5xAg=Au

31.03.2013
 |

Před posledním podnikem Indoor slowpitchové ligy ještě nebylo nic rozhodnuto a o cenné kovy se hrálo až do předposledního utkání turnaje. Finále bylo o tom, jestli je Klackařům alespoň jednou podaří v turnaji zvítězit. Na teoretické možnosti se můžete mrknout na webu WW. Ale pojďme na začátek. V úvodním duelu domácích Jookies s pořadateli Wayne’s World si vítězství 7:0 připsali WW.

Táhla pro konečné třetí místo potřebovali výrazněji bodově přeskočit WW, ale v utkání s Klackaři (0:2) nevyrazili tím správným směrem.

Rytíři nastříleli Poličce 15 bodů (15:2), dlužno říci že po vyrovnaném utkání až úplném závěru. Za Rytíře nadhazovala Dušana.

O celkovém třetím místě v lize definitivně rozhodlo utkání Wayne’s World – Táhla 11:2, kdy WW vyhráli první směnu 10:0. Závěr utkání dohazovala za WW Anous – pravděpodobně historicky první žena v kružnici Waynovců.

O přímou účast ve finále si hlasitě řekli Rytíři vítězstvím na Klackaři 4:2. Toto utkání také definitivně vyřadilo Wayne’s World z bojů o celkové stříbro.

Jookies a Táhla sehráli vyrovnaný špíl 2:4 z pohledu domorodců.

Klackaři v utkání s WW nasadili do trháku hned v úvodní směně a pro přímý postup do finále tak již reálně zbyly jen 2 týmy: Rytíři a Klackaři.

Zápasy Táhla – Rytíři (1:6), Klackaři – Jookies (8:0) překvapení nepřinesly.

Duel Rytířů a Wayne’s World asi nejvíc zajímal Klackaře. Pokud by WW vyhráli a dali Rytířům alespoň 3 body, potom by do finále postoupili právě Klackaři. Výsledek 2:0 pro WW poslal do finále Rytíře.

Kuklucklaři

Kuklucklaři, foto Nikolas

semifinále
Klackaři – Wayne’s World 3:2
WW po pěti směnách vedli 2:0. Klackaři v šesté směně srovnali na 2:2 a v dohrávce zápasu po hitu Prcínka, BB Alči, BB Husky a odpalu Wendy ukončili Waynům zimní sezónu a definitivně pohřbili rytířské naděje na ligový titul. Pokud by Klackaři toto utkání prohráli a Rytiři zvítězili nad WW ve finále, ligové zlato by putovalo do Trutnova.

o čtvrté místo
Táhla – Jookies 1:4
Jookies i tentokrát zvládli utkání o předposlední místo lépe než soupeř. Předposlední skončili i v lize. Táhla se by v případě vítězství dostali na celkové čtvrté místo na úkor Sparks.

finále
Rytíři – Klackaři 2:1
Ani tentokrát nebylo turnajové vítězství Klackařům souzeno. Rytíři se ujali vedení 2:0. Klackaři v závěru snížili na 2:1, ale víc se nestalo a tak Rytíři mohli kromě celkového druhémí místa potěšil svého principála Romana Klempíře (toho času v nemocnici) i turnajovým triumfem.

Výsledky a tabulku najdeš zde.

Během turnaje budila zájem Déžova tipovačka. U průběžných výsledků po každém utkání postávala skupinka tipérů a špekulovala, kdo má k vítězství nejblíže. Nemalý zájem na sebe upoutal dort Leničky Mroviecové, který mnozí účastníci hodnotili známkou 1A++. Kdo zrovna nehrál, využíval služeb Jimovy občerstvovací stanice. Z nabídky namátkou vybíráme: dva druhy salátů, guláš echt a zdejší úzkoprofilové utopence.

Rytíři útočí

Rytíři útočí, foto Nikolas

Po skončení turnaje následovala slavnostní ceremónie. Nejdříve byly předány ceny za tipovačku k MS mužů Kiwitip. Následovalo vyhlášení výsledků turnaje O pohár na Poličku. Všechny týmy obdržely dárkové balení čtyř lahváčů místního Měšťanského pivovaru (věnoval Jim) a diplom (někdo dostal mokrej, protože nějakej fták přes dva buzary trefil dort schovanej za rohem a dortem je znesvětil). První tři týmy si navíc odnesly poháry na poličku.

Došlo i na vyhlášení nejužitečnějších hráčů turnaje. Unikátní stolní hru (opět věnoval Jim) si domů odvezla Wendy (Rytíři) a Prcínek (Klackaři). Třetí kousek dostal Wayne (líná huba, holý neštěstí).

První a jedinou cenu v Déžově tipovačce – termotašku, vyhrál Romále.

Přítomní účastníci Indoor ligy dostali diplomy za celkové umístění. První tři týmy k tomu návdavkem mají skleněou plaketu a medajle. Klackaři se rok mohou chlubit také putovním pohárem.

Fotky od Nikolase jsou zde.
Nikolas vzkazuje: „Pokud budete chtít nějakou fotku v originální velikosti, pošlete email na: dm32@seznam.cz.“

Fotky od Mariho teprve budou.

Co závěrem?
Rád bych poděkoval všem organizátorům a hráčům, že Indoor liga a slowpitch vůbec je takový jaký je. Extra díky za vaše kladné odezvy a podporu…..když se energie vrací, je to prostě moc fajn.

Těším se na vás někde na fieldu nebo u drinku.

wayne

 • kondicioner

  CO TAKHLE VYHLÁSIT SOUTĚŽ:

  „Kdo první uveřejní společné foto malého RAMBÍKA a Wayna“

  pro nás přespolní, ať vidíme, jak si jsou oba borci podobní…?! :-D

 • Jim

  Parádní turnaj, ještě jednou gratuluju všem vítězům a hlavně čerstvě rozrostlé rodince a týmu WW (už je Denis registrovanej?) ještě že to takhle klaplo… nevim jak bysme to rodili o 24 hodin dřív…:)
  jo a díky z outratu, doufám že vám chutnalo…
  Tak športu zdar a rodince hodně zdraví a radosti a trošku trpělivosti;)

 • Milos

  Tak to se taky přidávám ke gratulaci.

 • Pavel R…

  Včera se mi doneslo, že Waynova naděle byla ještě veselejší než sobota! ;-) Každopádně gratuluji, přeji všem hodně zdraví a vítám nového hráče!

  • wayne

   Jo jo, je to tak. Děkujeme za přání.

Indoor 2017/2018

Tabulka

P T B
1Waynes Navy30
2Rytíři27
3Klackaři25
4Waynes White19
5Trutnov HSM14
6Mlátičky13
7(j)ELITA8

BLESKOVKA

14.3.2018 | Klackaři hlasovali pro Indoor ligové MVP
7.3.2018 | Vampiers se přihlásili na všechny turnaje ČSL

Nejnovější komentáře

DÉŽOVAČKA

760 wayne
540 Pavel R...
470 Linda Rambousková
440 Miloš Popelka
380 Jana Staviarská
240 Kuba Procházka

ČSL 2017

Tabulka

P T B
1Waynes59
2Rytíři58
3Hangarounds53
4Wolfs34
4Vampiers34
6Slowpitch Plzeň15
7Oldstars13
842 Crew8
8Lightsabers8
1040° C Mixed4
10Pegas4
10Mor a Mšice4
10Karlín4
10Camperos4
15Sachsen0

PARTNEŘI

www.tompet.cz

www.baseball-softball.cz

Výroba dresů

Hainz

Rádio Beat