Trojská Déžovačka

13.06.2014
 |

trojsky_dezaDéžova tipovačka je tentokrát nejen hra tipovací, ale i postřehová. Je to na poslední chvilku. Rozpis se mění každým okamžikem. Tak pojďme na to.

Jako vždy tipujeme vítěze utkání základní části (5 bodů), přesné skóre (20), složení finále (50), přesné skóre finále (50), celkové pořadí turnaje (100). Déža vaše tipy očekává nejpozději do 14.6.2014 do 9:00.

01 A 09:00 | Waynes – Sabat
02 A 10:00 | Rytíři – Oilers
03 B 10:00 | Villagers – 42 Crew
04 A 11:00 | Wolfs – Oldstars
05 B 11:00 | Sparks – Oilers Too
06 A 12:00 | Sabat – Hangarounds
07 B 12:00 | Táhla – Waynes
08 A 13:00 | 42 Crew – Rytíři
09 B 13:00 | Oilers – Villagers
10 A 14:00 | Oilers Too – Wolfs
11 B 14:00 | Oldstars – Sparks
12 A 15:00 | Waynes – Hangarounds
13 B 15:00 | Sabat – Táhla
14 A 16:00 | Rytíři – Villagers
15 B 16:00 | Oilers – 42 Crew
16 A 17:00 | Wolfs – Sparks
17 B 17:00 | Oldstars – Oilers Too
18 A 18:00 | Hangarounds – Táhla

  • luca

    01 A 09:00 | Waynes – Sabat 5:5
    02 A 10:00 | Rytíři – Oilers 7:3
    03 B 10:00 | Villagers – 42 Crew 8:2
    04 A 11:00 | Wolfs – Oldstars 3:9
    05 B 11:00 | Sparks – Oilers Too 10:4
    06 A 12:00 | Sabat – Hangarounds 5:7
    07 B 12:00 | Táhla – Waynes 6:10
    08 A 13:00 | 42 Crew – Rytíři 5:12
    09 B 13:00 | Oilers – Villagers 6:10
    10 A 14:00 | Oilers Too – Wolfs 3:5
    11 B 14:00 | Oldstars – Sparks 5:8
    12 A 15:00 | Waynes – Hangarounds 6:4
    13 B 15:00 | Sabat – Táhla 8:4
    14 A 16:00 | Rytíři – Villagers 7:6
    15 B 16:00 | Oilers – 42 Crew 5:8
    16 A 17:00 | Wolfs – Sparks 3:10
    17 B 17:00 | Oldstars – Oilers Too 12:5
    18 A 18:00 | Hangarounds – Táhla 6:5

    Finale:Rytíři :Villagers 8:6
    Celkem: 1. Rytíři 2. Villagers 3.MB 4.WW 5.Sabat 6.Trnava, 7 Hangarounds 8. Táhla, 9.Oilers 10.Oilers Too 11.42 12. Wolfs

  • Pavel R…

    Užijte si to! Já se připojím aspoň takhle…i když účtenka z Pod Vyšehradu (nebo jak se to jmenovalo) měla své jisté kouzlo… ;-)

    01 A 09:00 | Waynes – Sabat 8:3
    02 A 10:00 | Rytíři – Oilers 8:3
    03 B 10:00 | Villagers – 42 Crew 8:3
    04 A 11:00 | Wolfs – Oldstars 3:8
    05 B 11:00 | Sparks – Oilers Too 8:3
    06 A 12:00 | Sabat – Hangarounds 3:8
    07 B 12:00 | Táhla – Waynes 3:8
    08 A 13:00 | 42 Crew – Rytíři 3:8
    09 B 13:00 | Oilers – Villagers 8:3
    10 A 14:00 | Oilers Too – Wolfs 3:8
    11 B 14:00 | Oldstars – Sparks 8:3
    12 A 15:00 | Waynes – Hangarounds 8:3
    13 B 15:00 | Sabat – Táhla 8:3
    14 A 16:00 | Rytíři – Villagers 8:3
    15 B 16:00 | Oilers – 42 Crew 3:8
    16 A 17:00 | Wolfs – Sparks 3:8
    17 B 17:00 | Oldstars – Oilers Too 8:3
    18 A 18:00 | Hangarounds – Táhla 8:3

    finále: Rytíři – Sparks 8:3

    pořadí: Rytíři, SPARKS,WW, Oldstars, HANG, 42, Villagers, WOLF, SABAT, OIL, TAH, O2

    Gud-lak fšem!

  • Miloš Popelka

    01 A 09:00 | Waynes – Sabat 6-2

    02 A 10:00 | Rytíři – Oilers 7-3

    03 B 10:00 | Villagers – 42 Crew 6-2

    04 A 11:00 | Wolfs – Oldstars 5-5

    05 B 11:00 | Sparks – Oilers Too 10-1

    06 A 12:00 | Sabat – Hangarounds 3-8

    07 B 12:00 | Táhla – Waynes 1-12

    08 A 13:00 | 42 Crew – Rytíři 2-11

    09 B 13:00 | Oilers – Villagers 3-2

    10 A 14:00 | Oilers Too – Wolfs 5-9

    11 B 14:00 | Oldstars – Sparks 3-11

    12 A 15:00 | Waynes – Hangarounds 7-6

    13 B 15:00 | Sabat – Táhla 5-5

    14 A 16:00 | Rytíři – Villagers 7-4

    15 B 16:00 | Oilers – 42 Crew 9-6

    16 A 17:00 | Wolfs – Sparks 2-13

    17 B 17:00 | Oldstars – Oilers Too 9-2

    18 A 18:00 | Hangarounds – Táhla 9-6

    Finale Ryt-Sparks 5-6
    Celkově -Sparks,Ryt,WW,Villla,Oil,Hangar,Oldstars,Wolfs,Tahla,Oil2,Sabat,42

  • Tadeáš Novotný

    01 A 09:00 | Waynes – Sabat 8:3
    02 A 10:00 | Rytíři – Oilers 14:2
    03 B 10:00 | Villagers – 42 Crew 4:3
    04 A 11:00 | Wolfs – Oldstars 2:10
    05 B 11:00 | Sparks – Oilers Too 7:4
    06 A 12:00 | Sabat – Hangarounds 3:10
    07 B 12:00 | Táhla – Waynes 0:15
    08 A 13:00 | 42 Crew – Rytíři 1:8
    09 B 13:00 | Oilers – Villagers 7:8
    10 A 14:00 | Oilers Too – Wolfs 3:7
    11 B 14:00 | Oldstars – Sparks 3:7
    12 A 15:00 | Waynes – Hangarounds 9:5
    13 B 15:00 | Sabat – Táhla 1:6
    14 A 16:00 | Rytíři – Villagers 6:5
    15 B 16:00 | Oilers – 42 Crew 7:4
    16 A 17:00 | Wolfs – Sparks 2:13
    17 B 17:00 | Oldstars – Oilers Too 9:3
    18 A 18:00 | Hangarounds – Táhla 13:0

    finále: Waynes – Sparks 8:5

    pořadí: WW,SPARKS,VIL, RTR, HANG, WOLF, TAH, OIL, 42, SABAT, O2

  • wayne

    01 A 09:00 | Waynes – Sabat 7:2
    02 A 10:00 | Rytíři – Oilers 9:1
    03 B 10:00 | Villagers – 42 Crew 5:2
    04 A 11:00 | Wolfs – Oldstars 4:6
    05 B 11:00 | Sparks – Oilers Too 11:2
    06 A 12:00 | Sabat – Hangarounds 4:7
    07 B 12:00 | Táhla – Waynes 3:8
    08 A 13:00 | 42 Crew – Rytíři 4:6
    09 B 13:00 | Oilers – Villagers 7:8
    10 A 14:00 | Oilers Too – Wolfs 3:7
    11 B 14:00 | Oldstars – Sparks 3:7
    12 A 15:00 | Waynes – Hangarounds 9:5
    13 B 15:00 | Sabat – Táhla 5:7
    14 A 16:00 | Rytíři – Villagers 4:8
    15 B 16:00 | Oilers – 42 Crew 12:10
    16 A 17:00 | Wolfs – Sparks 4:7
    17 B 17:00 | Oldstars – Oilers Too 6:2
    18 A 18:00 | Hangarounds – Táhla 4:2

    finále: Waynes – Villagers 7:4

    pořadí: WW, VIL, SPARKS, RTR, HANG, WOLF, TAH, OIL, 42, SABAT, O2

BLESKOVKA

12.9.2018 | Poslední volné místo na Svařáku
6.9.2018 | Camperos se odhlásili z Merklína

ČSL 2018

Tabulka

P T B
1Waynes68
2Rytíři64
3Hangarounds57
4Vampiers39
5Trnava38
6Plzeň28
7Wolfs26
8Karlín17
9Camperos13
1042 Crew10
10Trutnov HSM10
12Goodsports9
12Amorové šípy9
14Lightsabers8
15Mor a Mšice8
16Pegas8
17Oldstars funny5
17Toucans5
19Angels3
19Camperos 23

Nejnovější komentáře

PARTNEŘI

www.tompet.cz

www.tompet.cz

www.baseball-softball.cz

Výroba dresů

Hainz

Rádio Beat

ASL 2018

Tabulka

P T B
1Mimoni24
2Mor a Mšice17
3Camperos17
4Bur(j)ani 16
5Slowpitch Plzeň14
6Old (j)ELITA10
7Barons9
8Mlátičky8
9Bombarďáci8
10BeerBoys5
11Waynes U144