Ztráty a nálezy 2015
Na hřišti po turnajích, po trénincích, po soustředěních často něco zbyde. Pár kousků mám u sebe. Pokud je to tvoje, dej vědět, jinak to po Silvestru dám pryč. Co tam máme? Po Hosaně zbyl stan bez tyček. Po Nádherňajsu zbyly dvě dóz




