ASL 2021: PÁR DNÍ DO ZAČÁTKU (?)

ASL 2021: PÁR DNÍ DO ZAČÁTKU (?)

Do plánovaného začátku Amatérské sloWWpitchové ligy zbývá něco málo přes dva týdny. Předpokládaný začátek je soutěže je stanoven na první květnovou sobotu.

Přihlášky na celou sezónu nebo na jednotlivé turnaje:
Wayne (Tomáš Rambousek), +420 608 422 351, wayne@waynes.cz

Wayne: Máme indicie, věříme a doufáme, že amatérské soutěže budou povoleny od května. Pátek večer čarodějnice, sobota slowpitch – no nebyl by to parádní začátek sezóny?

Zatím se neví, za jakých podmínek a od kdy se budou moct akce pořádat (počty lidí, režim, testy). Vše se bude zřejmě řešit (jako všechno v poslední době) na poslední chvíli. Pořadatelé hlásí, že jsou ve střehu.

ASL přináší několik novinek

Minimální počet žen v line upu je 3. S tím je spojená i povinnost coed střídání prvních šesti pálkařů (vloni se takto střídali 4). Cílem je zmenšit rozdíl mezi týmy které hrají coed 5+5 a týmy, které hrají s minimálním počtem žen (8-2).

Pořadatelé si dali za cíl zajistit delegované rozhodčí na všechna utkání.
Wayne: Chtěli bychom soutěž posunout zase trochu kupředu. Pracujeme na zajištění rozhodčích, tak aby si účastníci mohli turnaje užít opravdu naplno. Tímto ke spolupráci zveme zájemce z řad rozhodčích. Doufáme, že se nám to povede. Startovné letos zvyšovat nebudeme.

Zvýšení kapacity turnajů
Pořadatelé také reagovali na zvýšený zájem o ASL a chtějí nabídnout vyšší kapacitu turnajů.

ASL 2021

1.5.2021 | Malá Hosana
26.6.2021 | Koněpůlky
17.-18.7.2021 | Squat
9.10.2021 | Svařák
Info & Pravidla

Attachment

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI