Trojská Déžovačka

13.06.2014
 |

trojsky_dezaDéžova tipovačka je tentokrát nejen hra tipovací, ale i postřehová. Je to na poslední chvilku. Rozpis se mění každým okamžikem. Tak pojďme na to.

Jako vždy tipujeme vítěze utkání základní části (5 bodů), přesné skóre (20), složení finále (50), přesné skóre finále (50), celkové pořadí turnaje (100). Déža vaše tipy očekává nejpozději do 14.6.2014 do 9:00.

01 A 09:00 | Waynes – Sabat
02 A 10:00 | Rytíři – Oilers
03 B 10:00 | Villagers – 42 Crew
04 A 11:00 | Wolfs – Oldstars
05 B 11:00 | Sparks – Oilers Too
06 A 12:00 | Sabat – Hangarounds
07 B 12:00 | Táhla – Waynes
08 A 13:00 | 42 Crew – Rytíři
09 B 13:00 | Oilers – Villagers
10 A 14:00 | Oilers Too – Wolfs
11 B 14:00 | Oldstars – Sparks
12 A 15:00 | Waynes – Hangarounds
13 B 15:00 | Sabat – Táhla
14 A 16:00 | Rytíři – Villagers
15 B 16:00 | Oilers – 42 Crew
16 A 17:00 | Wolfs – Sparks
17 B 17:00 | Oldstars – Oilers Too
18 A 18:00 | Hangarounds – Táhla

  • luca

    01 A 09:00 | Waynes – Sabat 5:5
    02 A 10:00 | Rytíři – Oilers 7:3
    03 B 10:00 | Villagers – 42 Crew 8:2
    04 A 11:00 | Wolfs – Oldstars 3:9
    05 B 11:00 | Sparks – Oilers Too 10:4
    06 A 12:00 | Sabat – Hangarounds 5:7
    07 B 12:00 | Táhla – Waynes 6:10
    08 A 13:00 | 42 Crew – Rytíři 5:12
    09 B 13:00 | Oilers – Villagers 6:10
    10 A 14:00 | Oilers Too – Wolfs 3:5
    11 B 14:00 | Oldstars – Sparks 5:8
    12 A 15:00 | Waynes – Hangarounds 6:4
    13 B 15:00 | Sabat – Táhla 8:4
    14 A 16:00 | Rytíři – Villagers 7:6
    15 B 16:00 | Oilers – 42 Crew 5:8
    16 A 17:00 | Wolfs – Sparks 3:10
    17 B 17:00 | Oldstars – Oilers Too 12:5
    18 A 18:00 | Hangarounds – Táhla 6:5

    Finale:Rytíři :Villagers 8:6
    Celkem: 1. Rytíři 2. Villagers 3.MB 4.WW 5.Sabat 6.Trnava, 7 Hangarounds 8. Táhla, 9.Oilers 10.Oilers Too 11.42 12. Wolfs

  • Pavel R…

    Užijte si to! Já se připojím aspoň takhle…i když účtenka z Pod Vyšehradu (nebo jak se to jmenovalo) měla své jisté kouzlo… ;-)

    01 A 09:00 | Waynes – Sabat 8:3
    02 A 10:00 | Rytíři – Oilers 8:3
    03 B 10:00 | Villagers – 42 Crew 8:3
    04 A 11:00 | Wolfs – Oldstars 3:8
    05 B 11:00 | Sparks – Oilers Too 8:3
    06 A 12:00 | Sabat – Hangarounds 3:8
    07 B 12:00 | Táhla – Waynes 3:8
    08 A 13:00 | 42 Crew – Rytíři 3:8
    09 B 13:00 | Oilers – Villagers 8:3
    10 A 14:00 | Oilers Too – Wolfs 3:8
    11 B 14:00 | Oldstars – Sparks 8:3
    12 A 15:00 | Waynes – Hangarounds 8:3
    13 B 15:00 | Sabat – Táhla 8:3
    14 A 16:00 | Rytíři – Villagers 8:3
    15 B 16:00 | Oilers – 42 Crew 3:8
    16 A 17:00 | Wolfs – Sparks 3:8
    17 B 17:00 | Oldstars – Oilers Too 8:3
    18 A 18:00 | Hangarounds – Táhla 8:3

    finále: Rytíři – Sparks 8:3

    pořadí: Rytíři, SPARKS,WW, Oldstars, HANG, 42, Villagers, WOLF, SABAT, OIL, TAH, O2

    Gud-lak fšem!

  • Miloš Popelka

    01 A 09:00 | Waynes – Sabat 6-2

    02 A 10:00 | Rytíři – Oilers 7-3

    03 B 10:00 | Villagers – 42 Crew 6-2

    04 A 11:00 | Wolfs – Oldstars 5-5

    05 B 11:00 | Sparks – Oilers Too 10-1

    06 A 12:00 | Sabat – Hangarounds 3-8

    07 B 12:00 | Táhla – Waynes 1-12

    08 A 13:00 | 42 Crew – Rytíři 2-11

    09 B 13:00 | Oilers – Villagers 3-2

    10 A 14:00 | Oilers Too – Wolfs 5-9

    11 B 14:00 | Oldstars – Sparks 3-11

    12 A 15:00 | Waynes – Hangarounds 7-6

    13 B 15:00 | Sabat – Táhla 5-5

    14 A 16:00 | Rytíři – Villagers 7-4

    15 B 16:00 | Oilers – 42 Crew 9-6

    16 A 17:00 | Wolfs – Sparks 2-13

    17 B 17:00 | Oldstars – Oilers Too 9-2

    18 A 18:00 | Hangarounds – Táhla 9-6

    Finale Ryt-Sparks 5-6
    Celkově -Sparks,Ryt,WW,Villla,Oil,Hangar,Oldstars,Wolfs,Tahla,Oil2,Sabat,42

  • Tadeáš Novotný

    01 A 09:00 | Waynes – Sabat 8:3
    02 A 10:00 | Rytíři – Oilers 14:2
    03 B 10:00 | Villagers – 42 Crew 4:3
    04 A 11:00 | Wolfs – Oldstars 2:10
    05 B 11:00 | Sparks – Oilers Too 7:4
    06 A 12:00 | Sabat – Hangarounds 3:10
    07 B 12:00 | Táhla – Waynes 0:15
    08 A 13:00 | 42 Crew – Rytíři 1:8
    09 B 13:00 | Oilers – Villagers 7:8
    10 A 14:00 | Oilers Too – Wolfs 3:7
    11 B 14:00 | Oldstars – Sparks 3:7
    12 A 15:00 | Waynes – Hangarounds 9:5
    13 B 15:00 | Sabat – Táhla 1:6
    14 A 16:00 | Rytíři – Villagers 6:5
    15 B 16:00 | Oilers – 42 Crew 7:4
    16 A 17:00 | Wolfs – Sparks 2:13
    17 B 17:00 | Oldstars – Oilers Too 9:3
    18 A 18:00 | Hangarounds – Táhla 13:0

    finále: Waynes – Sparks 8:5

    pořadí: WW,SPARKS,VIL, RTR, HANG, WOLF, TAH, OIL, 42, SABAT, O2

  • wayne

    01 A 09:00 | Waynes – Sabat 7:2
    02 A 10:00 | Rytíři – Oilers 9:1
    03 B 10:00 | Villagers – 42 Crew 5:2
    04 A 11:00 | Wolfs – Oldstars 4:6
    05 B 11:00 | Sparks – Oilers Too 11:2
    06 A 12:00 | Sabat – Hangarounds 4:7
    07 B 12:00 | Táhla – Waynes 3:8
    08 A 13:00 | 42 Crew – Rytíři 4:6
    09 B 13:00 | Oilers – Villagers 7:8
    10 A 14:00 | Oilers Too – Wolfs 3:7
    11 B 14:00 | Oldstars – Sparks 3:7
    12 A 15:00 | Waynes – Hangarounds 9:5
    13 B 15:00 | Sabat – Táhla 5:7
    14 A 16:00 | Rytíři – Villagers 4:8
    15 B 16:00 | Oilers – 42 Crew 12:10
    16 A 17:00 | Wolfs – Sparks 4:7
    17 B 17:00 | Oldstars – Oilers Too 6:2
    18 A 18:00 | Hangarounds – Táhla 4:2

    finále: Waynes – Villagers 7:4

    pořadí: WW, VIL, SPARKS, RTR, HANG, WOLF, TAH, OIL, 42, SABAT, O2

BLESKOVKA

19.6.2018 | Camperos 2 se přihlásil na Franze Josefa, zbývá poslední volné místo
11.6.2018 | Karlínský gang se přihlásil na Franze Josefa

ČSL 2018

Tabulka

P T B
1Waynes35
2Rytíři32
3Hangarounds30
4Vampiers28
5Trnava21
6Slowpitch Plzeň11
7Wolfs10
742 Crew10
9Karlín9
10Pegas8
10Lightsabers8
10Camperos8
13Trutnov HSM7
14Mor a Mšice4

HOMERUNNERS

6 Josef Koláček (WW)
4 Petr Němeček (RTR)
4 Martin Šalom (VAM)
3 Marco Beuchert (HANG)
3 Jakub Kaňka (RTR)
3 Jiří Preclík (RTR)
3 Jakub Procházka (WW)
2 Javier Santos (HANG)
2 Daniel Bršlica (CAM)
2 Vladimir Gratcl (VAM)
2 Tomáš Rambousek (WW)
1 Luis Alviarez (HANG)
1 Emanuel Bajer (RTR)
1 Radek Brzobohatý (LS)
1 Michal Fejt (Pegas)
1 Tomáš Kessl (OLD)
1 Roman Holekši (OLD)
1 Vít Ryba (KG)

Nejnovější komentáře

PARTNEŘI

www.tompet.cz

www.tompet.cz

www.baseball-softball.cz

Výroba dresů

Hainz

Rádio Beat

ASL 2018

Tabulka

P T B
1Mimoni13
2Mor a Mšice11
3Old (j)ELITA10
4Bur(j)ani 9
5Mlátičky8
5Camperos8
7Barons6
7Slowpitch Plzeň6
9Waynes U144
9Bombarďáci4