SLÁVA HOSANA

Kdy: Zpátky do kalendáře » 13.04.2019 – 14.04.2019(celodenní)
Startovné: 4000 CZK
Kontaktní osoba: Tomáš Rambousek
(+420) 608 422 351
wayne@slowpitch.eu
Kategorie:
Ostatní turnaje (zápasy)

pořadatel: Waynes Pardubice
web: www.waynes.cz

Ubytování
Hostel Trim
Penzion Fajn

GPS Svítkov: 50.022741, 15.716618

Group: A

# TEAM G W T L SCORE P
1 Double D 3 2 1 0 27 : 19 5
2 Waynes Pardubice 3 2 0 1 27 : 19 4
3 AlcoMoles 3 1 0 2 33 : 32 2
4 Bracknell Scorchers 3 0 1 2 20 : 37 1

Group: B

# TEAM G W L SCORE P
1 KK's 3 3 0 39 : 15 6
2 Misfits 3 2 1 32 : 22 4
3 Czech republic 3 1 2 29 : 27 2
4 Perfect Strangers 3 0 3 11 : 47 0

Group: C

# TEAM G W T L SCORE P
1 UCE Travellers 3 2 1 0 41 : 12 5
2 El Medio Monstro 3 2 0 1 17 : 40 4
3 Slovakia 3 1 1 1 20 : 20 3
4 London Fireballs 3 0 0 3 18 : 24 0

Group: D

# TEAM G W L SCORE P
1 Belgium 3 3 0 40 : 5 6
2 Rytíři Trutnov 3 2 1 26 : 31 4
3 Fuzzy Ducks 3 1 2 15 : 18 2
4 Hangarounds 3 0 3 12 : 39 0

Group: E Classic Trophy

# TEAM G W L SCORE P
1 Perfect Strangers 3 3 0 31 : 16 6
2 London Fireballs 3 2 1 29 : 22 4
3 Bracknell Scorchers 3 1 2 25 : 27 2
4 Hangarounds 3 0 3 10 : 30 0

Group: F Elite Trophy

# TEAM G W L SCORE P
1 Czech republic 3 3 0 42 : 6 6
2 Fuzzy Ducks 3 2 1 25 : 22 4
3 Slovakia 3 1 2 10 : 28 2
4 AlcoMoles 3 0 3 9 : 30 0

Group: A

GAME SCORE
13.04.2019 10:30 | Field Svítkov A 7 : 4
13.04.2019 10:30 | Field Svítkov B 11 : 4
13.04.2019 12:30 | Field Svítkov A 7 : 13
13.04.2019 12:30 | Field Svítkov B 8 : 8
13.04.2019 14:30 | Field Srnojedy 7 : 8
13.04.2019 15:30 | Field Srnojedy 22 : 8

Group: B

GAME SCORE
13.04.2019 9:30 | Field Svítkov A 15 : 4
13.04.2019 9:30 | Field Svítkov B 6 : 10
13.04.2019 12:30 | Field Srnojedy 6 : 14
13.04.2019 13:30 | Field Srnojedy 20 : 1
13.04.2019 15:30 | Field Svítkov A 9 : 8
13.04.2019 15:30 | Field Svítkov B 6 : 12

Group: C

GAME SCORE
13.04.2019 8:30 | Field Srnojedy 7 : 6
13.04.2019 9:30 | Field Srnojedy 26 : 1
13.04.2019 11:30 | Field Svítkov A 7 : 8
13.04.2019 11:30 | Field Svítkov B 5 : 9
13.04.2019 14:30 | Field Svítkov A 6 : 6
13.04.2019 14:30 | Field Svítkov B 8 : 7

Group: D

GAME SCORE
13.04.2019 8:30 | Field Svítkov A 11 : 0
13.04.2019 8:30 | Field Svítkov B 3 : 5
13.04.2019 10:30 | Field Srnojedy 8 : 4
13.04.2019 11:30 | Field Srnojedy 20 : 7
13.04.2019 13:30 | Field Svítkov A 1 : 21
13.04.2019 13:30 | Field Svítkov B 5 : 8

Group: E Classic Trophy

GAME SCORE
13.04.2019 16:30 | Field Srnojedy 7 : 5
13.04.2019 17:30 | Field Srnojedy 12 : 3
14.04.2019 9:00 | Field Svítkov A 9 : 12
14.04.2019 9:00 | Field Svítkov B 1 : 16
14.04.2019 12:00 | Field Srnojedy 10 : 9
14.04.2019 13:00 | Field Svítkov A 7 : 4

Group: F Elite Trophy

GAME SCORE
14.04.2019 8:00 | Field Srnojedy 1 : 13
14.04.2019 9:00 | Field Srnojedy 3 : 10
14.04.2019 10:00 | Field Srnojedy 4 : 12
14.04.2019 11:00 | Field Srnojedy 14 : 2
14.04.2019 13:00 | Field Srnojedy 5 : 4
14.04.2019 14:00 | Field Srnojedy 3 : 15

Group: Play off

GAME SCORE
13.04.2019 16:30 | Field Svítkov A 3 : 5 OF [C1-B2]
13.04.2019 16:30 | Field Svítkov B 16 : 1 OF [B1-C2]
13.04.2019 17:30 | Field Svítkov A 3 : 7 OF [A1-D2]
13.04.2019 17:30 | Field Svítkov B 12 : 10 OF [D1-A2]
14.04.2019 10:00 | Field Svítkov A 12 : 10 Losers round 1 [L28-L26]
14.04.2019 10:00 | Field Svítkov B 9 : 8 Losers round 1 [L25-L29]
14.04.2019 11:00 | Field Svítkov A 7 : 20 QF [W28-W26]
14.04.2019 11:00 | Field Svítkov B 7 : 0 QF [W25-W29]
14.04.2019 12:00 | Field Svítkov A 6 : 5 Losers round 2 [L39-W35]
14.04.2019 12:00 | Field Svítkov B 1 : 15 Losers round 2 [L38-W36]
14.04.2019 13:00 | Field Svítkov B 5 : 10 7TH [L35-L36]
14.04.2019 14:00 | Field Svítkov A 14 : 8 SF [W38-W39]
14.04.2019 14:00 | Field Svítkov B 2 : 12 Losers round 3 [W41-W42]
14.04.2019 15:00 | Field Svítkov A 10 : 4 Losers SF [L47-W48]
14.04.2019 16:30 | Field Svítkov A 8 : 11 Final [W47-W50]

Napsat komentář

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI