05.2023 14:25 | Umpire Vampiers Merklín | 15 : 9 | |
06.05.2023 15:30 | Umpire 42 Crew | 5 : 10 | |
06.05.2023 16:35 | Umpire Waynes Pardubice | 10 : 6 | |
06.05.2023 17:40 | Umpire RED HOTS Plzeň | 13 : 14 | |
07.05.2023 8:30 | Umpire Waynes Pardubice | 5 : 13 | |
07.05.2023 9:35 | Umpire RED HOTS Plzeň | 8 : 14 | |
07.05.2023 10:40 | Umpire Oldstars Trnava | 11 : 3 | |
07.05.2023 11:45 | Umpire Softball ZČU | 6 : 18 | |
07.05.2023 12:50 | Umpire Vampiers Merklín | 15 : 14 | |
07.05.2023 13:55 | Umpire 42 Crew | 14 : 7 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
07.05.2023 15:00 | Umpire Waynes Pardubice | 8 : 19 | SF [2-3] |
07.05.2023 16:05 | Umpire Pořadatel | 17 : 5 | F [1-W16] |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 9 | |
2 | Oldstars Trnava | 7 | |
3 | Softball ZČU | 6 | |
4 | Vampiers Merklín | 5 | |
5 | 42 Crew | 4 | |
6 | RED HOTS Plzeň | 3 |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Barons Wroclaw | 3 | 3 | 0 | 26 : 13 | 6 | |
2 | Mimoni Stars | 3 | 2 | 1 | 27 : 8 | 4 | |
3 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 3 | 1 | 2 | 23 : 32 | 2 | |
4 | Mor a Mšice | 3 | 0 | 3 | 11 : 34 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | (j)ELITA Trutnov | 3 | 3 | 0 | 44 : 8 | 6 | |
2 | OSL | 3 | 2 | 1 | 29 : 19 | 4 | |
3 | Toucans Havířov | 3 | 1 | 2 | 14 : 30 | 2 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 3 | 0 | 3 | 16 : 46 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
20.05.2023 9:00 | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 0 : 12 | |
20.05.2023 10:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 6 : 13 | |
20.05.2023 11:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 13 : 7 | |
20.05.2023 12:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 4 : 3 | |
20.05.2023 13:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 9 : 4 | |
20.05.2023 14:00 | Field S | Umpire Barons Wroclaw | 12 : 4 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
20.05.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 2 : 13 | |
20.05.2023 10:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 14 : 8 | |
20.05.2023 11:00 | Field S | Umpire RED HOTS Plzeň | 12 : 1 | |
20.05.2023 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 3 : 21 | |
20.05.2023 13:00 | Field B | Umpire OSL | 5 : 11 | |
20.05.2023 14:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 10 : 3 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
20.05.2023 15:00 | Field B | Umpire Pořadatel | 20 : 3 | SF [1B-2A] UMP 4A/4B** |
20.05.2023 15:00 | Field S | Umpire RED HOTS Plzeň | 7 : 15 | SF [1A-2B] |
20.05.2023 16:00 | Field B | Umpire OSL | 7 : 8 | 7TH [A4-B4]*/UMP 2A/2B** |
20.05.2023 16:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 7 : 13 | 5TH [3A-3B]* |
20.05.2023 17:00 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 8 : 5 | 3RD [L13-L14]*/UMP 3A/3B*** |
20.05.2023 17:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 10 : 9 | F [W13-W14]* |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | (j)ELITA Trutnov | 11 | |
2 | OSL | 9 | |
3 | Mimoni Stars | 8 | |
4 | Barons Wroclaw | 7 | |
5 | Toucans Havířov | 6 | |
6 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 5 | |
7 | RED HOTS Plzeň | 4 | |
8 | Mor a Mšice | 3 |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Camperos | 3 | 2 | 1 | 0 | 30 : 15 | 5 | |
2 | Los Vacapótamos Brno | 3 | 2 | 1 | 0 | 38 : 17 | 5 | |
3 | Hnědý bombarďáci | 3 | 1 | 0 | 2 | 17 : 15 | 2 | |
4 | Toros De Svitavy | 3 | 0 | 0 | 3 | 11 : 49 | 0 |
Group: B | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Slowpitch Arrows | 3 | 2 | 1 | 0 | 19 : 13 | 5 | |
2 | Los Vacapótamos DT | 3 | 2 | 0 | 1 | 24 : 14 | 4 | |
3 | ČKD | 3 | 1 | 1 | 1 | 25 : 18 | 3 | |
4 | Bunckové | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 : 30 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
21.05.2023 9:00 | Field B | Umpire Pořadatel | 13 : 1 | |
21.05.2023 10:00 | Field B | Umpire Toros De Svitavy | 9 : 9 | |
21.05.2023 11:00 | Field B | Umpire ČKD | 4 : 3 | |
21.05.2023 12:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 19 : 7 | |
21.05.2023 13:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 10 : 1 | |
21.05.2023 14:00 | Field S | Umpire Los Vacapótamos Brno | 3 : 17 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
21.05.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 0 : 14 | |
21.05.2023 10:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 4 : 5 | |
21.05.2023 11:00 | Field S | Umpire Slowpitch Arrows | 8 : 4 | |
21.05.2023 12:00 | Field B | Umpire Camperos | 6 : 6 | |
21.05.2023 13:00 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT | 8 : 3 | |
21.05.2023 14:00 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci | 5 : 12 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
21.05.2023 15:00 | Field B | Umpire Toros De Svitavy | 2 : 7 | SF [1B-2A] UMP 4A/4B** |
21.05.2023 15:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 8 : 10 | SF [1A-2B] |
21.05.2023 16:00 | Field B | Umpire Los Vacapótamos Brno | 11 : 2 | 7TH [4A-4B]* UMP 2A/2B** |
21.05.2023 16:00 | Field S | Umpire Los Vacapótamos DT | 10 : 4 | 5TH [3A-3B]* |
21.05.2023 17:00 | Field B | Umpire ČKD | 8 : 4 | 3RD [L13-L14]* UMP 3A/3A** |
21.05.2023 17:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 15 : 1 | F [W13-W14]* |
# | TEAM | ASL2 | |
---|---|---|---|
1 | Los Vacapótamos Brno | 11 | |
2 | Los Vacapótamos DT | 9 | |
3 | Slowpitch Arrows | 8 | |
4 | Camperos | 7 | |
5 | Hnědý bombarďáci | 6 | |
6 | ČKD | 5 | |
7 | Toros De Svitavy | 4 | |
8 | Bunckové | 3 |
domácí klub: Oldstars Trnava | Trnava Giants
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 17.5.2023.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
sobota 45 minut + dohrávka
neděle 60 minut + dohrávka
hřiště softball
homerun: 74
výška HR plotu: 2m
počet HR na zápas: 2
hřiště baseball
homerun: 84
výška HR plotu: 0m
počet HR na zápas: 5
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
rozhodčí zajišťují týmy
sobotní večírek: ano, na hřišti
tipy na ubytování
tělocvičňa na ZŠ
Jána Bottu 27, 917 01 Trnava, Slovensko!
web: hzsbott.edupage.org
internát MTF
Jána Bottu 7455/21, 917 01 Trnava, Slovensko
web: internat.mtf.stuba.sk
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 4 | 3 | 1 | 31 : 28 | 7 | |
2 | Oldstars Trnava | 4 | 3 | 1 | 44 : 16 | 7 | |
3 | Angels Trnava | 4 | 2 | 2 | 19 : 24 | 6 | |
4 | Oldstars friends | 4 | 1 | 3 | 18 : 29 | 5 | |
5 | Vampiers Merklín | 4 | 1 | 3 | 23 : 38 | 5 |
Group: B [QF] | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Oldstars friends | 2 | 2 | 0 | 15 : 11 | 4 | |
2 | Angels Trnava | 2 | 1 | 1 | 26 : 12 | 3 | |
3 | Vampiers Merklín | 2 | 0 | 2 | 2 : 20 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.05.2023 9:00 | Umpire Oldstars friends | 6 : 3 | |
27.05.2023 10:00 | Umpire Oldstars Trnava | 7 : 5 | |
27.05.2023 11:00 | Umpire Vampiers Merklín | 3 : 10 | |
27.05.2023 12:00 | Umpire Waynes Pardubice | 1 : 18 | |
27.05.2023 13:00 | Umpire Angels Trnava | 4 : 7 | |
27.05.2023 14:00 | Umpire Oldstars Trnava | 4 : 8 | |
27.05.2023 15:00 | Umpire Vampiers Merklín | 12 : 3 | |
27.05.2023 16:00 | Umpire Angels Trnava | 5 : 13 | |
27.05.2023 17:00 | Umpire Waynes Pardubice | 5 : 4 | |
27.05.2023 18:00 | Umpire Oldstars friends | 9 : 8 |
Group: B [QF] | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
28.05.2023 9:00 | Umpire Oldstars Trnava | 1 : 16 | |
28.05.2023 11:30 | Umpire Vampiers Merklín | 10 : 11 | |
28.05.2023 12:45 | Umpire Angels Trnava | 4 : 1 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
28.05.2023 10:15 | Umpire Oldstars friends | 15 : 2 | SF [1-2] UMP 4 |
28.05.2023 14:00 | Umpire Waynes Pardubice | 13 : 1 | SF [L12-WQF] UMP W12 |
28.05.2023 15:15 | Umpire Oldstars friends | 9 : 4 | F [W12-W15] UMP L15 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 8 | |
2 | Oldstars Trnava | 6 | |
3 | Oldstars friends | 5 | |
4 | Angels Trnava | 4 | |
5 | Vampiers Merklín | 3 |
domácí klub: Wolfs Domažlice
web: www.wolfs.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 7.6.2023.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
homerun: 85m
výška HR: 1m
počet HR na zápas: 5
rozhodčí zajišťují týmy
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
Druhé hřiště bude upřesněno později.
tipy na ubytování
Ubytování je možné na hřišti ve stanech nebo v šatnách (prý je tam chladno).
K dispozici je už do pátku tělocvična při ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice.
(vzdálenost od hřiště 2km, možnost parkování hned vedle haly, parkoviště se zamyká)
kontakt: tel 776 827 610
cena 50,-Kč / osoba /den
Další možnost ubytování je na intru u náměstí.
Sporthotel
Palackého 230, 34401 Domažlice
www.sportoviste-domazlice.cz/sporthotel
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 5 | 5 | 0 | 77 : 36 | 10 | |
2 | Oldstars Trnava | 5 | 3 | 2 | 35 : 38 | 8 | |
3 | Softball ZČU | 5 | 3 | 2 | 60 : 26 | 8 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 5 | 2 | 3 | 53 : 62 | 7 | |
5 | Karlínský gang | 5 | 1 | 4 | 30 : 59 | 6 | |
6 | Wolfs Domažlice | 5 | 1 | 4 | 41 : 75 | 6 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
17.06.2023 9:00 | Umpire RED HOTS Plzeň | 17 : 1 | |
17.06.2023 10:05 | Umpire Softball ZČU | 17 : 0 | |
17.06.2023 11:10 | Umpire Wolfs Domažlice | 19 : 3 | |
17.06.2023 12:15 | Umpire Karlínský gang | 8 : 5 | |
17.06.2023 13:20 | Umpire Oldstars Trnava | 10 : 17 | |
17.06.2023 14:25 | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 10 | |
17.06.2023 15:30 | Umpire Wolfs Domažlice | 10 : 8 | |
17.06.2023 16:35 | Umpire Karlínský gang | 17 : 5 | |
17.06.2023 17:40 | Umpire RED HOTS Plzeň | 9 : 16 | |
18.06.2023 8:30 | Umpire Karlínský gang | 7 : 22 | |
18.06.2023 9:35 | Umpire RED HOTS Plzeň | 13 : 3 | |
18.06.2023 10:40 | Umpire Softball ZČU | 11 : 5 | |
18.06.2023 11:45 | Umpire Oldstars Trnava | 9 : 8 | |
18.06.2023 12:50 | Umpire Waynes Pardubice | 16 : 14 | |
18.06.2023 13:55 | Umpire Wolfs Domažlice | 1 : 8 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
18.06.2023 15:00 | Umpire Waynes Pardubice | 5 : 4 | SF [2-3] UMP 1 |
18.06.2023 16:05 | Umpire Softball ZČU | 11 : 4 | F [1-W16] UMP L16 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 9 | |
2 | Oldstars Trnava | 7 | |
3 | Softball ZČU | 6 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 5 | |
5 | Karlínský gang | 4 | |
6 | Wolfs Domažlice | 3 |
domácí klub: RED HOTS Plzeň
web:
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 21.6.2023.
hřiště Spálené poříčí
baseballové hřiště
5 HR na zápas
bufet ano
Druhé hřiště je v jednání.
tipy na ubytování
VŠ kolej http://skm.zcu.cz/cesky.html
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Softball ZČU | 5 | 4 | 1 | 46 : 36 | 9 | |
2 | Oldstars Trnava | 5 | 4 | 1 | 58 : 36 | 9 | |
3 | Waynes Pardubice | 5 | 3 | 2 | 82 : 29 | 8 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 5 | 3 | 2 | 56 : 60 | 8 | |
5 | Karlínský gang | 5 | 1 | 4 | 33 : 74 | 6 | |
6 | Vampiers Merklín | 5 | 0 | 5 | 29 : 69 | 5 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.07.2023 9:00 | Umpire Vampiers Merklín | 8 : 9 | |
01.07.2023 10:05 | Umpire Softball ZČU | 21 : 3 | |
01.07.2023 11:10 | Umpire RED HOTS Plzeň | 2 : 34 | |
01.07.2023 12:15 | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 12 | |
01.07.2023 13:20 | Umpire Oldstars Trnava | 16 : 9 | |
01.07.2023 14:25 | Umpire Karlínský gang | 6 : 10 | |
01.07.2023 15:30 | Umpire RED HOTS Plzeň | 11 : 10 | |
01.07.2023 16:35 | Umpire Waynes Pardubice | 10 : 7 | |
01.07.2023 17:40 | Umpire Oldstars Trnava | 5 : 24 | |
02.07.2023 8:30 | Umpire Waynes Pardubice | 7 : 6 | |
02.07.2023 9:35 | Umpire Oldstars Trnava | 9 : 8 | |
02.07.2023 10:40 | Umpire Softball ZČU | 6 : 15 | |
02.07.2023 11:45 | Umpire Vampiers Merklín | 5 : 7 | |
02.07.2023 12:50 | Umpire Karlínský gang | 11 : 13 | |
02.07.2023 13:55 | Umpire RED HOTS Plzeň | 10 : 3 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
02.07.2023 15:00 | Umpire Softball ZČU | 2 : 21 | SF [2-3] UMP 1 |
02.07.2023 16:05 | Umpire Oldstars Trnava | 9 : 10 | F [1-W16] UMP L16 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 9 | |
2 | Softball ZČU | 7 | |
3 | Oldstars Trnava | 6 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 5 | |
5 | Karlínský gang | 4 | |
6 | Vampiers Merklín | 3 |
pořadatel: Česká softballová asociace
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | (j)ELITA Trutnov | 4 | 3 | 1 | 43 : 19 | 6 | |
2 | ČKD | 4 | 3 | 1 | 37 : 11 | 6 | |
3 | Mor a Mšice | 4 | 2 | 2 | 20 : 21 | 4 | |
4 | Barons Wroclaw | 4 | 2 | 2 | 20 : 22 | 4 | |
5 | Toros De Svitavy | 4 | 0 | 4 | 4 : 51 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Mimoni Stars | 4 | 4 | 0 | 52 : 9 | 8 | |
2 | Los Vacapótamos Brno | 4 | 3 | 1 | 41 : 24 | 6 | |
3 | Hnědý bombarďáci | 4 | 2 | 2 | 25 : 20 | 4 | |
4 | Toucans Havířov | 4 | 1 | 3 | 16 : 34 | 2 | |
5 | Bunckové | 4 | 0 | 4 | 6 : 53 | 0 |
Group: C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Los Vacapótamos DT | 3 | 3 | 0 | 22 : 16 | 6 | |
2 | Camperos | 3 | 2 | 1 | 34 : 22 | 4 | |
3 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 3 | 1 | 2 | 19 : 26 | 2 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 3 | 0 | 3 | 14 : 25 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
22.07.2023 8:30 | Field P | Umpire Pořadatel | 8 : 4 | |
22.07.2023 9:20 | Field P | Umpire ČKD | 5 : 2 | |
22.07.2023 10:10 | Field P | Umpire Pořadatel | 3 : 7 | |
22.07.2023 11:50 | Field P | Umpire Los Vacapótamos Brno | 10 : 1 | |
22.07.2023 12:40 | Field P | Umpire Pořadatel | 0 : 8 | |
22.07.2023 14:30 | Field Z | Umpire RED HOTS Plzeň | 3 : 10 | |
22.07.2023 15:20 | Field Z | Umpire Toros De Svitavy | 2 : 10 | |
22.07.2023 17:00 | Field Z | Umpire Pořadatel | 2 : 25 | |
22.07.2023 17:50 | Field Z | Umpire Pořadatel | 4 : 7 | |
23.07.2023 8:30 | Field Z | Umpire Mor a Mšice | 13 : 0 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
22.07.2023 8:30 | Field Z | Umpire Camperos | 13 : 1 | |
22.07.2023 9:20 | Field Z | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 6 : 1 | |
22.07.2023 10:10 | Field Z | Umpire Mimoni Stars | 4 : 13 | |
22.07.2023 11:50 | Field Z | Umpire (j)ELITA Trutnov | 0 : 22 | |
22.07.2023 12:40 | Field Z | Umpire Los Vacapótamos DT | 12 : 1 | |
22.07.2023 14:30 | Field P | Umpire Hnědý bombarďáci | 7 : 15 | |
22.07.2023 15:20 | Field P | Umpire Pořadatel | 10 : 0 | |
22.07.2023 17:00 | Field P | Umpire ČKD | 4 : 8 | |
22.07.2023 17:50 | Field P | Umpire (j)ELITA Trutnov | 9 : 1 | |
23.07.2023 8:30 | Field P | Umpire Pořadatel | 5 : 8 |
Group: C | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
22.07.2023 11:00 | Field P | Umpire Pořadatel | 8 : 9 | |
22.07.2023 11:00 | Field Z | Umpire Toucans Havířov | 6 : 5 | |
22.07.2023 13:30 | Field P | Umpire Pořadatel | 0 : 4 | |
22.07.2023 13:30 | Field Z | Umpire Barons Wroclaw | 2 : 14 | |
22.07.2023 16:10 | Field P | Umpire Pořadatel | 12 : 6 | |
22.07.2023 16:10 | Field Z | Umpire Mor a Mšice | 11 : 12 |
Group: Last chance | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
23.07.2023 12:40 | Field Z | Umpire Mor a Mšice | 4 : 12 | 13TH [A5-B5]* UMP W32 |
Group: Squat Ball trophy | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
23.07.2023 9:20 | Field P | Umpire Pořadatel | 15 : 4 | QF [BT4-BT5] |
23.07.2023 9:20 | Field Z | Umpire Hnědý bombarďáci | 5 : 3 | QF [BT3-BT6) UMP BT1 |
23.07.2023 11:00 | Field P | Umpire RED HOTS Plzeň | 3 : 8 | SF [BT1-W27] UMP L27 |
23.07.2023 11:00 | Field Z | Umpire Toucans Havířov | 9 : 8 | SF [BT2-W28) UMP L28 |
23.07.2023 12:40 | Field P | Umpire Pořadatel | 10 : 3 | 5TH [L27-L28]* |
23.07.2023 13:30 | Field Z | Umpire Mimoni Stars | 7 : 4 | 3RD [L31-L32]* UMP W33 |
23.07.2023 14:20 | Field Z | Umpire ČKD | 3 : 5 | F [W31-W32]* UMP L29 |
Group: Squat Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
23.07.2023 10:10 | Field P | Umpire Pořadatel | 3 : 9 | QF [PO4-PO5] |
23.07.2023 10:10 | Field Z | Umpire (j)ELITA Trutnov | 7 : 2 | QF [PO3-PO6] UMP PO2 |
23.07.2023 11:50 | Field P | Umpire Pořadatel | 4 : 0 | SF [PO1-W29] |
23.07.2023 11:50 | Field Z | Umpire Camperos | 8 : 5 | SF [PO2-W30] UMP L30 |
23.07.2023 13:30 | Field P | Umpire Los Vacapótamos Brno | 7 : 6 | 5TH [L29-L30]* UMP W29 |
23.07.2023 14:20 | Field P | Umpire Pořadatel | 2 : 4 | 3RD [L33-L34]* |
23.07.2023 15:10 | Field P | Umpire Pořadatel | 6 : 7 | F [W33-W34]* |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | (j)ELITA Trutnov | 17 | |
2 | Mimoni Stars | 15 | |
3 | Los Vacapótamos DT | 14 | |
4 | Los Vacapótamos Brno | 13 | |
5 | ČKD | 12 | |
6 | Camperos | 11 | |
7 | Mor a Mšice | 10 | |
8 | Barons Wroclaw | 9 | |
9 | Hnědý bombarďáci | 8 | |
10 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 7 | |
11 | RED HOTS Plzeň | 6 | |
12 | Toucans Havířov | 5 | |
13 | Bunckové | 4 | |
14 | Toros De Svitavy | 3 |
domcí klub: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 19.7.2023.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
šatny: ne
WC: ano
sprchy: ne
občerstvení na hřišti: ano
Hraje se 50 minut + dohrávka
Remíza ne
HR limit 5
tipy na ubytování
Hotel Trim (www.hoteltrim.cz) – nabídka pro týmy
Pro fajnofky zajistí pořadatelé případně i něco jiného.
Partnerem turnaje je Hotel Trim Pardubice
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 5 | 4 | 1 | 74 : 34 | 9 | |
2 | Trutnov HSM | 5 | 4 | 1 | 72 : 27 | 9 | |
3 | Softball ZČU | 5 | 3 | 2 | 54 : 60 | 8 | |
4 | Oldstars Trnava | 5 | 2 | 3 | 48 : 49 | 7 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 5 | 2 | 3 | 52 : 56 | 7 | |
6 | Vampiers Merklín | 5 | 0 | 5 | 15 : 89 | 5 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
29.07.2023 9:00 | Umpire Oldstars Trnava | 7 : 13 | |
29.07.2023 10:05 | Umpire Trutnov HSM | 9 : 17 | |
29.07.2023 11:10 | Umpire Vampiers Merklín | 8 : 10 | |
29.07.2023 12:15 | Umpire Softball ZČU | 3 : 14 | |
29.07.2023 13:20 | Umpire RED HOTS Plzeň | 12 : 8 | |
29.07.2023 14:25 | Umpire Waynes Pardubice | 18 : 3 | |
29.07.2023 15:30 | Umpire Waynes Pardubice | 11 : 10 | |
29.07.2023 16:35 | Umpire Softball ZČU | 17 : 1 | |
29.07.2023 17:40 | Umpire Vampiers Merklín | 20 : 7 | |
30.07.2023 8:30 | Umpire Softball ZČU | 1 : 18 | |
30.07.2023 9:35 | Umpire Vampiers Merklín | 18 : 7 | |
30.07.2023 10:40 | Umpire Trutnov HSM | 11 : 10 | |
30.07.2023 11:45 | Umpire RED HOTS Plzeň | 3 : 16 | |
30.07.2023 12:50 | Umpire Oldstars Trnava | 19 : 1 | |
30.07.2023 13:55 | Umpire Waynes Pardubice | 12 : 11 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.07.2023 15:00 | -:- | SF [2-3] UMP 1 |
30.07.2023 16:05 | Umpire Oldstars Trnava | 9 : 5 | F [1-W16] UMP L16 |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 9 | |
2 | Trutnov HSM | 7 | |
3 | Softball ZČU | 6 | |
4 | Oldstars Trnava | 5 | |
5 | RED HOTS Plzeň | 4 | |
6 | Vampiers Merklín | 3 |
Pořadatel WBSC Europe
pořadatel: Sparks Mladé Buky
web: www.sparksmb.cz
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 16.8.2023.
Hraje se XX minut + dohrávka.
HR 84m
HR limit 5
hřiště Mladé Buky
GPS: 50.6073483N, 15.8444128E
Nedaleko vlakové zastávky
5 HR na zápas
bufet ano
toalety ano
Druhé hřiště je v jednání.
tipy na ubytování
Retropark Sejfy (www.lesniplovarna.cz)
Centrum ubytování a sportu (Mladé Buky 350, 54223, vojtechd@seznam.cz, tel +420 605 143 545)
Možnost stanování na hřišti
Přihlášené týmy
1. Waynes Pardubice
2. Softball ZČU
3. Rakousko
4. Krakonoš Vrchlabí
5. Beta Buky
6. SB Svoboda nad Úpou
7. RED HOTS Plzeň
8. Oldstars Trnava
9. Trutnov HSM
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 3 | 2 | 1 | 20 : 13 | 5 | |
2 | Trutnov HSM | 3 | 2 | 1 | 20 : 18 | 5 | |
3 | SB Svoboda nad Úpou | 3 | 2 | 1 | 31 : 23 | 5 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 3 | 0 | 3 | 18 : 35 | 3 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Beta Buky | 4 | 4 | 0 | 62 : 16 | 8 | |
2 | Oldstars Trnava | 4 | 2 | 2 | 37 : 19 | 6 | |
3 | Austria | 4 | 2 | 2 | 38 : 38 | 6 | |
4 | Softball ZČU | 4 | 2 | 2 | 34 : 48 | 6 | |
5 | Krakonoš Vrchlabí | 4 | 0 | 4 | 17 : 67 | 4 |
Group: C [7-9] | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Softball ZČU | 2 | 2 | 0 | 28 : 14 | 4 | |
2 | RED HOTS Plzeň | 2 | 1 | 1 | 25 : 15 | 3 | |
3 | Krakonoš Vrchlabí | 2 | 0 | 2 | 12 : 36 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
26.08.2023 9:00 | Field Svoboda | Umpire Waynes Pardubice | 9 : 4 | |
26.08.2023 10:00 | Field Svoboda | Umpire SB Svoboda nad Úpou | 2 : 8 | |
26.08.2023 11:00 | Field Svoboda | Umpire RED HOTS Plzeň | 8 : 2 | |
26.08.2023 12:00 | Field Svoboda | Umpire Trutnov HSM | 9 : 19 | |
26.08.2023 13:00 | Field Svoboda | Umpire RED HOTS Plzeň | 10 : 3 | |
26.08.2023 14:00 | Field Svoboda | Umpire Waynes Pardubice | 8 : 7 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
26.08.2023 9:00 | Field MB | Umpire Oldstars Trnava | 17 : 4 | |
26.08.2023 10:00 | Field MB | Umpire Beta Buky | 12 : 3 | |
26.08.2023 11:00 | Field MB | Umpire Softball ZČU | 7 : 17 | |
26.08.2023 12:00 | Field MB | Umpire Austria | 3 : 23 | |
26.08.2023 13:00 | Field MB | Umpire Krakonoš Vrchlabí | 2 : 5 | |
26.08.2023 14:00 | Field MB | Umpire Beta Buky | 15 : 1 | |
26.08.2023 15:00 | Field MB | Umpire Softball ZČU | 6 : 5 | |
26.08.2023 16:00 | Field MB | Umpire Krakonoš Vrchlabí | 12 : 13 | |
26.08.2023 17:00 | Field MB | Umpire Austria | 5 : 18 | |
26.08.2023 18:00 | Field MB | Umpire Oldstars Trnava | 4 : 16 |
Group: C [7-9] | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.08.2023 10:15 | Field Svoboda | Umpire RED HOTS Plzeň | 6 : 19 | |
27.08.2023 11:30 | Field Svoboda | Umpire Krakonoš Vrchlabí | 9 : 8 | |
27.08.2023 12:45 | Field Svoboda | Umpire Softball ZČU | 17 : 6 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
27.08.2023 9:00 | Field MB | Umpire Beta Buky | 7 : 12 | QF [A2-B3] UMP B1 |
27.08.2023 9:00 | Field Svoboda | Umpire Waynes Pardubice | 8 : 16 | QF [B2-A3] UMP A1 |
27.08.2023 10:15 | Field MB | Umpire Trutnov HSM | 19 : 0 | SF [B1-W17] UMP L17 |
27.08.2023 11:30 | Field MB | Umpire Austria | 16 : 8 | SF [A1-W18] UMP W17 |
27.08.2023 12:45 | Field MB | Umpire SB Svoboda nad Úpou | 11 : 16 | 5TH [L17-L18]* UMP W18 |
27.08.2023 14:00 | Field MB | Umpire Oldstars Trnava | 11 : 12 | 3RD [L19-L21]* UMP L18 |
27.08.2023 15:15 | Field MB | 12 : 15 | F [W19-W21]* UMP TBD |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 12 | |
2 | Beta Buky | 10 | |
3 | SB Svoboda nad Úpou | 9 | |
4 | Austria | 8 | |
5 | Trutnov HSM | 7 | |
6 | Oldstars Trnava | 6 | |
7 | Softball ZČU | 5 | |
8 | RED HOTS Plzeň | 4 | |
9 | Krakonoš Vrchlabí | 3 |
pořadatel: Rytíři Trutnov
web: www.rytiri-trutnov.cz
GPS hřiště je 50.5612853N, 15.9343111E
Pro přihlášení na turnaj kontaktujte vedoucího České slowpitchové ligy (info@slowpitch.eu) do 2.8.2023.
počet hřišť: 2
maximální počet týmů: 11
homerun:
výška HR: 1m
počet HR na zápas: 5
rozhodčí
šatny: ano
WC: ano
sprchy: ano
občerstvení na hřišti: ano
tipy na ubytování
stany na hřišti
ubytovny a penziony po Trutnově – individuální nabídka
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | SB Svoboda nad Úpou | 4 | 4 | 0 | 56 : 24 | 8 | |
2 | Trutnov HSM | 4 | 3 | 1 | 38 : 32 | 7 | |
3 | Waynes Pardubice | 4 | 2 | 2 | 36 : 25 | 6 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 4 | 1 | 3 | 21 : 36 | 5 | |
5 | Mor a Mšice | 4 | 0 | 4 | 13 : 47 | 4 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Beta Buky | 4 | 4 | 0 | 74 : 10 | 8 | |
2 | (j)ELITA Trutnov | 4 | 3 | 1 | 26 : 32 | 7 | |
3 | Softball ZČU | 4 | 2 | 2 | 26 : 37 | 6 | |
4 | Vampiers Merklín | 4 | 1 | 3 | 10 : 38 | 5 | |
5 | Oldstars Trnava | 4 | 0 | 4 | 13 : 32 | 4 |
Group: C [7-10] | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | RED HOTS Plzeň | 3 | 3 | 0 | 27 : 18 | 6 | |
2 | Vampiers Merklín | 3 | 2 | 1 | 21 : 18 | 5 | |
3 | Oldstars Trnava | 3 | 1 | 2 | 33 : 18 | 4 | |
4 | Mor a Mšice | 3 | 0 | 3 | 14 : 41 | 3 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
23.09.2023 9:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice | 14 : 11 | |
23.09.2023 10:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 2 : 8 | |
23.09.2023 11:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň | 6 : 12 | |
23.09.2023 12:00 | Field A | Umpire SB Svoboda nad Úpou | 10 : 9 | |
23.09.2023 13:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 4 : 11 | |
23.09.2023 14:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 16 : 1 | |
23.09.2023 15:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 9 : 3 | |
23.09.2023 16:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 1 : 13 | |
23.09.2023 17:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 6 : 14 | |
23.09.2023 18:00 | Field B | Umpire SB Svoboda nad Úpou | 6 : 8 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
23.09.2023 9:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 19 : 2 | |
23.09.2023 10:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 2 : 3 | |
23.09.2023 11:00 | Field B | Umpire Vampiers Merklín | 5 : 18 | |
23.09.2023 12:00 | Field B | Umpire Beta Buky | 8 : 3 | |
23.09.2023 13:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 1 : 6 | |
23.09.2023 14:00 | Field A | Umpire Softball ZČU | 12 : 1 | |
23.09.2023 15:00 | Field A | Umpire Oldstars Trnava | 5 : 4 | |
23.09.2023 16:00 | Field A | Umpire Vampiers Merklín | 7 : 9 | |
23.09.2023 17:00 | Field A | Umpire Softball ZČU | 2 : 25 | |
23.09.2023 18:00 | Field A | Umpire Beta Buky | 6 : 11 |
Group: C [7-10] | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
23.09.2023 10:00 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 2 : 8 | |
23.09.2023 10:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 2 : 3 | |
24.09.2023 9:00 | Field B | Umpire Oldstars Trnava | 10 : 7 | |
24.09.2023 10:15 | Field B | Umpire Vampiers Merklín | 10 : 8 | |
24.09.2023 11:30 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 5 : 23 | |
24.09.2023 12:45 | Field B | Umpire Mor a Mšice | 9 : 8 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
24.09.2023 9:00 | Field A | Umpire Beta Buky | 13 : 4 | QF [2A-3B] UMP 1B |
24.09.2023 10:15 | Field A | Umpire SB Svoboda nad Úpou | 5 : 22 | QF [2B-3A] UMP 1A |
24.09.2023 11:30 | Field A | Umpire Softball ZČU | 9 : 8 | SF [1B-W21] UMP L21 |
24.09.2023 12:45 | Field A | Umpire Trutnov HSM | 10 : 8 | SF [1A-W23] UMP W21 |
24.09.2023 14:00 | Field A | Umpire Beta Buky | 12 : 11 | 3RD [L25-L27]* UMP L23 |
24.09.2023 14:00 | Field B | Umpire Waynes Pardubice | 8 : 9 | 5TH [L21-L23]* UMP W23 |
24.09.2023 15:15 | Field A | 25 : 6 | F [W25-W27]*UMP TBD |
# | TEAM | ČSL | |
---|---|---|---|
1 | Beta Buky | 13 | |
2 | SB Svoboda nad Úpou | 11 | |
3 | Trutnov HSM | 10 | |
4 | Waynes Pardubice | 9 | |
5 | (j)ELITA Trutnov | 8 | |
6 | Softball ZČU | 7 | |
7 | RED HOTS Plzeň | 6 | |
8 | Vampiers Merklín | 5 | |
9 | Oldstars Trnava | 4 | |
10 | Mor a Mšice | 3 |
Pořádá Česká slowpitchová liga
Coed slowpitch | Open
V aktuálním line upu pro 10 hráčů musí mít tým v součtu 400 let. Při hře ve 12ti pak 480 let.
Muži minimálně 35+ / ročník 1988 a starší
Ženy minimálně 30+ / ročník 1993 a starší
bufet ano
toalety ano
rozhodčí zajišťuje ČSL
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | 4 | 4 | 0 | 47 : 11 | 8 | |
2 | Sparks Mladé Buky | 4 | 3 | 1 | 48 : 18 | 6 | |
3 | (j)ELITA Trutnov | 4 | 2 | 2 | 31 : 20 | 4 | |
4 | RED HOTS Plzeň | 4 | 1 | 3 | 22 : 44 | 2 | |
5 | Krakonoš Vrchlabí | 4 | 0 | 4 | 11 : 66 | 0 |
GAME | SCORE | |
---|---|---|
28.09.2023 9:00 | 14 : 0 | |
28.09.2023 9:50 | 1 : 3 | |
28.09.2023 10:40 | 4 : 11 | |
28.09.2023 11:30 | 3 : 23 | |
28.09.2023 12:20 | 14 : 2 | |
28.09.2023 13:10 | 5 : 6 | |
28.09.2023 14:00 | 7 : 20 | |
28.09.2023 14:50 | 18 : 7 | |
28.09.2023 15:40 | 10 : 1 | |
28.09.2023 16:30 | 9 : 1 | |
28.09.2023 17:20 | 10 : 3 | F [1-2] |
# | TEAM | |
---|---|---|
1 | Waynes Pardubice | |
2 | Sparks Mladé Buky | |
3 | (j)ELITA Trutnov | |
4 | RED HOTS Plzeň | |
5 | Krakonoš Vrchlabí |
Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Pro rozcvičování je možné využít prostor na hřišti B za HR, travnatou plochu za hřištěm B a pálkařskou klec.
Prostor mezi vjezdem do areálu a bufetem je NO BALL ZONE.
Parkovací místa Na Pašti
1-3 (j)ELITA
4-6 Barons
7-9 Camels
10-12 Mimoni
13-15 Mor a mšice
16-18 OSL
19-21 RED HOTS
22-24 Toucans
Group: A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Barons Wroclaw | 3 | 2 | 1 | 23 : 24 | 4 | |
2 | (j)ELITA Trutnov | 3 | 2 | 1 | 28 : 17 | 4 | |
3 | OSL | 3 | 1 | 2 | 25 : 29 | 2 | |
4 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 3 | 1 | 2 | 15 : 21 | 2 |
Group: B | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | S | SCORE | P | |
1 | RED HOTS Plzeň | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 32 : 13 | 5 | |
2 | Mimoni Stars | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 19 : 15 | 3 | |
3 | Mor a Mšice | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 15 : 26 | 3 | |
4 | Toucans Havířov | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 15 : 27 | 1 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.09.2023 9:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 4 : 7 | |
30.09.2023 10:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw | 7 : 12 | |
30.09.2023 11:00 | Field B | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 10 : 11 | |
30.09.2023 12:00 | Field S | Umpire OSL | 9 : 2 | |
30.09.2023 13:00 | Field S | Umpire Mor a Mšice | 7 : 8 | |
30.09.2023 14:00 | Field S | Umpire (j)ELITA Trutnov | 6 : 8 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.09.2023 9:00 | Field S | Umpire RED HOTS Plzeň | 6 : 6 | |
30.09.2023 10:00 | Field S | Umpire Mor a Mšice | 9 : 9 | |
30.09.2023 11:00 | Field S | Umpire Toucans Havířov | 7 : 0 (S) | |
30.09.2023 12:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 4 : 5 | |
30.09.2023 13:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň | 2 : 13 | |
30.09.2023 14:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars | 4 : 16 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
30.09.2023 15:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov | 6 : 27 | SF [1B-2A] UMP 4B |
30.09.2023 15:00 | Field S | Umpire Camels Rožnov pod Radhoštěm | 5 : 2 | SF [1A-2B] UMP 4A |
30.09.2023 16:00 | Field B | Umpire (j)ELITA Trutnov | 6 : 2 | 7TH [4A-4B]* UMP 2A |
30.09.2023 16:00 | Field S | Umpire Mimoni Stars | 7 : 11 | 5TH [3A-3B]* UMP 2B |
30.09.2023 17:00 | Field B | Umpire OSL | 9 : 8 | 3RD [L13-L14]* UMP 3A |
30.09.2023 17:00 | Field S | Umpire Mor a Mšice | 11 : 6 | F [W13-W14]* UMP 3B |
# | TEAM | ASL | |
---|---|---|---|
1 | (j)ELITA Trutnov | 11 | |
2 | Barons Wroclaw | 9 | |
3 | RED HOTS Plzeň | 8 | |
4 | Mimoni Stars | 7 | |
5 | Mor a Mšice | 6 | |
6 | OSL | 5 | |
7 | Camels Rožnov pod Radhoštěm | 4 | |
8 | Toucans Havířov | 3 |
Pardubická podzimní klasika s vůní hřebíčku.
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy.
Pro rozcvičování je možné využít prostor na hřišti B za HR, travnatou plochu za hřištěm B a pálkařskou klec.
Prostor mezi vjezdem do areálu a bufetem je NO BALL ZONE.
Parkovací místa Na Pašti
1,2 Bunckové
3,4 Camperos
5,6 ČKD
7,8 Hnědý bombarďáci
9,10 Los Vacapótamos Brno
11,12 Los Vacapótamos DT
13,14 Praryba
15,16 Slowpitch Arrows
17,18 Toros De Svitavy
19,20 Úžasňákovi
Group: A | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | Los Vacapótamos Brno | 4 | 4 | 0 | 0 | 62 : 4 | 8 | |
2 | ČKD | 4 | 2 | 1 | 1 | 37 : 20 | 5 | |
3 | Hnědý bombarďáci | 4 | 1 | 1 | 2 | 18 : 21 | 3 | |
4 | Praryba | 4 | 1 | 0 | 3 | 12 : 58 | 2 | |
5 | Bunckové | 4 | 1 | 0 | 3 | 13 : 39 | 2 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Úžasňákovi | 4 | 4 | 0 | 59 : 8 | 8 | |
2 | Camperos | 4 | 3 | 1 | 39 : 32 | 6 | |
3 | Slowpitch Arrows | 4 | 2 | 2 | 36 : 29 | 4 | |
4 | Los Vacapótamos DT | 4 | 1 | 3 | 32 : 41 | 2 | |
5 | Toros De Svitavy | 4 | 0 | 4 | 3 : 59 | 0 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.10.2023 9:00 | Field B | Umpire Pořadatel | 5 : 5 | |
01.10.2023 9:50 | Field B | Umpire ČKD | 8 : 10 | |
01.10.2023 10:40 | Field B | Umpire Praryba | 9 : 2 | |
01.10.2023 11:30 | Field B | Umpire Los Vacapótamos Brno | 10 : 0 | |
01.10.2023 12:20 | Field B | Umpire Hnědý bombarďáci | 0 : 23 | |
01.10.2023 13:20 | Field S | Umpire ČKD | 4 : 5 | |
01.10.2023 14:10 | Field S | Umpire Bunckové | 20 : 0 | |
01.10.2023 15:00 | Field S | Umpire Praryba | 0 : 15 | |
01.10.2023 15:50 | Field S | Umpire Los Vacapótamos Brno | 2 : 7 | |
01.10.2023 16:40 | Field S | Umpire Hnědý bombarďáci | 15 : 2 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.10.2023 9:00 | Field S | Umpire Pořadatel | 11 : 0 | |
01.10.2023 9:50 | Field S | Umpire Toros De Svitavy | 9 : 12 | |
01.10.2023 10:40 | Field S | Umpire Camperos | 5 : 16 | |
01.10.2023 11:30 | Field S | Umpire Slowpitch Arrows | 2 : 17 | |
01.10.2023 12:20 | Field S | Umpire Úžasňákovi | 8 : 7 | |
01.10.2023 13:20 | Field B | Umpire Toros De Svitavy | 17 : 1 | |
01.10.2023 14:10 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT | 1 : 17 | |
01.10.2023 15:00 | Field B | Umpire Camperos | 5 : 10 | |
01.10.2023 15:50 | Field B | Umpire Slowpitch Arrows | 2 : 15 | |
01.10.2023 16:40 | Field B | Umpire Los Vacapótamos DT | 14 : 0 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
01.10.2023 17:30 | Field B | 2 : 4 | 3RD [2A-2B]* UMP B3 |
01.10.2023 17:30 | Field S | 4 : 7 | F [1A-1B]* UMP A3 |
# | TEAM | ASL2 | |
---|---|---|---|
1 | Úžasňákovi | 13 | |
2 | Los Vacapótamos Brno | 11 | |
3 | Camperos | 10 | |
4 | ČKD | 9 | |
5 | Slowpitch Arrows | 8 | |
5 | Hnědý bombarďáci | 8 | |
7 | Praryba | 6 | |
7 | Los Vacapótamos DT | 6 | |
9 | Toros De Svitavy | 4 | |
9 | Bunckové | 4 |
Slowpitchový turnaj mládeže do 16 let
holky U16
kluci U14
10:00 | Waynes Pardubice – Trutnov 1:8
11:00 | Beavers Chomutov – Trutnov 1:1
12:00 | Beavers Chomutov – Waynes Pardubice 19:3
13:00 | Trutnov – Waynes Pardubice 4:1
14:00 | Trutnov – Beavers Chomutov 0:3
15:00 | Waynes Pardubice – Beavers Chomutov 0:2
hraje se 40 minut + dohrávka
míče Jugs „11 a „12
bufet nebude
HARMONOGRAM KLINIKY
Sobota 23.3.2024
8:30 – 9:00 PREZENTACE A ÚVOD
9:00 – 11:00 MECHANIKA ROZHODČÍHO NA DOMÁCÍ METĚ
ARC – převýšení nadhozu / NADHAZOVÁNÍ – legální vs. nelegální (teoretická část)
11:00 – 12:00 1-UMP SYSTÉM (1-rozhodcovský systém)
12:00 – 13:30 OBĚD
13:30 – 14:30 přesun na ZŠ Dolákova, Praha – Bohnice (praktická část)
14:30 – 18:00 PRAKTICKÁ ČÁST I.
HP & 1-UMP MECHANIKA + STRIKEZONE & ARC (nácvik mechanik rozhodčího na HP)
SIGNALIZACE A PROAKTIVNÍ ROZHODOVÁNÍ
KOMUNIKACE S TRENÉRY/MANAŽERY A PŘEDZÁPASOVÝ MEETING
18:00 večeře a volná diskuze nad pravidly
Neděle 24.3.2024
9:00 – 10:30 2-UMP & 3-UMP SYSTÉM (mechaniky 2- a 3-rozhodčích a rozdíly v manuálech)
KONTROLA A CERTIFIKACE PÁLEK
10:30 – 12:00 PŘEKÁŽENÍ A BRÁNĚNÍ (výklad a teoretický rozbor situací)
12:00 – 13:30 oběd
13:30 – 14:30 přesun na ZŠ Bratří Venclíků, Praha – Černý Most
14:30 – 17:00 PRAKTICKÁ ČÁST II.
2-UMP a 3-UMP SYSTÉMY
KOMUNIKACE A SIGNALIZACE MEZI ROZHODČÍMI
PŘEKÁŽENÍ A BRÁNĚNÍ (praktický nácvik a vyhodnocení situací)
17:00 ZAKONČENÍ KLINIKY
TERMÍN: 23. – 24. březen 2024
LOKACE: ZŠ a MŠ Citadela Kojetice (Ke kněžihorce 268, Kojetice)
ZŠ Dolákova, Praha – Bohnice (Dolákova 555/1, Praha 8)
ZŠ Bratří Venclíků, Praha – Černý Most (Bratří Venclíků 1140/1, Praha 14)
INSTRUKTOŘI: Pete Saunders, Pavel Podhájecký a Ivan Chrobok
NÁKLADY: žádný poplatek za kliniku není vybírán
DOPRAVA: není hrazeno – na vlastní náklady
UBYTOVÁNÍ: není hrazeno – na vlastní náklady
STRAVOVÁNÍ: není hrazeno – na vlastní náklady
PŘIHLÁŠKY jsou možné přes google formulář (odkaz níže), příp. dotazy zasílejte na: czechslowpitch(at)gmail.com, příp. můžete kontaktovat garanta školení (Pavel Podhájecký – p.podhajecky(at)centrum.cz / +420 732 902 436)
DEADLINE pro přihlášení je středa 20. března 2024, avšak kapacita je omezena.
PŘIHLÁŠENÍ – FORMULÁŘ ZDE:
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Turnaj je součástí Amatérské sloWWpitchové ligy ASL 3.
Info a pravidla
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toros De Svitavy | 3 | 3 | 0 | 28 : 10 | 6 | |
2 | Estamos Juntos Břeclav | 3 | 2 | 1 | 19 : 18 | 4 | |
3 | Praryba | 3 | 1 | 2 | 12 : 26 | 2 | |
4 | Bunckové | 3 | 0 | 3 | 10 : 15 | 0 |
Group: | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
14.04.2024 9:00 | Field B | 14 : 2 | |
14.04.2024 10:00 | Field B | 5 : 4 | |
14.04.2024 11:00 | Field B | 6 : 5 | |
14.04.2024 12:00 | Field B | 10 : 7 | |
14.04.2024 13:00 | Field B | 4 : 7 | |
14.04.2024 14:00 | Field B | 1 : 4 |
Group: Play off | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
14.04.2024 15:00 | Field B | 6 : 7 | 3RD [3 - 4] |
14.04.2024 16:00 | Field B | 6 : 5 | F [1 - 2] |
# | TEAM | ASL 3 | |
---|---|---|---|
1 | Toros De Svitavy | 7 | |
2 | Estamos Juntos Břeclav | 5 | |
3 | Bunckové | 4 | |
4 | Praryba | 3 |
pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz
Ubytování
Hostel Trim
Penzion Fajn
Group: A | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | UCE Travellers | 3 | 2 | 1 | 0 | 39 : 14 | 5 | |
2 | Swiss Toros | 3 | 2 | 1 | 0 | 44 : 26 | 5 | |
3 | Rubberducks | 3 | 1 | 0 | 2 | 19 : 39 | 2 | |
4 | Oldstars Trnava | 3 | 0 | 0 | 3 | 18 : 41 | 0 |
Group: B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Waynes Pardubice | 3 | 3 | 0 | 47 : 15 | 6 | |
2 | Lisbon Capitals | 3 | 2 | 1 | 30 : 34 | 4 | |
3 | Austria | 3 | 1 | 2 | 25 : 38 | 2 | |
4 | Hairy Coos | 3 | 0 | 3 | 22 : 37 | 0 |
Group: C | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | T | L | SCORE | P | |
1 | 4-Fun | 3 | 2 | 1 | 0 | 34 : 24 | 5 | |
2 | Double D | 3 | 2 | 0 | 1 | 28 : 31 | 4 | |
3 | Bracknell Scorchers | 3 | 1 | 1 | 1 | 28 : 27 | 3 | |
4 | (j)ELITA Trutnov | 3 | 0 | 0 | 3 | 23 : 31 | 0 |
Group: D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | TEAM | G | W | L | SCORE | P | |
1 | Beta Buky | 3 | 3 | 0 | 49 : 9 | 6 | |
2 | Manchester Dodgers | 3 | 1 | 2 | 16 : 34 | 2 | |
3 | Barons Wroclaw | 3 | 1 | 2 | 25 : 27 | 2 | |
4 | Regensburg Tigers | 3 | 1 | 2 | 29 : 49 | 2 |
Group: A | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
20.04.2024 8:00 | Field SC | 22 : 7 | |
20.04.2024 9:10 | Field SC | 4 : 17 | |
20.04.2024 11:30 | Field S | 9 : 9 | |
20.04.2024 13:50 | Field SC | 11 : 4 | |
20.04.2024 16:45 | Field SC | 10 : 13 | |
21.04.2024 9:00 | Field B | 13 : 1 |
Group: B | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
20.04.2024 10:20 | Field S | 19 : 5 | |
20.04.2024 10:20 | Field B | 9 : 14 | |
20.04.2024 13:40 | Field S | 10 : 8 | |
20.04.2024 17:45 | Field SC | 11 : 10 | |
21.04.2024 10:10 | Field S | 5 : 15 | |
21.04.2024 11:20 | Field S | 13 : 5 |
Group: C | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
20.04.2024 8:00 | Field S | 7 : 7 | |
20.04.2024 8:00 | Field B | 6 : 8 | |
20.04.2024 10:20 | Field SC | 16 : 14 | |
20.04.2024 11:30 | Field SC | 17 : 14 | |
20.04.2024 15:10 | Field B | 7 : 3 | |
20.04.2024 16:00 | Field SC | 3 : 11 |
Group: D | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
20.04.2024 9:10 | Field S | 15 : 0 | |
20.04.2024 9:10 | Field B | 11 : 15 | |
20.04.2024 12:40 | Field SC | 7 : 3 | |
20.04.2024 14:50 | Field SC | 8 : 11 | |
21.04.2024 9:00 | Field SC | 6 : 27 | |
21.04.2024 9:00 | Field S | 5 : 11 |
Group: E CLASSIC | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
21.04.2024 10:10 | Field SC | 11 : 9 | [A4 - C4]* |
21.04.2024 12:30 | Field SC | 16 : 7 | [B4 - D4]* |
21.04.2024 13:40 | Field SC | 7 : 0 | 15TH [L25 - L29]* |
21.04.2024 14:50 | Field SC | 1 : 16 | 13TH [W25 - W29]* |
Group: F ELITE | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
21.04.2024 10:10 | Field B | 16 : 17 | [A3 - C3]* |
21.04.2024 12:30 | Field B | 14 : 13 | [B3 - D3]* |
21.04.2024 13:40 | Field B | 13 : 5 | 11TH [L26 - L30]* |
21.04.2024 14:50 | Field B | 22 : 9 | 9TH [W26 - W30]* |
Group: G EXPERT | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
21.04.2024 11:20 | Field SC | 22 : 4 | [A2 - C2]* |
21.04.2024 12:30 | Field S | 10 : 7 | [B2 - D2]* |
21.04.2024 14:50 | Field S | 15 : 12 | 5TH [W27 - W31]* |
21.04.2024 16:00 | Field SC | 14 : 8 | 7TH [L27 - L31]* |
Group: H MASTER | ||
---|---|---|
GAME | SCORE | |
21.04.2024 11:20 | Field B | 13 : 3 | [A1 - C1] |
21.04.2024 13:40 | Field S | 8 : 6 | [B1 - D1]* |
21.04.2024 16:00 | Field B | 15 : 15 | 3RD [L28 - L34]* |
21.04.2024 16:00 | Field S | 11 : 10 | F [W28 - W34]* |
# | TEAM | |
---|---|---|
1 | UCE Travellers | |
2 | Waynes Pardubice | |
3 | Beta Buky | |
3 | 4-Fun | |
5 | Swiss Toros | |
6 | Lisbon Capitals | |
7 | Manchester Dodgers | |
8 | Double D | |
9 | Bracknell Scorchers | |
10 | Austria | |
11 | Rubberducks | |
12 | Barons Wroclaw | |
13 | Hairy Coos | |
14 | Oldstars Trnava | |
15 | (j)ELITA Trutnov | |
16 | Regensburg Tigers |