THE PRAGUE POST HEAVY HITTERS

Kdy: Zpátky do kalendáře » 28.09.2013 – 29.09.2013(celodenní)
Kde: Green Roller Park Krč
Pálkařská 225
140 00 Praha-Praha 4
Česká republika
Kontaktní osoba: education@praguepost.com
Kategorie:
Ostatní turnaje (zápasy)

Rádi bychom vás pozvali na charitativní softballový turnaj The Prague Post Heavy Hitters, který pořádá Nadační fond Prague Post již tradičně ve spolupráci s Eagles Praha. Tento softbalový turnaj se za 16 let již stal tradicí pro mezinárodní komunitu, jejíž týmy se zde pravidelně setkávají a utkávají. Vstupní poplatky firemních i soukromých týmů a výtěžek z prodeje občerstvení jsou použity na realizaci aktivit nadačního fondu.

Výtěžek z turnaje je využit na realizaci vzdělávacích projektů Grab the Reader, The Best Teacher of English Award a na podporu Základní školy při Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze.

Turnaj se bude konat ve dnech 28. a 29. září 2013 v prostorách areálu Eagles Praha a již nyní je možné registrovat týmy. Jedná se o smíšený slow-pitch turnaj, hraje se ve dvou divizích – sportovní je určena více zkušeným hráčům, rekreační pak hráčům příležitostným a softballovým nadšencům.

Pozvánku, přihlášku a informace o vstupních poplatcích a další informace o nadačním fondu a tomto turnaji naleznete na webových stránkách www.ppef.cz.

Týmy je možné přihlašovat do 8.září 2013.

Případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na Nadační fond Prague Post na adrese education@praguepost.com.
___________

We would like to introduce and invite you to The Prague Post Heavy Hitters Softball Charity Tournament, a traditional semi-annual tourney held in Prague since 1992.

The Heavy Hitters is organized by The Prague Post Endowment Fund, a local NGO aimed on supporting education in Czech Republic in cooperation with Eagles Prague.

The Heavy Hitters Charity Tournament for Education is the main Prague Post Endowment Fund’s fundraising event and it has become a Prague tradition. The tournament is usually attended by 200-300 people. Participating teams pay an entrance fee and sponsoring businesses help cover the costs of hosting the event. Heavy Hitters is a coed slowpitch tournament with two divisions – sports (more competitive) and recreational (for occasional players).

The 31st Heavy Hitters will be held on September 28-29, 2013 at the Eagles Prague fields in Prague, Czech Republic.

PPEF welcomes teams from all over the world to participate and enrich the tournament. Early birds application deadline is September 8, 2013.

If you wish to participate, visit www.ppef.cz for all necessary information (registration form, entry fee levels) or contact the PPEF at education@praguepost.com.

Články

22.08.2013 | Pozvánka na The Prague Post Heavy Hitters
22.08.2013 | Invitation to The Prague Post Heavy Hitters
20.08.2013 | Charitativní softballový turnaj pomáhá dětem s angličtinou

Napsat komentář

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI