De(i)zertační práce

Pokud čtete tento příspěvek, je zřejmé, že vše nejspíš proběhlo hladce. Pokud se ptáte co, potom vězte, že k dnešnímu dni jsme migrovali na jiný server, což bylo takovu menší zkouškou výdrže a neobešlo se bez trablů, nicméně co se týče obsahu a funkčnosti, tak se pro všechny doufám  nic nemění (ve smyslu, že systém bude makat jak má, že body se budou počítat automaticky jako doposavaď, že wayne – díky za to – bude psát příspěvky jako doposavaď atd.) ovšem s jednou drobnou změnou o které bude tento příspěvek.

disqus

WOCOJAKODEAPROČMĚTOMÁZAJÍMAT

Disqus je komentářový systém, který je v mnohém dále, než ten stávající. V několik bodech asi takhle:

  1. Funguje napříč webem (chcete komentovat pod svým emailem tady a poté třeba na respekt.cz bez další registrace? Není problém. Jestliže už v systému DISQUS přidáváte komentáře i na jiný web, nemusíte se už nikde registrovat, abyste mohli i zde.
  2. Do systému lze vstoupit i za pomoci účtu Facebook, Google+ či Twitter. Čili pokud už některý takový účet máte, můžete jej využít a nebo se při vůbec prvním komentáři registrujete na DISQUS (uživatelské jméno a email, nic víc)
  3. Jestliže se registrujete do systému Disqus, můžete upravovat svůj profil (např. nahrát svého avatara apod.) a sledovat své příspěvky. atd atd

Když už teda došlo ke změně serveru, přešel tenhle web i na nový komentářový systém. V současné době probíhá import starých komentářů do systému „disku“, čili o nic nepřijdeme. Stačí vyčkat, než se komentáře u starších článků objeví. U těch nových to bude už rovnou do tohoto systému.

Tak ať nám slouží a jedem dál.

PS: dříve bylo nutné se registrovat na tomto serveru pro přidání komentářů, nyní je to tedy nutností už pouze v tom případě, že chcete napsat vzkaz na stránce Vzkazy a nebo z důvodu toho, že chcete být v tabulce Hráčů.

Bary

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI