Aktuality: Kostelecký lev 2019

20:00 | Finále mezi Waynes a Rytíři bylo soubojem obran. Rytíři se ujali vedení 1:0. Waynes zanedlouho srovnali na 1:1. Dvanáct minut před koncem vypadla světla a finále bylo před dohrávkou páté směny na čtvrt hodiny přerušeno. Do konce utkání jsme bod již neviděli a pokračovalo se tie-breakem. Rytíři odpalem posunuli běžce na trojku a obsadili první metu. Luft a nevrácený běžec z trojky (Gasha….promiň) pomohli Waynům udržet tie-break bez doběhu. Wayni začínají odpalem Anety Rambouskové, Rytíři drží Teda na dvojce. Milan Matura pálí do opozitu, Ted jde na domácí. Safe. Konec. WW – RTR 2:1.

19:55 | Zápas o třetí místo byl dramatická podívaná. Klackaři zvítězili 4:2 nad Trutnovem HSM.

17:22 | Konečné páté místo si výhrou 7:1 nad Waynes White zajistili Mlátičky.

16:15 | Gasha SO foul ball. Na pálce Pavel Romášek. Po chybě Husky obsazuje druhou metu, dva doběhy. Stav 3:0.

16:13 | Tak už ne, Rytíři se ujali vedení 1:0. Doběhl Karel. 2+3 obsazená, 1 aut. Akcie Rytířů stoupají.

16:12 | Waynes Navy po vítězství 6:1 nad Trutnivem HSM postoupili do finále. Druhé SF mezi Rytíři a Klackaři je 17 minut před koncem stále 0:0.

16:10 | Waynes White se dobrým útokem dotáhli na 3:4. Klackaři,se dalšími čtyři doběhy poslali do SF.

14:22 | Ve druhém QF vedou Klackaři 4:0 nad Waynes White. Na nadhoz se za Whites postavil Mario Jirout.

14:20 | První QF mezi Waynes Navy a Mlátičkami skončili o jediný bodík 3:2 pro Waynes. WW vedli 2:0, Mlátičky dokázali srovnat na 2:2. Postup modrých v šesté směně odpalem zařídil Tadeáš Novotný (Ted).

14:13 | Duel mezi Rytíři a Waynes Navy byl souboj o zkratku do semifinále. Po šesti směnách bylo skóre 1:1. V sedmé směně Rytíři obsadili všechny mety a dovezli rozdílový bod. Waynes odpověděli střelbou do stropu. Navy – Rytíři 1:2.

14:09 | Jako první se odehrála skupina a všechny tři týmy ji zakončily výsledkem 1-1. O pořadí rozhodovaly obdržené doběhy. Nejlepší obranu měl Trutnov HSM a postoupil přímo do SF.

11:50 | V souboji modrých a bílých Waynů zvítězili Waynes Navy 6:2. Ostrý debut v kategorii dospělých dnes mají Aneta Rambousková (Navy)a Jakub Filip (White). KLA – HSM stále 0:0.

11:45 | Druhé utkání skupiny B mezi Mlátičkami a Trutnovem HSM bylo dlouho vyrovnané (1:0, 1:1, 1:2). Ve druhé polovině utkání se HSM bodově odpoutalo, Mlátičky již nedokázali reagovat. Situace ve skupině je pořádně zašmodrchaná. O pořadí rozhodně zápas Klackaři – Trutnov HSM. Odehráno 5 minut, stav 0:0.

10:00 | Rytíři přesvědčivě zvítězili nad Waynes White 8:2. Karel (Alena Jiráňová WW), stále ještě na mateřské dovolené odehrála první zápas po rodičovské pauze.

09:06 | V Kosteleckém derby zvítězili Mlátičky nad Klackaři díky velmi dobrému nadhozu Ondřeje Zitka 3:1.

Po celou sobotu budeme přinášet aktuální zpravodajství ze druhého turnaje Indoor ligy. V neděli by měl být k dispozici záznam finále, v následujících dnech budou ke shlédnutí i ostatní zápasy. To vše, pokud nezkolabuje technika nebo lidé. 🙂