INDEPENDENT SQUAT TOURNAMENT

Kdy: Zpátky do kalendáře » 01.01.1970(celodenní)
Kde: Kozelplac
Nepoměřice 48
285 11 Nepoměřice
Česko
Kontaktní osoba: Tomáš Rambousek
(+420) 608 422 351
wayne@slowpitch.eu
Kategorie: ASL

Independent_squat

Group: A

# TEAM G W L SCORE P
1 Camperos 3 2 1 17 : 18 4
2 (j)ELITA Trutnov 3 2 1 36 : 11 4
3 Mimoni Stars 3 1 2 11 : 16 2
4 Barons Wroclaw 3 1 2 12 : 31 2

Group: B

# TEAM G W T L SCORE P
1 Toucans Havířov 3 2 1 0 17 : 10 5
2 Hnědý bombarďáci 3 2 0 1 15 : 12 4
3 OSL 3 1 1 1 22 : 20 3
4 ČKD 3 0 0 3 7 : 19 0

Group: C

# TEAM G W L SCORE P
1 RED HOTS Plzeň 3 3 0 24 : 4 6
2 Stingers OST 3 2 1 21 : 13 4
3 Mor a Mšice 3 1 2 11 : 18 2
4 Bur(j)ani Swítkow 3 0 3 8 : 29 0

Group: A

GAME SCORE
01.08.2020 11:00 | Field A | Umpire OSL 6 : 2
01.08.2020 11:00 | Field B | Umpire Stingers OST 1 : 9
01.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 9 : 6
01.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 6 : 3
01.08.2020 17:00 | Field A | Umpire ČKD 24 : 0
01.08.2020 17:00 | Field B | Umpire Toucans Havířov 3 : 7

Group: B

GAME SCORE
01.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Camperos 5 : 1
01.08.2020 10:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 7 : 7
01.08.2020 13:00 | Field A | Umpire Mor a Mšice 8 : 7
01.08.2020 13:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 6 : 1
01.08.2020 16:00 | Field A | Umpire Bur(j)ani Swítkow 8 : 5
01.08.2020 16:00 | Field B | Umpire RED HOTS Plzeň 4 : 2

Group: C

GAME SCORE
01.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 4 : 1
01.08.2020 10:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 0 : 3
01.08.2020 12:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 4 : 11
01.08.2020 12:00 | Field B | Umpire Camperos 15 : 1
01.08.2020 15:00 | Field A | Umpire ČKD 10 : 6
01.08.2020 15:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 6 : 3

Group: Squat Ball Trophy

GAME SCORE
02.08.2020 9:00 | Field B | Umpire Mimoni Stars 6 : 5 QF [BT3-BT6] UMP TB2
02.08.2020 10:00 | Field B | Umpire OSL 4 : 5 QF [BT4-BT5] UMP BT1
02.08.2020 11:00 | Field B | Umpire Bur(j)ani Swítkow 5 : 2 SF [BT2-W19] UMP L19
02.08.2020 12:00 | Field B | Umpire Mor a Mšice 2 : 5 SF [BT1-W21] UMP W19
02.08.2020 13:00 | Field B | Umpire ČKD 6 : 3 5TH [L19-L21]* UMP W21
02.08.2020 14:00 | Field B | Umpire Barons Wroclaw 9 : 10 3RD [L23-L25]* UMP L21
02.08.2020 15:00 | Field B 4 : 0 F [W23-W25]* UMP W29

Group: Squat Play off

GAME SCORE
02.08.2020 9:00 | Field A | Umpire Toucans Havířov 14 : 4 QF [PO3-PO6] UMP PO2
02.08.2020 10:00 | Field A | Umpire RED HOTS Plzeň 9 : 1 QF [PO4-PO5] UMP PO1
02.08.2020 11:00 | Field A | Umpire Stingers OST 9 : 1 SF [PO2-W20] UMP L20
02.08.2020 12:00 | Field A | Umpire Camperos 3 : 16 SF [PO1-W22] UMP W20
02.08.2020 13:00 | Field A | Umpire (j)ELITA Trutnov 10 : 4 5TH [L20-L22]* UMP W22
02.08.2020 14:00 | Field A | Umpire Hnědý bombarďáci 9 : 8 3RD [L24-L26]* UMP L22
02.08.2020 15:00 | Field A 3 : 4 F [W24-W26]* UMP W30

Napsat komentář

...VÍC NEŽ JEN PARTNEŘI